dinsdag 19 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
6e Worstel en kom boven loop
Wolphaartsdijk, zondag 6 mei 2018 - Organisatie: Worstel en kom boven
9.9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin HarmesMiddelburg35.02M35   16.955  3:32
2  Joel AafjesKortgene40.25Mse   14.697  4:05
3  Arnoud RijkHeinkenszand41.22Mse   14.359  4:11
4  Wilko de VosKattendijke41.38M55   14.267  4:12
5  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge41.48M35   14.211  4:13
6  Jan-Kees KooleWolphaartsdijk43.28Mse   13.666  4:23
7  Michel de WeeYerseke43.31Mse   13.650  4:24
8  Corne van RooijenGoes44.30Mse   13.348  4:30
9  Jeroen HollebrandsEtten-Leur44.41Mse   13.294  4:31
10  Lion BaasVlissingen45.45M40   12.984  4:37
11  Ruben BoutensMiddelburg46.19Mse   12.825  4:41
12  Danny de LeeuwGoes47.07Mse   12.607  4:46
13  Marcel van LooKloetinge47.45Mse   12.440  4:49
14  Niek van BelzenArnemuiden48.55M45   12.143  4:56
15  Maurice RentmeesterWolphaartsdijk49.05Mse   12.102  4:57
16  Martijn LavooijGoes49.28M45   12.008  5:00
17  Jan de JagerWolphaartsdijk49.43M40   11.948  5:01
18  Peter NoordijkeGoes50.50Mse   11.685  5:08
19  Martijn RuissenOud-Sabbinge52.10Mse   11.387  5:16
20  Dennis van der LindenVlissingen52.12Mse   11.379  5:16
21  William de JongeNieuwdorp55.03M45   10.790  5:34
22  Sander van RooijenWilhelminadorp55.38Mse   10.677  5:37
23  Wendy van der HeideVlissingen56.40Vse   10.482  5:43
24  Rene NijsseOud-Sabbinge57.33Mse   10.321  5:49
25  Marco WagenaarGoes1.05.44Mse   9.037  6:38
26  Heleen GrootjansOud-Sabbinge1.09.43Vse   8.520  7:03
Mannen: 24 (92.31%) => M35=2 - M40=2 - M45=3 - M55=1 - Mse=16
6.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tom VerbeekKwadendamme28.17Mse   14.001  4:17
2  Yvonne MoerlandYerseke28.39V35   13.822  4:20
3  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek29.19M45   13.508  4:27
4  Jaapjan RitsemaMiddelburg30.05M45   13.163  4:33
5  Maurice SteketeeMiddelburg31.12M35   12.692  4:44
6  Pieter-Jan de BaarWolphaartsdijk33.54M40   11.681  5:08
7  Cyril SchettersBergen op Zoom33.58Mse   11.658  5:09
8  Rene MoerlandYerseke35.48Mse   11.061  5:25
9  Arjan de VriezeWolphaartsdijk36.25Mse   10.874  5:31
10  Chris AntwerpenGoes40.03Mse   9.888  6:04
11  Janneke BoutensMiddelburg41.25Vse   9.561  6:17
12  Sigrid JenseMiddelburg41.29V50   9.546  6:17
13  John GuequierreMiddelburg41.31M65   9.538  6:17
14  Arjan SchotanusMiddelburg41.34Mse   9.527  6:18
15  Bart BrinkmanGoes41.42Mse   9.496  6:19
16  Marina Mols-Heer Abtskerke41.53Vse   9.455  6:21
17  Brenda WiessnerVlissingen42.44Vse   9.267  6:28
18  Rob EpkerMiddelburg42.53Mse   9.234  6:30
19  Sandra SteutelWolphaartsdijk44.25Vse   8.916  6:44
20  Eduard SchipperGoes46.07Mse   8.587  6:59
21  Bram TissinkKapelle-Biezelinge47.41M50   8.305  7:13
Mannen: 15 (71.43%) => M35=1 - M40=1 - M45=2 - M50=1 - M65=1 - Mse=9
Vrouwen: 6 (28.57%) => V35=1 - V50=1 - Vse=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.124 seconden nodig om deze lijst met 47 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

3.3 km
001 Simonse Jesper       Goes             701 0:15:56    1eHeer
002 Luijk Zoe van        Goes             728 0:16:13    1eDame
003 Schipper Jochem      Goes             659 0:16:51    2eHeer
004 Simonse Marit        Goes             705 0:17:08    2eDame
005 Sluijs Esther van    Kloetinge        706 0:19:04    3eDame
006 Mol Elise            s-H Abtskerke    707 0:20:02    4eDame
007 Boutens Annelien     Middelburg       733 0:21:01    5eDame
008 Zuijderduin Sanne    O Sabbinge       726 0:21:25    6eDame
009 Nijsse Gisela        O Sabbinge       731 0:21:33    7eDame
010 Mohr Marcel          Kortgene         646 0:21:37    3eHeer
011 Verheijen Nannette   Wolphaartsdijk   652 0:21:41    8eDame
012 Bogaert Linda        Heinkenszand     730 0:26:47    9eDame
013 Nienhuis Claudia                      729 0:26:50   10eDame
014 Rijke Alies de       Brouwershaven    727 0:26:54   11eDame

jeugd
001 Houtkamer Liam       O  Sabbinge      177 0:05:15    1eJong
002 Jonge Dylano de      Nieuwdorp        176 0:05:19    2eJong
003 Elstgeest Lotte      s-Heerenhoek     175 0:05:37    1eMeis
004 Rentmeester Senne    Wolphaartsdijk   171 0:05:53    3eJong
005 Luijk Tess van       Goes             173 0:06:06    2eMeis
006 Luijk Daan van       Goes             172 0:06:13    4eJong
007 Sluijs Femke van     Kloetinge        174 0:06:18    3eMeis
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
07-05-2017 5e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven0
22-05-2016 4e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1108
17-05-2015 3e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1416
18-05-2014 2e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1359
21-04-2013 1e Worstel en kom boven loopWolphaartsdijkWorstel en kom boven1357

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019