maandag 23 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

26e Inkelcross

Kruiningen, zaterdag 1 december 2018 - Organisatie: AV'56
9 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Tim van den BroekeDynamica31.19minMse   17.243  3:294.79-
2  Tim PleijteDynamica31.30minMse   17.143  3:304.76+0:11
3  Erwin HarmesGonzalez Running31.47minM35   16.990  3:324.72+0:28
4  Yunis StitanDelta Sport32.17minMse   16.727  3:354.65+0:58
5  Job de FeijterRKHAV32.47minMse   16.472  3:394.58+1:28
6  Niek den ExterScheldesport33.03minMse   16.339  3:404.54+1:44
7  Patrick de VosAV'5633.32minMse   16.103  3:444.47+2:13
8  Martijn de KokAV'5634.15minM35   15.766  3:484.38+2:56
9  Sander PostScheldesport34.59minM35   15.436  3:534.29+3:40
10  Eric WolfertFlakkee35.00minMse   15.429  3:534.29+3:41
11  Jozias BooneAV'5635.21minM35   15.276  3:564.24+4:02
12  Erik CapponWielingen36.53minM50   14.641  4:064.07+5:34
13  Peter BalkenendeAV'5637.01minM50   14.588  4:074.05+5:42
14  Michael den HamerScheldesport37.57minM35   14.229  4:133.95+6:38
15  Arjo VerhageDynamica38.12minM45   14.136  4:153.93+6:53
16  Johan KarelseAV'5638.14minM45   14.124  4:153.92+6:55
17  Monique VerschuureAV'5638.48minV35   13.918  4:193.87+7:29
18  Monica SanderseDynamica38.52minV35   13.894  4:193.86+7:33
19  Emardo de RijckSint Jansteen38.57minMse   13.864  4:203.85+7:38
20  Wilko de VosAV'5639.01minM55   13.840  4:203.84+7:42
21  Frederique BurkinWielingen39.04minV45   13.823  4:203.84+7:45
22  Arnoud RijkAV'5639.07minMse   13.805  4:213.83+7:48
23  Ruud WoordTHOR39.11minM55   13.781  4:213.83+7:52
24  Robbert MeeuwseAV'5639.26minMse   13.694  4:233.80+8:07
25  Bart VerhaegheAV'5639.31minM35   13.665  4:233.80+8:12
26  Frank HouwelingAV'5639.33minM40   13.654  4:243.79+8:14
27  Peter SlitsWielingen39.49minM50   13.562  4:253.77+8:30
28  Piet van MourikDelta Sport39.52minM55   13.545  4:263.76+8:33
29  Daan ReijnenTartlétos39.55minMse   13.528  4:263.76+8:36
30  Noor DekkerSerooskerke40.00minVse   13.500  4:273.75+8:41
31  Rinus van de WoestijneDynamica40.06minM35   13.466  4:273.74+8:47
32  Michel de WeeAV'5640.16minM45   13.411  4:283.73+8:57
33  Adriaan WielesScheldesport40.18minM45   13.400  4:293.72+8:59
34  Leo van den BergEssen40.22minM35   13.377  4:293.72+9:03
35  John BoutWillemstad40.27minMse   13.350  4:303.71+9:08
36  Ronald GeertseSerooskerke40.49minM35   13.230  4:323.67+9:30
37  Hans VerhaagenAV'5640.59minM50   13.176  4:333.66+9:40
38  Jan Willem MeeuwseAV'5641.03minM55   13.155  4:343.65+9:44
39  Wilfred KrolFortius41.11minM45   13.112  4:353.64+9:52
40  Patrick van IerselAV'5641.14minM50   13.096  4:353.64+9:55
41  Johan SpruitAV'5641.22minMse   13.054  4:363.63+10:03
42  Jesper PoppeMiddelburg41.25minMse   13.038  4:363.62+10:06
43  Thomas KruisifikxScheldesport41.27minJoA   13.028  4:363.62+10:08
44  Peter DekkerZoutelande41.41minM45   12.955  4:383.60+10:22
45  Jostein DecorteWolphaartsdijk42.08minM40   12.816  4:413.56+10:49
46  Francois van de BroeckeWielingen42.11minM45   12.801  4:413.56+10:52
47  Niels van TuilAV'5642.13minJoA   12.791  4:413.55+10:54
48  Alwin de ZeeuwScheldesport42.16minM45   12.776  4:423.55+10:57
49  Martijn LavooijAV'5642.18minM45   12.766  4:423.55+10:59
50  Marcel SommeijerDynamica42.31minM45   12.701  4:433.53+11:12
51  Frank HoogstrateYerseke43.01minM35   12.553  4:473.49+11:42
52  Jurgen SaurendAV'5643.11minM35   12.505  4:483.47+11:52
53  Arjen ZuidwegYerseke43.14minMse   12.490  4:483.47+11:55
54  Benjamin MoerenhoutKapelle-Biezelinge43.21minMse   12.457  4:493.46+12:02
55  Jacques de GrootSpado43.28minM55   12.423  4:503.45+12:09
56  Theo den HerderAV'5643.35minM65   12.390  4:513.44+12:16
57  Bart van NoordenAV'5643.40minM50   12.366  4:513.44+12:21
58  Jaap van der VeenScheldesport43.48minM50   12.329  4:523.42+12:29
59  Erik BollemanScheldesport44.18minM45   12.190  4:553.39+12:59
60  Cor KloetDelta Sport44.36minM65   12.108  4:573.36+13:17
61  Otto MeijDynamica44.42minMse   12.081  4:583.36+13:23
62  Henk LousDynamica44.45minM55   12.067  4:583.35+13:26
63  Harold de MaatScheldesport44.57minM45   12.013  5:003.34+13:38
64  Simon de FeijterWielingen45.02minM55   11.991  5:003.33+13:43
65  Max van DorstenSantinirunne45.09minM55   11.960  5:013.32+13:50
66  Arinka BongertmanTHOR45.11minV45   11.951  5:013.32+13:52
67  Lydia KleinjanGoes45.13minVse   11.942  5:013.32+13:54
68  Rene GoetheerWolphaartsdijk45.24minM50   11.894  5:033.30+14:05
69  Johnny DoomsTerneuzen45.26minM65   11.886  5:033.30+14:07
70  Kees van der HeijdenDynamica45.33minM55   11.855  5:043.29+14:14
71  Durby MeijboomVlissingen45.36minV35   11.842  5:043.29+14:17
72  Gerwin ZondervanAV'5645.56minM50   11.756  5:063.27+14:37
73  Hans LievenseMiddelburg46.06minM45   11.714  5:073.25+14:47
74  Andre CrucqDynamica46.09minM65   11.701  5:083.25+14:50
75  Emma van MourikDelta Sport46.14minVse   11.680  5:083.24+14:55
76  Eric van RemortelAV'5646.23minM60   11.642  5:093.23+15:04
77  Marijn TraasHeinkenszand46.40minM35   11.571  5:113.21+15:21
78  Kees BerkRoosendaal46.54minM45   11.514  5:133.20+15:35
79  Wim de JongeAV'5646.59minM65   11.493  5:133.19+15:40
80  Jacques ZamanScheldesport47.09minM55   11.453  5:143.18+15:50
81  Natasja BooijScheldesport47.19minV45   11.412  5:153.17+16:00
82  William de JongeNieuwdorp47.40minM45   11.329  5:183.15+16:21
83  Saskia GooleAV'5647.54minV45   11.273  5:193.13+16:35
84  Marlou EckhardtAV'5648.08minVse   11.219  5:213.12+16:49
85  Melissa ten KateScheldesport48.27minVse   11.146  5:233.10+17:08
86  Koen VerhaegheDen Haag48.30minMse   11.134  5:233.09+17:11
87  Berry KnibbelerScheldesport48.35minM55   11.115  5:243.09+17:16
88  Natalie SinkeGonzalez Running48.44minV40   11.081  5:253.08+17:25
89  Gerrit SpaansAV'5649.13minM65   10.972  5:283.05+17:54
90  Corina LievenseMiddelburg49.42minV45   10.865  5:313.02+18:23
91  Annemarie VerschuureAV'5649.45minV40   10.854  5:323.02+18:26
92  Mariska de KrooNieuw- en Sint Joosland49.52minV35   10.829  5:323.01+18:33
93  Leonard SimonseWaarde50.12minMse   10.757  5:352.99+18:53
94  Rian FlikweertDynamica50.17minV55   10.739  5:352.98+18:58
95  Jakobus MeulenbergAV'5651.01minM45   10.585  5:402.94+19:42
96  Els GelokDynamica51.23minV55   10.509  5:432.92+20:04
97  Jolanda van DriescheRKHAV52.50minV45   10.221  5:522.84+21:31
98  Adrie van BavelDelta Sport53.00minM55   10.189  5:532.83+21:41
99  Ellie SpaansAV'5653.33minV60   10.084  5:572.80+22:14
100  Ilse TraasHeinkenszand54.23minVse   9.930  6:032.76+23:04
101  Kobus BotmanDynamica54.32minM65   9.902  6:042.75+23:13
102  Arthur StijnsDynamica54.34minM70   9.896  6:042.75+23:15
103  Pascale ValeWemeldinge56.00minV35   9.643  6:132.68+24:41
104  Theo SimonsDynamica56.10minM60   9.614  6:142.67+24:51
105  Alexandra PijnenScheldesport58.53minV35   9.171  6:332.55+27:34
106  Patrick DobbelaarWielingen58.56minM35   9.163  6:332.55+27:37
107  Jurgen AertsenAV'5659.04minM45   9.142  6:342.54+27:45

Warning: A non-numeric value encountered in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 532
Mannen: 82 (76.64%) => M35=13 - M40=2 - M45=17 - M50=9 - M55=12 - M60=2 - M65=7 - M70=1 - Mse=19
Vrouwen: 23 (21.5%) => V35=6 - V40=2 - V45=6 - V55=2 - V60=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9 km

2018Tim van den Broeke31:19Tim Pleijte31:30Erwin Harmes31:47Monique Verschuure38:48107
2017Maikel Peeman32:32Erwin Harmes32:42Tim van den Broeke33:06Monique Verschuure39:46118

9.3 km

2016Tim van den Broeke32:25Niek den Exter32:35Martijn de Kok33:06Laurey van den Berge38:21130

9 km

2015Tommy Staal28:24Job de Feijter29:06Erwin Harmes29:11Karolien de Proft35:20104
2014Neal Bouterse27:52Erwin Harmes28:35Martijn de Kok28:50Laurey van den Berge32:49113
2013Martijn de Kok33:26Michel Schrier35:18Wouter van Caspel35:48Laurey van den Berge37:42115
2.94 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Roel KoxTartlétos9.33minMse   18.471  3:155.13-
2  Bereket PetersenAV'569.35minMse   18.407  3:165.11+0:02
3  Wilco BoogaardDynamica10.16minM40   17.182  3:304.77+0:43
4  Niels GoudswaardDelta Sport10.19minM45   17.099  3:314.75+0:46
5  Sven VermeulenDynamica10.22minM40   17.016  3:324.73+0:49
6  Matthijs van DrieschePAC10.27minMse   16.880  3:334.69+0:54
7  Mees VerbruggeAV'5610.33minMse   16.720  3:354.64+1:00
8  Chris de SmitRKHAV10.35minM35   16.668  3:364.63+1:02
9  Jarno KooijmanAV'5610.41minMse   16.512  3:384.59+1:08
10  Thomas van der HeijdeTartlétos10.45minMse   16.409  3:394.56+1:12
11  Anjolie EngelsDynamica11.02minV40   15.988  3:454.44+1:29
12  Marc van AckerRKHAV11.29minMse   15.361  3:544.27+1:56
13  Pascal van de VoordeMiddelburg11.39minMse   15.142  3:584.21+2:06
14  Pieter-Jan de BaarAV'5612.03minM40   14.639  4:064.07+2:30
15  Saartje de DeckereRKHAV12.11minMeB   14.479  4:094.02+2:38
16  Jasmijn GeldofAV'5612.15minMeB   14.400  4:104.00+2:42
17  Ilse GoudswaardDelta Sport12.20minMeB   14.303  4:123.97+2:47
18  Ruchama HoutzagerDelta Sport12.25minMeB   14.207  4:133.95+2:52
19  Jesse WernsingDelta Sport12.27minMse   14.169  4:143.94+2:54
20  Veerle SmitsAV'5612.31minMeB   14.093  4:153.91+2:58
21  Sanne de BaarAV'5612.34minMeB   14.037  4:163.90+3:01
22  Eva den ExterRKHAV12.37minMeB   13.982  4:173.88+3:04
23  Jasper ZuidhofAV'5612.49minMse   13.763  4:223.82+3:16
24  Lisa KapteijnAV'5612.53minMeB   13.692  4:233.80+3:20
25  Sanne StitanDelta Sport12.55minVse   13.657  4:243.79+3:22
26  Bert JoppeFlakkee12.58minMse   13.604  4:253.78+3:25
27  Fleur LeenheerDelta Sport13.05minMeB   13.483  4:273.75+3:32
28  Emma van AckerRKHAV13.25minMeB   13.148  4:343.65+3:52
29  Roely PrengerDynamica13.32minV35   13.034  4:363.62+3:59
30  Paulette de KrakerDynamica13.41minVse   12.892  4:393.58+4:08
31  Remco KapteijnAV'5613.51minM45   12.736  4:433.54+4:18
32  Jonathan DobbelaarScheldesport14.08minMse   12.481  4:483.47+4:35
33  Ron DellebekeDynamica14.19minM60   12.321  4:523.42+4:46
34  Marian SteenblokAV'5614.43minV45   11.986  5:003.33+5:10
35  George SchanckWielingen14.48minM35   11.919  5:023.31+5:15
36  Jolande 't JongDelta Sport15.35minVse   11.320  5:183.14+6:02
37  Ingrid RasenbergDelta Sport15.39minVse   11.272  5:193.13+6:06
38  Jane van der VloetHulst16.10minVse   10.911  5:303.03+6:37
39  Katinka van de GlindAV'5616.32minV40   10.669  5:372.96+6:59
40  Patricia PostTerneuzen17.16minVse   10.216  5:522.84+7:43
41  Marina Mol-KrijgerAV'5617.18minVse   10.197  5:532.83+7:45
42  Els van ZwietenDelta Sport18.35minV70   9.492  6:192.64+9:02

Warning: A non-numeric value encountered in /srv/home/atletiekzeelandnl/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 512
Mannen: 20 (47.62%) => M35=2 - M40=3 - M45=2 - M60=1 - Mse=12
Vrouwen: 12 (28.57%) => V35=1 - V40=2 - V45=1 - V70=1 - Vse=7

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.217 seconden nodig om deze lijst met 149 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Meisjes A00/01   4,5km
    naam                             stn club         tijd   
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:18:55
 
Jongens B02/03   4,5km
    naam                             stn club         tijd   
001 Schets          Wouter          0357 AV'56        0:14:22
002 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 0:14:31
003 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:14:33
004 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 0:16:06
005 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:17:10
 

 
Jongens C04/05   1.8km
    naam                             stn club         tijd   
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:07:12
002 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:07:18
003 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:07:27
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:07:50
005 Geense          Bowen           0456 AV'56        0:08:07
006 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:08:13
007 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:08:23
008 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        0:08:32
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:08:51
 
Meisjes C04/05   1.8km
    naam                             stn club         tijd   
001 Graaf           Amy de          0475 AV'56        0:07:42
002 Schets          Tessa           0358 AV'56        0:07:51
003 Lorier          Lisanne         0055 Dynamica     0:08:00
004 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:08:04
005 Nijsse          Iza             0496 AV'56        0:08:17
006 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:08:25
007 Burg            Yara            0169 AV'56        0:08:32
 
Jongens D06/07   1.8km
    naam                             stn club         tijd   
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:07:16
002 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        0:07:19
003 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:07:33
004 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:07:35
005 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:07:45
006 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:07:47
007 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:07:51
008 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:07:54
009 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:07:56
010 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport  0:08:05
011 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:08:09
012 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:08:11
013 Kwekelberghe    Jens van        0195 Scheldesport 0:08:17
014 Weert           Leander de      0511 RKHAV        0:08:34
015 Oele            Niels           0168 AV'56        0:08:47
016 Koning          Kinan de        0412 AV'56        0:08:55
017 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    0:09:17
018 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 0:09:45
019 Dees            Rody            0367 AV'56        0:09:55
020 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:10:26
 
Meisjes D06/07   1.8km
    naam                             stn club         tijd   
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:07:34
002 Loir            Elise           0142 AC Waasland  0:07:58
003 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:08:14
004 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:08:19
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:08:21
006 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:08:23
007 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:08:27
008 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:08:30
009 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:08:31
010 Karelse         Yara            0094 AV'56        0:08:35
011 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:08:37
012 Steenhart       Karlijn         0503 AV'56        0:09:09
013 Paul            Rachel          0501 AV'56        0:09:13
014 Koeman          Janita          0504 AV'56        0:09:15
015 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:09:41
016 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:10:11
017 Boonman         Madelief        0499 AV'56        0:10:15
 
Jongens pA2 08   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:03:38
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:03:58
003 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:04:01
004 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:04:04
005 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:04:18
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:21
007 Paul            Markus          0513 AV'56        0:04:22
008 Sinke           Jerom           0465 AV'56        0:04:25
009 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     0:04:26
010 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:04:31
011 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:04:38
012 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:04:42
013 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 0:05:50
 
Jongens pA1 09   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:04:01
002 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     0:04:04
003 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:04:07
004 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:12
005 Grave           Devlin de       0031 RKHAV        0:04:20
006 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:04:32
007 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:04:38
008 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:04:44
009 Berman          Florian         0233 AV'56        0:04:46
010 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:04:47
011 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:04:54
012 Berge           Sam van den     0491 AV'56        0:05:06
013 Dieleman        Kurt            0516              0:05:24
 
Meisjes pA2 08   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:04:06
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:04:19
003 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:29
004 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:04:35
005 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:04:43
006 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:04:45
007 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:04:47
008 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:04:55
009 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:05:09
010 Kooiker         Janne           0457 AV'56        0:05:13
 
Meisjes pA1 09   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:04:09
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:24
003 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 0:04:30
004 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:04:36
005 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:04:40
006 Jasperse        Jet             0407 AV'56        0:04:42
007 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:04:50
008 Maat            Femke           0356 AV'56        0:04:56
009 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:04:58
010 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:05:00
011 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:05:02
012 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:05:04
013 Wiskerke        Emme            0453 AV'56        0:05:12
 
Jongens pB  10   0,9km
    naam                             stn club         tijd   
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:04:00
002 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:04:04
003 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:20
004 Plas            Justus van der  0478 AV'56        0:04:29
005 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport  0:04:34
006 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:04:43
007 Prins           Hylke           0173 Scheldesport 0:04:45

   Hse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter         Job de          0003 RKHAV        215 250 220                 00 0685  3
 2 Vos             Patrick de      0051 AV'56        226 233 211                 00 0670  3
 3 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     241 186 241                 00 0668  3
 4 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      194 211 200                 00 0605  3
 5 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  220 133 226                 00 0579  3
 6 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 154 178 182                 00 0514  3
 7 Broeke          Tim van den     0115 Dynamica     250     250                 00 0500  2
 8 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   163 156 152                 00 0471  3
 9 Exter           Niek den        0165 Scheldesport 211     215                 00 0426  2
10 Hont            Sander d'       0207 Scheldesport 200 215                     00 0415  2
11 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56            188 174                 00 0362  2
12 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        164     178                 00 0342  2
13 Meij            Otto            0061 Dynamica     148     133                 00 0281  2
14 Nicolaas        Ricardo         0437 Flakkee          220                     00 0220  1
15 Nevel           Angelo van      0440 Sidibrug         207                     00 0207  1
16 Ridder          Rens            0445 Dynamica         200                     00 0200  1
17 Vleeschauwer    Berten de       0353 AVLO Lokeren 191                         00 0191  1
18 Reijnen         Daan            0480 Tartiakos            164                 00 0164  1
19 Bout            John            0486 Willemstad           159                 00 0159  1
20 Spruit          Johan           0527 AV'56                153                 00 0153  1
21 Zuidweg         Arjen           0477 Yerseke              141                 00 0141  1
22 Moerenhout      Benjamin        0479 Biezelingen          140                 00 0140  1
23 Dries           Stefan van den  0098 AV'56        123                         00 0123  1
24 Verhaeghe       Koen            0533 Den Haag             116                 00 0116  1
25 Simonse         Leonard         0509 Waarde               113                 00 0113  1

   starts  45
   H35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kok             Martijn de      0342 AV'56        207 226 207                 00 0640  3
 2 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 176 197 188                 00 0561  3
 3 Woestijne       Rinus van de    0112 Dynamica     168 163 163                 00 0494  3
 4 Berg            Leo van den     0096 Essen        159 168 160                 00 0487  3
 5 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  233     233                 00 0466  2
 6 Boone           Jozias          0225 AV'56        197     197                 00 0394  2
 7 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        161     172                 00 0333  2
 8 Steketee        Maurice         0116 Middelburg   137 146                     00 0283  2
 9 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 128     121                 00 0249  2
10 Petegem         Patrick van     0415 Zottegem atl     241                     00 0241  1
11 Dobbelaar       Patrick         0517 Wielingen        119 107                 00 0226  2
12 Post            Sander          0508 Scheldesport         203                 00 0203  1
13 Bockstael       Bjorn van       0397 Zottegem atl     174                     00 0174  1
14 Janse           Micha           0166 Dynamica     172                         00 0172  1
15 Houweling       Frank           0530 AV'56                170                 00 0170  1
16 Visser          Bart de         0228 Walcheren    162                         00 0162  1
17 Geertse         Ronald          0528 Serooskerke          158                 00 0158  1
18 Boekhout Paz                    0395 Sint Kruis       153                     00 0153  1
19 Poppe           Koen            0375 AVLO         152                         00 0152  1
20 Decorte         Jostein         0462 Wolphaartsdi         149                 00 0149  1
21 Hoogstraten     Frank           0532                      143                 00 0143  1
22 Saurend         Jurgen          0455 AV'56                142                 00 0142  1
23 Remoortere      Tom van         0374 Hulst        138                         00 0138  1
24 Goethals        Bram            0424 Schoondijke      131                     00 0131  1

   starts  38
   H45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Cappon          Erik            0383 Wielingen    182 194 194                 00 0570  3
 2 Karelse         Johan           0074 AV'56        184 191 184                 00 0559  3
 3 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 157 166 161                 00 0484  3
 4 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    153 158 148                 00 0459  3
 5 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 149 155 146                 00 0450  3
 6 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 146 151 136                 00 0433  3
 7 Bolleman        Erik            0220 Scheldesport 143 149 135                 00 0427  3
 8 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 139 144 131                 00 0414  3
 9 Lievense        Hans            0155 Middelburg   130 136 124                 00 0390  3
10 Balkenende      Peter           0234 AV'56        188     191                 00 0379  2
11 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     180 182                     00 0362  2
12 Slits           Peter           0436 Wielingen        161 168                 00 0329  2
13 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     170 154                     00 0324  2
14 Pruijsers       Martin          0007 Dynamica     151 159                     00 0310  2
15 Iersel          Patrick van     0365 AV'56        156     154                 00 0310  2
16 Wagenaar        Ronald          0092 Schore       147 145                     00 0292  2
17 Murre           Walther         0218 Scheldesport 140 150                     00 0290  2
18 Goetheer        Rene            0071 Wolphaartsdi 135     128                 00 0263  2
19 Stegers         Bill            0062 Vlissingen   119 121                     00 0240  2
20 Depoorter       Yves de         0450 Jumpers          203                     00 0203  1
21 Sparrentak      Wim van         0241 Dynamica     186                         00 0186  1
22 Verhage         Arjo            0393 Dynamica             186                 00 0186  1
23 Velde           Herman van de   0400 Zottegem atl     184                     00 0184  1
24 Plume           Christian       0399 Zottegem atl     180                     00 0180  1
25 Thuy            Benny           0102 RKHAV        174                         00 0174  1
26 Roman           Peter           0420 Zottegem atl     164                     00 0164  1
27 Wee             Michel de       0524 AV'56                162                 00 0162  1
28 Verstockt       Danny           0402 Zottegem atl     160                     00 0160  1
29 Ridder          Cor de          0446 Dynamica         157                     00 0157  1
30 Verhaagen       Hans            0531 AV'56                157                 00 0157  1
31 Ridder          Cor de          0385 Dynamica     155                         00 0155  1
32 Krol            Wilfred         0521 Fortius              155                 00 0155  1
33 Beljaars        Franky          0423 Vlissingen       152                     00 0152  1
34 Vervaet         Patrick         0316 St Jansteen  150                         00 0150  1
35 Dekker          Peter           0507 Zoutelande           150                 00 0150  1
36 Platteeuw       Albert          0219 Scheldesport 145                         00 0145  1
37 Lavooij         Martijn         0526 AV'56                145                 00 0145  1
38 Sommeijer       Marcel          0466 Dynamica             144                 00 0144  1
39 Compiet         John            0235 RKHAV        141                         00 0141  1
40 Dequae          Bert            0447                  140                     00 0140  1
41 Wieland         Niek            0452 Axel             139                     00 0139  1
42 Noorden         Bart van        0459 AV'56                137                 00 0137  1
43 Franken         Wilco           0227 RKHAV        132                         00 0132  1
44 Reus            Erik de         0439 Terneuzen        130                     00 0130  1
45 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport     127                     00 0127  1
46 Zondervan       Gerwin          0470 AV'56                125                 00 0125  1
47 Langelaan       Jan             0386 Stekene      124                         00 0124  1
48 Berk            Kees  v d       0458 Roosendaal           120                 00 0120  1
49 Jonge           William de      0490 Nieuwdorp            117                 00 0117  1
50 Meulenberg      Jakobus         0469 AV'56                112                 00 0112  1
51 Aertsen         Jurgen          0463 AV'56                106                 00 0106  1

   starts  79
   H55-64                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de        0085 AV'56        178 176 180                 00 0534  3
 2 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        160 162 156                 00 0478  3
 3 Lous            Henk            0044 Dynamica     133 148 132                 00 0413  3
 4 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     136 138 126                 00 0400  3
 5 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 129 141 118                 00 0388  3
 6 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 125 129 115                 00 0369  3
 7 Simons          Theo            0236 Dynamica     118 120 108                 00 0346  3
 8 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport      172 166                 00 0338  2
 9 Feijter         Simon de        0443 Wielingen        142 130                 00 0272  2
10 Woord           Ruud            0525 THOR                 176                 00 0176  1
11 Huffel          William van     0438 Zottegem         170                     00 0170  1
12 Leng            Edward de       0083 Dynamica     166                         00 0166  1
13 Bruggeman       Rini            0043 AV'56        158                         00 0158  1
14 Groot           Jacques de      0493 SPADO                139                 00 0139  1
15 Noordijke       Peter           0425 Goes             135                     00 0135  1
16 Klaasse         Leo             0021 avvn Spijken     132                     00 0132  1
17 Dorsten         Max van         0485 Santinirunne         129                 00 0129  1
18 Nevel           Eric van        0389 Koolkerke        128                     00 0128  1
19 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen            127                 00 0127  1
20 Remortel        Eric van        0473 AV'56                122                 00 0122  1
21 Bavel           Adrie van       0474 Delta Sport          111                 00 0111  1

   starts  37
   H65+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  144 147 134                 00 0425  3
 2 Crucq           Andre           0091 Dynamica     131 143 123                 00 0397  3
 3 Jonge           Wim de          0008 AV'56        126 137 119                 00 0382  3
 4 Cornelisse      Siem            0237 Dynamica     134 134                     00 0268  2
 5 Guequierre      John            0075 Dynamica     120 124                     00 0244  2
 6 Botman          Kobus           0390 Dynamica         123 110                 00 0233  2
 7 Stijns          Arthur          0023 Dynamica         122 109                 00 0231  2
 8 Herder          Theo den        0523 AV'56                138                 00 0138  1
 9 Blaauw          Ebe             0331 Scheldesport 127                         00 0127  1
10 Wit             Ed de           0020 avvn Hellevo     126                     00 0126  1
11 Beijer          Piet            0444 Dynamica         125                     00 0125  1
12 Bras            Gerard          0387 Dynamica     122                         00 0122  1
13 Louws           Dave            0068 Dynamica     121                         00 0121  1
14 Spaans          Gerrit          0484 AV'56                114                 00 0114  1

   starts  24
   JA 00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 142     151                 00 0293  2
 2 Petersen        Bereket         0345 AV'56        203                         00 0203  1
 3 Tuil            Niels van       0522 AV'56                147                 00 0147  1

   starts  4
   Vse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  197 215 207                 00 0619  3
 2 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 203 207 194                 00 0604  3
 3 Claes           Lotte           0097 3Solidpharme 233                         00 0233  1
 4 Verbeek         Lisz            0346 Volharding   226                         00 0226  1
 5 Nobus           Monique         0435                  226                     00 0226  1
 6 Dekker          Noor            0495 Serooskerke          226                 00 0226  1
 7 Kleijnjan       Lydia           0510 Goes                 215                 00 0215  1
 8 Reus            Renate de       0441 Dynamica         200                     00 0200  1
 9 Eckhardt        Marlou          0471 AV'56                197                 00 0197  1
10 Schreutelkamp   Laura           0413 Delta Sport      182                     00 0182  1
11 Traas           Ilse            0476 HeinkenszaND         174                 00 0174  1

   starts  15
   V35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verschuure      Monique         0005 AV'56        250 250 250                 00 0750  3
 2 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     241 241 241                 00 0723  3
 3 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   211 220 211                 00 0642  3
 4 Sinke           Natalie         0391 Gonzales RT      194 191                 00 0385  2
 5 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport     178 170                 00 0348  2
 6 Heymans         Kirsten         0416 Zottegem atl     233                     00 0233  1
 7 Remoortere      Aafje v         0373 Biervliet    215                         00 0215  1
 8 Verschuure      Annemarie       0497 AV'56                186                 00 0186  1
 9 Kroo            Mariska de      0518 Nw St Joosla         184                 00 0184  1
10 Schelfhout      Naomi           0442                  180                     00 0180  1
11 Vale            Pascale         0454 Wemeldinge           172                 00 0172  1

   starts  19
   V45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 207 211 203                 00 0621  3
 2 Lievense        Corina          0154 Middelburg   182 191 188                 00 0561  3
 3 Goole           Saskia          0368 AV'56        194     200                 00 0394  2
 4 Burkin          Frederique      0314 Wielingen            233                 00 0233  1
 5 Gilst           Paola van       0089 AV'56        220                         00 0220  1
 6 Bongertman      Arinka          0481 THOR                 220                 00 0220  1
 7 Verhelst        Catharine       0451                  203                     00 0203  1
 8 Allefs          Monique         0388 RKHAV        191                         00 0191  1
 9 Poppe           Sylke           0449 Knokke           186                     00 0186  1
10 Walravens       Nathalie        0448                  184                     00 0184  1
11 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV                178                 00 0178  1

   starts  16
   V55+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Gelok           Els             0070 Dynamica     200 197 180                 00 0577  3
 2 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     186 188                     00 0374  2
 3 Flikweert       Rian            0084 Dynamica     188     182                 00 0370  2
 4 Knijff-Bongers  Marianne        0224 Scheldesport 184 001                     00 0185  2
 5 Spaans          Ellie           0487 AV'56                176                 00 0176  1

   starts  10
   MA00/01                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 250 250 250                 00 0750  3

   starts  3
   JB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 233 233 241                 00 0707  3
 2 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 226 226 233                 00 0685  3
 3 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 220 215 226                 00 0661  3
 4 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        215 207 220                 00 0642  3
 5 Schets          Wouter          0357 AV'56        250     250                 00 0500  2
 6 Lievens         Lucas           0398 Zottegem atl     250                     00 0250  1
 7 Poppe           Thomas          0077 AVLO Zele    241                         00 0241  1
 8 Vergison        Arne            0338 Brugge           241                     00 0241  1
 9 Verstockt       Tibo            0403 Zottegem atl     220                     00 0220  1
10 Bouwhuizen      Dylan           0429 RKHAV            211                     00 0211  1

   starts  19
   MB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  250 233 233                 00 0716  3
 2 Exter           Eva den         0985 RKHAV        226 241 211                 00 0678  3
 3 Smits           Veerle          0972 AV'56        215 226 220                 00 0661  3
 4 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  211 220 226                 00 0657  3
 5 Acker           Emma van        0948 RKHAV        233 215 200                 00 0648  3
 6 Baar            Sanne de        0981 AV'56        220 207 215                 00 0642  3
 7 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        203 200 207                 00 0610  3
 8 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  200 203 203                 00 0606  3
 9 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV            250 250                 00 0500  2
10 Geldof          Jasmijn         0971 AV'56        241     241                 00 0482  2
11 Lelie           Fien            0929 RKHAV            211                     00 0211  1
12 Ysewyn          Femke           0986 AVLO Zele    207                         00 0207  1
13 Coq             Louise          0936 Wielingen        197                     00 0197  1

   starts  31
   Hkcr+JA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        226 241 207                 00 0674  3
 2 Smit            Chris de        0980 RKHAV        207 215 203                 00 0625  3
 3 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   194 194 191                 00 0579  3
 4 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        191 191 188                 00 0570  3
 5 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  182 182 186                 00 0550  3
 6 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     180 174 176                 00 0530  3
 7 Schanck         George          0970 Wielingen    178 172 174                 00 0524  3
 8 Boogaard        Wilco           0927 Dynamica         226 226                 00 0452  2
 9 Kooijman        Jarno           0924 AV'56            233 200                 00 0433  2
10 Obrie           Kenzo           0952 Scheldesport 211 220                     00 0431  2
11 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 220     211                 00 0431  2
12 Zuidhof         Jasper          0983 AV'56        241     184                 00 0425  2
13 Acker           Marc van        0928 RKHAV            203 194                 00 0397  2
14 Wieles          Chris           0951 Terneuzen    197 200                     00 0397  2
15 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport     180 178                 00 0358  2
16 Joppe           Bert            0933 Flakkee          176 182                 00 0358  2
17 Morrelgem       Patrick van     0404 Sluis                250                 00 0250  1
18 Verstockt       Wouter          0946 Zottegem atl     250                     00 0250  1
19 Leng            Paavo de        0995 Dynamica     250                         00 0250  1
20 Kox             Roel            0920 Tartiatos            241                 00 0241  1
21 Petersen        Bereket         0917 AV'56                233                 00 0233  1
22 Ridder          Rens de         0949 Dynamica     233                         00 0233  1
23 Goudswaard      Niels           0919 Delta Sport          220                 00 0220  1
24 Vermeulen       Sven            0916 Dynamica             215                 00 0215  1
25 Kapteijn        Stef            0954 AV'56        215                         00 0215  1
26 Velde           Geoffry van de  0943 Zottegem atl     211                     00 0211  1
27 Buter           Willem-Jan      0926 Scheldesport     207                     00 0207  1
28 Luteijn         Sjaak           0961 LPK          203                         00 0203  1
29 Quekelberghe    Patrick van     0957 Wielingen    200                         00 0200  1
30 Heijde          Thomas v d      0923 Tartelos             197                 00 0197  1
31 Dezure          Kris            0939 Zottegem atl     197                     00 0197  1
32 Waes            Peter van       0932 Wielingen        188                     00 0188  1
33 Dees            Tom             0953 AV'56        188                         00 0188  1
34 Huffel          Tom van         0938 Zottegem atl     186                     00 0186  1
35 Vink            Dylan           0989 RKHAV        186                         00 0186  1
36 Meijer          Arjen de        0944 Zottegem atl     184                     00 0184  1
37 Jonge           William de      0979 Nieuwdorp    184                         00 0184  1
38 Kapteijn        Remco           0922 AV'56                180                 00 0180  1
39 Hogervorst      Rudie           0993 Wielingen        178                     00 0178  1
40 Berg            Ad van den      0977 AV'56        176                         00 0176  1
41 Rasenberg       Ronald          0992 Delta Sport  174                         00 0174  1

   starts  64
   Vkcr+MA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     215 220 226                 00 0661  3
 2 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  207 197 215                 00 0619  3
 3 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  194 194 211                 00 0599  3
 4 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        188 200 207                 00 0595  3
 5 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        186 191 197                 00 0574  3
 6 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     250     250                 00 0500  2
 7 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport      233 241                 00 0474  2
 8 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 226 241                     00 0467  2
 9 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        203 215                     00 0418  2
10 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 200 203                     00 0403  2
11 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport      186 194                 00 0380  2
12 Vercruyssen     Anneleen        0945 Zottegem atl     250                     00 0250  1
13 Haegens         Caro            0956 Lokeren      241                         00 0241  1
14 LeijnsePrenger  Roely           0921 Dynamica             233                 00 0233  1
15 Heynderickx     Cindy           0968 Volharding B 233                         00 0233  1
16 Herschens       Veronique       0942 Zottegem atl     226                     00 0226  1
17 Pieters         Irinia          0959 AC Waasland  220                         00 0220  1
18 Steenblok       Marian          0975 AV'56                220                 00 0220  1
19 Plasschaert     Isabelle        0941 Zottegem atl     211                     00 0211  1
20 Adriaensen      Kathleen        0967 Volharding B 211                         00 0211  1
21 Vossel          Kim van         0940 Zottegem atl     207                     00 0207  1
22 Glind           Katinka v d     0529 AV'56                203                 00 0203  1
23 Post            Patricia        0514 Terneuzen            200                 00 0200  1
24 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        197                         00 0197  1
25 Simonse         Marielle        0962 AV'56        191                         00 0191  1
26 Velde           Daisy van de    0947 Wielingen        188                     00 0188  1
27 Latuheru        Martine         0988 Vlissingen   184                         00 0184  1
28 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 182                         00 0182  1
29 Belle           Mia van         0982 Dynamica     180                         00 0180  1

   starts  45
   JC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 220 250 250                 00 0720  3
 2 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     200 220 215                 00 0635  3
 3 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        194 207 207                 00 0608  3
 4 Berg            Nino van den    0101 AV'56        191 203 203                 00 0597  3
 5 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        215     241                 00 0456  2
 6 Schuit          Daan            0200 Scheldesport     226 226                 00 0452  2
 7 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        211     233                 00 0444  2
 8 Broeksma        Silas           0392 AV'56            211 211                 00 0422  2
 9 Aerde           Yens van        0119 AVLO Lokeren 250                         00 0250  1
10 Suy             Victor          0114 AVLO Sinaai  241                         00 0241  1
11 Deplorez        Tim             0396 Zottegem atl     241                     00 0241  1
12 Smet            Ruben           0152 AC Waasland  233                         00 0233  1
13 Verbraekel      Lorenzo         0421 Zottegem atl     233                     00 0233  1
14 Rooms           Jentho          0150 AC Waasland  226                         00 0226  1
15 Geense          Bowen           0456 AV'56                220                 00 0220  1
16 Dobbelaar       Lukas           0332 Scheldesport     215                     00 0215  1
17 Bosscher        Thomas de       0151 AC Waasland  207                         00 0207  1
18 Saeger          Milan de        0053 AVLO Lokeren 203                         00 0203  1
19 Verniers        Maxim           0347 AVLO Zele    197                         00 0197  1
20 Bruijn          Tim de          0050 RKHAV        188                         00 0188  1

   starts  32
   MC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 207 250 226                 00 0683  3
 2 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        200 233 215                 00 0648  3
 3 Burg            Yara            0169 AV'56        194 226 211                 00 0631  3
 4 Lorier          Lisanne         0055 Dynamica         241 233                 00 0474  2
 5 Schets          Tessa           0358 AV'56        211     241                 00 0452  2
 6 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        188 215                     00 0403  2
 7 Poppe           Dorien          0078 AVLO Zele    250                         00 0250  1
 8 Graaf           Amy de          0475 AV'56                250                 00 0250  1
 9 Roose           Rhune van       0355 AVLO         241                         00 0241  1
10 Penneman        Charlotte       0159 AC Waasland  233                         00 0233  1
11 Kegel           Iris de         0117 AVLO Overmer 226                         00 0226  1
12 Smedt           Noor            0354 AVLO         220                         00 0220  1
13 Verschuren      Suzanne         0434 Scheldesport     220                     00 0220  1
14 Nijsse          Iza             0496 AV'56                220                 00 0220  1
15 Vleeschouwer    Lucca de        0118 AVLO Lokeren 215                         00 0215  1
16 Seters          Sophie van      0427 Flakkee          211                     00 0211  1
17 Verbrugge       Mette           0099 AV'56        203                         00 0203  1
18 Geboes          Kaat            0144 AC Waasland  197                         00 0197  1
19 Thiieman        Georgette       0081 club         191                         00 0191  1

   starts  28
   JD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     233 250 250                 00 0733  3
 2 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      226 241 226                 00 0693  3
 3 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 220 233 211                 00 0664  3
 4 Steels          Jaro            0033 RKHAV        203 226 220                 00 0649  3
 5 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     194 215 215                 00 0624  3
 6 Koole           Stijn           0315 Dynamica     188 203 203                 00 0594  3
 7 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 178 200 194                 00 0572  3
 8 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 174 194 197                 00 0565  3
 9 Kwekelberghe    Jens van        0195 Scheldesport 170 191 191                 00 0552  3
10 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    166 186 182                 00 0534  3
11 Verschuren      Niels           0199 Scheldesport 159 184 180                 00 0523  3
12 Lous            Jochem          0076 Dynamica     155 180 176                 00 0511  3
13 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        241     241                 00 0482  2
14 Engels          Ivar            0045 Dynamica     207     233                 00 0440  2
15 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport      207 200                 00 0407  2
16 Steenblok       Koen            0162 AV'56        197     207                 00 0404  2
17 Koning          Kinan de        0412 AV'56            188 184                 00 0372  2
18 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        168 197                     00 0365  2
19 Oele            Niels           0168 AV'56        164     186                 00 0350  2
20 Dees            Rody            0367 AV'56        154     178                 00 0332  2
21 Penneman        Emiel           0160 AC Waasland  250                         00 0250  1
22 Lafourte        Levy            0238 Zottegem         220                     00 0220  1
23 Cloodt          Niels van de    0146 AC Waasland  215                         00 0215  1
24 Overmeire       Ewaud           0147 AC Waasland  211                         00 0211  1
25 Bouwhuizen      Robin           0428 RKHAV            211                     00 0211  1
26 Hooste          Tijn van        0329 AC Waasland  200                         00 0200  1
27 Anne            Sven            0148 AC Waasland  191                         00 0191  1
28 Weert           Leander de      0511 RKHAV                188                 00 0188  1
29 Vlieger         Milan de        0258 Volharding   186                         00 0186  1
30 Marin           Vince           0298 Volharding B 184                         00 0184  1
31 Noppe           Siebe           0299 Volharding B 182                         00 0182  1
32 Boxstael        Xander van      0418 Zottegem atl     182                     00 0182  1
33 Belien          Billy           0149 AC Waasland  180                         00 0180  1
34 Bunder          Jesse vd        0379 crosscomp    176                         00 0176  1
35 Bonten          Jasper          0145 AC Waasland  172                         00 0172  1
36 Nobels          Zeno            0348 Volharding B 163                         00 0163  1
37 Moussaoui       Montacer        0330 AC Waasland  162                         00 0162  1
38 Vuytack         Florian         0372 RKHAV        161                         00 0161  1
39 Geldof          Thibe           0376 Volharding   160                         00 0160  1
40 Jong            Yannick de      0194 Scheldesport 158                         00 0158  1
41 Waele           Wout de         0294 Volharding B 157                         00 0157  1
42 Ruben           Teun            0378 Kloosterzand 156                         00 0156  1

   starts  74
   MD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     207 250 250                 00 0707  3
 2 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     200 241 233                 00 0674  3
 3 Maranus         Femke           0052 Dynamica     226 220 220                 00 0666  3
 4 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     211 233 211                 00 0655  3
 5 Simonse         Marit           0308 AV'56        162 226 215                 00 0603  3
 6 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 182 211 207                 00 0600  3
 7 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  174 207 197                 00 0578  3
 8 Exter           Ann den         0073 RKHAV        172 200 186                 00 0558  3
 9 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 159 194 184                 00 0537  3
10 Loir            Elise           0142 AC Waasland  241     241                 00 0482  2
11 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        176     226                 00 0402  2
12 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        180     203                 00 0383  2
13 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        166 215                     00 0381  2
14 Karelse         Yara            0094 AV'56        170     200                 00 0370  2
15 Luijk           Tess van        0110 AV'56        160 197                     00 0357  2
16 Poucke          Fran van        0143 AC Waasland  250                         00 0250  1
17 Lokeren         Phebe van       0139 AC Waasland  233                         00 0233  1
18 Bosscher        Elise de        0141 AC Waasland  220                         00 0220  1
19 Suy             Emma            0113 AVLO Sinaai  215                         00 0215  1
20 Luijk           Zoe van         0111 AV'56            203                     00 0203  1
21 Vercammen       Kaat            0328 AC Waasland  203                         00 0203  1
22 D'Hooge         Chloe           0303 AVLO Zelzate 197                         00 0197  1
23 Duhoux          Dorien          0300 Volharding B 194                         00 0194  1
24 Steenhart       Karlijn         0503 AV'56                194                 00 0194  1
25 Raemdonck       Ayco            0057 AVLO Lochcri 191                         00 0191  1
26 Paul            Rachel          0501 AV'56                191                 00 0191  1
27 Wauters         Lize            0301 Volharding B 188                         00 0188  1
28 Koeman          Janita          0504 AV'56                188                 00 0188  1
29 Lagaert         Julie           0295 Volharding B 186                         00 0186  1
30 Lekhli          Nour Chioua     0140 AC Waasland  184                         00 0184  1
31 Boonman         Madelief        0499 AV'56                182                 00 0182  1
32 Geus            Brigitte de     0019 AV'56        178                         00 0178  1
33 Thoen           Alexe           0296 Volharding B 168                         00 0168  1
34 Wilde           Zita de         0302 Volharding B 164                         00 0164  1
35 Crombeen        Evita           0239 RKHAV        163                         00 0163  1
36 Waal            Ulvy de         0360 RKHAV        161                         00 0161  1
37 Flies           Femke           0137 AC Waasland  158                         00 0158  1
38 Smedt           Laura de        0257 Volharding   157                         00 0157  1

   starts  62
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     233 250 250                 00 0733  3
 2 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 211 241 241                 00 0693  3
 3 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        197 233 220                 00 0650  3
 4 Giele           Midas           0187 Scheldesport 194 226 226                 00 0646  3
 5 Beuns           Jens            0072 AV'56        180 211 233                 00 0624  3
 6 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        178 215 215                 00 0608  3
 7 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        161 194 194                 00 0549  3
 8 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport      200 200                 00 0400  2
 9 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 182 207                     00 0389  2
10 Lensen          Quinten         0366 Scheldesport 174 197                     00 0371  2
11 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     163     203                 00 0366  2
12 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        164     197                 00 0361  2
13 Bisschops       Luuk            0185 Scheldesport 159     191                 00 0350  2
14 Zutter          Rune de         0283 Volharding B 250                         00 0250  1
15 Riel            Senne van       0289 Volharding B 241                         00 0241  1
16 Overmeire       Merijn          0136 AC Waasland  226                         00 0226  1
17 Geerardyn       Michiel         0157 AC Waasland  220                         00 0220  1
18 Dekker          Edwin           0232 Wielingen        220                     00 0220  1
19 Paelinck        Lode            0285 Volharding B 215                         00 0215  1
20 Paul            Markus          0513 AV'56                211                 00 0211  1
21 Schepper        Matiz de        0134 AC Waasland  207                         00 0207  1
22 Sinke           Jerom           0465 AV'56                207                 00 0207  1
23 Verstraeten     Bas             0290 Volharding B 203                         00 0203  1
24 Lievens         Dieter          0417 Zottegem atl     203                     00 0203  1
25 Vries           Sean de         0284 Volharding B 200                         00 0200  1
26 Nespen          Lucas van       0291 Volharding B 191                         00 0191  1
27 Bogaert         Arne van        0288 Volharding B 188                         00 0188  1
28 Rummens         Bram            0287 Volharding B 186                         00 0186  1
29 d'Heer          Kobe            0256 Volharding   184                         00 0184  1
30 Pauwels         Seppo           0158 AC Waasland  176                         00 0176  1
31 Vlassenrood     Rens            0371 St Jansteen  172                         00 0172  1
32 Cauwer          Corneel de      0135 AC Waasland  170                         00 0170  1
33 Raaymakers      Robe            0286 Volharding B 168                         00 0168  1
34 Cock            Thibeau de      0255 Volharding   166                         00 0166  1
35 Waele           Lars de         0282 Volharding B 162                         00 0162  1
36 Deijl           Kyan v d        0381              160                         00 0160  1

   starts  56
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     211 241 226                 00 0678  3
 2 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 194 220 200                 00 0614  3
 3 Berman          Florian         0233 AV'56        180 211 203                 00 0594  3
 4 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 174 207 211                 00 0592  3
 5 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     176 203 197                 00 0576  3
 6 Melse           Abel            0320 AV'56            250 250                 00 0500  2
 7 Houwing         Jiska           0138 Dynamica         233 233                 00 0466  2
 8 Boonman         Jasper          0226 Dynamica     215     241                 00 0456  2
 9 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport     226 207                 00 0433  2
10 Antonneau       Oscar           0040 RKHAV        182 215                     00 0397  2
11 Rooms           Jorden          0128 AC Waasland  250                         00 0250  1
12 Bareman         Daniel          0183 Scheldesport 241                         00 0241  1
13 Lekhli          Hesa Chioua     0130 AC Waasland  233                         00 0233  1
14 Jonghe          Korneel de      0326 AC Waasland  226                         00 0226  1
15 Grave           Devlin de       0031 RKHAV                220                 00 0220  1
16 Vijdt           Jules           0129 AC Waasland  220                         00 0220  1
17 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica             215                 00 0215  1
18 Dorsselaer      Sem van         0103 RKHAV        207                         00 0207  1
19 Herremans       Sebastian       0131 AC Waasland  203                         00 0203  1
20 Heijens         Maxim           0039 RKHAV        200                         00 0200  1
21 Boxstael        Yarne van       0419 Zottegem atl     200                     00 0200  1
22 Duysserinck     Finn            0015 Wielingen        197                     00 0197  1
23 Potter          Nilo de         0253 Volharding   197                         00 0197  1
24 Berge           Sam van den     0491 AV'56                194                 00 0194  1
25 Back            Pedro           0254 Volharding   191                         00 0191  1
26 Dieleman        Kurt            0516                      191                 00 0191  1
27 Vercauteren     Lion            0127 AC Waasland  188                         00 0188  1
28 Cock            Wannes de       0276 Volharding B 186                         00 0186  1
29 Dalen           Rens van        0016 AV'56        184                         00 0184  1
30 Vlieger         Mats de         0369              178                         00 0178  1
31 Speleman        Berre           0325 AC Waasland  172                         00 0172  1
32 Kevie           Shane v d       0359 Dynamica     170                         00 0170  1
33 MartensSpanhove Emile           0277 Volharding B 166                         00 0166  1

   starts  48
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     241 250 250                 00 0741  3
 2 Mol             Elise           0022 AV'56        233 241 241                 00 0715  3
 3 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 207 233 233                 00 0673  3
 4 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 200 220 226                 00 0646  3
 5 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        194 226 220                 00 0640  3
 6 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 188 203 203                 00 0594  3
 7 Damme           Marit van       0191 Scheldesport     211 215                 00 0426  2
 8 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport     215 207                 00 0422  2
 9 Bustraan        Tess            0409 AV'56            207 211                 00 0418  2
10 Holsbeke        Eva             0006 RC Gent      250                         00 0250  1
11 Casserie        Ella van de     0252 Volharding   226                         00 0226  1
12 Vercauteren     Violetta        0132 AC Waasland  220                         00 0220  1
13 Lagaert         Eline           0293 Volharding B 215                         00 0215  1
14 Muyldermans     Talitha         0133 AC Waasland  211                         00 0211  1
15 Weduwe          Laura der       0037 RKHAV        203                         00 0203  1
16 Kooiker         Janne           0457 AV'56                200                 00 0200  1
17 Waele           Lotte de        0292 Volharding B 197                         00 0197  1
18 Seager          Stien de        0370 Stekene      191                         00 0191  1

   starts  33
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      226 241 250                 00 0717  3
 2 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        203 233 241                 00 0677  3
 3 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 211 226 233                 00 0670  3
 4 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 200 220 220                 00 0640  3
 5 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        184 207 200                 00 0591  3
 6 Maat            Femke           0356 AV'56        178 203 207                 00 0588  3
 7 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        180 188 211                 00 0579  3
 8 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 186 194 194                 00 0574  3
 9 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 168 200 197                 00 0565  3
10 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    215 250                     00 0465  2
11 Govers          Anouk           0312 AV'56        207     226                 00 0433  2
12 Jasperse        Jet             0407 AV'56            211 215                 00 0426  2
13 Koning          Nikki de        0406 AV'56            197 203                 00 0400  2
14 Vercammen       Lies            0324 AC Waasland  250                         00 0250  1
15 Bock            Alicia de       0351 AC Waasland  241                         00 0241  1
16 Verhulst        Yinte           0126 AC Waasland  233                         00 0233  1
17 Constant        Elise           0250 Volharding   220                         00 0220  1
18 Cooman          Niki            0337 ZA               215                     00 0215  1
19 Wauters         Stien           0278 Volharding B 197                         00 0197  1
20 Mettepenningen  Ava Brys        0125 AC Waasland  194                         00 0194  1
21 Vries           Alyssa de       0280 Volharding B 191                         00 0191  1
22 Velde           Cara van de     0401 Zottegem atl     191                     00 0191  1
23 Wiskerke        Emme            0453 AV'56                191                 00 0191  1
24 Clerkx          Ane Lucia       0279 Volharding B 188                         00 0188  1
25 Waal            Indy de         0313 RKHAV        182                         00 0182  1
26 Mei             Ke              0343 Flakkee      176                         00 0176  1
27 Reyns           Marie           0281 Volharding B 174                         00 0174  1

   starts  49
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 226 250 250                 00 0726  3
 2 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  215 241 241                 00 0697  3
 3 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     203 233 233                 00 0669  3
 4 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        186 226 203                 00 0615  3
 5 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        188 211 215                 00 0614  3
 6 Teunissen       Micha           0060 AV'56        184 207 200                 00 0591  3
 7 Boot            Damian          0305 Delta Sport  170 200 197                 00 0567  3
 8 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 172 203 191                 00 0566  3
 9 Luijk           Daan van        0109 AV'56        207 220                     00 0427  2
10 Prins           Hylke           0173 Scheldesport     215 211                 00 0426  2
11 Braal           Jan de          0318 AV'56        191     207                 00 0398  2
12 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        176     194                 00 0370  2
13 Buysse          Lucas           0124 AC Waasland  250                         00 0250  1
14 Zutter          Dries de        0269 Volharding B 241                         00 0241  1
15 Sierens         Vic             0323 AC Waasland  233                         00 0233  1
16 Plas            Justus van der  0478 AV'56                226                 00 0226  1
17 Bogaert         Anse van        0272 Volharding B 220                         00 0220  1
18 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport          220                 00 0220  1
19 d'Heer          Birger          0249 Volharding   211                         00 0211  1
20 Wee             Zino van der    0248 Volharding   200                         00 0200  1
21 Drongelen       Lucas van       0175 Scheldesport 197                         00 0197  1
22 Paelinck        Lucas           0271 Volharding B 194                         00 0194  1
23 Vos             Gerben de       0042 RKHAV        182                         00 0182  1
24 Roeck           Senne de        0038 RKHAV        180                         00 0180  1
25 Wilde           Milo de         0270 Volharding B 178                         00 0178  1
26 RAemdonck       Siebe van       0349 Volharding B 174                         00 0174  1

   starts  46
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     250 250 250                 00 0750  3
 2 Steels          Ona             0032 RKHAV        226 241 226                 00 0693  3
 3 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     220 233 233                 00 0686  3
 4 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 188 226 215                 00 0629  3
 5 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        194 220 211                 00 0625  3
 6 Lijs            Nova de le      0067 Wielingen    191 215                     00 0406  2
 7 Schepper        Elize de        0122 AC Waasland  241                         00 0241  1
 8 Jasperse        Wies            0468 AV'56                241                 00 0241  1
 9 Stuer           Pauline         0274 Volharding B 233                         00 0233  1
10 Geelhoed        Jet             0483 AV'56                220                 00 0220  1
11 Heyndrickx      Lisa            0322 AC Waasland  215                         00 0215  1
12 Cauwer          Lili de         0123 AC Waasland  211                         00 0211  1
13 Goethem         Romy van        0041 RKHAV        207                         00 0207  1
14 Rooms           Amber           0121 AC Waasland  203                         00 0203  1
15 Lefever         Emeline         0273 Volharding B 200                         00 0200  1
16 Nys             Lore            0275 Volharding B 197                         00 0197  1
17 Jong            Puck de         0240 Flakkee      186                         00 0186  1
18 Aps             Xyana           0243 Volharding   184                         00 0184  1

   starts  29
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 197 250 250                 00 0697  3
 2 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        207 233 226                 00 0666  3
 3 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee        226 220                 00 0446  2
 4 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        182 220                     00 0402  2
 5 Muyldermans     Liano           0120 AC Waasland  250                         00 0250  1
 6 Hemelrijck      Jef van         0246 Volharding   241                         00 0241  1
 7 Morelgem        Luuk van        0405 Sluis            241                     00 0241  1
 8 Paul            Nathan          0512 AV'56                241                 00 0241  1
 9 Bruneel         Thomas          0247 Volharding   233                         00 0233  1
10 Berge           Job van den     0492 AV'56                233                 00 0233  1
11 Cock            Karsten de      0261 Volharding B 226                         00 0226  1
12 Constant        Matti           0244 Volharding   220                         00 0220  1
13 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     215                         00 0215  1
14 Lemmens         Thomas          0498 AV'56                215                 00 0215  1
15 Vydt            Arthur          0350 AC Waasland  211                         00 0211  1
16 Bustraan        Sam             0515 Goes                 211                 00 0211  1
17 Meul            Lander          0352 Volharding   203                         00 0203  1
18 Landeghem       Jonah van       0260 Volharding B 200                         00 0200  1
19 Baert           Maxim           0245 Volharding   194                         00 0194  1
20 Vyvere          Melvin vd       0344 Volharding   191                         00 0191  1
21 Slowack         Daan            0262 Volharding B 188                         00 0188  1
22 Thoen           Leon            0264 Volharding B 186                         00 0186  1
23 Pauwels         Matti           0156 AC Waasland  184                         00 0184  1
24 Roelands        Louis           0263 Volharding B 180                         00 0180  1

   starts  30
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 215 241 233                 00 0689  3
 2 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 200 226 220                 00 0646  3
 3 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  197 215 215                 00 0627  3
 4 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 220 250                     00 0470  2
 5 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    203 220                     00 0423  2
 6 Snoeck          Julie           0268 Volharding B 250                         00 0250  1
 7 Westerweele     Veerle          0472 AV'56                250                 00 0250  1
 8 Assel           Mare van        0242 Volharding   241                         00 0241  1
 9 Bobeldijk       Norah           0489 AV'56                241                 00 0241  1
10 Speleman        Marith          0265 Volharding B 233                         00 0233  1
11 Zanden          Maureen van der 0408 AV'56            233                     00 0233  1
12 Lokko           Alicia          0266 Volharding B 226                         00 0226  1
13 Burke           Liv             0488 AV'56                226                 00 0226  1
14 Roelands        Charlotte       0267 Volharding B 211                         00 0211  1
15 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 207                         00 0207  1

   starts  23
    Geen bonus meer voor pupillen 
                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 200 226 220                 00 0646  3
 2 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  197 215 215                 00 0627  3
 3 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 220 250                     00 0470  2
 4 Mornout         Sophie          0229 Wielingen    203 220                     00 0423  2
 5 Snoeck          Julie           0268 Volharding B 250                         00 0250  1
 6 Westerweele     Veerle          0472 AV'56                250                 00 0250  1
 7 Assel           Mare van        0242 Volharding   241                         00 0241  1
 8 Bobeldijk       Norah           0489 AV'56                241                 00 0241  1
 9 Speleman        Marith          0265 Volharding B 233                         00 0233  1
10 Zanden          Maureen van der 0408 AV'56            233                     00 0233  1
11 Lokko           Alicia          0266 Volharding B 226                         00 0226  1
12 Burke           Liv             0488 AV'56                226                 00 0226  1
13 Roelands        Charlotte       0267 Volharding B 211                         00 0211  1
14 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 215 241 233                 00 0689  3

   starts  22
   totaal  981 starts

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (2)
Tien M Floris Willeboordse (debuut)53.37  Mse
Tien M Annemiek Verhage (PR)1.07.15  Vse
22-09: Berenloop Beernem (10)
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)33.19  Mse
10 km Boris de Bruijn (PR)34.24  M35
10 km Wilko de Vos (PR 33.54)38.44  M55
10 km Marius Besuijen (PR 35.10)38.48  M55
10 km Rob van 't Veen (PR 37.11)39.21  M40
10 km Yann Sinke (PR 38.07)40.13  Mse
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)43.17  M60
10 km Ingrid Koene (PR 44.27)47.20  V55
10 km Ellie Spaans (PR)50.51  V60
10 km John Guequierre (PR 33.40)52.13  M65
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019