dinsdag 25 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
17-01: Voor de 9e keer Kapellecross
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 27e Zwinstedenloop Sluis
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
za 28-03: 25 km van Hulst
zo 29-03: 15e Venloop
Recente uitslagen
  meer uitslagen
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
za 22-02: Halve Marathon Axel
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand (391)
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Tankloop

Westkapelle, dinsdag 31 december 2019 - Organisatie: Dynamica
19.57 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Erwin HarmesMiddelburg1.07.45minM35   17.331  3:284.81-
2  Jozias BooneGoes1.10.47minM35   16.589  3:374.61+3:02
3  Michel SchrierVlissingen1.10.53minM40   16.565  3:374.60+3:08
4  Peter BiewengaMiddelburg1.11.34minMse   16.407  3:394.56+3:49
5  Stefan SchrierVlissingen1.11.49minM35   16.350  3:404.54+4:04
6  Joeri VersluisMiddelburg1.14.26minM35   15.775  3:484.38+6:41
7  Crum van der LindenOost-Souburg1.14.52minMse   15.684  3:504.36+7:07
8  Remy VasseurVlissingen1.16.02minM35   15.443  3:534.29+8:17
9  Jesse BeijerMiddelburg1.16.34minMse   15.336  3:554.26+8:49
10  Monica SanderseVlissingen1.17.25minV35   15.167  3:574.21+9:40
11  Johan KarelseHeinkenszand1.18.04minM45   15.041  3:594.18+10:19
12  Edwin de la RuelleKoewacht1.18.16minM50   15.003  4:004.17+10:31
13  John NieuwenhuizeKloetinge1.18.21minM35   14.987  4:004.16+10:36
14  Christiaan MourikNieuw- en Sint Joosland1.21.15minMse   14.452  4:094.01+13:30
15  Jorrit BijlVlissingen1.21.27minMse   14.416  4:104.00+13:42
16  Rens de RidderArnemuiden1.21.30minMse   14.407  4:104.00+13:45
17  Lion BaasVlissingen1.21.35minM40   14.393  4:104.00+13:50
18  Erwin van SchaikMiddelburg1.21.37minMse   14.387  4:104.00+13:52
19  Neil TheissenKamperland1.22.05minMse   14.305  4:123.97+14:20
20  Jeffrey van AgtmaalOssendrecht1.22.44minMse   14.193  4:143.94+14:59
21  Rob SchaapVlissingen1.24.34minM60   13.885  4:193.86+16:49
22  Henk LousVlissingen1.25.02minM60   13.809  4:213.84+17:17
23  Ferry EngelHerkingen1.25.04minMse   13.803  4:213.83+17:19
24  Lynn LossieBergen op Zoom1.25.06minVse   13.798  4:213.83+17:21
25  Niels PicavetRumbeke1.25.14minMse   13.776  4:213.83+17:29
26  Jeroen de NoodMiddelburg1.25.26minM35   13.744  4:223.82+17:41
27  Erik MaranusWestkapelle1.25.28minM40   13.739  4:223.82+17:43
28  Jan LouwsMiddelburg1.25.36minM55   13.717  4:223.81+17:51
29  Tom de JongeBergen op Zoom1.25.47minMse   13.688  4:233.80+18:02
30  Martijn HoosemansVlissingen1.25.49minMse   13.683  4:233.80+18:04
31  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge1.26.16minMse   13.611  4:243.78+18:31
32  Goos de VisserAagtekerke1.26.25minMse   13.588  4:253.77+18:40
33  Nelleke BaldeGrijpskerke1.27.02minVse   13.491  4:273.75+19:17
34  Rob de PagterRitthem1.27.47minMse   13.376  4:293.72+20:02
35  Dennis de NooijerVlissingen1.28.15minMse   13.305  4:313.70+20:30
36  Samuel JobseAagtekerke1.28.19minMse   13.295  4:313.69+20:34
37  Marc de GrooteMiddelburg1.28.23minMse   13.285  4:313.69+20:38
38  Niels NachtegaalRoeselaere1.28.31minMse   13.265  4:313.68+20:46
39  Gerard de NooijerOost-Souburg1.28.46minM50   13.228  4:323.67+21:01
40  Robert CarolMiddelburg1.28.55minM55   13.206  4:333.67+21:10
41  Niek de RidderOost-Souburg1.29.03minMse   13.186  4:333.66+21:18
42  Wijnand VetteMiddelburg1.29.06minMse   13.178  4:333.66+21:21
43  Angela BuijckMiddelburg1.29.08minVse   13.174  4:333.66+21:23
44  Vincent ToutenhoofdWestkapelle1.29.10minMse   13.169  4:333.66+21:25
45  Michel BuijckMiddelburg1.29.13minM40   13.161  4:343.66+21:28
46  Arne de VisserAagtekerke1.29.34minMse   13.110  4:353.64+21:49
47  Jeroen SchepersRoosendaal1.30.13minMse   13.015  4:373.62+22:28
48  Sander DingemanseMiddelburg1.30.42minMse   12.946  4:383.60+22:57
49  Vicky WiessnerMiddelburg1.30.45minV45   12.939  4:383.59+23:00
50  Cor de RidderArnemuiden1.31.31minM45   12.830  4:413.56+23:46
51  Angelique JansenMiddelburg1.31.49minVse   12.789  4:423.55+24:04
52  Jesse MoelekerDomburg1.31.54minMse   12.777  4:423.55+24:09
53  Micha KamstraArnemuiden1.32.27minMse   12.701  4:433.53+24:42
54  Stefan de Weerdts-Heer Arendskerke1.32.43minMse   12.664  4:443.52+24:58
55  Pieter MoelkerKloetinge1.32.50minMse   12.648  4:453.51+25:05
56  Dennis HeilbronGrijpskerke1.32.55minM45   12.637  4:453.51+25:10
57  Reinier VanwouweSerooskerke1.32.58minMse   12.630  4:453.51+25:13
58  Valesca LefeberMiddelburg1.33.13minVse   12.596  4:463.50+25:28
59  Wendy WijnstraKapelle-Biezelinge1.33.28minVse   12.563  4:473.49+25:43
60  Michael VermaatOost-Souburg1.33.32minM40   12.554  4:473.49+25:47
61  Quinten KunstSerooskerke1.34.25minMse   12.436  4:493.45+26:40
62  Arthur van AartsenMiddelburg1.34.32minM45   12.421  4:503.45+26:47
63  Lineke SmitRijssen1.35.03minVse   12.353  4:513.43+27:18
64  Mirona van de VrieMiddelburg1.35.17minVse   12.323  4:523.42+27:32
65  Bert van GorselVlissingen1.35.24minMse   12.308  4:523.42+27:39
66  Annette BevelanderRilland1.35.48minVse   12.257  4:543.40+28:03
67  Niek van BelzenMiddelburg1.35.59minM55   12.233  4:543.40+28:14
68  Lars van der BeekHuijbergen1.36.07minMse   12.216  4:553.39+28:22
69  Erwin ClowtingVlissingen1.36.31minM60   12.166  4:563.38+28:46
70  Hans Gijzels-Heer Arendskerke1.36.40minMse   12.147  4:563.37+28:55
71  Oliver SperryMiddelburg1.36.54minMse   12.118  4:573.37+29:09
72  Steven HouwelingVrouwenpolder1.37.05minMse   12.095  4:583.36+29:20
73  Michael de JongVrouwenpolder1.37.30minMse   12.043  4:593.35+29:45
74  Pim KraanVlissingen1.37.34minMse   12.035  4:593.34+29:49
75  Koen de VriesVlissingen1.37.43minM60   12.016  5:003.34+29:58
76  Monique vd KetterijVlissingen1.38.08minVse   11.965  5:013.32+30:23
77  Marijn TraasHeinkenszand1.38.21minMse   11.939  5:023.32+30:36
78  Peter KoopmanKrabbendijke1.38.43minMse   11.895  5:033.30+30:58
79  Dike GrossouwKloetinge1.39.28minVse   11.805  5:053.28+31:43
80  Marco WautersVogelwaarde1.39.41minMse   11.779  5:063.27+31:56
81  Reinier van LeerdamArnemuiden1.39.51minMse   11.760  5:063.27+32:06
82  Wim DingemanseGrijpskerke1.39.55minM55   11.752  5:063.26+32:10
83  Kees VisserAagtekerke1.40.02minM50   11.738  5:073.26+32:17
84  James KerryVlissingen1.40.07minMse   11.728  5:073.26+32:22
85  Kristian HuismanMiddelburg1.40.24minMse   11.695  5:083.25+32:39
86  Bram LampertKoudekerke1.40.36minMse   11.672  5:083.24+32:51
87  Stijn VermeerschDenderleeuw1.40.43minMse   11.658  5:093.24+32:58
88  Sofie van den BosscheSint-Lievens1.40.46minVse   11.653  5:093.24+33:01
89  Wim BommeljeVlissingen1.40.49minMse   11.647  5:093.24+33:04
90  John LangerakMiddelburg1.41.09minMse   11.609  5:103.22+33:24
91  Aarnout HuibregtseWestkapelle1.41.11minMse   11.605  5:103.22+33:26
92  Adri KooleSerooskerke1.41.14minM65   11.599  5:103.22+33:29
93  Marc OvereemMiddelburg1.41.17minM50   11.593  5:113.22+33:32
94  Joep RoseboomVlissingen1.41.24minMse   11.580  5:113.22+33:39
95  Jesse KamstraArnemuiden1.41.40minMse   11.550  5:123.21+33:55
96  Marco KamstraArnemuiden1.41.43minMse   11.544  5:123.21+33:58
97  Pieter den HollanderSerooskerke1.41.45minMse   11.540  5:123.21+34:00
98  Matthijs van StratenVlissingen1.42.00minMse   11.512  5:133.20+34:15
99  Andre PolflietOost-Souburg1.42.07minMse   11.499  5:133.19+34:22
100  Elbert SimonseAagtekerke1.42.10minM35   11.493  5:133.19+34:25
101  Siem CornelisseArnemuiden1.42.22minM65   11.471  5:143.19+34:37
102  Alexander van KeulenKloetinge1.42.54minM45   11.411  5:153.17+35:09
103  Roland FlipseKoudekerke1.43.03minMse   11.394  5:163.17+35:18
104  Delfine RensonMiddelburg1.43.05minVse   11.391  5:163.16+35:20
105  Henk van der PoelWestkapelle1.43.23minM65   11.358  5:173.15+35:38
106  Age BaltHulst1.43.26minMse   11.352  5:173.15+35:41
107  Mart-Jan DelzenneKrabbendijke1.43.33minMse   11.339  5:173.15+35:48
108  Danny ArsOvezande1.43.48minMse   11.312  5:183.14+36:03
109  Revelino RijkOost-Souburg1.44.09minM45   11.274  5:193.13+36:24
110  Karin van NoordenVlissingen1.44.17minV45   11.260  5:203.13+36:32
111  Hans MinnaardYerseke1.44.41minM55   11.217  5:213.12+36:56
112  Erik BassieMiddelburg1.45.02minMse   11.179  5:223.11+37:17
113  Huug SteketeeEllewoutsdijk1.45.51minMse   11.093  5:253.08+38:06
114  Pieter WielhouwerWilhelminadorp1.46.12minMse   11.056  5:263.07+38:27
115  Joop AlbrunaaMiddelburg1.46.19minMse   11.044  5:263.07+38:34
116  Martin FranckeMiddelburg1.46.24minMse   11.036  5:263.07+38:39
117  Kees GeuzeMiddelburg1.47.42minMse   10.903  5:303.03+39:57
118  Imka de RidderWestkapelle1.48.28minVse   10.825  5:333.01+40:43
119  Jan-Rolf HendriksMiddelburg1.48.37minMse   10.810  5:333.00+40:52
120  Leo SteenbakkerVlissingen1.49.06minMse   10.763  5:342.99+41:21
121  Petra VerhulstWestkapelle1.49.26minV50   10.730  5:362.98+41:41
122  Tessja BernardDorburg1.50.07minVse   10.663  5:382.96+42:22
123  Richard KoopsDomburg1.50.11minMse   10.657  5:382.96+42:26
124  Jan BorraBiggekerke1.50.45minMse   10.602  5:402.95+43:00
125  Tono WondergemWestkapelle1.50.51minM55   10.593  5:402.94+43:06
126  Kasper van der HeidenSpaarne1.51.27minMse   10.536  5:422.93+43:42
127  Jeroen HageMiddelburg1.51.32minM50   10.528  5:422.92+43:47
128  Bram BrasserVlissingen1.51.38minMse   10.518  5:422.92+43:53
129  Erik CeulemansAagtekerke1.52.10minMse   10.468  5:442.91+44:25
130  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge1.52.21minMse   10.451  5:442.90+44:36
131  Ton PietersMiddelburg1.52.53minMse   10.402  5:462.89+45:08
132  Jason WaskerMiddelburg1.52.58minMse   10.394  5:462.89+45:13
133  Marc RiemensMiddelburg1.53.00minM50   10.391  5:462.89+45:15
134  Andrea MoensOostkapelle1.53.05minVse   10.383  5:472.88+45:20
135  Lucienne SigmondOost-Souburg1.53.08minVse   10.379  5:472.88+45:23
136  Igna BecksMiddelburg1.55.20minV60   10.181  5:542.83+47:35
137  Dick HilberdinkVlissingen1.55.40minMse   10.152  5:552.82+47:55
138  Martijn BosBerkel Rodenrijs1.56.08minMse   10.111  5:562.81+48:23
139  Loretta DominicusKoudekerke1.56.26minVse   10.085  5:572.80+48:41
140  Rebecca van WinkelhofMiddelburg1.56.34minVse   10.073  5:572.80+48:49
141  Johanna CranenburghVrouwenpolder1.56.37minVse   10.069  5:582.80+48:52
142  Kobus BotmanMiddelburg1.56.42minM65   10.062  5:582.79+48:57
143  Rob van VeenMiddelburg2.01.05minMse   9.697  6:112.69+53:20
144  Jan SchotMiddelburg2.03.01minMse   9.545  6:172.65+55:16
145  Sigrid EpkerMiddelburg2.03.07minV50   9.537  6:172.65+55:22
146  Theo SimonsMiddelburg2.04.15minM65   9.450  6:212.63+56:30
147  Marijke MoesKoudekerke2.11.07minVse   8.955  6:422.49+3:22
Mannen: 120 (81.63%) => M35=8 - M40=5 - M45=6 - M50=6 - M55=6 - M60=4 - M65=5 - Mse=80
Vrouwen: 27 (18.37%) => V35=1 - V45=2 - V50=2 - V60=1 - Vse=21

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

19.57 km

2019Erwin Harmes1:07:45Jozias Boone1:10:47Michel Schrier1:10:53Monica Sanderse1:17:25147
2018Floris Willeboordse1:09:13Magnus Goediker1:13:20Ralph Wiessner1:14:11Monica Sanderse1:17:36142
2017Erwin Harmes1:06:24Martijn de Kok1:10:04Floris Willeboordse1:10:31Marlies Kort1:20:50133
2016Ronnie Overgaauw1:10:01Ralph Wiessner1:11:28Michel Schrier1:14:46Anjolie Engels1:17:40121
2015Rick Salome1:14:00Adriaan Walhout1:14:17Marco Geldof1:15:01Carolien van de Kreeke1:23:45130
2014Huub van Noorden1:07:49Ralph Wiessner1:11:54Wim van Sparrentak1:12:47Anjolie Engels1:18:11152

20 km

2013Tim Pleijte1:11:03Sebastien Schletterer1:11:40Wim Nieuwkerk1:12:06Anjolie Engels1:20:43165
2011Sebastien Schletterer1:10:39Wim Nieuwkerk1:10:39Michel Schrier1:10:39Anjolie Engels1:13:34158
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Jorim de Boks (PR 35.00) Middelburg37.29minMse   16.007  3:454.45428
2  Peter Meeuwsen (PR 37.06) Krabbendijke37.35minMse   15.965  3:464.43423
3  Thomas Wulffraat (PR)Terneuzen37.50minMse   15.859  3:474.41409
4  Eloy Raas (PR)Middelburg37.53minMse   15.838  3:474.40406
5  Johan Adriaanse (debuut) Middelburg37.56minMse   15.817  3:484.39403
6  Arjo Verhage (PR 35.52) Aagtekerke38.25minM50   15.618  3:514.34377
7  Eiken WeberNeustadt38.51minMse   15.444  3:534.29354
8  Rob van 't Veen (PR 37.11) Goes39.14minM40   15.293  3:554.25334
9  Carolien van de Kreeke (PR 38.36) Serooskerke40.15minV45   14.907  4:024.14522
10  Marinus Stroo (PR 38.59) Middelburg40.20minMse   14.876  4:024.13281
11  Adriaan Wattel (PR 38.19) Middelburg40.36minM35   14.778  4:044.11269
12  Rene Jakobsen (PR 38.04) Middelburg40.58minM50   14.646  4:064.07253
13  Jasper van Delft (debuut) Grijpskerke41.01minM45   14.628  4:064.06250
14  Ronald Geertse (PR 39.02) Serooskerke41.04minMse   14.610  4:064.06248
15  Rene Traas (PR 38.45) Kapelle-Biezelinge41.40minM50   14.400  4:104.00223
16  Bart VerhaegheWemeldinge41.44minMse   14.377  4:103.99220
17  Robert BeskensBreskens41.59minMse   14.291  4:123.97210
18  Michael TheissenBonn42.17minMse   14.190  4:143.94198
19  Marcel Sommeijer (PR 41.22) Oost-Souburg42.35minM45   14.090  4:163.91187
20  Peter Dekker (PR 39.23) Zoutelande42.59minM45   13.959  4:183.88172
21  Mart Goudzwaard (PR 43.02) Zonnemaire43.05minMse   13.926  4:193.87168
22  Wiebe Tolman (PR 41.43) Heinkenszand43.08minMse   13.910  4:193.86166
23  RoelfJan DuinAmsterdam43.19minMse   13.851  4:203.85160
24  Henrik Westerweele (PR 38.20) Vlissingen43.23minM35   13.830  4:203.84158
25  Bob Boekema (PR 44.15) Veere44.46minMse   13.403  4:293.72113
26  Niek Wattel (PR 44.17) Middelburg44.49minMse   13.388  4:293.72112
27  Wilko AnkerBreda44.58minMse   13.343  4:303.71108
28  Detlef SauerBerlin45.05minMse   13.309  4:313.70104
29  Durby Meijboom (PR 43.42) Vlissingen45.07minVse   13.299  4:313.69284
30  Timo DonzeMiddelburg45.14minMse   13.265  4:313.68100
31  Lizo Koppejan (PR 44.32) Goes45.16minMse   13.255  4:323.6899
32  Henk Leeftink (PR 37.43) Oost-Souburg45.19minM55   13.240  4:323.6898
33  Timmy Jacobs (PR)Nieuw- en Sint Joosland45.25minMse   13.211  4:333.6795
34  Joris MaljaarsDordrecht45.29minMse   13.192  4:333.6693
35  Erik Goedhart (PR 44.35) Middelburg45.35minMse   13.163  4:343.6691
36  Gerard van der Male (PR 38.31) Westkapelle45.38minM55   13.148  4:343.6589
37  Paul van MeerGrijpskerke45.42minMse   13.129  4:343.6588
38  Stefan van den EijkAxel45.53minMse   13.077  4:353.6383
39  Julius SchlettererMiddelburg46.07minMse   13.010  4:373.6177
40  Sebastien Schletterer (debuut) Middelburg46.10minM45   12.996  4:373.6176
41  Erwin WeeningRilland46.12minMse   12.987  4:373.6175
42  Lars van ZweietenRotterdam46.15minMse   12.973  4:383.6074
43  Matthias Bassie (PR 44.25) Vlissingen46.17minMse   12.964  4:383.6073
44  Bram de NijsMiddelburg46.19minMse   12.954  4:383.6072
45  Christian Jobse (PR 44.27) Middelburg46.22minMse   12.940  4:383.5971
46  Bo de Muijnck (debuut) Heinkenszand46.24minVse   12.931  4:383.59233
47  Maurice Steketee (PR 41.35) Middelburg46.27minM35   12.917  4:393.5969
48  Bram Verhage (PR 38.11) Aagtekerke46.32minM55   12.894  4:393.5867
49  Ronnie Louwerse (PR 46.18) Middelburg46.45minMse   12.834  4:413.5763
50  Henny Strating (PR 46.14) Kamperland46.48minV50   12.821  4:413.56218
51  Bartjan Volmer (PR)Arnemuiden46.51minMse   12.807  4:413.5661
52  Laus de Ridder (PR 45.37) Vlissingen46.53minM55   12.798  4:413.5560
53  Casper Baas (PR 43.15) Middelburg46.56minM50   12.784  4:423.5559
54  Gerben van der Bliek (PR 38.22) Goes46.59minMse   12.770  4:423.5558
55  Leon Vermeulen (PR 45.21) Wemeldinge47.01minMse   12.761  4:423.5457
56  Peter Noordijke (PR)Goes47.03minMse   12.752  4:423.5456
57  Mark Passenier (PR 46.39) Westkapelle47.05minMse   12.743  4:433.5456
58  Guillaume de Jonge (PR 44.53) Oost-Souburg47.10minM45   12.721  4:433.5354
59  Marc Rommers (PR 40.23) Vlissingen47.13minM50   12.707  4:433.5353
60  Leon KloetAagtekerke47.15minMse   12.698  4:443.5352
61  Silvester SarneelGouda47.18minMse   12.685  4:443.5251
62  Jochem Bargeman (PR 41.35) Middelburg47.20minM40   12.676  4:443.5251
63  Andre Lous (PR 45.48) Westkapelle47.22minMse   12.667  4:443.5250
64  Martin Pruijsers (PR 37.08) Middelburg47.29minM50   12.636  4:453.5148
65  John Overweel (PR 35.33) Middelburg47.35minM65   12.609  4:463.5046
66  Leo Dalebout (PR 40.02) Gapinge47.39minM60   12.592  4:463.5045
67  Thijs MaljaarsOostkapelle47.46minMse   12.561  4:473.4942
68  Michael Wentzler (PR 47.32) Lewedorp47.49minMse   12.548  4:473.4942
69  Wouter ClaassenDeventer47.57minMse   12.513  4:483.4839
70  Michel Barbe (debuut) Yerseke48.00minMse   12.500  4:483.4738
71  Joel LouwerseMiddelburg48.02minMse   12.491  4:483.4738
72  Gertd ThomeKoblenz48.09minMse   12.461  4:493.4636
73  Elianne Touw (debuut) Oostkapelle48.12minVse   12.448  4:493.46170
74  Rick KoorevaarVlissingen48.18minMse   12.422  4:503.4533
75  Nicolette Malcorps (debuut) Oost-Souburg48.23minVse   12.401  4:503.44164
76  Mark Allemekinders (PR 44.17) Heinkenszand48.25minMse   12.392  4:513.4431
77  Ad PolakWuustwezel48.28minMse   12.380  4:513.4431
78  Robin van den BroekeZoutelande48.30minMse   12.371  4:513.4430
79  Martin de Nooijer (PR 47.50) Vlissingen48.36minMse   12.346  4:523.4329
80  Rene Goetheer (PR 44.13) Wolphaartsdijk48.39minM50   12.333  4:523.4328
81  Robert-Jan Provoost (PR 41.13) Domburg48.42minMse   12.320  4:523.4227
82  Jeroen van Wallenburg (PR)Domburg48.45minM35   12.308  4:533.4227
83  Johannes HusBreda48.48minMse   12.295  4:533.4226
84  Fred WinkelColijnsplaat48.51minMse   12.282  4:533.4125
85  Jaap Flikweert (PR 47.02) Nieuwerkerk48.53minM60   12.274  4:533.4125
86  Erik-Maximilaan GansMuenster48.56minMse   12.262  4:543.4124
87  Peter Maranus (PR 45.40) Aagtekerke48.59minMse   12.249  4:543.4023
88  Erwin CamphensWachtebeke49.02minMse   12.237  4:543.4023
89  Sjaak Brouwer (PR 35.39) Vlissingen49.04minM55   12.228  4:543.4022
90  Eli Verhage (debuut) Veere49.07minMse   12.216  4:553.3922
91  Maikel BoelemaEnschede49.16minMse   12.179  4:563.3820
92  Kees den Hollander (PR 39.25) Dreischor49.20minMse   12.162  4:563.3819
93  Paul HulshoffEindhoven49.20minMse   12.162  4:563.3819
94  Jack Smits (PR 42.43) Oost-Souburg49.28minM55   12.129  4:573.3717
95  Ilona Harten (PR 47.22) Oost-Souburg49.33minV45   12.109  4:573.36129
96  Eugene Fagg (debuut) Vlissingen49.40minMse   12.081  4:583.3615
97  Duncan BlachmanWestkapelle50.01minMse   11.996  5:003.3312
98  Arjen Houmes (PR 46.09) Westkapelle50.03minMse   11.988  5:003.3311
99   NieuwemhagseBoudewynOostdijk50.06minMse   11.976  5:013.3311
100  Jackie Minderhoud (PR)Westkapelle50.09minMse   11.964  5:013.3210
101  Dennis van der Linden (PR 47.27) Vlissingen50.14minMse   11.944  5:013.3210
102  Johan de Vlieger (PR 35.16) Vlissingen50.16minM60   11.936  5:023.329
103  Jesper de Vlieger (debuut) Vlissingen50.18minMse   11.928  5:023.319
104  Michel Meeuwse (PR 48.51) Vlissingen50.21minMse   11.917  5:023.319
105  Johan Treurniet (debuut) Middelburg50.23minMse   11.909  5:023.318
106  Piet Moes (PR 42.24) Koudekerke50.25minM65   11.901  5:033.318
107  Jan Donze (debuut) Middelburg50.28minMse   11.889  5:033.308
108  Stefan van den Dries (PR)Goes50.30minMse   11.881  5:033.307
109  Johan de Visser (PR)Veere50.50minMse   11.803  5:053.285
110  Enrico Joziasse (PR 49.31) Middelburg50.54minMse   11.788  5:053.275
111  Bart TreurnietMiddelburg50.57minMse   11.776  5:063.274
112  Stephan DoringRemscheid51.05minMse   11.746  5:073.264
113  Robin Davidse (debuut) Middelburg51.07minMse   11.738  5:073.264
114  Ron Dellebeke (PR 33.54) Oost-Souburg51.17minM60   11.700  5:083.253
115  Stephan WillemsenWestkapelle51.32minMse   11.643  5:093.232
116  John Provoost (PR 45.34) Domburg52.00minMse   11.538  5:123.211
117  Kees Kuzee (PR 48.11) Middelburg52.08minMse   11.509  5:133.201
118  Theo Engel (PR 47.05) Zierikzee52.11minMse   11.498  5:133.191
119  Nils PilgrimBielefeld52.14minMse   11.487  5:133.19-
120  Tara Schuilwerve (PR 50.57) Middelburg52.16minVse   11.480  5:143.1964
121  Niels de JongGoes52.19minMse   11.469  5:143.19-
122  Marjan de WachterWachtebeke52.21minVse   11.461  5:143.1863
123  Marcel Richard (PR 47.31) Zoutelande52.23minM65   11.454  5:143.18-
124  Gerrit Spaans (PR 43.59) Goes52.25minM65   11.447  5:153.18-
125  Jeffrey van de Ven (debuut) Zoutelande52.27minMse   11.439  5:153.18-
126  Frans van de Berge (PR 50.36) Kapelle-Biezelinge52.30minMse   11.429  5:153.17-
127  Ellie Spaans (PR 50.07) Goes52.32minV60   11.421  5:153.1759
128  Rob ArendsWageningen52.35minMse   11.410  5:163.17-
129  Geesje Helleman (PR)Middelburg52.41minVse   11.389  5:163.1657
130  Johan Rijkeboer (PR 49.42) Middelburg52.46minMse   11.371  5:173.16-
131  Rene Cornelisse (PR 49.19) Vlissingen52.48minMse   11.364  5:173.16-
132  Ron de Wolf (PR 47.53) Oostkapelle52.50minMse   11.356  5:173.15-
133  Morien Janse (PR)Domburg52.52minVse   11.349  5:173.1553
134  Peter Verburg (PR 52.34) Goes52.55minMse   11.339  5:183.15-
135  Marloes Roelse (PR 50.06) Westkapelle52.57minVse   11.331  5:183.1552
136  Ad den Dekker (PR 49.49) Kapelle-Biezelinge52.59minMse   11.324  5:183.15-
137  Marten bij de Vaate (debuut) Kapelle-Biezelinge53.02minMse   11.314  5:183.14-
138  Martin van Ieperen (PR 52.20) Kapelle-Biezelinge53.04minMse   11.307  5:183.14-
139  Isabel Capelle (PR)Middelburg53.08minVse   11.292  5:193.1449
140  Jacco Schroevers (PR 39.24) Middelburg53.11minM50   11.282  5:193.13-
141  Claudia van Sighem (PR 49.48) Westkapelle53.14minVse   11.271  5:193.1347
142  Leon Joosse (PR 51.04) Middelburg53.14minMse   11.271  5:193.13-
143  Adrie van Belzen (PR 46.20) Westkapelle53.17minM50   11.261  5:203.13-
144  Paul Burger (PR)Oost-Souburg53.19minMse   11.254  5:203.13-
145  Pieter de Gaaij (PR 52.52) Middelburg53.22minMse   11.243  5:203.12-
146  Christian van Leeuwen (PR)Vlissingen53.24minMse   11.236  5:203.12-
147  Alwin SchotZierikzee53.26minMse   11.229  5:213.12-
148  Sharad van Roggen (PR)Middelburg53.29minMse   11.218  5:213.12-
149  Elvera Alewijnse (PR)Oost-Souburg53.31minVse   11.211  5:213.1142
150  Joey Leijnse (PR)Middelburg53.33minMse   11.204  5:213.11-
151  Cor Schipper (PR 44.34) Middelburg53.35minM60   11.198  5:223.11-
152  Aron DonzeMiddelburg53.37minMse   11.191  5:223.11-
153  Cherry Strating (PR 51.54) Kamperland53.44minVse   11.166  5:223.1039
154  Rino Weug (PR 50.12) Vlissingen53.47minMse   11.156  5:233.10-
155  Matthijs Bode (PR 50.26) Biggekerke53.49minMse   11.149  5:233.10-
156  Corne Dekker (PR 45.40) Oostkapelle53.53minMse   11.135  5:233.09-
157  Wim Huibregtse (PR 41.55) Westkapelle54.01minMse   11.108  5:243.09-
158  Leo de Rijke (PR 42.03) Vlissingen54.11minM50   11.074  5:253.08-
159  Rian Flikweert (PR 47.13) Middelburg54.16minV55   11.057  5:263.0731
160  Renate Moerland (PR 51.10) Arnemuiden54.20minVse   11.043  5:263.0730
161  Sarien WisseHoogerheide54.29minVse   11.013  5:273.0628
162  Rens ScheffersMiddelburg54.38minMse   10.982  5:283.05-
163  Guido Boone (debuut) Oost-Souburg54.42minMse   10.969  5:283.05-
164  Johan van Gelder (PR 50.05) Middelburg54.45minMse   10.959  5:293.04-
165  Carolien LousWestkapelle54.57minVse   10.919  5:303.0322
166  Leon van DorpHulst54.59minMse   10.912  5:303.03-
167  Piet Beijer (PR 44.20) Middelburg55.09minM70   10.879  5:313.02-
168  Wilbert Koole (PR 52.23) Oostkapelle55.11minMse   10.873  5:313.02-
169  Gekda AndringaZoutelande55.16minVse   10.856  5:323.0219
170  Lisanne EppingsMaastricht55.18minVse   10.850  5:323.0118
171  Maurice Eppings (PR 47.50) Zoutelande55.20minM55   10.843  5:323.01-
172  Kees Kloosterman (PR 46.58) Wolphaartsdijk55.23minMse   10.834  5:323.01-
173  Femke de Nooijer (PR)Vlissingen55.31minVse   10.808  5:333.0016
174  Arthur Stijns (PR 50.53) Oudelande55.34minM70   10.798  5:333.00-
175  Ciska Dijkers (PR 53.37) Zoutelande55.39minVse   10.782  5:342.9915
176  Hike CasparGevelsberg55.41minMse   10.775  5:342.99-
177  John SlabbekoornWemeldinge55.44minMse   10.766  5:342.99-
178  Chantal BrouwerOostkapelle55.54minVse   10.733  5:352.9813
179  Jeroen Raucamp (PR 53.57) Middelburg55.56minMse   10.727  5:362.98-
180  Jan GlerumKapelle-Biezelinge55.58minMse   10.721  5:362.98-
181  Jan Euser (PR 53.11) Veere56.01minM65   10.711  5:362.98-
182  Erik JansenWijchen56.04minMse   10.702  5:362.97-
183  Wim-Pieter Dijkers (PR 44.34) Zoutelande56.14minMse   10.670  5:372.96-
184  Peter van GelderenVlissingen56.20minMse   10.651  5:382.96-
185  Jeffrey Vader (PR 52.24) Domburg56.23minMse   10.641  5:382.96-
186  Fedor van der Hage (PR 55.53) Domburg56.27minMse   10.629  5:392.95-
187  Julia WeberTruisoort56.38minVse   10.594  5:402.947
188  Frits van Borrendam (PR)Middelburg56.42minMse   10.582  5:402.94-
189  Francoise LuteynVlissingen56.46minVse   10.570  5:412.946
190  Frank NietfangelBorneim56.51minMse   10.554  5:412.93-
191  Gijs MeerdinkBiggekerke57.10minMse   10.496  5:432.92-
192  Stephan Jozwiak (PR 42.27) Vlissingen57.14minMse   10.483  5:432.91-
193  Janneke vanden BoschMiddelburg57.18minVse   10.471  5:442.913
194  Evelien de Wolf (PR 56.57) Oostkapelle57.32minVse   10.429  5:452.902
195   OelschlagerChristophMeinerzhagen57.44minMse   10.393  5:462.89-
196  Henrike Blokpoel (PR 52.05) Oost-Souburg57.50minVse   10.375  5:472.881
197  Nicole Henrar (PR 57.56) Koudekerke58.05minVse   10.330  5:492.871
198  Rieky de Kock (PR 55.30) Zoutelande58.21minVse   10.283  5:502.861
199  Dignus Lensen (PR 47.49) Oost-Souburg58.25minM60   10.271  5:512.85-
200  Regine Boogert (PR 58.27) Middelburg58.40minVse   10.227  5:522.84-
201  Cindy Raucamp (PR)Middelburg58.44minVse   10.216  5:522.84-
202  Anna KortstanjeDomburg58.50minVse   10.198  5:532.83-
203  Frank van Boxtel (PR 42.48) Vlissingen58.52minM60   10.193  5:532.83-
204  Ralf de NoodVlissingen59.00minMse   10.169  5:542.82-
205  Lukas HortsWuppertall59.19minMse   10.115  5:562.81-
206  Nele DoeringKeulen59.21minVse   10.110  5:562.81-
207  Marjolein Bouwense (PR)Middelburg59.24minVse   10.101  5:562.81-
208  Jon van Caspel (PR 39.01) Vlissingen59.26minM60   10.095  5:572.80-
209  Emmy van Caspel (PR 54.15) Vlissingen59.29minV65   10.087  5:572.80-
210  Johan Dekker (PR 42.17) Middelburg59.31minM60   10.081  5:572.80-
211  Chantal Hofstra (PR 50.21) Vlissingen59.37minVse   10.064  5:582.80-
212  Jace HofstraVlissingen59.40minMse   10.056  5:582.79-
213  Andrea den BoeftVlissingen59.51minVse   10.025  5:592.78-
214  Huib KosterArnemudien1.00.09minMse   9.975  6:012.77-
215  Maarten BoersEindhoven1.00.17minMse   9.953  6:022.76-
216  Kees Pouwelse (PR 53.00) Westkapelle1.00.25minMse   9.931  6:032.76-
217  Judith van BakergemVeere1.00.32minVse   9.912  6:032.75-
218  Harry Davidse (PR 54.09) Serooskerke1.00.36minMse   9.901  6:042.75-
219  Esther Coomans (PR 58.40) Domburg1.00.39minVse   9.893  6:042.75-
220  Tea Tazelaar (PR 51.45) Middelburg1.00.55minV60   9.850  6:062.74-
221  Ulrich UphofMunchen1.01.14minMse   9.799  6:072.72-
222  Netty WesterbroekWestkapelle1.01.23minVse   9.775  6:082.72-
223  Mariska de Bat (PR 1.00.56) Kloetinge1.01.37minVse   9.738  6:102.70-
224  Marius Leendertse (PR 44.48) Kapelle-Biezelinge1.01.52minM65   9.698  6:112.69-
225  Bep Thijs (debuut) Middelburg1.01.57minVse   9.685  6:122.69-
226  Marian van Dijk (PR 45.39) Middelburg1.02.00minV50   9.677  6:122.69-
227  Willemijn BooneOostkapelle1.02.05minVse   9.664  6:132.68-
228  Ed Merison (PR 1.01.16) Zoutelande1.02.08minMse   9.657  6:132.68-
229  Els Gelok (PR 48.05) Vlissingen1.02.11minVse   9.649  6:132.68-
230  Sjoerd Wassink (PR 57.07) Vlissingen1.02.14minMse   9.641  6:132.68-
231  Serena vander Hooven (debuut) Middelburg1.02.24minVse   9.615  6:142.67-
232  Shannon MohlmannNieuw- en Sint Joosland1.02.37minVse   9.582  6:162.66-
233  Julia CrucqNieuw- en Sint Joosland1.02.40minVse   9.574  6:162.66-
234  Maaike WesterbekeDordrecht1.03.02minVse   9.519  6:182.64-
235  Miranda Weug (PR 57.03) Vlissingen1.03.49minVse   9.402  6:232.61-
236  Sonja Reurink (PR 55.54) Vlissingen1.03.52minVse   9.395  6:232.61-
237  Ernestine LahenMiddelburg1.04.29minVse   9.305  6:272.58-
238  Esther van der HeijdenTilburg1.04.37minVse   9.286  6:282.58-
239  Chantal Boonaerts (PR)Westkapelle1.04.40minVse   9.278  6:282.58-
240  Miranda Bogaert (debuut) Zaamslag1.05.14minVse   9.198  6:312.55-
241  Ad Burger (PR)Vlissingen1.05.51minMse   9.112  6:352.53-
242  Hilda PijpersMiddelburg1.06.21minVse   9.043  6:382.51-
243  Diana Koopman (PR 1.05.24) Krabbendijke1.06.26minVse   9.032  6:392.51-
244  Rene de Dreu (PR)Nisse1.06.47minM65   8.984  6:412.50-
245  Danielle HofstraMiddelburg1.06.58minVse   8.960  6:422.49-
246  Debbie Hofstra (PR 1.05.25) Middelburg1.07.01minVse   8.953  6:422.49-
247  Susanne Roose (PR 51.45) Middelburg1.08.28minVse   8.763  6:512.43-
248  Anja BeronerRemscheid1.08.31minVse   8.757  6:512.43-
249  Hans van Sluijs (PR 44.40) Middelburg1.13.30minM70   8.163  7:212.27-
250  Dinja Moolenbroek (PR 55.59) Westkapelle1.23.53minVse   7.153  8:231.99-
251  Kees Moolenbroek (PR 1.02.01) Westkapelle1.23.56minMse   7.149  8:241.99-
Mannen: 184 (73.31%) => M35=4 - M40=2 - M45=5 - M50=10 - M55=7 - M60=9 - M65=7 - M70=3 - Mse=137
Vrouwen: 67 (26.69%) => V45=2 - V50=2 - V55=1 - V60=2 - V65=1 - Vse=59

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.674 seconden nodig om deze lijst met 398 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (1)
3000 m Marijke de Visser (PR 9.34.73)9.52.78  Vse
22-02: BK indoor studenten Gent (2)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.09.34)4.12.05  Mse
800 m Jasper Zuidhof (debuut)2.02.08  Mse
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
Atletiek Zeeland © 2020