woensdag 19 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Oranjemuidenloop

Arnemuiden, vrijdag 12 april 2019 - Organisatie: Dynamica
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Arjo VerhageAagtekerke32.05minM45   17.953  3:214.99-
2  Jan-Willem RoelseGoes32.48minMse   17.561  3:254.88+0:43
3  John SlabbekoornKapelle-Biezelinge33.36minM50   17.143  3:304.76+1:31
4  Marianne de KokLewedorp34.25minV45   16.736  3:354.65+2:20
5  Ruben BoutensMiddelburg34.35minMse   16.655  3:364.63+2:30
6  Yvonne MoerlandYerseke34.38minV35   16.631  3:364.62+2:33
7  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge35.26minM35   16.256  3:414.52+3:21
8  Bart de VisserSerooskerke37.16minMse   15.456  3:534.29+5:11
9  Robert SchroeversArnemuiden37.20minMse   15.429  3:534.29+5:15
10  Jozias MarijsArnemuiden37.24minMse   15.401  3:544.28+5:19
11  Klaas MarteijnArnemuiden38.31minM55   14.955  4:014.15+6:26
12  Micha KamstraArnemuiden38.35minMse   14.929  4:014.15+6:30
13  Martin StroosnijderKruiningen38.51minMse   14.826  4:034.12+6:46
14  Jos PutVlissingen39.01minM55   14.763  4:044.10+6:56
15  Marijn MoensArnemuiden39.17minMse   14.663  4:064.07+7:12
16  Ron KindtsOost-Souburg39.20minM45   14.644  4:064.07+7:15
17  Albert KarstanjeMiddelburg40.08minM60   14.352  4:113.99+8:03
18  Sander VaderArnemuiden40.22minMse   14.269  4:123.96+8:17
19  Simon de VisserArnemuiden40.28minMse   14.234  4:133.95+8:23
20  Jesse KamstraArnemuiden41.07minMse   14.009  4:173.89+9:02
21  Marco KamstraArnemuiden41.10minMse   13.992  4:173.89+9:05
22  Adri KooleSerooskerke41.14minM65   13.969  4:183.88+9:09
23  Niek van BelzenArnemuiden41.22minM45   13.924  4:193.87+9:17
24  Siem CornelisseArnemuiden42.29minMse   13.558  4:263.77+10:24
25  Elizabeth SchroeversArnemuiden42.34minVse   13.532  4:263.76+10:29
26  Kevin de PagterArnemuiden44.30minMse   12.944  4:383.60+12:25
27  John van BeekArnemuiden44.32minM50   12.934  4:383.59+12:27
28  Corne van LomwelOost-Souburg44.57minMse   12.814  4:413.56+12:52
29  Jan BostelaarWestkapelle45.15minM65   12.729  4:433.54+13:10
30  Leonard SnoekArnemuiden45.32minMse   12.650  4:453.51+13:27
31  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland46.16minMse   12.450  4:493.46+14:11
32  Lennard ZuidwegYerseke46.27minMse   12.400  4:503.44+14:22
33  Arthur StijnsOudelande46.49minM70   12.303  4:533.42+14:44
34  Henk de TroyeArnemuiden48.02minMse   11.992  5:003.33+15:57
35  Rob EppingsMiddelburg49.10minMse   11.715  5:073.25+17:05
Mannen: 32 (91.43%) => M35=1 - M45=3 - M50=2 - M55=2 - M60=1 - M65=2 - M70=1 - Mse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Arjo Verhage32:05Jan-Willem Roelse32:48John Slabbekoorn33:36Marianne de Kok34:2535
2018Floris Willeboordse29:35Jan-Willem Roelse32:58Arjo Verhage33:32Carolien van de Kreeke35:2254

8.8 km

2017Erwin Harmes29:13Arjo Verhage32:02Willem de Korte32:08Evelien van Sparrentak39:5963

9.35 km

2016Michael Woerden33:31Arjo Verhage34:26Willem de Korte34:41Valesca Lefeber42:0562

9.2 km

2015Remy Vasseur31:01Wim van Sparrentak32:06Arjo Verhage32:48Monique Verschuure35:3783
2014Lindert Moerdijk32:10Adrie Faes32:20Arjo Verhage32:37Monique Verschuure34:34124
2013Ruud Hoosemans31:15Maarten Harthoorn31:43Arjo Verhage32:06Marianne de Kok35:24118
4.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Emiel LousMiddelburg15.59minMse   17.268  3:284.80-
2  Ronald GeertseSerooskerke16.03minMse   17.196  3:294.78+0:04
3  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek17.24minM45   15.862  3:474.41+1:25
4  Ryndert van de KolkMiddelburg18.24minMse   15.000  4:004.17+2:25
5  Stijn KooleZoutelande18.27minMse   14.959  4:014.16+2:28
6  Nathalie SlabbekoornKapelle-Biezelinge18.29minVse   14.932  4:014.15+2:30
7  Phiel de KoeijerYerseke18.44minMse   14.733  4:044.09+2:45
8  Kyra van de VoordeMiddelburg18.47minVse   14.694  4:054.08+2:48
9  Floris MaljersArnemuiden19.03minMse   14.488  4:084.02+3:04
10  Evi KoddeArnemuiden19.28minVse   14.178  4:143.94+3:29
11  Rick van HofwegenVlissingen20.11minMse   13.675  4:233.80+4:12
12  Tobias TheuneArnemuiden20.15minMse   13.630  4:243.79+4:16
13  Ron DellebekeDynamica20.19minM60   13.585  4:253.77+4:20
14  Coen GideonseMiddelburg20.22minMse   13.552  4:263.76+4:23
15  Monique van de KetterijVlissingen20.44minVse   13.312  4:303.70+4:45
16  Eva van HoekMiddelburg20.46minVse   13.291  4:313.69+4:47
17  Chantal KooleZoutelande21.03minV40   13.112  4:353.64+5:04
18  Leanne de VosArnemuiden21.12minVse   13.019  4:373.62+5:13
19  Juda KamstraArnemuiden21.50minVse   12.641  4:453.51+5:51
20  Natasja ZorgArnemuiden22.03minVse   12.517  4:483.48+6:04
21  Hanna MarteijnArnemuiden22.11minVse   12.442  4:493.46+6:12
22  Renate MoerlandArnemuiden22.33minVse   12.239  4:543.40+6:34
23  John GuequierreMiddelburg22.46minM65   12.123  4:573.37+6:47
24  Janneke BoutensMiddelburg22.55minVse   12.044  4:593.35+6:56
25  Lotte Elstgeests-Heerenhoek22.59minVse   12.009  5:003.34+7:00
26  Els GelokVlissingen23.06minVse   11.948  5:013.32+7:07
27  Sjoerd WassinkVlissingen23.09minMse   11.922  5:023.31+7:10
28  Sare MarteijnArnemuiden23.13minVse   11.888  5:033.30+7:14
29  Anouk MarijsArnemuiden23.15minVse   11.871  5:033.30+7:16
30  Nathalie MarijsArnemuiden23.17minVse   11.854  5:043.29+7:18
31  Wiena de GruiterArnemuiden23.19minVse   11.837  5:043.29+7:20
32  Mirelle HuiszoonArnemuiden23.45minVse   11.621  5:103.23+7:46
33  Zimry PoortvlietMiddelburg25.09minMse   10.974  5:283.05+9:10
34  Sico PoortvlietMiddelburg25.11minMse   10.960  5:283.04+9:12
35  Arnold MeulmeesterArnemuiden25.20minMse   10.895  5:303.03+9:21
36  Huub KosterArnemuiden25.25minM60   10.859  5:323.02+9:26
37  Wilma de GruiterArnemuiden25.29minVse   10.831  5:323.01+9:30
38  Alexandra StroosnyderKruiningen25.57minVse   10.636  5:382.95+9:58
39  Jorina OreelArnemuiden26.19minVse   10.488  5:432.91+10:20
40  Danielle MarijsArnemuiden26.22minVse   10.468  5:442.91+10:23
41  Christianne MinheereArnemuiden28.04minVse   9.834  6:062.73+12:05
42  Crina JoziasseArnemuiden28.47minVse   9.589  6:152.66+12:48
43  Ciska ZorgArnemuiden29.29minVse   9.361  6:252.60+13:30
44  Wendy IwaardenArnemuiden30.14minVse   9.129  6:342.54+14:15
Mannen: 17 (38.64%) => M45=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=13
Vrouwen: 27 (61.36%) => V40=1 - Vse=26

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.137 seconden nodig om deze lijst met 79 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
Atletiek Zeeland © 2020