dinsdag 20 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

23e Meidoornloop

Nisse, zaterdag 11 mei 2019 - Organisatie: Meidoornloop
15 km >>> Zeeuws record staat met 44.31 vanaf 18-08-1990 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim Pleijte (PR 46.43) Vlissingen50.17Mse   17.899  3:214.97740
2  Ronnie Overgaauw (PR 51.00) Zoutelande51.57Mse   17.324  3:284.81662
3  Dirk VermeirenBrecht53.04Mse   16.960  3:324.71613
4  Jozias Boone (PR 54.04) Goes54.13M35   16.600  3:374.61563
5  Arjo Verhage (PR)Aagtekerke56.45M45   15.859  3:474.41462
6  Arnoud Rijk (PR)Hoedekenskerke57.52Mse   15.553  3:514.32421
7  Peter Balkenende (PR 55.53) Goes58.06M50   15.491  3:524.30412
8  Mark van der Kooij (debuut) s-Heer Abtskerke58.53Mse   15.284  3:564.25385
9  Ruben Boutens (PR)Middelburg1.00.04Mse   14.983  4:004.16345
10  Michel Ridderhof (PR)Middelburg1.00.09M45   14.963  4:014.16342
11  Edwin van Alphen (PR 58.08) Vlissingen1.00.18M45   14.925  4:014.15337
12  Johan Spruit (PR)Kapelle-Biezelinge1.01.43Mse   14.583  4:074.05293
13  Ada Geuze (PR)Middelburg1.02.32V35   14.392  4:104.00269
14  Ronald ArtsSchore1.02.41Mse   14.358  4:113.99264
15  Lion Baas (PR 1.02.11) Vlissingen1.02.46M40   14.339  4:113.98262
16  Robert Vroon (debuut) Breskens1.02.54M50   14.308  4:123.97258
17  Rob de Pagter (PR)Ritthem1.03.20Mse   14.211  4:133.95246
18  Manfred Scheiber (PR)Domburg1.03.32Mse   14.166  4:143.93241
19  Patrick van Iersel (PR)Goes1.03.37M50   14.147  4:143.93238
20  Ben Moerenhout (PR)Kapelle-Biezelinge1.03.40Mse   14.136  4:153.93237
21  Jostein Decorte (PR)Wolphaartsdijk1.03.50M40   14.099  4:153.92233
22  Jan Willem Meeuwse (PR 53.20) Kwadendamme1.04.37M55   13.928  4:183.87212
23  Marcel Sommeijer (PR)Oost-Souburg1.04.39M45   13.921  4:193.87211
24  Daniel Boone (debuut) Goes1.05.10Mse   13.811  4:213.84198
25  Robin de Vriend (PR 1.02.48) Hansweert1.05.12Mse   13.804  4:213.83197
26  Peter Dekker (PR)Zoutelande1.05.17M45   13.786  4:213.83195
27  Theo den Herder (PR 56.50) Kapelle-Biezelinge1.05.21M65   13.772  4:213.83194
28  Reinier Spijk (PR 1.04.57) Goes1.05.46Mse   13.685  4:233.80183
29  Rino van Oosten (debuut) Driewegen1.05.48Mse   13.678  4:233.80183
30  Leon van Kruiningen (PR)Goes1.05.51Mse   13.667  4:233.80182
31  Rinus Paardekooper (PR)Goes1.06.32M60   13.527  4:263.76166
32  Nathan TraasHeinkenszand1.06.41Mse   13.497  4:273.75162
33  Wim Wouters (PR 54.45) Kruiningen1.06.45M60   13.483  4:273.75161
34  Jan-Willem Maris (PR)Wolphaartsdijk1.06.53Mse   13.456  4:283.74158
35  Leo Janse (PR 1.06.16) Middelburg1.07.19Mse   13.370  4:293.71148
36  Edwin Geluk (PR)Heinkenszand1.07.26Mse   13.347  4:303.71146
37  Pieter-Jan de Baar (PR)Wolphaartsdijk1.07.47M40   13.278  4:313.69139
38  Wijnand Vette (debuut) Middelburg1.07.57Mse   13.245  4:323.68135
39  Andre Meijers (PR 1.04.11) Hoedekenskerke1.08.38M45   13.113  4:353.64121
40  Henk Lous (PR 1.02.11) Vlissingen1.08.43M60   13.097  4:353.64120
41  Sophie Miljoen (PR)Gapinge1.08.49Vse   13.078  4:353.63118
42  Patrick van Remortel (PR 1.06.19) Hulst1.09.06M55   13.025  4:363.62113
43  Lizo Koppejan (PR)Arnemuiden1.09.09M45   13.015  4:373.62112
44  Guillaume de Jonge (PR)Oost-Souburg1.09.14M45   13.000  4:373.61110
45  Jos Put (PR)Vlissingen1.09.16M55   12.993  4:373.61109
46  Eric van Remortel (PR 1.04.40) Goes1.09.18M60   12.987  4:373.61109
47  Johan Klompe (PR)Wolphaartsdijk1.09.46Mse   12.900  4:393.58100
48  Martijn Lavooij (PR 1.10.13) Goes1.10.17M45   12.805  4:413.5691
49  Erik Goedhart (PR 1.09.05) Middelburg1.10.19Mse   12.799  4:413.5691
50  Nico GeelhoedKatwijk1.10.25Mse   12.781  4:423.5589
51  Laus de Ridder (PR 1.10.04) Vlissingen1.10.29M55   12.769  4:423.5588
52  Ko van Damme (PR)Kwadendamme1.10.32M55   12.760  4:423.5487
53  Maurice Steketee (PR 1.05.01) Middelburg1.10.35M35   12.751  4:423.5486
54  Johnny Berk (debuut) Kapelle-Biezelinge1.10.41Mse   12.733  4:433.5485
55  Adriaan van de Vreede (debuut) Kruiningen1.10.55Mse   12.691  4:443.5381
56  Saskia Goole (PR 1.06.07) Kapelle-Biezelinge1.10.58V45   12.682  4:443.5280
57  William de Jonge (PR 1.08.01) Nieuwdorp1.11.17M45   12.626  4:453.5175
58  Claudette LouwerseMiddelburg1.11.19Vse   12.620  4:453.5175
59  Michel Barbe (debuut) Yerseke1.11.21Mse   12.614  4:453.5074
60  Niek van Belzen (PR 1.09.43) Arnemuiden1.11.23M45   12.608  4:463.5074
61  Martino Harinck (PR)Middelburg1.11.28Mse   12.593  4:463.5072
62  Wim Tabak (PR)Vlissingen1.11.30M55   12.587  4:463.5072
63  Arne den Toonder (PR 1.09.16) Ovezande1.11.32Mse   12.582  4:463.4971
64  Piet Ovaa (debuut) Meliskerke1.11.35Mse   12.573  4:463.4971
65  Johan de Vlieger (PR 48.00) Vlissingen1.11.39M60   12.561  4:473.4970
66  Machteld VerdaasdonkHuijbergen1.11.43Vse   12.549  4:473.4969
67  Michiel RomboutsRosmalen1.12.07Mse   12.480  4:483.4763
68  Rene Goetheer (PR)Wolphaartsdijk1.12.10M50   12.471  4:493.4662
69  Dore Priester (debuut) Middelburg1.12.12Vse   12.465  4:493.4662
70  Adri Koole (PR 1.04.18) Serooskerke1.12.16M65   12.454  4:493.4661
71  Daan van Driel (PR)Terneuzen1.12.20Mse   12.442  4:493.4660
72  Gino Dhanis (PR 1.08.37) Sint Jansteen1.12.56M55   12.340  4:523.4352
73  Gertjan Bakker (PR 1.07.47) Goes1.12.59M45   12.332  4:523.4352
74  Marc Bosch (PR)Heinkenszand1.13.01Mse   12.326  4:523.4251
75  Marijn Traas (PR 1.11.06) Heinkenszand1.13.13Mse   12.292  4:533.4149
76  Bennie de Looff (debuut) Vlissingen1.13.35Mse   12.231  4:543.4044
77  Martijn Ruissen (PR 1.13.47) Wolphaartsdijk1.13.48Mse   12.195  4:553.3942
78  Edwin Schoe (PR 1.13.02) Middelburg1.14.01Mse   12.159  4:563.3839
79  Gerrit Spaans (PR 1.12.52) Goes1.14.13M65   12.127  4:573.3737
80  Leo de Rijke (PR 1.14.16) Vlissingen1.14.35M50   12.067  4:583.3533
81  Marc BrandersMiddelburg1.14.49Mse   12.029  4:593.3431
82  Bjorn Quaasteniet (debuut) Goes1.14.53Mse   12.019  5:003.3430
83  Sandra Joziasse (PR 1.11.37) Vlissingen1.14.56V40   12.011  5:003.3430
84  Arthur Pouwelse (PR 1.07.26) Middelburg1.14.58M55   12.005  5:003.3329
85  Marije Besuijen (PR 1.14.07) Middelburg1.15.00V40   12.000  5:003.3329
86  Lennart de Looff (debuut) Gapinge1.15.16Mse   11.957  5:013.3227
87  Arjen Dommisse (PR)Krabbendijke1.15.21Mse   11.944  5:013.3226
88  Esther Noteboom (PR 1.13.39) Heinkenszand1.15.25Vse   11.934  5:023.3125
89  Annet van de Kreke (debuut) Oost-Souburg1.15.43V45   11.886  5:033.3023
90  Pieter Janssen (PR)Kwadendamme1.15.47Mse   11.876  5:033.3022
91  Mirjam Kloet (debuut) Arnemuiden1.16.09Vse   11.819  5:053.2819
92  Enrico Joziasse (PR)Middelburg1.16.11Mse   11.814  5:053.2819
93  Mirjam Janssen (PR)Kwadendamme1.16.13Vse   11.808  5:053.2819
94  Jaap Janse (PR 1.13.53) Middelburg1.16.15M70   11.803  5:053.2818
95  Ilona Harten (debuut) Oost-Souburg1.16.19V45   11.793  5:053.2818
96  Jon van Caspel (PR 1.01.48) Vlissingen1.16.25M60   11.778  5:063.2717
97  Jannie de Vries (PR)Vlissingen1.16.55V55   11.701  5:083.2514
98  Kees Hollander (PR 1.05.56) Dreischor1.16.59Mse   11.691  5:083.2513
99  John Guequierre (PR 54.01) Middelburg1.17.19M65   11.640  5:093.2311
100  Leon Joosse (debuut) Middelburg1.17.21Mse   11.635  5:093.2311
101  Herman van de Glind (PR)Kloetinge1.17.30Mse   11.613  5:103.2310
102  Leonhard van EgeraatBergen op Zoom1.17.38Mse   11.593  5:113.229
103  Danny Ars (PR 1.16.09) Ovezande1.17.42Mse   11.583  5:113.229
104  John Jansen (PR 1.16.46) Lewedorp1.17.44M60   11.578  5:113.229
105  Johnny Dooms (PR 1.10.00) Terneuzen1.18.10M65   11.514  5:133.207
106  Chris van Antwerpen (PR)Goes1.18.14Mse   11.504  5:133.207
107  Leon Vermeulen (PR 1.10.01) Wemeldinge1.18.16Mse   11.499  5:133.196
108  Martin Ribbens (debuut) Kapelle-Biezelinge1.18.18Mse   11.494  5:133.196
109  Piet Beijer (PR 1.08.33) Middelburg1.18.20M70   11.489  5:133.196
110  Rens Davidse (debuut) Middelburg1.18.22Mse   11.484  5:133.196
111  Carlijn PoldermanMiddelburg1.18.44Vse   11.431  5:153.184
112  Marjan Boogaard (PR)Middelburg1.19.04Vse   11.383  5:163.163
113  Kylie de Beule (debuut) Heikant1.19.08Vse   11.373  5:173.163
114  Mart-Jan Delzenne (PR)Krabbendijke1.19.11Mse   11.366  5:173.163
115  Ard Zitman (debuut) Oost-Souburg1.19.32Mse   11.316  5:183.142
116  Jan Kaan (debuut) Rilland1.19.37Mse   11.304  5:183.142
117  Jack Karelse (PR)Goes1.19.50M45   11.273  5:193.131
118  Arthur Stijns (PR)Oudelande1.20.18M70   11.208  5:213.111
119  Joop de Jonges-Gravenpolder1.20.24Mse   11.194  5:223.111
120  Jeroen Hooijer (PR)Vlissingen1.20.34Mse   11.171  5:223.10-
121  Martin Geluk (PR)Kattendijke1.20.39Mse   11.159  5:233.10-
122  Peter Kakes (debuut) Nisse1.20.50Mse   11.134  5:233.09-
123  Karin van Noorden (PR 1.19.09) Vlissingen1.20.54V45   11.125  5:243.09-
124  George Taal (PR 1.14.52) Oostkapelle1.20.56M65   11.120  5:243.09-
125  Evelien van Heemst (PR 1.15.47) Middelburg1.21.02Vse   11.107  5:243.09-
126  Evelien Capello (PR)s-Heerenhoek1.21.19Vse   11.068  5:253.07-
127  Daniella Evers (PR 1.20.36) Middelburg1.21.45V40   11.009  5:273.06-
128  Michael Evers (PR 1.08.21) Middelburg1.21.46M45   11.007  5:273.06-
129  Danielle de BruinVlissingen1.21.48Vse   11.002  5:273.06-
130  Monique van de Ketterij (PR)Vlissingen1.21.49Vse   11.000  5:273.06-
131  Martijn Leenknegt (debuut) Kapelle-Biezelinge1.21.51Mse   10.996  5:273.05-
132  Ellie Spaans (PR)Goes1.22.05V60   10.964  5:283.05-
133  Lennard Zuidweg (debuut) Yerseke1.22.20Mse   10.931  5:293.04-
134  Marian van DammeMeerdonk1.22.33Vse   10.902  5:303.03-
135  Frits van Borrendam (debuut) Middelburg1.22.35Mse   10.898  5:303.03-
136  Mark KakesGoes1.22.37Mse   10.894  5:303.03-
137  Kevin BelgGoes1.22.40Mse   10.887  5:313.02-
138  Gerco Geschiere (debuut) Nieuwdorp1.23.08Mse   10.826  5:333.01-
139  Linda de VosKapelle-Biezelinge1.23.12Vse   10.817  5:333.00-
140  Rob de Jonge (debuut) Kapelle-Biezelinge1.23.14Mse   10.813  5:333.00-
141  Hugo EgeraatRotterdam1.23.19Mse   10.802  5:333.00-
142  Ko de Visser (PR)Schore1.23.47Mse   10.742  5:352.98-
143  Charles van der Stam (debuut) Goes1.23.51Mse   10.733  5:352.98-
144  Jan Dalebout (PR 1.22.24) Kapelle-Biezelinge1.23.54Mse   10.727  5:362.98-
145  Yolanda Krombeen (PR 1.21.55) Kruiningen1.23.57Vse   10.721  5:362.98-
146  Bandra van der ValkKrabbendijke1.24.02Vse   10.710  5:362.98-
147  Menno VerbeekPapendrecht1.24.04Mse   10.706  5:362.97-
148  Wendy KwikkersPapendrecht1.24.07Vse   10.699  5:362.97-
149  Kevin de Pagter (PR 52.57) Arnemuiden1.24.31Mse   10.649  5:382.96-
150  Petra Verhulst (PR 1.14.25) Westkapelle1.24.51V50   10.607  5:392.95-
151  Naomi van Gilsts-Heer Hendrikskinderen1.24.54Vse   10.601  5:402.94-
152  Yvonne van der Weeles-Heer Hendrikskinderen1.25.05Vse   10.578  5:402.94-
153  Jolanda Kolijn (PR)Oost-Souburg1.25.40Vse   10.506  5:432.92-
154  Marjolein Mol (debuut) Kapelle-Biezelinge1.26.09Vse   10.447  5:452.90-
155  Andrea Rottier (debuut) Heinkenszand1.26.12Vse   10.441  5:452.90-
156  Regine Boogert (debuut) Middelburg1.26.31Vse   10.403  5:462.89-
157  Ruud MenheereHeinkenszand1.26.53Mse   10.359  5:482.88-
158  Mireille Huiszoon (debuut) Arnemuiden1.26.59Vse   10.347  5:482.87-
159  Veronica JansenBergen op Zoom1.27.16Vse   10.313  5:492.86-
160  Leen GeschiereZwijndrecht1.28.27Mse   10.175  5:542.83-
161  Herman Abbink (PR 1.11.15) Goes1.30.16M60   9.970  6:012.77-
162  Veroni Meijer (PR)Middelburg1.30.24Vse   9.956  6:022.77-
163  Ivo VerheyenZandvliet1.30.36Mse   9.934  6:022.76-
164  Remke van Belzen (PR 1.24.10) Arnemuiden1.30.49V45   9.910  6:032.75-
165  Jordi Castel (PR 1.27.39) Goes1.31.39Mse   9.820  6:072.73-
166  Franky van IerselGoes1.31.40Mse   9.818  6:072.73-
167  Peter Castel (PR 1.27.37) Goes1.31.44M55   9.811  6:072.73-
168  Jack de Groote (PR 1.31.28) Wilhelminadorp1.31.48Mse   9.804  6:072.72-
169  Sebastian Nijssen (PR 1.30.15) Middelburg1.31.50M45   9.800  6:072.72-
170  Katinka van de Glind (PR)Kloetinge1.32.42V40   9.709  6:112.70-
171  Wolfgang Schafer (debuut) Kloetinge1.36.19Mse   9.344  6:252.60-
172  Joke DeesHeinkenszand1.37.34Vse   9.224  6:302.56-
173  Theo Manuhutu (debuut) Middelburg1.37.36Mse   9.221  6:302.56-
174  Annelies de GrootWolphaartsdijk1.38.53Vse   9.102  6:362.53-
175  Gisela Nijsse (PR 1.36.02) Oud-Sabbinge1.38.55Vse   9.099  6:362.53-
176  Moniek de WitteAmsterdam2.05.24Vse   7.177  8:221.99-
177  Gillis de WitteHeinkenszand2.05.24Mse   7.177  8:221.99-
Mannen: 132 (74.58%) => M35=2 - M40=3 - M45=15 - M50=5 - M55=9 - M60=8 - M65=6 - M70=3 - Mse=81
Vrouwen: 45 (25.42%) => V35=1 - V40=4 - V45=5 - V50=1 - V55=1 - V60=1 - Vse=32

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

15 km

2019Tim Pleijte50:17Ronnie Overgaauw51:57Dirk Vermeiren53:04Ada Geuze1:02:32177
2018Jozias Boone57:29Yann Sinke58:51Peter Balkenende58:54Anjolie Engels1:01:35123
2017Tom van Dyck53:00Remy Vasseur54:53Arjo Verhage56:56Carolien van de Kreeke1:00:46168
2016Martijn de Kok52:51Erwin Harmes54:00Remy Vasseur58:05Annemiek Hannewijk1:16:44111

14.7 km

2015Erwin Harmes48:24Floris Willeboordse51:51Ralph Wiessner52:07Leonie Ton1:02:21186
2014Wilko de Vos54:44Arjo Verhage55:53Gerben van der Bliek56:27Marianne de Kok57:49139
2013Erwin Harmes50:10Remy Vasseur51:30Alwin Vermeulen53:27Marianne de Kok59:00164
2012Martijn de Kok51:22Jesper Francke52:01Tjitte van den Buys52:30Marianne de Kok59:42142
7.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Patrick de VosKattendijke25.29Mse   17.659  3:244.91-
2  Jasper Zuidhofs-Heer Abtskerke26.47Mse   16.801  3:344.67+1:18
3  Abraham MehanHoedekenskerke26.55Mse   16.718  3:354.64+1:26
4  Sergio Harincks-Hertogenbosch27.02Mse   16.646  3:364.62+1:33
5  Willem de KorteAagtekerke27.37Mse   16.295  3:414.53+2:08
6  Rens de RidderArnemuiden27.44Mse   16.226  3:424.51+2:15
7  Jan-Willem RoelseGoes27.54Mse   16.129  3:434.48+2:25
8  Jorim de BoksMiddelburg28.23Mse   15.854  3:474.40+2:54
9  Tom VerbeekKwadendamme28.33Mse   15.762  3:484.38+3:04
10  Johan van de WoestijneZoutelande29.08Mse   15.446  3:534.29+3:39
11  Jesse BeijerMiddelburg30.02Mse   14.983  4:004.16+4:33
12  Bieuwe RoelofsEnter30.14Mse   14.884  4:024.13+4:45
13  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge30.29M35   14.762  4:044.10+5:00
14  John de WaardKapelle-Biezelinge30.44Mse   14.642  4:064.07+5:15
15  Jaco KleinjanGoes31.00Mse   14.516  4:084.03+5:31
16  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek31.10M45   14.439  4:094.01+5:41
17  Rene TraasKapelle-Biezelinge31.19M50   14.369  4:113.99+5:50
18  Anthony van de BergVlissingen31.22M50   14.346  4:113.99+5:53
19  Jonathan BoonOost-Souburg31.25Mse   14.324  4:113.98+5:56
20  Otto MeijMiddelburg31.59Mse   14.070  4:163.91+6:30
21  Martijn de KoningHeinkenszand32.05Mse   14.026  4:173.90+6:36
22  Martin StroosnijderKruiningen32.50Mse   13.706  4:233.81+7:21
23  Leonard SimonseWaarde32.58Mse   13.650  4:243.79+7:29
24  Esther de KoningHeinkenszand33.11Vse   13.561  4:253.77+7:42
25  Marc CarpentierBreda33.20Mse   13.500  4:273.75+7:51
26  Henk LeeftinkOost-Souburg33.22M50   13.487  4:273.75+7:53
27  Annette BevelanderRilland33.24Vse   13.473  4:273.74+7:55
28  Sandra de KokHeinkenszand33.27V35   13.453  4:283.74+7:58
29  Bart de VisserSerooskerke33.30Mse   13.433  4:283.73+8:01
30  Durby MeijboomVlissingen33.32Vse   13.419  4:283.73+8:03
31  Mardin de RegtGoes34.17Mse   13.126  4:343.65+8:48
32  Sjaak BrouwerVlissingen34.20M50   13.107  4:353.64+8:51
33  gert-Jan LudikhuizenMiddelburg34.35Mse   13.012  4:373.61+9:06
34  Andre van den HoovenOost-Souburg34.39Mse   12.987  4:373.61+9:10
35  Jonah AafjesKortgene35.15Mse   12.766  4:423.55+9:46
36  Sjaak BaaijTholen35.17Mse   12.754  4:423.54+9:48
37  Veerle SmitsKloetinge35.20Vse   12.736  4:433.54+9:51
38  Jack SmitsOost-Souburg35.23M55   12.718  4:433.53+9:54
39  Kees van den BerkRoosendaal35.26Mse   12.700  4:433.53+9:57
40  Geert-Jan JobseVlissingen35.40M55   12.617  4:453.50+10:11
41  Francois van de Vos35.45Mse   12.587  4:463.50+10:16
42  Sanne de BaarWolphaartsdijk35.47Vse   12.576  4:463.49+10:18
43  Ron DellebekeOost-Souburg35.50M60   12.558  4:473.49+10:21
44  Maroeska ArsGoes35.56V40   12.523  4:473.48+10:27
45  John CarolHeinkenszand36.03Mse   12.483  4:483.47+10:34
46  Lisa KapteijnKapelle-Biezelinge36.18Vse   12.397  4:503.44+10:49
47  Bertram WezenbergKloetinge36.23Mse   12.368  4:513.44+10:54
48  Johnny CapponHeinkenszand36.26Mse   12.351  4:513.43+10:57
49  Emiel GoudzwaardKloetinge36.28M35   12.340  4:523.43+10:59
50  Claudia van SighemWestkapelle37.12Vse   12.097  4:583.36+11:43
51  Erwin DingemanseKortgene37.17Mse   12.070  4:583.35+11:48
52  Sjaak Dekkers-Heer Arendskerke37.18Mse   12.064  4:583.35+11:49
53  Mark BouterseKapelle-Biezelinge37.20Mse   12.054  4:593.35+11:51
54  Edith van DijkeGoes37.30Vse   12.000  5:003.33+12:01
55  Caroline VeringaMiddelburg37.32V45   11.989  5:003.33+12:03
56  Hans MinnaardYerseke37.37M55   11.963  5:013.32+12:08
57  Elianne TouwOostkapelle37.41Vse   11.942  5:013.32+12:12
58  Robbin KamerlingHeinkenszand37.44Mse   11.926  5:023.31+12:15
59  Corne van LomwelOost-Souburg37.47Mse   11.910  5:023.31+12:18
60  Bram van EenennaamNieuw- en Sint Joosland37.50Mse   11.894  5:033.30+12:21
61  Niels DonselaarOosterland37.53Mse   11.879  5:033.30+12:24
62  Astrid den HerderMiddelburg37.59Vse   11.847  5:043.29+12:30
63  Merijn KnilstMiddelburg38.02Mse   11.832  5:043.29+12:33
64  Marcel RichardZoutelande38.04M65   11.821  5:053.28+12:35
65  Lennard van SplunterGoes38.06Mse   11.811  5:053.28+12:37
66  Arjan MoerdijkGoes38.09M50   11.796  5:053.28+12:40
67  Hans WestveerKruiningen38.19M55   11.744  5:073.26+12:50
68  Richard van WestenBorssele38.22Mse   11.729  5:073.26+12:53
69  Jean-Pierre MaasVlissingen38.25Mse   11.714  5:073.25+12:56
70  Denise van WeeldenNisse38.30Vse   11.688  5:083.25+13:01
71  Madeleine RommersMiddelburg38.36Vse   11.658  5:093.24+13:07
72  Melvin HunnikGoes38.43Mse   11.623  5:103.23+13:14
73  Willem-Jan Mantens-Gravenpolder38.46M45   11.608  5:103.22+13:17
74  Leo Goedegebuurs-Heer Arendskerke38.51Mse   11.583  5:113.22+13:22
75  Matthijs BodeBiggekerke38.54Mse   11.568  5:113.21+13:25
76  Johan VilleriusOost-Souburg38.56Mse   11.558  5:113.21+13:27
77  Erwin van HuizenYerseke39.23Mse   11.426  5:153.17+13:54
78  Manuel Hoezens-Heer Arendskerke39.45Mse   11.321  5:183.14+14:16
79  Cees KoomanSteenbergen39.47Mse   11.311  5:183.14+14:18
80  Wim RooseGoes39.50M65   11.297  5:193.14+14:21
81  Ilse TraasHeinkenszand39.52Vse   11.288  5:193.14+14:23
82  Kees van BelzenRitthem40.01M65   11.245  5:203.12+14:32
83  Johan DekkerMiddelburg40.20M60   11.157  5:233.10+14:51
84  Hanneke LouwsNisse40.48Vse   11.029  5:263.06+15:19
85  Karen WesthuisGoes41.04V45   10.958  5:293.04+15:35
86  Jacqueline de BondtGoes41.10V55   10.931  5:293.04+15:41
87  Ad MullerGoes41.16Mse   10.905  5:303.03+15:47
88  Dick AardenVlissingen41.31Mse   10.839  5:323.01+16:02
89  Fokke RoelofsGoes41.50Mse   10.757  5:352.99+16:21
90  Sonet VermaireVlissingen41.52Vse   10.748  5:352.99+16:23
91  Ruben Sinkes-Gravenpolder41.54Mse   10.740  5:352.98+16:25
92  Janneke BoutensMiddelburg41.57Vse   10.727  5:362.98+16:28
93  Ingrid de KokKapelle-Biezelinge42.03Vse   10.702  5:362.97+16:34
94  Ingeborg CoppoolseOostkapelle42.06Vse   10.689  5:372.97+16:37
95  Remco KapteijnKapelle-Biezelinge42.08M45   10.680  5:372.97+16:39
96  Erik WillemseGoes42.11Mse   10.668  5:372.96+16:42
97  Krista de KamGoes42.18Vse   10.638  5:382.96+16:49
98  Rene NijhuisGoes42.22Mse   10.622  5:392.95+16:53
99  Jacqueline MeijersHoedekenskerke42.29V45   10.592  5:402.94+17:00
100  Rob EpkerMiddelburg43.01Mse   10.461  5:442.91+17:32
101  Wim FolmerKloetinge43.04Mse   10.449  5:452.90+17:35
102  Angela Walhouts-Gravenpolder43.10Vse   10.425  5:452.90+17:41
103  Marianne KosterBorssele43.13Vse   10.413  5:462.89+17:44
104  Anton BraakmanMiddelburg43.15Mse   10.405  5:462.89+17:46
105  Jolanda Bruijness-Heer Abtskerke43.17Vse   10.397  5:462.89+17:48
106   DijkeKwadendamme43.19Mse   10.389  5:472.89+17:50
107  Gert-Jan VerschurenZegge43.22Mse   10.377  5:472.88+17:53
108  Jan Baaijenss-Heerenhoek43.33Mse   10.333  5:482.87+18:04
109  Paul LeursKattendijke43.35Mse   10.325  5:492.87+18:06
110  Annelien BoutensMiddelburg43.44Vse   10.290  5:502.86+18:15
111  Arjan den HartogS-Heerenhoek43.46Mse   10.282  5:502.86+18:17
112  Kevin KuitemsGoes43.48Mse   10.274  5:502.85+18:19
113  Imo JongepierNieuw- en Sint Joosland43.53M65   10.254  5:512.85+18:24
114  Elles PersijnHeinkenszand43.56Vse   10.243  5:512.85+18:27
115  Nydia LauwersBreda44.08Vse   10.196  5:532.83+18:39
116  Nicole JeremiasseHeinkenszand44.16Vse   10.166  5:542.82+18:47
117  Xavi VerheyenZandvliet44.21Mse   10.147  5:552.82+18:52
118  Mireille HirdesKapelle-Biezelinge44.26Vse   10.128  5:552.81+18:57
119  Gillis BosmanRoosendaal44.30Mse   10.112  5:562.81+19:01
120  Thijs RoggebamdZierikzee44.34Mse   10.097  5:572.80+19:05
121  Andrea van IwaardenHeinkenszand44.40Vse   10.075  5:572.80+19:11
122  Bianca FortuinKloetinge44.46Vse   10.052  5:582.79+19:17
123  Anouk PriemHeinkenszand44.50Vse   10.037  5:592.79+19:21
124  Sigrid EpkerMiddelburg44.52Vse   10.030  5:592.79+19:23
125  Joost van TienhovenRotterdam44.54Mse   10.022  5:592.78+19:25
126  Esther BrouwerVlissingen44.56Vse   10.015  5:592.78+19:27
127  Anne LantingKloetinge45.00Vse   10.000  6:002.78+19:31
128   RiesKattendijke45.41Mse   9.850  6:052.74+20:12
129  Ilona de GrooteOost-Souburg46.01Vse   9.779  6:082.72+20:32
130  Cindy UrlingsVlissingen46.03Vse   9.772  6:082.71+20:34
131  Arno HillemanVrouwenpolder46.42Mse   9.636  6:142.68+21:13
132  Corien de Waaijs-Heer Abtskerke46.45Vse   9.626  6:142.67+21:16
133  Bianca de Vliegers-Heerenhoek46.59Vse   9.578  6:162.66+21:30
134  Alexandra StroosnijderKruiningen47.00Vse   9.574  6:162.66+21:31
135  Marcel MohrKortgene47.01Mse   9.571  6:162.66+21:32
136  Karin de BeuleHeikant47.07V50   9.551  6:172.65+21:38
137  Monique WalhoutLewedorp47.09Vse   9.544  6:172.65+21:40
138  Wilma EversdijkKapelle-Biezelinge47.35V60   9.457  6:212.63+22:06
139  Hennie van der BlomGoes47.48Vse   9.414  6:222.62+22:19
140  Marlies LangeveldKloetinge48.02Vse   9.368  6:242.60+22:33
141  Deborah Toledos-Heer Abtskerke48.08Vse   9.349  6:252.60+22:39
142  Frans PoortvlietNisse48.10Mse   9.343  6:252.60+22:41
143  Sebastian FermontHulst48.14Mse   9.330  6:262.59+22:45
144  Theo HeinrichsDriewegen48.16Mse   9.323  6:262.59+22:47
145  Simone PasmanKapelle-Biezelinge48.19Vse   9.314  6:272.59+22:50
146  Ilya JeremiasseGoes49.15Vse   9.137  6:342.54+23:46
147  Joyce PiekHeinkenszand49.19Vse   9.125  6:352.53+23:50
148  Jorina OreelArnemuiden49.21Vse   9.119  6:352.53+23:52
149  Judith MenheereOvezande49.47Vse   9.039  6:382.51+24:18
150  Jorine BeenhakkerGoes49.49Vse   9.033  6:392.51+24:20
151  Alycha KorstanjeKapelle-Biezelinge49.51Vse   9.027  6:392.51+24:22
152  Corina van den DoelGoes50.36Vse   8.893  6:452.47+25:07
153  Rina OttoStampersgat50.44Vse   8.870  6:462.46+25:15
154  Marlies JooseNisse50.54Mse   8.841  6:472.46+25:25
155  Christa van der HoestKrabbendijke51.01Vse   8.821  6:482.45+25:32
156  Christanne MinheereArnemuiden51.28Vse   8.744  6:522.43+25:59
157  Lidy KuitemsGoes51.30Vse   8.738  6:522.43+26:01
158  Mia van BelleVlissingen51.42V65   8.704  6:542.42+26:13
159  Ellen PoldermanMiddelburg51.49Vse   8.684  6:552.41+26:20
160  Sofie KootHalsteren51.54Vse   8.671  6:552.41+26:25
161  Ineke VinkOvezande52.39Vse   8.547  7:012.37+27:10
162  Ciska ZorgArnemuiden53.23Vse   8.430  7:072.34+27:54
163  Marjoleine Kramers-Heerenhoek53.26Vse   8.422  7:072.34+27:57
164  Carina MensHalsteren53.38Vse   8.390  7:092.33+28:09
165  Kerstin SteendijkGoes53.50Vse   8.359  7:112.32+28:21
166  Therese de Leeuws-Heer Hendrikskinderen53.53Vse   8.351  7:112.32+28:24
167  Ella de Koks-Gravenpolder55.45Vse   8.072  7:262.24+30:16
168  Cora WerkhovenArnemuiden56.07Vse   8.019  7:292.23+30:38
169  Heleen de VliegerVlissingen56.28Vse   7.969  7:322.21+30:59
170  Charmaine ScoreaVlissingen58.56Vse   7.636  7:512.12+33:27
171  Cheryl JangbahadoerVlissingen59.03Vse   7.621  7:522.12+33:34
172  Conny HeinrichsDriewegen1.04.58Vse   6.927  8:401.92+39:29
Mannen: 95 (55.23%) => M35=2 - M45=3 - M50=5 - M55=4 - M60=2 - M65=4 - Mse=75
Vrouwen: 77 (44.77%) => V35=1 - V40=1 - V45=3 - V50=1 - V55=1 - V60=1 - V65=1 - Vse=68

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 3.8 seconden nodig om deze lijst met 349 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

1,5 km
001 Steenblok Koen         Heinkenszand     505 0:05:16    1ejong
002 Veringa Sander         Middelburg       507 0:05:49    2ejong
003 Simonse Marit          Goes             504 0:05:50    1emeis
004 Jonge Dylano de        Nieuwdorp        502 0:06:20    3ejong
005 Dees Rody              Goes             501 0:06:30    4ejong
006 Koning Nikki de        Heinkenszand     503 0:06:31    2emeis
007 Verheiren Niels        Brecht           523 0:07:20    5ejong

750 m
halve polder
001 Stroosnijder Kyen      Kruiningen       510 0:05:12    1ejhpol
002 Veringa Erik           Middelburg       506 0:05:14    2ejhpol
003 Roelofs Ruth           Enter            509 0:05:17    1emhpol
004 Krijger Esmee          Nisse            513 0:05:28    2emhpol
005 Roelofs Marit          Goes             518 0:06:02    3emhpol
006 Willeman Thomas        Vrouwenpolder    520 0:06:03    3ejhpol
007 Verhaeghe Milou        Kapelle          522 0:06:09    4emhpol
008 Kok Max de             Heinkenszand     517 0:06:28    4ejhpol
009 Klaasse Kiki           Kapelle          516 0:06:29    5emhpol
010 Roelofs Kyano          Enter            519 0:06:50    5ejhpol
011 Stroosnijder Zion      Kruiningen       511 0:07:07    6ejhpol
012 Dingemanse Senna       Kortgene         512 0:07:12    6emhpol
013 Overgaauw Sjoerd       Zoutelande       521 0:07:55    7ejhpol
014 Klaasse Puk            Kapelle          515 0:08:39    7emhpol
015 Waard Indy de          Kapelle          514 0:09:01    8emhpol

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
Atletiek Zeeland © 2019