woensdag 20 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Hoek Run
Hoek, woensdag 30 mei 2018 - Organisatie: d'Oekse Feesten
12.27 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen42.40M35   17.255  3:29
2  Wim van SparrentakSint Laurens45.15M45   16.270  3:41
3  Jordy LeenknechtHulst48.06M35   15.306  3:55
4  Paul van GentTerneuzen48.27M45   15.195  3:57
5  Christian de MeijerPhilippine49.05M40   14.999  4:00
6  Rinus van de WoestijneMiddelburg55.01M35   13.381  4:29
7  Wim de FeijterTerneuzen55.27M45   13.277  4:31
8  Menno van der ZandenPhilippine56.26M35   13.045  4:36
9  Marc de HaasHoek56.50Mse   12.954  4:38
10  Martijn DoolaegeBiervliet57.05Mse   12.897  4:39
11  Evert de RijkeHoek58.50Mse   12.513  4:48
12  Liselot HemelsoetHoek59.06Vse   12.457  4:49
13  Tony JanseSas van Gent1.00.37Mse   12.145  4:56
14  Piet PijpelinkTerneuzen1.02.00M50   11.874  5:03
15  Roland van BraalTerneuzen1.02.27Mse   11.789  5:05
16  Kevin de SmetTerneuzen1.03.28M35   11.600  5:10
17  Piet BeijerMiddelburg1.04.10M70   11.473  5:14
18  Patrick de KoningHoek1.09.53M40   10.535  5:42
Mannen: 17 (94.44%) => M35=5 - M40=2 - M45=3 - M50=1 - M70=1 - Mse=5

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Sander Post42:40Wim van Sparrentak45:15Jordy Leenknecht48:06Liselot Hemelsoet59:0618
2017Sander Post43:32Erwin van den Broeke46:41Pieter Pladdet50:38Thea de Blaeij1:03:4311

8.18 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Gino van BroeckTemse30.12M35   16.252  3:42
2  Michael den HamerHoek32.54M40   14.918  4:01
3  Robert vroonBreskens33.54M50   14.478  4:09
4  Menno den DekkerTerneuzen34.36M45   14.185  4:14
5  Marnix van den BrandeClinge34.36Mse   14.185  4:14
6  Herman KuijerTerneuzen35.15M55   13.923  4:19
7  Albert PlatteeuwTerneuzen36.11M50   13.564  4:25
8  Aafje van RemoortereBiervliet36.31V40   13.440  4:28
9  Ingrid KoeneYerseke37.08V55   13.217  4:32
10  Jaap van der VeenTerneuzen37.16M50   13.170  4:33
11  Wim WillemsBassevelde37.59M45   12.921  4:39
12  Thea de BlaeijHoek38.15V35   12.831  4:41
13  Erik HerreboutHoek38.39M40   12.699  4:43
14  Josa van der VlietTerneuzen38.45V50   12.666  4:44
15  Corina van de WegePhilippine39.25V50   12.452  4:49
16  John GuequierreMiddelburg40.31M65   12.114  4:57
17  Jack FolkersmaTerneuzen41.18M50   11.884  5:03
18  Marianne KnijffPhilippine41.19V55   11.879  5:03
19  Arthur StijnsOudelande42.39M70   11.508  5:13
20  Judith RidderhofKloosterzande44.47V35   10.959  5:28
21  Rudy van de VeldeWachtebeke45.05M55   10.887  5:31
22  Cindy DijkersBiervliet45.36V40   10.763  5:34
23  Tanja de VriesZaamslag47.10V50   10.406  5:46
24  Chantal SchilperoordtTerneuzen47.24V45   10.354  5:48
25  Ilja TollenaarKloosterzande47.59Vse   10.229  5:52
26  Annelies de WaalHulst48.24V40   10.140  5:55
27  Shaula CeelenHoek54.39V55   8.981  6:41
Mannen: 14 (51.85%) => M35=1 - M40=2 - M45=2 - M50=4 - M55=2 - M65=1 - M70=1 - Mse=1
Vrouwen: 13 (48.15%) => V35=2 - V40=3 - V45=1 - V50=3 - V55=3 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Gino van Broeck30:12Michael den Hamer32:54Robert vroon33:54Aafje van Remoortere36:3127
2017Rene den Hollander30:29Martijn Kox31:21Robert Vroon33:03Melissa van Eelvelt38:3225


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.153 seconden nodig om deze lijst met 45 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
14-06-2017 Hoek RunHoekd'Oekse Feesten0

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019