maandag 18 maart 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
25-02: 8e Kapellecross was geslaagd hardloopfeest
22-02: Wat eten we?
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
za 30-03: 25 km van Hulst
zo 31-03: 14e Venloop
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes
zo 07-04: Marathon Rotterdam
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
zo 14-04: Enschede Marathon
za 20-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen (247)
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen (72)
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen (125)
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad (48)
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (141)
za 23-02: Halve Marathon Axel (295)
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (184)
za 09-02: 25e Grevelingen cross Bruinisse (117)
za 09-02: Erpelkappersloop Axel (125)
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
47e Deltacross
Westenschouwen, zaterdag 12 januari 2019 - Organisatie: Delta Sport
11 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Tim PleijteDynamica39.11Mse   16.844  3:34
2  Tim van den BroekeDynamica39.29Mse   16.716  3:35
3  Job de FeijterRKHAV41.12Mse   16.019  3:45
4  Patrick de VosAV'5641.39Mse   15.846  3:47
5  David BoumanPAC41.47Mse   15.796  3:48
6  Thijs SchramaPAC42.29Mse   15.536  3:52
7  Erwin HarmesGonzalez Running42.38M35   15.481  3:53
8  Eric WolfertFlakkee42.53Mse   15.391  3:54
9  Adriaan WalhoutDynamica43.15M35   15.260  3:56
10  Ricardo Sint NicolaasFlakkee43.29Mse   15.178  3:57
11  Jozias BooneAV'5643.49M35   15.063  3:59
12  Ralph WiessnerDynamica44.29M40   14.837  4:03
13  Corne van BelzenDynamica45.39M35   14.458  4:09
14  Peter MeeuwsenKrabbendijke45.46Mse   14.421  4:10
15  Robbert MeeuwseAV'5645.50Mse   14.400  4:10
16  Peter BalkenendeAV'5646.01M50   14.343  4:11
17  Armand van der SmissenTilburg46.13M45   14.281  4:12
18  Rens de RidderDynamica46.16Mse   14.265  4:12
19  Arjo VerhageDynamica46.45M45   14.118  4:15
20  Emardo de RijckSint Jansteen47.22Mse   13.934  4:18
21  Ramon van de GriftKamperland47.45Mse   13.822  4:20
22  Monica SanderseDynamica47.46V35   13.817  4:21
23  Yann SinkeAV'5647.47Mse   13.812  4:21
24  Laurey van den BergeFlakkee47.50Vse   13.798  4:21
25  Johan KarelseAV'5647.52M45   13.788  4:21
26  Robin RobartPassaat47.55M35   13.774  4:21
27  Michael den HamerScheldesport48.02M35   13.740  4:22
28  Noor DekkerSerooskerke48.04Vse   13.731  4:22
29  Jeffrey van der KrogtPAC48.07Mse   13.717  4:22
30  Remko KapPallas48.22M35   13.646  4:24
31  Rob van 't VeenAV'5648.44M35   13.543  4:26
32  Edwin van AlphenDynamica48.47M45   13.529  4:26
33  Adriaan WattelMiddelburg48.50Mse   13.515  4:26
34  Paddy HerijgersRijsbergen49.09V35   13.428  4:28
35  Bas GrootheddeDelta Sport49.21M45   13.374  4:29
36  Cees DijkmanBurgh-Haamstede49.24M45   13.360  4:29
37  Bart de VisserSerooskerke49.32M35   13.324  4:30
38  Bart VerhaegheAV'5649.36M35   13.306  4:31
39  Wim DouwDiomedon49.40M55   13.289  4:31
40  Frederique BurkinWielingen49.47V45   13.257  4:32
41  Jan-Willem FlorieVlissingen49.59M35   13.204  4:33
42  Wilko de VosAV'5650.02M55   13.191  4:33
43  Gert-Jan VerbruggeAV'5650.08M50   13.165  4:33
44  Piet van MourikDelta Sport50.31M55   13.065  4:36
45  Eric GoossenScheldesport50.33M45   13.056  4:36
46  Jesse BeijerGonzalez Running50.36Mse   13.043  4:36
47  Michel BouwmanDelta Sport50.49M45   12.988  4:37
48  Adriaan WielesScheldesport50.52M45   12.975  4:37
49  Jacob HolwerdaDreischor50.59M35   12.945  4:38
50  Martijn de VriesMiddelburg51.02M35   12.933  4:38
51  Jaap WoutersDynamica51.05Mse   12.920  4:39
52  Jurgen SaurendAV'5651.15M35   12.878  4:40
53  Berry SimonseAV'5651.20M45   12.857  4:40
54  Sjaak BrouwerDynamica51.26M50   12.832  4:41
55  Ricky Dekker51.30Mse   12.816  4:41
56  Gijsbert ElstgeestAV'5651.34M45   12.799  4:41
57  Jos GabrielseMiddelburg51.36M45   12.791  4:41
58  Benny ThuyRKHAV51.52M45   12.725  4:43
59  Rudolf ReijntjesDelta Sport52.08M45   12.660  4:44
60  Jeroen de NoodDynamica52.15M35   12.632  4:45
61  Ruud MesuMiddelburg52.19M35   12.615  4:45
62  Jaco KleinjanGoes52.30M45   12.571  4:46
63  Leon BalDelta Sport52.34M40   12.555  4:47
64  Jesper PoppeMiddelburg52.42Mse   12.524  4:47
65  Jan MolendijkKrabbendijke52.45Mse   12.512  4:48
66  Rob SchaapVlissingen52.48M60   12.500  4:48
67  JanWillem MeeuwseAV'5652.52M55   12.484  4:48
68  Johan Adriaanse52.56Mse   12.469  4:49
69  Sjef GorisMiddelburg53.00M50   12.453  4:49
70  Bert HederikBarendrecht53.03M55   12.441  4:49
71  Francois van de BroeckeWielingen53.16M45   12.390  4:51
72  Rian van den BroekeDynamica53.21M55   12.371  4:51
73  Jeroen KaramatWemeldinge53.24M35   12.360  4:51
74  Gerben van der BliekGoes53.39M35   12.302  4:53
75  Alwin de ZeeuwScheldesport53.45M45   12.279  4:53
76  Marcel SommeijerDynamica53.56M45   12.237  4:54
77  Jurjen SwiersVlissingen53.59M45   12.226  4:54
78  Alex de LangenSpirit54.10M55   12.185  4:55
79  Ron Huizen54.16M55   12.162  4:56
80  Otto MeijDynamica54.32Mse   12.103  4:57
81  Bram VerhageDynamica54.42M55   12.066  4:58
82  Frank HoogstrateYerseke54.47M35   12.047  4:59
83  Arnoud RijkAV'5654.51Mse   12.033  4:59
84  Jaap van der VeenScheldesport54.58M50   12.007  5:00
85  Simon de FeijterWielingen55.01M55   11.996  5:00
86  Niels GoudGoes55.04Mse   11.985  5:00
87  Samuel JobseAagtekerke55.07Mse   11.975  5:01
88  Rob de RondHoogerheide55.13Mse   11.953  5:01
89  Robert-Jan ProvoostDomburg55.21M45   11.924  5:02
90  Danmar DeesAV'5655.38M45   11.863  5:03
91  Marco DielemanMiddelharnis55.43M45   11.846  5:04
92  Sander SerierPoortugaal55.53M35   11.810  5:05
93  Walther MurreScheldesport56.02M50   11.779  5:06
94  Paul TimmermansTholen56.05M45   11.768  5:06
95  Harry BootDelta Sport56.07M35   11.761  5:06
96  Arie van DijkFlakkee56.15M65   11.733  5:07
97  Jan van GentSpirit56.18M55   11.723  5:07
98  Pieter MoelkerKloetinge56.26M45   11.695  5:08
99  Jaap van der VeldeSerooskerke56.29M55   11.685  5:08
100  Pieter de MunnikBurgh-Haamstede56.32M35   11.675  5:08
101  Eric van RemortelAV'5656.42M60   11.640  5:09
102  Henkjan TielemanFlakkee56.51M45   11.609  5:10
103  Steef BerrevoetsDelta Sport56.54M45   11.599  5:10
104  Gilles Kruithoff56.56M35   11.593  5:11
105  Annick BeckersKasterlee56.59V45   11.582  5:11
106  Jarno KooijmanAV'5657.01Mse   11.576  5:11
107  Durby MeijboomVlissingen57.05V35   11.562  5:11
108  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge57.13Mse   11.535  5:12
109  Cor KloetDelta Sport57.18M65   11.518  5:13
110  Lydia KleinjanGoes57.20Vse   11.512  5:13
111  Peter NoordijkeGoes57.27M55   11.488  5:13
112  Tessa DekkerZOEV57.29Vse   11.482  5:14
113  Niek WielandAxel57.32M45   11.472  5:14
114  Henny HogewegDynamica57.39Mse   11.448  5:14
115  Maurice SteketeeMiddelburg57.42M35   11.438  5:15
116  Marco van 't WesteindeAV'5658.23M45   11.305  5:18
117  Paul Poulard58.29M45   11.285  5:19
118  Rini VerwijsDelta Sport58.36M45   11.263  5:20
119  Ko van DammeAV'5658.38M55   11.256  5:20
120  Janita van der HaveFlakkee58.40V45   11.250  5:20
121  Andre CrucqDynamica58.42M65   11.244  5:20
122  Hans LievenseMiddelburg58.44M45   11.237  5:20
123  Henny StratingAV'5658.47V50   11.228  5:21
124  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge58.49M45   11.221  5:21
125  Rob JongeneelMiddelburg59.00M45   11.186  5:22
126  Henk LousDynamica59.02M55   11.180  5:22
127  Emma van MourikDelta Sport59.07Vse   11.164  5:22
128  Yunis StitanDelta Sport59.10Mse   11.155  5:23
129  Corne den OtterDelta Sport59.22M35   11.117  5:24
130  Bert de VosDelta Sport59.25M55   11.108  5:24
131  Adri KooleDynamica59.37M65   11.071  5:25
132  Saskia GooleAV'5659.39V45   11.065  5:25
133  Jeroen de VriesWielingen59.46M45   11.043  5:26
134  Kees van der HeijdenDynamica59.50M55   11.031  5:26
135  Berry KnibbelerScheldesport59.54M55   11.018  5:27
136  Kees van de BerkRoosendaal1.00.03M45   10.991  5:28
137  Henry van KlinkenNieuwerkerk1.00.08M35   10.976  5:28
138  Gertjan van der SluisDelta Sport1.00.20M45   10.939  5:29
139  Marijn TraasHeinkenszand1.00.31M35   10.906  5:30
140  Edwin de VliegerScharendijke1.00.35M45   10.894  5:30
141  William de JongeNieuwdorp1.00.40M45   10.879  5:31
142  Fred BastemeijerDelta Sport1.00.43M70   10.870  5:31
143  Jan BostelaarDynamica1.00.46M65   10.861  5:31
144  Henk van der PoelWestkapelle1.00.49M65   10.852  5:32
145  Robert KraaijenbrinkRenesse1.01.03M55   10.811  5:33
146  Sandra JoziasseDynamica1.01.09V40   10.793  5:34
147  Ingrid KoeneAV'561.01.12V55   10.784  5:34
148  Natasja BooijScheldesport1.01.16V45   10.773  5:34
149  Erwin ClowtingDynamica1.01.20M55   10.761  5:35
150  Peter MaranusAagtekerke1.01.24M45   10.749  5:35
151  Andre van den HoovenOost-Souburg1.01.52M45   10.668  5:37
152  Harold de MaatScheldesport1.02.00M45   10.645  5:38
153  Margot ThuyU-Track1.02.03Vse   10.637  5:38
154  Gerrit SpaansAV'561.02.12M65   10.611  5:39
155  Johnny DoomsTerneuzen1.02.17M65   10.597  5:40
156  Melissa ten KateScheldesport1.02.20Vse   10.588  5:40
157  Rene GoetheerWolphaartsdijk1.02.24M50   10.577  5:40
158  Jacques ZamanScheldesport1.02.26M55   10.571  5:41
159  Rinie van DijkeDelta Sport1.02.29M65   10.563  5:41
160  Bryan VisserVlaardingen1.02.32M35   10.554  5:41
161  Elbert SimonisAagtekerke1.02.55M35   10.490  5:43
162  Wim JanseOost-Souburg1.03.06M45   10.460  5:44
163  Stefan van den DriesAV'561.03.12Mse   10.443  5:45
164  Naomi Schelfhout1.03.15V35   10.435  5:45
165  Leon de MunnikDelta Sport1.03.26M45   10.405  5:46
166  Johan QuistMiddelburg1.03.34M55   10.383  5:47
167  Els GelokDynamica1.03.38V55   10.372  5:47
168  Aniek DommisseKrabbendijke1.03.54M35   10.329  5:49
169  Piet BeijerDynamica1.03.56M65   10.323  5:49
170  Martin LugtenburgFlakkee1.03.58M45   10.318  5:49
171  Bram VerwijsFlakkee1.04.00Mse   10.313  5:49
172  Claudia van SighemAV'561.04.02V45   10.307  5:49
173  Kees KloostermanWolphaartsdijk1.04.16M45   10.270  5:51
174  Seth DijkstraGonzalez Running1.04.18M45   10.264  5:51
175  Martijn van den KloosterScharendijke1.04.25M35   10.246  5:51
176  Martin van der HeidenDelta Sport1.04.28M45   10.238  5:52
177  Marcel EngelDelta Sport1.04.38M50   10.211  5:53
178  Jannie de VriesDynamica1.04.42V55   10.201  5:53
179  Suzanne GeschiereDynamica1.04.45V50   10.193  5:53
180  Theo EngelDelta Sport1.04.54M55   10.169  5:54
181  Wim de JongeAV'561.05.11M65   10.125  5:56
182  Monica KestelooVlissingen1.05.13V45   10.120  5:56
183  Petra VerhulstDynamica1.05.28V45   10.081  5:57
184  Paul van TuilBurgh-Haamstede1.05.34M45   10.066  5:58
185  MartJan DelzenneDelta Sport1.05.37M35   10.058  5:58
186  John GuequierreDynamica1.05.39M65   10.053  5:58
187  Marjanne van der SluijsDelta Sport1.05.48V45   10.030  5:59
188  Renate ReusDynamica1.06.04V35   9.990  6:00
189  Jack SmitsDynamica1.06.11M55   9.972  6:01
190  Johan de VliegerDynamica1.06.13M60   9.967  6:01
191  Richard de VlaamDelta Sport1.06.35M35   9.912  6:03
192  Hans MinnaardYerseke1.06.38M55   9.905  6:03
193  Danielle MookBurgh-Haamstede1.06.40V45   9.900  6:04
194  Petra van BleiswijkWesthoek1.06.43V45   9.893  6:04
195  Kees GrietKruiningen1.06.53M55   9.868  6:05
196  Jack FolkersmaTerneuzen1.07.27Mse   9.785  6:08
197  John KommerZierikzee1.07.30M45   9.778  6:08
198  Paula GrootPallas'931.07.37V45   9.761  6:09
199  Jolanda van DriescheRKHAV1.07.40V45   9.754  6:09
200  Paul van der LeijHerkingen1.07.50M35   9.730  6:10
201  Martin van der HaveFlakkee1.07.54M45   9.720  6:10
202  Edith van DijkeAV'561.07.57Vse   9.713  6:11
203  Jarno WaterhamWolphaartsdijk1.08.17M35   9.666  6:12
204  Bram Eenennaam1.08.35M55   9.623  6:14
205  Tanita van BelzenKamperland1.08.39Vse   9.614  6:14
206  Robert ReijndersDynamica1.09.01M55   9.563  6:16
207  Ellie SpaansAV'561.09.04V55   9.556  6:17
208  Leo SpoorGoudswaard1.09.09M65   9.544  6:17
209  Laura SchreutelkampDelta Sport1.09.13Vse   9.535  6:18
210  Corne LommelOost-Souburg1.09.17M45   9.526  6:18
211  Evelien CapelloAV'561.09.43Vse   9.467  6:20
212  Kees LegemaateBurgh-Haamstede1.09.48M45   9.456  6:21
213  Corine TimmermansHelvoirt1.10.17M55   9.391  6:23
214  Claudia WaterhamWolphaartsdijk1.10.29V35   9.364  6:24
215  Bill StegersVlissingen1.10.35M45   9.351  6:25
216  Eric HaestKasterlee1.10.45M55   9.329  6:26
217  Arthur StijnsDynamica1.10.50M70   9.318  6:26
218  Johan Nieuwenhuize1.10.53M55   9.311  6:27
219  Jeroen HooijerVlissingen1.11.12Mse   9.270  6:28
220  Corina LievenseMiddelburg1.11.31V45   9.229  6:30
221  Marcel BesuijenMiddelburg1.11.46M45   9.196  6:31
222  Cora VerheijAbbenbroek1.12.03V45   9.160  6:33
223  Rebecca Coomans1.12.34Vse   9.095  6:36
224  Pim CouwenberghZierikzee1.12.58M55   9.045  6:38
225  Adrie van BavelDelta Sport1.13.59M55   8.921  6:44
226  Patrick DobbelaarWielingen1.14.31M35   8.857  6:46
227  Alexandra PijnenScheldesport1.14.40V35   8.839  6:47
228  Leo FranckeOostkapelle1.15.57M60   8.690  6:54
229  Nick van Eenennaam1.16.31Mse   8.626  6:57
230  Cherry StratingKamperland1.16.48M45   8.594  6:59
231  Co de FeijterDelta Sport1.16.53M55   8.584  6:59
Mannen: 190 (82.25%) => M35=36 - M40=2 - M45=55 - M50=8 - M55=34 - M60=4 - M65=13 - M70=2 - Mse=36
Vrouwen: 41 (17.75%) => V35=7 - V40=1 - V45=15 - V50=2 - V55=4 - Vse=12

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Tim Pleijte39:11Tim van den Broeke39:29Job de Feijter41:12Monica Sanderse47:46231
2018Erwin Harmes39:05Erwin Adan40:30Tim van den Broeke40:44Laurey van den Berge47:26203
2017Tim Pleijte41:17Erwin Adan43:05Patrick de Vos45:04Laurey van den Berge49:22196

2.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Yunis StitanDelta Sport7.35Mse   18.989  3:10
2  Franklin van AnrooijAV'567.59Mse   18.038  3:20
3  Matthijs van DrieschePAC8.13Mse   17.525  3:25
4  Niels GoudswaardDelta Sport8.16M45   17.419  3:27
5  Mees VerbruggeAV'568.23Mse   17.177  3:30
6  Jarno KooijmanAV'568.25Mse   17.109  3:30
7  Willem de KorteGonzalez Running8.33Mse   16.842  3:34
8  Niels van TuilAV'568.36JoA   16.744  3:35
9  Anjolie EngelsDynamica8.54V40   16.180  3:43
10  Pascal van de VoordeMiddelburg9.25Mse   15.292  3:55
11  Tessa SchetsAV'569.38MeB   14.948  4:01
12  Pieter-Jan de BaarAV'569.42M40   14.845  4:03
13  Ilse GoudswaardDelta Sport9.53MeB   14.570  4:07
14  Saartje de DeckereRKHAV9.56MeB   14.497  4:08
15  Ruchama HoutzagerDelta Sport10.09MeB   14.187  4:14
16  Eva den ExterRKHAV10.14MeB   14.072  4:16
17  Veerle SmitsAV'5610.17MeB   14.003  4:17
18  Sanne de BaarAV'5610.20MeB   13.935  4:18
19  Bert JoppeFlakkee10.23Mse   13.868  4:20
20  Rien de WildeAV'5610.25M55   13.824  4:20
21  Sanne StitanDelta Sport10.29Vse   13.736  4:22
22  Lisa KapteijnAV'5610.32MeB   13.671  4:23
23  Jesse WernsingDelta Sport10.35Mse   13.606  4:25
24  Co de FeijterDelta Sport10.39Mse   13.521  4:26
25  Fleur LeenheerDelta Sport10.41MeB   13.479  4:27
26  Paulette de KrakerDynamica10.48Vse   13.333  4:30
27  Jonathan DobbelaarScheldesport10.50Mse   13.292  4:31
28  Emma van AckerRKHAV11.20MeB   12.706  4:43
29  Ron DellebekeDynamica11.30M60   12.522  4:48
30  Annemarie VerschuureAV'5611.33V40   12.468  4:49
31  Joland t JongDelta Sport11.46Vse   12.238  4:54
32  George SchanckWielingen12.03M35   11.950  5:01
33  Manon WakkerScheldesport12.07V35   11.884  5:03
34  Esther van SluijsAV'5612.10V40   11.836  5:04
35  Ingrid RasenbergDelta Sport12.29Vse   11.535  5:12
36  Wouter van den DriesHeinkenszand12.38Mse   11.398  5:16
37  Jane van der VloetHulst12.59Vse   11.091  5:25
38  Ad van den BergAV'5613.29Mse   10.680  5:37
39  Marina Mol-KrijgerAV'5613.59Vse   10.298  5:50
40  Gisela NijsseAV'5614.13Vse   10.129  5:55
41  Lenie van KlevenVlissingen14.35V65   9.874  6:05
42  Els van ZwietenDelta Sport14.45V70   9.763  6:09
43  Bettina BerrevoetsBruinisse15.27Vse   9.320  6:26
44  Jill Coolbergen23.53MeB   6.029  9:57
45  Fay Holtkamp26.01MeB   5.535  0:50
46  Judith Smaal27.14MeB   5.288  1:21
47  Fay Holtkamp27.24MeB   5.255  1:25
48  Elsje Groothedde27.28MeB   5.243  1:27
49  Lisa Stronk29.20MeB     2:13
50  Annick Reintjes29.22MeB     2:14
51  Heleen Bol29.25MeB     2:15

Warning: A non-numeric value encountered in /home/vhosting/r/vhost0024451/domains/atletiekzeeland.nl/htdocs/www/weduitslag.php on line 756
Mannen: 18 (35.29%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M55=1 - M60=1 - Mse=13
Vrouwen: 14 (27.45%) => V35=1 - V40=3 - V65=1 - V70=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Yunis Stitan07:35Franklin van Anrooij07:59Matthijs van Driesche08:13Anjolie Engels08:5451
2018Paavo de Leng07:47Alex Zwolle08:21Hassan Mahamed08:22Anjolie Engels09:0844
2016Tommy Staal07:48Wouter Verstraate08:19Patrick de Vos08:24Veerle Campenhout10:2332
2015Tommy Staal07:40Wouter Verstraate08:23Joel Aafjes08:31Leonie van Klinken11:3529


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.634 seconden nodig om deze lijst met 282 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
13-01-2018 46e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
14-01-2017 45e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport0
16-01-2016 44e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1530
10-01-2015 43e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2204
18-01-2014 42e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2703
19-01-2013 41 DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2201
14-01-2012 40e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2719
15-01-2011 39e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2522
16-01-2010 38e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2707
10-01-2009 37e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1973
12-01-2008 36e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport2026
13-01-2007 35e DeltacrossBurgh-HaamstedeDelta Sport2004
14-01-2006 34e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1407
15-01-2005 33e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1163
10-01-2004 32e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport1030
11-01-2003 31e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport953
12-01-2002 30e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport964
13-01-2001 29e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport932
15-01-2000 28e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport927
09-01-1999 27e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport876
10-01-1998 26e DeltacrossWestenschouwenDelta Sport933

 
Laatste reactie:
Jan Roose: KIKA-KWF Run..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
10 km Wouter Jansen (PR 30.21)31.52  Mse
10 km Mark Bouterse (PR 46.39)49.33  Mse
10 km Michelle van Doeselaar (PR 57.51)58.54  V35
10 km Marcel Pelster (PR 48.35)58.55  M35
5 km Wouter Verdurmen (PR)17.28  M35
halve Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03)1.27.40  Mse
halve Rob Jongeneel (PR 1.38.58)1.47.18  M50
halve Jos Put (PR 1.37.17)1.48.45  M55
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (7)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
Atletiek Zeeland © 2019