dinsdag 22 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Zomerloop Retranchement

Retranchement, dinsdag 17 juli 2018 - Organisatie: Wielingen
10.8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Angelo van NevelZedelgem40.24minMse   16.040  3:444.46-
2  Edwin de la RuelleKoewacht40.38minM50   15.947  3:464.43+0:14
3  Erik CapponZuidzande41.23minM50   15.658  3:504.35+0:59
4  Theo RaboutAardenburg41.54minM40   15.465  3:534.30+1:30
5  Simon de ClercqNieuwvliet43.17minMse   14.971  4:004.16+2:53
6  Amor MaertensNummer Een43.59minMse   14.733  4:044.09+3:35
7  Frederique BurkinZuidzande44.03minV45   14.711  4:054.09+3:39
8  Leo BrakkeAxel44.59minMse   14.405  4:104.00+4:35
9  Francois van de BroeckeBreskens45.13minM50   14.331  4:113.98+4:49
10  David PietersOostburg45.29minMse   14.247  4:133.96+5:05
11  Tom van VoorenAmsterdam45.39minMse   14.195  4:143.94+5:15
12  Ronny TresonieHeille46.06minMse   14.056  4:163.90+5:42
13  Marco van de MeulenOostburg46.12minMse   14.026  4:173.90+5:48
14  Emardo de RijckSint Jansteen46.28minMse   13.945  4:183.87+6:04
15  Esther VerhaegenSluis46.46minVse   13.856  4:203.85+6:22
16  Monique NobusAardenburg48.22minVse   13.398  4:293.72+7:58
17  Jaap van der VeenTerneuzen48.28minM50   13.370  4:293.71+8:04
18  Koen DekkerZaamslag48.53minMse   13.256  4:323.68+8:29
19  Gisele Musseler?49.03minVse   13.211  4:333.67+8:39
20  Dimmy IvensSchoondijke49.14minMse   13.162  4:343.66+8:50
21  Wim WillemsBassevelde49.26minMse   13.109  4:353.64+9:02
22  Koen HamelinckNieuwvliet49.31minMse   13.087  4:353.64+9:07
23  Jeroen DellaertGroede49.31minMse   13.087  4:353.64+9:07
24  Simon de FeijterBreskens49.38minMse   13.056  4:363.63+9:14
25  Martijn de KoningHeinkenszand49.51minMse   12.999  4:373.61+9:27
26  Marco MoerlandArnemuiden50.04minMse   12.943  4:383.60+9:40
27  Jens ThuysMaldegem50.25minMse   12.853  4:403.57+10:01
28  Paz BoekhoutSint Kruis50.53minMse   12.735  4:433.54+10:29
29  Bert VerbekeSint-Laureins51.35minMse   12.562  4:473.49+11:11
30  Roel PijlZutphen52.00minMse   12.462  4:493.46+11:36
31  Joa EphraimAxel52.38minMse   12.312  4:523.42+12:14
32  Tom SchouwaertHulst55.05minMse   11.764  5:063.27+14:41
33  Edwin RiemensAxel55.21minMse   11.707  5:083.25+14:57
34  Paul JaspersMaastricht55.36minMse   11.655  5:093.24+15:12
35  Jorit SchrijerAmersfoort56.01minMse   11.568  5:113.21+15:37
36  Emmanuela BrakkeAxel57.42minVse   11.231  5:213.12+17:18
37  Yvan VerbekeSint-Laureins57.52minMse   11.198  5:213.11+17:28
38  Patrick DeclerckWaumen58.02minMse   11.166  5:223.10+17:38
39  Mark van der MaleAxel58.19minMse   11.112  5:243.09+17:55
40  Anniek de RijkSint Jansteen58.22minVse   11.102  5:243.08+17:58
41  Dicky KeukeleireBrugge59.05minMse   10.968  5:283.05+18:41
42  Bram GoethalsSchoondijke59.24minMse   10.909  5:303.03+19:00
43  Kimberley D' hooreSluis59.46minVse   10.842  5:323.01+19:22
44  Moniek RoijersAmerongen1.02.44minVse   10.329  5:492.87+22:20
45  Mona SorkoBoppard1.04.28minVse   10.052  5:582.79+24:04
46  Arseen van LaekenAssenede1.05.25minMse   9.906  6:032.75+25:01
47  Daniel VandammeBrugge1.05.46minMse   9.853  6:052.74+25:22
Mannen: 38 (80.85%) => M40=1 - M50=4 - Mse=33
Vrouwen: 9 (19.15%) => V45=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.8 km

2019Mark Verhage37:33Angelo van Nevel39:54Erik Cappon40:20Esther Verhaegen47:5034
2018Angelo van Nevel40:24Edwin de la Ruelle40:38Erik Cappon41:23Frederique Burkin44:0347
2017Sebastien Mahia37:34Bert van de Velde37:50Mark Verhage39:28Monique Verschuure43:4154
2015Sander Post38:36Mark Verhage40:07Angelo van Nevel40:51Myrthe Faro49:4642
7.2 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Marco de FeijterSchoondijke28.47minMse   15.009  4:004.17-
2  Paul HaertjensBoekhoute29.40minMse   14.562  4:074.04+0:53
3  Peter DreijepondtDudzele29.40minMse   14.562  4:074.04+0:53
4  Jochem van de MeulenOostburg30.12minMse   14.305  4:123.97+1:25
5  Robert VroonBreskens30.27minM50   14.187  4:143.94+1:40
6  Arjen VersluijsOostburg30.54minMse   13.981  4:183.88+2:07
7  Peter van WaesAardenburg31.21minM55   13.780  4:213.83+2:34
8  Dwight van HulleIJzendijke31.23minMse   13.765  4:223.82+2:36
9  Marcel RoozeBreskens31.26minMse   13.743  4:223.82+2:39
10  Arno van den HemelGroede32.08minMse   13.444  4:283.73+3:21
11  Aafje van RemoortereBiervliet32.14minVse   13.402  4:293.72+3:27
12  Bram de VriesSchoondijke32.31minMse   13.285  4:313.69+3:44
13  Matthijs van de MeuleOostburg32.40minMse   13.224  4:323.67+3:53
14  Ruben van de MeulenOostburg32.41minMse   13.218  4:323.67+3:54
15  Jeroen de VriesSchoondijke32.53minMse   13.137  4:343.65+4:06
16  Johan de FeijterOostburg33.07minMse   13.045  4:363.62+4:20
17  Leon van BavinchovenTerneuzen33.15minM45   12.992  4:373.61+4:28
18  Patrick de SutterOostburg33.28minMse   12.908  4:393.59+4:41
19  Luc RottiersHamme33.41minMse   12.825  4:413.56+4:54
20  Peter NieskensCadzand33.49minMse   12.775  4:423.55+5:02
21  Mark BuitendijkBreskens34.02minM45   12.693  4:443.53+5:15
22  Ron van der SluijsBorn34.21minMse   12.576  4:463.49+5:34
23  Louise le CoqBreskens34.24minVse   12.558  4:473.49+5:37
24  Esther de KoningHeinkenszand34.30minVse   12.522  4:483.48+5:43
25  Ebe BlaauwTerneuzen34.35minM60   12.492  4:483.47+5:48
26  Jacques ZamanTerneuzen34.47minM55   12.420  4:503.45+6:00
27  Kurt de MuytDamme34.52minMse   12.390  4:513.44+6:05
28  Aschwin RoegiersTerneuzen34.59minMse   12.349  4:523.43+6:12
29  Evelien de VisserIJzendijke35.05minVse   12.314  4:523.42+6:18
30  Eric TissinkZaamslag35.09minMse   12.290  4:533.41+6:22
31  Rini FenijnNieuwvliet35.32minMse   12.158  4:563.38+6:45
32  Paul SchumannHamburg35.38minMse   12.123  4:573.37+6:51
33  Pieter Jan LanderwynOostburg36.02minMse   11.989  5:003.33+7:15
34  Griet van HeddeghemBadegem36.04minVse   11.978  5:013.33+7:17
35  E. de GraveWestdorpe36.31minMse   11.830  5:043.29+7:44
36  Rudie HogervorstAardenburg36.32minM50   11.825  5:043.28+7:45
37  Jeanet de HeijOostburg36.33minVse   11.819  5:053.28+7:46
38  Geert ProvoostKnokke37.23minMse   11.556  5:123.21+8:36
39  Michel de MeijerCadzand37.29minMse   11.525  5:123.20+8:42
40  Jan Piet FlikweertOostburg37.30minM55   11.520  5:133.20+8:43
41  Annemie DepreitereMoerkerke37.43minVse   11.454  5:143.18+8:56
42  Diana ValkAardenburg37.47minVse   11.434  5:153.18+9:00
43  Annemarie ThomaesHoofdplaat38.51minVse   11.120  5:243.09+10:04
44  Jens KerckhoveOostkerke39.27minMse   10.951  5:293.04+10:40
45  Kees van BaalOostburg39.52minMse   10.836  5:323.01+11:05
46  Jan de JongeDriewegen41.02minMse   10.528  5:422.92+12:15
47  Marjan MistiaenZuidzande41.06minVse   10.511  5:432.92+12:19
48  Sheila BaarsAxel41.13minVse   10.481  5:432.91+12:26
49  Annemieke RijnbergZuidzande41.20minV50   10.452  5:442.90+12:33
50  Elma FransSchoondijke41.27minVse   10.422  5:452.90+12:40
51  Katrien VervarckeOostkerke41.39minVse   10.372  5:472.88+12:52
52  Rick van SchuurOostburg42.03minMse   10.273  5:502.85+13:16
53  Ineke van MorrelgemSluis42.07minVse   10.257  5:512.85+13:20
54  Daan DielemanZaamslag43.22minMse   9.962  6:012.77+14:35
55  Nicole van PamelenTerneuzen44.41minVse   9.668  6:122.69+15:54
Mannen: 39 (70.91%) => M45=2 - M50=2 - M55=3 - M60=1 - Mse=31
Vrouwen: 16 (29.09%) => V50=1 - Vse=15

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.171 seconden nodig om deze lijst met 102 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (23)
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
Atletiek Zeeland © 2019