maandag 23 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Eindejaarscross

Axel, zaterdag 29 december 2018 - Organisatie: Scheldesport
9.45 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Menno MudLeeuwarden33.53minM40   16.734  3:354.65-
2  Sander d'HontKuitaart34.18minMse   16.531  3:384.59+0:25
3  Edwin de NeijsTilburg35.50minM45   15.823  3:484.40+1:57
4  Erwin van den BroekeAxel36.32minM35   15.520  3:524.31+2:39
5  Edwin de la RuelleKoewacht36.40minM50   15.464  3:534.30+2:47
6  Arjo VerhageAagtekerke37.17minM45   15.208  3:574.22+3:24
7  Emardo de RijckSint Jansteen37.20minMse   15.188  3:574.22+3:27
8  Stefan van den BroekeAxel37.22minMse   15.174  3:574.21+3:29
9  Edwin de JaegerZuiddorpe38.07minM45   14.875  4:024.13+4:14
10  Timo d'HontKuitaart38.19minMse   14.798  4:034.11+4:26
11  Ben van VlietTerneuzen38.24minM40   14.766  4:044.10+4:31
12  Jordy LeenknechtHulst38.32minM35   14.715  4:054.09+4:39
13  Christian de MeijerPhilippine38.41minM40   14.657  4:064.07+4:48
14  Jeroen van den BroekeTerneuzen38.47minM35   14.620  4:064.06+4:54
15  Mark VerhageZaamslag38.53minMse   14.582  4:074.05+5:00
16  Thomas WulffraatTerneuzen38.57minM35   14.557  4:074.04+5:04
17  Marnix van den BrandeTerneuzen39.09minMse   14.483  4:094.02+5:16
18  Benny ThuySint Jansteen39.20minM50   14.415  4:104.00+5:27
19  Erwin De PutterTerneuzen39.22minM45   14.403  4:104.00+5:29
20  Rinus van de WoestijneMiddelburg39.36minM35   14.318  4:113.98+5:43
21  Paul BosmanKoewacht39.39minM40   14.300  4:123.97+5:46
22  Peter van LaereMoerbeke40.13minM40   14.099  4:153.92+6:20
23  Wouter DetemmermanBassevelde40.30minM35   14.000  4:173.89+6:37
24  Robert LafertinTerneuzen40.49minM35   13.891  4:193.86+6:56
25  Menno den DekkerTerneuzen40.51minM45   13.880  4:193.86+6:58
26  Erwin HaersUtrecht40.54minMse   13.863  4:203.85+7:01
27  Guy Van DriesscheGraauw41.37minM45   13.624  4:243.78+7:44
28  Martijn de VriesMiddelburg42.04minM35   13.479  4:273.74+8:11
29  Dennis FlorussenTerneuzen42.16minM40   13.415  4:283.73+8:23
30  Gino SesselleBentille42.33minM45   13.325  4:303.70+8:40
31  Niek van BelzenMiddelburg42.39minM50   13.294  4:313.69+8:46
32  Rene FlorussenTerneuzen42.51minM45   13.232  4:323.68+8:58
33  Eliny DiakakisTerneuzen42.52minVse   13.227  4:323.67+8:59
34  William BollemanAxel42.57minMse   13.201  4:333.67+9:04
35  Davy TeirlynckMoerbeke43.37minM35   13.000  4:373.61+9:44
36  Briek CarnoyWachtebeke43.38minVse   12.995  4:373.61+9:45
37  Nico KroesBreda43.42minMse   12.975  4:373.60+9:49
38  Maurice SteketeeMiddelburg43.45minM35   12.960  4:383.60+9:52
39  Robby ReynebeauZelzate43.48minM35   12.945  4:383.60+9:55
40  Albert PlatteeuwTerneuzen43.50minM50   12.935  4:383.59+9:57
41  Michael VerstraetenMoerbeke43.52minM35   12.926  4:393.59+9:59
42  Alex KlinkWageningen43.55minMse   12.911  4:393.59+10:02
43  Kevin SpruijtAxel44.00minMse   12.886  4:393.58+10:07
44  Gian ScheeleZaamslag44.03minMse   12.872  4:403.58+10:10
45  Eric van RemortelGoes44.05minM60   12.862  4:403.57+10:12
46  Evert de RijkeHoek44.07minMse   12.852  4:403.57+10:14
47  Jurien van DamTerneuzen44.09minMse   12.843  4:403.57+10:16
48  Dick de BlockStekene44.19minM40   12.794  4:413.55+10:26
49  Jaap van der VeenTerneuzen44.22minM50   12.780  4:423.55+10:29
50  Michiel YsebaertSint Jansteen44.25minMse   12.765  4:423.55+10:32
51  Theo de BotKoewacht44.28minM60   12.751  4:423.54+10:35
52  Marc d'HontKuitaart44.32minM50   12.732  4:433.54+10:39
53  Jos van GrembergheKoewacht44.36minM60   12.713  4:433.53+10:43
54  Noah RoelsHulst44.38minMse   12.704  4:433.53+10:45
55  Luc CarnoyWachtebeke44.41minM45   12.689  4:443.52+10:48
56  Hedwig van BeverenMoerbeke44.52minM50   12.637  4:453.51+10:59
57  Huub BeelenGoes44.54minM55   12.628  4:453.51+11:01
58  Douwe WortmanAxel44.58minM45   12.609  4:463.50+11:05
59  Leo BrackeAxel44.59minM55   12.605  4:463.50+11:06
60  Rene GoetheerWolphaartsdijk45.02minM50   12.591  4:463.50+11:09
61  Herman KuijerTerneuzen45.07minM55   12.567  4:463.49+11:14
62  Ebe BlaauwTerneuzen45.14minM65   12.535  4:473.48+11:21
63  Harold de MaatTerneuzen45.19minM45   12.512  4:483.48+11:26
64  Wim BakkerTerneuzen45.23minM65   12.494  4:483.47+11:30
65  Jan-Willem BakkerNieuwerkerk45.43minMse   12.402  4:503.45+11:50
66  Melissa ten KateTerneuzen45.49minVse   12.375  4:513.44+11:56
67  Niek WielandAxel45.51minM45   12.366  4:513.44+11:58
68  Stefaan HeirmanMoerbeke45.53minM45   12.357  4:513.43+12:00
69  Patrick PielaatTerneuzen46.10minM50   12.282  4:533.41+12:17
70  Tom SchauwaertHulst46.45minM55   12.128  4:573.37+12:52
71  Omar RoelsHulst46.50minM45   12.107  4:573.36+12:57
72  Margot ThuySint Jansteen47.05minVse   12.042  4:593.35+13:12
73  Rony de BelleLokeren47.06minM50   12.038  4:593.34+13:13
74  Martin de JaegerTerneuzen47.09minM45   12.025  4:593.34+13:16
75  Niels KrolHengstdijk47.09minMse   12.025  4:593.34+13:16
76  Franky StandaertZelzate47.22minM45   11.970  5:013.33+13:29
77  Stephen GrondmanHulst47.52minM45   11.845  5:043.29+13:59
78  Michiel FieretTerneuzen47.56minM45   11.829  5:043.29+14:03
79  Koen KoutstaalHulst48.14minM45   11.755  5:063.27+14:21
80  Peter MaranusAagtekerke48.17minM50   11.743  5:073.26+14:24
81  Marc van PasselVogelwaarde48.26minM55   11.707  5:083.25+14:33
82  Corina van de WegePhilippine48.30minV50   11.691  5:083.25+14:37
83  Etienne LenaertsSint Jansteen48.37minM60   11.663  5:093.24+14:44
84  Rob d'HondtHulst48.43minM45   11.639  5:093.23+14:50
85  Jan BoonmanAxel48.45minM65   11.631  5:103.23+14:52
86  Frank SchoofDestelbergen48.51minM45   11.607  5:103.22+14:58
87  Fiona ReijersTerneuzen48.59minV40   11.575  5:113.22+15:06
88  Piet PijpelinkTerneuzen49.03minM50   11.560  5:113.21+15:10
89  Frans VerwilligenHulst49.03minM60   11.560  5:113.21+15:10
90  Jack FolkersmaTerneuzen49.21minM50   11.489  5:133.19+15:28
91  Johnny DoomsTerneuzen49.23minM65   11.482  5:143.19+15:30
92  Jacqueline van de VoordeHulst49.26minV55   11.470  5:143.19+15:33
93  Danny Van GuyseSint-Pauwels49.28minM50   11.462  5:143.18+15:35
94  Yannick VastenhoutTerneuzen49.34minMse   11.439  5:153.18+15:41
95  Manouk FaassenSpui50.04minVse   11.325  5:183.15+16:11
96  Kenneth WillemsZelzate50.07minM40   11.314  5:183.14+16:14
97  Ramon Zoeteweijs-Heerenhoek50.08minM35   11.310  5:183.14+16:15
98  Marianne KnijffPhilippine50.10minV55   11.302  5:193.14+16:17
99  Tania van AkenZelzate50.13minV45   11.291  5:193.14+16:20
100  Age BaltHulst50.15minM55   11.284  5:193.13+16:22
101  Piet BeijerMiddelburg50.18minM70   11.272  5:193.13+16:25
102  Joris de NeveEeklo50.21minM45   11.261  5:203.13+16:28
103  Kees van GeloofHulst50.27minM55   11.239  5:203.12+16:34
104  Robin SwarteleKopenhagen50.34minMse   11.213  5:213.11+16:41
105  Cor LeunisTerneuzen50.37minM60   11.202  5:213.11+16:44
106  Seppe LambertHulst50.41minMse   11.187  5:223.11+16:48
107  Hanno de HoonTerneuzen50.58minM60   11.125  5:243.09+17:05
108  John GuequierreMiddelburg51.21minM65   11.042  5:263.07+17:28
109  Emanuela BrackeAxel51.37minV45   10.985  5:283.05+17:44
110  Sofie van den BosscheSint-Lievens-Hatem51.49minM35   10.942  5:293.04+17:56
111  Stijn VermeerschDenderleeuw51.51minM35   10.935  5:293.04+17:58
112  Stanny BartholemeeusenSint-Niklaas52.10minM65   10.869  5:313.02+18:17
113  Marcel DecanckBottelare52.14minM70   10.855  5:323.02+18:21
114  Jakobus MeulenbergOudelande53.04minM45   10.685  5:372.97+19:11
115  Arthur StijnsOudelande53.18minM70   10.638  5:382.95+19:25
116  Marjan Zoeteweijs-Heerenhoek53.22minVse   10.625  5:392.95+19:29
117  Eddy de CaluweMoerbeke53.29minM50   10.601  5:402.94+19:36
118  Jacqueline d'HontKuitaart53.35minV50   10.582  5:402.94+19:42
119  Didier Van NieuwenhuyzeAssenede53.51minM50   10.529  5:422.92+19:58
120  Maaike VerdurmenKloosterzande54.06minVse   10.481  5:432.91+20:13
121  Marc van der MaleAxel54.09minM50   10.471  5:442.91+20:16
122  Anniek de RijckSint Jansteen54.14minM50   10.455  5:442.90+20:21
123  Steven VermeulenZelzate54.25minMse   10.420  5:462.89+20:32
124  Sandra BeunAxel54.53minVse   10.331  5:482.87+21:00
125  Geert StandaertAssenede55.21minM50   10.244  5:512.85+21:28
126  Marjolein van RaemdonckKloosterzande55.55minVse   10.140  5:552.82+22:02
127  Charlotte van de WieleHeikant55.56minV35   10.137  5:552.82+22:03
128  Naomi SchelfhoutZaamslag55.57minV40   10.134  5:552.82+22:04
129  Rudy Vande VeldeWachtebeke56.12minM55   10.089  5:572.80+22:19
130  Ellen van LeuvenBreda56.16minVse   10.077  5:572.80+22:23
131  Carla ZegersKoewacht56.19minV50   10.068  5:582.80+22:26
132  Alex van LeuvenSint Jansteen56.24minM55   10.053  5:582.79+22:31
133  Jilt PrinsVogelwaarde56.28minM55   10.041  5:592.79+22:35
134  Yara RoelsHulst56.29minMse   10.038  5:592.79+22:36
135  Roxy de WinneTerneuzen56.31minVse   10.032  5:592.79+22:38
136  Hubert RoelsKloosterzande57.41minM70   9.830  6:062.73+23:48
137  Marie Jeanne de KeyserBellem57.53minV70   9.796  6:082.72+24:00
138  Christian HerteleerBellem57.53minM65   9.796  6:082.72+24:00
139  Ithan PijnenTerneuzen57.56minM35   9.787  6:082.72+24:03
140  Karin den DekkerTerneuzen58.09minV45   9.751  6:092.71+24:16
141  Alexandra PijnenTerneuzen58.11minV35   9.745  6:092.71+24:18
142  Eva VerlindeZaamslag58.14minV35   9.737  6:102.70+24:21
143  Eddy van BovenSchoonaarde58.29minM60   9.695  6:112.69+24:36
144  Leo HoeksmaKoewacht59.06minM65   9.594  6:152.66+25:13
145  Antoine HaersVogelwaarde59.15minM60   9.570  6:162.66+25:22
146  Romain BolssensKieldrecht59.49minM60   9.479  6:202.63+25:56
147  Henny van PamelenKloosterzande1.01.10minM55   9.270  6:282.57+27:17
148  Chantal SchilperoordtTerneuzen1.02.06minV45   9.130  6:342.54+28:13
149  Ingrid Jones-VerwijmerenTerneuzen1.03.03minV45   8.993  6:402.50+29:10
150  Sheila BaarsAxel1.03.04minV45   8.990  6:402.50+29:11
Mannen: 122 (81.33%) => M35=16 - M40=8 - M45=23 - M50=19 - M55=11 - M60=10 - M65=8 - M70=4 - Mse=23
Vrouwen: 28 (18.67%) => V35=3 - V40=2 - V45=6 - V50=3 - V55=2 - V70=1 - Vse=11

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.45 km

2018Menno Mud33:53Sander d'Hont34:18Edwin de Neijs35:50Eliny Diakakis42:52150

10 km

2017Mark Verhage35:51Pieter Pladdet38:03Patrick Hembrecht38:20Renate van Huffel49:01116

9.8 km

2016Tim Pleijte32:58Mark Verhage34:59Kevin Cnudde35:09Ingrid Ijsebaert45:1379
2015Kevin Cnudde34:27Jerte Samson35:50Kevin d'Hondt35:57Sabine Vasseur45:4587

10.2 km

2013Matti Buysse35:05Benny Thuy35:28Erwin van de Broeke36:03Ingrid Ijsebaert42:3997
6.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Guy de WachterBetekom23.59minM40   17.012  3:324.73-
2  Bert VerbekeSint-Laureins25.28minM35   16.021  3:454.45+1:29
3  Anjolie EngelsMiddelburg25.45minV40   15.845  3:474.40+1:46
4  Berry SimonseGoes26.09minM45   15.602  3:514.33+2:10
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen26.15minM35   15.543  3:524.32+2:16
6  Paul HaertjensBoekhoute27.50minM55   14.659  4:064.07+3:51
7  Jan-Niek BoeijeTerneuzen27.54minMse   14.624  4:064.06+3:55
8  Urmelon MartisTerneuzen27.54minMse   14.624  4:064.06+3:55
9  Cathy PoppeTerneuzen28.17minV40   14.425  4:104.01+4:18
10  Tim de FeijterHulst28.21minMse   14.392  4:104.00+4:22
11  Jelle YpmaAxel28.28minMse   14.333  4:113.98+4:29
12  Nick van de VeldeAxel28.33minMse   14.291  4:123.97+4:34
13  Omar HillaertWestdorpe28.53minM45   14.126  4:153.92+4:54
14  Serge RijssegemLochristi29.18minMse   13.925  4:193.87+5:19
15  Axel MinLier29.22minMse   13.893  4:193.86+5:23
16  Ronald BakkerAxel29.32minMse   13.815  4:213.84+5:33
17  Marc LauwersGrimbergen29.33minM50   13.807  4:213.84+5:34
18  Wim de FeijterTerneuzen29.39minM45   13.761  4:223.82+5:40
19  Bart GortTerneuzen30.00minMse   13.600  4:253.78+6:01
20  Alwin BollemanAxel30.17minMse   13.473  4:273.74+6:18
21  Jochem de DijckerAxel30.35minM40   13.341  4:303.71+6:36
22  Martin NoensKemzeke31.00minM50   13.161  4:343.66+7:01
23  Matthias van HoekAxel31.10minMse   13.091  4:353.64+7:11
24  Leske van de VijverKoewacht31.42minVse   12.871  4:403.58+7:43
25  Niels ZwarteAxel31.53minMse   12.797  4:413.55+7:54
26  Marco PlasschaertAxel31.56minMse   12.777  4:423.55+7:57
27  Stijn VerstraetenAxel31.58minMse   12.763  4:423.55+7:59
28  Richard WullemsAxel32.11minM35   12.677  4:443.52+8:12
29  Tim HarmsDelft32.13minMse   12.664  4:443.52+8:14
30  Ivo VerstraetenAxel32.20minMse   12.619  4:453.51+8:21
31  Angelo PlasschaertAxel32.21minMse   12.612  4:453.50+8:22
32  Tom CortvriendtAxel32.30minMse   12.554  4:473.49+8:31
33  Joa EphraimAxel32.40minM40   12.490  4:483.47+8:41
34  Ron DellebekeOost-Souburg33.08minM60   12.314  4:523.42+9:09
35  Mika van der PoelVogelwaarde33.24minMse   12.216  4:553.39+9:25
36  Jolanda van DriesscheTerhole33.35minV50   12.149  4:563.37+9:36
37  Patrick CeuppensHalle33.41minM60   12.113  4:573.36+9:42
38  Johan DekkerMiddelburg33.44minM60   12.095  4:583.36+9:45
39  Pol van de VijverKoewacht33.53minM50   12.041  4:593.34+9:54
40  Roy van HamTerneuzen33.56minMse   12.024  4:593.34+9:57
41  Wanda ZegersTerneuzen34.01minV45   11.994  5:003.33+10:02
42  Liam O'SheaAxel34.24minMse   11.860  5:043.29+10:25
43  Joru CorijnTerneuzen34.27minMse   11.843  5:043.29+10:28
44  Wendy WortmanHengstdijk34.56minV45   11.679  5:083.24+10:57
45  Siebe SchiemanAxel35.00minMse   11.657  5:093.24+11:01
46  Kyeno FreijzerAxel35.02minMse   11.646  5:093.24+11:03
47  Wouter BoeijeAxel35.13minMse   11.585  5:113.22+11:14
48  Martijn BottingaAxel35.30minM35   11.493  5:133.19+11:31
49  Teije BottingaAxel35.31minMse   11.488  5:133.19+11:32
50  Thijmen van WaesTerneuzen35.33minMse   11.477  5:143.19+11:34
51  Marianne KosterBorssele35.35minVse   11.466  5:143.19+11:36
52  Br RijckaartAxel35.39minMse   11.445  5:153.18+11:40
53  Niek de MeijerAxel35.43minMse   11.423  5:153.17+11:44
54  Arjan KestelooKoewacht35.49minM40   11.391  5:163.16+11:50
55  Yves BrackeZelzate36.40minM40   11.127  5:243.09+12:41
56  Gré HendriksTerneuzen36.42minV65   11.117  5:243.09+12:43
57  Jonathan RouwAxel36.46minM45   11.097  5:243.08+12:47
58  Amy BakkerAxel37.04minVse   11.007  5:273.06+13:05
59  Johanna van AltenMagrette37.25minV35   10.904  5:303.03+13:26
60  Luc van den NeuckerSint-Laureins37.28minM55   10.890  5:313.02+13:29
61  Monique LangeraarZaamslag37.40minV40   10.832  5:323.01+13:41
62  Daan DielemanZaamslag38.34minM65   10.579  5:402.94+14:35
63  IJnske TaelmanKloosterzande40.01minVse   10.196  5:532.83+16:02
64  Mirjam AlbicherPhilippine40.35minV40   10.053  5:582.79+16:36
65  Ard-Jan BakkerAxel40.58minM40   9.959  6:012.77+16:59
66  Nicole van PamelenTerneuzen41.01minV40   9.947  6:022.76+17:02
67  Brigitte de VreezeMelsele41.25minV55   9.851  6:052.74+17:26
68  Ine de DeijneKemzeke42.06minV65   9.691  6:112.69+18:07
69  Carlos De WillsmackerAalter42.07minM60   9.687  6:122.69+18:08
70  Jacky DoomsSluiskil42.08minM55   9.684  6:122.69+18:09
71  Wim BroekhovenMiddelburg43.56minM70   9.287  6:282.58+19:57
72  Antoine MathysDe Pinte44.02minM70   9.266  6:292.57+20:03
73  Petra van BeljouwKloosterzande44.07minVse   9.248  6:292.57+20:08
74  Saskia KestelooKoewacht49.30minV45   8.242  7:172.29+25:31
75  Aime SamsonSint-Pauwels49.40minM70   8.215  7:182.28+25:41
76  Wim CoppietersStrombeek-Bever50.25minM80   8.093  7:252.25+26:26
77  Marie Jeanne WeemaesSint-Gillis-Waas50.29minV70   8.082  7:252.24+26:30
Mannen: 58 (75.32%) => M35=4 - M40=6 - M45=4 - M50=3 - M55=3 - M60=4 - M65=1 - M70=3 - M80=1 - Mse=29
Vrouwen: 19 (24.68%) => V35=1 - V40=5 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V65=2 - V70=1 - Vse=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.346 seconden nodig om deze lijst met 227 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (2)
Tien M Floris Willeboordse (debuut)53.37  Mse
Tien M Annemiek Verhage (PR)1.07.15  Vse
22-09: Berenloop Beernem (10)
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)33.19  Mse
10 km Boris de Bruijn (PR)34.24  M35
10 km Wilko de Vos (PR 33.54)38.44  M55
10 km Marius Besuijen (PR 35.10)38.48  M55
10 km Rob van 't Veen (PR 37.11)39.21  M40
10 km Yann Sinke (PR 38.07)40.13  Mse
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)43.17  M60
10 km Ingrid Koene (PR 44.27)47.20  V55
10 km Ellie Spaans (PR)50.51  V60
10 km John Guequierre (PR 33.40)52.13  M65
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019