zondag 22 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

47e Pannekoekloop

Westenschouwen, zaterdag 9 maart 2019 - Organisatie: Delta Sport
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim van den Broeke (PR 47.17) Vlissingen56.38minMse   15.892  3:474.41467
2  Tim Pleijte (PR 46.43) Dynamica56.38minMse   15.892  3:474.41467
3  Yunis Stitan (PR 49.36) Delta Sport56.58minMse   15.799  3:484.39454
4  Adriaan Walhout (PR 53.48) Dynamica58.36minM35   15.358  3:544.27395
5  Eric WolfertFlakkee59.06minMse   15.228  3:564.23377
6  Robbert Meeuwse (PR)AV '561.00.03minMse   14.988  4:004.16345
7  Arjo Verhage (PR 56.45) Dynamica1.01.32minM45   14.626  4:064.06298
8  Niels Goudswaard (PR 59.24) Delta Sport1.02.28minM45   14.408  4:104.00271
9  Sven Vermeulen (PR 58.27) Dynamica1.02.54minM40   14.308  4:123.97258
10  Edwin de la Ruelle (PR 51.31) Aart Stigter1.03.09minM50   14.252  4:133.96251
11  Ramon van de Grift (PR)Kamperland1.04.46minMse   13.896  4:193.86208
12  Robin RobartPassaat1.05.23minM35   13.765  4:223.82193
13  Jacob Holwerda (PR)Dreischor1.05.59minM35   13.640  4:243.79178
14  Cees Dijkman (PR 1.04.18) Burgh-Haamstede1.06.06minM45   13.616  4:243.78176
15  Arjan Beije (PR 49.09) Delta Sport1.06.11minM45   13.599  4:253.78174
16  Edwin van Alphen (PR 58.08) Dynamica1.06.15minM45   13.585  4:253.77172
17  Rob de Pagter (PR 1.03.20) Ritthem1.07.02minM35   13.426  4:283.73155
18  Ferry Engel (PR 56.58) Delta Sport1.07.07minM55   13.409  4:283.72153
19  Bas Groothedde (debuut) Delta Sport1.07.15minM45   13.383  4:293.72150
20  Piet van Mourik (PR 1.04.39) Delta Sport1.07.22minM55   13.360  4:293.71147
21  Jan-Willem Florie (PR 1.02.24) Vlissingen1.07.27minM35   13.343  4:303.71146
22  Martijn de Vries (PR 1.05.18) Middelburg1.07.42minM35   13.294  4:313.69140
23  Frédérique Burkin (PR 1.01.01) Wielingen1.07.50minV45   13.268  4:313.69153
24  Marius Besuijen (PR 55.01) AV '561.07.56minM55   13.248  4:323.68135
25  Robin Jonkers (PR)Olympia1.08.02minMse   13.229  4:323.67133
26  Rob Schaap (PR 1.00.12) Vlissingen1.09.18minM60   12.987  4:373.61109
27  Robin JongeneelNijmegen1.09.55minMse   12.872  4:403.5898
28  Michel Bouwman (PR)Burgh-Haamstede1.10.28minM45   12.772  4:423.5588
29  Daniel KannapinnLohmar1.10.30minM45   12.766  4:423.5588
30  Bram Verhage (PR 58.39) Dynamica1.10.32minM55   12.760  4:423.5487
31  Coen LegemaateRotterdam1.11.11minM35   12.643  4:453.5177
32  Sjef Goris (PR 1.08.45) Middelburg1.11.29minM50   12.590  4:463.5072
33  Rob van ZantenFortuna1.11.31minM55   12.584  4:463.5072
34  Marcel Moerland (PR 1.03.25) Krabbendijke1.11.42minM35   12.552  4:473.4969
35  Jesse Beijer (PR 1.02.03) Middelburg1.11.46minMse   12.541  4:473.4868
36  Robert Sonke (PR 1.08.43) Middelburg1.12.18minM45   12.448  4:493.4661
37  Patrick van SchiltOlympia1.12.30minM45   12.414  4:503.4558
38  Jan Willem Meeuwse (PR 53.20) AV '561.12.32minM55   12.408  4:503.4557
39  Jan van GentSpirit1.12.35minM55   12.400  4:503.4457
40  Steef Berrevoets (PR 1.07.06) Delta Sport1.12.39minM45   12.388  4:513.4456
41  Rian van Den Broeke (PR 47.57) Dynamica1.12.43minM55   12.377  4:513.4455
42  Ron HuizerAart Stigter1.12.50minM55   12.357  4:513.4353
43  Leo Dalebout (PR 1.05.20) Dynamica1.12.58minM55   12.334  4:523.4352
44  Joost BreukelsOud-Beijerland1.13.17minM35   12.281  4:533.4148
45  Annick BeckersKasterlee1.13.42minV45   12.212  4:553.3948
46  Bas Legemaate (debuut) Zierikzee1.13.56minM35   12.173  4:563.3840
47  Martje van Dixhoorn (debuut) Kapelle-Biezelinge1.14.00minMse   12.162  4:563.3839
48  Koen Schippers (PR 1.03.23) Gapinge1.14.17minMse   12.116  4:573.3736
49  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.14.20minM45   12.108  4:573.3636
50  Stefan van der Voorn (debuut) Zierikzee1.14.46minM45   12.037  4:593.3431
51  Lydia Kleinjan (PR 1.05.44) Goes1.14.57minVse   12.008  5:003.3433
52  Simon de FeijterWielingen1.15.11minM45   11.971  5:013.3327
53  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.15.24minM35   11.936  5:023.3225
54  Jos Put (PR 1.09.16) Vlissingen1.15.32minM55   11.915  5:023.3124
55  Eliny Diakakis (PR 1.06.32) Terneuzen1.15.42minVse   11.889  5:033.3025
56  Durby Meijboom (PR 1.10.18) Vlissingen1.16.14minV35   11.806  5:053.2821
57  Niels Goud (debuut) Goes1.16.30minMse   11.765  5:063.2717
58  Eric van Remortel (PR 1.04.40) AV '561.16.35minM60   11.752  5:063.2616
59  Pieter de Munnik (debuut) Burgh-Haamstede1.16.56minM35   11.698  5:083.2514
60  Arie van DijkFlakkee1.17.00minM65   11.688  5:083.2513
61  Maurice Rentmeester (PR 1.08.30) Wolphaartsdijk1.17.08minM35   11.668  5:093.2412
62  Leon Bij de Vaate (debuut) Zierikzee1.17.12minM35   11.658  5:093.2412
63  Ko van Damme (PR 1.10.32) AV '561.17.14minM55   11.653  5:093.2412
64  Jan HeshofSteenbergen1.17.35minM45   11.600  5:103.2210
65  Ronald OttoSpado1.17.37minM35   11.595  5:103.2210
66  Ronnie Krocké (PR 1.06.46) Oost-Souburg1.17.39minM60   11.590  5:113.229
67  Tonnis van Der Tuin (PR 1.13.42) AV '561.18.16minM55   11.499  5:133.196
68  Frank StraverWaddinxveen1.18.19minM35   11.492  5:133.196
69  Bram Kotvis (PR 1.05.42) Delta Sport1.18.50minM55   11.416  5:153.174
70  Cor Kloet (PR 1.13.27) Delta Sport1.18.50minM65   11.416  5:153.174
71  Edwin Schoe (PR 1.13.02) Middelburg1.18.55minM35   11.404  5:163.174
72  Peter Noordijke (debuut) Goes1.19.01minM55   11.390  5:163.163
73  Jack Smits (PR 1.07.22) Dynamica1.19.17minM55   11.352  5:173.153
74  Kees van EgmondSpado1.19.27minM55   11.328  5:183.152
75  Rene Goetheer (PR 1.12.10) Wolphaartsdijk1.19.29minM50   11.323  5:183.152
76  Edwin de Vlieger (PR 1.18.16) Scharendijke1.19.38minM45   11.302  5:193.142
77  Rob Jongeneel (PR 1.12.28) Middelburg1.19.42minM45   11.292  5:193.142
78  Vincent Barentsen (PR 1.08.07) Middelburg1.19.45minM35   11.285  5:193.131
79  Martijn GommerenRoosendaal1.19.50minM35   11.273  5:193.131
80  Wouter SchiedonRoosendaal1.19.51minM35   11.271  5:193.131
81  John Klippel (debuut) Sint-Annaland1.20.25minM35   11.192  5:223.11-
82  Ed WientjensBergen op Zoom1.20.41minM55   11.155  5:233.10-
83  Koen de Vries (PR 1.14.16) Dynamica1.20.45minM60   11.146  5:233.10-
84  Jos van GisbergenSpado1.20.49minM45   11.136  5:233.09-
85  Elbert Simonse (PR 1.12.34) Aagtekerke1.21.07minM35   11.095  5:243.08-
86  Jeroen de Vries (debuut) Schoondijke1.21.19minM45   11.068  5:253.07-
87  Henry van Klinken (PR 1.19.40) Delta Sport1.21.26minM35   11.052  5:263.07-
88  Henny Strating (PR 1.12.58) AV '561.21.30minV50   11.043  5:263.07-
89  Jos TorremansVosselaar1.21.47minM55   11.005  5:273.06-
90  Jeroen van HooijdonkGoes1.21.49minM35   11.000  5:273.06-
91  Leobert van de WielenSpado1.22.13minM45   10.947  5:293.04-
92  Gertjan van de Sluis (debuut) Delta Sport1.22.16minMse   10.940  5:293.04-
93  Wim de Jonge (PR 1.09.54) AV '561.22.35minM65   10.898  5:303.03-
94  Ron VerhaarKlaaswaal1.23.05minM55   10.832  5:323.01-
95  Marcel Engel (PR 1.09.08) Delta Sport1.23.13minM50   10.815  5:333.00-
96  Kees Den Hollander (PR 1.05.56) Dreischor1.23.20minM45   10.800  5:333.00-
97  George Hahn (PR 1.23.22) Zierikzee1.23.28minM45   10.783  5:343.00-
98  G ZweedijkZierikzee1.23.32minM45   10.774  5:342.99-
99  André van Den Hooven (PR 1.11.16) Oost-Souburg1.24.12minM45   10.689  5:372.97-
100  Wilco HoogerhuisRenesse1.24.15minM45   10.682  5:372.97-
101  Ingrid Koene (PR 1.10.48) AV '561.24.18minV55   10.676  5:372.97-
102  Paul de KortAlphen1.24.31minM55   10.649  5:382.96-
103  Gertjan JobseGelre1.24.33minM35   10.645  5:382.96-
104  Dion PolakWillemstad1.24.35minM45   10.640  5:382.96-
105  Arjen Dommisse (PR 1.15.21) Krabbendijke1.25.00minM35   10.588  5:402.94-
106  Theo Engel (PR 1.20.45) Delta Sport1.25.07minM55   10.574  5:402.94-
107  Cees KoppenOirschot1.25.20minM55   10.547  5:412.93-
108  Ane van de Velde (debuut) Delta Sport1.25.22minM55   10.543  5:412.93-
109  Marjanne van de Sluis (debuut) Delta Sport1.25.24minVse   10.539  5:422.93-
110  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Dynamica1.25.44minV35   10.498  5:432.92-
111  Digna de Boer (PR 1.18.47) Delta Sport1.25.46minV65   10.494  5:432.91-
112  Jannie de Vries (PR 1.16.55) Dynamica1.26.09minV55   10.447  5:452.90-
113  Marja SundermeijerSpirit1.26.24minV65   10.417  5:462.89-
114  Esther MondtWillemstad1.26.35minV35   10.395  5:462.89-
115  Jaco OostdijkWillemstad1.26.58minM45   10.349  5:482.87-
116  Arjan SchipaanboordCapelle aan den IJssel1.27.12minMse   10.321  5:492.87-
117  Corne SchipaanboordKapelle-Biezelinge1.27.13minMse   10.319  5:492.87-
118  Gilbert van Den Berge (PR 1.20.28) Krabbendijke1.27.42minMse   10.262  5:512.85-
119  Piet Beijer (PR 1.08.33) Dynamica1.27.50minM65   10.247  5:512.85-
120  Eveline Du ClooSpado1.28.03minMse   10.221  5:522.84-
121  Bram VerwijsFlakkee1.28.04minMse   10.220  5:522.84-
122  Robbert JobseBerlin1.28.09minM35   10.210  5:532.84-
123  Frits Burger (PR 1.15.32) Zierikzee1.28.21minM55   10.187  5:532.83-
124  Robin van Welt (debuut) Oost-Souburg1.28.48minM35   10.135  5:552.82-
125  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Dynamica1.28.57minV45   10.118  5:562.81-
126  Gertjan Bakker (PR 1.07.47) AV '561.29.01minM45   10.110  5:562.81-
127  Richard Polderdijk (PR 1.11.12) Kortgene1.29.02minM50   10.109  5:562.81-
128  Martin Geluk (PR 1.20.39) Kattendijke1.29.06minM35   10.101  5:562.81-
129  Johan de Vlieger (PR 48.00) Dynamica1.29.08minM60   10.097  5:572.80-
130  Marian Steenblok (PR 1.20.17) AV '561.29.15minV45   10.084  5:572.80-
131  Steffen Humer (PR 1.09.05) AV '561.29.17minM50   10.080  5:572.80-
132  Martin LugtenburgFlakkee1.29.33minM45   10.050  5:582.79-
133  Krista Voorham (PR 1.13.55) Delta Sport1.29.51minV45   10.017  5:592.78-
134  Hans de Jonge (PR 1.07.03) Goes1.30.03minM55   9.994  6:002.78-
135  Rebecca de Winter (PR 1.20.35) Ovezande1.30.15minV55   9.972  6:012.77-
136  Eric van VeenSpado1.30.23minM45   9.958  6:022.77-
137  Imo Jongepier (PR 1.20.31) Nieuw- en Sint Joosland1.31.01minM65   9.888  6:042.75-
138  Jeroen Kranendonk (debuut) Zierikzee1.31.20minMse   9.854  6:052.74-
139  John KommerSpado1.32.12minM45   9.761  6:092.71-
140  Johan StoutenBurgh-Haamstede1.32.19minM45   9.749  6:092.71-
141  Fred LigtenbergSpado1.33.12minM65   9.657  6:132.68-
142  Jeroen Hooijer (PR 1.20.34) Vlissingen1.33.18minM45   9.646  6:132.68-
143  Nellie Blom (PR 1.30.33) Burgh-Haamstede1.33.37minV60   9.614  6:142.67-
144  Marcel Richard (PR 1.16.29) Zoutelande1.33.40minM65   9.609  6:152.67-
145  Jolanda van LeeuwenBreda1.33.46minMse   9.598  6:152.67-
146  Rainier Zweep (debuut) Kamperland1.34.10minM45   9.558  6:172.65-
147  Sonja Poppe (PR 1.27.04) Kamperland1.34.30minV45   9.524  6:182.65-
148  Dirk Hooijer (PR 1.22.05) Wemeldinge1.34.43minM55   9.502  6:192.64-
149  Leonard van EgezaatBergen op Zoom1.34.52minM65   9.487  6:192.64-
150  Eric HaestKasterlee1.34.54minM55   9.484  6:202.63-
151  Paul MentenRetie1.34.55minM55   9.482  6:202.63-
152  Leo Goedegebure (PR 1.18.03) s-Heer Arendskerke1.34.57minM55   9.479  6:202.63-
153  Ton SmetsersOirschot1.35.16minM45   9.447  6:212.62-
154  Lia Dobbelaar (PR 1.24.05) Heinkenszand1.35.22minV55   9.437  6:212.62-
155  Kees Legemaate (debuut) Burgh-Haamstede1.35.51minM45   9.390  6:232.61-
156  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.36.40minM55   9.310  6:272.59-
157  Arthur Stijns (PR 1.20.18) Dynamica1.36.43minM70   9.306  6:272.58-
158  Adrie van BavelOud-Gastel1.37.23minM55   9.242  6:302.57-
159  Claudia SchachtBerlin1.37.25minV35   9.239  6:302.57-
160  Hans van HalOirschot1.38.16minM55   9.159  6:332.54-
161  Jeroen BuckersSpado1.38.43minM45   9.117  6:352.53-
162  Theo Simons (PR 1.20.56) Dynamica1.39.00minM65   9.091  6:362.53-
163  René Nijsse (PR 1.23.45) AV '561.39.04minM55   9.085  6:362.52-
164  Conny van de WateringSpado1.39.07minV55   9.080  6:362.52-
165  Sarah LeuvenRoosendaal1.39.32minV35   9.042  6:382.51-
166  Erik OggelWilhelminadorp1.39.48minM45   9.018  6:392.51-
167  Jacquelien SmitAV '561.40.06minV45   8.991  6:402.50-
168  Annette DiscoSpado1.40.13minV45   8.981  6:412.49-
169  Roger JeremiasseSpado1.40.14minM55   8.979  6:412.49-
170  Toon ErvenOirschot1.41.17minM55   8.886  6:452.47-
171  Jakobus Meulenberg (PR 1.25.13) AV '561.42.26minM45   8.786  6:502.44-
172  Marco StoutenRotterdam1.42.33minM35   8.776  6:502.44-
173  Fred Westerveld (debuut) Middelburg1.42.55minM55   8.745  6:522.43-
174  Hilde JacobsBoechout1.42.57minV45   8.742  6:522.43-
175  Stan UijtdehaagRoosendaal1.42.59minM45   8.739  6:522.43-
176  Soekie van ZundertRoosendaal1.43.44minV35   8.676  6:552.41-
177  Manon de LaatDongen1.44.20minV45   8.626  6:572.40-
178  Leo Francke (PR 1.21.20) Oostkapelle1.45.31minM60   8.529  7:022.37-
179  Tea Tazelaar (PR 1.32.31) Dynamica1.46.30minV60   8.451  7:062.35-
180  Louisa MiechielsenVosselaar1.46.58minV55   8.414  7:082.34-
181  Wim GoudswaardPuttershoek1.47.21minM55   8.384  7:092.33-
182  Samuel DijkstraRilland1.52.40minM35   7.988  7:312.22-
183  Cecile van EsbroeckSpado1.54.39minV55   7.850  7:392.18-
Mannen: 152 (83.06%) => M35=31 - M40=1 - M45=40 - M50=6 - M55=38 - M60=6 - M65=9 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 31 (16.94%) => V35=6 - V45=10 - V50=1 - V55=7 - V60=2 - V65=2 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim van den Broeke56:38Tim Pleijte56:38Yunis Stitan56:58Frédérique Burkin1:07:50183
2018Tim Pleijte56:43Eric Wolfert58:54Boris de Bruijn59:14Annick beckers1:13:56173
2017Adriaan van Keulen59:17Rob Musters1:00:11Michel Buijck1:00:29Annick Beckers1:14:11180
2016Erwin Adan58:26Joeri Versluis59:17Joeri Smit59:56Laurey van den Berge1:04:08133
2015Tommy Staal57:41Ralph Wiessner59:05Alwin Vermeulen59:41Isabel Lous1:11:56163
2014Wim Nieuwkerk57:37Michel Buijck1:02:38Bart Verkaart1:03:06Nadine de Wilde1:14:29208
2013Tommy Staal55:57Kas van Veen56:20Huub van Noorden58:46Annick Beckers1:09:50190
2012Adriaan van Keulen57:54Tjitte van den Buys57:56Arjan Beije58:06Leonie Ton1:09:04208
2011Michel Schrier56:59Jorrit Pels57:33Nap Hage1:00:04Marianne de Kok1:10:15196
2010Arjan Beije58:00Robert Planting58:00Wim van Sparrentak58:42Annick Beckers1:07:51184
2009Ronnie Overgaauw57:29Jean-Pierre Hoeboer57:45Arjan Beije58:34Annick Beckers1:05:21214
2008Michel Schrier57:46Theo Rabout59:39Erik Cappon59:40Annick Beckers1:06:09238
2007Jorrit Pels56:30Michel Schrier57:03Franky Beljaars58:06Leonie Ton1:07:23215
2006Jawad Bouazzoui54:11Hans van Beek54:23Peter Jongsma55:44Marleen van der Graaff1:06:36204
2005Jawad Bouazzaoui55:59Franky Beljaars57:18Arjan Beije57:51Marlies Kort1:03:41182
2004Arjan Beije56:46Erik Cappon59:17Sebastiaan Francke59:37Marlies Kort1:00:20175
2003Paul Verkleij55:47Arjan Beije56:55Jan de Bart57:14Marlies Kort1:01:04192
1999John Vermeule55:13Alwin Vermeulen55:59Anton van de Heuvel56:18Marlies Kort1:11:14239
1998Jim Svenoy55:11Frans Roelofs57:17Jan Zuidweg57:23Ellie Westerweele1:13:52205
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Haico BoerEnergie30.41minMse   14.666  4:054.07-
2  Niels van TuilAV '5632.05minMse   14.026  4:173.90+1:24
3  Jaco KleinjanGoes32.22minMse   13.903  4:193.86+1:41
4  Valentijn SergierIeper33.14minMse   13.541  4:263.76+2:33
5  Pascal van de VoordeMiddelburg33.24minMse   13.473  4:273.74+2:43
6  Mart GoudzwaardZonnemaire33.55minMse   13.268  4:313.69+3:14
7  Astrid Den HerderAV '5634.19minVse   13.113  4:353.64+3:38
8  Ilvia HederikEnergie35.35minVse   12.646  4:453.51+4:54
9  Huub BeelenGoes36.27minM60   12.346  4:523.43+5:46
10  Frans KolijnOost-Souburg36.41minMse   12.267  4:533.41+6:00
11  Ruchama HoutzagerDelta Sport37.40minVse   11.947  5:013.32+6:59
12  Sjaak BaaijTholen37.51minMse   11.889  5:033.30+7:10
13  Geke FlachZierikzee38.04minVse   11.821  5:053.28+7:23
14  Ron DellebekeDynamica38.47minM60   11.603  5:103.22+8:06
15  Martin van NieulandeNieuw- en Sint Joosland39.35minMse   11.368  5:173.16+8:54
16  Joek de HoogSpijkenisse39.40minVse   11.345  5:173.15+8:59
17  Acronius KramerAV '5639.51minM65   11.292  5:193.14+9:10
18  Jesse WernsingDelta Sport40.08minMse   11.213  5:213.11+9:27
19  Bauke de JongavVN40.12minMse   11.194  5:223.11+9:31
20  Danielle MookBurgh-Haamstede40.20minVse   11.157  5:233.10+9:39
21  Patrick KnijnenburgZierikzee40.43minMse   11.052  5:263.07+10:02
22  Richard de VlaamDelta Sport40.53minMse   11.007  5:273.06+10:12
23  Bram van EenenaamNieuw- en Sint Joosland41.00minMse   10.976  5:283.05+10:19
24  Leonie van KlinkenNieuwerkerk41.08minVse   10.940  5:293.04+10:27
25  Niels DonselaarOosterland41.49minMse   10.761  5:352.99+11:08
26  Renee LammertsNoordgouwe41.53minVse   10.744  5:352.98+11:12
27  Johan DekkerMiddelburg42.45minM60   10.526  5:422.92+12:04
28  Dylan Den HurtyMiddelburg42.59minMse   10.469  5:442.91+12:18
29  Ilonka de VlaamDelta Sport43.01minV40   10.461  5:442.91+12:20
30  Jerina PladdetBurgh-Haamstede43.09minVse   10.429  5:452.90+12:28
31  Niels SteenblokHeinkenszand43.21minMse   10.381  5:472.88+12:40
32  Han van AchterbergAmsterdam43.25minMse   10.365  5:472.88+12:44
33  Tom van Der HeijdenMiddelburg43.26minMse   10.361  5:472.88+12:45
34  Mimi van de SluisZierikzee43.28minVse   10.353  5:482.88+12:47
35  Wim DeclerckIeper43.30minMse   10.345  5:482.87+12:49
36  Erik WillemseGoes43.56minMse   10.243  5:512.85+13:15
37  Lena KleingeldVlissingen44.47minVse   10.048  5:582.79+14:06
38  Petra EigenraamGoedereede45.28minVse   9.897  6:042.75+14:47
39  Rudi NuijtenTerneuzen45.29minMse   9.894  6:042.75+14:48
40  Pim CouwenberghZierikzee45.58minV55   9.790  6:082.72+15:17
41  Sytske van den ZweepMaassluis46.13minVse   9.737  6:102.70+15:32
42  Thijs RoggebandZierikzee46.25minMse   9.695  6:112.69+15:44
43  Ard DuineTholen46.28minMse   9.684  6:122.69+15:47
44  Celina de RuiterZierikzee46.32minVse   9.670  6:122.69+15:51
45  Iwan StoutenBurgh-Haamstede47.13minMse   9.531  6:182.65+16:32
46  Walter van SplunterStellendam47.14minMse   9.527  6:182.65+16:33
47  Siska BuizertRRZ47.16minVse   9.520  6:182.64+16:35
48  Edo BuizertZoetermeer47.18minMse   9.514  6:182.64+16:37
49  Rianda van Der LindenKockengen47.20minVse   9.507  6:192.64+16:39
50  Aad KattemolleDelta Sport47.35minMse   9.457  6:212.63+16:54
51  Marina Mol Krijgers-Heer Abtskerke47.41minVse   9.437  6:212.62+17:00
52  Janine de WitteSerooskerke47.44minVse   9.427  6:222.62+17:03
53  Helma MaasSpado47.59minVse   9.378  6:242.61+17:18
54  Lenie van KlevenVlissingen51.01minV65   8.821  6:482.45+20:20
55  Gisela NijsseAV '5651.10minVse   8.795  6:492.44+20:29
56  Hans van SluijsMiddelburg51.23minM70   8.758  6:512.43+20:42
57  Lorreke Mc NamaraBoechout51.30minVse   8.738  6:522.43+20:49
58  Els van ZwietenDelta Sport51.39minV70   8.712  6:532.42+20:58
59  Casper CastelGoes51.56minMse   8.665  6:552.41+21:15
60  Jordi CastelGoes51.56minMse   8.665  6:552.41+21:15
61  Peter CastelGoes51.58minM55   8.659  6:562.41+21:17
62  Bettina BerrevoetsDelta Sport52.13minVse   8.618  6:582.39+21:32
63  Jaco VerheijSpado53.38minMse   8.390  7:092.33+22:57
64  Willemijn de BruijnLexmond55.39minVse   8.086  7:252.25+24:58
Mannen: 37 (57.81%) => M55=1 - M60=3 - M65=1 - M70=1 - Mse=31
Vrouwen: 27 (42.19%) => V40=1 - V55=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=23

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.152 seconden nodig om deze lijst met 247 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019