zondag 15 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 34e Schelphoekloop Kruiningen
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

30e Kustcross

Vlissingen, zaterdag 2 maart 2019 - Organisatie: Dynamica
10.14 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica34.47minMse   17.491  3:264.86-
2  Erwin HarmesGonzalez Running34.58minM35   17.399  3:274.83+0:11
3  Job de FeijterRKHAV35.37minMse   17.082  3:314.74+0:50
4  Yunis StitanDelta Sport36.10minMse   16.822  3:344.67+1:23
5  Patrick de VosAV'5636.15minMse   16.783  3:344.66+1:28
6  Eric WolfertFlakkee37.29minMse   16.231  3:424.51+2:42
7  Jozias BooneAV'5638.07minM35   15.962  3:464.43+3:20
8  Robbert MeeuwseAV'5639.08minMse   15.547  3:524.32+4:21
9  Arjo VerhageDynamica39.49minM45   15.280  3:564.24+5:02
10  Peter BalkenendeAV'5640.15minM50   15.116  3:584.20+5:28
11  Erik CapponWielingen40.18minM50   15.097  3:584.19+5:31
12  Johan KarelseAV'5640.45minM45   14.930  4:014.15+5:58
13  Christian JansenJansenBrothe40.59minMse   14.845  4:034.12+6:12
14  Micha JanseDynamica41.47minM45   14.561  4:074.04+7:00
15  Erik GoossenScheldesport41.54minM45   14.520  4:084.03+7:07
16  Monica SanderseDynamica42.11minV35   14.423  4:104.01+7:24
17  Wilko de VosAV'5642.40minM55   14.259  4:123.96+7:53
18  Vincent BloemPallas43.16minMse   14.062  4:163.91+8:29
19  Edwin van AlphenDynamica43.19minM45   14.045  4:163.90+8:32
20  Piet van MourikDelta Sport43.27minM55   14.002  4:173.89+8:40
21  Rob SchaapVlissingen43.46minM60   13.901  4:193.86+8:59
22  Francois van de BroeckeWielingen44.06minM45   13.796  4:213.83+9:19
23  Jan Willem MeeuwseAV'5644.58minM55   13.530  4:263.76+10:11
24  Bram VerhageDynamica45.12minM55   13.460  4:273.74+10:25
25  Alwin de ZeeuwScheldesport45.18minM45   13.430  4:283.73+10:31
26  Franky BeljaarsVlissingen45.22minM50   13.411  4:283.73+10:35
27  Otto MeijDynamica45.42minMse   13.313  4:303.70+10:55
28  Tobis RummlerEdechen45.50minM55   13.274  4:313.69+11:03
29  Jaco KleinjanGoes46.01minM45   13.221  4:323.67+11:14
30  Jan van GentSpirit46.05minM55   13.202  4:333.67+11:18
31  Thomas KruisifikxScheldesport46.07minJoA   13.193  4:333.66+11:20
32  Bart van NoordenAV'5646.15minM50   13.155  4:343.65+11:28
33  Jochem BargemanMiddelburg46.18minM40   13.140  4:343.65+11:31
34  Peter DekkerZoutelande46.21minM45   13.126  4:343.65+11:34
35  Jan-Willem FlorieVlissingen46.29minM35   13.089  4:353.64+11:42
36  Rian van den BroekeDynamica46.40minM55   13.037  4:363.62+11:53
37  Samuel JobseAagtekerke46.44minMse   13.019  4:373.62+11:57
38  Lydia KleinjanGoes47.08minVse   12.908  4:393.59+12:21
39  Jaap van der VeenScheldesport47.12minM50   12.890  4:393.58+12:25
40  Ronnie KrockeOost-Souburg47.29minM60   12.813  4:413.56+12:42
41  Albert PlatteeuwScheldesport47.54minM50   12.701  4:433.53+13:07
42  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge48.23minMse   12.575  4:463.49+13:36
43  Durby MeijboomVlissingen48.27minV35   12.557  4:473.49+13:40
44  Jordan BlokVlissingen48.35minMse   12.523  4:473.48+13:48
45  Peter NoordijkeGoes48.41minM55   12.497  4:483.47+13:54
46  Martin JansenJansenBrothe48.44minM35   12.484  4:483.47+13:57
47  Jos PutVlissingen48.48minM55   12.467  4:493.46+14:01
48  Kees van der HeijdenDynamica48.55minM55   12.437  4:493.45+14:08
49  Maurice SteketeeMiddelburg49.07minM35   12.387  4:513.44+14:20
50  Eric van RemortelAV'5649.17minM60   12.345  4:523.43+14:30
51  Emma van MourikDelta Sport49.26minVse   12.307  4:533.42+14:39
52  Cor KloetDelta Sport49.34minM65   12.274  4:533.41+14:47
53  Marijn TraasHeinkenszand50.05minM35   12.148  4:563.37+15:18
54  Bennie de LooffVlissingen50.11minMse   12.124  4:573.37+15:24
55  Henny HogewegDynamica50.15minMse   12.107  4:573.36+15:28
56  Thomas JansenAken50.30minMse   12.048  4:593.35+15:43
57  Rene GoetheerWolphaartsdijk50.35minM50   12.028  4:593.34+15:48
58  Laus de RidderVlissingen50.37minM55   12.020  5:003.34+15:50
59  Andre CrucqDynamica50.43minM65   11.996  5:003.33+15:56
60  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge50.53minM45   11.957  5:013.32+16:06
61  Berry KnibbelerScheldesport50.59minM55   11.933  5:023.31+16:12
62  Harold de MaatScheldesport51.11minM45   11.887  5:033.30+16:24
63  Peter MaranusAagtekerke51.58minM45   11.708  5:073.25+17:11
64  Naomi Schelfhout52.24minV35   11.611  5:103.23+17:37
65  Wim de JongeAV'5652.56minM65   11.494  5:133.19+18:09
66  Gerrit SpaansAV'5653.19minM65   11.411  5:153.17+18:32
67  Els GelokDynamica53.27minV55   11.383  5:163.16+18:40
68  Sjirk de JongDynamica53.59minM55   11.270  5:193.13+19:12
69  Acronius KramerAV'5655.02minM65   11.055  5:263.07+20:15
70  Jannie de VriesDynamica55.05minV55   11.045  5:263.07+20:18
71  Jon van CaspelDynamica55.17minM60   11.005  5:273.06+20:30
72  Jack FolkersmaScheldesport56.02minM45   10.858  5:323.02+21:15
73  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland56.24minM55   10.787  5:343.00+21:37
74  Natalie SinkeGonzalez Running56.27minV40   10.778  5:342.99+21:40
75  Petra VerhulstDynamica56.38minV45   10.743  5:352.98+21:51
76  Kobus BotmanDynamica57.02minM65   10.667  5:372.96+22:15
77  Ilse TraasHeinkenszand57.04minVse   10.661  5:382.96+22:17
78  Ron van VeenGonzalez Running57.42minM45   10.544  5:412.93+22:55
79  Ellie SpaansAV'5657.56minV60   10.502  5:432.92+23:09
80  Arthur StijnsDynamica58.48minM70   10.347  5:482.87+24:01
81  Dita DaalmeijerDynamica59.05minV45   10.297  5:502.86+24:18
82  Lena KleingeldVlissingen59.54minV55   10.157  5:542.82+25:07
83  Sonet VermaireVlissingen1.00.15minVse   10.098  5:572.80+25:28
84  Alexandra PijnenScheldesport1.00.24minV35   10.073  5:572.80+25:37
85  Patrick DobbelaarScheldesport1.00.27minM35   10.065  5:582.80+25:40
86  Leo JansenJansenBrothe1.01.16minM65   9.930  6:032.76+26:29
87  Sonja HillebrandKoudekerke1.02.10minV45   9.787  6:082.72+27:23
88  Wesley LammeringBarendrecht1.04.04minMse   9.496  6:192.64+29:17
89  Marijke StokerHeerenveen1.04.06minV35   9.491  6:192.64+29:19
90  Theo SimonsDynamica1.07.00minM65   9.081  6:362.52+32:13
Mannen: 72 (80%) => M35=7 - M40=1 - M45=14 - M50=7 - M55=14 - M60=4 - M65=8 - M70=1 - Mse=16
Vrouwen: 17 (18.89%) => V35=5 - V40=1 - V45=3 - V55=3 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

10.14 km

2019Tim Pleijte34:47Erwin Harmes34:58Job de Feijter35:37Monica Sanderse42:1190
2018Yunis Stitan35:16Tim van den Broeke35:41Erwin Harmes36:14Monica Sanderse43:4992
2017Tim Pleijte35:19Eric Wolfert37:44Michael Dewilde37:46Mirthe Overkamp44:2473

9.66 km

2016Tim Pleijte34:04Job de Feijter35:41Erwin Adan35:54Laurey van den Berge42:0580
2015Tim Pleijte33:34Martijn de Kok35:24Erwin Harmes36:27Katleen Meire48:4775

11 km

2014Tommy Staal38:49Erwin Adan39:22Robert Willemse39:46Laurey van den Berge43:1495
3.22 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mehary AbyahamANSS12.25minMse   15.560  3:514.32-
2  Willem de KorteGonzalez Running12.42minMse   15.213  3:574.23+0:17
1  Noor DekkerSerooskerke12.59minVse   14.881  4:024.13-
3  Niels van TuilAV'5613.07minMse   14.729  4:044.09+0:08
4  Pieter-Jan de BaarAV'5614.25minM40   13.401  4:293.72+1:26
5  Pascal van de VoordeMiddelburg14.48minMse   13.054  4:363.63+1:49
6  Jasper ZuidhofAV'5615.00minMse   12.880  4:403.58+2:01
7  Ilse GoudswaardDelta Sport15.05minMeB   12.809  4:413.56+2:06
8  Ruchama HoutzagerDelta Sport15.19minMeB   12.614  4:453.50+2:20
9  Bert JoppeFlakkee15.22minMse   12.573  4:463.49+2:23
10  Jesse WernsingDelta Sport15.43minMse   12.293  4:533.41+2:44
11  Eva den ExterRKHAV15.46minMeB   12.254  4:543.40+2:47
12  Rachida GuchtenneireScheldesport15.51minVse   12.189  4:553.39+2:52
13  Paulette de KrakerDynamica15.59minVse   12.088  4:583.36+3:00
14  Jonathan DobbelaarScheldesport16.05minMse   12.012  5:003.34+3:06
15  Sanne de BaarAV'5616.08minMeB   11.975  5:013.33+3:09
16  Sanne StitanDelta Sport16.15minVse   11.889  5:033.30+3:16
17  Marian SteenblokAV'5616.37minV45   11.627  5:103.23+3:38
18  Annemarie VerschuureAV'5616.40minV40   11.592  5:113.22+3:41
19  Fleur LeenheerDelta Sport16.43minMeB   11.557  5:113.21+3:44
20  Stefan DuinkerkeScheldesport16.56minMse   11.409  5:163.17+3:57
21  Joland t JongDelta Sport17.00minVse   11.365  5:173.16+4:01
22  Ron DellebekeDynamica17.02minM60   11.342  5:173.15+4:03
23  Dorien de VisserAagtekerke17.05minVse   11.309  5:183.14+4:06
24  George SchanckWielingen18.01minM35   10.723  5:362.98+5:02
25  Manon WakkerScheldesport18.25minV35   10.490  5:432.91+5:26
26  Jane van der VloetHulst19.41minVse   9.815  6:072.73+6:42
27  Pieter KlemSommelsdijk19.46minMse   9.774  6:082.72+6:47
28  Emmy van CaspelDynamica20.16minV65   9.533  6:182.65+7:17
29  Lenie van KlevenVlissingen21.19minV65   9.063  6:372.52+8:20
30  Els van ZwietenDelta Sport22.32minV70   8.574  7:002.38+9:33
31  Sjoerd WassinkVlissingen23.51minMse   8.101  7:242.25+10:52
32  Bart WassinkDynamica23.52minMse   8.095  7:252.25+10:53
33  Sjaak van HooijdonkGoes24.47minMse   7.796  7:422.17+11:48
34  Jaap den EngelsmanGoes24.50minVse   7.780  7:432.16+11:51
Mannen: 16 (45.71%) => M35=1 - M40=1 - M60=1 - Mse=13
Vrouwen: 14 (40%) => V35=1 - V40=1 - V45=1 - V65=2 - V70=1 - Vse=8
Meisjes: 5 (14.29%) => MeB=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.137 seconden nodig om deze lijst met 125 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

2018/2019 Kustcross, Vlissingen MA00/01   4.6 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Mirthe de       0206 Scheldesport 0:23:37 578936  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JB02/03   4.6 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Nathan de       0204 Scheldesport 0:19:15 684110C 
002 Vierbergen      Mats            0341 RKHAV        0:21:22 751738C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MB02/03   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Goudswaard      Ilse            0965 Delta Sport  0:15:05 737660  
002 Houtzager       Ruchama         0964 Delta Sport  0:15:19 681666  
003 Exter           Eva den         0985 RKHAV        0:15:46 707425C 
004 Baar            Sanne de        0981 AV'56        0:16:08 786616C 
005 Leenheer        Fleur           0963 Delta Sport  0:16:43 786072  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen Hkcr+JA   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Abyaham         Mehary          0890 ANSS         0:12:25         
002 Korte           Willem de       0911 Gonzales RT  0:12:42 694615  
003 Tuil            Niels van       0908 AV'56        0:13:07 846716  
004 Baar            Pieter-Jan de   0984 AV'56        0:14:25 832179C 
005 Voorde          Pascal van de   0987 Middelburg   0:14:48 C       
006 Zuidhof         Jasper          0983 AV'56        0:15:00 678272C 
007 Joppe           Bert            0933 Flakkee      0:15:22 909726C 
008 Wernsing        Jesse           0966 Delta Sport  0:15:43 717426  
009 Dobbelaar       Jonathan        0925 Scheldesport 0:16:05 842077  
010 Duinkerke       Stefan          0894 Scheldesport 0:16:56         
011 Dellebeke       Ron             0958 Dynamica     0:17:02 56857C  
012 Schanck         George          0970 Wielingen    0:18:01 733744C 
013 Klem            Pieter          0770 Sommelsdijk  0:19:46         
014 Wassink         Sjoerd          0897 Vlissingen   0:23:51         
015 Wassink         Bart            0892 Dynamica     0:23:52         
016 Hooijdonk       Sjaak van       0895 Goes         0:24:47         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen Vkcr+MA   3.2 km
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Dekker          Noor            0896 Serooskerke  0:12:59         
002 Guchtenneire    Rachida         0973 Scheldesport 0:15:51 928770  
003 Kraker          Paulette de     0998 Dynamica     0:15:59 ?? C    
004 Stitan          Sanne           0937 Delta Sport  0:16:15 507305C 
005 Steenblok       Marian          0975 AV'56        0:16:37 763300C 
006 Verschuure      Annemarie       0960 AV'56        0:16:40 855081  
007 Jong            Joland 't       0950 Delta Sport  0:17:00         
008 Visser          Dorien de       0898 Aagtekerke   0:17:05         
009 Wakker          Manon           0974 Scheldesport 0:18:25 881428  
010 Vloet           Jane van der    0999 Hulst        0:19:41         
011 Caspel          Emmy van        0891 Dynamica     0:20:16         
012 Kleven          Lenie van       0955 avvn Vlissin 0:21:19 209921C 
013 Zwieten         Els van         0935 Delta Sport  0:22:32 631251  
014 Engelsman       Jaap den        0893 Goes         0:24:50         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JC04/05   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Zeeuw           Tobias de       0201 Scheldesport 0:10:31 735396C 
002 Kooten          Thijs van       0311 AV'56        0:10:40 927292  
003 Baar            Remco de        0652 AV'56        0:10:57         
004 Schuit          Daan            0200 Scheldesport 0:11:32 788203  
005 Houwelingen     Tom van         0027 Dynamica     0:11:53 785531C 
006 Broeksma        Silas           0392 AV'56        0:12:13 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MC04/05   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Graaf           Amy de          0475 AV'56        0:11:18 764681  
002 Vierbergen      Kirsten         0340 RKHAV        0:12:13 882634C 
003 Keijmel         Myrthe          0202 Scheldesport 0:12:39 764100C 
004 Kroonen         Xenia           0743 RKHAV        0:14:24 751753  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JD06/07   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Zedie           0230 Flakkee      0:11:07 847287C 
002 Steels          Jaro            0033 RKHAV        0:11:14 858755C 
003 Steenblok       Koen            0162 AV'56        0:11:34 835097C 
004 Koole           Stijn           0315 Dynamica     0:11:36 784092C 
005 Wieles          Vicktor         0196 Scheldesport 0:12:03 849324C 
006 Pijnen          Benjamin        0198 Scheldesport 0:13:10 843320C 
007 Oele            Niels           0168 AV'56        0:13:14 846188C 
008 Lous            Jochem          0076 Dynamica     0:16:09 832135C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MD06/07   2.5 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Voorde          Kyra van de     0069 Dynamica     0:11:31 845214C 
002 Wibbelink       Felien          0011 Dynamica     0:12:01 834220C 
003 Elias           Alexandra       0058 RKHAV        0:12:43 893311  
004 Simonse         Marit           0308 AV'56        0:12:47 C       
005 Kraker          Yasmine de      0013 Dynamica     0:12:53 817736C 
006 Steigerwald     Myrthe          0082 AV'56        0:13:08 889308C 
007 Dikkenberg      Inke van den    0079 AV'56        0:13:14 786624C 
008 Exter           Ann den         0073 RKHAV        0:13:17 814302C 
009 Goudswaard      Lieke           0304 Delta Sport  0:13:20 830969  
010 Struijk         Maud            0643 Delta Sport  0:14:50         
011 Peeters         Demi            0193 Scheldesport 0:15:03 831473C 
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpA2 08   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Boogaard        Ezra            0028 Dynamica     0:05:16 866790C 
002 Verbiest        Kyano           0190 Scheldesport 0:05:50 870104C 
003 Giele           Midas           0187 Scheldesport 0:05:52 855729C 
004 Ouden           Piet van den    0783 Delta Sport  0:05:54 920450  
005 Beuns           Jens            0072 AV'56        0:06:14 C       
006 Huffel          Renzo van       0034 RKHAV        0:06:17 919664  
007 Schillings      Roemer          0108 Dynamica     0:06:26 878233C 
008 Poorten         Sven van        0035 RKHAV        0:06:35 911590C 
009 Juffermans      Jelle           0394 Delta Sport  0:06:37         
010 Noordijk        Lyam            0186 Scheldesport 0:06:42 866289C 
011 Wagenaar        Seppe           0093 AV'56        0:07:15 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpA1 09   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Melse           Abel            0320 AV'56        0:05:48 C       
002 Houwing         Jiska           0138 Dynamica     0:05:50         
003 Beljaars        Damian          0164 Dynamica     0:06:00 903161C 
004 Duinkerke       Pepijn          0184 Scheldesport 0:06:56 885191C 
005 Stroo           Quinten         0064 Dynamica     0:07:03 ??      
006 Tuller          Sven            0177 Scheldesport 0:07:06 C       
007 Tuller          Marcel          0178 Scheldesport 0:07:08 C       
008 Belzen          Tygo van        0460 Dynamica     0:07:32         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpA2 08   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Mol             Elise           0022 AV'56        0:05:58 867754C 
002 Pijnen          Valerie         0189 Scheldesport 0:06:23 843321C 
003 Zahradnik       Iris            0188 Scheldesport 0:06:28 849325  
004 Zuidweg         Norah           0010 AV'56        0:06:30 891707C 
005 Bustraan        Tess            0409 AV'56        0:07:05 907749C 
006 Damme           Marit van       0191 Scheldesport 0:07:10 855728C 
007 Dobbelaar       Rebekka         0361 Scheldesport 0:08:05         
008 Putter          Marit de        0335 Scheldesport 0:08:17         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpA1 09   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Joppe           Daphne          0231 Flakkee      0:06:11 89774C  
002 Vloet           Sabine van der  0009 RKHAV        0:06:18 871637C 
003 Soethaert       Jo-Ann          0181 Scheldesport 0:06:30         
004 Vermaelen       Sara            0180 Scheldesport 0:06:33         
005 Vervuurt        Sophie          0793 Dynamica     0:06:41 927299  
006 Govers          Anouk           0312 AV'56        0:06:50 C       
007 Koning          Nikki de        0406 AV'56        0:06:58 C       
008 Visser          Britt           0758 Dynamica     0:07:13 929368  
009 Groeneveld      Marjolein       0014 RKHAV        0:07:16 841702C 
010 Verschuure      Fayenne         0319 AV'56        0:07:19 C       
011 Maat            Femke           0356 AV'56        0:07:24         
012 Post            Jasmijn         0182 Scheldesport 0:07:39 C       
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpB  10   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Post            Thijmen         0174 Scheldesport 0:05:52 C       
002 Minnaar         Kylian          0598 Middelburg   0:06:01         
003 Zweedijk        Tim             0306 Delta Sport  0:06:03 912753  
004 Driedijk        Aneirin         0049 Dynamica     0:06:24 910263C 
005 Ouden           Pim van den     0784 Delta Sport  0:06:33 927678  
006 Waesberghe      Michael van     0029 RKHAV        0:06:49 911587C 
007 Poorten         Mike van        0036 RKHAV        0:06:52 911591C 
008 Braal           Jan de          0318 AV'56        0:07:06 C       
009 Drongelen       Lucas van       0175 Scheldesport 0:07:19 894540  
010 Schraaf         Robin van de    0309 AV'56        0:07:39 C       
011 Schoonen        Rex             0639 Delta Sport  0:08:04         
012 Boot            Damian          0305 Delta Sport  0:08:42 903231  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpB  10   1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Steels          Ona             0032 RKHAV        0:06:51 921132C 
002 Kraker          Aimee de        0012 Dynamica     0:07:21 882641C 
003 Westerweele     Vivian          0095 AV'56        0:07:44 904082C 
004 Strobos         Danitshia       0798 Dynamica     0:08:44 928699  
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen JpC  11+  1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Soethart        Kevin           0172 Scheldesport 0:06:26 C       
002 Barentsen       Collin          0107 Dynamica     0:06:45 C       
003 Waesberghe      Floris van      0030 RKHAV        0:07:20 911586C 
004 Juffermans      Coen            0411 Zierikzee    0:07:27         
005 Schrier         Viggo           0790 Dynamica     0:07:35 926591  
006 Elias           Nicolas         0065 RKHAV        0:07:38 930981  
007 Klem            Dani            0765 Sommelsdijk  0:08:52         
 
2018/2019 Kustcross, Vlissingen MpC  11+  1.2 m
    naam                             stn club           tyd    lic
001 Klem            Lara            0769 Sommelsdijk  0:06:37         
002 Schoonen        Lorelei         0635 Delta Sport  0:07:23         
003 Guchteneire     Lois de         0333 Scheldesport 0:07:52 928772  
004 Tuller          Evi-Marlene     0170 Scheldesport 0:08:19 C       
005 Potter          Bente de        0362 Scheldesport 0:08:51         
006 Peeters         Maila           0171 Scheldesport 0:09:24 C       
007 Meijer          Noortje         0307 Delta Sport  0:10:09 920455

  Hse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Feijter         Job de         RKHAV 003 215 250 220 233     241 233 05 1182  6
 2 Pleijte         Tim            Dynam 002 241 186 241 250         250 00 1168  5
 3 Vos             Patrick de     AV'56 051 226 233 211 226 241 226 220 15 1167  7
 4 Wolfert         Eric           Flakk 380 194 211 200 207 233 211 215 15 1092  7
 5 Stitan          Junis          Delta 384 220 133 226 074 250 001 226 15 1070  7
 6 Meeuwse         Robbert        AV'56 414     188 174 186 211     207 00 0966  5
 7 Rijck           Emardo de      Sint  104 154 178 182 176 188 197     05 0926  6
 8 Rijk            Arnoud         AV'56 321 164     178 112 166 162     00 0782  5
 9 Meij            Otto           Dynam 061 148     133 115 161 157 164 05 0768  6

   starts  121
   H35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Harmes          Erwin          Gonza 001 233     233 211 215 001 241 05 1138  6
 2 Boone           Jozias         AV'56 225 197     197 197 226 215 211 05 1051  6
 3 Hamer           Michael den    Schel 211 176 197 188 166 197 188     05 0951  6
 4 Verhaeghe       Bart           AV'56 063 161     172 156 180 182     00 0851  5
 5 Traas           Marijn         Heink 339 128     121 064 151 130 141 05 0676  6
 6 Dobbelaar       Patrick        Schel 517     119 107 004 148 119 120 05 0618  6

   starts  105
   H45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Balkenende      Peter          AV'56 234 188     191 184 207 203 200 05 0994  6
 2 Karelse         Johan          AV'56 074 184 191 184 170 194 194 194 15 0972  7
 3 Verhage         Arjo           Dynam 393         186 178 203 200 203 00 0970  5
 4 Alphen          Edwin van      Dynam 024 180 182     161 184 174 180 05 0905  6
 5 Broecke         Francois van deWieli 017 153 158 148 124 168 153 174 15 0821  7
 6 Wieles          Adriaan        Schel 221 157 166 161 147 174 158     05 0821  6
 7 Zeeuw           Alwin de       Schel 215 149 155 146 120 170 156 168 15 0813  7
 8 Brouwer         Sjaak          Dynam 317 170 154     141 159 161     00 0785  5
 9 Veen            Jaap van der   Schel 217 146 151 136 111     144 153 05 0735  6
10 Maat            Harold de      Schel 216 139 144 131 054 153 136 132 15 0719  7
11 Lievense        Hans           Midde 155 130 136 124 078 155 133     05 0683  6
12 Folkertsma      Jack           Schel 433     127     023 147 124 125 00 0546  5

   starts  206
   H55-64                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Vos             Wilko de       AV'56 085 178 176 180 153 182 176 184 15 0915  7
 2 Mourik          Piet van       Delta 046     172 166 151 176 168 178 05 0865  6
 3 Meeuwse         JanWillem      AV'56 059 160 162 156 128 172     172 05 0827  6
 4 Lous            Henk           Dynam 044 133 148 132 075 160 151     05 0729  6
 5 Heijden         Kees van der   Dynam 018 136 138 126 069 157 132 145 15 0723  7
 6 Noordijke       Peter          Goes  425     135     087 152 137 148 00 0659  5
 7 Zaman           Jacques        Schel 223 129 141 118 050 149         00 0587  5
 8 Knibbeler       Berry          Schel 222 125 129 115 068         133 00 0570  5

   starts  116
   H65+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kloet           Cor            Delta 026 144 147 134 088 156 135 142 15 0739  7
 2 Crucq           Andre          Dynam 091 131 143 123 079 154 134 135 15 0712  7
 3 Jonge           Wim de         AV'56 008 126 137 119 032 150     130 05 0667  6
 4 Botman          Kobus          Dynam 390     123 110     146 121 123 00 0623  5
 5 Stijns          Arthur         Dynam 023     122 109 010 145     121 00 0507  5

   starts  55
   JA 00/01                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Kruisifikx      Thomas         Schel 205 142     151     178 148 160 00 0779  5

   starts  7
   Vse-34                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Mourik          Emma van       Delta 047 197 215 207 194 241 233 226 15 1137  7

   starts  33
   V35-44                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Sanderse        Monica         Dynam 004 241 241 241 250 250 241 250 15 1247  7
 2 Meijboom        Durby          Vliss 054 211 220 211 211     220 233 05 1100  6
 3 Pijnen          Alexandra      Schel 431     178 170 149     197 186 00 0880  5

   starts  40
   V45-54                                   Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Goole           Saskia         AV'56 368 194     200 191 233 215     00 1033  5
 2 Booij           Natasja        Schel 214 207 211 203 184 226         00 1031  5
 3 Lievense        Corina         Midde 154 182 191 188 152 207 203     05 0976  6

   starts  46
   V55+                                     Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Gelok           Els            Dynam 070 200 197 180 176 211     215 05 1008  6
 2 Vries           Jannie de      Dynam 025 186 188     172 200 211 211 05 1001  6

   starts  22
   MA00/01                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Mirthe de      Schel 206 250 250 250 241     250 250 05 1255  6

   starts  7
   JB02/03                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Nathan de      Schel 204 226 226 233 241     241 250 05 1196  6
 2 Abdallah        Jamal          Schel 382 233 233 241 233 241         00 1181  5
 3 Vierbergen      Mats           RKHAV 341 215 207 220 226 226     241 05 1133  6
 4 Maat            Ralph de       Schel 203 220 215 226     233 233     00 1127  5

   starts  33
   MB02/03                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Deckere         Saartje de     RKHAV 934     250 250 233 250 250     00 1233  5
 2 Goudswaard      Ilse           Delta 965 250 233 233 241 226 226 250 15 1222  7
 3 Houtzager       Ruchama        Delta 964 211 220 226 226 215 241 241 15 1169  7
 4 Exter           Eva den        RKHAV 985 226 241 211 220 233     233 05 1158  6
 5 Baar            Sanne de       AV'56 981 220 207 215 211 241 233 226 15 1150  7
 6 Smits           Veerle         AV'56 972 215 226 220 215 220         00 1096  5
 7 Acker           Emma van       RKHAV 948 233 215 200 200 211         00 1059  5
 8 Leenheer        Fleur          Delta 963 200 203 203 203 203 215 220 15 1059  7
 9 Kapteijn        Lisa           AV'56 990 203 200 207 207 207         00 1024  5

   starts  67
   Hkcr+JA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Verbrugge       Mees           AV'56 976 226 241 211 220 241 226     05 1159  6
 2 Driesche        Matthijs van   PAC R 978 220     215 233 250 241     00 1159  5
 3 Voorde          Pascal van de  Midde 987 194 194 194 203 226 215 220 15 1073  7
 4 Baar            Pieter-Jan de  AV'56 984 191 191 191 200 220 207 226 15 1059  7
 5 Joppe           Bert           Flakk 933     176 184 197 215 200 211 05 1012  6
 6 Wernsing        Jesse          Delta 966 182 182 188 191 203 197 207 15 1001  7
 7 Dobbelaar       Jonathan       Schel 925     180 180 186 207 194 203 05 0975  6
 8 Dellebeke       Ron            Dynam 958 180 174 178 184 194 191 197 15 0961  7
 9 Schanck         George         Wieli 970 178 172 176 182     188 194 05 0923  6

   starts  126
   Vkcr+MA                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Stitan          Sanne          Delta 937     233 241 241 250 241 226 05 1211  6
 2 Kraker          Paulette de    Dynam 998 215 220 226 233     233 233 05 1150  6
 3 Jong            Joland 't      Delta 950 207 197 215 220 220 226 211 15 1107  7
 4 Verschuure      Annemarie      AV'56 960 203 215     226 226     215 00 1085  5
 5 Rasenberg       Ingrid         Delta 991 194 194 211 207 207 215     05 1039  6
 6 Vloet           Jane van der   Hulst 999 188 200 207 203 203 211 200 15 1039  7
 7 Wakker          Manon          Schel 974 200 203     215 215     203 00 1036  5
 8 Mol-Krijger     Marina         AV'56 997 186 191 197 200 200 207     05 1000  6
 9 Zwieten         Els van        Delta 935     186 194 191     200 191 00 0962  5

   starts  94
   JC04/05                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Zeeuw           Tobias de      Schel 201 220 250 250 250 250 250 250 15 1265  7
 2 Kooten          Thijs van      AV'56 311 211     233 241 241 220 241 05 1181  6
 3 Schuit          Daan           Schel 200     226 226 226 233 211 226 05 1142  6
 4 Dikkenberg      Jesse van den  AV'56 080 215     241 211 226 215     00 1108  5
 5 Houwelingen     Tom van        Dynam 027 200 220 215 220 220     220 05 1100  6
 6 Broeksma        Silas          AV'56 392     211 211 207 211     215 00 1055  5
 7 Kapteijn        Mart           AV'56 056 194 207 207 203 207         00 1018  5
 8 Berg            Nino van den   AV'56 101 191 203 203 200 203 203     05 1017  6

   starts  67
   MC04/05                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Keijmel         Myrthe         Schel 202 207 250 226 250 241 250 233 15 1239  7
 2 Vierbergen      Kirsten        RKHAV 340 200 233 215 233 233     241 05 1160  6
 3 Sluijs          Femke van      AV'56 048 188 215     215 220 233     00 1071  5

   starts  47
   JD06/07                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Julius         Dynam 088 233 250 250 250 241 250     05 1246  6
 2 Joppe           Zedie          Flakk 230 226 241 226 207 233 241 250 15 1206  7
 3 Koopman         Kasper         Dynam 310 194 215 215 233 226 233     05 1127  6
 4 Steels          Jaro           RKHAV 033 203 226 220 215 215     241 05 1122  6
 5 Koole           Stijn          Dynam 315 188 203 203 226 211 226 226 15 1107  7
 6 Maat            Fabian de      Schel 197 220 233 211 211 220 215     05 1104  6
 7 Steenblok       Koen           AV'56 162 197     207     203 207 233 00 1047  5
 8 Wieles          Vicktor        Schel 196 174 194 197 203 207 203 220 15 1045  7
 9 Pijnen          Benjamin       Schel 198 178 200 194 197 188 191 215 15 1012  7
10 Lous            Jochem         Dynam 076 155 180 176 191 186 184 207 15 0963  7
11 Oele            Niels          AV'56 168 164     186     191 188 211 00 0940  5
12 Zandstra        Lucas          Wieli 106 166 186 182 200 194         00 0928  5

   starts  128
   MD06/07                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Voorde          Kyra van de    Dynam 069 207 250 250 250 250 233 250 15 1265  7
 2 Wibbelink       Felien         Dynam 011 200 241 233 241 241 226 241 15 1212  7
 3 Kraker          Yasmine de     Dynam 013 211 233 211 220 226 200 220 15 1125  7
 4 Simonse         Marit          AV'56 308 162 226 215 226 203 203 226 15 1111  7
 5 Maranus         Femke          Dynam 052 226 220 220     215 220     00 1101  5
 6 Dikkenberg      Inke van den   AV'56 079 180     203 207 220 215 211 05 1061  6
 7 Goudswaard      Lieke          Delta 304 174 207 197 203 200 211 203 15 1039  7
 8 Hamer           Benthe den     Schel 192 182 211 207 211 207 197     05 1038  6
 9 Elias           Alexandra      RKHAV 058 166 215     197 211     233 00 1022  5
10 Exter           Ann den        RKHAV 073 172 200 186 191 197     207 05 0986  6
11 Peeters         Demi           Schel 193 159 194 184 186 188 194 197 15 0974  7

   starts  115
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA2 08                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Boogaard        Ezra           Dynam 028 233 250 250 250 250 250 250 00 1265  7
 2 Verbiest        Kyano          Schel 190 211 241 241 241 241     241 00 1210  6
 3 Giele           Midas          Schel 187 194 226 226 233 233 241 233 00 1181  7
 4 Poorten         Sven van       RKHAV 035 197 233 220     220 226 207 00 1111  6
 5 Beuns           Jens           AV'56 072 180 211 233     215 220 220 00 1104  6
 6 Huffel          Renzo van      RKHAV 034 178 215 215     226 215 215 00 1091  6
 7 Noordijk        Lyam           Schel 186 182 207     220 211 211 200 00 1054  6
 8 Wagenaar        Seppe          AV'56 093 161 194 194 226     203 197 00 1019  6
 9 Juffermans      Jelle          Delta 394     200 200 211 200 194 203 00 1019  6
10 Schillings      Roemer         Dynam 108 163     203 001     200 211 00 0778  5

   starts  98
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpA1 09                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Melse           Abel           AV'56 320     250 250 250 250 250 250 00 1255  6
 2 Beljaars        Damian         Dynam 164 211 241 226 233 241 233 233 00 1196  7
 3 Houwing         Jiska          Dynam 138     233 233     233 241 241 00 1181  5
 4 Duinkerke       Pepijn         Schel 184     226 207 200 226 203 226 00 1093  6
 5 Stroo           Quinten        Dynam 064 176 203 197 203 220 211 220 00 1072  7
 6 Tuller          Sven           Schel 177 194 220 200 211 203     215 00 1054  6
 7 Tuller          Marcel         Schel 178 174 207 211 207 207     211 00 1048  6
 8 Berman          Florian        AV'56 233 180 211 203 194 215 207     00 1030  6

   starts  87
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA2 08                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Bowien         Dynam 087 241 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Mol             Elise          AV'56 022 233 241 241 241 233 241 250 00 1229  7
 3 Pijnen          Valerie        Schel 189 207 233 233 215 226 233 241 00 1181  7
 4 Zuidweg         Norah          AV'56 010 194 226 220 233 215     226 00 1125  6
 5 Zahradnik       Iris           Schel 188 200 220 226 211 220     233 00 1115  6
 6 Bustraan        Tess           AV'56 409     207 211 220     226 220 00 1084  5
 7 Damme           Marit van      Schel 191     211 215 207 211 215 215 00 1072  6
 8 Wilhelm         Nienke         Schel 432     215 207 203 207 220     00 1052  5
 9 Dobbelaar       Rebekka        Schel 361 188 203 203 200 203 211 211 00 1046  7

   starts  70
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpA1 09                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Joppe           Daphne         Flakk 231 226 241 250 250 250 250 250 00 1265  7
 2 Vloet           Sabine van der RKHAV 009 203 233 241 226 241 241 241 00 1212  7
 3 Pijnen          Victoria       Schel 179 211 226 233 233 215         00 1118  5
 4 Soethaert       Jo-Ann         Schel 181 168 200 197 220 211 233 233 00 1112  7
 5 Govers          Anouk          AV'56 312 207     226 215 226     215 00 1089  5
 6 Vermaelen       Sara           Schel 180 200 220 220     220     226 00 1086  5
 7 Koning          Nikki de       AV'56 406     197 203 203 203 220 211 00 1045  6
 8 Maat            Femke          AV'56 356 178 203 207 207 207 203 197 00 1042  7
 9 Verschuure      Fayenne        AV'56 319 180 188 211 200     211 200 00 1015  6
10 Groeneveld      Marjolein      RKHAV 014 184 207 200         215 203 00 1009  5
11 Post            Jasmijn        Schel 182 186 194 194     200 207 194 00 0994  6

   starts  92
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpB  10                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Post            Thijmen        Schel 174 226 250 250     250 250 250 00 1255  6
 2 Zweedijk        Tim            Delta 306 215 241 241 250     241 233 00 1211  6
 3 Driedijk        Aneirin        Dynam 049 203 233 233 233 241 220 226 00 1181  7
 4 Waesberghe      Michael van    RKHAV 029 188 211 215 220 211     215 00 1077  6
 5 Poorten         Mike van       RKHAV 036 186 226 203     220 211 211 00 1076  6
 6 Braal           Jan de         AV'56 318 191     207 207 203     207 00 1015  5
 7 Boot            Damian         Delta 305 170 200 197 197 194 184 194 00 0997  7
 8 Schraaf         Robin van de   AV'56 309 176     194 194 197 188 200 00 0978  6

   starts  100
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpB  10                                  Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Schletterer     Dorethe        Dynam 086 250 250 250 250 250 250     00 1250  6
 2 Steels          Ona            RKHAV 032 226 241 226 241 241 241 250 00 1229  7
 3 Kraker          Aimee de       Dynam 012 220 233 233 226 233 233 241 00 1188  7
 4 Westerweele     Vivian         AV'56 095 194 220 211 220 220 220 233 00 1128  7

   starts  50
    Geen bonus meer voor pupillen 
   JpC  11+                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Soethart        Kevin          Schel 172 197 250 250 250 250 250 250 00 1265  7
 2 Waesberghe      Floris van     RKHAV 030 207 233 226 241 241 241 233 00 1204  7
 3 Juffermans      Coen           Zieri 411     226 220 233 226 220 226 00 1136  6
 4 Elias           Nicolas        RKHAV 065 182 220     220 220     215 00 1057  5

   starts  55
    Geen bonus meer voor pupillen 
   MpC  11+                                 Moe Eld Ink Del Sch Gre Kus bon tot  w
 1 Tuller          Evi-Marlene    Schel 170 215 241 233 241 241     226 00 1187  6
 2 Peeters         Maila          Schel 171 200 226 220 211 233 241 215 00 1150  7
 3 Meijer          Noortje        Delta 307 197 215 215 207 226 233 211 00 1115  7

   starts  47
   totaal  2034 starts

 
Laatste reactie:
Jan Roose: JARO Crossen 2011 – 2021..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.21.23  M55
marath Ingrid Koene (PR 3.28.34)4.12.32  V55
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
Atletiek Zeeland © 2019