woensdag 19 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 09-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (100)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Hardloop3Daagse
Ritthem, zondag 26 augustus 2018 - Organisatie: Hardloop3Daagse
Dag 3 lang
001 Harmes Erwin              Middelburg           109 0:53:12    1eM
002 Bleeken Nick van den      Hoogerheide          079 0:58:03    2eM
003 Moureau Sam               Ruisbroek            128 0:58:40    3eM
004 Sparrentak Wim van        St Laurens           149 0:59:39    4eM
005 Berg Liselotte van den    Zoeterwoude          077 1:00:12    1eV
006 Saman Frederik            Leuven               69  1:00:48    5eM
007 Alphen Edwin van          Vlissingen           071 1:00:53    6eM
008 Poppe Erik                Biggekerke           138 1:00:58    7eM
009 Sanderse Monica           Vlissingen           144 1:01:55    2eV
010 Sinke Yann                Goes                 147 1:01:58    8eM
011 Verbeek Tom               Kwadendamme          155 1:02:47    9eM
012 Woestijne Rinus v d       Middelburg           164 1:03:00   10eM
013 Dijkgraaf Werner          Valkenswaard         091 1:03:22   11eM
014 Berbe Pieter              Hofstade             075 1:03:40   12eM
015 Hofstede Ralph            Kwintsheul           112 1:03:58   13eM
016 Rijck Emardo de           Sint Jansteen        141 1:04:31   14eM
017 Imbrechts Ief             Neerpelt             117 1:04:42   15eM
018 Geschiere Gilles          Meliskerke           104 1:05:39   16eM
019 Baas Lion                 Vlissingen           072 1:06:02   17eM
020 Weijerstrass Henk         Zwaag                160 1:06:18   18eM
021 Bakker Joos de            Amersfoort           073 1:06:54   19eM
022 Ritsema JaapJan           Middelburg           142 1:07:03   20eM
023 Pleysier Thom             Kloetinge            137 1:07:15   21eM
024 Besuijen Marius           Middelburg           078 1:07:23   22eM
025 Koninkx Johan             Lier                 122 1:07:28   23eM
026 Geuze Ada                 Middelburg           105 1:07:31    3eV
027 Jannis Christoph          Overpelt             118 1:07:49   24eM
028 Bennekom Jan van          Heinenoord           152 1:08:03   25eM
029 Broek Amy van den         Gilze                086 1:08:45    4eV
030 Paardekooper Rinus        Goes                 133 1:09:04   26eM
031 Berg Peter van den        Hulst                076 1:10:02   27eM
032 Starrenburg Anneke        Honselersdijk        150 1:10:26    5eV
033 Os Ton van                Poortvliet           132 1:11:24   28eM
034 Sieddens Willem           Eindhoven            148 1:11:40   29eM
035 Sage Christian le         Dongen               143 1:11:44   30eM
036 Weerdt Stefan de          s-HArendskerke       159 1:11:59   31eM
037 Feijter Co de             Zierikzee            101 1:12:56   32eM
038 Oostendorp Henk-Jan       hengelo              131 1:13:24   33eM
039 Heuvel Peter van den      Zierikzee            111 1:13:45   34eM
040 Verbist Joeri             Beveren-Waes         156 1:14:24   35eM
041 Vrolijk Hugo              Woubrugge            158 1:14:48   36eM
042 Willems Wim               Krekenlopers         163 1:15:02   37eM
043 Bongertman Arinka         Roosendaal           082 1:15:05    6eV
044 Vliet Andre van           Dreischor            157 1:15:12   38eM
045 Jonge William de          Nieuwdorp            121 1:15:14   39eM
046 Zijderveld Frans van      Z Beijerland         165 1:15:17   40eM
047 Albronda Joop             Middelburg           070 1:15:20   41eM
048 Elbers Alex               Z Beijerland         098 1:16:31   42eM
049 Bouman Arno               Waardhuizen          083 1:17:35   43eM
050 Schuring Robin            Berkel en Rodenrijs  146 1:18:36   44eM
051 Uijl Frank                Haarlem              151 1:19:03   45eM
052 Croesen Rick              Breda                090 1:20:24   46eM
053 Eekhof Hans               Mijnsheerenland      097 1:22:13   47eM
054 Littink Arie              Aarlanderveen        125 1:22:15   48eM
055 Peer Jorgen               Souburg              135 1:22:46   49eM
056 Broekhoven GertJan v      B o Zoom             087 1:23:27   50eM
057 Hollander Cindy den       Souburg              113 1:23:51    7eV
058 Dom Leen                  Lier                 094 1:24:37    8eV
059 Hooijer Dirk              Wemeldinge           115 1:25:05   51eM
060 Middelhoek Amber          Delft                126 1:25:16    9eV
061 Beck Stijn                Nieuwenkerken Waas   074 1:25:27   52eM
062 Hartog Caroline den       Krimpen a d Yssel    110 1:25:53   10eV
063 Bouwens Remy              Krimpen ad Yssel     085 1:25:56   53eM
064 Bunnik Arie               Rijnsaterwoude       089 1:26:30   54eM
065 Bouterse Mark             Kapelle              084 1:27:24   55eM
066 Wijnstra Wendy            Kapelle              161 1:27:26   11eV
067 Priem Pascal              Uitgeest             139 1:28:21   56eM
068 Dirksen Manon             Apeldoorn            092 1:28:24   12eV
069 Blok Edwin                Middelburg           080 1:30:54   57eM
070 Hoogesteijn Anja          De Rijp              114 1:31:35   13eV
071 Broers Annemarie          Eindhoven            088 1:34:53   14eV
072 Pengel Lesley             Amsterdam            136 1:35:07   58eM
073 Jevenois Sandra           Lot                  120 1:36:16   15eV
074 Reuvecamp Annemieke       Nieuwkoop            140 1:37:38   16eV
075 Olivera d Santos Ana      Haarlem              130 1:44:00   17eV
076 Vandermeulen Cecile       Kalmthout            153 1:53:00   18eV

Dag 3 kort
001 Wouw Robbert van de       Tilburg              053 0:30:12    1eM
002 Faingaert Stefaan         Kalken               009 0:32:06    2eM
003 Nijholt Mart              Simpelveld           029 0:33:28    3eM
004 Klaassen Nathalie         Alphen ad Rijn       019 0:34:14    1eV
005 Rijk Arnoud               Heinkenszand         031 0:34:27    4eM
006 Lusthof Joop              Leeuwarden           025 0:36:07    5eM
007 Aartsen Arthur van        Middelburg           001 0:36:22    6eM
008 Voorn Stefan van der      Zierikzee            050 0:36:29    7eM
009 Breukers Dieter           Bocholt              004 0:36:35    8eM
010 Lefeber Valesca           Middelburg           023 0:36:44    2eV
011 Kraan Joost               Oudewater            020 0:37:07    9eM
012 Haagdalem Augusta v       Vlaardingen          016 0:37:26    3eV
013 Willems Stijn             Hombeek              162 0:37:56   10eM
014 Ludikhuize Gert-Jan       Middelburg           024 0:38:02   11eM
015 Voogt Kees                Bergschenhoek        049 0:38:07   12eM
016 Nijholt Frank             Simpelveld           028 0:38:11   13eM
017 Hofman Maaike             Rijen                015 0:38:36    4eV
018 Punt Jan                  Monnickendam         030 0:39:06   14eM
019 Suilen Hans               Sommelsdijk          043 0:39:52   15eM
020 Goetheer Rene             Wolphaartsdijk       011 0:40:13   16eM
021 Kroo Mariska de           nw St Joosland       022 0:40:22    5eV
022 Gijzel Hans               s-H Arendskerke      107 0:40:30   17eM
023 Flikweert Jaap            Nieuwerkerk          010 0:40:40   18eM
024 Saaman Marloes            Zoutelande           036 0:40:47    6eV
025 Flikweert Rian            Middelburg           102 0:41:10    7eV
026 Rouw Daniel               Middelburg           035 0:41:15   19eM
027 Hoek Eva van              Middelburg           014 0:41:33    8eV
028 Spoelder Majet            Amersfoort           041 0:42:07    9eV
029 Minnaard Hans             Yerseke              127 0:42:10   20eM
030 Rijkeboer Johan           Middelburg           032 0:42:22   21eM
031 Deschagt Jan              Ruislede             006 0:42:29   22eM
032 Kramer Andre              Yerseke              021 0:42:38   23eM
033 Elst Dolf                 Middelburg           007 0:42:40   24eM
034 Vries Martijn de          Middelburg           054 0:42:42   25eM
035 Sluijs Esther van         Kloetinge            040 0:42:56   10eV
036 Boghaert Giovanni         Aalter               003 0:43:22   26eM
037 Verkaart Rosette          Vlissingen           047 0:44:07   11eV
038 Joziasse Yvonne           Middelburg           018 0:44:50   12eV
039 Schumer Danielle          Zoetermeer           038 0:45:15   13eV
040 Emonts-Schumer Twan       Zoetermeer           008 0:45:17   27eM
041 Ririhena Marjan           Middelburg           033 0:45:35   14eV
042 Meulenberg Jacobus                             062 0:45:54   28eM
043 Stijns Arthur             Oudelande            042 0:46:21   29eM
044 Meulenaar Hendrik-Jan     Burgum               027 0:47:17   30eM
045 Valk Sandra v d           Krabbendijke         044 0:47:21   15eV
046 Broers Nico               Waalre               005 0:48:55   31eM
047 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           119 0:49:08   16eV
048 Nat Liesbeth van der      Gouda                129 0:49:24   17eV
049 Velden Caroline v d       Schiedam             046 0:51:21   18eV
050 Wieringa Petra            Leeuwarden           051 0:51:23   19eV
051 Aerts Sarijke             Middelburg           002 0:52:52   20eV
052 Schoning Tamara           Middelburg           037 0:53:51   21eV
053 Mattie Theo               Leimuiden            026 0:55:46   32eM
054 Roumen Gonnie             's-Gravenland        034 0:55:48   22eV

Dag 1
001 Harmes Erwin              Middelburg           109 0:24:05    1eM
002 Wouw Robbert van de       Tilburg              053 0:25:30    2eM
003 Bleeken Nick van den      Hoogerheide          079 0:25:39    3eM
004 Berg Liselotte van den    Zoeterwoude          077 0:26:49    1eV
005 Moureau Sam               Ruisbroek            128 0:26:57    4eM
006 Saman Frederik            Leuven               69  0:27:16    5eM
007 Faingaert Stefaan         Kalken               009 0:27:34    6eM
008 Sinke Yann                Goes                 147 0:27:51    7eM
009 Poppe Erik                Biggekerke           138 0:28:06    8eM
010 Berbe Pieter              Hofstade             075 0:28:14    9eM
011 Verbeek Tom               Kwadendamme          155 0:28:17   10eM
012 Alphen Edwin van          Vlissingen           071 0:28:20   11eM
013 Woestijne Rinus v d       Middelburg           164 0:28:22   12eM
014 Nijholt Mart              Simpelveld           029 0:28:25   13eM
015 Rijk Arnoud               Heinkenszand         031 0:28:27   14eM
016 Rijck Emardo de           Sint Jansteen        141 0:28:29   15eM
017 Schipper Cornelis de      Houten               145 0:28:31   16eM
018 Sanderse Monica           Vlissingen           144 0:28:33    2eV
019 Geschiere Gilles          Meliskerke           104 0:28:40   17eM
020 Vries Martijn de          Middelburg           054 0:28:55   18eM
021 Klaassen Nathalie         Alphen ad Rijn       019 0:29:06    3eV
022 Weijerstrass Henk         Zwaag                160 0:29:21   19eM
023 Pleysier Thom             Kloetinge            137 0:29:38   20eM
024 Baas Lion                 Vlissingen           072 0:29:46   21eM
025 Gonzalez Mauritio         Vrouwenpolder        063 0:29:49   22eM
026 Imbrechts Ief             Neerpelt             117 0:29:52   23eM
027 Besuijen Marius           Middelburg           078 0:29:54   24eM
028 Bakker Joos de            Amersfoort           073 0:29:58   25eM
029 Bennekom Jan van          Heinenoord           152 0:30:03   26eM
030 Koninkx Johan             Lier                 122 0:30:06   27eM
031 Jannis Christoph          Overpelt             118 0:30:09   28eM
032 Broek Amy van den         Gilze                086 0:30:12    4eV
033 Bongertman Amber          Roosendaal           081 0:30:14    5eV
034 Geuze Ada                 Middelburg           105 0:30:21    6eV
035 Hofstede Ralph            Kwintsheul           112 0:30:34   29eM
036 Ritsema JaapJan           Middelburg           142 0:30:37   30eM
037 Dijkgraaf Werner          Valkenswaard         091 0:30:40   31eM
038 Breukers Dieter           Bocholt              004 0:30:46   32eM
039 Lusthof Joop              Leeuwarden           025 0:31:02   33eM
040 Berg Peter van den        Hulst                076 0:31:08   34eM
041 Paardekooper Rinus        Goes                 133 0:31:11   35eM
042 Os Ton van                Poortvliet           132 0:31:19   36eM
043 Sieddens Willem           Eindhoven            148 0:31:35   37eM
044 Weerdt Stefan de          s-HArendskerke       159 0:31:47   38eM
045 Aartsen Arthur van        Middelburg           001 0:31:52   39eM
046 Starrenburg Anneke        Honselersdijk        150 0:31:56    7eV
047 Voorn Stefan van der      Zierikzee            050 0:31:59   40eM
048 Lefeber Valesca           Middelburg           023 0:32:02    8eV
049 Willems Wim               Krekenlopers         163 0:32:16   41eM
050 Heuvel Peter van den      Zierikzee            111 0:32:19   42eM
051 Haagdalem Augusta v       Vlaardingen          016 0:32:46    9eV
052 Sparrentak Wim van        St Laurens           149 0:33:03   43eM
053 Jonge William de          Nieuwdorp            121 0:33:10   44eM
054 Pagter Rob de             Ritthem              134 0:33:13   45eM
055 Feijter Co de             Zierikzee            101 0:33:17   46eM
056 Punt Jan                  Monnickendam         030 0:33:19   47eM
057 Willems Stijn             Hombeek              162 0:33:21   48eM
058 Bongertman Arinka         Roosendaal           082 0:33:24   10eV
059 Ludikhuize Gert-Jan       Middelburg           024 0:33:26   49eM
060 Houterman Willem          Wolphaartsdijk       116 0:33:28   50eM
061 Oostendorp Henk-Jan       hengelo              131 0:33:32   51eM
062 Verbist Joeri             Beveren-Waes         156 0:33:35   52eM
063 Hofman Maaike             Rijen                015 0:33:40   11eV
064 Vrolijk Hugo              Woubrugge            158 0:33:45   53eM
065 Sage Christian le         Dongen               143 0:33:54   54eM
066 Zijderveld Frans van      Z Beijerland         165 0:34:03   55eM
067 Bouman Arno               Waardhuizen          083 0:34:06   56eM
068 Bouterse Mark             Kapelle              084 0:34:11   57eM
069 Eekhof Hans               Mijnsheerenland      097 0:34:13   58eM
070 Gijzel Antoine            Wemeldinge           108 0:34:25   59eM
071 Kroo Mariska de           nw St Joosland       022 0:34:31   12eV
072 Suilen Hans               Sommelsdijk          043 0:34:34   60eM
073 Dooms Johnny              Terneuzen            095 0:34:36   61eM
074 Gijzel Hans               s-H Arendskerke      107 0:34:45   62eM
075 Rouw Daniel               Middelburg           035 0:34:50   63eM
076 Goetheer Rene             Wolphaartsdijk       011 0:34:53   64eM
077 Nijholt Frank             Simpelveld           028 0:34:57   65eM
078 Kraan Joost               Oudewater            020 0:35:00   66eM
079 Elbers Alex               Z Beijerland         098 0:35:01   67eM
080 Schuring Robin            Berkel en Rodenrijs  146 0:35:03   68eM
081 Vliet Andre van           Dreischor            157 0:35:06   69eM
082 Voogt Kees                Bergschenhoek        049 0:35:16   70eM
083 Hoek Eva van              Middelburg           014 0:35:21   13eV
084 Kramer Andre              Yerseke              021 0:35:28   71eM
085 Albronda Joop             Middelburg           070 0:35:30   72eM
086 Driessen Evert            Zeist                096 0:35:36   73eM
087 Flikweert Jaap            Nieuwerkerk          010 0:35:39   74eM
088 Saaman Marloes            Zoutelande           036 0:35:43   14eV
089 Peer Jorgen               Souburg              135 0:35:45   75eM
090 Uijl Frank                Haarlem              151 0:35:48   76eM
091 Flikweert Rian            Middelburg           102 0:35:56   15eV
092 Croesen Rick              Breda                090 0:36:15   77eM
093 Elst Dolf                 Middelburg           007 0:36:19   78eM
094 Broekhoven GertJan v      B o Zoom             087 0:36:21   79eM
095 Deschagt Jan              Ruislede             006 0:36:32   80eM
096 Spoelder Majet            Amersfoort           041 0:36:42   16eV
097 Littink Arie              Aarlanderveen        125 0:36:45   81eM
098 Beck Stijn                Nieuwenkerken Waas   074 0:36:48   82eM
099 Minnaard Hans             Yerseke              127 0:36:50   83eM
100 Kuil Marcel van der       Middelburg           061 0:36:52   84eM
101 Rijkeboer Johan           Middelburg           032 0:36:55   85eM
102 Hooijer Dirk              Wemeldinge           115 0:36:57   86eM
103 Dom Leen                  Lier                 094 0:37:05   17eV
104 Hollander Cindy den       Souburg              113 0:37:09   18eV
105 Wieringa Petra            Leeuwarden           051 0:37:12   19eV
106 Boghaert Giovanni         Aalter               003 0:37:14   87eM
107 Schumer Danielle          Zoetermeer           038 0:37:33   20eV
108 Emonts-Schumer Twan       Zoetermeer           008 0:37:35   88eM
109 Verkaart Rosette          Vlissingen           047 0:37:38   21eV
110 Wijnstra Wendy            Kapelle              161 0:37:52   22eV
111 Jevenois Sandra           Lot                  120 0:38:09   23eV
112 Sluijs Esther van         Kloetinge            040 0:38:13   24eV
113 Pengel Lesley             Amsterdam            136 0:38:21   89eM
114 Meulenberg Jacobus                             062 0:38:27   90eM
115 Dirksen Manon             Apeldoorn            092 0:38:33   25eV
116 Priem Pascal              Uitgeest             139 0:38:35   91eM
117 Ririhena Marjan           Middelburg           033 0:38:38   26eV
118 Bunnik Arie               Rijnsaterwoude       089 0:38:44   92eM
119 Stijns Arthur             Oudelande            042 0:38:51   93eM
120 Blok Edwin                Middelburg           080 0:38:53   94eM
121 Middelhoek Amber          Delft                126 0:39:16   27eV
122 Valk Sandra v d           Krabbendijke         044 0:39:52   28eV
123 Meulenaar Hendrik-Jan     Burgum               027 0:39:59   95eM
124 Broers Annemarie          Eindhoven            088 0:40:36   29eV
125 Broers Nico               Waalre               005 0:40:38   96eM
126 Hartog Caroline den       Krimpen a d Yssel    110 0:41:04   30eV
127 Bouwens Remy              Krimpen ad Yssel     085 0:41:06   97eM
128 Joziasse Yvonne           Middelburg           018 0:41:29   31eV
129 Velden Caroline v d       Schiedam             046 0:42:05   32eV
130 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           119 0:42:16   33eV
131 Reuvecamp Annemieke       Nieuwkoop            140 0:42:47   34eV
132 Hoogesteijn Anja          De Rijp              114 0:42:50   35eV
133 Mattie Theo               Leimuiden            026 0:42:52   98eM
134 Nat Liesbeth van der      Gouda                129 0:43:31   36eV
135 Roumen Gonnie             's-Gravenland        034 0:44:54   37eV
136 Olivera d Santos Ana      Haarlem              130 0:45:39   38eV
137 Schoning Tamara           Middelburg           037 0:46:28   39eV
138 Vandermeulen Cecile       Kalmthout            153 0:50:20   40eV 

Eindstand Driekamp lang
001 109 Harmes Erwin        0:24:05 1:13:06 0:53:12 09023     1eM
002 079 Bleeken Nick van den0:25:39 1:18:37 0:58:03 09739     2eM
003 128 Moureau Sam         0:26:57 1:25:32 0:58:40 10269     3eM
004 077 Berg Liselotte van d0:26:49 1:24:20 1:00:12 10281     1eV
005 69  Saman Frederik      0:27:16 1:26:48 1:00:48 10492     4eM
006 071 Alphen Edwin van    0:28:20 1:26:45 1:00:53 10558     5eM
007 149 Sparrentak Wim van  0:33:03 1:23:24 0:59:39 10566     6eM
008 138 Poppe Erik          0:28:06 1:27:37 1:00:58 10601     7eM
009 144 Sanderse Monica     0:28:33 1:27:46 1:01:55 10694     2eV
010 155 Verbeek Tom         0:28:17 1:28:51 1:02:47 10795     8eM
011 164 Woestijne Rinus v d 0:28:22 1:30:44 1:03:00 10926     9eM
012 104 Geschiere Gilles    0:28:40 1:29:17 1:05:39 11016    10eM
013 141 Rijck Emardo de     0:28:29 1:30:42 1:04:31 11022    11eM
014 072 Baas Lion           0:29:46 1:28:41 1:06:02 11069    12eM
015 078 Besuijen Marius     0:29:54 1:27:30 1:07:23 11087    13eM
016 091 Dijkgraaf Werner    0:30:40 1:31:07 1:03:22 11109    14eM
017 075 Berbe Pieter        0:28:14 1:33:18 1:03:40 11112    15eM
018 112 Hofstede Ralph      0:30:34 1:33:35 1:03:58 11287    16eM
019 086 Broek Amy van den   0:30:12 1:29:12 1:08:45 11289     3eV
020 160 Weijerstrass Henk   0:29:21 1:32:36 1:06:18 11295    17eM
021 122 Koninkx Johan       0:30:06 1:33:13 1:07:28 11447    18eM
022 105 Geuze Ada           0:30:21 1:34:08 1:07:31 11520     4eV
023 073 Bakker Joos de      0:29:58 1:35:10 1:06:54 11522    19eM
024 142 Ritsema JaapJan     0:30:37 1:34:27 1:07:03 11527    20eM
025 117 Imbrechts Ief       0:29:52 1:37:46 1:04:42 11540    21eM
026 137 Pleysier Thom       0:29:38 1:36:25 1:07:15 11598    22eM
027 147 Sinke Yann          0:27:51 1:43:50 1:01:58 11619    23eM
028 152 Bennekom Jan van    0:30:03 1:36:54 1:08:03 11700    24eM
029 118 Jannis Christoph    0:30:09 1:37:48 1:07:49 11746    25eM
030 150 Starrenburg Anneke  0:31:56 1:40:25 1:10:26 12167     5eV
031 148 Sieddens Willem     0:31:35 1:39:40 1:11:40 12175    26eM
032 076 Berg Peter van den  0:31:08 1:42:18 1:10:02 12208    27eM
033 132 Os Ton van          0:31:19 1:41:07 1:11:24 12230    28eM
034 133 Paardekooper Rinus  0:31:11 1:44:15 1:09:04 12270    29eM
035 143 Sage Christian le   0:33:54 1:40:12 1:11:44 12350    30eM
036 159 Weerdt Stefan de    0:31:47 1:43:48 1:11:59 12454    31eM
037 131 Oostendorp Henk-Jan 0:33:32 1:41:22 1:13:24 12498    32eM
038 082 Bongertman Arinka   0:33:24 1:41:42 1:15:05 12611     6eV
039 101 Feijter Co de       0:33:17 1:45:09 1:12:56 12682    33eM
040 111 Heuvel Peter van den0:32:19 1:45:30 1:13:45 12694    34eM
041 158 Vrolijk Hugo        0:33:45 1:43:55 1:14:48 12748    35eM
042 163 Willems Wim         0:32:16 1:46:51 1:15:02 12849    36eM
043 121 Jonge William de    0:33:10 1:46:41 1:15:14 12905    37eM
044 156 Verbist Joeri       0:33:35 1:50:47 1:14:24 13126    38eM
045 165 Zijderveld Frans van0:34:03 1:50:16 1:15:17 13176    39eM
046 098 Elbers Alex         0:35:01 1:49:35 1:16:31 13267    40eM
047 146 Schuring Robin      0:35:03 1:49:42 1:18:36 13401    41eM
048 157 Vliet Andre van     0:35:06 1:54:15 1:15:12 13473    42eM
049 083 Bouman Arno         0:34:06 1:53:46 1:17:35 13527    43eM
050 151 Uijl Frank          0:35:48 1:50:50 1:19:03 13541    44eM
051 097 Eekhof Hans         0:34:13 1:52:22 1:22:13 13728    45eM
052 084 Bouterse Mark       0:34:11 1:48:22 1:27:24 13797    46eM
053 090 Croesen Rick        0:36:15 1:53:55 1:20:24 13834    47eM
054 125 Littink Arie        0:36:45 1:53:07 1:22:15 13927    48eM
055 113 Hollander Cindy den 0:37:09 1:54:43 1:23:51 14143     7eV
056 135 Peer Jorgen         0:35:45 1:57:39 1:22:46 14170    49eM
057 087 Broekhoven GertJan v0:36:21 1:58:34 1:23:27 14302    50eM
058 094 Dom Leen            0:37:05 1:58:05 1:24:37 14387     8eV
059 115 Hooijer Dirk        0:36:57 2:01:12 1:25:05 14594    51eM
060 089 Bunnik Arie         0:38:44 1:58:23 1:26:30 14617    52eM
061 161 Wijnstra Wendy      0:37:52 1:59:22 1:27:26 14680     9eV
062 074 Beck Stijn          0:36:48 2:03:02 1:25:27 14717    53eM
063 126 Middelhoek Amber    0:39:16 2:01:34 1:25:16 14766    10eV
064 092 Dirksen Manon       0:38:33 2:04:19 1:28:24 15076    11eV
065 139 Priem Pascal        0:38:35 2:04:21 1:28:21 15077    54eM
066 110 Hartog Caroline den 0:41:04 2:06:34 1:25:53 15211    12eV
067 085 Bouwens Remy        0:41:06 2:06:37 1:25:56 15219    55eM
068 080 Blok Edwin          0:38:53 2:08:38 1:30:54 15505    56eM
069 136 Pengel Lesley       0:38:21 2:05:59 1:35:07 15567    57eM
070 120 Jevenois Sandra     0:38:09 2:08:05 1:36:16 15750    13eV
071 114 Hoogesteijn Anja    0:42:50 2:15:07 1:31:35 16172    14eV
072 088 Broers Annemarie    0:40:36 2:17:30 1:34:53 16379    15eV
073 140 Reuvecamp Annemieke 0:42:47 2:16:51 1:37:38 16636    16eV
074 070 Albronda Joop       0:35:30         1:15:20 16650    58eM
075 081 Bongertman Amber    0:30:14 1:31:31         17305    17eV
076 145 Schipper Cornelis de0:28:31 1:35:41         17452    59eM
077 130 Olivera d Santos Ana0:45:39 2:27:39 1:44:00 17838    18eV
078 153 Vandermeulen Cecile 0:50:20 2:33:42 1:53:00 19022    19eV
079 095 Dooms Johnny        0:34:36 1:56:19         19055    60eM
080 096 Driessen Evert      0:35:36 2:05:52         19688    61eM
081 134 Pagter Rob de       0:33:13                 21993    62eM
082 116 Houterman Willem    0:33:28                 22008    63eM
083 124 Lagendijk Esther                            30000    20eV
084 123 Krombeen Yolanda                            30000    21eV
085 106 Gijsberts Judith                            30000    22eV
086 103 Frenken Sandra                              30000    23eV
087 100 Exalto Dirk                                 30000    64eM
088 099 Epker Rob                                   30000    65eM
089 093 Doggen Ralph                                30000    66eM
090 154 Velden Remco van der                        30000    67eM

Eindstand driekamp kort
001 Wouw Robbert van de       Tilburg              053 0:30:12    1eM
002 Faingaert Stefaan         Kalken               009 0:32:06    2eM
003 Nijholt Mart              Simpelveld           029 0:33:28    3eM
004 Klaassen Nathalie         Alphen ad Rijn       019 0:34:14    1eV
005 Rijk Arnoud               Heinkenszand         031 0:34:27    4eM
006 Lusthof Joop              Leeuwarden           025 0:36:07    5eM
007 Aartsen Arthur van        Middelburg           001 0:36:22    6eM
008 Voorn Stefan van der      Zierikzee            050 0:36:29    7eM
009 Breukers Dieter           Bocholt              004 0:36:35    8eM
010 Lefeber Valesca           Middelburg           023 0:36:44    2eV
011 Kraan Joost               Oudewater            020 0:37:07    9eM
012 Haagdalem Augusta v       Vlaardingen          016 0:37:26    3eV
013 Willems Stijn             Hombeek              162 0:37:56   10eM
014 Ludikhuize Gert-Jan       Middelburg           024 0:38:02   11eM
015 Voogt Kees                Bergschenhoek        049 0:38:07   12eM
016 Nijholt Frank             Simpelveld           028 0:38:11   13eM
017 Hofman Maaike             Rijen                015 0:38:36    4eV
018 Punt Jan                  Monnickendam         030 0:39:06   14eM
019 Suilen Hans               Sommelsdijk          043 0:39:52   15eM
020 Goetheer Rene             Wolphaartsdijk       011 0:40:13   16eM
021 Kroo Mariska de           nw St Joosland       022 0:40:22    5eV
022 Gijzel Hans               s-H Arendskerke      107 0:40:30   17eM
023 Flikweert Jaap            Nieuwerkerk          010 0:40:40   18eM
024 Saaman Marloes            Zoutelande           036 0:40:47    6eV
025 Flikweert Rian            Middelburg           102 0:41:10    7eV
026 Rouw Daniel               Middelburg           035 0:41:15   19eM
027 Hoek Eva van              Middelburg           014 0:41:33    8eV
028 Spoelder Majet            Amersfoort           041 0:42:07    9eV
029 Minnaard Hans             Yerseke              127 0:42:10   20eM
030 Rijkeboer Johan           Middelburg           032 0:42:22   21eM
031 Deschagt Jan              Ruislede             006 0:42:29   22eM
032 Kramer Andre              Yerseke              021 0:42:38   23eM
033 Elst Dolf                 Middelburg           007 0:42:40   24eM
034 Vries Martijn de          Middelburg           054 0:42:42   25eM
035 Sluijs Esther van         Kloetinge            040 0:42:56   10eV
036 Boghaert Giovanni         Aalter               003 0:43:22   26eM
037 Verkaart Rosette          Vlissingen           047 0:44:07   11eV
038 Joziasse Yvonne           Middelburg           018 0:44:50   12eV
039 Schumer Danielle          Zoetermeer           038 0:45:15   13eV
040 Emonts-Schumer Twan       Zoetermeer           008 0:45:17   27eM
041 Ririhena Marjan           Middelburg           033 0:45:35   14eV
042 Meulenberg Jacobus                             062 0:45:54   28eM
043 Stijns Arthur             Oudelande            042 0:46:21   29eM
044 Meulenaar Hendrik-Jan     Burgum               027 0:47:17   30eM
045 Valk Sandra v d           Krabbendijke         044 0:47:21   15eV
046 Broers Nico               Waalre               005 0:48:55   31eM
047 Epker-Jense Sigrid        Middelburg           119 0:49:08   16eV
048 Nat Liesbeth van der      Gouda                129 0:49:24   17eV
049 Velden Caroline v d       Schiedam             046 0:51:21   18eV
050 Wieringa Petra            Leeuwarden           051 0:51:23   19eV
051 Aerts Sarijke             Middelburg           002 0:52:52   20eV
052 Schoning Tamara           Middelburg           037 0:53:51   21eV
053 Mattie Theo               Leimuiden            026 0:55:46   32eM
054 Roumen Gonnie             's-Gravenland        034 0:55:48   22eV
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-08-2017 Hardloop3DaagseNeeltje JansHardloop3Daagse0
21-08-2016 Hardloop3DaagseDomburgHardloop3Daagse657
19-08-2016 Hardloop3DaagseKamperlandHardloop3Daagse419

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse (15)
14-12: Kanjerloop Goes (37)
09-12: Marathon Malaga (2)
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (86)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
Recente video(s)
26e Inkelcross
26e Inkelcross in Evenement van de week
Tim van den Broeke na 26e Inkelcross
Atletiek Zeeland © 2018