dinsdag 21 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen (131)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

34e Elderschanscross

Aardenburg, zaterdag 23 november 2019 - Organisatie: Wielingen
9.85 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Yunis StitanDelta Sport36.36minMse   16.148  3:434.49-
2  Eric WolfertFlakkee37.00minMse   15.973  3:454.44+0:24
3  Sander PostScheldesport37.26minM35   15.788  3:484.39+0:50
4  Sergio HarinckGonzalez Running37.42minMse   15.676  3:504.35+1:06
5  Robbert MeeuwseAV'5637.56minMse   15.580  3:514.33+1:20
6  Angelo van NevelSodibrug38.29minMse   15.357  3:544.27+1:53
7  Arnoud RijkAV'5639.21minMse   15.019  4:004.17+2:45
8  Arjo VerhageDynamica39.23minM50   15.006  4:004.17+2:47
9  Erik CapponWielingen39.30minM50   14.962  4:014.16+2:54
10  Peter BalkenendeAV'5639.44minM50   14.874  4:024.13+3:08
11  Freek GoedhartFlakkee40.01minM35   14.769  4:044.10+3:25
12  Sven VermeulenDynamica40.14minM40   14.689  4:054.08+3:38
13  Michael de HamerScheldesport40.27minM35   14.611  4:064.06+3:51
14  Johan KarelseAV'5640.37minM45   14.551  4:074.04+4:01
15  Erik GoossenScheldesport40.54minM45   14.450  4:094.01+4:18
16  Thomas KruisifikxScheldesport41.12minJoA   14.345  4:113.98+4:36
17  Monica SanderseDynamica41.15minV35   14.327  4:113.98+4:39
18  Michiel LelieRKHAV41.20minMse   14.298  4:123.97+4:44
19  Tike VerpekkeKrekelopers41.22minMse   14.287  4:123.97+4:46
20  Christian PlumeZottegem atl41.29minM45   14.247  4:133.96+4:53
21  Wilko de VosAV'5641.39minM55   14.190  4:143.94+5:03
22  Martijn KoxWestdorpe41.54minM40   14.105  4:153.92+5:18
23  Piet van MourikDelta Sport42.36minM55   13.873  4:193.85+6:00
24  Herman van de VeldeZottegem atl43.01minM45   13.739  4:223.82+6:25
25  Jan Willem MeeuwseAV'5643.19minM55   13.644  4:243.79+6:43
26  Peter DekkerZoutelande43.28minM45   13.597  4:253.78+6:52
27  Gerben SoethartScheldesport43.32minM35   13.576  4:253.77+6:56
28  Jos GabrielseMiddelburg44.06minM55   13.401  4:293.72+7:30
29  Tony DurnezRTHK44.14minMse   13.361  4:293.71+7:38
30  Peter RomanZottegem atl44.28minM45   13.291  4:313.69+7:52
31  Adriaan WielesScheldesport45.11minM50   13.080  4:353.63+8:35
32  Alwin de ZeeuwScheldesport45.37minM45   12.956  4:383.60+9:01
33  Jaap van der VeenScheldesport45.46minM50   12.913  4:393.59+9:10
34  Tijs ScholAardenburg46.16minM35   12.774  4:423.55+9:40
35  Walther MurreScheldesport46.37minM50   12.678  4:443.52+10:01
36  Esther van de PolWielingen46.51minVse   12.615  4:453.50+10:15
37  Henk LousDynamica46.56minM60   12.592  4:463.50+10:20
38  Peter SlitsWielingen46.59minM50   12.579  4:463.49+10:23
39  Emma van MourikDelta Sport47.05minVse   12.552  4:473.49+10:29
40  Durby MeijboomVlissingen47.16minV35   12.504  4:483.47+10:40
41  Paz BoekhoutSint Kruis47.37minM35   12.412  4:503.45+11:01
42  Peter NoordijkeGoes48.04minM55   12.295  4:533.42+11:28
43  Remco KapteijnAV'5648.48minM45   12.111  4:573.36+12:12
44  Jasmijn van DierenVZA49.30minVse   11.939  5:023.32+12:54
45  Saskia GooleAV'5649.46minV45   11.875  5:033.30+13:10
46  Arno Rootsaert49.53minM45   11.848  5:043.29+13:17
47  John BirchBreskens50.22minM45   11.734  5:073.26+13:46
48  Martin LelieRKHAV50.33minM50   11.691  5:083.25+13:57
49  Wim de JongeAV'5650.38minM65   11.672  5:083.24+14:02
50  Naomi SchelfhoutScheldesport50.55minV35   11.607  5:103.22+14:19
51  Annemarie VerschuureAV'5651.27minV40   11.487  5:133.19+14:51
52  Johnny DoomsTerneuzen52.51minM65   11.183  5:223.11+16:15
53  Eric van NevelKoolkerke53.59minM55   10.948  5:293.04+17:23
54  Vincent van DijkDynamica54.25minM65   10.861  5:313.02+17:49
55  Dita DaalmeijerDynamica55.20minV45   10.681  5:372.97+18:44
56  Jack FolkersmaScheldesport55.44minM45   10.604  5:392.95+19:08
57  Kobus BotmanDynamica56.39minM65   10.432  5:452.90+20:03
58  Jolanda van DriesscheRKHAV57.47minV45   10.228  5:522.84+21:11
59  Marion GoossenScheldesport58.54minV45   10.034  5:592.79+22:18
60  Lena KleingeldDynamica1.02.12minV55   9.502  6:192.64+25:36
Mannen: 47 (78.33%) => M35=6 - M40=2 - M45=11 - M50=8 - M55=6 - M60=1 - M65=4 - Mse=9
Vrouwen: 12 (20%) => V35=3 - V40=1 - V45=4 - V55=1 - Vse=3

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.85 km

2019Yunis Stitan36:36Eric Wolfert37:00Sander Post37:26Monica Sanderse41:1560
2018Job de Feijter33:49Patrick van Petegem34:13Patrick de Vos34:51Monique Verschuure40:5090
2017Patrick van Petegem34:39Martijn de Kok35:17Bart Bleyaert35:47Monique Verschuure41:1275
2016Tim Pleijte33:56Tim van den Broeke34:07Erwin Adan35:38Monique Verschuure41:5964

9.35 km

2015Job de Feijter35:31Martijn de Kok36:07Erwin Harmes36:36Monique Verschuure43:4955

9.575 km

2014Erwin Harmes32:22Bart Bleyaert34:45Eric Wolfert35:34Esther Platteeuw39:5380

9.09 km

2013Tommy Staal31:26Erwin Harmes31:54Erwin Adan32:17Laurey van den Berge35:2265
2.5 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Bereket PetersenAV'5610.39minMse   14.085  4:163.91-
2  Wouter SchetsAV'5611.03minMse   13.575  4:253.77+0:24
3  Jasper ZuidhofAV'5611.08minMse   13.473  4:273.74+0:29
4  Jarno KooijmanAV'5611.12minMse   13.393  4:293.72+0:33
5  Mathijsvan DrieschePAC11.21minMse   13.216  4:323.67+0:42
6  Nathan de ZeeuwScheldesport11.33minMse   12.987  4:373.61+0:54
7  Wilco BoogaardDynamica11.36minM40   12.931  4:383.59+0:57
8  Chris de SmitRKHAV11.44minM40   12.784  4:423.55+1:05
9  Anjolie EngelsVZA12.03minVse   12.448  4:493.46+1:24
10  Noor DekkerGonzalez Running12.05minVse   12.414  4:503.45+1:26
11  Stef KapteijnAV'5612.08minMse   12.363  4:513.43+1:29
12  Edwin StolkFlakkee12.10minMse   12.329  4:523.42+1:31
13  Arjen de MeyerZottegem atl12.12minMse   12.295  4:533.42+1:33
14  Chris WielesScheldesport12.27minMse   12.048  4:593.35+1:48
15  Bart de CoomanZottegem atl12.41minMse   11.827  5:043.29+2:02
16  Anneleen VercruyssenZottegem atl13.08minVse   11.421  5:153.17+2:29
17  Mirthe de ZeeuwScheldesport13.28minVse   11.139  5:233.09+2:49
18  Ilse GoudswaardDelta Sport13.32minMeB   11.084  5:253.08+2:53
19  Sanne de BaarAV'5613.38minMeB   11.002  5:273.06+2:59
20  Bert JoppeFlakkee13.47minMse   10.883  5:313.02+3:08
21  Jacques ZamanScheldesport13.51minM55   10.830  5:323.01+3:12
22  Ruchama HoutzagerDelta Sport13.52minMeB   10.817  5:333.00+3:13
23  Lisa KapteijnAV'5613.55minMeB   10.778  5:342.99+3:16
24  Rachida de GuchteneireScheldesport13.57minVse   10.753  5:352.99+3:18
25  Maaike de KreekTartelos14.02minVse   10.689  5:372.97+3:23
26  Eva den ExterRKHAV14.21minMeB   10.453  5:442.90+3:42
27  Veronique HersschensZottegem atl14.34minVse   10.297  5:502.86+3:55
28  Ron DellebekeDynamica14.38minM60   10.251  5:512.85+3:59
29  Ivar van de WegeScheldesport14.41minMse   10.216  5:522.84+4:02
30  Angelique DenijsZottegem atl14.45minVse   10.169  5:542.82+4:06
31  Jos de KreekScheldesport15.16minM55   9.825  6:062.73+4:37
32  Ronnie le CoqWielingen15.33minMse   9.646  6:132.68+4:54
33  Patrick DobbelaarScheldesport15.38minMse   9.595  6:152.67+4:59
34  Fleur LeenheerDelta Sport16.02minMeB   9.356  6:252.60+5:23
35  John van der ZandenWemeldinge16.41minMse   8.991  6:402.50+6:02
36  Marielle SimonseAV'5617.19minV45   8.662  6:562.41+6:40
37  Marina MolAV'5617.32minV40   8.555  7:012.38+6:53
38  Jonathan DobbelaarScheldesport18.03minMse   8.310  7:132.31+7:24
39  Ronny den ExterScheldesport18.35minMse   8.072  7:262.24+7:56
40  Lenie van KlevenVlissingen19.29minV65   7.699  7:482.14+8:50
41  Els van ZwietenDelta Sport20.18minV70   7.389  8:072.05+9:39
42  Tobias de ZeeuwScheldesport20.38minJoB   7.270  8:152.02+9:59
43  Jesse van den DikkenbergAV'5621.33minJoB   6.961  8:371.93+10:54
44  Thijs van KootenAV'5621.52minJoB   6.860  8:451.91+11:13
45  Mats VierbergenRKHAV23.06minJoB   6.494  9:141.80+12:27
46  Fien LelieRKHAV24.58minMeA   6.008  9:591.67+14:19
47  Louisse le CoqWielingen25.35minMeA   5.863  0:141.63+14:56
Mannen: 23 (48.94%) => M40=2 - M55=2 - M60=1 - Mse=18
Vrouwen: 12 (25.53%) => V40=1 - V45=1 - V65=1 - V70=1 - Vse=8
Meisjes: 8 (17.02%) => MeA=2 - MeB=6
Div: 4 (8.51%) => 0JoB=4

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.205 seconden nodig om deze lijst met 107 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Niels Veldman: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Cor Muller: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020