woensdag 23 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

24e Stadsloop

Goes, vrijdag 13 september 2019 - Organisatie: AV'56
8 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Mels LambregsThor24.44minMse   19.407  3:065.39-
2  Patrick de VosAV'5625.01minMse   19.187  3:085.33+0:17
3  Soufiyan el BourabiaM.R.T.25.03minMse   19.162  3:085.32+0:19
4  Bart van TrigtPhanos25.19minMse   18.960  3:105.27+0:35
5  Yunis StitanDelta Sport25.25minMse   18.885  3:115.25+0:41
6  Erwin HarmesGonzalez Running25.30minM35   18.824  3:115.23+0:46
7  Wouter GoossensAalst25.54minMse   18.533  3:145.15+1:10
8  Abraham MehariAV'5626.46minMse   17.933  3:214.98+2:02
9  Boris de BruijnAV'5627.09minM35   17.680  3:244.91+2:25
10   Eric WolfertAV'5627.27minMse   17.486  3:264.86+2:43
11  Chris SteenbakkerAV'5627.30minMse   17.455  3:264.85+2:46
12  Tom VerbeekAV'5627.36minMse   17.391  3:274.83+2:52
13  Arnoud RijkAV'5627.40minMse   17.349  3:284.82+2:56
14  Yann SinkeAV'5628.03minMse   17.112  3:304.75+3:19
15  Peter MeeuwsenKrabbendijke28.13minMse   17.011  3:324.73+3:29
16  Crum van der LindenOost-Souburg28.20minMse   16.941  3:334.71+3:36
17  Johan KarelseAV'5628.22minM45   16.921  3:334.70+3:38
18  John ArensmanFlakkee28.27minMse   16.872  3:334.69+3:43
19  Mohammed MecaniquiIntersp/Megafit/PutterM28.30minMse   16.842  3:344.68+3:46
20  Peter BalkenendeAV'5628.40minM50   16.744  3:354.65+3:56
21  Wilko de VosAV'5629.13minM55   16.429  3:394.56+4:29
22  ??29.16minMse   16.401  3:404.56+4:32
23  Bart VerhaegheKapelle-Biezelinge29.38minM35   16.198  3:424.50+4:54
24  John NieuwenhuizeAV'5629.43minM35   16.153  3:434.49+4:59
25  Rob van 't VeenAV'5629.47minM40   16.116  3:434.48+5:03
26  Jarno KooijmanAV'5629.55minMse   16.045  3:444.46+5:11
27  Wolter VosMiddelburg30.00minM50   16.000  3:454.44+5:16
28  Remon RijkAV'5630.09minMse   15.920  3:464.42+5:25
29  Johan SpruitAV'5630.11minMse   15.903  3:464.42+5:27
30  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge30.14minMse   15.877  3:474.41+5:30
31  Lion BaasDynamica30.22minM40   15.807  3:484.39+5:38
32  Wouter SchetsAV'5630.29minMse   15.746  3:494.37+5:45
33  Berry SimonseAV'5630.51minM45   15.559  3:514.32+6:07
34  Rico de PutterIntersp/Megafit/PutterM30.53minMse   15.542  3:524.32+6:09
35  Antoine KunstZeeland Running30.55minMse   15.526  3:524.31+6:11
36  Rene LindenberghTilburg30.57minMse   15.509  3:524.31+6:13
37  William OtteGoes31.04minMse   15.451  3:534.29+6:20
38  Mattheo MoerlandZeeland Running31.07minMse   15.426  3:534.28+6:23
39  Ruben BoutensMiddelburg31.28minMse   15.254  3:564.24+6:44
40  Ype KerkstraZeeland Running31.30minMse   15.238  3:564.23+6:46
41  Jaco KleinjanGoes31.33minMse   15.214  3:574.23+6:49
42  Richard de VliegerDe Vlieger31.38minMse   15.174  3:574.21+6:54
43  Coen van der WekkenGoes31.41minMse   15.150  3:584.21+6:57
44  Jan Willem MeeuwseAV'5631.43minM55   15.134  3:584.20+6:59
45  Chris FlipseGoes31.45minMse   15.118  3:584.20+7:01
46  Patrick RijkDriewegen31.47minMse   15.102  3:584.20+7:03
47  Mirthe OverkampDynamica31.49minVse   15.086  3:594.19+7:05
48  Gijsbert ElstgeestAV'5631.52minM45   15.063  3:594.18+7:08
49  Remie OpeneerAV'5632.28minM40   14.784  4:044.11+7:44
50  Andre MeijersAV'5632.31minM45   14.762  4:044.10+7:47
51  Ingrid van BaalRoosendaal32.34minVse   14.739  4:044.09+7:50
52  Eric van EijkerenWilhelmindorp32.36minMse   14.724  4:054.09+7:52
53  Wybrand BoonstraOstrea Lyceum32.38minMse   14.709  4:054.09+7:54
54  Stefan MesuKapelle-Biezelinge32.41minMse   14.686  4:054.08+7:57
55  Patrick OnderdijkSyntess Software32.47minMse   14.642  4:064.07+8:03
56  Derk AlsemaKloetinge32.53minMse   14.597  4:074.05+8:09
57  Adriaan van de Vreede??32.55minMse   14.582  4:074.05+8:11
58  Petra BruijnsSpado32.57minVse   14.568  4:074.05+8:13
59  Danmar DeesAV'5633.11minM45   14.465  4:094.02+8:27
60  Rinus PaardekooperAV'5633.15minM60   14.436  4:094.01+8:31
61  Harry HilgermanLoopgroep BM33.17minMse   14.422  4:104.01+8:33
62  Martin PruijsersMiddelburg33.22minM50   14.386  4:104.00+8:38
63  Durby MeijboomVlissingen33.24minVse   14.371  4:113.99+8:40
64  Bas DaalmanGoes33.35minMse   14.293  4:123.97+8:51
65  Alex LakkeGoes33.38minMse   14.272  4:123.96+8:54
66  Leo de LeeuwPWG33.43minMse   14.236  4:133.95+8:59
67  Baukje DoedeeDriewegen33.45minVse   14.222  4:133.95+9:01
68  Jan de WildeAV'5633.48minM60   14.201  4:143.94+9:04
69  Annette BevelanderAV'5633.51minVse   14.180  4:143.94+9:07
70  Maron GosensSchipper Accountants33.55minMse   14.152  4:143.93+9:11
71  Sjaak BrouwerDynamica34.02minM50   14.104  4:153.92+9:18
72  Leon VermeulenSchipper Accountants34.05minMse   14.083  4:163.91+9:21
73  Martin van der MaasGoes34.08minM35   14.063  4:163.91+9:24
74  Werner HelmichKapelle-Biezelinge34.10minM45   14.049  4:163.90+9:26
75  Wim WoutersAV'5634.12minM65   14.035  4:173.90+9:28
76  Kees de RooijYerseke34.15minMse   14.015  4:173.89+9:31
77  Harry ChristiaanseAV'5634.27minM55   13.933  4:183.87+9:43
78  Emiel GoudzwaardSyntess Software34.33minMse   13.893  4:193.86+9:49
79  Martijn LavooijZeeland Running34.45minMse   13.813  4:213.84+10:01
80  Marco OlivierVlissingen34.57minM45   13.734  4:223.81+10:13
81  Niels GoudGoes35.04minMse   13.688  4:233.80+10:20
82  Janco FaasseOostkapelle35.07minMse   13.669  4:233.80+10:23
83  Rene GoetheerWolfaartsdijk35.10minMse   13.649  4:243.79+10:26
84  Edwin SlabbekoornRoosendaal35.13minMse   13.630  4:243.79+10:29
85  Bram WezenbergLoopgroep BM35.15minMse   13.617  4:243.78+10:31
86  Esther de KoningZeeland Running D135.17minVse   13.604  4:253.78+10:33
87  Jan-Pieter BevelanderWEA Zierikzee35.20minMse   13.585  4:253.77+10:36
88  Sten ReujersePWG35.23minMse   13.566  4:253.77+10:39
89  Corina WisseHuijbergen35.28minVse   13.534  4:263.76+10:44
90  Erick VermeiHeinkenszand35.30minM60   13.521  4:263.76+10:46
91  Anco BauerGoes35.37minMse   13.477  4:273.74+10:53
92  Elizabeth SchroeversPWG D335.42minVse   13.445  4:283.73+10:58
93  Arjen BerrevoetsWEA Zierikzee35.44minMse   13.433  4:283.73+11:00
94  Raymon van BelzenZLM35.47minMse   13.414  4:283.73+11:03
95  Vera ClaassenGoes35.49minVse   13.402  4:293.72+11:05
96  Maroeska ArsAV'5635.52minV40   13.383  4:293.72+11:08
97  Mark JoziasseLoopgroep BM35.54minMse   13.370  4:293.71+11:10
98  Jos de KosterFocus Fit35.56minMse   13.358  4:303.71+11:12
99  Miel VerheijenSyntess Software35.58minMse   13.346  4:303.71+11:14
100  Renate de ReusDynamica36.02minVse   13.321  4:303.70+11:18
101  Enrico KraakDe Vlieger36.04minMse   13.309  4:313.70+11:20
102  Rudi RijkOstrea Lyceum36.07minMse   13.290  4:313.69+11:23
103  Jos PutVlissingen36.26minM55   13.175  4:333.66+11:42
104  Lisa KapteijnAV'5636.28minVse   13.163  4:343.66+11:44
105  Hans TramperZeeland Running36.30minMse   13.151  4:343.65+11:46
106  Danny de LeeuwPWG36.35minMse   13.121  4:343.64+11:51
107  Nigel SandifortDe Vlieger36.39minMse   13.097  4:353.64+11:55
108  Alexander van KeulenAV'5636.42minMse   13.079  4:353.63+11:58
109  Esma GuiguiAV'5636.47minVse   13.049  4:363.62+12:03
110  Erik van RemortelPWG37.00minMse   12.973  4:383.60+12:16
111  Daniel ViergeverOstrea Lyceum37.08minMse   12.926  4:393.59+12:24
112  Lennard ZuidwegYerseke37.10minMse   12.915  4:393.59+12:26
113  Bart van de VeldeWEA Zierikzee37.18minMse   12.869  4:403.57+12:34
114  Jeroen van HooijdonkFocus Fit37.25minMse   12.829  4:413.56+12:41
115  Edith van DijkeZeeland Running D237.36minVse   12.766  4:423.55+12:52
116  Andre KramerAV'5637.38minMse   12.755  4:423.54+12:54
117  Anne-Marie VerschuureAV'5637.46minVse   12.710  4:433.53+13:02
118  Marlou EckhardtAV'5637.49minVse   12.693  4:443.53+13:05
119  Jasmijn van DierenZeeland Running D237.55minVse   12.659  4:443.52+13:11
120  Michel MeeuwseSchipper Accountants38.04minMse   12.609  4:463.50+13:20
121  Paul VermeulenFocus Fit38.10minMse   12.576  4:463.49+13:26
122  Mieke ValkAV'5638.13minV35   12.560  4:473.49+13:29
123  Patty FranseSchipper Accountants D38.20minVse   12.522  4:483.48+13:36
124  Floor van LamoenGoes38.24minM50   12.500  4:483.47+13:40
125  Rocco MeleGoes38.27minMse   12.484  4:483.47+13:43
126  Jan van der PlasLoopgroep BM38.34minMse   12.446  4:493.46+13:50
127  Remco KapteijnKapelle-Biezelinge38.41minM45   12.408  4:503.45+13:57
128  Sjoerd BarendsIntersp/Megafit/PutterM38.43minMse   12.398  4:503.44+13:59
129  Janien OverveldPWG D338.45minVse   12.387  4:513.44+14:01
130  Jan van WingerdenGoes38.52minM60   12.350  4:523.43+14:08
131  Stefan de KoeijerSchipper Accountants38.55minMse   12.334  4:523.43+14:11
132  Richard KlapGoes39.11minMse   12.250  4:543.40+14:27
133  Alexander BevelanderWEA Zierikzee39.14minMse   12.234  4:543.40+14:30
134  Bianca SteijnPWG D339.18minVse   12.214  4:553.39+14:34
135  Ko van DammeSchipper Accountants39.22minMse   12.193  4:553.39+14:38
136  Hans MinnaardAV'5639.24minM55   12.183  4:563.38+14:40
137  Ingrid KoenenAV'5639.26minVse   12.172  4:563.38+14:42
138  Hans WestveerKruiningen39.33minM55   12.137  4:573.37+14:49
139  Peter VerburgGoes39.36minMse   12.121  4:573.37+14:52
140  Anne de KoeijerSchipper Accountants D39.39minVse   12.106  4:573.36+14:55
141  Jolanda MaasAV'5639.41minV35   12.096  4:583.36+14:57
142  Bram van EenenaamNieuw-& Sint Joosland39.44minMse   12.081  4:583.36+15:00
143  Esther van SluijsAV'5639.49minV45   12.055  4:593.35+15:05
144  Corne van LomwelOost-Souburg39.53minMse   12.035  4:593.34+15:09
145  Sarien WisseHoogerheide39.55minVse   12.025  4:593.34+15:11
146  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge39.57minMse   12.015  5:003.34+15:13
147  Rosalie ElenbaasScherpenisse40.12minVse   11.940  5:023.32+15:28
148  Marie-Jose JanseAV'5640.15minMse   11.925  5:023.31+15:31
149  Niek HespSyntess Software40.24minMse   11.881  5:033.30+15:40
150  Wim RooseAart Stigter40.27minM65   11.867  5:033.30+15:43
151  Marco van 't WesteindeAV'5640.39minMse   11.808  5:053.28+15:55
152  Tony NoyaGoes40.43minMse   11.789  5:053.27+15:59
153  Arthur StijnsDynamica40.45minM70   11.779  5:063.27+16:01
154  Krista de KamZeeland Running D240.48minVse   11.765  5:063.27+16:04
155  Corine JanseIntersp/Megafit/Putter240.50minVse   11.755  5:063.27+16:06
156  Sandra van de ValkKrabbendijke41.05minVse   11.684  5:083.25+16:21
157  Belinda van 't WesteindeAV'5641.19minVse   11.618  5:103.23+16:35
158  Debby ElstgeestAV'5641.22minVse   11.604  5:103.22+16:38
159  Amanda ReingoudtPWG D341.24minVse   11.594  5:113.22+16:40
160  Frits van BorrendamMiddelburg41.27minMse   11.580  5:113.22+16:43
161  Peter CastelGoes41.34minM55   11.548  5:123.21+16:50
162  Coriene OverduinIntersp/Megafit/Putter341.53minVse   11.460  5:143.18+17:09
163  Heino van EekelenSchipper Accountants41.56minMse   11.447  5:153.18+17:12
164  Melissa de LeeuwAV'5642.07minVse   11.397  5:163.17+17:23
165  Jacqueline MeijersAV'5642.14minV45   11.365  5:173.16+17:30
166  Iris VermeuAV'5642.19minVse   11.343  5:173.15+17:35
167  Marjolein KraaijeveldIntersp/Megafit/Putter242.45minVse   11.228  5:213.12+18:01
168  Arianne LukasseDe Vlieger42.47minVse   11.219  5:213.12+18:03
169  Ad MullerGoes42.49minMse   11.211  5:213.11+18:05
170  Manuel HoezenGoes42.52minMse   11.198  5:223.11+18:08
171  Bert BakkerOstrea Lyceum42.55minMse   11.184  5:223.11+18:11
172  Hanneke GosensSchipper Accountants D43.11minVse   11.115  5:243.09+18:27
173  Iris CooneHulst43.20minVse   11.077  5:253.08+18:36
174  Marc VeenhovenAxel43.24minMse   11.060  5:263.07+18:40
175  Jacqueline de BondtGoes43.27minV55   11.047  5:263.07+18:43
176  Marieke BrooijmansBergen op Zoom43.41minVse   10.988  5:283.05+18:57
177  Rob BeelenZLM43.45minMse   10.971  5:283.05+19:01
178  Hans ReijersePWG44.05minMse   10.888  5:313.02+19:21
179  Harold BilKloetinge44.15minMse   10.847  5:323.01+19:31
180  Arjan ZuidwegSchipper Accountants44.23minMse   10.815  5:333.00+19:39
181  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge44.28minM65   10.795  5:343.00+19:44
182  Emma de KoeijerAV'5644.38minVse   10.754  5:352.99+19:54
183  Lenneke RuijsinkAV'5644.41minV35   10.742  5:352.98+19:57
184  Marielle SimonseAV'5644.47minV45   10.718  5:362.98+20:03
185  Silvana CiarelliGoes44.49minV55   10.710  5:362.98+20:05
186  Irene van IeperenKapelle-Biezelinge44.58minVse   10.675  5:372.97+20:14
187  Herman AbbinkGoes45.00minM60   10.667  5:382.96+20:16
188  Sigrid EpkerMiddelburg45.20minVse   10.588  5:402.94+20:36
189  Jurgen AertsenGoes45.23minMse   10.577  5:402.94+20:39
190  Lucien MaatIntersp/Megafit/PutterM45.34minMse   10.534  5:422.93+20:50
191  Gisela NijsseOud-Sabbinge45.40minVse   10.511  5:432.92+20:56
192  Angela BauerGoes45.42minVse   10.503  5:432.92+20:58
193  Ruurt van der WelGoes45.53minMse   10.461  5:442.91+21:09
194  Rianne VerschuureAV'5646.15minVse   10.378  5:472.88+21:31
195  Janneke van de VeldeSchipper Accountants D47.44minVse   10.056  5:582.79+23:00
196  Saskia van den BergIntersp/Megafit/Putter149.29minVse   9.700  6:112.69+24:45
197  Liesbeth BodeAV'5649.50minVse   9.632  6:142.68+25:06
198  Ghadisha MarcosIntersp/Megafit/Putter150.13minVse   9.559  6:172.66+25:29
199  Sasha HooijerIntersp/Megafit/Putter150.15minVse   9.552  6:172.65+25:31
200  Arianne JansenIntersp/Megafit/Putter354.14minVse   8.851  6:472.46+29:30
201  Miranda op 't HofIntersp/Megafit/Putter354.17minVse   8.842  6:472.46+29:33
202  Natascha BruelIntersp/Megafit/Putter354.20minVse   8.834  6:482.45+29:36
203  Mirjam van der MaleOstrea Lyceum57.38minVse   8.329  7:122.31+32:54
204  Nikata HulskenGoes57.41minVse   8.321  7:132.31+32:57
Mannen: 141 (69.12%) => M35=5 - M40=3 - M45=8 - M50=5 - M55=7 - M60=5 - M65=3 - M70=1 - Mse=104
Vrouwen: 63 (30.88%) => V35=3 - V40=1 - V45=3 - V55=2 - Vse=54

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8 km

2019Mels Lambregs24:44Patrick de Vos25:01Soufiyan el Bourabia25:03Mirthe Overkamp31:49204
2018Tim van den Broeke24:42Mels Lambregts24:45Job de Feijter24:59Monique Verschuure29:05188
2017Ronnie Overgaauw25:12Patrick de Vos25:34Stefan Schrier26:32Monique Verschuure29:40159
2016Huub van Noorden25:31Martijn de Kok26:30Patrick de Vos26:41Laurey van den Berge29:16173
2015Erwin Harmes24:56Martijn de Kok25:39Ralph Wiessner26:29Anjolie Engels29:16264
2014Colin Bekers24:29Martijn de Kok25:02Erwin Harmes25:05Laurey van den Berge28:46277
2013Tommy Staal25:04Martijn de Kok25:45Wouter van Caspel26:29Laurey van den Berge28:31302
2012Tim Pleijte24:47Neal Bouterse25:32Martijn de Kok25:43Anjolie Engels28:04299

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.464 seconden nodig om deze lijst met 204 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (23)
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
Atletiek Zeeland © 2019