woensdag 18 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

35e Strandloop

Ouddorp, vrijdag 9 augustus 2019 - Organisatie: Flakkee
  1 Stitan Yunis               Delta Sport      284 0:36:28   1eHse/29
  2 Chatzioannou Cornelis      Passaat          159 0:36:58   1eH40/49
  3 Peeman Maikel              av Flakkee       268 0:37:12   2eHse/29
  4 Sint Nicolaas              av Flakkee       278 0:38:23   1eH30/39
  5 Solleveld Gerben           B o Zoom         283 0:39:19   2eH30/39
  6 Wolfert Eric               av Flakkee       299 0:39:22   3eHse/29
  7 Alexander Lubina           Duisburg         204 0:41:14   3eH30/39
  8 Pollemans Peter            Olympus'70       270 0:41:24   4eH30/39
  9 Wijk Danny van             avvn Hellevoetsl 298 0:41:35   2eH40/49
 10 Wolthuizen Yennick         av Flakkee       155 0:41:50   5eH30/39
 11 Krol Folkert v d           Puttershoek      195 0:42:12   3eH40/49
 12 Koole Adriaan              Sommelsdijk      182 0:42:43   4eHse/29
 13 Arensman John              av Flakkee       219 0:43:18   6eH30/39
 14 Bugur Volkan               Rotterdam        228 0:43:21   5eHse/29
 15 Zoon Youri                 Ouddorp          184 0:43:23   6eHse/29
 16 Merbel Edwin van de        Rotterdam        261 0:43:29   7eHse/29
 17 Snoeij Ab                  Pallas'93        282 0:43:47   1eH50/59
 18 Berge Laurey van den       av Flakkee       222 0:44:04   1eD30/39
 19 Speksnijder Goos           Spijkenisse      194 0:44:23   7eH30/39
 20 Kesteren Ruben             Spijkenisse      162 0:44:35   8eHse/29
 21 Vette Ruud                 Stellerunners    179 0:44:52   1eH60/99
 22 Aarsen Sander van der      AVO'83           218 0:45:10   8eH30/39
 23 Bakker Cornelis            Dirksland        144 0:45:47   9eHse/29
 24 Huizer Ron                 Spijkenisse      199 0:45:50  10eHse/29
 25 Nieuwenboom Erik           Rotterdam        265 0:45:54   4eH40/49
 26 Legemaate Coen             Rotterdam        253 0:46:01   5eH40/49
 27 Keus Erwin                 Delft            152 0:46:06   6eH40/49
 28 Collignon Sander           Mijnsheerenland  231 0:46:25   7eH40/49
 29 Helbers Joop               Hellevoetsluis   203 0:46:43   8eH40/49
 30 Hatert Stinus van den      Ochten           208 0:46:45   9eH40/49
 31 Mourik Piet van            Delta Sport      263 0:46:51   2eH50/59
 32 Poortvliet Cor             Goes             201 0:47:28   9eH30/39
 33 Wirtz Rene                                  215 0:47:47  10eH30/39
 34 Pijls Hans                 av Flakkee       269 0:48:22   2eH60/99
 35 Akershoek leo              Stellerunners    171 0:48:26  10eH40/49
 36 Kievit Chris               O Tonge          247 0:48:28  11eH30/39
 37 Karremans A                Diomedon         245 0:48:52  12eH30/39
 38 Rinkel Pieter              H I Ambacht      274 0:48:58  13eH30/39
 39 Hedeerik Ilvia             Energie          187 0:49:03   1eDse/29
 40 Laukens Perry              Reeuwijk         252 0:49:11  11eH40/49
 41 Tuk Henk                   Voorne Atletiek  170 0:49:16   3eH50/59
 42 Meijden Joey v d           Spijkenisse      206 0:49:44  14eH30/39
 43 Zwinkels Ron               Voorne Atletiek  175 0:49:53   4eH50/59
 44 Blok Martien               Voorne Atletiek  172 0:49:57   3eH60/99
 45 Kouijzer Ruud              Amsterdam        209 0:50:02   4eH60/99
 46 Lugtenburg Christian       Nw Tonge         255 0:50:20  11eHse/29
 47 Meijer Johan               Ouddorp          149 0:50:37  12eH40/49
 48 Wiese Niels                Rotterdam        151 0:50:51  13eH40/49
 49 Klooster Renda v d         Rotterdam        181 0:50:56   1eD40/49
 50 Markus Paul                Loosdrecht       258 0:51:02   5eH60/99
 51 Keuvelaar Marinus          Middelharnis     183 0:51:04  15eH30/39
 52 Dijk Arie van              av Flakkee       233 0:51:12   6eH60/99
 53 Dijk Matthijs van          Ouddorp          153 0:51:14  16eH30/39
 54 Visser Joannes             St a Haringvliet 288 0:51:29  17eH30/39
 55 Kamp Pieter-Frank          Delft            244 0:51:40  14eH40/49
 56 Graaf Ed de                Spark            237 0:51:58   7eH60/99
 57 Mourik Emma van            Delta Sport      264 0:52:01   2eDse/29
 58 Kalken leon                Melissant        158 0:52:10  15eH40/49
 59 Hoogdalem Augusta          Fortuna          193 0:52:13  16eH40/49
 60 Boer Christian             Barendrecht      225 0:52:19  18eH30/39
 61 Zijl Mart van              Krimpen ad Y     189 0:52:30   5eH50/59
 62 Heshof Jan                 Steenbergen      240 0:52:35   6eH50/59
 63 Wessels Rud                Waterweg         164 0:52:39   7eH50/59
 64 Collignon Antje            Mijnsheerenland  230 0:53:04   2eD30/39
 65 Driel Leen van             Ouddorp          178 0:53:31  19eH30/39
 66 Westerduym Bob             Spark            177 0:53:53   8eH50/59
 67 Romers Johan               Spijkenisse      161 0:54:02   9eH50/59
 68 Herk Govert van            Krimpen a d Y    190 0:54:19  10eH50/59
 69 Wetering Matthijs van de   av Gouda         296 0:54:47  20eH30/39
 70 Driel Stephan van          O Beijerland     234 0:55:03  21eH30/39
 71 Prins Kees van de          Fortius          271 0:55:27  22eH30/39
 72 Jong Hans de               Strijen          242 0:55:29   8eH60/99
 73 Jager Ted de               Ouddorp          142 0:55:32  23eH30/39
 74 Huisman Mathias            AVS'90           241 0:56:05  24eH30/39
 75 Diederen Charles           Unitas           232 0:56:09   9eH60/99
 76 Griep Hans                 Spark            160 0:56:14  10eH60/99
 77 Roks Marcella              AVS'90           275 0:56:20   3eDse/29
 78 Es Cees van                Spirit           154 0:56:24  11eH50/59
 79 Schellevis Bram            Herkingen        202 0:56:30  12eH50/59
 80 Ulfman Jeroen              Stellendam       285 0:56:48  25eH30/39
 81 Mochtar Mascha             Ouddorp          180 0:56:51  17eH40/49
 82 Meijer Daniel              av Flakkee       260 0:56:55  26eH30/39
 83 Kolloffel Ronald           Maasdijk         205 0:56:58  11eH60/99
 84 Nagtegaal Kees             Sommelsdijk      207 0:57:04  13eH50/59
 85 Karsbergen Ruud            O Tonge          246 0:57:07  14eH50/59
 86 Maliepaard Dennis          Middelharnis     257 0:57:10  27eH30/39
 87 Sluis Gertjan van de       Delta Sport      280 0:57:40  15eH50/59
 88 Degering Christian         Erkrath          156 0:57:48  28eH30/39
 89 Kauschake Silvia           Essen Dld        213 0:57:51   3eD30/39
 90 Hamelink Reinis            Minsheerenland   150 0:57:54  18eH40/49
 91 Sluis Marjan van de        Delta Sport      279 0:58:10   1eD50/99
 92 Eggens Ruud                Ridderkerk       235 0:58:13  29eH30/39
 93 Bezuijen Arjan             Ouddorp          223 0:58:51  12eHse/29
 94 Metzemaekers Edwin         Spark            191 0:58:54  16eH50/59
 95 Eck Ruud van               Mijnsheerenland  166 0:58:56  19eH40/49
 96 Andel Gijs van             Fortis           148 0:58:59  17eH50/59
 97 Snijders Gertjan           Spirit           281 0:59:01  18eH50/59
 98 Verdoorn Theo              Oostvoorne       188 0:59:03  20eH40/49
 99 Waldou Franzi              Energie          295 0:59:06   2eD40/49
100 Leeuwenburgh Arjan         Heinenoord       196 0:59:13  19eH50/59
101 Bruijn Linda de            Hellevoetsluis   163 0:59:20   4eD30/39
102 Wissink Ray                Oostvoorne       185 0:59:27  12eH60/99
103 Worp Christa van de        Fijnaart         300 0:59:32   4eDse/29
104 Bonte Jos                  Middelharnis     157 0:59:44   5eD30/39
105 Hulleman Amber             Maasdam          174 0:59:59   5eDse/29
106 Ville Anoek                Strijen          173 1:00:02   6eD30/39
107 Bodegom Cok van            Stellerunners    176 1:00:31  13eH60/99
108 Brouwers Annemieke         Waalre           214 1:00:40   2eD50/99
109 Prinsen Justin             Sommelsdijk      272 1:00:57  21eH40/49
110 Prooijen Dick van          LPK Capelle      273 1:01:12  14eH60/99
111 Schutrups Wim              av Spirit        276 1:01:32  15eH60/99
112 Eck Willem van             Westmaas         165 1:01:38  20eH50/59
113 Mossoh Margarita           Etten Leur       262 1:01:56   7eD30/39
114 Aalst Michiel van          Goedereede       217 1:01:59  30eH30/39
115 Louter Henk                H I Ambacht      200 1:02:24  22eH40/49
116 Bruin Arjan de             Middelharnis     169 1:02:30  23eH40/49
117 Wagner Dirk                Middelharnis     294 1:03:02  16eH60/99
118 Oudshoorn Marco            H I Ambacht      266 1:03:10  24eH40/49
119 Heer Martine de            H I Ambacht      239 1:03:13   8eD30/39
120 Boven Reginald van         Bergschenhoek    226 1:03:19  21eH50/59
121 Jongejan Trijnie           Rockanje         243 1:04:48   3eD40/49
122 Dijke Ingeborg             Rotterdam        147 1:04:51   4eD40/49
123 Visbeen Hendrik            Melissant        287 1:05:04  31eH30/39
124 Versaevel Eelco            Melissant        286 1:06:01  32eH30/39
125 Vries Leon de              Heerjansdam      197 1:06:07  22eH50/59
126 Thibaut Lindsey            Heerjansdam      198 1:06:09   9eD30/39
127 Robinson Ann               Rotterdam        146 1:06:12   3eD50/99
128 Becude Ed                  Spirit           220 1:06:18  17eH60/99
129 Schutrups Christine        av Spirit        277 1:06:42   4eD50/99
130 Chet Lisa                  Wuppertal        212 1:06:54  10eD30/39
131 Kruithof Judith            Z Beijerland     251 1:07:20   5eD40/49
132 Visser Ron de              Barendrecht      290 1:07:23  25eH40/49
133 Burg Lisette van den       Den Bommel       229 1:07:26   6eDse/29
134 Romijn Dirk                Hoekse Waard     186 1:07:56  18eH60/99
135 Poortvliet Louise          Middelharnis     143 1:09:29  11eD30/39
136 Paassen Joke van           Rockanje         267 1:09:40   5eD50/99
137 Visser Lenie de            av Waterweg      289 1:09:43   6eD50/99
138 Vries Margriet de          av Waterweg      291 1:10:15   7eD50/99
139 Koning Kees de             Schiedam         168 1:10:56  23eH50/59
140 Berkel Hanneke van         Voorne Atletiek  167 1:11:48   8eD50/99
141 Griend Ad van der          Spirit           238 1:12:08  19eH60/99
142 Heer Marjorie de           Waterweg         192 1:13:20   6eD40/49
143 Matti Anne                 Rotterdam        145 1:14:04   7eD40/49
144 Kloet Arina                Scharendijke     248 1:22:06   8eD40/49

  1 Schonwald Gerrit           Schermbeck       029 0:16:36   1eH 4km
  2 Boeters Eric-Paul          Middelharnis     003 0:16:48   2eH 4km
  3 Stolk Edwin                av Flakkee       032 0:16:52   3eH 4km
  4 Postma Dennis              Nieuwenhoorn     057 0:17:05   4eH 4km
  5 Kruse Tristan                               049 0:18:01   5eH 4km
  6 Bergen Ben van             Pallas'93        002 0:18:05   6eH 4km
  7 Raaymakers John            Hellevoetsluis   052 0:18:08   7eH 4km
  8 Zijl Merijn van            Oostvoorne       041 0:18:36   8eH 4km
  9 Kerkhof Michael            Hoogvliet        017 0:18:42   9eH 4km
 10 Verhage Arjan              Goedereede       063 0:18:44  10eH 4km
 11 Nieuwendijk Andre          Ouddorp          061 0:18:46  11eH 4km
 12 Slui Kees                  av Flakkee       059 0:19:11  12eH 4km
 13 Szajner Iwan               Selstein         050 0:19:16  13eH 4km
 14 Termeijn Rene              Rotterdam        034 0:19:28  14eH 4km
 15 Beek Lukas op de           Nieuwerkerk ad Y 001 0:19:30  15eH 4km
 16 Kleijndorst Frank          H I Ambacht      018 0:19:31  16eH 4km
 17 Spuy Kees                  Stellendam       051 0:19:42  17eH 4km
 18 Loosdrecht Naomi           Hellevoetsluis   067 0:20:11   1eD 4km
 19 Schipper Sjaak             Stellerunners    066 0:20:13   2eD 4km
 20 Kromme Jeroen              Rotterdam        021 0:20:21  18eH 4km
 21 Christen Michel            Brielle          060 0:20:40  19eH 4km
 22 Groningen Edwin van        Dirksland        056 0:21:06  20eH 4km
 23 Schulze Marina             Langelt          042 0:21:46   3eD 4km
 24 Oudenaren Jan van          Sommelsdijk      074 0:21:52  21eH 4km
 25 Gulik Corine               Dirksland        009 0:22:14   4eD 4km
 26 Hermans Appie              Fijnaart         013 0:22:25  22eH 4km
 27 Runderkamp Tom             Breda            078 0:22:32  23eH 4km
 28 Smit Marlous               Brielle          031 0:22:56   5eD 4km
 29 Bolnes Jeroen van          Rotterdam        004 0:23:29  24eH 4km
 30 Gielbert Liane             Ouddorp          068 0:24:26   6eD 4km
 31 Verhoef Afke               Brielle          036 0:25:04   7eD 4km
 32 Orgers Dennis              Dirksland        026 0:25:06  25eH 4km
 33 Driel Esther               Ouddorp          069 0:25:08   8eD 4km
 34 Tieleman Thom              Sommelsdijk      035 0:25:18  26eH 4km
 35 Faber Jessica              av Flakkee       006 0:25:55   9eD 4km
 36 Iwaarden Sharon van        av Flakkee       014 0:25:58  10eD 4km
 37 Jonker Roos                av Flakkee       075 0:26:00  11eD 4km
 38 Karels Hyme                Leusden          046 0:26:52  27eH 4km
 39 Gruppen Maaike             IJhorst          008 0:26:55  12eD 4km
 40 Obst Olivier               Ouddorp          044 0:26:57  28eH 4km
 41 Hardt Angela 't            Klundert         010 0:27:09  13eD 4km
 42 Hardt Paul 't              Klundert         011 0:27:39  29eH 4km
 43 Kraaijeveld Ruud           Ouddorp          045 0:28:13  30eH 4km
 44 Vlielander Gommert         Stellerunners    038 0:28:21  31eH 4km
 45 Groningen Tim van          Dirksland        054 0:28:43  32eH 4km
 46 Lorenz Andrea              Schiedam         043 0:28:45  14eD 4km
 47 Groningen Judith           av Flakkee       055 0:28:49  15eD 4km
 48 Keijzer Annelies           Melissant        073 0:28:56  16eD 4km
 49 Verheij Mascha             Mijnsheerenland  076 0:28:58  17eD 4km
 50 Gerven Neeltje van         av Flakkee       007 0:29:03  18eD 4km
 51 Akershoek                  Ouddorp          072 0:29:11  33eH 4km
 52 Zwinkels Eline             Tinte            070 0:29:44  19eD 4km
 53 Veer Mireille vd           Voorne Atletiek  071 0:29:46  20eD 4km
 54 Kruse Joerg                Nuenstein        048 0:29:51  34eH 4km
 55 Raaymakers Romy Mitchel    Hellevoetsluis   053 0:29:54  21eD 4km
 56 Vries Sjaak de             av Waterweg      039 0:30:25  35eH 4km
 57 Lubina Katja               Leiden           047 0:30:37  22eD 4km
 58 Louwerse Astrid            Fijnaart         023 0:30:45  23eD 4km
 59 Cassee Antoinette          Ouddorp          065 0:30:59  24eD 4km
 60 Wiel Carin v d             Goedereede       064 0:31:01  25eD 4km
 61 Cazander Annemijn          B o Zoom         005 0:31:15  26eD 4km
 62 Ruiter Miranda de          Ridderkerk       058 0:31:25  27eD 4km
 63 Okker Marieke              av Flakkee       025 0:31:57  28eD 4km
 64 Vught Evelien van          Zurich           062 0:32:00  29eD 4km
 65 Wolfert Marian             av Flakkee       040 0:32:16  30eD 4km
 66 Lansbergen Henk            Honselersdijk    022 0:33:19  36eH 4km
 67 Matts Luc                  Rotterdam        077 0:33:23  37eH 4km
 68 Ravesteijn Hennie          B Haamstede      027 0:35:35  38eH 4km
 69 Heij Jolanda               Sommelsdijk      012 0:35:37  31eD 4km
 70 Kanters Margriet           av Flakkee       016 0:39:08  32eD 4km
 71 Visbeen Hannie             av Flakkee       037 0:39:48  33eD 4km
 72 Kanters Johan              O Tonge          015 0:39:50  39eH 4km
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
08-08-2014 30e StrandloopOuddorpFlakkee

 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
5 km Tim van den Broeke (ZR + PR)14.37  Mse
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
21-07: Gentse Feesten Meeting  (2)
Atletiek Zeeland © 2019