dinsdag 21 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen (131)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

36e Bokaalloop

Burgh-Haamstede, woensdag 24 juli 2019 - Organisatie: Delta Sport
9.7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Tim PleijteDynamica31.53minMse   18.254  3:175.07-
2  Erwin HarmesGonzalez Running32.37minM35   17.844  3:224.96+0:44
3  Ralph WiessnerDynamica33.42minM40   17.270  3:284.80+1:49
4  Jozias BooneAV'5633.45minM35   17.244  3:294.79+1:52
5  Ruud HoosemansDynamica34.32minM35   16.853  3:344.68+2:39
6  Boris de BruijnAV'5634.57minM35   16.652  3:364.63+3:04
7  Tom VerbeekKwadendamme35.46minM35   16.272  3:414.52+3:53
8  Jan-Willem RoelseGonzalez Running36.00minMse   16.167  3:434.49+4:07
9  Peter BalkenendeAV'5636.04minM50   16.137  3:434.48+4:11
10  Willem de KorteGonzalez Running36.11minMse   16.085  3:444.47+4:18
11  David SchrierDynamica36.20minMse   16.018  3:454.45+4:27
12  Arnoud RijkAV'5636.28minMse   15.960  3:464.43+4:35
13  Peter MeeuwsenKrabbendijke36.56minMse   15.758  3:484.38+5:03
14  Sander ZeijseinkVlissingen37.01minMse   15.723  3:494.37+5:08
15  Samantha LuitwielerVlissingen37.07minVse   15.680  3:504.36+5:14
16  Armand van der SmissenTilburg37.11minM45   15.652  3:504.35+5:18
17  Arjan BeijeDelta Sport37.15minM45   15.624  3:504.34+5:22
18  Erik GoossenScheldesport37.21minM45   15.582  3:514.33+5:28
19  Jorim de BoksGonzalez Running37.25minMse   15.555  3:514.32+5:32
20  Jesse BeijerGonzalez Running37.27minMse   15.541  3:524.32+5:34
21  Sven VermeulenDynamica37.37minM40   15.472  3:534.30+5:44
22  Wilko de VosAV'5638.05minM55   15.282  3:564.25+6:12
23  Monica SanderseDynamica38.07minV35   15.269  3:564.24+6:14
24  Adriaan WattelMiddelburg38.15minMse   15.216  3:574.23+6:22
25  Remon RijkAV'5638.22minM35   15.169  3:574.21+6:29
26  Lion BaasDynamica38.37minM40   15.071  3:594.19+6:44
27  Bart VerhaegheAV'5638.55minM35   14.955  4:014.15+7:02
28  Leonie TonAV'5638.59minV40   14.929  4:014.15+7:06
29  Cees DijkmanBurgh-Haamstede39.04minM45   14.898  4:024.14+7:11
30  Wolter VosDynamica39.27minM50   14.753  4:044.10+7:34
31  Eric ChristiaanHouten39.30minMse   14.734  4:044.09+7:37
32  Marinus StrooMiddelburg39.33minMse   14.716  4:054.09+7:40
33  Johan van de WoestijneZoutelande39.53minMse   14.593  4:074.05+8:00
34  Marius BesuijenAV'5639.56minM55   14.574  4:074.05+8:03
35  Gerrit VoortmanHAC'6340.14minM55   14.466  4:094.02+8:21
36  Piet van MourikDelta Sport40.25minM55   14.400  4:104.00+8:32
37  Pascal KoppejanFlakkee40.34minMse   14.347  4:113.99+8:41
38  Rian van den BroekeDynamica40.40minM55   14.311  4:123.98+8:47
39  Jan MolendijkKrabbendijke40.44minMse   14.288  4:123.97+8:51
40  Jan Willem MeeuwseAV'5640.56minM55   14.218  4:133.95+9:03
41  Bart de VisserSerooskerke41.01minM35   14.189  4:143.94+9:08
42  Peter DekkerZoutelande41.03minM45   14.178  4:143.94+9:10
43  Martijn HoosemansDynamica41.17minM35   14.098  4:153.92+9:24
44  Gert van der VindenDynamica41.24minM55   14.058  4:163.90+9:31
45  Andre MeijersAV'5641.32minM45   14.013  4:173.89+9:39
46  Lydia KleinjanGoes41.37minVse   13.985  4:173.88+9:44
47  Samuel JobseAagtekerke42.03minM35   13.841  4:203.84+10:10
48  Steef BerrevoetsDelta Sport42.05minM50   13.830  4:203.84+10:12
49  Rinus PaardekooperAV'5642.20minM60   13.748  4:223.82+10:27
50  Theo den HerderAV'5643.10minM65   13.483  4:273.75+11:17
51  Annette BevelanderAV'5643.25minVse   13.405  4:293.72+11:32
52  Patrick van HarenTholen43.28minM45   13.390  4:293.72+11:35
53  Viktor BeelenHaarlem43.36minMse   13.349  4:303.71+11:43
54  Rob SonkeAV'5643.38minM35   13.338  4:303.71+11:45
55  Rosanne TeeuwenRotterdam43.44minVse   13.308  4:313.70+11:51
56  Adrie JanseGonzalez Running43.48minM55   13.288  4:313.69+11:55
57  Barry van der StelZierikzee44.07minMse   13.192  4:333.66+12:14
58  Vicky WiessnerMiddelburg44.22minV45   13.118  4:343.64+12:29
59  Dore PriesterMiddelburg44.32minVse   13.069  4:353.63+12:39
60  Huub BeelenAV'5644.42minM60   13.020  4:363.62+12:49
61  Erik VermeiHeinkenszand45.13minM55   12.871  4:403.58+13:20
62  Franky BeljaarsDynamica45.22minM55   12.829  4:413.56+13:29
63  Robin van WeltOost-Souburg45.26minM35   12.810  4:413.56+13:33
64  Marijn TraasHeinkenszand45.30minM35   12.791  4:413.55+13:37
65  Peter van den HeuvelZierikzee45.41minM35   12.740  4:433.54+13:48
66  Jos de KosterGoes45.52minM35   12.689  4:443.52+13:59
67  Martino HarinckMiddelburg46.00minM45   12.652  4:453.51+14:07
68  Jack SmitsDynamica46.02minM55   12.643  4:453.51+14:09
69  Kees van der HeijdenDynamica46.08minM55   12.616  4:453.50+14:15
70  Frits JoosseGoes46.39minMse   12.476  4:493.47+14:46
71  Marnix OttenSliedrecht46.53minM35   12.414  4:503.45+15:00
72  Johan de VliegerVlissingen46.57minM60   12.396  4:503.44+15:04
73  Sam van WinsenTholen47.29minMse   12.257  4:543.40+15:36
74  Michael VermaatOost-Souburg47.31minM40   12.248  4:543.40+15:38
75  Ron DellebekeDynamica47.45minM60   12.188  4:553.39+15:52
76  Harry SmitBurgh-Haamstede47.57minM65   12.138  4:573.37+16:04
77  Annemarie VerschuureAV'5648.14minV40   12.066  4:583.35+16:21
78  Wim de JongeAV'5648.24minM65   12.025  4:593.34+16:31
79  Nick Slabbekoorns-Heer Hendrikskinderen48.38minMse   11.967  5:013.32+16:45
80  Caroline VeringaDynamica48.56minV45   11.894  5:033.30+17:03
81  Henk van der PoelWestkapelle49.03minM65   11.865  5:033.30+17:10
82  John GuequierreDynamica49.28minM65   11.765  5:063.27+17:35
83  Gertjan BakkerAV'5649.44minM45   11.702  5:083.25+17:51
84  Ilse TraasHeinkenszand50.06minVse   11.617  5:103.23+18:13
85  Thomas StuurwoldZoutelande50.12minM35   11.594  5:113.22+18:19
86  Krista VoorhamDelta Sport50.37minV45   11.498  5:133.19+18:44
87  Ellie SpaansAV'5651.22minV60   11.330  5:183.15+19:29
88  Adrie van BavelDelta Sport51.26minM55   11.316  5:183.14+19:33
89  Andre KramerYerseke51.35minM45   11.283  5:193.13+19:42
90  Jeanine OverveldTHOR51.41minV55   11.261  5:203.13+19:48
91  Marion GoossenScheldesport52.24minV45   11.107  5:243.09+20:31
92  Esther van SluijsAV'5653.03minV45   10.971  5:283.05+21:10
93  Arthur StijnsDynamica55.45minM70   10.439  5:452.90+23:52
94  Niek HespAV'5656.25minM55   10.316  5:492.87+24:32
95  Torsten KnopsAachen57.37minM45   10.101  5:562.81+25:44
96  Marina MolAV'561.00.12minV40   9.668  6:122.69+28:19
97  Gisela NijsseAV'561.00.16minV55   9.657  6:132.68+28:23
Mannen: 79 (81.44%) => M35=17 - M40=4 - M45=11 - M50=3 - M55=14 - M60=4 - M65=5 - M70=1 - Mse=20
Vrouwen: 18 (18.56%) => V35=1 - V40=3 - V45=5 - V55=2 - V60=1 - Vse=6

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.7 km

2019Tim Pleijte31:53Erwin Harmes32:37Ralph Wiessner33:42Samantha Luitwieler37:0797

10.17 km

2018Erwin Harmes33:16Yunis Stitan35:11Menno Mud35:25Monique Verschuure38:46125
2017Erwin Adan33:34Ronnie Overgaauw34:31Yunis Stitan34:49Leonie Ton40:37187
2016Tim Pleijte32:50Erwin Harmes32:59Martijn de Kok34:55Yasmin Hillebrink38:29172
2015Tim Pleijte32:22Erwin Harmes33:59Martijn de Kok34:43Monique Verschuure40:06194
2014Erwin Harmes32:28Tim Pleijte34:03Martijn de Kok34:35Anjolie Engels37:53163
2013Tim Pleijte32:36Martijn de Kok33:35Erwin Harmes33:45Laurey van den Berge37:52185
2012Tim Pleijte33:24Neal Bouterse33:36Martijn de Kok34:31Anjolie Engels36:55167
2011Tim Pleijte32:06Erwin Harmes33:32Alexandere van de Vooren34:27Anjolie Engels37:22225
2010Michel Schrier32:44Arjan Beije33:52Jesper Francke34:55Anjolie Engels38:28252
2009Tim Pleijte32:34Wim Padmos32:35Fouad Fertoute33:52Anjolie Engels37:58283
2008Christian van Beusichem32:02Wim Padmos33:03Jorit van Malsen33:13Marlies Kort38:01229
2007Peter Jongsma33:41Fouad Fertoute33:49Michel Schrier33:59Marianne de Kok40:12214

6.83 km

2006Morris Wols21:46Willem Lenting22:07Arjan Beije22:16Marianne de Kok26:26122

10.17 km

2005Arjan Beije33:34Niels Koole34:21Theo Rabout34:30Jessica Rosbergen40:13167
2004Wim Padmos32:45Dick van de Broek33:21Arjan Beije33:45Anjolie Engels37:51166
2003Wim Padmos33:36Arjan Beije33:59Theo Rabout34:30Karin Bastian40:19154
2002Arjan Beije32:55Fouad Fertoute33:06Alwin Vermeulen33:11Marlies Kort36:28101
1999Wim Padmos32:55Rachid Ben Meziane33:03Alwin Vermeulen33:15Chantal Koole40:47101
1992Edwin de Leeuw31:52Sepp Vermeulen31:57Dennis Klasen32:07Nellie van Horssen41:41120
3.25 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wouter VerstraateGonzalez Running10.21minMse   18.841  3:115.23-
2  Stefan Robbemonts-Gravendeel11.32minMse   16.908  3:334.70+1:11
3  Otto MeijDynamica12.01minMse   16.227  3:424.51+1:40
4  Frans KolijnOost-Souburg13.55minMse   14.012  4:173.89+3:34
5  Elise MolAV'5614.09minVse   13.781  4:213.83+3:48
6  Tianda Donker CurtiusMiddelburg14.35minVse   13.371  4:293.71+4:14
7  Lotte ElstgeestAV'5616.05minVse   12.124  4:573.37+5:44
8  Jolanda KolijnOost-Souburg16.43minVse   11.665  5:093.24+6:22
9  Jacqueline MeijersAV'5616.55minV45   11.527  5:123.20+6:34
10  Bettina BerrevoetsDelta Sport18.16minVse   10.675  5:372.97+7:55
11  Els van ZwietenDelta Sport19.15minV70   10.130  5:552.81+8:54
12  Femke van SluijsAV'5622.42minVse   8.590  6:592.39+12:21
Mannen: 4 (33.33%) => Mse=4
Vrouwen: 8 (66.67%) => V45=1 - V70=1 - Vse=6

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.292 seconden nodig om deze lijst met 109 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Niels Veldman: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Cor Muller: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020