donderdag 20 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Dow trimloop

Terneuzen, zaterdag 19 januari 2019 - Organisatie: Jogging Club Dow
15.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander PostTerneuzen54.48minM35   17.080  3:314.74-
2  Sander d'HontKuitaart55.22minMse   16.905  3:334.70+0:34
3  Sander van DoornZaamslag58.02minM35   16.129  3:434.48+3:14
4  Sven VermeulenVlissingen59.19minM40   15.780  3:484.38+4:31
5  Stefan van den BroekeAxel1.00.05minMse   15.578  3:514.33+5:17
6  Rudy van GuyseStekene1.00.09minM60   15.561  3:514.32+5:21
7  Monica SanderseVlissingen1.00.12minV35   15.548  3:524.32+5:24
8  Ronald GeertseSerooskerke1.01.43minM40   15.166  3:574.21+6:55
9  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.04.35minM50   14.493  4:084.03+9:47
10  Fons de RijckeKloosterzande1.05.47minM55   14.229  4:133.95+10:59
11  Eric van RemortelGoes1.08.57minM60   13.575  4:253.77+14:09
12  Kees van der HeijdenVlissingen1.09.13minM55   13.523  4:263.76+14:25
13  Geerd de RijckStekene1.09.35minM60   13.451  4:283.74+14:47
14  Melissa ten KateTerneuzen1.09.44minVse   13.423  4:283.73+14:56
15  Niek WielandAxel1.10.04minM45   13.359  4:293.71+15:16
16  Jan StrymesSint-Laureins1.10.53minM55   13.205  4:333.67+16:05
17  Jaap van der VeenTerneuzen1.11.53minM50   13.021  4:363.62+17:05
18  Danny De BaereWaasmunster1.12.14minM55   12.958  4:383.60+17:26
19  Jos WynsHallaar1.12.31minM65   12.907  4:393.59+17:43
20  Evert KuijkTerneuzen1.12.31minM50   12.907  4:393.59+17:43
21  Erwin NachtegaelHeikant1.14.51minM55   12.505  4:483.47+20:03
22  Paul ObbelsNijlen1.15.18minM65   12.430  4:503.45+20:30
23  René GoetheerWolphaartsdijk1.15.58minM50   12.321  4:523.42+21:10
24  Willem van der HeydenKieldrecht1.16.18minM65   12.267  4:533.41+21:30
25  Tobias WoefleTerneuzen1.16.49minMse   12.185  4:553.38+22:01
26  Piet PijpelinkTerneuzen1.17.35minM50   12.064  4:583.35+22:47
27  Frank BoerebachHoek1.18.31minM55   11.921  5:023.31+23:43
28  Anoucha BauteKaprijke1.20.39minV45   11.606  5:103.22+25:51
29  Hanno de HoonTerneuzen1.20.39minM60   11.606  5:103.22+25:51
30  Werner StallaartCapetown1.20.52minM45   11.575  5:113.22+26:04
31  Michel FieretTerneuzen1.21.06minM45   11.541  5:123.21+26:18
32  Piet BeijerMiddelburg1.21.56minM70   11.424  5:153.17+27:08
33  Nienke BoogmansMoerbeke1.23.03minVse   11.270  5:193.13+28:15
34  Guy van SeverenLovendegem1.23.30minM70   11.210  5:213.11+28:42
35  Pascal van HulleMaldegem1.25.42minM50   10.922  5:303.03+30:54
36  Shana de MeyerZelzate1.25.56minVse   10.892  5:313.03+31:08
37  Yves BrackeZelzate1.25.58minM40   10.888  5:313.02+31:10
38  Chris de KoeVlissingen1.26.03minM70   10.877  5:313.02+31:15
39  Mieke BooneOost-Eeklo1.27.01minVse   10.757  5:352.99+32:13
40  Els ZweistraTerneuzen1.27.30minV60   10.697  5:372.97+32:42
41  Ko de KoeyerZaamslag1.29.07minM70   10.503  5:432.92+34:19
42  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.30.00minM65   10.400  5:462.89+35:12
Mannen: 35 (83.33%) => M35=2 - M40=3 - M45=3 - M50=6 - M55=6 - M60=4 - M65=4 - M70=4 - Mse=3
Vrouwen: 7 (16.67%) => V35=1 - V45=1 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2020Erwin Harmes51:49Mark Verhage53:41Pieterjan de Bosscher54:40Carmen Bogaert1:15:5345

15.6 km

2019Sander Post54:48Sander d'Hont55:22Sander van Doorn58:02Monica Sanderse1:00:1242
2018Sander Post55:02Sander van Doorn58:51Tom Janssens1:00:08Adinda Vetsuypens1:07:4444

15 km

2017Sander Post54:34Wim Vercruyssen59:37Henk de Brauwer59:55Martine Boute1:12:5845

15.6 km

2016Sander Post54:01Remy Vasseur56:30Patrick Hembrecht58:06Martine Boute1:10:5650
2015Sander Post55:34Alexander Vanwalleghem59:53Dennis Florussen1:00:15Niki Bogaert1:05:5743
2014Henk de Brauwer55:10Thijs Planckaert55:17Jopie van Brandt56:10Katrien Lievens1:04:4552
10.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim BuysseAssenede39.03minMse   15.980  3:454.44-
2  Ronny WakenaerMelsele41.08minM45   15.170  3:574.21+2:05
3  Alexander VanwalleghemVeldegem42.09minM35   14.804  4:034.11+3:06
4  Cathy PoppeTerneuzen43.18minV40   14.411  4:104.00+4:15
5  Erwin van BeljouwKloosterzande43.25minM45   14.372  4:103.99+4:22
6  Jan-Niek BoeijeTerneuzen43.33minMse   14.328  4:113.98+4:30
7  Leo BrackeAxel44.10minM55   14.128  4:153.92+5:07
8  Jos van GrembergheKoewacht44.38minM60   13.981  4:183.88+5:35
9  Maurice SteketeeMiddelburg44.57minM35   13.882  4:193.86+5:54
10  William BollemanAxel45.38minMse   13.674  4:233.80+6:35
11  Huub BeelenGoes46.08minM55   13.526  4:263.76+7:05
12  Martin NoensKemzeke46.30minM50   13.419  4:283.73+7:27
13  Davy de WolfHulst46.57minM35   13.291  4:313.69+7:54
14  Alain LippensErtvelde47.01minM55   13.272  4:313.69+7:58
15  Laurens MeeuwsenKrabbendijke48.02minM55   12.991  4:373.61+8:59
16  Luc KusseneersRumst49.24minM60   12.632  4:453.51+10:21
17  Patrick MichielsNieuw-Namen49.31minM50   12.602  4:463.50+10:28
18  Pascal De GraeveWestdorpe49.43minM45   12.551  4:473.49+10:40
19  Jacques ZamanTerneuzen50.19minM55   12.401  4:503.44+11:16
20  Etienne LenaertsSint Jansteen50.27minM60   12.369  4:513.44+11:24
21  Stefan van den DriesHeinkenszand50.30minMse   12.356  4:513.43+11:27
22  Patrick CeuppensHalle51.12minM60   12.188  4:553.39+12:09
23  Acronius KramerGoes51.29minM65   12.120  4:573.37+12:26
24  John GuequierreMiddelburg51.33minM65   12.105  4:573.36+12:30
25  Jack de BooyHulst51.39minM65   12.081  4:583.36+12:36
26  Ronald RoctusTerneuzen51.56minM55   12.015  5:003.34+12:53
27  Thijmen van WaesTerneuzen52.14minMse   11.946  5:013.32+13:11
28  Rony AdriaenssensLokeren52.28minM60   11.893  5:033.30+13:25
29  Bennie BouterseTerneuzen52.43minM50   11.837  5:043.29+13:40
30  Leo KaijserTerneuzen52.45minM55   11.829  5:043.29+13:42
31  Eddy WaelputStekene52.47minM50   11.822  5:053.28+13:44
32  Johan DekkerMiddelburg52.53minM60   11.800  5:053.28+13:50
33  Demi RoelsHulst53.08minVse   11.744  5:073.26+14:05
34  Wim BakkerTerneuzen53.34minM65   11.649  5:093.24+14:31
35  Ronald BreepoelSluiskil54.14minM55   11.506  5:133.20+15:11
36  Ludwig van GeyteZele54.41minM60   11.411  5:153.17+15:38
37  Mia ClymansVosselaar56.26minV50   11.057  5:263.07+17:23
38  Marc GorisVosselaar56.26minM50   11.057  5:263.07+17:23
39  Daphne BoddaertHulst56.44minVse   10.999  5:273.06+17:41
40  Patrick RoosenboomZele57.12minM50   10.909  5:303.03+18:09
41  Johan UytdehaagTerneuzen57.22minM35   10.877  5:313.02+18:19
42  Annelies RombautKieldrecht57.29minV65   10.855  5:323.02+18:26
43  Didier van de BulckeGent57.31minM50   10.849  5:323.01+18:28
44  Arlette HendrickxHallaar58.53minV60   10.597  5:402.94+19:50
45  Anthony MassonGentbrugge59.58minMse   10.406  5:462.89+20:55
46  Harry DurinckKalken1.00.07minM50   10.380  5:472.88+21:04
47  Antoine HaersVogelwaarde1.00.17minM60   10.351  5:482.88+21:14
48  René NijsseOud-Sabbinge1.00.40minM55   10.286  5:502.86+21:37
49  Gisela NijsseOud-Sabbinge1.00.42minV55   10.280  5:502.86+21:39
50  Willy MerckxStekene1.01.13minM65   10.193  5:532.83+22:10
51  Romain BolssensKieldrecht1.01.35minM60   10.133  5:552.81+22:32
52  Isabelle JacobsLokeren1.02.12minV50   10.032  5:592.79+23:09
53  Brigitte de VreezeMelsele1.03.54minV55   9.765  6:092.71+24:51
54  Ine de DeyneKemzeke1.05.25minV65   9.539  6:172.65+26:22
55  Jean Piere D'haauwZelzate1.07.35minM65   9.233  6:302.56+28:32
56  Carlos De WillemackerAalter1.08.23minM60   9.125  6:352.53+29:20
57  Antoine MathysDe Pinte1.08.31minM70   9.107  6:352.53+29:28
58  Louis Van der SteenGent1.08.43minM60   9.081  6:362.52+29:40
59  Maria van BelleErtvelde1.09.03minV70   9.037  6:382.51+30:00
60  Aimé SamsonSint-Pauwels1.15.38minM70   8.250  7:162.29+36:35
61  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.15.59minM80   8.212  7:182.28+36:56
62  Guy GaelensGentbrugge1.16.44minM60   8.132  7:232.26+37:41
63  Rita van AvermaetAssenede1.19.39minV65   7.834  7:402.18+40:36
64  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.19.40minV70   7.833  7:402.18+40:37
Mannen: 51 (79.69%) => M35=4 - M45=3 - M50=8 - M55=9 - M60=12 - M65=6 - M70=2 - M80=1 - Mse=6
Vrouwen: 13 (20.31%) => V40=1 - V50=2 - V55=2 - V60=1 - V65=3 - V70=2 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.191 seconden nodig om deze lijst met 106 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020