woensdag 20 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Jeff Thuy Memorial
Heikant, zaterdag 5 januari 2019 - Organisatie: TC Heikant
12.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Edwin de NeysTilburg44.23M45   16.560  3:37
2  Sander van DoornZaamslag45.02M35   16.321  3:41
3  Frederiek van LandschootMaldegem45.14Mse   16.249  3:42
4  Hans van HavermaetHamme46.48M40   15.705  3:49
5  Erik GoossenTerneuzen47.02M45   15.627  3:50
6  Andy SlockTemse47.20Mse   15.528  3:52
7  Tim BuysseAssenede47.24Mse   15.506  3:52
8  Wim De RoosStekene47.42Mse   15.409  3:54
9  Andy HuybensBeveren47.45M40   15.393  3:54
10  Matti BuysseStekene47.51Mse   15.361  3:54
11  Benny ThuySint Jansteen47.53M50   15.350  3:55
12  Rudy van GuyseStekene47.56M60   15.334  3:55
13  Marnix van den BrandeTerneuzen49.09Mse   14.954  4:01
14  Patrick De CockStekene49.15M55   14.924  4:01
15  Dennis BuysHulst49.35Mse   14.824  4:03
16  Geert van HouteBreda49.42Mse   14.789  4:03
17  Ronald GeertseSerooskerke49.45M40   14.774  4:04
18  Fons De RijckeKloosterzande49.52M55   14.739  4:04
19  Rudy van DaeleSint-Niklaas50.04M55   14.680  4:05
20  Patrick RoelandtBelsele50.18M55   14.612  4:06
21  Martijn koxWestdorpe50.34M40   14.535  4:08
22  Erwin HaersUtrecht51.09Mse   14.370  4:11
23  Marnix HillaertMoerbeke51.31M45   14.267  4:12
24  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel51.34M50   14.253  4:13
25  Didier VerleeHeikant51.38Mse   14.235  4:13
26  Alexander VanwalleghemVeldegem51.47Mse   14.194  4:14
27  Menno den DekkerTerneuzen51.59M45   14.139  4:15
28  Daan van HoorewegheMechelen52.12M40   14.080  4:16
29  Jan VermeulenClinge52.20M55   14.045  4:16
30  Robby ReynebeauZelzate52.25Mse   14.022  4:17
31  Robert LafertinTerneuzen52.46Mse   13.929  4:18
32  John CompietHulst53.11M45   13.820  4:20
33  Nico KroesBreda53.27Mse   13.751  4:22
34  Ronny De SaegherStekene53.39M55   13.700  4:23
35  Erik RollemanAxel53.43M50   13.683  4:23
36  Mike CornelisTemse54.00Mse   13.611  4:24
37  Michiel YsebaertSint Jansteen54.21Mse   13.523  4:26
38  De Ryck GeerdStekene54.26M60   13.503  4:27
39  Chris SchelkensDendermonde54.35M55   13.466  4:27
40  Gian ScheeleZaamslag54.38Mse   13.453  4:28
41  Theo De BotKoewacht54.41M60   13.441  4:28
42  Ard van HouteHeikant54.49M45   13.408  4:28
43  Junior van RemorteleWaspik54.58Mse   13.372  4:29
44  Joris De NeveEeklo55.05M45   13.343  4:30
45  Michiel LippensOnbekend55.32Mse   13.235  4:32
46  Bert VerbekeSente55.37Mse   13.215  4:32
47  Kris De VleeschauwerStekene55.40M45   13.204  4:33
48  Kevin SpruytOnbekend55.54Mse   13.148  4:34
49  Melissa Ten KateTerneuzen56.00Vse   13.125  4:34
50  Hedwig van BeverenMoerbeke56.13M50   13.074  4:35
51  Jos WynsHallaar57.16M65   12.835  4:40
52  Margot ThuySint Jansteen57.22Vse   12.812  4:41
53  Ivan De KeyserWaasmunster57.27M55   12.794  4:41
54  Astrid VerhageZaamslag58.03V35   12.661  4:44
55  Leo BrackeAxel58.07M55   12.647  4:45
56  Ebe BlaauwTerneuzen58.10M65   12.636  4:45
57  Alain LippensErtvelde58.30M55   12.564  4:47
58  Paul ObbelsNijlen58.38M65   12.536  4:47
59  Frank BoerebachHoek58.55M55   12.475  4:49
60  Dirk WagenaerStekene59.24M55   12.374  4:51
61  Margo MerckxHeikant59.28V55   12.360  4:51
62  Dirk MassonGentbrugge59.40M60   12.318  4:52
63  De Grande ChristopheSinaai59.49M45   12.288  4:53
64  Luc KusseneersRumst59.51M60   12.281  4:53
65  Patrick GauweZuiddorpe59.54M50   12.270  4:53
66  Marco WautersVogelwaarde59.57M45   12.260  4:54
67  Danny De BaereWaasmunster1.00.01M55   12.247  4:54
68  Frans VerwilgenHulst1.00.03M60   12.240  4:54
69  Van Damme DannySinaai1.00.07M60   12.226  4:54
70  Dihaen JonathanElversele1.00.16Mse   12.196  4:55
71  Koen KoutstaalHulst1.00.20M45   12.182  4:56
72  Danny van GuyseSint-Pauwels1.00.27M50   12.159  4:56
73  Bonnie HeymansOnbekend1.00.35V50   12.132  4:57
74  Robbe De LetterAssenede1.00.41Mse   12.112  4:57
75  De Beule KylieHeikant1.00.44Vse   12.102  4:57
76  Jacques ZamanTerneuzen1.00.46M55   12.095  4:58
77  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.51M50   12.079  4:58
78  Strobbe WimKloosterzande1.00.55M60   12.066  4:58
79  Jack FolkersmaTerneuzen1.01.08M50   12.023  4:59
80  Kees van GeloofHulst1.01.27M55   11.961  5:01
81  Jolanda van DriesscheTerhole1.02.48V50   11.704  5:08
82  Christel OttStekene1.03.39V55   11.548  5:12
83  Hanno De hoonTerneuzen1.03.43M60   11.535  5:12
84  Michel FieretTerneuzen1.03.48M50   11.520  5:12
85  Stefan ProvoostStekene1.04.19M45   11.428  5:15
86  Kristof van PouckeMoerbeke1.04.27Mse   11.404  5:16
87  Wanda ZegersTerneuzen1.04.45V45   11.351  5:17
88  Guy van SeverenLievegem1.04.58M70   11.313  5:18
89  Eddy WaelputStekene1.05.32M50   11.216  5:21
90  Yves BrackeZelzate1.06.50M40   10.998  5:27
91  Nienke BoogmansMoerbeke1.06.55Vse   10.984  5:28
92  Els De GendtStekene1.06.57V40   10.978  5:28
93  Didier van NieuwenhuyzeAssenede1.07.54M50   10.825  5:33
94  Mia ClymansVosselaar1.07.58V50   10.814  5:33
95  Marion GoossenTerneuzen1.08.08V45   10.788  5:34
96  Petra MelHengstdijk1.08.49V40   10.681  5:37
97  Didier van den BulderLedeberg1.09.52M50   10.520  5:42
98  Hubert RoelsKloosterzande1.10.37M70   10.408  5:46
99  Els ZweisstraTerneuzen1.11.03V60   10.345  5:48
100  Ko De KoeyerZaamslag1.11.06M70   10.338  5:48
101  Rudy Vande VeldeWachtebeke1.11.17M55   10.311  5:49
102  Monik van LoockVorselaar1.12.14V55   10.175  5:54
103  De Sobrie HermanVorselaar1.12.15M65   10.173  5:54
104  Heyens ManonSint Jansteen1.12.37V35   10.122  5:56
105  Antoine HaersVogelwaarde1.13.11M60   10.043  5:58
106  Arsene van LaekenAssenede1.14.53M65   9.815  6:07
107  Romain BolssensKieldrecht1.15.59M60   9.673  6:12
Mannen: 90 (84.11%) => M35=1 - M40=6 - M45=12 - M50=12 - M55=16 - M60=11 - M65=5 - M70=3 - Mse=24
Vrouwen: 17 (15.89%) => V35=2 - V40=2 - V45=2 - V50=3 - V55=3 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Edwin de Neys44:23Sander van Doorn45:02Frederiek van Landschoot45:14Melissa Ten Kate56:00107
2018Thijs Verbeeck42:08Jordi van Guyse42:38Mark Verhage43:19Jent Samson42:52125
2017Martijn Kox46:28Edwin de Jaeger47:21Endy Slock47:47Cathy Poppe53:5381

5.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Kevin d'HondtOnbekend19.00Mse   17.053  3:31
2  Gino van BroeckTemse19.46Mse   16.391  3:40
3  Dirk BrynaertTemse20.01M50   16.187  3:42
4  Tino d'HontKuitaart20.15Mse   16.000  3:45
5  Jan RouwendaalVogelwaarde20.30Mse   15.805  3:48
6  Roy MaaijenTerneuzen20.37Mse   15.715  3:49
7  Ronny WagenaerMelsele20.59M45   15.441  3:53
8  Michel van den BoschSint Jansteen21.27Mse   15.105  3:58
9  Ralph SchaaljeAxel21.45Mse   14.897  4:02
10  Jan-Niek BoeijeTerneuzen22.02Mse   14.705  4:05
11  Frank van den BrandenSint Jansteen22.13M55   14.584  4:07
12  Luc PierssensSint-Gillis-Waas22.15M55   14.562  4:07
13  Joakim van GasseSint-Pauwels22.18Mse   14.529  4:08
14  Sylvie ClaessensSinaai22.20V40   14.507  4:08
15  Joop BrooijmansHengstdijk22.27M60   14.432  4:09
16  Erwin van BeljouwKloosterzande22.29M45   14.411  4:10
17  Luc van WalravenNieuwkerken22.32M55   14.379  4:10
18  Cathy PoppeTerneuzen22.49V40   14.200  4:14
19  Peter DeleuWielsbeke22.55M45   14.138  4:15
20  Jos van GrembergheKoewacht23.00M60   14.087  4:16
21  Paul SmetHaasdonk23.02M60   14.067  4:16
22  Jannick BrasserHulst23.14Mse   13.945  4:18
23  Noah RoelsHulst23.16Mse   13.926  4:19
24  Mats VierbergenHulst23.36Mse   13.729  4:22
25  Robbie HerweghSint Jansteen23.38Mse   13.709  4:23
26  Marc BruggemansSchoten23.49M60   13.604  4:25
27  Matthias van HoekAxel24.00Mse   13.500  4:27
28  Wilco FrankenKapellebrug24.02M45   13.481  4:27
29  Alwin BollemanTerneuzen24.22Mse   13.297  4:31
30  Cynthia HuybrechtsHoutvenne24.28V40   13.243  4:32
31  Cedric de BeeldeSint-Niklaas24.30Mse   13.224  4:32
32  Martin NoensKemzeke24.41M50   13.126  4:34
33  Patrick RoosenboomZele24.46M50   13.082  4:35
34  Davy de WolfHulst24.52Mse   13.029  4:36
35  Patrick MichielsNieuw-Namen25.14M50   12.840  4:40
36  Maarten van GoethemHulst25.36M40   12.656  4:44
37  Gino DhanisSint Jansteen25.46M55   12.574  4:46
38  Dirk CoventHalle26.01M65   12.454  4:49
39  Marc GorisVosselaar26.11M50   12.374  4:51
40  Jack de BooijHulst26.37M65   12.173  4:56
41  Patrick BogaertSint-Niklaas27.00M55   12.000  5:00
42  Leo KaijserTerneuzen27.11M55   11.919  5:02
43  Bennie BouterseTerneuzen27.14M50   11.897  5:03
44  Patrick CueppensHalle27.17M60   11.875  5:03
45  Ìvo de WildeClinge27.48M50   11.655  5:09
46  Ellen van der DurpelWachtebeke28.23Vse   11.415  5:15
47  Anthony MassonGentbrugge28.33Mse   11.349  5:17
48  Mario de BotHeikant29.18M45   11.058  5:26
49  Ludwig van GeyteZele29.28M60   10.995  5:27
50  Tessa de BlockHulst29.35V35   10.952  5:29
51  Daphne BoddaertHulst29.41Vse   10.915  5:30
52  Peter VerlindenSluiskil29.47M60   10.879  5:31
53  Arlette HendrickxHallaar30.20V60   10.681  5:37
54  Linda van GoolSint-Kruis-Winkel30.21V50   10.675  5:37
55  Arianne van den BoschSint Jansteen30.40V40   10.565  5:41
56  Jacky DoomsSluiskil30.47M55   10.525  5:42
57  Guus van BeljouwKloosterzande31.10Mse   10.396  5:46
58  Harrie StempherEindhoven31.33M65   10.269  5:51
59  Daan DielemanZaamslag31.46M65   10.199  5:53
60  Lovera van HoastPuivelde32.20Vse   10.021  5:59
61  Claudia PaelinckPuivelde32.24Vse   10.000  6:00
62  Jean?Pierre D'HauwZelzate32.44M65   9.898  6:04
63  Isabelle JacobsLokeren33.05V50   9.793  6:08
64  Eddy DriessensHechtel33.25M60   9.696  6:11
65  Ine de DeyneStekene34.30V60   9.391  6:23
66  Kristien ServetteSint-Niklaas35.05V45   9.235  6:30
67  Michael de DetterHeikant35.39Mse   9.088  6:36
68  Brigitte de VreezeBeveren35.43V55   9.071  6:37
69  Godelieve van OtterdijkHechtel35.46V60   9.059  6:37
70  Maria van BelleErtvelde36.41V60   8.832  6:48
71  Aimé van HouteHeikant36.59M60   8.761  6:51
72  Mariska van HouteHeikant37.01V55   8.753  6:51
73  Ilse de SchrijverVrasene39.08V45   8.279  7:15
74  Aimé SamsonSint-Pauwels39.10M70   8.272  7:15
75  Wim CoppietersStrombeek?Bever39.35M70   8.185  7:20
76  Ineke BakkerKoewacht40.03V55   8.090  7:25
77  Nancy AsselmanMoerbeke40.05V50   8.083  7:25
78  Guy GaelensGentbrugge44.44M60   7.243  8:17
79  Rita van AvermaetAssenede44.46V60   7.238  8:17
Mannen: 57 (72.15%) => M40=1 - M45=5 - M50=7 - M55=7 - M60=10 - M65=5 - M70=2 - Mse=20
Vrouwen: 22 (27.85%) => V35=1 - V40=4 - V45=2 - V50=3 - V55=3 - V60=5 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Kevin d'Hondt19:00Gino van Broeck19:46Dirk Brynaert20:01Sylvie Claessens22:2079
2018Dirk Brynaert19:27Kevin Strubbe20:04Ronny Wagenaer20:38Cathy Poppe23:0486
2017Gino van Broeck20:39Frank van den Branden20:57Joakim van Gasse21:01Natasja Booij24:2353
2016Gunter D'Hondt18:00Kevin D'Hondt18:32Geldof Barthelemy18:33Cathy Poppe24:06120
2014Chris de Smit19:32Joos Pauwel21:12Dave Raes21:23Cathy Poppe23:2476
2013Dirk Brynaert18:48Sander Post19:14Philip Vereecke19:24Cathy Poppe23:2899


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.397 seconden nodig om deze lijst met 186 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
06-01-2018 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
10-11-2018 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
11-11-2017 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant0
02-01-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant926
12-11-2016 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant225
14-11-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant618
03-01-2015 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant464
15-11-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant986
04-01-2014 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1092
16-11-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1346
05-01-2013 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant1070
10-11-2012 Jeff Thuy MemorialHeikantTC Heikant2766
17-11-2007 Jeff Thuy MemorialHeikantSSP362

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019