maandag 23 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Sluitingsprijs SSP

Westdorpe, zaterdag 20 april 2019 - Organisatie: SSP
14.35 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Edwin de la RuelleKoewacht55.39minM50   15.472  3:534.30-
2  Arjo VerhageAagtekerke59.26minM45   14.487  4:094.02+3:47
3  Jordy LeenknechtHulst59.53minM35   14.378  4:103.99+4:14
4  Rudi van GuyseStekene1.00.28minM60   14.239  4:133.96+4:49
5  Paul de WaalSinaai1.02.26minM60   13.791  4:213.83+6:47
6  Bram VerhageAagtekerke1.06.22minM55   12.973  4:373.60+10:43
7  Eliny DiakakisTerneuzen1.06.51minVse   12.880  4:403.58+11:12
8  Marc d'HontKuitaart1.07.30minM50   12.756  4:423.54+11:51
9  Patrick de SutterStekene1.07.51minM55   12.690  4:443.52+12:12
10  Berry KnibbelerWestdorpe1.09.02minM55   12.472  4:493.46+13:23
11  Arthur van AartsenMiddelburg1.09.36minM40   12.371  4:513.44+13:57
12  Ingrid IjsebaertHulst1.09.45minV50   12.344  4:523.43+14:06
13  Hendrik van BremtOost-Eeklo1.10.30minM35   12.213  4:553.39+14:51
14  Luc d'HontZaffelare1.11.07minM55   12.107  4:573.36+15:28
15  Jos WynsHallaar1.11.59minM65   11.961  5:013.32+16:20
16  Kurt de SmetEeklo1.12.20minM50   11.903  5:023.31+16:41
17  Maurice SteketeeMiddelburg1.13.02minM35   11.789  5:053.27+17:23
18  Frans DaalmanBreskens1.13.47minM65   11.669  5:093.24+18:08
19  Luc de ConinckEeklo1.14.23minM50   11.575  5:113.22+18:44
20  Paul ObbelsNijlen1.15.36minM65   11.389  5:163.16+19:57
21  Gino DhanisSint Jansteen1.16.27minM55   11.262  5:203.13+20:48
22  Mark WielandTerneuzen1.16.57minM40   11.189  5:223.11+21:18
23  Luc KusseneersRumst1.17.30minM60   11.110  5:243.09+21:51
24  Niek WielandAxel1.17.54minM45   11.053  5:263.07+22:15
25  Jan BoonmanAxel1.17.56minM65   11.048  5:263.07+22:17
26  Guy van SeverenLievegem1.18.50minM70   10.922  5:303.03+23:11
27  Frans VerwilligenHulst1.20.59minM60   10.632  5:392.95+25:20
28  Marc de BaetsHeusden1.22.09minM60   10.481  5:432.91+26:30
29  Didier van de BulckeGent1.22.41minM50   10.413  5:462.89+27:02
30  Jacques ZamanTerneuzen1.23.37minM55   10.297  5:502.86+27:58
31  Arthur StijnsOudelande1.24.29minM70   10.191  5:532.83+28:50
32  Piet BeijerMiddelburg1.24.30minM70   10.189  5:532.83+28:51
33  Els ZweistraTerneuzen1.26.44minV60   9.927  6:032.76+31:05
34  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland1.28.38minM65   9.714  6:112.70+32:59
35  Mieke BooneOost-Eeklo1.29.27minV35   9.625  6:142.67+33:48
36  Yves BrackeZelzate1.29.29minM40   9.622  6:142.67+33:50
37  Leo HoeksmaKoewacht1.30.52minM65   9.475  6:202.63+35:13
38  Rudy van de VeldeWachtebeke1.35.14minM55   9.041  6:382.51+39:35
39  Jakobus MeulenbergOudelande1.37.29minM45   8.832  6:482.45+41:50
40  Frederik van de VeldeKluizen1.42.04minM35   8.436  7:072.34+46:25
Mannen: 36 (90%) => M35=4 - M40=3 - M45=3 - M50=5 - M55=7 - M60=5 - M65=6 - M70=3
Vrouwen: 4 (10%) => V35=1 - V50=1 - V60=1 - Vse=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

14.35 km

2019Edwin de la Ruelle55:39Arjo Verhage59:26Jordy Leenknecht59:53Eliny Diakakis1:06:5140

10.8 km

2018Angelo van Nevel42:34Erwin van den Broeke43:19Stefan van den Broeke47:38Nienke Boogmans1:00:3737

14.5 km

2017Jente Samson50:45Wouter Decock50:59Sander Post51:56Martine Boute1:08:0249
2016Jente Samson51:24Thybo de Meester52:34Edwin de la Ruelle53:12Martine Boute1:09:0956
2015Mark Verhage53:47Chris de Smit55:42Geert Waelput56:10Nadia Bleyenberg1:12:2256

13 km

2014Sander Verminck47:31Erwin van de Broeke48:51Matt Buysse50:30Martine Boute57:4651

14.3 km

2013Frederik de Backer52:05Sander Verminck52:26Erwin van de Broeke55:48Trui Gonnissen1:15:5852
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Gino van BroeckTemse32.16minM35   15.620  3:504.34-
2  Martijn KoxWestdorpe32.57minM40   15.296  3:554.25+0:41
3  Marnix van den BrandeTerneuzen33.19minMse   15.128  3:584.20+1:03
4  Menno den DekkerTerneuzen33.59minM45   14.831  4:034.12+1:43
5  Cathy PoppeTerneuzen35.33minV40   14.177  4:143.94+3:17
6  Luc PierssensSint-Gilles-Waas36.38minM55   13.758  4:223.82+4:22
7  Xavier HermanSas van Gent36.58minM40   13.634  4:243.79+4:42
8  Brian HofmanWestdorpe37.07minM45   13.579  4:253.77+4:51
9  Jos van GrembergheKoewacht37.24minM60   13.476  4:273.74+5:08
10  Albert PlatteeuwTerneuzen37.40minM50   13.381  4:293.72+5:24
11  Martin NoensKemzeke38.21minM50   13.142  4:343.65+6:05
12  Paul HaertjensBoekhoute38.58minM55   12.934  4:383.59+6:42
13  Wendy VerscheldenHamme39.21minV35   12.808  4:413.56+7:05
14  Ralph SchaaljeAxel40.11minMse   12.543  4:473.48+7:55
15  Erwin van BeljouwKloosterzande40.46minM45   12.363  4:513.43+8:30
16  Pascal De GraeveWestdorpe40.51minM45   12.338  4:523.43+8:35
17  Etienne LenaertsSint Jansteen42.08minM55   11.962  5:013.32+9:52
18  Theo RoelsKloosterzande42.14minM60   11.934  5:023.31+9:58
19  Patrick CeuppensHalle42.21minM60   11.901  5:033.31+10:05
20  Rony AdriaenssensLokeren42.23minM60   11.891  5:033.30+10:07
21  Wanda ZegersTerneuzen42.55minV45   11.744  5:073.26+10:39
22  Jack FolkersmaTerneuzen43.09minM50   11.680  5:083.24+10:53
23  Patrick MichielsNieuw-Namen43.38minM50   11.551  5:123.21+11:22
24  Emiel de KrakerWestdorpe44.04minM50   11.437  5:153.18+11:48
25  John GuequierreMiddelburg44.56minM65   11.217  5:213.12+12:40
26  Ludwig van GeyteZele45.09minM60   11.163  5:233.10+12:53
27  Alain LippensErtvelde45.37minM55   11.049  5:263.07+13:21
28  Leo KaijserTerneuzen45.42minM55   11.028  5:263.06+13:26
29  Bennie BouterseTerneuzen45.56minM50   10.972  5:283.05+13:40
30  Matthijs BelsmaSas van Gent46.41minM35   10.796  5:333.00+14:25
31  Peter DeclerckWaarschoot46.44minM40   10.785  5:343.00+14:28
32  Antoon VermeireZelzate47.32minM55   10.603  5:402.95+15:16
33  Monique LangeraarZaamslag48.23minV40   10.417  5:462.89+16:07
34  Arno SijnesaelSas van Gent48.31minM50   10.388  5:472.89+16:15
35  Rudi duijtenTerneuzen48.39minMse   10.360  5:482.88+16:23
36  Cedric de BeeldeSint-Niklaas49.39minMse   10.151  5:552.82+17:23
37  Theo SimonsMiddelburg50.31minM60   9.977  6:012.77+18:15
38  Arlette HendrickxHallaar50.33minV60   9.970  6:012.77+18:17
39  Robby WinneWestdorpe52.22minM50   9.624  6:142.67+20:06
40  Carla ZegersKoewacht53.25minV50   9.435  6:222.62+21:09
41  Carlos De WillemackerAalter55.06minM60   9.147  6:342.54+22:50
42  Jean Piere D'HauwZelzate55.57minM65   9.008  6:402.50+23:41
43  Norbert IngelsEvergem56.23minM70   8.939  6:432.48+24:07
44  Antoine MathysDe Pinte56.34minM70   8.910  6:442.47+24:18
45  Ine de DeyneKemzeke57.13minV65   8.809  6:492.45+24:57
46  Jacky DoomsSluiskil57.22minM55   8.786  6:502.44+25:06
47  Sebastian Fermont58.17minMse   8.647  6:562.40+26:01
48  Carien BuysseEvergem1.00.56minV50   8.271  7:152.30+28:40
49  Maria van BelleErtvelde1.00.57minV70   8.269  7:152.30+28:41
50  Ilse de SchrijverVrasene1.03.25minV45   7.947  7:332.21+31:09
51  Aimé SamsonSint-Pauwels1.07.02minM70   7.519  7:592.09+34:46
52  Wim CoppietersStrombeek-Bever1.07.03minM80   7.517  7:592.09+34:47
53  Rita van AvermaetAssenede1.10.46minV65   7.122  8:251.98+38:30
54  Greta de VylderSint-Gilles-Waas1.10.46minV70   7.122  8:251.98+38:30
55  Cyriel Bucheler WandelenHoboken1.10.47minM60   7.120  8:261.98+38:31
Mannen: 43 (78.18%) => M35=2 - M40=3 - M45=4 - M50=8 - M55=7 - M60=8 - M65=2 - M70=3 - M80=1 - Mse=5
Vrouwen: 12 (21.82%) => V35=1 - V40=2 - V45=2 - V50=2 - V60=1 - V65=2 - V70=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.235 seconden nodig om deze lijst met 95 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (2)
Tien M Floris Willeboordse (debuut)53.37  Mse
Tien M Annemiek Verhage (PR)1.07.15  Vse
22-09: Berenloop Beernem (10)
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)33.19  Mse
10 km Boris de Bruijn (PR)34.24  M35
10 km Wilko de Vos (PR 33.54)38.44  M55
10 km Marius Besuijen (PR 35.10)38.48  M55
10 km Rob van 't Veen (PR 37.11)39.21  M40
10 km Yann Sinke (PR 38.07)40.13  Mse
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)43.17  M60
10 km Ingrid Koene (PR 44.27)47.20  V55
10 km Ellie Spaans (PR)50.51  V60
10 km John Guequierre (PR 33.40)52.13  M65
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019