maandag 26 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Zomerloop Nieuwvliet

Nieuwvliet, dinsdag 9 juli 2019 - Organisatie: Wielingen
8.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Angelo van NevelZedelgem28.14Mse   17.851  3:224.96-
2  Erik CapponZuidzande28.50M50   17.480  3:264.86+0:36
3  Bert VerbekeSente28.53Mse   17.450  3:264.85+0:39
4  Theo RaboutAardenburg29.04M45   17.339  3:284.82+0:50
5  Thomas WulffraatTerneuzen29.23Mse   17.153  3:304.76+1:09
6  Marnix van den BrandeTerneuzen29.52Mse   16.875  3:334.69+1:38
7  Dimmy IvensSchoondijke30.05Mse   16.753  3:354.65+1:51
8  Edwin de la RuelleKoewacht30.59M50   16.267  3:414.52+2:45
9  Robert VroonBreskens31.14M50   16.137  3:434.48+3:00
10  Francois van de BroeckeBreskens31.18M50   16.102  3:444.47+3:04
11  Menno DekkerTerneuzen31.23Mse   16.059  3:444.46+3:09
12  Arjen VersluijsOostburg31.28Mse   16.017  3:454.45+3:14
13  To de PuyIJzendijke31.37Mse   15.941  3:464.43+3:23
14  Thomas KruisifikxAxel32.02Mse   15.734  3:494.37+3:48
15  Thijs ScholAardenburg32.15Mse   15.628  3:504.34+4:01
16  Jens ThuysMaldegem33.03Mse   15.250  3:564.24+4:49
17  Esther VerhaegenSluis33.53Vse   14.875  4:024.13+5:39
18  Peter SlitsSluis33.55M50   14.860  4:024.13+5:41
19  Coen DekkerZaamslag33.57Mse   14.845  4:034.12+5:43
20  Monique NobusAardenburg34.17Vse   14.701  4:054.08+6:03
21  Rick GroosmanIJzendijke34.25Mse   14.644  4:064.07+6:11
22  Evelien de VisserIJzendijke34.34Vse   14.581  4:074.05+6:20
23  Peter DryepondtDudzele34.36Mse   14.566  4:074.05+6:22
24  Walther MurreZaamslag34.41M50   14.531  4:084.04+6:27
25  Hans RosseelGroede34.44Mse   14.511  4:084.03+6:30
26  Jaap van der VeenTerneuzen34.47M50   14.490  4:084.02+6:33
27  Dwight van HulleIJzendijke34.54Mse   14.441  4:094.01+6:40
28  Sven van den RulckIJzendijke35.00Mse   14.400  4:104.00+6:46
29  Twan TimmermansNummer Een35.13Mse   14.311  4:123.98+6:59
30  Maurice SteketeeMiddelburg35.31M35   14.191  4:143.94+7:17
31  Bram GoethalsSchoondijke35.37Mse   14.151  4:143.93+7:23
32  Wim WillemsBassevelde36.16Mse   13.897  4:193.86+8:02
33  Wietse LipsOostburg36.25Mse   13.840  4:203.84+8:11
34  Paz BoekhoutSint Kruis36.31Mse   13.802  4:213.83+8:17
35  Arjen LuteijnOostburg36.37Mse   13.764  4:223.82+8:23
36  Ilona LipsOostburg37.13Vse   13.542  4:263.76+8:59
37  Marjolein D'HondtIJzendijke37.26Mse   13.464  4:273.74+9:12
38  Paul ObbelsNijlen37.34Mse   13.416  4:283.73+9:20
39  Marieke MullaertIJzendijke37.39Vse   13.386  4:293.72+9:25
40  Johan van LeeuweBreskens37.53Mse   13.304  4:313.70+9:39
41  Edwin RiemensAxel37.57Mse   13.281  4:313.69+9:43
42  Joa EphraimAxel38.12Mse   13.194  4:333.66+9:58
43  Eric HensenAardenburg38.15Mse   13.176  4:333.66+10:01
44  Jordy MichiesenNieuwvliet38.19Mse   13.154  4:343.65+10:05
45  Kimberley D'HooreSluis38.59Vse   12.929  4:383.59+10:45
46  Guus de SmitSchoondijke39.00Mse   12.923  4:393.59+10:46
47  Wilhelm SeseViersen De39.18Mse   12.824  4:413.56+11:04
48  Henk FenijnPhilippine39.27Mse   12.776  4:423.55+11:13
49  Alex FenijnPhilippine39.44Mse   12.685  4:443.52+11:30
50  Miriam van NoordenSchoondijke40.03Vse   12.584  4:463.50+11:49
51  Carmen FoksIJzendijke40.16Vse   12.517  4:483.48+12:02
52  Wendy van de VeldeHoofdplaat40.47Vse   12.358  4:513.43+12:33
53  Ineke van MorrelgemSluis40.58Vse   12.303  4:533.42+12:44
54  John GuequierreMiddelburg41.10M65   12.243  4:543.40+12:56
55  Koert de MuytDamme41.12Mse   12.233  4:543.40+12:58
56  Marc van der MaleAxel41.31Mse   12.140  4:573.37+13:17
57  Anne-Marie ThomaesHoofdplaat42.06Vse   11.971  5:013.33+13:52
58  Sabine HerremerreKnokke42.34Vse   11.840  5:043.29+14:20
59  Anne-Mie DepreitereMoerkerke42.43Vse   11.799  5:053.28+14:29
60  Michel de MeijerCadzand42.55Mse   11.744  5:073.26+14:41
61  Alex van HouteGroede43.22Mse   11.622  5:103.23+15:08
62  Ronny SavelsWestkapelle (B)43.22Mse   11.622  5:103.23+15:08
63  Emanuela BrackeAxel43.28Vse   11.595  5:103.22+15:14
64  Sebastian FermontHulst46.42Mse   10.792  5:343.00+18:28
65  Jente ThaysMaldegem47.22Mse   10.640  5:382.96+19:08
66  Nicole van PamelenTerneuzen47.31Vse   10.607  5:392.95+19:17
67  Gianna BoeraeveBrugge49.19Vse   10.220  5:522.84+21:05
Mannen: 51 (76.12%) => M35=1 - M45=1 - M50=7 - M65=1 - Mse=41
Vrouwen: 16 (23.88%) => Vse=16

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

8.4 km

2019Angelo van Nevel28:14Erik Cappon28:50Bert Verbeke28:53Esther Verhaegen33:5367
2018Mark Verhage27:35Guy de Wachter28:46Angelo van Nevel28:55Esther Verhaegen33:1863
2017
2015Mark Verhage27:38Rob van Bokhoven28:11? Soethaert28:37Myrthe Faro34:2088
4.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Gino van BroeckTemse13.27Mse   20.520  2:555.70-
2  Dieter StaelensOedelem13.36Mse   20.294  2:575.64+0:09
3  Tim BuysseAssenede13.49Mse   19.976  3:005.55+0:22
4  Matti BuysseStekene13.50Mse   19.952  3:005.54+0:23
5  Sjaak LuteijnOostburg14.29M60   19.056  3:095.29+1:02
6  Edwin de JaegerZuiddorpe14.35M45   18.926  3:105.26+1:08
7  Jelle T' JampensLembeke14.43Mse   18.754  3:125.21+1:16
8  Gijsbert FieretIJzendijke14.46Mse   18.691  3:135.19+1:19
9  Marnix ScheeleOostburg15.01Mse   18.380  3:165.11+1:34
10  Cedric JanzenMainz15.10Mse   18.198  3:185.05+1:43
11  Shanaria SchollaertBlankenberge15.18Vse   18.039  3:205.01+1:51
12  Sebastiaan BouterseTerneuzen15.56Mse   17.322  3:284.81+2:29
13  Caspar de HeijOostburg16.00Mse   17.250  3:294.79+2:33
14  Stijn VerstuyfZandstraat16.03Mse   17.196  3:294.78+2:36
15  Floris HuighSchoondijke16.04Mse   17.178  3:304.77+2:37
16  Jan ElfrinkGroede16.13Mse   17.020  3:324.73+2:46
17  Sven WisseGroede16.27Mse   16.778  3:354.66+3:00
18  Enrique van opdurpGroede16.32Mse   16.694  3:364.64+3:05
19  Amor MaertensNummer Een16.35Mse   16.643  3:364.62+3:08
20  Mikay de JaegerZuiddorpe16.36Mse   16.627  3:374.62+3:09
21  Leon MonteauOostburg16.50Mse   16.396  3:404.55+3:23
22  Kaj ZwerverGroede16.52Mse   16.364  3:404.55+3:25
23  Hedy VersluysOostburg17.00Vse   16.235  3:424.51+3:33
24  Arjen ScheeleOostburg17.00Mse   16.235  3:424.51+3:33
25  Jelle VoogdtOostburg17.27Mse   15.817  3:484.39+4:00
26  Laurens CuelenaereAardenburg17.31Mse   15.756  3:484.38+4:04
27  Bart de SmetBiervliet17.50Mse   15.477  3:534.30+4:23
28  Tom de SmetBiervliet17.51Mse   15.462  3:534.30+4:24
29  Yves BrackeZelzate17.57Mse   15.376  3:544.27+4:30
30  Rudie HogervorstAardenburg18.02M50   15.305  3:554.25+4:35
31  Pieter-Jan LanderwynOostburg18.12Mse   15.165  3:574.21+4:45
32  Jeffrey VeldkampAardenburg18.13Mse   15.151  3:584.21+4:46
33  Linda VermeuelenSchoondijke18.15Vse   15.123  3:584.20+4:48
34  Marco de VisserBiervliet18.21Mse   15.041  3:594.18+4:54
35  Roos de SmitSchoondijke18.25Vse   14.986  4:004.16+4:58
36  Jacques ZamanTerneuzen18.41M55   14.773  4:044.10+5:14
37  Mels de VosOostburg18.44Mse   14.733  4:044.09+5:17
38  Jolien de HulsterBiervliet18.48Vse   14.681  4:054.08+5:21
39  Marte T' JampensLembeke19.21Vse   14.264  4:123.96+5:54
40  Jens van den BroekNieuwvliet19.22Mse   14.251  4:133.96+5:55
41  Koen LucieerNieuwvliet19.23Mse   14.239  4:133.96+5:56
42  Daan LucieerNieuwvliet19.24Mse   14.227  4:133.95+5:57
43  Vincent KeijmelSchoondijke19.32Mse   14.130  4:153.92+6:05
44  Boaz MurreZaamslag19.33Mse   14.118  4:153.92+6:06
45  Walid HichriTerneuzen19.36Mse   14.082  4:163.91+6:09
46  Eric Van NevelKoolkerke19.40Mse   14.034  4:173.90+6:13
47  Ronny TresonieHeille19.55Mse   13.858  4:203.85+6:28
48  Jacqueline MaasZuidzande20.03V50   13.766  4:223.82+6:36
49  Jan-Piet FlikweertOostburg20.08Mse   13.709  4:233.81+6:41
50  Mark de RijkeIJzendijke20.14Mse   13.641  4:243.79+6:47
51  Aniek PerdaenBiervliet20.24Vse   13.529  4:263.76+6:57
52  Laura HermansOostburg20.28Vse   13.485  4:273.75+7:01
53  Pauline ScheeleOostburg20.28Vse   13.485  4:273.75+7:01
54  Dorien VasseurOostburg20.40Vse   13.355  4:303.71+7:13
55  David AlmekindersBreskens20.46Mse   13.291  4:313.69+7:19
56  Carla ZegersKoewacht20.52V50   13.227  4:323.67+7:25
57  den DekkerTerneuzen20.52Vse   13.227  4:323.67+7:25
58  Danielle BaertKloosterzande20.55Vse   13.195  4:333.67+7:28
59  Janet de HeijOostburg21.01Vse   13.132  4:343.65+7:34
60  Tonny van MulkenBreskens21.10M65   13.039  4:363.62+7:43
61  Mike DoomsBreskens21.32Mse   12.817  4:413.56+8:05
62  Maarten van DoeselaarBiervliet21.41Mse   12.729  4:433.54+8:14
63  Esther WesterweeleAardenburg21.47Vse   12.670  4:443.52+8:20
64  Geeske HamelinkOostburg21.49Vse   12.651  4:453.51+8:22
65  Milou ZhaoRotterdam21.50Vse   12.641  4:453.51+8:23
66  Linda CuelenaereAardenburg21.52Vse   12.622  4:453.51+8:25
67  Lian de LoozeBreskens21.54Vse   12.603  4:463.50+8:27
68  Naomi MaasGroede22.03Vse   12.517  4:483.48+8:36
69  Marenne HuighCadzand22.31Vse   12.258  4:543.40+9:04
70  Ivan VerbekeSint-Laureins22.36Mse   12.212  4:553.39+9:09
71  Ronald QuataertAardenburg22.52Mse   12.070  4:583.35+9:25
72  Rik van SchuurOostburg23.02M70   11.983  5:003.33+9:35
73  Lisette de NeveSchoondijke23.18Vse   11.845  5:043.29+9:51
74  Johan de WispelaereSint Kruis23.45M70   11.621  5:103.23+10:18
75  Olivia FenijnTerneuzen23.48Vse   11.597  5:103.22+10:21
76  Veronica FenijnTerneuzen23.48Vse   11.597  5:103.22+10:21
77  Sekander de KortZuidzande24.08Mse   11.436  5:153.18+10:41
78  Marjolein de JongeBreskens24.18Vse   11.358  5:173.16+10:51
79  Carola LucieerNieuwvliet24.21Vse   11.335  5:183.15+10:54
80  Monique HogervorstAardenburg24.22Vse   11.327  5:183.15+10:55
81  Ilona DielemanNieuwvliet24.22Vse   11.327  5:183.15+10:55
82  Corianne VercauterenOostburg25.07Vse   10.989  5:283.05+11:40
83  Rini FenijnNieuwvliet25.21Mse   10.888  5:313.02+11:54
84  Sabine RauschBreskens25.22Vse   10.880  5:313.02+11:55
85  Jeannette HuighCadzand25.27Vse   10.845  5:323.01+12:00
86  Jan de JongeDriewegen25.27Mse   10.845  5:323.01+12:00
87  Conny BoidinAardenburg25.30Vse   10.824  5:333.01+12:03
88  Annemarie van de VeldeRoosendaal25.31Vse   10.816  5:333.00+12:04
89  Willem van VugtIJzendijke25.54Mse   10.656  5:382.96+12:27
90  Koen van de SompeleWestkapelle (B)25.58Mse   10.629  5:392.95+12:31
91  Robert VinkGroede26.41Mse   10.344  5:482.87+13:14
Mannen: 57 (62.64%) => M45=1 - M50=1 - M55=1 - M60=1 - M65=1 - M70=2 - Mse=50
Vrouwen: 34 (37.36%) => V50=2 - Vse=32

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.312 seconden nodig om deze lijst met 158 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen ( 1)
1500 m Wouter Verstraate (PR 4.08.24)4.10.95  Mse
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam ( 2)
800 m Mees Verbrugge (PR)2.04.70  JoB
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.09  Mse
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
Atletiek Zeeland © 2019