donderdag 5 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

25e Grevelingen cross

Bruinisse, zaterdag 9 februari 2019 - Organisatie: Flakkee
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Maikel PeemanFlakkee27.03minMse   17.745  3:234.93-
2  Job de FeijterRKHAV27.32minMse   17.433  3:274.84+0:29
3  Bart van TrigtPhanos28.13minMse   17.011  3:324.73+1:10
4  Patrick de VosAV'5628.17minMse   16.971  3:324.71+1:14
5  Ricardo Sint NicolaasFlakkee29.07minMse   16.485  3:384.58+2:04
6  Jozias BooneAV'5629.36minM35   16.216  3:424.50+2:33
7  Eric WolfertFlakkee29.41minMse   16.171  3:434.49+2:38
8  Sander PostScheldesport29.47minM35   16.116  3:434.48+2:44
9  Peter BalkenendeAV'5631.06minM50   15.434  3:534.29+4:03
10  Arjo VerhageDynamica31.25minM45   15.279  3:564.24+4:22
11  Emardo de RijckSint Jansteen31.37minMse   15.182  3:574.22+4:34
12  Johan KarelseAV'5631.42minM45   15.142  3:584.21+4:39
13  Jan ZijderlaanAtverni31.48minM45   15.094  3:594.19+4:45
14  Michael den HamerScheldesport32.12minM35   14.907  4:024.14+5:09
15  Noor DekkerSerooskerke32.34minVse   14.739  4:044.09+5:31
16  Willem de KorteGonzalez Running32.37minMse   14.716  4:054.09+5:34
17  Micha JanseDynamica32.39minM45   14.701  4:054.08+5:36
18  Bart VerhaegheAV'5632.45minM35   14.656  4:064.07+5:42
19  Erik GoossenScheldesport32.49minM45   14.627  4:064.06+5:46
20  Adriaan KooleNTV32.57minMse   14.568  4:074.05+5:54
21  Wilko de VosAV'5633.01minM55   14.538  4:084.04+5:58
22  Edwin van AlphenDynamica33.03minM45   14.523  4:084.03+6:00
23  Andre MelissantFlakkee33.05minM45   14.509  4:084.03+6:02
24  Monica SanderseDynamica33.17minV35   14.422  4:104.01+6:14
25  Vincent BloemPallas33.28minMse   14.343  4:113.98+6:25
26  Piet van MourikDelta Sport33.54minM55   14.159  4:143.93+6:51
27  Jacob HolwerdaDreischor34.02minM35   14.104  4:153.92+6:59
28  Dwayne RutjesRotterdam34.05minMse   14.083  4:163.91+7:02
29  Ronald GeertseSerooskerke34.09minM35   14.056  4:163.90+7:06
30  Arnoud RijkAV'5634.12minMse   14.035  4:173.90+7:09
31  Sjaak BrouwerDynamica34.14minM50   14.021  4:173.89+7:11
32  Ruud MaliepaardFlakkee34.17minMse   14.001  4:173.89+7:14
33  Martin RohlederRockanje34.22minM55   13.967  4:183.88+7:19
34  Adriaan WielesScheldesport34.33minM45   13.893  4:193.86+7:30
35  Otto MeijDynamica34.40minMse   13.846  4:203.85+7:37
36  Alwin de ZeeuwScheldesport34.51minM45   13.773  4:213.83+7:48
37  Alex de LangenSpirit34.56minM55   13.740  4:223.82+7:53
38  Steef BerrevoetsDelta Sport35.10minM45   13.649  4:243.79+8:07
39  Francois van de BroeckeWielingen35.19minM45   13.591  4:253.78+8:16
40  Rien van VossenOlympia35.39minM55   13.464  4:273.74+8:36
41  Henk LousDynamica35.46minM55   13.420  4:283.73+8:43
42  Joost StoopFlakkee35.48minM45   13.408  4:293.72+8:45
43  Theo den HerderAV'5636.03minM65   13.315  4:303.70+9:00
44  Thomas KruisifikxScheldesport36.19minJoA   13.217  4:323.67+9:16
45  Peter de Rijke36.32minM35   13.139  4:343.65+9:29
46  Hans PijlsFlakkee36.51minM55   13.026  4:363.62+9:48
47  Jan van GentSpirit36.56minM55   12.996  4:373.61+9:53
48  Jaap van der VeenScheldesport37.11minM50   12.909  4:393.59+10:08
49  Rini VerwijsDelta Sport37.28minM45   12.811  4:413.56+10:25
50  Arie van DijkFlakkee37.30minM65   12.800  4:413.56+10:27
51  Patrick ZoeteweijDirksland37.32minM35   12.789  4:423.55+10:29
52  Martin KempeDelta Sport37.46minM40   12.710  4:433.53+10:43
53  Emma van MourikDelta Sport37.48minVse   12.698  4:443.53+10:45
54  Foeke RokkemaBruinisse37.51minM45   12.682  4:443.52+10:48
55  Janita van der HaveFlakkee37.54minV45   12.665  4:443.52+10:51
56  Albert PlatteeuwScheldesport38.01minM50   12.626  4:453.51+10:58
57  Durby MeijboomVlissingen38.08minV35   12.587  4:463.50+11:05
58  Peter NoordijkeGoes38.17minM55   12.538  4:473.48+11:14
59  Harold de MaatScheldesport38.22minM45   12.511  4:483.48+11:19
60  Cor KloetDelta Sport38.39minM65   12.419  4:503.45+11:36
61  Andre CrucqDynamica38.44minM65   12.392  4:513.44+11:41
62  Hans LievenseMiddelburg38.49minM45   12.366  4:513.43+11:46
63  Kees van der HeijdenDynamica38.51minM55   12.355  4:513.43+11:48
64  Maurice ZwartHelmond39.01minM45   12.302  4:533.42+11:58
65  Marijn TraasHeinkenszand40.32minM35   11.842  5:043.29+13:29
66  Saskia GooleAV'5641.05minV45   11.684  5:083.25+14:02
67  Johnny DoomsTerneuzen41.40minM65   11.520  5:133.20+14:37
68  Hans KolenbranderNieuwe Tonge42.03minM45   11.415  5:153.17+15:00
69  Martijn van der HaveFlakkee43.22minM45   11.068  5:253.07+16:19
70  Lennart KempeBruinisse43.33minM35   11.022  5:273.06+16:30
71  Jannie de VriesDynamica43.55minV55   10.930  5:293.04+16:52
72  Jolanda van DriesscheRKHAV44.02minV45   10.901  5:303.03+16:59
73  Corina LievenseMiddelburg44.31minV45   10.782  5:343.00+17:28
74  Sander de BoerSommelsdijk45.03minMse   10.655  5:382.96+18:00
75  Marianne ZwartHelmond45.07minV45   10.639  5:382.96+18:04
76  Jack FolkersmaScheldesport45.10minM45   10.627  5:392.95+18:07
77  Wim MatsingerBruinisse45.31minM45   10.546  5:412.93+18:28
78  Adrie van BavelDelta Sport45.41minM55   10.507  5:432.92+18:38
79  Kobus BotmanDynamica46.00minM65   10.435  5:452.90+18:57
80  Peter Goedhart46.31minM55   10.319  5:492.87+19:28
81  Alexandra PijnenScheldesport46.39minV35   10.289  5:502.86+19:36
82  Patrick DobbelaarScheldesport46.41minM35   10.282  5:502.86+19:38
83  Arjan VoogtBrielle47.00minM45   10.213  5:532.84+19:57
84  Leona OlreeBruinisse47.46minV35   10.049  5:582.79+20:43
85  Esther MalipaardOude Tonge47.48minV45   10.042  5:592.79+20:45
86  Koen HartighECT Runners52.48minM55   9.091  6:362.53+25:45
Mannen: 72 (83.72%) => M35=11 - M40=1 - M45=22 - M50=4 - M55=13 - M65=6 - Mse=15
Vrouwen: 13 (15.12%) => V35=4 - V45=6 - V55=1 - Vse=2

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2019Maikel Peeman27:03Job de Feijter27:32Bart van Trigt28:13Noor Dekker32:3486
2018Erwin Harmes26:05Yunis Stitan26:53Job de Feijter27:04Monica Sanderse33:5278
2017Tim Pleijte26:42Job de Feijter27:34Ricardo StNicolaas28:27Monica Sanderse33:5762
2016Maikel Peeman26:22Job de Feijter26:32Erwin Harmes27:23Astrid Verhoeven28:3476
2015Martijn de Kok26:36Tommy Staal26:44Tim van den Broeke27:33Laurey van den Berge31:0190
2014Martijn de Kok28:02Job de Feijter28:57Huub van Noorden29:05Laurey van den Berge31:3548
2.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter VerstraateWestkapelle8.42minMse   18.621  3:135.17-
2  Matthijs van DrieschePAC9.17minMse   17.451  3:264.85+0:35
3  Crum van der LindenDynamica9.24minMse   17.234  3:294.79+0:42
4  Mees VerbruggeAV'569.59minMse   16.227  3:424.51+1:17
5  Anjolie EngelsDynamica10.01minV40   16.173  3:434.49+1:19
6  Joris VogelOude Tonge10.04minMse   16.093  3:444.47+1:22
7  Pascal van de VoordeMiddelburg10.09minMse   15.961  3:464.43+1:27
8  Pieter KlemSommelsdijk10.21minMse   15.652  3:504.35+1:39
9  Pieter-Jan de BaarAV'5610.37minM40   15.259  3:564.24+1:55
10  Saartje de DeckereRKHAV10.48minMeB   15.000  4:004.17+2:06
11  Ruchama HoutzagerDelta Sport10.53minMeB   14.885  4:024.13+2:11
12  Henkjan TielemanFlakkee10.56minM45   14.817  4:034.12+2:14
13  Sanne de BaarAV'5611.04minMeB   14.639  4:064.07+2:22
14  Bert JoppeFlakkee11.11minMse   14.486  4:094.02+2:29
15  Jesse WernsingDelta Sport11.13minMse   14.443  4:094.01+2:31
16  Ilse GoudswaardDelta Sport11.18minMeB   14.336  4:113.98+2:36
17  Parel van NieuwkoopEnergie11.36minMeB   13.966  4:183.88+2:54
18  Fleur LeenheerDelta Sport11.47minMeB   13.748  4:223.82+3:05
19  Sanne StitanDelta Sport11.55minVse   13.594  4:253.78+3:13
20  Jonathan DobbelaarScheldesport12.03minMse   13.444  4:283.73+3:21
21  Paulette de KrakerDynamica12.07minVse   13.370  4:293.71+3:25
22  Jolanda 't JongDelta Sport12.30minVse   12.960  4:383.60+3:48
23  Ron DellebekeDynamica12.37minM60   12.840  4:403.57+3:55
24  Esther van SluijsAV'5613.30minV40   12.000  5:003.33+4:48
25  George SchanckWielingen13.53minM35   11.669  5:093.24+5:11
26  Ingrid RasenbergDelta Sport14.01minVse   11.558  5:113.21+5:19
27  Ad van den BergAV'5614.05minMse   11.503  5:133.20+5:23
28  Jane van der VloetHulst14.08minVse   11.462  5:143.18+5:26
29  Marina MolAV'5615.09minV35   10.693  5:372.97+6:27
30  Lenie van KlevenVlissingen16.09minV65   10.031  5:592.79+7:27
31  Els van ZwietenDelta Sport16.29minV70   9.828  6:062.73+7:47
Mannen: 15 (48.39%) => M35=1 - M40=1 - M45=1 - M60=1 - Mse=11
Vrouwen: 10 (32.26%) => V35=1 - V40=2 - V65=1 - V70=1 - Vse=5
Meisjes: 6 (19.35%) => MeB=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.222 seconden nodig om deze lijst met 117 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JC04/05   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:06:27 735396C 
002 Zijderlaan      Juan            0778 AtverniPolsb 0:06:28 717778  
003 Jager           Halvar de       0748 Energie      0:06:42 710567  
004 Schumacher      Bram            0551 Energie      0:06:51         
005 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:06:59 927292  
006 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:07:26 748547C 
007 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:07:29 788203  
008 Dongen          Yob van         0772 Flakkee      0:08:36 854974  
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:08:59 846186C 
010 Putte           Bram van        0767 Flakkee      0:09:29 816219  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MC04/05   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:07:59 764100C 
002 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV        0:09:13 751753  
003 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:10:58 801923C 
004 Seters          Sophie van      0427 Flakkee      0:11:38 894717  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JD06/07   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:07:09 849318C 
002 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:07:12 847287C 
003 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:07:20 802261C 
004 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:07:24 784092C 
005 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:07:30 817741C 
006 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:07:32 740849C 
007 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport  0:07:43 892349  
008 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:07:46 835097C 
009 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:07:50 849324C 
010 Ijzermans       Dyero           0755 Spado        0:07:53 883371  
011 Jager           Cederic de      0747 Energie      0:07:55 788368  
012 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        0:08:19 884970C 
013 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:08:28 843320C 
014 Oele            Niels           0168 AV'56        0:08:33 846188C 
015 Dees            Rody            0367 AV'56        0:09:52         
016 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:10:39 832135C 
017 Zielst          Luuk van        0775 Flakkee      0:10:49 813723  
018 Heuvel          Maxim van den   0774 Flakkee      0:11:09 843213  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MD06/07   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Nieuwkoop       Lia van         0762 Energie      0:07:15 789441  
002 LIMA            Cecilia         0542 Energie      0:07:21         
003 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:07:25 845214C 
004 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:07:45 834220C 
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:07:47 908092C 
006 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:08:07 786624C 
007 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:08:12 830969  
008 Luijk           Zoe van         0111 AV'56        0:08:14 790209C 
009 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:08:25 C       
010 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:08:29 817736C 
011 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:08:42 845355C 
012 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:09:37 831473C 
013 Luijk           Tess van        0110 AV'56        0:10:23 818296C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpA2 08   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:03:27 866790C 
002 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:03:47 855729C 
003 Ouden           Piet van den    0783 Delta Sport  0:03:50 920450  
004 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:03:52 911590C 
005 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:03:57 C       
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:04 919664  
007 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:12 866289C 
008 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:04:17 879456C 
009 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:04:23 C       
010 Haspels         Koen            0782 Delta Sport  0:04:28 883298  
011 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:04:31         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpA1 09   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:03:52 C       
002 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:03:57         
003 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:05 903161C 
004 Vegt            Thijs van der   0641 Delta Sport  0:04:13         
005 Broekhuis       Luuk            0776 Flakkee      0:04:19 934970  
006 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:04:25 ??C     
007 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:04:27 ??      
008 Berman          Florian         0233 AV'56        0:04:31 891693C 
009 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:04:37 885191C 
010 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:04:39         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpA2 08   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:03:54 849319C 
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:03:59 867754C 
003 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:19 843321C 
004 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:04:40 907749C 
005 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:04:46         
006 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:04:48 855728C 
007 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:04:59         
008 Putte           Sophie van      0766 Flakkee      0:05:18 867212  
009 Maliepaard      Lara            0534 O Tonge      0:05:47         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpA1 09   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:03:59 89774C  
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:16 871637C 
003 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:04:23         
004 Jasperse        Jet             0407 AV'56        0:04:33         
005 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:04:35 C       
006 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:04:40 841702C 
007 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:04:46 C       
008 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:04:48 C       
009 Maat            Femke           0356 AV'56        0:04:52         
010 Mei             Ke              0343 Flakkee      0:05:02 905842  
011 Aarsen          Yente van       0779 Flakkee      0:05:13 901259  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpB  10   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:03:47 C       
002 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:03:59 912753  
003 Ijzermans       Lyano           0754 Spado        0:04:02 922112  
004 Ouden           Pim van den     0784 Delta Sport  0:04:13 927678  
005 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:16 910263C 
006 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport  0:04:18 912748  
007 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:04:22 911591C 
008 Haspels         Bart            0502 Delta Sport  0:04:25         
009 Berrevoets      Thomas          0640 Delta Sport  0:04:27         
010 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:04:29 903730C 
011 Weele           Toon van der    0482 AV'56        0:04:32         
012 Rave            Maxime          0410 AV'56        0:04:35         
013 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:04:48 C       
014 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:05:02 C       
015 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport  0:05:13         
016 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:05:26 903231  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpB  10   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:20 896412C 
002 Bol             Heleen          0704              0:04:31         
003 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:04:37 921132C 
004 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:04:41 882641C 
005 Jasperse        Wies            0468 AV'56        0:04:46         
006 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:05:07 904082C 
007 Jong            Puck de         0240 Flakkee      0:05:30 922058  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpC  11+  970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:04:17 C       
002 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:04:21 911586C 
003 Broekhuis       Nick            0761 Sommelsdijk  0:04:45         
004 Visser          Adriaan de      0763 Flakkee      0:04:48 914835  
005 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:04:59         
006 Heijden         Sil van de      0785 Delta Sport  0:05:12 910815  
007 Bustraan        Sam             0515 Goes         0:05:17         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpC  11+  970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport  0:05:03         
002 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:05:33 C       
003 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:06:42 920455 

   Hse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter         Job de          0003 RKHAV        215 250 220 233     241     00 1159  5
 2 Vos             Patrick de      0051 AV'56        226 233 211 226 241 226     05 1157  6
 3 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      194 211 200 207 233 211     05 1067  6
 4 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 154 178 182 176 188 197     05 0926  6
 5 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     241 186 241 250             00 0918  4
 6 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  220 133 226 074 250         00 0903  5
 7 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        164     178 112 166 162     00 0782  5
 8 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56            188 174 186 211         00 0759  4
 9 Meij            Otto            0061 Dynamica     148     133 115 161 157     00 0714  5
10 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   163 156 152 131             00 0602  4

   starts  104
   H35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boone           Jozias          0225 AV'56        197     197 197 226 215     00 1032  5
 2 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 176 197 188 166 197 188     05 0951  6
 3 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  233     233 211 215         00 0892  4
 4 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        161     172 156 180 182     00 0851  5
 5 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 128     121 064 151 130     00 0594  5
 6 Dobbelaar       Patrick         0517 Scheldesport     119 107 004 148 119     00 0497  5

   starts  95
   H45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Peter           0234 AV'56        188     191 184 207 203     00 0973  5
 2 Karelse         Johan           0074 AV'56        184 191 184 170 194 194     05 0952  6
 3 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     180 182     161 184 174     00 0881  5
 4 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 157 166 161 147 174 158     05 0821  6
 5 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    153 158 148 124 168 153     05 0785  6
 6 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     170 154     141 159 161     00 0785  5
 7 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 149 155 146 120 170 156     05 0781  6
 8 Verhage         Arjo            0393 Dynamica             186 178 203 200     00 0767  4
 9 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 139 144 131 054 153 136     05 0708  6
10 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 146 151 136 111     144     00 0688  5
11 Lievense        Hans            0155 Middelburg   130 136 124 078 155 133     05 0683  6
12 Murre           Walther         0218 Scheldesport 140 150     102 164         00 0556  4
13 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport     127     023 147 124     00 0421  4

   starts  185
   H55-64                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de        0085 AV'56        178 176 180 153 182 176     05 0897  6
 2 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport      172 166 151 176 168     00 0833  5
 3 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        160 162 156 128 172         00 0778  5
 4 Lous            Henk            0044 Dynamica     133 148 132 075 160 151     05 0729  6
 5 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     136 138 126 069 157 132     05 0694  6
 6 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 129 141 118 050 149         00 0587  5
 7 Noordijke       Peter           0425 Goes             135     087 152 137     00 0511  4
 8 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen            127 052 158 129     00 0466  4
 9 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 125 129 115 068             00 0437  4

   starts  98
   H65+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  144 147 134 088 156 135     05 0721  6
 2 Crucq           Andre           0091 Dynamica     131 143 123 079 154 134     05 0690  6
 3 Jonge           Wim de          0008 AV'56        126 137 119 032 150         00 0564  5
 4 Botman          Kobus           0390 Dynamica         123 110     146 121     00 0500  4
 5 Stijns          Arthur          0023 Dynamica         122 109 010 145         00 0386  4

   starts  47
   JA 00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 142     151     178 148     00 0619  4

   starts  6
   Vse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  197 215 207 194 241 233     05 1098  6
 2 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 203 207 194 180             00 0784  4

   starts  30
   V35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     241 241 241 250 250 241     05 1228  6
 2 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   211 220 211 211     220     00 1073  5
 3 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport     178 170 149     197     00 0694  4

   starts  34
   V45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goole           Saskia          0368 AV'56        194     200 191 233 215     00 1033  5
 2 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 207 211 203 184 226         00 1031  5
 3 Lievense        Corina          0154 Middelburg   182 191 188 152 207 203     05 0976  6
 4 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV                178 159 203 207     00 0747  4

   starts  43
   V55+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Gelok           Els             0070 Dynamica     200 197 180 176 211         00 0964  5
 2 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     186 188     172 200 211     00 0957  5

   starts  17
   MA00/01                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 250 250 250 241     250     00 1241  5

   starts  6
   JB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 233 233 241 233 241         00 1181  5
 2 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 226 226 233 241     241     00 1167  5
 3 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 220 215 226     233 233     00 1127  5
 4 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        215 207 220 226 226         00 1094  5
 5 Schets          Wouter          0357 AV'56        250     250 250 250         00 1000  4

   starts  31
   MB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV            250 250 233 250 250     00 1233  5
 2 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  250 233 233 241 226 226     05 1188  6
 3 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  211 220 226 226 215 241     05 1133  6
 4 Exter           Eva den         0985 RKHAV        226 241 211 220 233         00 1131  5
 5 Baar            Sanne de        0981 AV'56        220 207 215 211 241 233     05 1125  6
 6 Smits           Veerle          0972 AV'56        215 226 220 215 220         00 1096  5
 7 Acker           Emma van        0948 RKHAV        233 215 200 200 211         00 1059  5
 8 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  200 203 203 203 203 215     05 1032  6
 9 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        203 200 207 207 207         00 1024  5

   starts  62
   Hkcr+JA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        226 241 211 220 241 226     05 1159  6
 2 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 220     215 233 250 241     00 1159  5
 3 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   194 194 194 203 226 215     05 1037  6
 4 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        191 191 191 200 220 207     05 1014  6
 5 Joppe           Bert            0933 Flakkee          176 184 197 215 200     00 0972  5
 6 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  182 182 188 191 203 197     05 0966  6
 7 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport     180 180 186 207 194     00 0947  5
 8 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     180 174 178 184 194 191     05 0932  6
 9 Schanck         George          0970 Wielingen    178 172 176 182     188     00 0896  5
10 Kooijman        Jarno           0924 AV'56            233 203 215 233         00 0884  4
11 Berg            Ad van den      0977 AV'56        176         178 191 186     00 0731  4

   starts  110
   Vkcr+MA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport      233 241 241 250 241     00 1206  5
 2 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     215 220 226 233     233     00 1127  5
 3 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  207 197 215 220 220 226     05 1093  6
 4 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  194 194 211 207 207 215     05 1039  6
 5 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        188 200 207 203 203 211     05 1029  6
 6 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     250     250 250     250     00 1000  4
 7 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        186 191 197 200 200 207     05 1000  6
 8 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        203 215     226 226         00 0870  4
 9 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        197         211 211 220     00 0839  4
10 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 200 203     215 215         00 0833  4
11 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport      186 194 191     200     00 0771  4

   starts  80
   JC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 220 250 250 250 250 250     05 1255  6
 2 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        211     233 241 241 220     00 1146  5
 3 Schuit          Daan            0200 Scheldesport     226 226 226 233 211     00 1122  5
 4 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        215     241 211 226 215     00 1108  5
 5 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     200 220 215 220 220         00 1075  5
 6 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        194 207 207 203 207         00 1018  5
 7 Berg            Nino van den    0101 AV'56        191 203 203 200 203 203     05 1017  6
 8 Broeksma        Silas           0392 AV'56            211 211 207 211         00 0840  4

   starts  61
   MC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 207 250 226 250 241 250     05 1222  6
 2 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        200 233 215 233 233         00 1114  5
 3 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        188 215     215 220 233     00 1071  5
 4 Burg            Yara            0169 AV'56        194 226 211 226             00 0857  4

   starts  43
   JD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     233 250 250 250 241 250     05 1246  6
 2 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      226 241 226 207 233 241     05 1172  6
 3 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     194 215 215 233 226 233     05 1127  6
 4 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 220 233 211 211 220 215     05 1104  6
 5 Steels          Jaro            0033 RKHAV        203 226 220 215 215         00 1079  5
 6 Koole           Stijn           0315 Dynamica     188 203 203 226 211 226     05 1074  6
 7 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 174 194 197 203 207 203     05 1009  6
 8 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 178 200 194 197 188 191     05 0975  6
 9 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        241     241 241 250         00 0973  4
10 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    166 186 182 200 194         00 0928  5
11 Lous            Jochem          0076 Dynamica     155 180 176 191 186 184     05 0922  6
12 Engels          Ivar            0045 Dynamica     207     233 220     220     00 0880  4
13 Steenblok       Koen            0162 AV'56        197     207     203 207     00 0814  4
14 Oele            Niels           0168 AV'56        164     186     191 188     00 0729  4
15 Dees            Rody            0367 AV'56        154     178 194     186     00 0712  4

   starts  120
   MD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     207 250 250 250 250 233     05 1238  6
 2 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     200 241 233 241 241 226     05 1187  6
 3 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     211 233 211 220 226 200     05 1106  6
 4 Maranus         Femke           0052 Dynamica     226 220 220     215 220     00 1101  5
 5 Simonse         Marit           0308 AV'56        162 226 215 226 203 203     05 1078  6
 6 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 182 211 207 211 207 197     05 1038  6
 7 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        180     203 207 220 215     00 1025  5
 8 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  174 207 197 203 200 211     05 1023  6
 9 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 159 194 184 186 188 194     05 0951  6
10 Exter           Ann den         0073 RKHAV        172 200 186 191 197         00 0946  5
11 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        166 215     197 211         00 0789  4
12 Karelse         Yara            0094 AV'56        170     200 200 194         00 0764  4

   starts  104
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     233 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 211 241 241 241 241         00 1175  5
 3 Giele           Midas           0187 Scheldesport 194 226 226 233 233 241     00 1159  6
 4 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        197 233 220     220 226     00 1096  5
 5 Beuns           Jens            0072 AV'56        180 211 233     215 220     00 1059  5
 6 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        178 215 215     226 215     00 1049  5
 7 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 182 207     220 211 211     00 1031  5
 8 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport      200 200 211 200 197     00 1008  5
 9 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        161 194 194 226     203     00 0978  5
10 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        164     197 215     207     00 0783  4

   starts  85
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Melse           Abel            0320 AV'56            250 250 250 250 250     00 1250  5
 2 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     211 241 226 233 241 233     00 1174  6
 3 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport     226 207 200 226 203     00 1062  5
 4 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     176 203 197 203 220 211     00 1034  6
 5 Berman          Florian         0233 AV'56        180 211 203 194 215 207     00 1030  6
 6 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 194 220 200 211 203         00 1028  5
 7 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 174 207 211 207 207         00 1006  5
 8 Houwing         Jiska           0138 Dynamica         233 233     233 241     00 0940  4
 9 Dalen           Rens van        0016 AV'56        184         197 211 215     00 0807  4

   starts  79
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     241 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Mol             Elise           0022 AV'56        233 241 241 241 233 241     00 1197  6
 3 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 207 233 233 215 226 233     00 1140  6
 4 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        194 226 220 233 215         00 1088  5
 5 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 200 220 226 211 220         00 1077  5
 6 Damme           Marit van       0191 Scheldesport     211 215 207 211 215     00 1059  5
 7 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport     215 207 203 207 220     00 1052  5
 8 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 188 203 203 200 203 211     00 1020  6
 9 Bustraan        Tess            0409 AV'56            207 211 220     226     00 0864  4

   starts  62
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      226 241 250 250 250 250     00 1241  6
 2 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        203 233 241 226 241 241     00 1182  6
 3 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 211 226 233 233 215         00 1118  5
 4 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 168 200 197 220 211 233     00 1061  6
 5 Maat            Femke           0356 AV'56        178 203 207 207 207 203     00 1027  6
 6 Koning          Nikki de        0406 AV'56            197 203 203 203 220     00 1026  5
 7 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        180 188 211 200     211     00 0990  5
 8 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 186 194 194     200 207     00 0981  5
 9 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    215 250     241 233         00 0939  4
10 Govers          Anouk           0312 AV'56        207     226 215 226         00 0874  4
11 Jasperse        Jet             0407 AV'56            211 215 211     226     00 0863  4
12 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 200 220 220     220         00 0860  4
13 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        184 207 200         215     00 0806  4

   starts  80
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 226 250 250     250 250     00 1226  5
 2 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  215 241 241 250     241     00 1188  5
 3 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     203 233 233 233 241 220     00 1160  6
 4 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        186 226 203     220 211     00 1046  5
 5 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        188 211 215 220 211         00 1045  5
 6 Boot            Damian          0305 Delta Sport  170 200 197 197 194 184     00 0972  6
 7 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        176     194 194 197 188     00 0949  5
 8 Prins           Hylke           0173 Scheldesport     215 211 211 226         00 0863  4
 9 Luijk           Daan van        0109 AV'56        207 220     226     200     00 0853  4
10 Braal           Jan de          0318 AV'56        191     207 207 203         00 0808  4
11 Teunissen       Micha           0060 AV'56        184 207 200         191     00 0782  4
12 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 172 203 191     207         00 0773  4

   starts  88
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     250 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Steels          Ona             0032 RKHAV        226 241 226 241 241 233     00 1182  6
 3 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     220 233 233 226 233 226     00 1151  6
 4 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        194 220 211 220 220 215     00 1086  6
 5 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 188 226 215     226         00 0855  4

   starts  47
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 197 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        207 233 226 241 241 241     00 1182  6
 3 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee        226 220 233 226 220     00 1125  5
 4 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        182 220     220 220         00 0842  4

   starts  48
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 215 241 233 241 241         00 1171  5
 2 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 200 226 220 211 233 241     00 1131  6
 3 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  197 215 215 207 226 233     00 1096  6

   starts  40
   totaal  1805 starts 

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
marath Arthur van Aartsen (PR 3.18.18)3.32.20  M45
marath Maurice Steketee (PR 3.51.31)3.53.03  M35
marath Hans Minnaard (PR 3.12.22)4.07.25  M55
halve Loura Kleinepier (debuut)1.33.55  Vse
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.49.05  V40
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.17  M65
halve Sebastian Nijssen (PR 2.06.22)2.06.27  M45
10 km Jos Janse (PR 40.27)49.41  M45
10 km Wim Jobse (PR 55.29)58.36  Mse
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019