dinsdag 25 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse (349)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 44e Omloop van Menheerse
Middelharnis, zaterdag 27 april 2019 - Organisatie: Flakkee
6.8 km
  1 Peeman Maikel        av Flakkee      084 20:31   1eH18-39
  2 Stitan Yunis         Dreischor       302 21:16   2eH18-39
  3 Willeboordse Floris  Middelburg      220 21:21   3eH18-39
  4 Wolfert Eric         av Flakkee      132 23:27   4eH18-39
  5 Roelse Jan Willem    Goes            093 24:04   5eH18-39
  6 Vroegindeweij Ruben  Delft           121 24:06   6eH18-39
  7 Korte Willem de      Aagtekerke      054 24:07   7eH18-39
  8 Bakker Cornelis      Dirksland       005 24:13   8eH18-39
  9 Goedhart Freek       Dirksland       026 24:16   9eH18-39
 10 Meeuwsen Peter       Krabbendijke    297 24:18  10eH18-39
 11 Stolk Edwin          av Flakkee      106 24:24   1eH40+  
 12 Boeters Eric-Paul    Middelharnis    013 24:25  11eH18-39
 13 Boks Jorim de        Middelburg      214 24:33  12eH18-39
 14 Schelvis Roland      Middelharnis    188 24:35  13eH18-39
 15 Peeman Erik          Sommelsdijk     083 24:38   2eH40+  
 16 Koole Adriaan        Sommelsdijk     305 24:41  14eH18-39
 17 Walsem Maarten       Middelharnis    149 24:45  15eH18-39
 18 Arensman John        av Flakkee      240 25:03  16eH18-39
 19 Berge Laurey v d     av Flakkee      206 25:15   1eD18-39
 20 Melissant Andre      av Flakkee      136 25:27   3eH40+  
 21 Osseweijer Jarno     Sommelsdijk     080 25:53  17eH18-39
 22 Groot Huib de        Zoeterwoude     310 25:57  18eH18-39
 23 Korteweg S           Middelharnis    055 26:07  19eH18-39
 24 Beijer Jesse         Middelburg      215 26:14  20eH18-39
 25 Andela Sam           Sommelsdijk     001 26:30   1eJt/m17
 26 White Thomas         Hellevoetsluis  131 26:32   4eH40+  
 27 Hamelink Marnix      Sommelsdijk     292 26:34   2eJt/m17
 28 Wekken Niels van der Delft           126 26:36  21eH18-39
 29 Pujs Hans            av Flakkee      144 26:50   5eH40+  
 30 Vogel Joris de       O Tonge         265 26:53  22eH18-39
 31 Geus Tjeerd de       Sommelsdijk     291 26:55   3eJt/m17
 32 Tijl Nick            Middelharnis    150 27:02   4eJt/m17
 33 Vossen Michiel van   Dirksland       209 27:05  23eH18-39
 34 Wekken Coen van der  Goes            125 27:07  24eH18-39
 35 Zoon Youri           Ouddorp         312 27:13  25eH18-39
 36 Stoop Jeroen         Sommelsdijk     105 27:19   6eH40+  
 37 Kievit Chris         O Tonge         052 27:24  26eH18-39
 38 Dam Johan van        Herkingen       245 27:26   7eH40+  
 39 Heiden Patrick v d   Dirksland       203 27:28  27eH18-39
 40 Joppe Zedie          av Flakkee      181 27:30   5eJt/m17
 41 Eijken Mark van      Sommelsdijk     019 27:32  28eH18-39
 42 Karels Pepijn        Middelharnis    221 27:34  29eH18-39
 43 Roos Xander          Middelharnis    223 27:37   6eJt/m17
 44 Vette Ruud de        Ouddorp         280 27:43   8eH40+  
 45 Kostense Jip         Sommelsdijk     296 27:46  30eH18-39
 46 Franzen Marco        Middelharnis    021 27:49  31eH18-39
 47 Paasse Nico          Middelharnis    082 27:52   9eH40+  
 48 Slui Kees            av Flakkee      236 28:01  10eH40+  
 49 Lugtenburg Coran     Nw Tonge        298 28:15  32eH18-39
 50 Verolme Patrick      Sommelsdijk     253 28:18  33eH18-39
 51 Dieren Teunis van    Dirksland       017 28:19   7eJt/m17
 52 Vreeker Tim          Middelharnis    326 28:33  34eH18-39
 53 Klem Pepijn          Middelharnis    264 28:35   8eJt/m17
 54 Klem Pieter          Sommelsdijk     176 28:37  35eH18-39
 55 Have Janita vd       Nw Tonge        319 28:39   1eD40+  
 56 Vermeulen Joep       Sommelsdijk     329 28:42  11eH40+  
 57 Ast Jaap van         Dirksland       191 28:52  12eH40+  
 58 Hederik Ilvia        Barendrecht     186 28:58   1eMt/m17
 59 Keuvelaar Marinus    Middelharnis    313 29:00  36eH18-39
 60 Arensman Matthew     Middelharnis    003 29:02  37eH18-39
 61 Molendijk Jan        Krabbendijke    073 29:04  38eH18-39
 62 Vermeulen Joep       Sommelsdijk     322 29:08  13eH40+  
 63 Huisman Wiebe        Ouddorp         232 29:11  14eH40+  
 64 Kalekn leon van      Melissant       301 29:19  15eH40+  
 65 Hagoort Bas          Dirksland       032 29:22  39eH18-39
 66 Wende Leon v d       av Flakkee      247 29:24  16eH40+  
 67 Lugtenburg Christian Nw Tonge        299 29:26  40eH18-39
 68 Goudena Jasper       Oudewwater      174 29:28  17eH40+  
 69 Bakker Marjolijn     Numansdorp      231 29:30   2eD40+  
 70 Both Ruud            Sommelsdijk     293 29:32  18eH40+  
 71 Doornbosch Kevin     Hellevoetsluis  339 29:34  41eH18-39
 72 Stee Rinus van       Herkingen       243 29:38  19eH40+  
 73 Krouwel Alex         Middelharnis    315 29:41  42eH18-39
 74 Melaard Wouter       Nieuwerbrug     070 29:48  43eH18-39
 75 Hoek Vincent         Sommelsdijk     233 29:55  44eH18-39
 76 Kleeman Jroen        Stellendam      289 30:00  45eH18-39
 77 Verwijs Rini         Bruinisse       238 30:09  20eH40+  
 78 Joppe Bert           av Flakkee      180 30:13  21eH40+  
 79 Dieren Debora van    Middelharnis    197 30:16   2eD18-39
 80 Verhagen Peter       Ouddorp         114 30:18  22eH40+  
 81 Driel Leen van       Ouddorp         282 30:20  46eH18-39
 82 Kaiet Joost          Middelharnis    222 30:22   9eJt/m17
 83 Bok Ronald v d       Goedereede      335 30:27  23eH40+  
 84 Verolme Fabian       Middelharnis    184 30:30  10eJt/m17
 85 Elscker Suzanne v    Middelburg      219 30:47   3eD18-39
 86 Meijer Andre         av Flakkee      275 30:53  24eH40+  
 87 Bienefelt Hans       Sommelsdijk     009 30:55  25eH40+  
 88 Melaard Martijn      O Tonge         069 30:57  47eH18-39
 89 Weele Gerben v d     Sommelsdijk     295 30:58  48eH18-39
 90 Buurman Danny        Sommelsdijk     285 31:00  11eJt/m17
 91 Laan A van der       Middelharnis    058 31:07  49eH18-39
 92 Verolme Jurjen       Middelharnis    185 31:12  50eH18-39
 93 Meijer Daniel        Middelharnis    068 31:19  51eH18-39
 94 Claassen Vera        Goes            015 31:22   4eD18-39
 95 Arensman Jermo       St a Haringvliet002 31:25  12eJt/m17
 96 Maliepaard Jeroen    Dirksland       210 31:26  52eH18-39
 97 Poortvliet Rene      Hellevoetsluis  087 31:30  26eH40+  
 98 Oudenaren Jan v      Sommelsdijk     239 31:35  27eH40+  
 99 Bonafacia Quincy     Nw Tonge        332 31:37  53eH18-39
100 Nagtegaal Kees       Sommelsdijk     173 31:42  28eH40+  
101 Lodder Adriaan       Sommelsdijk     063 31:46  29eH40+  
102 Wesdorp Willem       Sommelsdijk     168 31:50  54eH18-39
103 Reuijl Arjan         av Flakkee      091 31:52  30eH40+  
104 Zekveld Anne         Zoeterwoude     309 31:59   5eD18-39
105 Dijk Leonard van     Middelharnis    152 32:01  55eH18-39
106 Groningen Judith van Flakkee         031 32:04   3eD40+  
107 Verwijs Bram         av Flakkee      237 32:09  56eH18-39
108 Lenten Arnold van    Sommelsdijk     061 32:12  57eH18-39
109 Ast Liesbeth van     Dirksland       190 32:15   4eD40+  
110 Tilleman Lotte       Sommelsdijk     324 32:21   2eMt/m17
111 Brandwijk Tobias     St a Haringvliet193 32:24  58eH18-39
112 Hartog Jorn          Sommelsdijk     284 32:33  13eJt/m17
113 Taale Hans           Sommelsdijk     277 32:35  31eH40+  
114 Knoop                ohan            300 32:37   0e
115 Jong Lesley de       Nw Tonge        202 32:42  59eH18-39
116 Groot Imke de        Dirksland       308 32:47  14eJt/m17
117 Baalen JanWillem v   Dirksland       286 32:51  32eH40+  
118 Prinsen Justin       Sommelsdijk     088 33:04  33eH40+  
119 Tieleman Thom        Sommelsdijk     141 33:11  15eJt/m17
120 Prooijen Peter van   av Flakkee      172 33:14  60eH18-39
121 Smits Jelle          Middelharnis    101 33:16  16eJt/m17
122 Smit Jan             Middelharnis    099 33:18  34eH40+  
123 Nagtegaal Kees       Melissant       075 33:21  35eH40+  
124 Terlouw Rico         Middelharnis    146 33:26  17eJt/m17
125 Winkels Peter        Middelharnis    208 33:29  61eH18-39
126 Strien Kees van      Dirksland       316 33:32  62eH18-39
127 Paasse Arjen         Middelharnis    137 33:38  36eH40+  
128 Klein Adri           Sommelsdijk     147 33:42  37eH40+  
129 Biert Marijn van     Sommelsdijk     010 33:44  63eH18-39
130 Zelfde Lyanne v't    av Flakkee      201 33:46   6eD18-39
131 Osseweijer Miranda   Middelharnis    081 33:48   7eD18-39
132 Peperstraten Youd    Sommelsdijk     323 33:54  18eJt/m17
133 Lodder Jacqueline    Sommelsdijk     065 33:58   5eD40+  
134 Fase Bram            Sommelsdijk     153 34:01  64eH18-39
135 Don Martijn          Middelharnis    334 34:04  65eH18-39
136 Versaevel Eelco      Melissant       115 34:08  66eH18-39
137 Haring Erwin         av Flakkee      216 34:09  38eH40+  
138 Gerits Olivier       Den Bommel      192 34:12  67eH18-39
139 Verhaar Robin        wemeldinge      268 34:14  19eJt/m17
140 Have Martin          Nw Tonge        318 34:16  39eH40+  
141 Krijgsman Gerwin     Sommelsdijk     244 34:18  40eH40+  
142 Brussel Tom van      O Tonge         337 34:20  41eH40+  
143 Zandbergen Age van   B o Zoom        182 34:24  42eH40+  
144 Groenewegen Antoinet Ouddorp         204 34:26   8eD18-39
145 Dingemanse Richard   Dirksland       320 34:29  68eH18-39
146 Molenaar Marjolein   Sommelsdijk     072 34:37   6eD40+  
147 Engelsman Soraya den Sommelsdijk     020 34:44   9eD18-39
148 Tilleman Jeanet      av Flakkee      325 34:46   7eD40+  
149 Rijswijk Marcel      Ouddorp         258 34:49  43eH40+  
150 Brussel Bas v        O Tonge         338 34:56  20eJt/m17
151 Boels Eveline        Spijkenisse     012 35:07   8eD40+  
152 Berg Jeroen van den  Spijkenisse     008 35:09  44eH40+  
153 Holleman Jan         Middelharnis    035 35:12  45eH40+  
154 Karsbergen Anne      O Tonge         050 35:16  10eD18-39
155 Lening Danielle      Sommelsdijk     060 35:17  11eD18-39
156 Blok Remco           Middelharnis    200 35:19  69eH18-39
157 Wagner Dirk          Middelharnis    158 35:21  46eH40+  
158 Bruggeman Teo        O Tonge         142 35:41  47eH40+  
159 Leeuw John de        av Flakkee      143 35:43  48eH40+  
160 Karsbergen Ellen     Rotterdam       051 35:46  12eD18-39
161 Sarelse Jeannet      av Flakkee      096 35:48   9eD40+  
162 Koese Mark           Stellendam      212 35:50  70eH18-39
163 Jong S de            St a Haringvliet045 35:53  71eH18-39
164 Oudenaren Peter      av Flakkee      340 35:55  49eH40+  
165 Verhage Pieter       Sommelsdijk     187 36:04  72eH18-39
166 Zoetewij Nely        Dirksland       195 36:12  13eD18-39
167 Orgers Dennis        Dirksland       079 36:15  73eH18-39
168 Vos Jeroen de        st a Harinvliet 260 36:17  74eH18-39
169 Kruider Andre        Sommelsdijk     257 36:20  50eH40+  
170 Jordaan Timo         Sommelsdijk     288 36:35  75eH18-39
171 Jong Jozua de        Sommelsdijk     044 36:37  21eJt/m17
172 Putte Bram van de    av Flakkee      090 36:41  22eJt/m17
173 Wende Noam v d       av Flakkee      248 36:44  23eJt/m17
174 Jamin Erik           St a Haringvliet036 36:46  76eH18-39
175 Pronk Annemarie      Sommelsdijk     089 36:48  10eD40+  
176 Tazelaar Danny       O Tonge         108 36:51  77eH18-39
177 Terlouw Marco        Barendrecht     145 36:53  51eH40+  
178 Wezel Bert van       Sommelsdijk     205 36:56  52eH40+  
179 Doel Bianca v d      Sommelsdijk     241 36:59  11eD40+  
180 Vos Jos de           Sommelsdijk     119 37:01  78eH18-39
181 Flier Jan            Middelharnis    151 37:02  79eH18-39
182 Stander Ronald       Middelharnis    104 37:05  80eH18-39
183 Timmers Krestel      st a Haringvliet217 37:07  14eD18-39
184 Weenen Evert-Jan van av Flakkee      124 37:11  53eH40+  
185 Jong Ezra            Sommelsdijk     042 37:14  24eJt/m17
186 Groot Bert de        av Flakkee      311 37:17  54eH40+  
187 Wagemaker Jessica    Middelharnis    272 37:21  15eD18-39
188 Driel Esther v       Ouddorp         283 37:28  16eD18-39
189 Graaf Astrid de      Sommelsdijk     281 37:30  12eD40+  
190 Spunter Walter v     Stellendam      255 37:32  55eH40+  
191 Groenewegen Suzanne  Dirksland       030 37:34  17eD18-39
192 Groenewegen Sanne    Dirksland       029 37:39  18eD18-39
193 Weijden Mark v d     Middelharnis    330 37:47  81eH18-39
194 Buitendijk Jan       Dordrecht       166 37:50  56eH40+  
195 Visser Mirjam        Middelharnis    317 37:52  19eD18-39
196 Moerkerken Gerard    Middelharnis    071 37:55  57eH40+  
197 Dubbeld William      Middelharnis    179 37:57  82eH18-39
198 Smits Gert-Jan       Middelharnis    100 38:00  58eH40+  
199 Roetman Sem          Middelharnis    163 38:04  25eJt/m17
200 Roetman Johan        Middelharnis    162 38:05  83eH18-39
201 Dis Arnold van       Sommelsdijk     226 38:07  84eH18-39
202 Doorten Thea         Middelharnis    161 38:09  20eD18-39
203 Welle Iris v d       Middelharnis    189 38:12  21eD18-39
204 Welle Richard vander Middelharnis    129 38:14  85eH18-39
205 Brandwijk Jeftha     st a Haringvliet303 38:15  26eJt/m17
206 Brandwijk Amram      st a Haringvliet304 38:17  27eJt/m17
207 Bakelaar Marijn      Middelharnis    164 38:18  86eH18-39
208 Hokke Mark           Middelharnis    333 38:20  28eJt/m17
209 Hokke Kees           Middelharnis    336 38:23  59eH40+  
210 Betsman Michelle     Dirksland       273 38:25  13eD40+  
211 Sluimer Linda        Startrunner     496 38:26  22eD18-39
212 Schouten Peter       Startrunner     495 38:29  60eH40+  
213 Voorthuizen Adrienne av Flakkee      178 38:32  14eD40+  
214 Vos Maranke de       av Flakkee      120 38:41  15eD40+  
215 Lambert Ad           Sommelsdijk     294 38:43  61eH40+  
216 Bal Piet             Middelharnis    006 38:45  62eH40+  
217 Koopman Nicole       Sommelsdijk     199 38:46  23eD18-39
218 Moerkerk Jaap        Ouddorp         194 38:48  29eJt/m17
219 Melaard Gerben       Sommelsdijk     279 38:50  87eH18-39
220 Sluijs Rick v d      Sommelsdijk     278 38:52  88eH18-39
221 Maliepaard Ina       Middelharnis    066 38:54  16eD40+  
222 Weenen Jens van      Kiyozumi        211 38:55  30eJt/m17
223 Groenendijk Marijn   Kiyozumi        175 38:57  89eH18-39
224 Vroegindeweij J      Startrunner     500 38:59  63eH40+  
225 Leeuw Miranda de     Startrunner     489 39:04  17eD40+  
226 Spee Rien            av Flakkee      170 39:09  64eH40+  
227 Baan Marjolien vd    Middelharnis    269 39:13  24eD18-39
228 Lugtenburg Ab        Sommelsdijk     165 39:16  65eH40+  
229 Vis Niek             Middelharnis    198 39:20  66eH40+  
230 Etten Sanne van      Sommelsdijk     252 39:23   3eMt/m17
231 Etten Richard van    Sommelsdijk     250 39:25  67eH40+  
232 Rossum Miranda v     Sommelsdijk     251 39:29  25eD18-39
233 Verhaar Peter        Wemeldinge      267 39:33  68eH40+  
234 Noort Dapne van      Middelharnis    266 39:41  26eD18-39
235 Jagt Conny v d       Stellendam      213 39:45  18eD40+  
236 Kik Kees             Sommelsdijk     271 39:48  90eH18-39
237 Bereen Cindy van     Sommelsdijk     242 39:53  19eD40+  
238 Wezel Adwin van      Sommelsdijk     130 39:55  69eH40+  
239 Nouwens Tamar        av Flakkee      225 39:58  27eD18-39
240 Alphen David van     Sommelsdijk     160 39:59  91eH18-39
241 Jansen Matz          Rotterdam       037 40:00  31eJt/m17
242 Verbiest Piet        Rotterdam       113 40:02  70eH40+  
243 Struik Sander        Rotterdam       107 40:06  92eH18-39
244 Arensman Niels       O Tonge         004 40:08  93eH18-39
245 Baalen Sophia v      av Flakkee      287 40:10  20eD40+  
246 Koorneef Wilma       av Flakkee      183 40:13  28eD18-39
247 Jong Hanny de        Den Bommel      043 40:15  21eD40+  
248 Speelam Edje         Strijen         263 40:17  71eH40+  
249 Knook Andre          Sommelsdijk     139 40:20  72eH40+  
250 Jong Salome de       Sommelsdijk     046 40:23   4eMt/m17
251 Hanenberg Ilse       O Tonge         249 40:34  29eD18-39
252 Wel Peter van der    Sommelsdijk     127 40:40  73eH40+  
253 Gerven Neeltje van   Sommelsdijk     024 40:44  22eD40+  
254 Bakker Peter de      Sommelsdijk     276 41:12  74eH40+  
255 Kruk Evelien van der Startrunner     488 41:15  30eD18-39
256 Verhage Rita         Startrunner     498 41:18  23eD40+  
257 Zuilen Gerard van    av Flakkee      134 41:22  75eH40+  
258 Ploeger Bas          Uster           085 41:25  94eH18-39
259 Nieuwendijk Co van   Middelharnis    157 41:28  76eH40+  
260 Petermeijer Mees     Middelharnis    227 41:31  32eJt/m17
261 Petermeijer Arnold   Middelharnis    230 41:33  77eH40+  
262 Breure Richard       Middelharnis    196 41:35  95eH18-39
263 Spros Martin         Middelharnis    167 41:36  96eH18-39
264 Adrichem Linda van   Startrunner     474 41:39  31eD18-39
265 Pgrdijk Pieter       Middelharnis    148 41:42  97eH18-39
266 Spruijt Karin        Startrunner     497 41:45  24eD40+  
267 Neef Ben de          av Flakkee      177 41:47  78eH40+  
268 Nieuwaart Gert van   Dirksland       156 41:49  98eH18-39
269 Kik Marlies          av Flakkee      270 41:54  32eD18-39
270 Appel Janneke        av Flakkee      228 41:58  25eD40+  
271 Alphen Ruben van     Sommelsdijk     159 42:00  33eJt/m17
272 Linden John van der  Den Haag        062 42:12  79eH40+  
273 Lenten Lenny van     Startrunner     490 42:14  26eD40+  
274 Buurman Martine      Startrunner     480 42:18  33eD18-39
275 Slik Caroline vander Sommelsdijk     097 42:21  34eD18-39
276 Oomes Amanda         Dirksland       078 42:23  35eD18-39
277 Maliepaard Jeroen    Middelharnis    067 42:25  99eH18-39
278 Gooijer Dinja de     Middelharnis    207 42:27  36eD18-39
279 Welle Ilse van der   Middelharnis    128 42:29  37eD18-39
280 Weenen Agnes van     Flakkee         123 42:48  27eD40+  
281 Knook Krista         Goude           138 42:50  38eD18-39
282 Arensman Peter       Startrunner     475 42:58  80eH40+  
283 Jong Naomi de        Sommelsdijk     331 43:10  39eD18-39
284 Joustra Trix         Stellendam      048 43:17  28eD40+  
285 Wolfert Marian       av Flakkee      133 43:20  40eD18-39
286 Spoel Silvia         av Flakkee      290 43:28  29eD40+  
287 Broere Robin         Middelharnis    014 43:33  81eH40+  
288 Vos Shirley de       St a Haringvliet261 43:37  41eD18-39
289 Loenen Jantine van   Middelharnis    155 43:49  42eD18-39
290 Fase Gerdiena        Sommelsdijk     154 43:51  43eD18-39
291 Groenewegen Femke    Middelharnis    028 43:57  44eD18-39
292 Baalen Maartje v     Startrunner     471 43:59  34eJt/m17
293 Vogelaar Wendy       Dirksland       117 44:01  45eD18-39
294 Jong C de            Sommelsdijk     041 44:07  82eH40+  
295 Franzen Mariska      Middelharnis    022 44:09  30eD40+  
296 Lodder Gertjan       Middelharnis    064 44:11  100eH18-39
297 Groenewegen Janneke  av Flakkee      246 44:30  31eD40+  
298 Beek Zaouchen        Sommelsdijk     234 44:35   5eMt/m17
299 Beek Andre van der   Sommelsdijk     235 44:37  83eH40+  
300 Okker Marieke        Sommelsdijk     077 44:39  32eD40+  
301 Wedorp Arjo          Sommelsdijk     169 44:43  84eH40+  
302 Krol Janine          Elburg          057 44:54  46eD18-39
303 Timmer Hannah        Flakkee         109 45:37  47eD18-39
304 Rossen Jannie        Kiyozumi        094 45:42  48eD18-39
305 Akershoek            Middelharnis    229 45:59  49eD18-39
306 Kievit Nely          Sommelsdijk     327 46:03  50eD18-39
307 Boet Johan v d       Middelharnis    306 46:05  101eH18-39
308 Kempen Melanie v     Middelharnis    307 46:11  51eD18-39
309 Vreeswijk Marije     Sommelsdijk     218 46:49  52eD18-39
310 Looij Mirella        Startrunner     491 46:51  33eD40+  
311 Hagens Lucinda       Startrunner     484 47:55  53eD18-39
312 Sandifort Boaz       Kiyozumi        095 48:11  35eJt/m17
313 Leeuw v W Arjan de   av Flakkee      171 48:36  85eH40+  
314 Groenendijk Ankie    Dirksland       274 48:38  54eD18-39
315 Versaevel Matthijs   Sommelsdijk     116 48:44  102eH18-39
316 Jansen Nils          Rotterdam       038 48:46  36eJt/m17
317 Jansen Sep           Rotterdam       040 48:49  37eJt/m17
318 Jansen Pim           Rotterdam       039 48:50  103eH18-39
319 Vroegindewij Anja    av Flakkee      262 48:53  34eD40+  
320 Brinkman Jolanda     Startrunner     479 48:58  35eD40+  
321 Hameete Bianca       Startrunner     472 49:00  36eD40+  
322 Heide Erica van der  Middelharnis    033 49:05  37eD40+  
323 Geelhoed Lindi       Startrunner     482 49:11  55eD18-39
324 Verbiest Els         Rotterdam       112 49:14  56eD18-39
325 Leeuwen Anja van     av Flakkee      254 50:13  38eD40+  
326 Gessel Angelique     Startrunner     483 51:01  39eD40+  
327 Becker Joyce         Sommelsdijk     007 51:20  40eD40+  
328 Kramer Otis          Dirksland       056 52:31  38eJt/m17
329 Molenaar Froukje     Startrunner     470 52:38  104eH18-39
330 Zweep Marco van der  av Flakkee      135 53:16  105eH18-39
331 Koningswoud Esther   Startrunner     487 53:23  57eD18-39
332 Huizer Elona         Startrunner     485 53:26  41eD40+  
333 Eijmeren Wilma v     Numansdorp      259 54:15  42eD40+  
334 Mulder Linda         Middelharnis    140 54:53  43eD40+  
335 Admiraal bettine     Middelharnis    256 54:55  58eD18-39
336 Noteboom Annette     Startrunner     492 55:31  44eD40+  
337 Loggen Sander        Startrunner     473 55:33  86eH40+  
338 Sarelse Arco         Startrunner     494 55:40  87eH40+  
339 Smit Maina           Kiyozumi        224 56:00   6eMt/m17
340 Smit Hans            Kiyozumi        098 56:14  88eH40+  
341 Kanters Margriet     O Tonge         049 56:21  45eD40+  
342 Both Marco           Startrunner     478 57:21  89eH40+  
343 Visbeen Hannie       Startrunner     499 57:40  46eD40+  
344 Montfoort George     Middelharnis    074 57:52  106eH18-39
345 Glasbergen Christa   Rotterdam       025 59:28  47eD40+  
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-04-2018 43e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee0
27-04-2017 42e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee0
27-04-2016 41e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee528
27-04-2015 40e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee2235
30-04-2013 38e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1450
30-04-2012 37e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1472
30-04-2011 36e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1578
30-04-2010 35e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee2696
30-04-2009 Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1739
30-04-2008 33e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1127
30-04-2004 29e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee711

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
5 km Micha Janse (PR)18.22  M45
5 km Carolien van de Kreeke (PR)18.31  V45
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (34)
28-04: London Marathon Londen (1)
Atletiek Zeeland © 2019