vrijdag 19 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Erpelkappersloop
Axel, zaterdag 9 februari 2019 - Organisatie: Road Running Axel
14.65 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Sander d'HontKuitaart52.19Mse   16.802  3:344.67
2  Mark VerhageZaamslag54.20Mse   16.178  3:434.49
3  Erwin van den BroekeAxel54.35Mse   16.104  3:444.47
4  Wim van SparrentakSint Laurens54.42M45   16.069  3:444.46
5  Edwin de la RuelleKoewacht54.54M50   16.011  3:454.45
6  Joris ZamanNieuw-Namen55.51M40   15.739  3:494.37
7  Sander van DoornZaamslag56.07M35   15.664  3:504.35
8  Tristan van de VeldeMelle57.37Mse   15.256  3:564.24
9  Rudi van GuyseStekene57.55Mse   15.177  3:574.22
10  Tim BuysseAssenede58.09Mse   15.116  3:584.20
11  Martijn KoxWestdorpe58.45M40   14.962  4:014.16
12  Edwin de JaegerZuiddorpe59.22M45   14.806  4:034.11
13  Dirk PastoorLochristi59.58Mse   14.658  4:064.07
14  Brecht DecorteWaregem1.00.05Mse   14.630  4:064.06
15  Stefan van den BroekeAxel1.00.36Mse   14.505  4:084.03
16  Dennis FlorussenTerneuzen1.00.47M40   14.461  4:094.02
17  Henk de BrauwerLievegem1.01.00Mse   14.410  4:104.00
18  Allan van AltenAxel1.01.07M45   14.382  4:104.00
19  Tony DemaretSint-Kruis-Winkel1.01.37Mse   14.266  4:123.96
20  Paul de WaelSinaai1.02.51Mse   13.986  4:173.88
21  Koen PoppeZele1.03.48Mse   13.777  4:213.83
22  Geert de RyckStekene1.06.09Mse   13.288  4:313.69
23  Maurice SteketeeMiddelburg1.06.58M35   13.126  4:343.65
24  Eric van RemortelGoes1.07.52M60   12.952  4:383.60
25  Jeroen van den BroekeTerneuzen1.08.46Mse   12.782  4:423.55
26  Kurt BaeyensZele1.09.33Mse   12.638  4:453.51
27  William BollemanAxel1.09.43Mse   12.608  4:463.50
28  Jos WynsHallaar1.10.00Mse   12.557  4:473.49
29  Davy de WolfHulst1.10.11Mse   12.524  4:473.48
30  Bas JasperseTerneuzen1.10.21Mse   12.495  4:483.47
31  Luc KusseneersRumst1.11.59Mse   12.211  4:553.39
32  Piet PijpelinkTerneuzen1.12.41Mse   12.094  4:583.36
33  Yannick VastenhoutTerneuzen1.13.43Mse   11.924  5:023.31
34  Frank NachtegaelHeikant1.13.48Mse   11.911  5:023.31
35  Carmen BogaertStekene1.14.24Vse   11.815  5:053.28
36  Willem van der HeydenKieldrecht1.14.29Mse   11.801  5:053.28
37  Peter MaranusAagtekerke1.14.44Mse   11.762  5:063.27
38  Patrick VerveatSint Jansteen1.14.57Mse   11.728  5:073.26
39  John GuequierreMiddelburg1.16.00M65   11.566  5:113.21
40  Steven VermeulenZelzate1.16.53Mse   11.433  5:153.18
41  Guy van SeverenLievegem1.17.08Mse   11.396  5:163.17
42  Nienke BoogmansMoerbeke1.20.01Vse   10.985  5:283.05
43  Piet BeijerMiddelburg1.21.06M70   10.838  5:323.01
44  Werner StallaartKaapstad1.23.36Mse   10.514  5:422.92
45  Els ZweistraTerneuzen1.25.03V60   10.335  5:482.87
Mannen: 42 (93.33%) => M35=2 - M40=3 - M45=3 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=30
7.92 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Lars AndriesBrugge28.45Mse   16.529  3:384.59
2  Renzo van HoorebekeHarelbeke28.56Mse   16.424  3:394.56
3  Gino van BroekTemse29.17Mse   16.228  3:424.51
4  Erik CapponZuidzande29.51M50   15.920  3:464.42
5  Ronny WagenaerMelsele30.11Mse   15.744  3:494.37
6  Thomas WulffraatTerneuzen30.27Mse   15.606  3:514.33
7  Jens JaeckensOudenaarde31.20Mse   15.166  3:574.21
8  Alexander VanwalleghemVeldegem32.29Mse   14.629  4:064.06
9  Ralf SchaaljeAxel32.34Mse   14.592  4:074.05
10  Christian Ojeda RiffoDe klinge32.40Mse   14.547  4:074.04
11  Mike CornelisTemse32.42Mse   14.532  4:084.04
12  Erwin van BeljouwKloosterzande32.51Mse   14.466  4:094.02
13  Cathy PoppeTerneuzen33.11V40   14.320  4:113.98
14  Jan-Niek BoeijeTerneuzen33.41Mse   14.108  4:153.92
15  Joakim van GasseSint-Pauwels34.11Mse   13.902  4:193.86
16  Kurt SchreyenEvergem34.19Mse   13.847  4:203.85
17  Jos van GrembergheKoewacht34.28Mse   13.787  4:213.83
18  Michel LippensMoerbeke34.37Mse   13.727  4:223.81
19  Huub BeelenGoes35.33M60   13.367  4:293.71
20  Patric RoosenboomZele36.02Mse   13.188  4:333.66
21  Cedric de BeeleSint-Niklaas36.44Mse   12.936  4:383.59
22  Patrick MichielsNieuw-Namen36.51Mse   12.896  4:393.58
23  Alain LippensErtvelde37.06Mse   12.809  4:413.56
24  Pascal de GraeveWestdorpe37.11M50   12.780  4:423.55
25  Paul de BooijLamswaarde37.42Mse   12.605  4:463.50
26  Martin NoensKemzeke37.46Mse   12.583  4:463.50
28  Thijmen van WaesTerneuzen37.49Mse   12.566  4:463.49
29  Alwin BollemanTerneuzen37.55Mse   12.533  4:473.48
30  Jacques ZamanTerneuzen38.40M55   12.290  4:533.41
31  Tim HarmsDelft38.49Mse   12.242  4:543.40
32  Acronius KiamerGoes38.52Mse   12.226  4:543.40
33  Fiona ReijersTerneuzen39.02Vse   12.174  4:563.38
34  Martine BouteLievegem39.15Vse   12.107  4:573.36
35  Leo KaijserTerneuzen39.38M55   11.990  5:003.33
36  Patrick CeuppensHalle40.02Mse   11.870  5:033.30
37  Johan DekkerMiddelburg40.07M60   11.845  5:043.29
38  Eddy WaelputStekene40.21Mse   11.777  5:063.27
39  Jack de BooyHulst40.33Mse   11.719  5:073.26
40  Wanda ZegersTerneuzen40.43V45   11.671  5:083.24
41  Jolien DaeninckMelle41.33Vse   11.437  5:153.18
42  Ludwig van GeyteZele41.41Mse   11.400  5:163.17
43  Yves BraeckeZelzate41.43Mse   11.391  5:163.16
44  Freer vaan RoeijenAxel41.46Mse   11.377  5:163.16
45  Lauran van den DriesKloosterzande42.03Mse   11.301  5:193.14
46  Marc de BaetsHeusden42.07Mse   11.283  5:193.13
47  Rony AdriaenssensLokeren42.44Mse   11.120  5:243.09
48  Didier van NieuwenhuijzeAssende43.04Mse   11.034  5:263.07
49  Mia ClymansVosselaar43.14Vse   10.992  5:283.05
50  Marc GorisVosselaar43.18Mse   10.975  5:283.05
51  Jeroen JanssensSint Jansteen43.22Mse   10.958  5:293.04
52  Daphne BoddaertHulst43.43Vse   10.870  5:313.02
53  Janneke BoutensMiddelburg43.48Vse   10.849  5:323.01
54  Cindy v/d BrandeWalswoorden43.53Vse   10.829  5:323.01
55  Jacqueline MeijersHoedekenskerke43.58V45   10.808  5:333.00
56  Annelies RombautKieldrecht44.00Vse   10.800  5:333.00
57  Ronald BreepoelSluiskil44.10Mse   10.759  5:352.99
58  Arlette HendricksHallaar44.18Vse   10.727  5:362.98
59  Johanna van AltenAxel45.02Vse   10.552  5:412.93
60  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland45.35M65   10.425  5:452.90
61  Kris de VosKoewacht46.01Mse   10.327  5:492.87
62  Marc StuerBeveren46.05Mse   10.312  5:492.86
63  Leen StuerSint Jansteen46.28Mse   10.227  5:522.84
64  Didier vanden BaldeDedeberg46.31Mse   10.216  5:522.84
65  Philippe van GeertruyEkeren47.12Mse   10.068  5:582.80
66  Kim de KoningKoewacht47.40Vse   9.969  6:012.77
67  Tessa van HaveKoewacht47.42Vse   9.962  6:012.77
68  Marc WillemsDendermonde47.54Mse   9.921  6:032.76
69  Romain BolssensKieldrecht48.49Mse   9.734  6:102.70
70  Isabelle JacobsLokeren49.23Vse   9.623  6:142.67
71  Jan de JongeDriewegen49.31Mse   9.597  6:152.67
72  Carlos de WillemackstrAalster50.03Mse   9.495  6:192.64
73  Brigitte de VreezeBeveren50.09Vse   9.476  6:202.63
74  Norbert IngelsEvergem50.36Mse   9.391  6:232.61
75  Ine De DeyneKemzeke52.04Vse   9.127  6:342.54
76  Rudy van de VeldeWachtebeke52.16Mse   9.092  6:362.53
77  Aime SamsonSint-Pauwels54.24Mse   8.735  6:522.43
78  Ilse de SchrijverVrasene54.31Vse   8.717  6:532.42
79  Jean-Pierre D'HauwZelzate55.04Mse   8.630  6:572.40
80  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.00.04Mse   7.911  7:352.20
81  Greta de VylderSint-Gillis-Waas1.00.09Vse   7.900  7:362.19
Mannen: 60 (75%) => M50=2 - M55=2 - M60=2 - M65=1 - Mse=53
Vrouwen: 20 (25%) => V40=1 - V45=2 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.222 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-02-2018 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel0
13-02-2016 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel937
14-02-2015 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel996
09-11-2013 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1406
17-11-2012 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1373
19-11-2011 ErpelkappersloopAxelRoad Running Axel1703
13-10-2007 ErpelkappersloopAxelSSP779

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)9.09.85  JoA
800 m Jasper Zuidhof (PR)1.59.28  Mse
800 m Wouter Schets (PR)2.06.57  JoB
800 m Abraham Mehari (debuut)2.07.21  JoA
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
marath Hans Westveer (debuut)4.12.30  M55
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019