zondag 15 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 34e Schelphoekloop Kruiningen
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

18e Hobbeldebobbelloop

Zoutelande, zaterdag 17 november 2018 - Organisatie: Dynamica
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteVlissingen40.58minMse   16.111  3:434.48-
2  Huub van Noordens-Heer Abtskerke42.34minMse   15.505  3:524.31+1:36
3  Yunis StitanDreischor43.02minMse   15.337  3:554.26+2:04
4  Ruud HoosemansVlissingen45.20minMse   14.559  4:074.04+4:22
5  Eric WolfertSommelsdijk45.28minMse   14.516  4:084.03+4:30
6  Floris WilleboordseMiddelburg45.44minMse   14.431  4:094.01+4:46
7  Adriaan WalhoutMiddelburg45.53minM35   14.384  4:104.00+4:55
8  David SchrierVlissingen46.05minMse   14.322  4:113.98+5:07
9  Crum van der LindenOost-Souburg47.35minMse   13.870  4:203.85+6:37
10  Jan RiemensWatervliet47.38minMse   13.856  4:203.85+6:40
11  Joeri VersluisMiddelburg47.53minMse   13.784  4:213.83+6:55
12  Wim van SparrentakSint Laurens48.02minM45   13.740  4:223.82+7:04
13  Rens de RidderArnemuiden48.35minMse   13.585  4:253.77+7:37
14  Peter MeeuwsenKrabbendijke48.52minMse   13.506  4:273.75+7:54
15  Cesar BeiloUtrecht49.02minMse   13.460  4:273.74+8:04
16  Rene den HollanderAagtekerke49.14minMse   13.406  4:293.72+8:16
17  Erik PoppeBiggekerke49.21minM50   13.374  4:293.71+8:23
18  Michel SchrierVlissingen49.37minM35   13.302  4:313.69+8:39
19  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge50.01minM50   13.196  4:333.67+9:03
20  Olof HoogestegerVlissingen50.07minM40   13.169  4:333.66+9:09
21  Pieter WisseRotterdam50.10minMse   13.156  4:343.65+9:12
22  Sjaak BrouwerVlissingen50.36minM50   13.043  4:363.62+9:38
23  Robin van de WegeVlissingen50.51minMse   12.979  4:373.61+9:53
24  Cees DijkmanBurgh-Haamstede51.13minMse   12.886  4:393.58+10:15
25  Nathan de ZeeuwTerneuzen51.19minMse   12.861  4:403.57+10:21
26  Martijn HoosemansVlissingen51.22minMse   12.849  4:403.57+10:24
27  Monique VerschuureYerseke51.37minV35   12.787  4:423.55+10:39
28  Johan OvaaKoudekerke51.57minM35   12.705  4:433.53+10:59
29  Richard van de WegeVlissingen52.00minMse   12.692  4:443.53+11:02
30  Patrick van SchiltHalsteren52.05minMse   12.672  4:443.52+11:07
31  Jan-Pieter MoensKapelle-Biezelinge52.08minMse   12.660  4:443.52+11:10
32  Bart de VisserSerooskerke52.10minMse   12.652  4:453.51+11:12
33  Martijn de VriesMiddelburg52.25minM35   12.591  4:463.50+11:27
34  Gert van der VindenBiggekerke52.46minM50   12.508  4:483.47+11:48
35  Rinus van de WoestijneMiddelburg52.56minM35   12.469  4:493.46+11:58
36  Marius BesuijenMiddelburg52.59minM55   12.457  4:493.46+12:01
37  Maurice JacobseZoutelande53.06minMse   12.429  4:503.45+12:08
38  Rob de PagterRitthem53.31minMse   12.333  4:523.43+12:33
39  Ronald GeertseSerooskerke53.35minMse   12.317  4:523.42+12:37
40  Micha JanseZoutelande53.56minM40   12.237  4:543.40+12:58
41  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek53.59minM45   12.226  4:543.40+13:01
42  Marijn GrootjansWestkapelle54.32minMse   12.103  4:573.36+13:34
43  Piet van MourikOuwerkerk54.40minM55   12.073  4:583.35+13:42
44  Bas de NooijerBiggekerke54.43minMse   12.062  4:583.35+13:45
45  Jozias MarijsArnemuiden54.46minMse   12.051  4:593.35+13:48
46  Jeroen HollebrandsEtten-Leur54.48minMse   12.044  4:593.35+13:50
47  Ewald ProvoostBiggekerke54.50minMse   12.036  4:593.34+13:52
48  Stefan den HollanderMeliskerke55.26minMse   11.906  5:023.31+14:28
49  Marco RiemensWatervliet55.34minMse   11.878  5:033.30+14:36
50  Peter van LitMiddelburg55.36minM50   11.871  5:033.30+14:38
51  Bart van NoordenYerseke55.38minM50   11.863  5:033.30+14:40
52  Johan KoddeArnemuiden55.45minM50   11.839  5:043.29+14:47
53  Michel RidderhofMiddelburg55.48minM45   11.828  5:043.29+14:50
54  Peter HoncoopRijen55.50minMse   11.821  5:053.28+14:52
55  Cor de RidderArnemuiden56.05minM45   11.768  5:063.27+15:07
56  Elsbeth HaasnootMiddelburg56.21minVse   11.713  5:073.25+15:23
57  Jesper PoppeMiddelburg56.29minMse   11.685  5:083.25+15:31
58  Menno den DekkerTerneuzen56.35minMse   11.664  5:093.24+15:37
59  Jeroen FranssenVlissingen56.36minMse   11.661  5:093.24+15:38
60  Alwin de ZeeuwTerneuzen56.38minM45   11.654  5:093.24+15:40
61  Bram van KeulenMeliskerke56.47minMse   11.623  5:103.23+15:49
62  Reinier SpijkGoes56.51minMse   11.609  5:103.22+15:53
63  Pascal van de VoordeMiddelburg56.58minMse   11.586  5:113.22+16:00
64  Pieter WisseBiggekerke57.01minM50   11.576  5:113.22+16:03
65  Christiaan ChodyTurnhout57.06minMse   11.559  5:113.21+16:08
66  Marc WijneKoudekerke57.10minMse   11.545  5:123.21+16:12
67  Geert WaelputAxel57.14minM45   11.532  5:123.20+16:16
68  Erwin van der LindeVlissingen57.16minMse   11.525  5:123.20+16:18
69  Marijn MoensArnemuiden57.23minMse   11.502  5:133.19+16:25
70  Marco DielemanMiddelharnis57.36minMse   11.458  5:143.18+16:38
71  Aron OtteNieuwdorp57.42minMse   11.438  5:153.18+16:44
72  Kees de VisserAagtekerke57.49minM50   11.415  5:153.17+16:51
73  Johan BruijnoogeYerseke57.51minMse   11.409  5:163.17+16:53
74  Jaap van der VeenTerneuzen57.58minM50   11.386  5:163.16+17:00
75  Lydia KleinjanGoes58.00minVse   11.379  5:163.16+17:02
76  Danmar DeesGoes58.03minM45   11.370  5:173.16+17:05
77  Albert PlatteeuwTerneuzen58.10minM50   11.347  5:173.15+17:12
78  Marc van MourikMiddelburg58.14minMse   11.334  5:183.15+17:16
79  Niek van BelzenMiddelburg58.17minM50   11.324  5:183.15+17:19
80  Edward GeersRotterdam58.22minMse   11.308  5:183.14+17:24
81  Rinus PaardekooperGoes58.24minM55   11.301  5:193.14+17:26
82  Maurice SteketeeMiddelburg58.26minM35   11.295  5:193.14+17:28
83  Mark AlmekindersHeinkenszand58.29minMse   11.285  5:193.13+17:31
84  Jochem BargemanMiddelburg58.33minM40   11.272  5:193.13+17:35
85  Andre MeijersHoedekenskerke58.35minM45   11.266  5:203.13+17:37
86  Harry BootZierikzee58.41minMse   11.247  5:203.12+17:43
87  Elroy van der VlistZierikzee58.48minMse   11.224  5:213.12+17:50
88  Ko van DammeKwadendamme59.24minM55   11.111  5:243.09+18:26
89  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge59.32minMse   11.086  5:253.08+18:34
90  Kees van der HeijdenVlissingen59.38minM55   11.068  5:253.07+18:40
91  Paul PoulardMiddelburg59.40minM45   11.061  5:253.07+18:42
92  Jacky LuitwielerOost-Souburg59.42minMse   11.055  5:263.07+18:44
93  Edwin SchoeMiddelburg59.45minMse   11.046  5:263.07+18:47
94  Henk LeeftinkOost-Souburg59.48minM50   11.037  5:263.07+18:50
95  Kees van den BerkRoosendaal1.00.04minMse   10.988  5:283.05+19:06
96  Niels GoudGoes1.00.12minMse   10.963  5:283.05+19:14
97  Rien van VossenHalsteren1.00.17minMse   10.948  5:293.04+19:19
98  Hans HuurmanBergen op Zoom1.00.19minMse   10.942  5:293.04+19:21
99  Dennis van RuttenMiddelburg1.00.21minMse   10.936  5:293.04+19:23
100  Marloes EykelenburgLonden1.00.27minVse   10.918  5:303.03+19:29
101  Mark van den BergOud Gastel1.00.30minMse   10.909  5:303.03+19:32
102  Ronnie KrockeOost-Souburg1.00.35minM60   10.894  5:303.03+19:37
103  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.00.52minM50   10.843  5:323.01+19:54
104  Dirk JansenDinxperlo1.00.54minMse   10.837  5:323.01+19:56
105  Bas SwildensTienhoven1.00.56minMse   10.832  5:323.01+19:58
106  Frank SchoonwaterVlissingen1.00.58minMse   10.826  5:333.01+20:00
107  Timon HuininkDinkxperlo1.01.00minMse   10.820  5:333.01+20:02
108  Gertjan LudikhuizeMiddelburg1.01.02minMse   10.814  5:333.00+20:04
109  Mark GeuzeMiddelburg1.01.29minM50   10.735  5:352.98+20:31
110  Corne NieuwkerkKoudekerke1.01.31minMse   10.729  5:362.98+20:33
111  Rob JongeneelMiddelburg1.01.33minMse   10.723  5:362.98+20:35
112  Cyril BelfroidVlissingen1.01.34minMse   10.720  5:362.98+20:36
113  Adri KooleSerooskerke1.01.36minM65   10.714  5:362.98+20:38
114  James StangroomHalsteren1.01.38minMse   10.708  5:362.97+20:40
115  Hans LievenseMiddelburg1.01.40minMse   10.703  5:362.97+20:42
116  Bert DijkhuisHengelo1.01.42minMse   10.697  5:372.97+20:44
117  Andre LousWestkapelle1.01.44minMse   10.691  5:372.97+20:46
118  Valesca LefeberMiddelburg1.01.46minVse   10.685  5:372.97+20:48
119  Rik DuijmBreda1.01.50minMse   10.674  5:372.96+20:52
120  Johan LooijHerkingen1.01.52minMse   10.668  5:372.96+20:54
121  Daniel WalhoutVeere1.01.58minMse   10.651  5:382.96+21:00
122  Rene LouwerseVlissingen1.02.01minMse   10.642  5:382.96+21:03
123  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk1.02.03minM40   10.637  5:382.95+21:05
124  Twan TimmermansHoofdplaat1.02.05minMse   10.631  5:392.95+21:07
125  Bart StoffelsBergen op Zoom1.02.08minMse   10.622  5:392.95+21:10
126  NiewenhuiyseBoudewynOostdijk1.02.16minMse   10.600  5:402.94+21:18
127  John de LeeuwSommelsdijk1.02.31minMse   10.557  5:412.93+21:33
128  Esther NoteboomHeinkenszand1.02.34minVse   10.549  5:412.93+21:36
129  Hans BienefeltSommelsdijk1.02.37minMse   10.540  5:422.93+21:39
130  Sicco JongemaMiddelburg1.02.39minMse   10.535  5:422.93+21:41
131  Marcel VeldhuizenVlissingen1.02.41minMse   10.529  5:422.92+21:43
132  William de JongeNieuwdorp1.02.43minM45   10.524  5:422.92+21:45
133  Bart van BelleVlissingen1.02.45minMse   10.518  5:422.92+21:47
134  Marcel van den DriestVlissingen1.02.50minMse   10.504  5:432.92+21:52
135  Alexander DavidseKoudekerke1.02.54minMse   10.493  5:432.91+21:56
136  Jaap FlikweertNieuwerkerk1.03.04minM55   10.465  5:442.91+22:06
137  Gerrit SpaansGoes1.03.06minM65   10.460  5:442.91+22:08
138  Frank OckeOost-Souburg1.03.09minM50   10.451  5:442.90+22:11
139  Ronald DeesVlissingen1.03.14minMse   10.438  5:452.90+22:16
140  Andre van den HoovenOost-Souburg1.03.18minMse   10.427  5:452.90+22:20
141  Jeroen PootBergen op Zoom1.03.20minMse   10.421  5:452.89+22:22
142  Laus de RidderVlissingen1.03.23minM55   10.413  5:462.89+22:25
143  Wim TabakVlissingen1.03.27minM55   10.402  5:462.89+22:29
144  Johnny DoomsTerneuzen1.03.30minM65   10.394  5:462.89+22:32
145  ??1.03.34minMse   10.383  5:472.88+22:36
146  Ilona HartenOost-Souburg1.03.38minV45   10.372  5:472.88+22:40
147  Wim WillemsBassevelde1.03.43minMse   10.358  5:482.88+22:45
148  Mitchell MatthijssenRijsbergen1.03.47minMse   10.348  5:482.87+22:49
149  Kees GeuzeMiddelburg1.03.56minMse   10.323  5:492.87+22:58
150  Ebe BlaauwTerneuzen1.04.07minM65   10.294  5:502.86+23:09
151  Henk van der PoelWestkapelle1.04.15minM60   10.272  5:502.85+23:17
152  ??1.04.24minMse   10.248  5:512.85+23:26
153  Jan de VoogdMiddelburg1.04.26minMse   10.243  5:512.85+23:28
154  Gertjan BakkerGoes1.04.29minM45   10.235  5:522.84+23:31
155  Johan QuistMiddelburg1.04.46minM55   10.190  5:532.83+23:48
156  Fred BastemeijerZierikzee1.04.49minM70   10.183  5:542.83+23:51
157  Marlon MensonBiggekerke1.04.51minMse   10.177  5:542.83+23:53
158  Ad den DekkerKapelle-Biezelinge1.04.53minMse   10.172  5:542.83+23:55
159  Emma van MourikOuwerkerk1.04.55minVse   10.167  5:542.82+23:57
160  Nigel SandifortBorssele1.05.04minMse   10.143  5:552.82+24:06
161  Daniel RouwMiddelburg1.05.07minMse   10.136  5:552.82+24:09
162  Ronald van HerculesSerooskerke1.05.08minMse   10.133  5:552.81+24:10
163  Rian FlikweertMiddelburg1.05.11minV55   10.125  5:562.81+24:13
164  Henny HogewegOostkapelle1.05.43minVse   10.043  5:582.79+24:45
165  Natalie SinkeVlissingen1.05.47minV40   10.033  5:592.79+24:49
166  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke1.06.00minMse   10.000  6:002.78+25:02
167  Bennie de LooffVlissingen1.06.09minMse   9.977  6:012.77+25:11
168  Els GelokVlissingen1.06.25minVse   9.937  6:022.76+25:27
169  Martin GelukKattendijke1.06.27minMse   9.932  6:022.76+25:29
170  Anne de WinterOvezande1.06.33minVse   9.917  6:032.75+25:35
171  Claudia van SighemWestkapelle1.06.51minVse   9.873  6:052.74+25:53
172  Jack FolkersmaTerneuzen1.07.07minMse   9.834  6:062.73+26:09
173  Jeroen RaucampMiddelburg1.07.09minMse   9.829  6:062.73+26:11
174  Corina van de WegePhilippine1.07.13minVse   9.819  6:072.73+26:15
175  Jacques ZamanTerneuzen1.07.15minM55   9.814  6:072.73+26:17
176  John van TiggelenDen Haag1.07.26minMse   9.787  6:082.72+26:28
177  Dennis de BoerVlissingen1.07.33minMse   9.771  6:082.71+26:35
178  Beet DoedelMiddelburg1.07.40minMse   9.754  6:092.71+26:42
179  Arjen DommisseKrabbendijke1.07.54minMse   9.720  6:102.70+26:56
180  Theo KuipensNaarden1.08.00minMse   9.706  6:112.70+27:02
181  Kees-Jan VerstrateMiddelburg1.08.18minMse   9.663  6:132.68+27:20
182  Corina LievenseMiddelburg1.08.29minVse   9.637  6:142.68+27:31
183  Roel BakkerMoergestel1.08.33minMse   9.628  6:142.67+27:35
184  Ingrid de KokKapelle-Biezelinge1.08.38minVse   9.616  6:142.67+27:40
185  Jan StaalMaastricht1.08.44minMse   9.602  6:152.67+27:46
186  Lex LuteijnKapelle-Biezelinge1.08.51minM35   9.586  6:162.66+27:53
187  Petra VerhulstWestkapelle1.08.58minV50   9.570  6:162.66+28:00
188  Hans JoosseMiddelburg1.09.01minM65   9.563  6:162.66+28:03
189  Sjirk de JongVlissingen1.09.07minM55   9.549  6:172.65+28:09
190  Saskia OosterbaanVlissingen1.09.22minVse   9.515  6:182.64+28:24
191  Arco van SprangBarendrecht1.09.30minMse   9.496  6:192.64+28:32
192  Erwin FrankHillegom1.09.34minMse   9.487  6:192.64+28:36
193  Eric van der KnaapBreda1.09.40minMse   9.474  6:202.63+28:42
194  Anouk JoziasseBreda1.09.43minVse   9.467  6:202.63+28:45
195  Wim KrolsHeerle1.09.48minMse   9.456  6:212.63+28:50
196  Gerco GeschiereNieuwdorp1.10.07minMse   9.413  6:222.61+29:09
197  Arian de VisserGrijpskerke1.10.13minMse   9.399  6:232.61+29:15
198  Jan KaljouwOostkapelle1.10.27minMse   9.368  6:242.60+29:29
199  Laura van NynattenBiggekerke1.10.40minVse   9.340  6:252.59+29:42
200  Dita DaalmeijerVlissingen1.10.47minVse   9.324  6:262.59+29:49
201  Fred MuldersHeerle1.10.48minMse   9.322  6:262.59+29:50
202  Kobus BotmanMiddelburg1.10.50minM65   9.318  6:262.59+29:52
203  Anna JansenAmsterdam1.11.08minVse   9.278  6:282.58+30:10
204  Leo Goedegebures-Heer Arendskerke1.11.29minMse   9.233  6:302.56+30:31
205  Peter VerburgGoes1.11.34minMse   9.222  6:302.56+30:36
206  Marian van DammeMeerdonk1.11.42minVse   9.205  6:312.56+30:44
207  Ina WillemseKoudekerke1.11.49minVse   9.190  6:322.55+30:51
208  Veronica VriendMiddelburg1.11.51minV55   9.186  6:322.55+30:53
209  Marjan BoogaardMiddelburg1.12.18minVse   9.129  6:342.54+31:20
210  Dolf ElstMiddelburg1.12.31minMse   9.101  6:362.53+31:33
211  Gertjan van BroekhovenBergen op Zoom1.12.34minMse   9.095  6:362.53+31:36
212  Hans MatthijssenRijsbergen1.12.41minMse   9.080  6:362.52+31:43
213  Evi FoubertOost-Souburg1.12.49minVse   9.064  6:372.52+31:51
214  Rosan BosmaUtrecht1.12.58minVse   9.045  6:382.51+32:00
215  Chery den ExterVlissingen1.13.03minV40   9.035  6:382.51+32:05
216  Leon van LiereMiddelburg1.13.48minMse   8.943  6:432.48+32:50
217  Edith van DijkeGoes1.13.50minVse   8.939  6:432.48+32:52
218  Arjan GebuisOost-Souburg1.13.57minMse   8.925  6:432.48+32:59
219  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.14.00minM65   8.919  6:442.48+33:02
220  Dirk HooijerWemeldinge1.14.02minMse   8.915  6:442.48+33:04
221  Marcel MurkBenschop1.14.05minMse   8.909  6:442.47+33:07
222  Leo JasperseUlvenhout1.14.10minMse   8.899  6:452.47+33:12
223  Marij van DijckUlvenhout1.14.13minMse   8.893  6:452.47+33:15
224  Erik RooseKoudekerke1.14.16minMse   8.887  6:452.47+33:18
225  Elise KleinjanDomburg1.14.19minVse   8.881  6:452.47+33:21
226  Gertjan RuissenVlissingen1.14.21minMse   8.877  6:462.47+33:23
227  Herman van de GlindKloetinge1.14.33minMse   8.853  6:472.46+33:35
228  Rene NijsseWolphaartsdijk1.14.36minMse   8.847  6:472.46+33:38
229  Marcel BesuijenMiddelburg1.15.01minMse   8.798  6:492.44+34:03
230  Arthur StijnsOudelande1.15.29minM70   8.744  6:522.43+34:31
231  Annemiek de DieTerneuzen1.15.36minVse   8.730  6:522.43+34:38
232  Jack MechielsenSpui1.15.38minMse   8.726  6:532.42+34:40
233  Thomas MahieuBergen op Zoom1.15.56minMse   8.692  6:542.41+34:58
234  Paul BurgerOost-Souburg1.16.03minMse   8.679  6:552.41+35:05
235  Angela GoedmanZoutelande1.16.10minV40   8.665  6:552.41+35:12
236  Barba MelensMuidenberg1.16.12minVse   8.661  6:562.41+35:14
237  Adrie MatthijssenGoes1.16.15minMse   8.656  6:562.40+35:17
238  Marco BogaardsGoes1.16.17minMse   8.652  6:562.40+35:19
239  Hanneke SchoenenVeenendaal1.16.20minVse   8.646  6:562.40+35:22
240  Monon de LaatDongen1.16.26minVse   8.635  6:572.40+35:28
241  Annelies KeijzerMelissant1.16.29minVse   8.629  6:572.40+35:31
242  Jan KoleWolphaartsdijk1.16.48minMse   8.594  6:592.39+35:50
243  Regine BoogertMiddelburg1.17.08minVse   8.557  7:012.38+36:10
244  Theo SimonsMiddelburg1.17.28minM60   8.520  7:032.37+36:30
245  Laura de RidderMiddelburg1.17.49minVse   8.481  7:042.36+36:51
246  Tono WondegemWestkapelle1.17.55minMse   8.471  7:052.35+36:57
247  Evert MeulenbergSerooskerke1.17.58minMse   8.465  7:052.35+37:00
248  Ed MerisonZoutelande1.18.03minMse   8.456  7:062.35+37:05
249  Sigrid Epker-JenseMiddelburg1.19.11minVse   8.335  7:122.32+38:13
250  Nico VriendMiddelburg1.19.14minMse   8.330  7:122.31+38:16
251  Sheila BaarsAxel1.19.16minVse   8.326  7:122.31+38:18
252  Karin de BeuleHeikant1.19.49minV45   8.269  7:152.30+38:51
253  Leonie van de BersselaarDen Bosch1.20.11minVse   8.231  7:172.29+39:13
254  Suzanne van de BergMoergestel1.20.13minVse   8.228  7:182.29+39:15
255  Corne KlijnTilburg1.20.18minMse   8.219  7:182.28+39:20
256  Leo FranckeOostkapelle1.20.21minM60   8.214  7:182.28+39:23
257  Dolf PigmansOisterwijk1.20.24minMse   8.209  7:192.28+39:26
258  Leonie DiepenhorstOisterwijk1.20.26minVse   8.206  7:192.28+39:28
259  Rob EpkerMiddelburg1.20.30minMse   8.199  7:192.28+39:32
260  Evelien VerschuureWilhelminadorp1.20.47minVse   8.170  7:212.27+39:49
261  Nicole VersteegGoes1.20.49minVse   8.167  7:212.27+39:51
262  Niel MuijselaarOosterhout1.21.28minMse   8.101  7:242.25+40:30
263  Hermann GroeneveltDordrecht1.21.31minMse   8.097  7:252.25+40:33
264  Hans ToorensVelden1.21.46minMse   8.072  7:262.24+40:48
265  Rina OttoStampersgat1.27.10minVse   7.572  7:552.10+46:12
266  Marleen HozeeWolphaartsdijk1.29.03minVse   7.412  8:062.06+48:05
267  Karin den DekkerTerneuzen1.29.53minV45   7.343  8:102.04+48:55
268  Chantal SchilperoordTerneuzen1.29.56minVse   7.339  8:112.04+48:58
269  Henk de KiewitKapelle-Biezelinge1.30.45minMse   7.273  8:152.02+49:47
270  George HahnZierikzee1.34.00minM45   7.021  8:331.95+53:02
271  Iris HahnZierikzee1.34.03minVse   7.018  8:331.95+53:05
272  Leen GerschiereZwijndrecht1.36.11minMse   6.862  8:451.91+55:13
273  Ids van der MeulenVenlo1.41.27minMse   6.506  9:131.81+0:29
Mannen: 220 (80.59%) => M35=7 - M40=4 - M45=12 - M50=16 - M55=11 - M60=4 - M65=7 - M70=2 - Mse=157
Vrouwen: 53 (19.41%) => V35=1 - V40=3 - V45=3 - V50=1 - V55=2 - Vse=43

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11 km

2019Huub van Noorden43:31Rens de Ridder44:56Eric Wolfert45:21Angela Buijck56:22288
2018Tim Pleijte40:58Huub van Noorden42:34Yunis Stitan43:02Monique Verschuure51:37273
2017Huub van Noorden42:09Yunis Stitan44:18David Bouman44:35Monica Sanderse53:26253
2016Tim Pleijte41:49Huub van Noorden42:58Tim van den Broeke43:11Lisa Jobse58:50275
5.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Thijs KoopsOost-Souburg26.04minMse   13.350  4:303.71-
2  Mike OldenmengerMiddelburg26.38minMse   13.066  4:363.63+0:34
3  Chris de SmitHulst28.01minM35   12.421  4:503.45+1:57
4  Jurgen SaurensWemeldinge29.27minMse   11.817  5:053.28+3:23
5  Cor PoortvlietColijnsplaat29.35minMse   11.763  5:063.27+3:31
6  Laurens MeeuwsenKrabbendijke31.12minMse   11.154  5:233.10+5:08
7  Henkjan TielemanSommelsdijk31.18minMse   11.118  5:243.09+5:14
8  Huub BeelenGoes31.28minM55   11.059  5:263.07+5:24
9  Johan AdriaanseMiddelburg31.46minMse   10.955  5:293.04+5:42
10  Stijn KooleZoutelande31.47minMse   10.949  5:293.04+5:43
11  Kyra van de VoordeMiddelburg31.53minVse   10.915  5:303.03+5:49
12  Adriaan MeeuwsenKruiningen32.10minMse   10.819  5:333.01+6:06
13  Danny van KootenMiddelburg32.12minMse   10.807  5:333.00+6:08
14  Robin van VelzenVlissingen32.25minMse   10.735  5:352.98+6:21
15  Mike SuurmondVlissingen32.33minMse   10.691  5:372.97+6:29
16  Kasper KoopmanBiggekerke32.35minMse   10.680  5:372.97+6:31
17  Tom van HouwelingenMiddelburg32.50minMse   10.599  5:402.94+6:46
18  Ron DellebekeOost-Souburg34.41minM55   10.034  5:592.79+8:37
19  Lotte MullerBruinisse35.27minVse   9.817  6:072.73+9:23
20  Simone GeuzeMiddelburg36.53minVse   9.435  6:222.62+10:49
21  Lisanne LorierVlissingen36.56minVse   9.422  6:222.62+10:52
22  Johan LorierVlissingen36.57minM40   9.418  6:222.62+10:53
23  Emma de VoogdMiddelburg37.10minVse   9.363  6:242.60+11:06
24  Ellie SpaansGoes37.59minV60   9.162  6:332.54+11:55
25  Tara Schuilwerves-Heer Hendrikskinderen38.50minVse   8.961  6:422.49+12:46
26  Pascale ValeWemeldinge38.50minVse   8.961  6:422.49+12:46
27  Robin Bickelmeijers-Heerenhoek40.00minMse   8.700  6:542.42+13:56
28  Rebecca CoomansZoutelande40.03minVse   8.689  6:542.41+13:59
29  Joan MaljaarsMeliskerke40.13minMse   8.653  6:562.40+14:09
30  Edward WisseMeliskerke40.19minMse   8.632  6:572.40+14:15
31  Nathalie BassieOostkapelle41.30minVse   8.386  7:092.33+15:26
32  Quin WijkhuijsMeliskerke44.45minMse   7.777  7:432.16+18:41
33  Katinka van de GlindKloetinge44.47minV40   7.771  7:432.16+18:43
34  Gisela NijsseOud-Sabbinge44.48minVse   7.768  7:432.16+18:44
35  Johanneke WijkhuijsMeliskerke44.52minVse   7.756  7:442.15+18:48
36  Bas KnaapVlissingen45.30minMse   7.648  7:512.12+19:26
37  Mariette KooleWolphaartsdijk46.12minVse   7.532  7:582.09+20:08
38  Katja RijnGoes47.46minVse   7.285  8:142.02+21:42
39  Iris RijnGoes47.48minVse   7.280  8:142.02+21:44
40  Wendy TheuneVlissingen50.03minV40   6.953  8:381.93+23:59
41  Mia van BelleVlissingen50.06minV65   6.946  8:381.93+24:02
Mannen: 23 (56.1%) => M35=1 - M40=1 - M55=2 - Mse=19
Vrouwen: 18 (43.9%) => V40=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=14

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.295 seconden nodig om deze lijst met 314 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: JARO Crossen 2011 – 2021..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.21.23  M55
marath Ingrid Koene (PR 3.28.34)4.12.32  V55
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
Atletiek Zeeland © 2019