vrijdag 19 juli 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
za 03-08: Memorial Rasschaert Ninove
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
vr 09-08: Track Meeting Utrecht
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk
za 17-08: Sabbinge Loop Oud-Sabbinge
za 17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo
di 20-08: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
Recente uitslagen meer uitslagen
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
za 13-07: Ronde van Sint Kruis
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande (200)
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke (80)
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg (105)
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
8e Schellachloop
Middelburg, vrijdag 14 juni 2019 - Organisatie: Dynamica
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Erwin HarmesMiddelburg41.11M35   17.483  3:264.86
2  Boris de BruijnKloetinge43.34M35   16.526  3:384.59
3  Remy VasseurVlissingen46.00M35   15.652  3:504.35
4  Floris WilleboordseMiddelburg46.02Mse   15.641  3:504.34
5  Wim van SparrentakSint Laurens46.09M45   15.601  3:514.33
6  Rob EpkerMiddelburg46.23Mse   15.523  3:524.31
7  Willem de KorteAagtekerke47.36Mse   15.126  3:584.20
8  Ruben BoutensMiddelburg48.45Mse   14.769  4:044.10
9  Edward de KosterMiddelburg48.55Mse   14.719  4:054.09
10  Michel RidderhofMiddelburg49.23M45   14.580  4:074.05
11  Wolter VosMiddelburg49.37M50   14.511  4:084.03
12  Jeroen de NoodMiddelburg50.06M35   14.371  4:113.99
13  Lion BaasVlissingen50.31M40   14.253  4:133.96
14  Marius BesuijenMiddelburg50.42M55   14.201  4:143.94
15  Koen SchippersGapinge50.44Mse   14.192  4:143.94
16  Gijsbert Elstgeests-Heerenhoek50.51M45   14.159  4:143.93
17  Sjef GorisMiddelburg51.51M50   13.886  4:193.86
18  Jan LouwsMiddelburg51.56M55   13.864  4:203.85
19  Leo JanseMiddelburg51.58Mse   13.855  4:203.85
20  Edward de LengKoudekerke52.04M55   13.828  4:203.84
21  Edwin van AlphenVlissingen52.20M45   13.758  4:223.82
22  Peter van LitMiddelburg52.43M50   13.658  4:243.79
23  Monica SanderseVlissingen53.16V35   13.517  4:263.75
24  Rinus WitteSint Laurens53.27M55   13.471  4:273.74
25  Erik GoedhartMiddelburg53.56Mse   13.350  4:303.71
26  Edwin GelukHeinkenszand54.12Mse   13.284  4:313.69
27  Johan LorierVlissingen54.15M45   13.272  4:313.69
28  Henk LousVlissingen54.38M60   13.179  4:333.66
29  Linda VersluisGapinge54.40Vse   13.171  4:333.66
30  Daniel WalhoutVeere54.44Mse   13.155  4:343.65
31  Wijnand VetteMiddelburg55.29Mse   12.977  4:373.60
32  Lizo KoppejanArnemuiden55.36M45   12.950  4:383.60
33  Marcel StruijkMiddelburg56.29Mse   12.747  4:423.54
34  Arnold WesterbekeVlissingen57.03Mse   12.621  4:453.51
35  Ronnie KrockeOost-Souburg57.43M60   12.475  4:493.47
36  Maarten RiemensGrijpskerke58.16Mse   12.357  4:513.43
37  Peter RotteMiddelburg58.26Mse   12.322  4:523.42
38  Rocky HollandOldenzaal58.37Mse   12.283  4:533.41
39  Albert LwandofskiSchriesheim58.58Mse   12.210  4:553.39
40  Adri KooleSerooskerke59.03M65   12.193  4:553.39
41  Laus de RidderVlissingen59.10M55   12.169  4:563.38
42  Marco OlivierVlissingen59.14M45   12.155  4:563.38
43  Frank NietfangerBornheim59.22Mse   12.128  4:573.37
44  Wim TabakVlissingen59.26M55   12.114  4:573.37
45  William de JongeNieuwdorp59.31M45   12.097  4:583.36
46  Steven HouwelingVrouwenpolder1.00.03Mse   11.990  5:003.33
47  Enrico JoziasseMiddelburg1.00.06Mse   11.980  5:013.33
48  Ingrid KoeneMiddelburg1.00.18Vse   11.940  5:023.32
49  Ruud GeldofMiddelburg1.00.38M60   11.875  5:033.30
50  Sandra van den BroekSint Laurens1.01.45Vse   11.660  5:093.24
51  Siem CornelisseArnemuiden1.01.53Mse   11.635  5:093.23
52  Ronald van HerculesSerooskerke1.02.04Mse   11.600  5:103.22
53  Jannie de VriesVlissingen1.02.19V55   11.554  5:123.21
54  Martijn van LangeveldeMiddelburg1.02.27Mse   11.529  5:123.20
55  Marcel RichardZoutelande1.02.40M65   11.489  5:133.19
56  Ellie SpaansGoes1.03.49V60   11.282  5:193.13
57  Rens DavidseMiddelburg1.04.07Mse   11.230  5:213.12
58  Arthur StijnsOudelande1.05.27M70   11.001  5:273.06
59  Wim DingemanseGrijpskerke1.05.38M55   10.970  5:283.05
60  Suzanne GeschiereSint Laurens1.05.41V50   10.962  5:283.04
61  Thea van de BergVlissingen1.07.14Vse   10.709  5:362.97
62  Elsbeth DingemanseGapinge1.08.34Vse   10.501  5:432.92
63  Lena KleingeldVlissingen1.08.37Vse   10.493  5:432.91
64  Kees GeuzeMiddelburg1.08.40Mse   10.485  5:432.91
65  Jakobus MeulenbergOudelande1.13.17M50   9.825  6:062.73
66  Marian van DijkMiddelburg1.13.21V50   9.816  6:072.73
67  Jana DavtianMiddelburg1.13.24Vse   9.809  6:072.72
68  Sigrid Epker-JenseMiddelburg1.13.48Vse   9.756  6:092.71
69  Maarten KalsbeekMiddelburg1.16.11Mse   9.451  6:212.63
70  Janneke WiskerkeGoes1.17.00V50   9.351  6:252.60
Mannen: 56 (80%) => M35=4 - M40=1 - M45=8 - M50=4 - M55=7 - M60=3 - M65=2 - M70=1 - Mse=26
Vrouwen: 14 (20%) => V35=1 - V50=3 - V55=1 - V60=1 - Vse=8

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Erwin Harmes41:11Boris de Bruijn43:34Remy Vasseur46:00Monica Sanderse53:1670
2018Adriaan Walhout43:04Remy Vasseur44:57Wim van Sparrentak44:59Linda Versluis53:4480
2017Adriaan van Keulen45:16Wim van Sparrentak45:23Wilco Boogaard45:43Valesca Lefeber55:38113
2016Joeri Versluis44:18Wim van Sparrentak45:02Arjo Verhage45:48Evelien van Sparrentak56:10109
2015Erwin Adan42:48Joeri Versluis44:09Wim van Sparrentak44:29Carolien van de Kreeke49:1590
2014Adriaan van Keulen43:44Adriaan Walhout44:42Jorim de Boks45:01Anjolie Engels47:41101
2013Arjo Verhage46:28Piet Wisse46:39Maris Jacobs47:15Anjolie Engels45:4868

8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Jesse BeijerMiddelburg30.45Mse   15.610  3:514.34
2  Olof HoogestegerVlissingen31.04M40   15.451  3:534.29
3  Robert HekhuisVlissingen31.30Mse   15.238  3:564.23
4  Adriaan WattelMiddelburg32.26Mse   14.800  4:034.11
5  Otto MeijMiddelburg33.40Mse   14.257  4:133.96
6  Patrick VogelMiddelburg34.55M50   13.747  4:223.82
7  Jozias MarijsArnemuiden35.10Mse   13.649  4:243.79
8  Bianca van AartsenMiddelburg35.28Vse   13.534  4:263.76
9  Gert-Jan SturmKoudekerke35.47Mse   13.414  4:283.73
10  Maurice SteketeeMiddelburg36.03M35   13.315  4:303.70
11  Arthur van AartsenMiddelburg36.14M40   13.247  4:323.68
12  Jan-Peter KatsmanMiddelburg36.35Mse   13.121  4:343.64
13  Marijn TraasHeinkenszand36.46Mse   13.055  4:363.63
14  Rene LouwerseVlissingen36.59Mse   12.979  4:373.61
15  Maroeska ArsGoes37.11V40   12.909  4:393.59
16  Mirona van de VrieMiddelburg37.21Vse   12.851  4:403.57
17  Suzanne van ElsackerMiddelburg37.28Vse   12.811  4:413.56
18  Ron DellebekeOost-Souburg37.33M60   12.783  4:423.55
19  Laurens JobseGoes37.38Mse   12.755  4:423.54
20  Albert KarstanjeMiddelburg37.41M60   12.738  4:433.54
21  Alexander DekkerOostkapelle38.11Mse   12.571  4:463.49
22  Peter DekkerZoutelande38.14M45   12.554  4:473.49
23  Jos PutVlissingen38.16M55   12.544  4:473.48
24  Andre DavidseMiddelburg38.20Mse   12.522  4:483.48
25  Nick BelzenArnemuiden38.24Mse   12.500  4:483.47
26  Stefan van den DriesHeinkenszand38.53Mse   12.345  4:523.43
27  Jan-Willem HuiszoonArnemuiden40.03Mse   11.985  5:003.33
28  Herman van de GlindKloetinge40.33Mse   11.837  5:043.29
29  Micha BoksMiddelburg40.36Mse   11.823  5:053.28
30  Peter MaranusAagtekerke40.38Mse   11.813  5:053.28
31  Judith DekkerOostkapelle40.46Vse   11.774  5:063.27
32  Leonard MaljaarsOostkapelle40.48Mse   11.765  5:063.27
33  Sandra BreemerkampGapinge40.56Vse   11.726  5:073.26
34  Dylan den HartogMiddelburg41.01Mse   11.703  5:083.25
35  Hans WestveerKruiningen41.01M55   11.703  5:083.25
36  Pieter van IwaardenGoes41.05Mse   11.684  5:083.25
37  Karin ToornstraMiddelburg41.14Vse   11.641  5:093.23
38  Louise de PooterMiddelburg41.17Vse   11.627  5:103.23
39  Cor SchipperMiddelburg41.19M60   11.618  5:103.23
40  Alex VermareKapelle-Biezelinge41.30Mse   11.566  5:113.21
41  Ferdi FranckeOostkapelle41.36Mse   11.538  5:123.21
42  Ilse TraasHeinkenszand41.40Vse   11.520  5:133.20
43  Johan DekkerMiddelburg41.52M60   11.465  5:143.18
44  Hans MinnaardYerseke42.02M55   11.420  5:153.17
45  Levi SamanMiddelburg42.28Mse   11.303  5:193.14
46  Elvira WattelOost-Souburg43.19Vse   11.081  5:253.08
47  Gil Marco GinesVlissingen43.45Mse   10.971  5:283.05
48  Fernandez CluentesVlissingen43.47Mse   10.963  5:283.05
49  Diego FernandezVlissingen43.49Mse   10.955  5:293.04
50  Jeroen VrolijkMiddelburg43.52Mse   10.942  5:293.04
51  Simone GeuzeMiddelburg43.55Vse   10.930  5:293.04
52  Els GelokVlissingen44.00Vse   10.909  5:303.03
53  Sjoerd WassinkVlissingen44.03Mse   10.897  5:303.03
54  Jolanda KolijnOost-Souburg44.06Vse   10.884  5:313.02
55  Kees van BelzenRitthem44.08M65   10.876  5:313.02
56  Arjan BrouwerSerooskerke44.28Mse   10.795  5:343.00
57  Jeltina StevelsMiddelburg45.05Vse   10.647  5:382.96
58  Marjolein MolKapelle-Biezelinge45.54Vse   10.458  5:442.90
59  Saskia RoozeKapelle-Biezelinge45.57Vse   10.446  5:452.90
60  Jan BesuijenMiddelburg46.06Mse   10.412  5:462.89
61  Karin GeuzeMiddelburg46.47Vse   10.260  5:512.85
62  Arno HillemanVrouwenpolder46.54Mse   10.235  5:522.84
63  Ron van GiessenMiddelburg47.01Mse   10.209  5:532.84
64  Liesbeth RijnbergGrijpskerke47.03Vse   10.202  5:532.83
65  Evelien KooleMiddelburg48.16Vse   9.945  6:022.76
66  Monika TramperMiddelburg48.18Vse   9.938  6:022.76
67  Katinka van de GlindKloetinge48.26V40   9.911  6:032.75
68  Jan FranseMiddelburg48.33Mse   9.887  6:042.75
69  Marina Mols-Heer Abtskerke48.42Vse   9.856  6:052.74
70  Gisela NijsseOud-Sabbinge48.44Vse   9.850  6:062.74
71  Lidwine VerschiereGoes48.48Vse   9.836  6:062.73
72  Hans van SluijsMiddelburg53.00M70   9.057  6:382.52
73  Patricia BoogaardOost-Souburg56.18Vse   8.526  7:022.37
74  Simone van PeltOost-Souburg56.21Vse   8.518  7:032.37
Mannen: 48 (64.86%) => M35=1 - M40=2 - M45=1 - M50=1 - M55=3 - M60=4 - M65=1 - M70=1 - Mse=34
Vrouwen: 26 (35.14%) => V40=2 - Vse=24

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Jesse Beijer30:45Olof Hoogesteger31:04Robert Hekhuis31:30Bianca van Aartsen35:2874
2018Sergio Harinck27:53Jan-Willem Roelse28:52Wilco Boogaard29:46Suzanne van Elsacker36:1195
2017Sven Vermeulen30:09Tom Verbeek31:31Jonathan Boon31:36Emma Schiffman34:38109
2016Ruben Boutens31:29Luc Strating32:36Berry Simonse32:52Bianca de Regt35:02112
2015Danny Huibregtse31:03Sven Vermeulen31:18Jan-Willem Roelse32:21Mirthe Overkamp35:3668
2014Jan-Willem Roelse31:05Bart de Visser31:23Peter Meeuwsen31:39Jannie de Vries37:3577
2013Ivar van den Bos32:29Patrick Vogel32:34Jan-Willem Roelse32:47Bianca de Regt36:1943


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.419 seconden nodig om deze lijst met 144 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
25-05-2018 7e SchellachloopMiddelburgDynamica0
09-06-2017 6e SchellachloopMiddelburgDynamica0
27-05-2016 SchellachloopMiddelburgDynamica1458
29-05-2015 SchellachloopMiddelburgDynamica2038
16-05-2014 3e SchellachloopMiddelburgDynamica2206
07-06-2013 2e SchellachloopMiddelburgDynamica2390
08-06-2012 SchellachloopMiddelburgDynamica2352

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
1500 m Noor Dekker (PR)4.37.36  Vse
800 m Mees Verbrugge (PR)2.05.08  JoB
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
800 m Yunis Stitan (PR 1.53.38)1.56.67  Mse
400 mh Paavo de Leng (debuut)64.99  JoA
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR 8.51.67)9.09.85  JoA
800 m Jasper Zuidhof (PR)1.59.28  Mse
800 m Wouter Schets (PR)2.06.57  JoB
800 m Abraham Mehari (debuut)2.07.21  JoA
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
marath Hans Westveer (debuut)4.12.30  M55
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
21-06: Track Meeting Utrecht ( 3)
19-06: Hardloopgala Gilze ( 2)
15-06: Maasdijkmarathon 1)
15-06: Nijmegen Global Athletics 3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg ( 10)
13-06: Track Meeting Dordrecht ( 3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst ( 10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden ( 3)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier ( 1)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht ( 1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom ( 52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem ( 4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee ( 18)
30-05: Harry Schulting Games Vught ( 1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen ( 9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool ( 6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem ( 6)
24-05: Track Meeting Utrecht ( 4)
Atletiek Zeeland © 2019