maandag 18 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
1e Dow trimloop
Terneuzen, zaterdag 19 januari 2019 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander PostTerneuzen54.48M35   17.080  3:31
2  Sander d'HontKuitaart55.22Mse   16.905  3:33
3  Sander van DoornZaamslag58.02M35   16.129  3:43
4  Sven VermeulenVlissingen59.19M40   15.780  3:48
5  Stefan van den BroekeAxel1.00.05Mse   15.578  3:51
6  Rudy van GuyseStekene1.00.09M60   15.561  3:51
7  Monica SanderseVlissingen1.00.12V35   15.548  3:52
8  Ronald GeertseSerooskerke1.01.43M40   15.166  3:57
9  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.04.35M50   14.493  4:08
10  Fons de RijckeKloosterzande1.05.47M55   14.229  4:13
11  Eric van RemortelGoes1.08.57M60   13.575  4:25
12  Kees van der HeijdenVlissingen1.09.13M55   13.523  4:26
13  Geerd de RijckStekene1.09.35M60   13.451  4:28
14  Melissa ten KateTerneuzen1.09.44Vse   13.423  4:28
15  Niek WielandAxel1.10.04M45   13.359  4:29
16  Jan StrymesSint-Laureins1.10.53M55   13.205  4:33
17  Jaap van der VeenTerneuzen1.11.53M50   13.021  4:36
18  Danny De BaereWaasmunster1.12.14M55   12.958  4:38
19  Jos WynsHallaar1.12.31M65   12.907  4:39
20  Evert KuijkTerneuzen1.12.31M50   12.907  4:39
21  Erwin NachtegaelHeikant1.14.51M55   12.505  4:48
22  Paul ObbelsNijlen1.15.18M65   12.430  4:50
23  René GoetheerWolphaartsdijk1.15.58M50   12.321  4:52
24  Willem van der HeydenKieldrecht1.16.18M65   12.267  4:53
25  Tobias WoefleTerneuzen1.16.49Mse   12.185  4:55
26  Piet PijpelinkTerneuzen1.17.35M50   12.064  4:58
27  Frank BoerebachHoek1.18.31M55   11.921  5:02
28  Anoucha BauteKaprijke1.20.39V45   11.606  5:10
29  Hanno de HoonTerneuzen1.20.39M60   11.606  5:10
30  Werner StallaartCapetown1.20.52M45   11.575  5:11
31  Michel FieretTerneuzen1.21.06M45   11.541  5:12
32  Piet BeijerMiddelburg1.21.56M70   11.424  5:15
33  Nienke BoogmansMoerbeke1.23.03Vse   11.270  5:19
34  Guy van SeverenLovendegem1.23.30M70   11.210  5:21
35  Pascal van HulleMaldegem1.25.42M50   10.922  5:30
36  Shana de MeyerZelzate1.25.56Vse   10.892  5:31
37  Yves BrackeZelzate1.25.58M40   10.888  5:31
38  Chris de KoeVlissingen1.26.03M70   10.877  5:31
39  Mieke BooneOost-Eeklo1.27.01Vse   10.757  5:35
40  Els ZweistraTerneuzen1.27.30V60   10.697  5:37
41  Ko de KoeyerZaamslag1.29.07M70   10.503  5:43
42  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.30.00M65   10.400  5:46
Mannen: 35 (83.33%) => M35=2 - M40=3 - M45=3 - M50=6 - M55=6 - M60=4 - M65=4 - M70=4 - Mse=3
Vrouwen: 7 (16.67%) => V35=1 - V45=1 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444
2017Ruud Naudts58:40Henk de Brauwer59:04Gertjan Boeykens59:56Martine Boute1:12:3727
2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552

10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim BuysseAssenede39.03Mse   15.980  3:45
2  Ronny WakenaerMelsele41.08M45   15.170  3:57
3  Alexander VanwalleghemVeldegem42.09M35   14.804  4:03
4  Cathy PoppeTerneuzen43.18V40   14.411  4:10
5  Erwin van BeljouwKloosterzande43.25M45   14.372  4:10
6  Jan-Niek BoeijeTerneuzen43.33Mse   14.328  4:11
7  Leo BrackeAxel44.10M55   14.128  4:15
8  Jos van GrembergheKoewacht44.38M60   13.981  4:18
9  Maurice SteketeeMiddelburg44.57M35   13.882  4:19
10  William BollemanAxel45.38Mse   13.674  4:23
11  Huub BeelenGoes46.08M55   13.526  4:26
12  Martin NoensKemzeke46.30M50   13.419  4:28
13  Davy de WolfHulst46.57M35   13.291  4:31
14  Alain LippensErtvelde47.01M55   13.272  4:31
15  Laurens MeeuwsenKrabbendijke48.02M55   12.991  4:37
16  Luc KusseneersRumst49.24M60   12.632  4:45
17  Patrick MichielsNieuw-Namen49.31M50   12.602  4:46
18  Pascal De GraeveWestdorpe49.43M45   12.551  4:47
19  Jacques ZamanTerneuzen50.19M55   12.401  4:50
20  Etienne LenaertsSint Jansteen50.27M60   12.369  4:51
21  Stefan van den DriesHeinkenszand50.30Mse   12.356  4:51
22  Patrick CeuppensHalle51.12M60   12.188  4:55
23  Acronius KramerGoes51.29M65   12.120  4:57
24  John GuequierreMiddelburg51.33M65   12.105  4:57
25  Jack de BooyHulst51.39M65   12.081  4:58
26  Ronald RoctusTerneuzen51.56M55   12.015  5:00
27  Thijmen van WaesTerneuzen52.14Mse   11.946  5:01
28  Rony AdriaenssensLokeren52.28M60   11.893  5:03
29  Bennie BouterseTerneuzen52.43M50   11.837  5:04
30  Leo KaijserTerneuzen52.45M55   11.829  5:04
31  Eddy WaelputStekene52.47M50   11.822  5:05
32  Johan DekkerMiddelburg52.53M60   11.800  5:05
33  Demi RoelsHulst53.08Vse   11.744  5:07
34  Wim BakkerTerneuzen53.34M65   11.649  5:09
35  Ronald BreepoelSluiskil54.14M55   11.506  5:13
36  Ludwig van GeyteZele54.41M60   11.411  5:15
37  Mia ClymansVosselaar56.26V50   11.057  5:26
38  Marc GorisVosselaar56.26M50   11.057  5:26
39  Daphne BoddaertHulst56.44Vse   10.999  5:27
40  Patrick RoosenboomZele57.12M50   10.909  5:30
41  Johan UytdehaagTerneuzen57.22M35   10.877  5:31
42  Annelies RombautKieldrecht57.29V65   10.855  5:32
43  Didier van de BulckeGent57.31M50   10.849  5:32
44  Arlette HendrickxHallaar58.53V60   10.597  5:40
45  Anthony MassonGentbrugge59.58Mse   10.406  5:46
46  Harry DurinckKalken1.00.07M50   10.380  5:47
47  Antoine HaersVogelwaarde1.00.17M60   10.351  5:48
48  René NijsseOud-Sabbinge1.00.40M55   10.286  5:50
49  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.00.42V55   10.280  5:50
50  Willy MerckxStekene1.01.13M65   10.193  5:53
51  Romain BolssensKieldrecht1.01.35M60   10.133  5:55
52  Isabelle JacobsLokeren1.02.12V50   10.032  5:59
53  Brigitte de VreezeMelsele1.03.54V55   9.765  6:09
54  Ine de DeyneKemzeke1.05.25V65   9.539  6:17
55  Jean Piere D'haauwZelzate1.07.35M65   9.233  6:30
56  Carlos De WillemackerAalter1.08.23M60   9.125  6:35
57  Antoine MathysDe Pinte1.08.31M70   9.107  6:35
58  Louis Van der SteenGent1.08.43M60   9.081  6:36
59  Maria van BelleErtvelde1.09.03V70   9.037  6:38
60  Aimé SamsonSint-Pauwels1.15.38M70   8.250  7:16
61  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.15.59M80   8.212  7:18
62  Guy GaelensGentbrugge1.16.44M60   8.132  7:23
63  Rita van AvermaetAssenede1.19.39V65   7.834  7:40
64  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.19.40V70   7.833  7:40
Mannen: 51 (79.69%) => M35=4 - M45=3 - M50=8 - M55=9 - M60=12 - M65=6 - M70=2 - M80=1 - Mse=6
Vrouwen: 13 (20.31%) => V40=1 - V50=2 - V55=2 - V60=1 - V65=3 - V70=2 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Tim Buysse39:03Ronny Wakenaer41:08Alexander Vanwalleghem42:09Cathy Poppe43:1864
2018Mark Verhage35:43Sem Schockaert36:45Peter Rottier37:57Sara Wuytack44:0767
2017Francesko de Groote37:22Mike Zegers43:42Jan Rouwendaal43:50Cathy Poppe46:0138
2016Sander d'Hont35:46Stijn Vermeersch36:31Martin Voncken38:45Inge de Booij47:4278
2015Francesko Degroote36:08Frederque Lotin37:20Ronny Wagenaer39:59Irma Karahotka46:1537
2014Dirk van Wesepoel36:00Geert de Keyser37:01Alexander Vanwalleghem39:18Marleen Ackerman48:0650


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.328 seconden nodig om deze lijst met 106 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
20-01-2018 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
24-03-2018 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
21-01-2017 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
18-03-2017 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow0
23-01-2016 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow742
24-01-2015 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow659
21-03-2015 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow930
25-01-2014 1e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1007
08-03-2014 2e Dow trimloopTerneuzenJogging Club Dow1223

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019