zaterdag 14 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Ten Miles

Philippine, zaterdag 28 september 2019 - Organisatie: Scheldesport
Tien Mijl >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Mark Verhage (debuut) Axel59.33minMse   16.212  3:424.50520
2  Jack Folkersma (PR)Terneuzen59.40minM50   16.180  3:424.49516
3  Piet Pijpelink (debuut) Terneuzen59.45minM50   16.157  3:434.49513
4  Liam de MeyDoel1.00.42minM35   15.904  3:464.42478
5  Davy BraekmanAssenede1.04.29minM35   14.971  4:004.16353
6  Joris Zaman (debuut) Nieuw-Namen1.05.26minM40   14.754  4:044.10324
7  Martijn Kox (PR 1.02.34) Westdorpe1.06.48minM40   14.452  4:094.01285
8  Marlon Roels (debuut) Terneuzen1.07.08minM45   14.380  4:103.99276
9  Jan Rouwendaal (PR 1.05.32) Vogelwaarde1.08.29minM35   14.097  4:153.92241
10  Rudi Van GuyseStekene1.08.42minM60   14.052  4:163.90235
11  Menno den Dekker (PR 1.08.46) Terneuzen1.14.15minM45   13.002  4:373.61117
12  Rene Florussen (debuut) Terneuzen1.14.15minM50   13.002  4:373.61117
13  Marc d'Hont (debuut) Kuitaart1.14.17minM50   12.996  4:373.61116
14  Paul HaertjensBoekhoute1.14.56minM55   12.883  4:393.58105
15  Boris StockmanDrongen1.15.09minM50   12.846  4:403.57101
16  Danny VersluysWatervliet1.15.13minM45   12.835  4:403.57100
17  Omar Roels (debuut) Hulst1.16.03minM50   12.694  4:443.5387
18  Maurice Steketee (PR 1.14.31) Middelburg1.17.30minM35   12.457  4:493.4667
19  Jaap van der Veen (debuut) Terneuzen1.17.57minM50   12.385  4:513.4461
20  Jan StrymesSint-Laureins1.20.25minM55   12.005  5:003.3333
21  Frans Verwilligen (debuut) Hulst1.21.38minM60   11.826  5:043.2923
22  Dimitri Dekker (debuut) Hoek1.21.50minMse   11.797  5:053.2821
23  Marco Wauters (PR 1.17.30) Vogelwaarde1.22.13minM45   11.742  5:073.2619
24  Rudi de Caluwe (debuut) Sas van Gent1.22.42minM60   11.674  5:083.2415
25  Thierry de Caluwe (debuut) Terneuzen1.22.42minMse   11.674  5:083.2415
26  Tianda Donker CurtiusSchoondijke1.22.44minVse   11.669  5:093.24124
27  Frank Boerebach (debuut) Hoek1.24.02minM55   11.488  5:133.198
28  Ivan VerbekeSint-Laureins1.24.53minM60   11.373  5:173.165
29  Jannie de Vries (PR 1.15.42) Vlissingen1.25.38minV60   11.274  5:193.1381
30  Jacqueline d´HontKuitaart1.28.54minV50   10.859  5:323.0244
31  Laura Wulffraat (debuut) Terneuzen1.29.50minV35   10.747  5:352.9935
32  Karin den Dekker (debuut) Terneuzen1.42.36minV45   9.409  6:232.61-
33  Imo Jongepier (PR 1.33.03) Nieuw- en Sint Joosland1.42.36minM65   9.409  6:232.61-
34  Piet Beijer (PR 1.18.37) Middelburg1.42.42minM70   9.400  6:232.61-
35  Lieven de PaepeAalter1.45.50minM45   9.122  6:352.53-
36  Rudy van de VeldeWachtebeke1.46.51minM55   9.035  6:382.51-
37  Romain BolssensKieldrecht1.48.56minM60   8.862  6:462.46-
38  Pascal Van HulleMaldegem1.49.22minM50   8.827  6:482.45-
39  Wim Strobbe (debuut) Kloosterzande1.49.47minM60   8.794  6:492.44-
Mannen: 34 (87.18%) => M35=4 - M40=2 - M45=5 - M50=8 - M55=4 - M60=6 - M65=1 - M70=1 - Mse=3
Vrouwen: 5 (12.82%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - V60=1 - Vse=1
9.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sven VermeulenVlissingen36.51minM40   15.468  3:534.30-
2  Bert VerbekeGent38.25minM35   14.837  4:034.12+1:34
3  Chris SmitHulst40.34minM40   14.051  4:163.90+3:43
4  Wim WillemsBassevelde45.10minM45   12.620  4:453.51+8:19
5  Erick VermeiHeinkenszand45.22minM60   12.564  4:473.49+8:31
6  Corine de JongeTerneuzen48.52minVse   11.664  5:093.24+12:01
7  Bennie BouterseTerneuzen50.06minM50   11.377  5:163.16+13:15
8  John GuequierreMiddelburg50.16minM65   11.340  5:173.15+13:25
9  Anoucha BauteKaprijke50.49minV45   11.217  5:213.12+13:58
10  Filip ClaeysSint-Laureins51.03minM45   11.166  5:223.10+14:12
11  Jacques ZamanTerneuzen51.22minM55   11.097  5:243.08+14:31
12  Michel CambeenVogelwaarde51.30minM40   11.068  5:253.07+14:39
13  Wanda ZegersTerneuzen51.31minV45   11.064  5:253.07+14:40
14  Corina van de WegePhilippine51.42minV50   11.025  5:273.06+14:51
15  Piet BosschaertEeklo52.06minM50   10.940  5:293.04+15:15
16  J.P. LepoudreEchtegem52.36minM60   10.837  5:323.01+15:45
17  Marianne KnijffPhilippine54.23minV55   10.481  5:432.91+17:32
18  Josa van der VlietTerneuzen54.42minV50   10.420  5:452.89+17:51
19  Andrea VermoteEernegem55.05minV60   10.348  5:482.87+18:14
20  Ronald BreepoelSluiskil56.07minM60   10.157  5:542.82+19:16
21  Iris CooneHulst57.17minV40   9.951  6:022.76+20:26
22  Daan DielemanZaamslag59.00minM70   9.661  6:132.68+22:09
23  Isabelle de BuckSint-Laureins1.02.35minV45   9.108  6:352.53+25:44
24  Dominique De MeySt.Niklaas1.02.39minV55   9.098  6:362.53+25:48
25  Ine de DeijneKemzeke1.03.08minV65   9.029  6:392.51+26:17
26  Marleen WillemsEeklo1.03.56minV50   8.916  6:442.48+27:05
27  Aime SamsomSt Pauwels1.04.53minM70   8.785  6:502.44+28:02
28  Nikki RoelsHulst1.09.01minVse   8.259  7:162.29+32:10
29  Conny RoelsHulst1.09.02minV50   8.257  7:162.29+32:11
30  Greta de VijlderSt Gillis Waas1.10.43minV70   8.060  7:272.24+33:52
31  Cyriel BuchelerHoboken1.23.16minM60   6.845  8:461.90+46:25
Mannen: 16 (51.61%) => M35=1 - M40=3 - M45=2 - M50=2 - M55=1 - M60=4 - M65=1 - M70=2
Vrouwen: 15 (48.39%) => V40=1 - V45=3 - V50=4 - V55=2 - V60=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.441 seconden nodig om deze lijst met 70 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: JARO Crossen 2011 – 2021..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
marath Marius Besuijen (PR 2.43.21)3.21.23  M55
marath Ingrid Koene (PR 3.28.34)4.12.32  V55
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
Atletiek Zeeland © 2019