maandag 10 december 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
05-12: Hardloopsprokkels
23-11: Warmathon
16-11: Aggrey Agaba oppermachtig in 51e Mosselloop
13-11: Kustmarathon kan volgend jaar weer terug naar oud parcours
12-11: Levensduur van sporthorloges
10-11: Aggrey Agaba klopt Pleijte en Harmes in Mosselloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 14-12: Kanjerloop Goes
zo 16-12: 13e Spark marathon Spijkenisse
za 22-12: Natuurloop Axel
za 22-12: 19e Aagtekerke Run
wo 26-12: Kerstloop Dishoek
do 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 29-12: Eindejaarscross Axel
za 29-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
ma 31-12: Tankloop Westkapelle
ma 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 05-01: 58e Wallenloop Goes
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 12-01: Steense Rattenloop Sint Jansteen
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 08-12: Halve Marathon Terneuzen (112)
za 01-12: 26e Inkelcross Kruiningen (149)
zo 25-11: 19e Zakloop Nisse (588)
za 24-11: 33e Elderschanscross Aardenburg (138)
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (314)
zo 11-11: 1e Natuurloop Retranchement (60)
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen (286)
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse (416)
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst (138)
za 03-11: Appelloop Axel (168)
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand (67)
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (93)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jeff Thuy Memorial
Heikant, zaterdag 10 november 2018 - Organisatie: TC Heikant
12.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Liam de MeyRKHAV45.03M35   16.315  3:41
2  Edwin de NeijsTilburg45.33M45   16.136  3:43
3  Wim VercruyssenNieuw-Namen46.41M45   15.744  3:49
4  Andy HuydensBeveren47.10M40   15.583  3:51
5  Christian de MeijerPhilippine47.55M40   15.339  3:55
6  Didier VerleeHeikant48.30Mse   15.155  3:58
7  Jordy LeenknechtHulst48.35Mse   15.129  3:58
8  Matti BuysseStekene48.43Mse   15.087  3:59
9  Tim BuysseAssenede48.54Mse   15.031  4:00
10  Lorenzo d'HontSint Jansteen49.16M35   14.919  4:01
11  Rudy van GuyseStekene49.49M60   14.754  4:04
12  Rudy van DaeleSint-Niklaas49.54M55   14.729  4:04
13  Marnix HillaertMoerbeke50.00M45   14.700  4:05
14  Bart JanssensMelsele50.13M45   14.637  4:06
15  Sven van HoeyHulst50.20Mse   14.603  4:07
16  Jan VermeulenClinge52.08M55   14.098  4:15
17  Saskia VercammenSint-Niklaas53.15V40   13.803  4:21
18  John CompietHulst53.58M45   13.620  4:24
19  Ben van vlietTerneuzen54.36M40   13.462  4:27
20  Dennis FlorussenTerneuzen54.40M40   13.445  4:28
21  Cathy PoppeTerneuzen54.56V40   13.380  4:29
22  Jan SantensDestelbergen56.20M55   13.047  4:36
23  Patrick GauweZuiddorpe56.35M50   12.990  4:37
24  Wim de RoosStekene56.52Mse   12.925  4:39
25  Nico KroesBreda57.59Mse   12.676  4:44
26  Marco WautersVogelwaarde58.04M45   12.658  4:44
27  Bennie HeymansHulst58.06M50   12.651  4:45
28  Roland SyvertsenSint-Niklaas58.12M60   12.629  4:45
29  Etienne FerketHeikant58.51M55   12.489  4:48
30  Leslie van de VijverKoewacht58.54Vse   12.479  4:48
31  Luc KusseneersRumst58.59M60   12.461  4:49
32  Ebe BlaauwTerneuzen59.37M65   12.329  4:52
33  Evert KuijkTerneuzen59.39M50   12.322  4:52
34  Frans VerwilligenHulst1.00.12M60   12.209  4:55
35  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.48M50   12.089  4:58
36  Carlos WeemaesHulst1.00.58M55   12.056  4:59
37  Gert-Jan MenheereHulst1.01.26M50   11.964  5:01
38  Natascha de RidderHeikant1.02.03V45   11.845  5:04
39  Sjaak VroonlandLamswaarde1.02.18M60   11.798  5:05
40  Willem van der HeydenKieldrecht1.02.28M65   11.766  5:06
41  Edwin MoldersGraauw1.02.37M50   11.738  5:07
42  Jack FolkersmaTerneuzen1.03.07M55   11.645  5:09
43  Jan BoonmanAxel1.03.20M65   11.605  5:10
44  Johan BrouwersOssenisse1.03.43M50   11.535  5:12
45  Danny van GuyseSint-Pauwels1.03.50M50   11.514  5:13
46  Guy van SeverenLovendegem1.04.09M70   11.458  5:14
47  Wanda ZegersTerneuzen1.04.20V45   11.425  5:15
48  Koen KoutstaalHulst1.04.54M45   11.325  5:18
49  Paul d'HaensHulst1.05.26M50   11.233  5:20
50  Julie SerrarensLamswaarde1.06.08V45   11.114  5:24
51  Stefan ProvoostStekene1.06.12M45   11.103  5:24
52  Norbert BaartHulst1.06.16M40   11.092  5:25
53  Nienke BoogmansMoerbeke1.06.34Vse   11.042  5:26
54  WaelputStekene1.07.08M50   10.948  5:29
55  Rudy NeveSint Jansteen1.08.08M65   10.788  5:34
56  Chantal NachtegaelHeikant1.08.10V55   10.782  5:34
57  Anniek de RijckSint Jansteen1.08.16V50   10.767  5:34
58  Els ZweistraTerneuzen1.08.19V60   10.759  5:35
59  Ludwig van GeyteZele1.09.02M60   10.647  5:38
60  Daan DielemanZaamslag1.09.04M65   10.642  5:38
61  Joost MortierSint Jansteen1.09.29Mse   10.578  5:40
62  Linda van MeursAxel1.09.38Vse   10.555  5:41
63  Leo BrackeAxel1.09.40M50   10.550  5:41
64  Emanuela BrackeAxel1.09.42V45   10.545  5:41
65  Leo HoeksmaKoewacht1.09.45M65   10.538  5:42
66  Colette van BeestBreda1.09.54Vse   10.515  5:42
67  Geert van HouteBreda1.09.57Mse   10.508  5:43
68  Tessa de BlockHulst1.12.42V35   10.110  5:56
69  Ron SalomeKloosterzande1.13.23M55   10.016  5:59
70  Antoine HaersVogelwaarde1.16.30M55   9.608  6:15
71  Aimé SamsonSint-Pauwels1.25.11M70   8.628  6:57
72  Dominique de MeySint-Niklaas1.25.18V55   8.617  6:58
73  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas1.30.47V60   8.096  7:25
74  Wim CoppietersStrombeek?Bever1.30.49M70   8.093  7:25
Mannen: 58 (78.38%) => M35=2 - M40=5 - M45=8 - M50=11 - M55=8 - M60=6 - M65=6 - M70=3 - Mse=9
Vrouwen: 16 (21.62%) => V35=1 - V40=2 - V45=4 - V50=1 - V55=2 - V60=2 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Thijs Verbeeck42:08Jordi van Guyse42:38Mark Verhage43:19Jent Samson42:52125
2017Martijn Kox46:28Edwin de Jaeger47:21Endy Slock47:47Cathy Poppe53:5381

5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander d'HontKuitaart18.58Mse   17.083  3:31
2  Gino van BroeckTemse20.19Mse   15.947  3:46
3  Tino d'HontKuitaart20.36Mse   15.728  3:49
4  Frank van de BrandenSint Jansteen22.27M55   14.432  4:09
5  Joakim van GasseSint-Pauwels22.54Mse   14.148  4:14
6  Marc d'HontKuitaart23.21M50   13.876  4:19
7  Ard van HouteHeikant23.35M45   13.739  4:22
8  Mats VierbergenHulst23.47Mse   13.623  4:24
9  Noah RoelsHulst23.50Mse   13.594  4:25
10  Wilco FrankenKapellebrug24.31M45   13.215  4:32
11  Erwin ScheeleTerneuzen26.14M45   12.351  4:51
12  Pol van de VijverKoewacht27.31M50   11.775  5:06
13  Michel CambeenVogelwaarde28.00Mse   11.571  5:11
14  Margo HermansOssenisse28.25V45   11.402  5:16
15  Erwin NachtegaelHeikant28.29M55   11.375  5:16
16  Symoens NadiaSint-Niklaas28.37V50   11.322  5:18
17  Jacqueline d'HontKuitaart29.42V50   10.909  5:30
18  Yara RoelsHulst29.56Mse   10.824  5:33
19  Anthony MassonGentbrugge30.03Mse   10.782  5:34
20  Mario de BotHeikant30.16Mse   10.705  5:36
21  Arianne van den BoschSint Jansteen30.34V40   10.600  5:40
22  Carolien FerketBreda31.19Vse   10.346  5:48
23  Jorgos SparosBreda31.36Mse   10.253  5:51
24  Bernadette SaloméKloosterzande31.46V55   10.199  5:53
25  Marlies van den BergenHulst33.43V50   9.609  6:15
26  Maya ClaeysSint Jansteen34.19V40   9.441  6:21
Mannen: 18 (69.23%) => M45=3 - M50=2 - M55=2 - Mse=11
Vrouwen: 8 (30.77%) => V40=2 - V45=1 - V50=3 - V55=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2018Dirk Brynaert19:27Kevin Strubbe20:04Ronny Wagenaer20:38Cathy Poppe23:0486
2017Gino van Broeck20:39Frank van den Branden20:57Joakim van Gasse21:01Natasja Booij24:2353
2016Gunter D'Hondt18:00Kevin D'Hondt18:32Geldof Barthelemy18:33Cathy Poppe24:06120
2014Chris de Smit19:32Joos Pauwel21:12Dave Raes21:23Cathy Poppe23:2476
2013Dirk Brynaert18:48Sander Post19:14Philip Vereecke19:24Cathy Poppe23:2899


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.138 seconden nodig om deze lijst met 100 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-01-2018 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
11-11-2017 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
12-11-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant225
02-01-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant926
03-01-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant464
14-11-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant618
04-01-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1092
15-11-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant986
16-11-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1346
05-01-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1070
10-11-2012 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant2766
17-11-2007 Jeff Thuy MemorialHeikantSSP362

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Warmathon..
Jan Roose: Warmathon..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
09-12: 30e Bruggenloop Rotterdam (69)
02-12: Surpriseloop Halsteren (6)
25-11: Halve Marathon Tarragona (1)
25-11: Tis (voor) Niks Loop Geldrop (2)
18-11: 35e Zevenheuvelenloop Nijmegen (79)
18-11: Marathon Kasterlee (3)
18-11: Kievitloop Bergen op Zoom (6)
17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (140)
11-11: Istanbul Marathon (3)
04-11: 13e Drechtstadloop Dordrecht (10)
04-11: New York City Marathon (2)
28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur (61)
28-10: Marathon Ljubljana (7)
28-10: Brussels Marathon (1)
28-10: Ghent Marathon Gent (5)
21-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
21-10: 43e Amsterdam Marathon (26)
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
Recente video(s)
Videoverslag van 26e Inkelcross
Videoverslag van 26e Inkelcross Evenement van de week
Videoverslag van 18e Hobbeldebobbelloop
Atletiek Zeeland © 2018