woensdag 26 september 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-09: Tim Pleijte onderbreekt in 12e Kustloop zegereeks Erwin Harmes
04-09: Is mijn training iets voor jou?
01-09: Parcoursrecord voor Tim Pleijte in Kustloop Vrouwenpolder
28-08: Erwin Harmes wint na zoveelste solorace voor derde keer Halve Westenschouwen
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg
za 29-09: Ten Miles Philippine
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 06-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
zo 07-10: 33e Singelloop Breda
zo 14-10: 35e Marathon Eindhoven
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder (486)
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen (74)
zo 26-08: Lamsorenloop Lamswaarde (27)
zo 26-08: Hardloop3Daagse Ritthem
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen (399)
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Koningsloop
Oostburg, vrijdag 27 april 2018 - Organisatie: Wielingen
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      DAMES, JEUGDLOOP 700 M                                 
    1 Guusje Dees            09 Oostburg                 3:37
    2 Nova de le Lijs        10 Cadzand                  3:48
    3 Lieke Sanders          11 Oostburg                 3:56
    4 Maud Oosterman         10 Apeldoorn                4:52
    5 Mackenzy van Dierendon 13 Oostburg                 5:12
    6 Mette Paridaen         13 Oostburg                 5:13
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 700 M                                 
    1 Iliano van de Voorde   09 Oostburg                 3:12
    2 Christian Roest        10 Oostburg                 3:24
    3 Hielke Roest           11 Oostbug                  3:28
    4 Luuk van Morrelgem     11 Sluis                    3:38
    5 Joost Merrelaar        12 Oostburg                 3:39
    6 Daan van de Linde      10 Ijzendijke               3:50
    7 Luca de Poorter        10 Oostburg                 3:52
    8 Myeart Dees            09 Oostburg                 3:52
    9 Roan Cambier           10 Oostburg                 3:56
   10 Ivan Endenburg         11 Oostburg                 4:10
   11 Tom Ochoa Doens        11 Oostburg                 4:10
   12 Vince Stokkerman       12 Oostburg                 4:19
   13 Tycho Eversdijk        12 Oostburg                 4:22
   14 Tristan Endenburg      10 Oostburg                 4:28
   15 Luka de le Lijs        12 Cadzand                  4:28
   16 Jonathan van den Bunde 13 Oostburg                 4:42
   17 Rafael van Ruyven      12 Oostburg                 4:42
   18 Joey Sanders           13 Oostburg                 4:52
   19 Jorn Oosterman         13 Apeldoorn                5:25
                                                             
      DAMES, JEUGDLOOP 1200M                                 
    1 Kekeli Foli            06 Oostburg                 6:04
    2 Myrthe Stellemans      06 Oostburg                 6:32
    3 Ame van Ruijven        08 Oostburg                 6:45
    4 Joelle Willemsteijn    08 Oostburg                 7:15
    5 Carmen Dekker          07 Oostburg                 7:15
                                                             
      HEREN, JEUGDLOOP 1200M                                 
    1 Florian van Wijchen    09 Loosdrecht               4:46
    2 Thijmen van Wijchen    09 Loosdrecht               4:52
    3 Michiel Govaert        07 Oostburg                 5:17
    4 Edwin Dekker           08 Oostburg                 5:34
    5 Sam Rodenrijs          06 Oostburg                 5:44
    6 Brandon Janssens       06 Oostburg                 5:58
    7 Maury Cambier          08 Oosburg                  6:06
    8 Daan Schol             07 Zuidzande                6:12
    9 Boris Kusters          06 Oostburg                 6:16
   10 Benne Jacobs           08 Berg en Terblijt         6:23
   11 Joshua Pieters         07 Oostburg                 6:36
   12 Ezekiel Foto           06 Oostburg                 7:15

      DAMES, TRIMLOOP 5,8 KM                                 
    1 Yente van Cuijck       00 Retranchement           28:17
    2 Hedey Versluijs        73 Oostburg                29:23
    3 Janet de Heij          68 Oostburg                29:24
    4 Sara van Dale          53 Oostburg                33:23
                                                             
      HEREN, TRIMLOOP 5,8 KM                                 
    1 Erik Cappon            66 Zuidzande               22:00
    2 Jordy Leenknecht       79 Hulst                   22:09
    3 David Pieters          81 Oostburg                23:16
    4 Marco van de Meulen    66 Oostburg                23:40
    5 Alex Cocquyt           55 Boekhoute               24:02
    6 Wim van de Veire       81 Snt Jan en Eremo        25:32
    7 Jurgen Provo           83 Sluis                   25:34
    8 Jordy Engelaar         91 Oostburg                26:44
    9 Johan de Feijter       73 Oostburg                26:55
   10 Simon de Feijter       64 Breskens                27:05
   11 Patrick van Quekelberg 66 Aardenburg              27:06
   12 Ronny Versluijs        69 Zuidzande               27:56
   13 Jan Engelaar           66 Oostburg                30:13
   14 J. den Hamer           46 Biervliet               34:38
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-04-2015 KoningsloopOostburgWielingen783

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
23-09: Berenloop Beernem (5)
10 km Boris de Bruijn (PR)34.45  M35
10 km Monique Verschuure (PR)36.43  V35
10 km Rob van 't Veen (PR)37.42  M35
10 km Annet van der Linde (PR 41.25)42.55  V45
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)42.56  M60
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: M√ľnster marathon (4)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
18-08: Memorial Jos Verstockt Lier (2)
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018