maandag 18 februari 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
15-02: Krijgt Jarocross in Kapelle record deelname?
14-02: Tim van den Broeke na zijn 29.53 in Schoorl aan het woord
11-02: Tim van den Broeke loopt ‘historische’ tijd op NK 10km in Schoorl
07-02: Startgeld bij volgende Jarocross in Kapelle
24-01: Jan Roose als beginnende hardloper
12-01: D’n rapsten is eerst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-02: Halve Marathon Axel
zo 24-02: 8e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 24-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 02-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 02-03: 30e Kustcross Vlissingen
za 09-03: 47e Pannekoekloop Westenschouwen
za 09-03: 32e Krokusloop Hulst
zo 10-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle
zo 17-03: 26e Zwinstedenloop Sluis
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse
zo 24-03: 31e Parelloop Brunssum
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 16-02: 14e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 09-02: Erpelkappersloop Axel
zo 03-02: 28e Midwinter Halve Marathon Cadzand-Bad (420)
za 02-02: Berlaerloop Koewacht (81)
za 02-02: 21e Rammekensloop Ritthem (258)
za 26-01: 5e Scheldesport cross Westdorpe (88)
za 26-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (119)
za 19-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (106)
za 12-01: 21e Steense Rattenloop Sint Jansteen (99)
za 12-01: 47e Deltacross Westenschouwen (282)
zo 06-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (125)
za 05-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (186)
za 05-01: 58e Wallenloop Goes (158)
vr 04-01: Ondoloop Sint Laurens (66)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
25e Grevelingen cross
Bruinisse, zaterdag 9 februari 2019 - Organisatie: Flakkee
   Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

8  km
    naam                            geb stn club         tyd
001 Peeman          Maikel             0571 Flakkee      0:27:03   1eHse-34
002 Feijter         Job de          96 0003 RKHAV        0:27:32   2eHse-34
003 Trigt           Bart van        94 0759 Phanos A'dam 0:28:13   3eHse-34
004 Vos             Patrick de      96 0051 AV'56        0:28:17   4eHse-34
005 Sint Nicolaas   Ricardo         87 0627 Flakkee      0:29:07   5eHse-34
006 Boone           Jozias          82 0225 AV'56        0:29:36   1eH35-44
007 Wolfert         Eric            90 0380 Flakkee      0:29:41   6eHse-34
008 Post            Sander          82 0508 Scheldesport 0:29:47   2eH35-44
009 Balkenende      Peter           66 0234 AV'56        0:31:06   1eH45-54
010 Verhage         Arjo            70 0393 Dynamica     0:31:25   2eH45-54
011 Rijck           Emardo de       91 0104 Sint Janstee 0:31:37   7eHse-34
012 Karelse         Johan           73 0074 AV'56        0:31:42   3eH45-54
013 Zijderlaan      Jan             68 0777 AtverniPolsb 0:31:48   4eH45-54
014 Hamer           Michael den     76 0211 Scheldesport 0:32:12   3eH35-44
015 Korte           Willem de       92 0739 GRT          0:32:37   8eHse-34
016 Janse           Micha           74 0166 Dynamica     0:32:39   4eH35-44
017 Verhaeghe       Bart            81 0063 AV'56        0:32:45   5eH35-44
018 Goossen         Eric            72 0672 Scheldesport 0:32:49   5eH45-54
019 Koole           Adriaan         91 0615 NTV          0:32:57   9eHse-34
020 Vos             Wilko de        63 0085 AV'56        0:33:01   1eH55-64
021 Alphen          Edwin van       71 0024 Dynamica     0:33:03   6eH45-54
022 Melissant       Andre           73 0430 Flakkee      0:33:05   7eH45-54
023 Bloem           Vincent         94 0682 Pallas       0:33:28  10eHse-34
024 Mourik          Piet van        63 0046 Delta Sport  0:33:54   2eH55-64
025 Holwerda        Jacob           77 0610 Dreischor    0:34:02   6eH35-44
026 Rutjes          Dwayne          94 0760 Rotterdam    0:34:05  11eHse-34
027 Geertse         Ronald          75 0528 Serooskerke  0:34:09   7eH35-44
028 Rijk            Arnoud          91 0321 AV'56        0:34:12  12eHse-34
029 Brouwer         Sjaak           64 0317 Dynamica     0:34:14   8eH45-54
030 Maliepaard      Ruud            88 0584 Flakkee      0:34:17  13eHse-34
031 Rohleder        Martin          64 0757 Rockanje     0:34:22   3eH55-64
032 Wieles          Adriaan         68 0221 Scheldesport 0:34:33   9eH45-54
033 Meij            Otto            90 0061 Dynamica     0:34:40  14eHse-34
034 Zeeuw           Alwin de        70 0215 Scheldesport 0:34:51  10eH45-54
035 Langen          Alex de         63 0781 Spirit       0:34:56   4eH55-64
036 Berrevoets      Steef           69 0540 Delta Sport  0:35:10  11eH45-54
037 Broecke         Francois van de 68 0017 Wielingen    0:35:19  12eH45-54
038 Vossen          Rien van        60 0768 Olympia      0:35:39   5eH55-64
039 Lous            Henk            58 0044 Dynamica     0:35:46   6eH55-64
040 Stoop           Joost           71 0749 Flakkee      0:35:48  13eH45-54
041 Herder          Theo den           0561 AV'56        0:36:03   1eH65+  
042 Kruisifikx      Thomas          01 0205 Scheldesport 0:36:19   1eJA 00/
043 Rijke           Peter de           0786              0:36:32   8eH35-44
044 Pijls           Hans            60 0751 Flakkee      0:36:51   7eH55-64
045 Gent            Jan van         71 0599 Spirit       0:36:56   8eH55-64
046 Veen            Jaap van der    68 0217 Scheldesport 0:37:11  14eH45-54
047 Verwijs         Rini            70 0535 Delta Sport  0:37:28  15eH45-54
048 Dijk            Arie van        52 0578 Flakkee      0:37:30   2eH65+  
049 Zoeteweij       Patrick         81 0647 Dirksland    0:37:32   9eH35-44
050 Kempe           Martin          76 0545 Delta Sport  0:37:46  10eH35-44
051 Rokkema         Foeke           77 0541 Bru          0:37:51  16eH45-54
052 Platteeuw       Albert          65 0219 Scheldesport 0:38:01  17eH45-54
053 Noordijke       Peter           63 0425 Goes         0:38:17   9eH55-64
054 Maat            Harold de       69 0216 Scheldesport 0:38:22  18eH45-54
055 Kloet           Cor             52 0026 Delta Sport  0:38:39   3eH65+  
056 Crucq           Andre           52 0091 Dynamica     0:38:44   4eH65+  
057 Lievense        Hans            67 0155 Middelburg   0:38:49  19eH45-54
058 Heijden         Kees van der    63 0018 Dynamica     0:38:51  10eH55-64
059 Zwart           Maurice         66 0461 Helmond      0:39:01  20eH45-54
060 Traas           Marijn          83 0339 Heinkenszand 0:40:32  11eH35-44
061 Dooms           Johnny          53 0520 Terneuzen    0:41:40  11eH55-64
062 Kolenbrander    Hans            66 0752 Nw Tonge     0:42:03  21eH45-54
063 Have            Martijn vd         0745 Flakkee      0:43:22  22eH45-54
064 Kempe           Lennart         82 0548 Bru          0:43:33  12eH35-44
065 Boer            Sander de       99 0750 Sommelsdijk  0:45:03  15eHse-34
066 Folkertsma      Jack            68 0433 Scheldesport 0:45:10  23eH45-54
067 Matsinger       Wim             66 0546 Bru          0:45:31  24eH45-54
068 Bavel           Adrie van       62 0474 Delta Sport  0:45:41  12eH55-64
069 Botman          Kobus           51 0390 Dynamica     0:46:00   5eH65+  
070 Goedhart        Peter           57 0642              0:46:31  13eH55-64
071 Dobbelaar       Patrick         76 0517 Scheldesport 0:46:41  13eH35-44
072 Voogt           Arjan           69 0683 Brielle      0:47:00  25eH45-54
073 Hartigh         Koen            59 0650 ECT Runners  0:52:48  14eH55-64

8  km
    naam                            geb stn club          tyd
001 Dekker          Noor            97 0495 Serooskerke  0:32:34   1eVse-34
002 Sanderse        Monica          82 0004 Dynamica     0:33:17   1eV35-44
003 Mourik          Emma van        96 0047 Delta Sport  0:37:48   2eVse-34
004 Have            Janita vd          0740 Flakkee      0:37:54   1eV45-54
005 Meijboom        Durby           76 0054 Vlissingen   0:38:08   2eV35-44
006 Goole           Saskia          70 0368 AV'56        0:41:05   2eV45-54
007 Vries           Jannie de       59 0025 Dynamica     0:43:55   1eV55+  
008 Driesche        Jolanda v       68 0422 RKHAV        0:44:02   3eV45-54
009 Lievense        Corina          73 0154 Middelburg   0:44:31   4eV45-54
010 Zwart           Marianne        69 0464 Helmond      0:45:07   5eV45-54
011 Pijnen          Alexandra       83 0431 Scheldesport 0:46:39   3eV35-44
012 Olree           Leona              0590 Bru          0:47:46   4eV35-44
013 Malipaard       Esther          74 0506 O Tonge      0:47:48   6eV45-54

2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam Hse-34    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Peeman          Maikel          0571 Flakkee      0:27:03         
002 Feijter         Job de          0003 RKHAV        0:27:32 764690  
003 Trigt           Bart van        0759 Phanos A'dam 0:28:13 766445  
004 Vos             Patrick de      0051 AV'56        0:28:17 517846  
005 Sint Nicolaas   Ricardo         0627 Flakkee      0:29:07 806140  
006 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      0:29:41 705676  
007 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 0:31:37 C       
008 Korte           Willem de       0739 GRT          0:32:37         
009 Koole           Adriaan         0615 NTV          0:32:57         
010 Bloem           Vincent         0682 Pallas       0:33:28         
011 Rutjes          Dwayne          0760 Rotterdam    0:34:05         
012 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        0:34:12 886805C 
013 Maliepaard      Ruud            0584 Flakkee      0:34:17         
014 Meij            Otto            0061 Dynamica     0:34:40         
015 Boer            Sander de       0750 Sommelsdijk  0:45:03         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam H35-44    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boone           Jozias          0225 AV'56        0:29:36 897798C 
002 Post            Sander          0508 Scheldesport 0:29:47 816394  
003 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 0:32:12 212     
004 Janse           Micha           0166 Dynamica     0:32:39 507310  
005 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        0:32:45 604265C 
006 Holwerda        Jacob           0610 Dreischor    0:34:02         
007 Geertse         Ronald          0528 Serooskerke  0:34:09         
008 Rijke           Peter de        0786              0:36:32         
009 Zoeteweij       Patrick         0647 Dirksland    0:37:32         
010 Kempe           Martin          0545 Delta Sport  0:37:46         
011 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 0:40:32         
012 Kempe           Lennart         0548 Bru          0:43:33         
013 Dobbelaar       Patrick         0517 Scheldesport 0:46:41         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam H45-54    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Balkenende      Peter           0234 AV'56        0:31:06 651798C 
002 Verhage         Arjo            0393 Dynamica     0:31:25 477579C 
003 Karelse         Johan           0074 AV'56        0:31:42 846100C 
004 Zijderlaan      Jan             0777 AtverniPolsb 0:31:48 97401   
005 Goossen         Eric            0672 Scheldesport 0:32:49 94117   
006 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     0:33:03 698359C 
007 Melissant       Andre           0430 Flakkee      0:33:05 417133  
008 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     0:34:14 430062  
009 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 0:34:33 816339C 
010 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 0:34:51 447287C 
011 Berrevoets      Steef           0540 Delta Sport  0:35:10         
012 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    0:35:19 ??C     
013 Stoop           Joost           0749 Flakkee      0:35:48         
014 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 0:37:11 641591C 
015 Verwijs         Rini            0535 Delta Sport  0:37:28         
016 Rokkema         Foeke           0541 Bru          0:37:51         
017 Platteeuw       Albert          0219 Scheldesport 0:38:01 494502C 
018 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 0:38:22 453856C 
019 Lievense        Hans            0155 Middelburg   0:38:49 C       
020 Zwart           Maurice         0461 Helmond      0:39:01         
021 Kolenbrander    Hans            0752 Nw Tonge     0:42:03         
022 Have            Martijn vd      0745 Flakkee      0:43:22         
023 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport 0:45:10 843317  
024 Matsinger       Wim             0546 Bru          0:45:31         
025 Voogt           Arjan           0683 Brielle      0:47:00         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam H55-64    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vos             Wilko de        0085 AV'56        0:33:01 267864C 
002 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport  0:33:54 521800C 
003 Rohleder        Martin          0757 Rockanje     0:34:22         
004 Langen          Alex de         0781 Spirit       0:34:56 644099  
005 Vossen          Rien van        0768 Olympia      0:35:39 555858  
006 Lous            Henk            0044 Dynamica     0:35:46 569010C 
007 Pijls           Hans            0751 Flakkee      0:36:51 861501  
008 Gent            Jan van         0599 Spirit       0:36:56         
009 Noordijke       Peter           0425 Goes         0:38:17         
010 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     0:38:51 896415C 
011 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen    0:41:40         
012 Bavel           Adrie van       0474 Delta Sport  0:45:41 625625  
013 Goedhart        Peter           0642              0:46:31         
014 Hartigh         Koen            0650 ECT Runners  0:52:48         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam H65+      8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Herder          Theo den        0561 AV'56        0:36:03         
002 Dijk            Arie van        0578 Flakkee      0:37:30 263521  
003 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  0:38:39 851199C 
004 Crucq           Andre           0091 Dynamica     0:38:44 646281C 
005 Botman          Kobus           0390 Dynamica     0:46:00 435233  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JA 00/01  8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 0:36:19 672239C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam Vse-34    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dekker          Noor            0495 Serooskerke  0:32:34         
002 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  0:37:48 518032C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam V35-44    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     0:33:17 892325C 
002 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   0:38:08 C       
003 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport 0:46:39         
004 Olree           Leona           0590 Bru          0:47:46         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam V45-54    8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Have            Janita vd       0740 Flakkee      0:37:54         
002 Goole           Saskia          0368 AV'56        0:41:05         
003 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV        0:44:02 903391C 
004 Lievense        Corina          0154 Middelburg   0:44:31 C       
005 Zwart           Marianne        0464 Helmond      0:45:07         
006 Malipaard       Esther          0506 O Tonge      0:47:48         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam V55+      8  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     0:43:55 739000C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MA00/01   4  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:22:00 578936  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JB02/03   4  km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Noordenne       Daniel van      0556 Energie      0:16:19         
002 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:16:59 684110C 
003 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 0:17:43 740850C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MB02/03   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV        0:10:48 919660  
002 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:10:53 681666  
003 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:11:04 786616C 
004 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:11:18 737660  
005 Nieuwkoop       Parel van       0902 Energie      0:11:36 853550  
006 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:11:47 786072  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam Hkcr+JA   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Verstraate      Wouter          0904 VZA          0:08:42         
002 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 0:09:17 864492C 
003 Linden          Crum van der    0900 Dynamica     0:09:24 745071  
004 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        0:09:59 715177  
005 Vogel           Joris           0918 O Tonge      0:10:04         
006 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:10:09 C       
007 Klem            Pieter          0903 Sommelsdijk  0:10:21         
008 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:10:37 832179C 
009 Tieleman        Henkjan         0901 Flakkee      0:10:56 788407  
010 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:11:11 909726C 
011 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:11:13 717426  
012 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:12:03 842077  
013 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:12:37 56857C  
014 Schanck         George          0970 Wielingen    0:13:53 733744C 
015 Berg            Ad van den      0977 AV'56        0:14:05 891695C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam Vkcr+MA   2.7km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     0:10:01 128759C 
002 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:11:55 507305C 
003 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:12:07 ?? C    
004 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:12:30         
005 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        0:13:30 752749C 
006 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  0:14:01 492518  
007 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:14:08         
008 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        0:15:09 835090C 
009 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 0:16:09 209921C 
010 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:16:29 631251  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JC04/05   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:06:27 735396C 
002 Zijderlaan      Juan            0778 AtverniPolsb 0:06:28 717778  
003 Jager           Halvar de       0748 Energie      0:06:42 710567  
004 Schumacher      Bram            0551 Energie      0:06:51         
005 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:06:59 927292  
006 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        0:07:26 748547C 
007 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:07:29 788203  
008 Dongen          Yob van         0772 Flakkee      0:08:36 854974  
009 Berg            Nino van den    0101 AV'56        0:08:59 846186C 
010 Putte           Bram van        0767 Flakkee      0:09:29 816219  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MC04/05   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:07:59 764100C 
002 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV        0:09:13 751753  
003 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        0:10:58 801923C 
004 Seters          Sophie van      0427 Flakkee      0:11:38 894717  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JD06/07   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     0:07:09 849318C 
002 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:07:12 847287C 
003 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     0:07:20 802261C 
004 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:07:24 784092C 
005 Engels          Ivar            0045 Dynamica     0:07:30 817741C 
006 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 0:07:32 740849C 
007 Kabbedijk       Twan            0426 Delta Sport  0:07:43 892349  
008 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:07:46 835097C 
009 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:07:50 849324C 
010 Ijzermans       Dyero           0755 Spado        0:07:53 883371  
011 Jager           Cederic de      0747 Energie      0:07:55 788368  
012 Vithanage       Samil Parana    0153 AV'56        0:08:19 884970C 
013 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:08:28 843320C 
014 Oele            Niels           0168 AV'56        0:08:33 846188C 
015 Dees            Rody            0367 AV'56        0:09:52         
016 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:10:39 832135C 
017 Zielst          Luuk van        0775 Flakkee      0:10:49 813723  
018 Heuvel          Maxim van den   0774 Flakkee      0:11:09 843213  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MD06/07   1940m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Nieuwkoop       Lia van         0762 Energie      0:07:15 789441  
002 LIMA            Cecilia         0542 Energie      0:07:21         
003 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:07:25 845214C 
004 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:07:45 834220C 
005 Maranus         Femke           0052 Dynamica     0:07:47 908092C 
006 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:08:07 786624C 
007 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:08:12 830969  
008 Luijk           Zoe van         0111 AV'56        0:08:14 790209C 
009 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:08:25 C       
010 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:08:29 817736C 
011 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 0:08:42 845355C 
012 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:09:37 831473C 
013 Luijk           Tess van        0110 AV'56        0:10:23 818296C 
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpA2 08   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:03:27 866790C 
002 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:03:47 855729C 
003 Ouden           Piet van den    0783 Delta Sport  0:03:50 920450  
004 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:03:52 911590C 
005 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:03:57 C       
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:04:04 919664  
007 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:04:12 866289C 
008 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        0:04:17 879456C 
009 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:04:23 C       
010 Haspels         Koen            0782 Delta Sport  0:04:28 883298  
011 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:04:31         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpA1 09   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:03:52 C       
002 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:03:57         
003 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:04:05 903161C 
004 Vegt            Thijs van der   0641 Delta Sport  0:04:13         
005 Broekhuis       Luuk            0776 Flakkee      0:04:19 934970  
006 Dalen           Rens van        0016 AV'56        0:04:25 ??C     
007 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:04:27 ??      
008 Berman          Florian         0233 AV'56        0:04:31 891693C 
009 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:04:37 885191C 
010 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:04:39         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpA2 08   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     0:03:54 849319C 
002 Mol             Elise           0022 AV'56        0:03:59 867754C 
003 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:04:19 843321C 
004 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:04:40 907749C 
005 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport 0:04:46         
006 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:04:48 855728C 
007 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:04:59         
008 Putte           Sophie van      0766 Flakkee      0:05:18 867212  
009 Maliepaard      Lara            0534 O Tonge      0:05:47         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpA1 09   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:03:59 89774C  
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:04:16 871637C 
003 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:04:23         
004 Jasperse        Jet             0407 AV'56        0:04:33         
005 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:04:35 C       
006 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:04:40 841702C 
007 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:04:46 C       
008 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:04:48 C       
009 Maat            Femke           0356 AV'56        0:04:52         
010 Mei             Ke              0343 Flakkee      0:05:02 905842  
011 Aarsen          Yente van       0779 Flakkee      0:05:13 901259  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpB  10   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:03:47 C       
002 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:03:59 912753  
003 Ijzermans       Lyano           0754 Spado        0:04:02 922112  
004 Ouden           Pim van den     0784 Delta Sport  0:04:13 927678  
005 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:04:16 910263C 
006 Jonker          Thijs           0494 Delta Sport  0:04:18 912748  
007 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:04:22 911591C 
008 Haspels         Bart            0502 Delta Sport  0:04:25         
009 Berrevoets      Thomas          0640 Delta Sport  0:04:27         
010 Luijk           Daan van        0109 AV'56        0:04:29 903730C 
011 Weele           Toon van der    0482 AV'56        0:04:32         
012 Rave            Maxime          0410 AV'56        0:04:35         
013 Teunissen       Micha           0060 AV'56        0:04:48 C       
014 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:05:02 C       
015 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport  0:05:13         
016 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:05:26 903231  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpB  10   970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     0:04:20 896412C 
002 Bol             Heleen          0704              0:04:31         
003 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:04:37 921132C 
004 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:04:41 882641C 
005 Jasperse        Wies            0468 AV'56        0:04:46         
006 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:05:07 904082C 
007 Jong            Puck de         0240 Flakkee      0:05:30 922058  
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam JpC  11+  970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:04:17 C       
002 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:04:21 911586C 
003 Broekhuis       Nick            0761 Sommelsdijk  0:04:45         
004 Visser          Adriaan de      0763 Flakkee      0:04:48 914835  
005 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:04:59         
006 Heijden         Sil van de      0785 Delta Sport  0:05:12 910815  
007 Bustraan        Sam             0515 Goes         0:05:17         
 
2018/2019 Grevelingencross, Brouwersdam MpC  11+  970 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport  0:05:03         
002 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:05:33 C       
003 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:06:42 920455 

   Hse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter         Job de          0003 RKHAV        215 250 220 233     241     00 1159  5
 2 Vos             Patrick de      0051 AV'56        226 233 211 226 241 226     05 1157  6
 3 Wolfert         Eric            0380 Flakkee      194 211 200 207 233 211     05 1067  6
 4 Rijck           Emardo de       0104 Sint Janstee 154 178 182 176 188 197     05 0926  6
 5 Pleijte         Tim             0002 Dynamica     241 186 241 250             00 0918  4
 6 Stitan          Junis           0384 Delta Sport  220 133 226 074 250         00 0903  5
 7 Rijk            Arnoud          0321 AV'56        164     178 112 166 162     00 0782  5
 8 Meeuwse         Robbert         0414 AV'56            188 174 186 211         00 0759  4
 9 Meij            Otto            0061 Dynamica     148     133 115 161 157     00 0714  5
10 Poppe           Jesper          0163 Middelburg   163 156 152 131             00 0602  4

   starts  104
   H35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boone           Jozias          0225 AV'56        197     197 197 226 215     00 1032  5
 2 Hamer           Michael den     0211 Scheldesport 176 197 188 166 197 188     05 0951  6
 3 Harmes          Erwin           0001 Gonzales RT  233     233 211 215         00 0892  4
 4 Verhaeghe       Bart            0063 AV'56        161     172 156 180 182     00 0851  5
 5 Traas           Marijn          0339 Heinkenszand 128     121 064 151 130     00 0594  5
 6 Dobbelaar       Patrick         0517 Scheldesport     119 107 004 148 119     00 0497  5

   starts  95
   H45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Peter           0234 AV'56        188     191 184 207 203     00 0973  5
 2 Karelse         Johan           0074 AV'56        184 191 184 170 194 194     05 0952  6
 3 Alphen          Edwin van       0024 Dynamica     180 182     161 184 174     00 0881  5
 4 Wieles          Adriaan         0221 Scheldesport 157 166 161 147 174 158     05 0821  6
 5 Broecke         Francois van de 0017 Wielingen    153 158 148 124 168 153     05 0785  6
 6 Brouwer         Sjaak           0317 Dynamica     170 154     141 159 161     00 0785  5
 7 Zeeuw           Alwin de        0215 Scheldesport 149 155 146 120 170 156     05 0781  6
 8 Verhage         Arjo            0393 Dynamica             186 178 203 200     00 0767  4
 9 Maat            Harold de       0216 Scheldesport 139 144 131 054 153 136     05 0708  6
10 Veen            Jaap van der    0217 Scheldesport 146 151 136 111     144     00 0688  5
11 Lievense        Hans            0155 Middelburg   130 136 124 078 155 133     05 0683  6
12 Murre           Walther         0218 Scheldesport 140 150     102 164         00 0556  4
13 Folkertsma      Jack            0433 Scheldesport     127     023 147 124     00 0421  4

   starts  185
   H55-64                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de        0085 AV'56        178 176 180 153 182 176     05 0897  6
 2 Mourik          Piet van        0046 Delta Sport      172 166 151 176 168     00 0833  5
 3 Meeuwse         JanWillem       0059 AV'56        160 162 156 128 172         00 0778  5
 4 Lous            Henk            0044 Dynamica     133 148 132 075 160 151     05 0729  6
 5 Heijden         Kees van der    0018 Dynamica     136 138 126 069 157 132     05 0694  6
 6 Zaman           Jacques         0223 Scheldesport 129 141 118 050 149         00 0587  5
 7 Noordijke       Peter           0425 Goes             135     087 152 137     00 0511  4
 8 Dooms           Johnny          0520 Terneuzen            127 052 158 129     00 0466  4
 9 Knibbeler       Berry           0222 Scheldesport 125 129 115 068             00 0437  4

   starts  98
   H65+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kloet           Cor             0026 Delta Sport  144 147 134 088 156 135     05 0721  6
 2 Crucq           Andre           0091 Dynamica     131 143 123 079 154 134     05 0690  6
 3 Jonge           Wim de          0008 AV'56        126 137 119 032 150         00 0564  5
 4 Botman          Kobus           0390 Dynamica         123 110     146 121     00 0500  4
 5 Stijns          Arthur          0023 Dynamica         122 109 010 145         00 0386  4

   starts  47
   JA 00/01                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas          0205 Scheldesport 142     151     178 148     00 0619  4

   starts  6
   Vse-34                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van        0047 Delta Sport  197 215 207 194 241 233     05 1098  6
 2 Kate            Melissa ten     0209 Scheldesport 203 207 194 180             00 0784  4

   starts  30
   V35-44                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica          0004 Dynamica     241 241 241 250 250 241     05 1228  6
 2 Meijboom        Durby           0054 Vlissingen   211 220 211 211     220     00 1073  5
 3 Pijnen          Alexandra       0431 Scheldesport     178 170 149     197     00 0694  4

   starts  34
   V45-54                                            Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goole           Saskia          0368 AV'56        194     200 191 233 215     00 1033  5
 2 Booij           Natasja         0214 Scheldesport 207 211 203 184 226         00 1031  5
 3 Lievense        Corina          0154 Middelburg   182 191 188 152 207 203     05 0976  6
 4 Driesche        Jolanda v       0422 RKHAV                178 159 203 207     00 0747  4

   starts  43
   V55+                                              Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Gelok           Els             0070 Dynamica     200 197 180 176 211         00 0964  5
 2 Vries           Jannie de       0025 Dynamica     186 188     172 200 211     00 0957  5

   starts  17
   MA00/01                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 250 250 250 241     250     00 1241  5

   starts  6
   JB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Abdallah        Jamal           0382 Scheldesport 233 233 241 233 241         00 1181  5
 2 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 226 226 233 241     241     00 1167  5
 3 Maat            Ralph de        0203 Scheldesport 220 215 226     233 233     00 1127  5
 4 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        215 207 220 226 226         00 1094  5
 5 Schets          Wouter          0357 AV'56        250     250 250 250         00 1000  4

   starts  31
   MB02/03                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Deckere         Saartje de      0934 RKHAV            250 250 233 250 250     00 1233  5
 2 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  250 233 233 241 226 226     05 1188  6
 3 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  211 220 226 226 215 241     05 1133  6
 4 Exter           Eva den         0985 RKHAV        226 241 211 220 233         00 1131  5
 5 Baar            Sanne de        0981 AV'56        220 207 215 211 241 233     05 1125  6
 6 Smits           Veerle          0972 AV'56        215 226 220 215 220         00 1096  5
 7 Acker           Emma van        0948 RKHAV        233 215 200 200 211         00 1059  5
 8 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  200 203 203 203 203 215     05 1032  6
 9 Kapteijn        Lisa            0990 AV'56        203 200 207 207 207         00 1024  5

   starts  62
   Hkcr+JA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge       Mees            0976 AV'56        226 241 211 220 241 226     05 1159  6
 2 Driesche        Matthijs van    0978 PAC Rotterda 220     215 233 250 241     00 1159  5
 3 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   194 194 194 203 226 215     05 1037  6
 4 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        191 191 191 200 220 207     05 1014  6
 5 Joppe           Bert            0933 Flakkee          176 184 197 215 200     00 0972  5
 6 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  182 182 188 191 203 197     05 0966  6
 7 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport     180 180 186 207 194     00 0947  5
 8 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     180 174 178 184 194 191     05 0932  6
 9 Schanck         George          0970 Wielingen    178 172 176 182     188     00 0896  5
10 Kooijman        Jarno           0924 AV'56            233 203 215 233         00 0884  4
11 Berg            Ad van den      0977 AV'56        176         178 191 186     00 0731  4

   starts  110
   Vkcr+MA                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport      233 241 241 250 241     00 1206  5
 2 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     215 220 226 233     233     00 1127  5
 3 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  207 197 215 220 220 226     05 1093  6
 4 Rasenberg       Ingrid          0991 Delta Sport  194 194 211 207 207 215     05 1039  6
 5 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        188 200 207 203 203 211     05 1029  6
 6 Engels          Anjolie         0996 Dynamica     250     250 250     250     00 1000  4
 7 Mol-Krijger     Marina          0997 AV'56        186 191 197 200 200 207     05 1000  6
 8 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        203 215     226 226         00 0870  4
 9 Sluijs          Esther van      0994 AV'56        197         211 211 220     00 0839  4
10 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 200 203     215 215         00 0833  4
11 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport      186 194 191     200     00 0771  4

   starts  80
   JC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 220 250 250 250 250 250     05 1255  6
 2 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        211     233 241 241 220     00 1146  5
 3 Schuit          Daan            0200 Scheldesport     226 226 226 233 211     00 1122  5
 4 Dikkenberg      Jesse van den   0080 AV'56        215     241 211 226 215     00 1108  5
 5 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     200 220 215 220 220         00 1075  5
 6 Kapteijn        Mart            0056 AV'56        194 207 207 203 207         00 1018  5
 7 Berg            Nino van den    0101 AV'56        191 203 203 200 203 203     05 1017  6
 8 Broeksma        Silas           0392 AV'56            211 211 207 211         00 0840  4

   starts  61
   MC04/05                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 207 250 226 250 241 250     05 1222  6
 2 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        200 233 215 233 233         00 1114  5
 3 Sluijs          Femke van       0048 AV'56        188 215     215 220 233     00 1071  5
 4 Burg            Yara            0169 AV'56        194 226 211 226             00 0857  4

   starts  43
   JD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius          0088 Dynamica     233 250 250 250 241 250     05 1246  6
 2 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      226 241 226 207 233 241     05 1172  6
 3 Koopman         Kasper          0310 Dynamica     194 215 215 233 226 233     05 1127  6
 4 Maat            Fabian de       0197 Scheldesport 220 233 211 211 220 215     05 1104  6
 5 Steels          Jaro            0033 RKHAV        203 226 220 215 215         00 1079  5
 6 Koole           Stijn           0315 Dynamica     188 203 203 226 211 226     05 1074  6
 7 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 174 194 197 203 207 203     05 1009  6
 8 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 178 200 194 197 188 191     05 0975  6
 9 Verbrugge       Ipe             0100 AV'56        241     241 241 250         00 0973  4
10 Zandstra        Lucas           0106 Wielingen    166 186 182 200 194         00 0928  5
11 Lous            Jochem          0076 Dynamica     155 180 176 191 186 184     05 0922  6
12 Engels          Ivar            0045 Dynamica     207     233 220     220     00 0880  4
13 Steenblok       Koen            0162 AV'56        197     207     203 207     00 0814  4
14 Oele            Niels           0168 AV'56        164     186     191 188     00 0729  4
15 Dees            Rody            0367 AV'56        154     178 194     186     00 0712  4

   starts  120
   MD06/07                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     207 250 250 250 250 233     05 1238  6
 2 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     200 241 233 241 241 226     05 1187  6
 3 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     211 233 211 220 226 200     05 1106  6
 4 Maranus         Femke           0052 Dynamica     226 220 220     215 220     00 1101  5
 5 Simonse         Marit           0308 AV'56        162 226 215 226 203 203     05 1078  6
 6 Hamer           Benthe den      0192 Scheldesport 182 211 207 211 207 197     05 1038  6
 7 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        180     203 207 220 215     00 1025  5
 8 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  174 207 197 203 200 211     05 1023  6
 9 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 159 194 184 186 188 194     05 0951  6
10 Exter           Ann den         0073 RKHAV        172 200 186 191 197         00 0946  5
11 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        166 215     197 211         00 0789  4
12 Karelse         Yara            0094 AV'56        170     200 200 194         00 0764  4

   starts  104
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     233 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 211 241 241 241 241         00 1175  5
 3 Giele           Midas           0187 Scheldesport 194 226 226 233 233 241     00 1159  6
 4 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        197 233 220     220 226     00 1096  5
 5 Beuns           Jens            0072 AV'56        180 211 233     215 220     00 1059  5
 6 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        178 215 215     226 215     00 1049  5
 7 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 182 207     220 211 211     00 1031  5
 8 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport      200 200 211 200 197     00 1008  5
 9 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        161 194 194 226     203     00 0978  5
10 Jonge           Dylano de       0090 AV'56        164     197 215     207     00 0783  4

   starts  85
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Melse           Abel            0320 AV'56            250 250 250 250 250     00 1250  5
 2 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     211 241 226 233 241 233     00 1174  6
 3 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport     226 207 200 226 203     00 1062  5
 4 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     176 203 197 203 220 211     00 1034  6
 5 Berman          Florian         0233 AV'56        180 211 203 194 215 207     00 1030  6
 6 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 194 220 200 211 203         00 1028  5
 7 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 174 207 211 207 207         00 1006  5
 8 Houwing         Jiska           0138 Dynamica         233 233     233 241     00 0940  4
 9 Dalen           Rens van        0016 AV'56        184         197 211 215     00 0807  4

   starts  79
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 08                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Bowien          0087 Dynamica     241 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Mol             Elise           0022 AV'56        233 241 241 241 233 241     00 1197  6
 3 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 207 233 233 215 226 233     00 1140  6
 4 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        194 226 220 233 215         00 1088  5
 5 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 200 220 226 211 220         00 1077  5
 6 Damme           Marit van       0191 Scheldesport     211 215 207 211 215     00 1059  5
 7 Wilhelm         Nienke          0432 Scheldesport     215 207 203 207 220     00 1052  5
 8 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 188 203 203 200 203 211     00 1020  6
 9 Bustraan        Tess            0409 AV'56            207 211 220     226     00 0864  4

   starts  62
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 09                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      226 241 250 250 250 250     00 1241  6
 2 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        203 233 241 226 241 241     00 1182  6
 3 Pijnen          Victoria        0179 Scheldesport 211 226 233 233 215         00 1118  5
 4 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 168 200 197 220 211 233     00 1061  6
 5 Maat            Femke           0356 AV'56        178 203 207 207 207 203     00 1027  6
 6 Koning          Nikki de        0406 AV'56            197 203 203 203 220     00 1026  5
 7 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        180 188 211 200     211     00 0990  5
 8 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 186 194 194     200 207     00 0981  5
 9 Zandstra        Liselotte       0105 Wielingen    215 250     241 233         00 0939  4
10 Govers          Anouk           0312 AV'56        207     226 215 226         00 0874  4
11 Jasperse        Jet             0407 AV'56            211 215 211     226     00 0863  4
12 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 200 220 220     220         00 0860  4
13 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        184 207 200         215     00 0806  4

   starts  80
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 226 250 250     250 250     00 1226  5
 2 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  215 241 241 250     241     00 1188  5
 3 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     203 233 233 233 241 220     00 1160  6
 4 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        186 226 203     220 211     00 1046  5
 5 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        188 211 215 220 211         00 1045  5
 6 Boot            Damian          0305 Delta Sport  170 200 197 197 194 184     00 0972  6
 7 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        176     194 194 197 188     00 0949  5
 8 Prins           Hylke           0173 Scheldesport     215 211 211 226         00 0863  4
 9 Luijk           Daan van        0109 AV'56        207 220     226     200     00 0853  4
10 Braal           Jan de          0318 AV'56        191     207 207 203         00 0808  4
11 Teunissen       Micha           0060 AV'56        184 207 200         191     00 0782  4
12 Overbeeke       Kiron           0363 Scheldesport 172 203 191     207         00 0773  4

   starts  88
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  10                                           Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Dorethe         0086 Dynamica     250 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Steels          Ona             0032 RKHAV        226 241 226 241 241 233     00 1182  6
 3 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     220 233 233 226 233 226     00 1151  6
 4 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        194 220 211 220 220 215     00 1086  6
 5 Schuit          Senna           0176 Scheldesport 188 226 215     226         00 0855  4

   starts  47
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 197 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        207 233 226 241 241 241     00 1182  6
 3 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee        226 220 233 226 220     00 1125  5
 4 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        182 220     220 220         00 0842  4

   starts  48
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  11+                                          Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 215 241 233 241 241         00 1171  5
 2 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 200 226 220 211 233 241     00 1131  6
 3 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  197 215 215 207 226 233     00 1096  6

   starts  40
   totaal  1805 starts                   
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
10-02-2018 24e Grevelingen crossBruinisseFlakkee0
11-02-2017 23e Grevelingen crossBruinisseFlakkee0
13-02-2016 22e Grevelingen crossBruinisseFlakkee1216
14-02-2015 21e Grevelingen crossBruinisseFlakkee1952
15-02-2014 Grevelingen crossBruinisseFlakkee2015
16-02-2013 19e Grevelingen crossBruinisseFlakkee1710

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Krijgt Jarocross In Kapelle Re..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jan Roose: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Jos den Hollander: Tim Van Den Broeke Loopt ‘hist..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
10-02: 42e Groet uit Schoorl Run (6)
10-02: Two Rivers Marathon Zaltbommel (12)
03-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (5)
27-01: Marathon Murcia (8)
13-01: 47e Halve van Egmond (7)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
23-12: Kerstloop Barendrecht (8)
Recente video(s)
28e Halve van Cadzand
Atletiek Zeeland © 2019