maandag 14 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (502)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Ten Miles

Philippine, zaterdag 28 september 2019 - Organisatie: Scheldesport
Tien Mijl >>> Zeeuws record staat met 47.01 vanaf 18-09-1988 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Mark Verhage (debuut) Axel59.33minMse   16.212  3:424.50520
2  Jack Folkersma (PR)Terneuzen59.40minM50   16.180  3:424.49516
3  Piet Pijpelink (debuut) Terneuzen59.45minM50   16.157  3:434.49513
4  Liam de MeyDoel1.00.42minM35   15.904  3:464.42478
5  Davy BraekmanAssenede1.04.29minM35   14.971  4:004.16353
6  Joris Zaman (debuut) Nieuw-Namen1.05.26minM40   14.754  4:044.10324
7  Martijn Kox (PR 1.02.34) Westdorpe1.06.48minM40   14.452  4:094.01285
8  Marlon Roels (debuut) Terneuzen1.07.08minM45   14.380  4:103.99276
9  Jan Rouwendaal (PR 1.05.32) Vogelwaarde1.08.29minM35   14.097  4:153.92241
10  Rudi Van GuyseStekene1.08.42minM60   14.052  4:163.90235
11  Menno den Dekker (PR 1.08.46) Terneuzen1.14.15minM45   13.002  4:373.61117
12  Rene Florussen (debuut) Terneuzen1.14.15minM50   13.002  4:373.61117
13  Marc d'Hont (debuut) Kuitaart1.14.17minM50   12.996  4:373.61116
14  Paul HaertjensBoekhoute1.14.56minM55   12.883  4:393.58105
15  Boris StockmanDrongen1.15.09minM50   12.846  4:403.57101
16  Danny VersluysWatervliet1.15.13minM45   12.835  4:403.57100
17  Omar Roels (debuut) Hulst1.16.03minM50   12.694  4:443.5387
18  Maurice Steketee (PR 1.14.31) Middelburg1.17.30minM35   12.457  4:493.4667
19  Jaap van der Veen (debuut) Terneuzen1.17.57minM50   12.385  4:513.4461
20  Jan StrymesSint-Laureins1.20.25minM55   12.005  5:003.3333
21  Frans Verwilligen (debuut) Hulst1.21.38minM60   11.826  5:043.2923
22  Dimitri Dekker (debuut) Hoek1.21.50minMse   11.797  5:053.2821
23  Marco Wauters (PR 1.17.30) Vogelwaarde1.22.13minM45   11.742  5:073.2619
24  Rudi de Caluwe (debuut) Sas van Gent1.22.42minM60   11.674  5:083.2415
25  Thierry de Caluwe (debuut) Terneuzen1.22.42minMse   11.674  5:083.2415
26  Tianda Donker CurtiusSchoondijke1.22.44minVse   11.669  5:093.24124
27  Frank Boerebach (debuut) Hoek1.24.02minM55   11.488  5:133.198
28  Ivan VerbekeSint-Laureins1.24.53minM60   11.373  5:173.165
29  Jannie de Vries (PR 1.15.42) Vlissingen1.25.38minV60   11.274  5:193.1381
30  Jacqueline d´HontKuitaart1.28.54minV50   10.859  5:323.0244
31  Laura WulffraatTerneuzen1.29.50minV35   10.747  5:352.9935
32  Karin den Dekker (debuut) Terneuzen1.42.36minV45   9.409  6:232.61-
33  Imo Jongepier (PR 1.33.03) Nieuw- en Sint Joosland1.42.36minM65   9.409  6:232.61-
34  Piet Beijer (PR 1.18.37) Middelburg1.42.42minM70   9.400  6:232.61-
35  Lieven de PaepeAalter1.45.50minM45   9.122  6:352.53-
36  Rudy van de VeldeWachtebeke1.46.51minM55   9.035  6:382.51-
37  Romain BolssensKieldrecht1.48.56minM60   8.862  6:462.46-
38  Pascal Van HulleMaldegem1.49.22minM50   8.827  6:482.45-
39  Wim Strobbe (debuut) Kloosterzande1.49.47minM60   8.794  6:492.44-
Mannen: 34 (87.18%) => M35=4 - M40=2 - M45=5 - M50=8 - M55=4 - M60=6 - M65=1 - M70=1 - Mse=3
Vrouwen: 5 (12.82%) => V35=1 - V45=1 - V50=1 - V60=1 - Vse=1
9.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sven VermeulenVlissingen36.51minM40   15.468  3:534.30-
2  Bert VerbekeGent38.25minM35   14.837  4:034.12+1:34
3  Chris SmitHulst40.34minM40   14.051  4:163.90+3:43
4  Wim WillemsBassevelde45.10minM45   12.620  4:453.51+8:19
5  Erick VermeiHeinkenszand45.22minM60   12.564  4:473.49+8:31
6  Corine de JongeTerneuzen48.52minVse   11.664  5:093.24+12:01
7  Bennie BouterseTerneuzen50.06minM50   11.377  5:163.16+13:15
8  John GuequierreMiddelburg50.16minM65   11.340  5:173.15+13:25
9  Anoucha BauteKaprijke50.49minV45   11.217  5:213.12+13:58
10  Filip ClaeysSint-Laureins51.03minM45   11.166  5:223.10+14:12
11  Jacques ZamanTerneuzen51.22minM55   11.097  5:243.08+14:31
12  Michel CambeenVogelwaarde51.30minM40   11.068  5:253.07+14:39
13  Wanda ZegersTerneuzen51.31minV45   11.064  5:253.07+14:40
14  Corina van de WegePhilippine51.42minV50   11.025  5:273.06+14:51
15  Piet BosschaertEeklo52.06minM50   10.940  5:293.04+15:15
16  J.P. LepoudreEchtegem52.36minM60   10.837  5:323.01+15:45
17  Marianne KnijffPhilippine54.23minV55   10.481  5:432.91+17:32
18  Josa van der VlietTerneuzen54.42minV50   10.420  5:452.89+17:51
19  Andrea VermoteEernegem55.05minV60   10.348  5:482.87+18:14
20  Ronald BreepoelSluiskil56.07minM60   10.157  5:542.82+19:16
21  Iris CooneHulst57.17minV40   9.951  6:022.76+20:26
22  Daan DielemanZaamslag59.00minM70   9.661  6:132.68+22:09
23  Isabelle de BuckSint-Laureins1.02.35minV45   9.108  6:352.53+25:44
24  Dominique De MeySt.Niklaas1.02.39minV55   9.098  6:362.53+25:48
25  Ine de DeijneKemzeke1.03.08minV65   9.029  6:392.51+26:17
26  Marleen WillemsEeklo1.03.56minV50   8.916  6:442.48+27:05
27  Aime SamsomSt Pauwels1.04.53minM70   8.785  6:502.44+28:02
28  Nikki RoelsHulst1.09.01minVse   8.259  7:162.29+32:10
29  Conny RoelsHulst1.09.02minV50   8.257  7:162.29+32:11
30  Greta de VijlderSt Gillis Waas1.10.43minV70   8.060  7:272.24+33:52
31  Cyriel BuchelerHoboken1.23.16minM60   6.845  8:461.90+46:25
Mannen: 16 (51.61%) => M35=1 - M40=3 - M45=2 - M50=2 - M55=1 - M60=4 - M65=1 - M70=2
Vrouwen: 15 (48.39%) => V40=1 - V45=3 - V50=4 - V55=2 - V60=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=2

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.364 seconden nodig om deze lijst met 70 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
marath Emiel Flipse (PR 2.58.48)3.00.43  Mse
marath Anthony van den Berg (PR)3.16.52  M50
marath Jael van den Oever (PR)3.35.11  V40
marath Marko Verkaart (PR 3.44.41)3.52.50  M40
marath Nelleke Bosscha (PR 3.40.16)4.13.05  Vse
06-10: Marathon Perth (1)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.40.21  V50
06-10: Singelloop Utrecht (3)
10 km Floris Willeboordse (PR)31.08  Mse
10 km Ad Sluijter (PR)32.34  M35
10 km Marijke de Visser (PR)35.01  Vse
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
Atletiek Zeeland © 2019