maandag 26 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Boulevardloop

IJzendijke, dinsdag 2 juli 2019 - Organisatie: Wielingen
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Angelo van NevelZedelgem34.13Mse   16.834  3:344.68-
2  Marnix van den BroeckeTerneuzen35.40Mse   16.150  3:434.49+1:27
3  Theo RaboutAardenburg36.12M45   15.912  3:464.42+1:59
4  Jeroen van de BroekeTerneuzen37.04Mse   15.540  3:524.32+2:51
5  Tom du PuyIJzendijke37.20Mse   15.429  3:534.29+3:07
6  Dimmy IvensSchoondijke37.33Mse   15.340  3:554.26+3:20
7  Robert VroonBreskens38.04M50   15.131  3:584.20+3:51
8  Francois van de BroeckeBreskens38.19M50   15.033  3:594.18+4:06
9  Tijs ScholAardenburg38.51Mse   14.826  4:034.12+4:38
10  Simon de FeijterBreskens41.08Mse   14.003  4:173.89+6:55
11  Esther VerhaegenSluis41.40Vse   13.824  4:203.84+7:27
12  Peter SlitsSluis41.40M50   13.824  4:203.84+7:27
13  Peter DryepondtDudzele41.57Mse   13.731  4:223.81+7:44
14  Paz boekhoutSint Kruis42.12Mse   13.649  4:243.79+7:59
15  Jaap van der VeenTerneuzen42.14M50   13.639  4:243.79+8:01
16  Twan TimmermansHoofdplaat42.34Mse   13.532  4:263.76+8:21
17  Ann De GrooteGentbrugge42.38Vse   13.511  4:263.75+8:25
18  Jos BoidinTerneuzen42.53Mse   13.432  4:283.73+8:40
19  Walther MurreZaamslag42.58M50   13.406  4:293.72+8:45
20  Alex ElfrinkBreskens43.14Mse   13.323  4:303.70+9:01
21  Bram GoethalsSchoondijke43.45Mse   13.166  4:333.66+9:32
22  Rik DielemanHoek45.42Mse   12.604  4:463.50+11:29
23  Marieke MullaertIJzendijke46.10Vse   12.477  4:493.47+11:57
24  Ebe BlaauwTerneuzen46.20M65   12.432  4:503.45+12:07
25  Joa EphraimAxel46.26Mse   12.405  4:503.45+12:13
26  Eric HensenAardenburg46.45Mse   12.321  4:523.42+12:32
27  Edwin de la RuelleKoewacht47.06M50   12.229  4:543.40+12:53
28  Maartje TimmersMiddelburg47.31Vse   12.122  4:573.37+13:18
29  Jack FolkersmaTerneuzen47.59Mse   12.004  5:003.33+13:46
30  Kimberley D'HooreSluis48.36Vse   11.852  5:043.29+14:23
31  Ronny SavelsWestkapelle50.38Mse   11.376  5:163.16+16:25
32  Sabine HerremerreKnokke-Heist51.19Vse   11.224  5:213.12+17:06
33  Amor MaertensNummer Een51.22Mse   11.213  5:213.11+17:09
34  Emanuela BrackeAxel53.15Vse   10.817  5:333.00+19:02
Mannen: 27 (79.41%) => M45=1 - M50=6 - M65=1 - Mse=19
Vrouwen: 7 (20.59%) => Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

9.6 km

2019Angelo van Nevel34:13Marnix van den Broecke35:40Theo Rabout36:12Esther Verhaegen41:4034
2018Sander Post32:49Angelo van Nevel34:42Erwin van den Broeke35:21Emanuela Bracke50:0736
2017Sebastian Mahia32:02Sander Post32:05Davy Braekman34:16Esther Verhaegen40:1269
2015Bonnie Christoph36:26Angelo van Nevel38:15Peter Slits38:57Inge van Iwaarden-Quat57:2633
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Martijn KoxWestdorpe23.41M40   16.214  3:424.50-
2  Arjen VersluysOostburg23.45Mse   16.168  3:434.49+0:04
3  Gijsbert FieretIJzendijke25.11Mse   15.248  3:564.24+1:30
4  Peter van WaesAardenburg26.48M55   14.328  4:113.98+3:07
5  Maurice SteketeeMiddelburg26.54M35   14.275  4:123.97+3:13
6  David MullaertBiervliet27.04Mse   14.187  4:143.94+3:23
7  Floris HuighSchoondijke27.06Mse   14.170  4:143.94+3:25
8  Rick GroosmanIJzendijke27.06Mse   14.170  4:143.94+3:25
9  Stijn VerstuyfZandstraat27.07Mse   14.161  4:143.93+3:26
10  Marc LauwersGrimbergen27.22Mse   14.032  4:173.90+3:41
11  Marjolein D'HondtIjzendijke28.49Vse   13.326  4:303.70+5:08
12  Carmen FoksIJzendijke29.15Vse   13.128  4:343.65+5:34
13  Marly de LijserIJzendijke29.35Vse   12.980  4:373.61+5:54
14  Ronny VersluijsZuidzande30.21Mse   12.652  4:453.51+6:40
15  Miriam van NoordenSchoondijke30.38Vse   12.535  4:473.48+6:57
16  Linda VermeulenSchoondijke30.40Vse   12.522  4:483.48+6:59
17  Johny den BestenBreskens30.41Mse   12.515  4:483.48+7:00
18  Ilona LipsOostburg30.42Vse   12.508  4:483.47+7:01
19  Rudie HogervorstAardenburg30.44M50   12.495  4:483.47+7:03
20  Pieter- Jan LanderwynOostburg30.49Mse   12.461  4:493.46+7:08
21  Bart de SmitBiervliet31.05Mse   12.354  4:513.43+7:24
22  Pol van de VijverKoewacht31.27Mse   12.210  4:553.39+7:46
23  John GuequierreMiddelburg32.06M65   11.963  5:013.32+8:25
24  Kim GyselSinaai-Waas32.30Vse   11.815  5:053.28+8:49
25  Matthieu VerleeSinaai-Waas32.31Mse   11.809  5:053.28+8:50
26  Piet BeijerMiddelburg33.10M70   11.578  5:113.22+9:29
27  Vincent KeijmelSchoondijke33.31Mse   11.457  5:143.18+9:50
28  Jacqueline MaasZuidzande34.00V50   11.294  5:193.14+10:19
29  Jan-Piet FlikweertOostburg34.03Mse   11.278  5:193.13+10:22
30  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat34.06Vse   11.261  5:203.13+10:25
31  Artur KreusStolberg34.14Mse   11.217  5:213.12+10:33
32  Cindy DijkersBiervliet34.54Vse   11.003  5:273.06+11:13
33  Aafje van RemoortereBiervliet34.54Vse   11.003  5:273.06+11:13
34  Carla ZegersKoewacht35.00V50   10.971  5:283.05+11:19
35  Danny salomeBiervliet35.27Mse   10.832  5:323.01+11:46
36  Corinne MaertensNummer Een35.30Vse   10.817  5:333.00+11:49
37  Michel de MeijerCadzand35.52Mse   10.706  5:362.97+12:11
38  Kim FranckeTerneuzen35.59Vse   10.672  5:372.96+12:18
39  Marco MinderhoudNieuwvliet36.01Mse   10.662  5:382.96+12:20
40  Geeske HamelinkOostburg36.25Vse   10.545  5:412.93+12:44
41  Fred van de WinkelHeerlen37.19Mse   10.290  5:502.86+13:38
42  Maarten van DoeselaarBiervliet37.50Mse   10.150  5:552.82+14:09
43  Sara van DaleOostburg38.26Vse   9.991  6:002.78+14:45
44  Sheila FranckeTerneuzen38.36Vse   9.948  6:022.76+14:55
45  Daisy van de VeldeOostburg38.37Vse   9.944  6:022.76+14:56
46  Naara de FeijterIJzendijke40.13Vse   9.548  6:172.65+16:32
Mannen: 27 (58.7%) => M35=1 - M40=1 - M50=1 - M55=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=21
Vrouwen: 19 (41.3%) => V50=2 - Vse=17

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.157 seconden nodig om deze lijst met 80 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen ( 1)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.08.24)4.10.95  Mse
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019