zondag 22 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

8e Kapellecross

Kapelle-Biezelinge, zondag 24 februari 2019 - Organisatie: JARO
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secachter
1  Patrick de VosAV'5621.05minMse   18.213  3:185.06-
2  Job de FeijterRKHAV21.10minMse   18.142  3:185.04+0:05
3  Erwin HarmesGonzalez Running21.15minM35   18.071  3:195.02+0:10
4  Ykalo FsahaLoopgroep Zeeland22.23minMse   17.156  3:304.77+1:18
5  Sander PostScheldesport22.29minM35   17.079  3:314.74+1:24
6  Bezuayehu PetersenAV'5622.49minMse   16.830  3:344.67+1:44
7  Matthias van KeerACSS23.25minMse   16.399  3:404.56+2:20
8  Robbert MeeuwseAV'5623.35minMse   16.283  3:414.52+2:30
9  Stefan DuijnkerkeScheldesport23.36minMse   16.271  3:414.52+2:31
10  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge24.05minMse   15.945  3:464.43+3:00
11  Wouter SchetsAV'5624.25minMse   15.727  3:494.37+3:20
12  Rogier LoosBergen op Zoom24.29minMse   15.684  3:504.36+3:24
13  Nathan de ZeeuwScheldesport24.35minMse   15.620  3:504.34+3:30
14  Tom VerbeekAV'5624.39minMse   15.578  3:514.33+3:34
15  Emiel FlipseVlissingen24.43minMse   15.536  3:524.32+3:38
16  Michael den HamerScheldesport24.59minMse   15.370  3:544.27+3:54
17  Micha JanseDynamica25.02minM45   15.340  3:554.26+3:57
18  Bart VerhaegheAV'5625.07minM35   15.289  3:554.25+4:02
19  Mees VerbruggeAV'5625.16minMse   15.198  3:574.22+4:11
20  Niels van TuilAV'5625.27minMse   15.088  3:594.19+4:22
21  Jan-Willem RietbergLoopgroep Zeeland25.32minMse   15.039  3:594.18+4:27
22  Gregory DecksACSS25.51minMse   14.855  4:024.13+4:46
23  Erik de KrakerLoopgroep Zeeland26.20minM45   14.582  4:074.05+5:15
24  Johan SpruitAV'5626.23minMse   14.555  4:074.04+5:18
25  Jan Willem MeeuwseAV'5626.28minM55   14.509  4:084.03+5:23
26  Ralph de MaatScheldesport26.35minMse   14.445  4:094.01+5:30
27  Willem-Jan ButerScheldesport26.38minM50   14.418  4:104.01+5:33
28  Marnix van den BrandeTerneuzen26.40minMse   14.400  4:104.00+5:35
29  Alwin de ZeeuwScheldesport26.51minM45   14.302  4:123.97+5:46
30  Menno den DekkerScheldesport26.55minMse   14.266  4:123.96+5:50
31  Thijs van Kooten27.29minMse   13.972  4:183.88+6:24
32  Berry SimonseAV'5627.31minM45   13.955  4:183.88+6:26
33  Johan van de WoestijneZoutelande27.34minMse   13.930  4:183.87+6:29
34  Nathan TraasHeinkenszand27.36minMse   13.913  4:193.86+6:31
35  Theo den HerderAV'5627.39minM65   13.888  4:193.86+6:34
36  Danny MeeusNijlen27.46minMse   13.830  4:203.84+6:41
37  Walter MurreScheldesport27.49minMse   13.805  4:213.83+6:44
38  Wesley BooyRunderground27.52minMse   13.780  4:213.83+6:47
39  Maarten van KaamLoopgroep Zeeland27.53minMse   13.772  4:213.83+6:48
40  Bianca van AartsenMiddelburg27.55minVse   13.755  4:223.82+6:50
41  Mchael de WolffAart Stigter27.59minMse   13.722  4:223.81+6:54
42  Martijn de VriesRunderground28.01minMse   13.706  4:233.81+6:56
43  Albert PlatteeuwScheldesport28.36minM50   13.427  4:283.73+7:31
44  Rick de SmitRunderground28.38minMse   13.411  4:283.73+7:33
45  Sarah GermeysACSS28.40minVse   13.395  4:293.72+7:35
46  Guillaume de JongeOost-Souburg28.41minM45   13.388  4:293.72+7:36
47  Durby MeijboomLoopgroep Zeeland28.43minVse   13.372  4:293.71+7:38
48  Jaap van der VeenScheldesport28.45minM50   13.357  4:303.71+7:40
49  Vicky WiessnerRunderground28.47minVse   13.341  4:303.71+7:42
50  Senne JanssensACSS28.51minMse   13.310  4:303.70+7:46
51  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge28.55minMse   13.280  4:313.69+7:50
52  Peter NoordijkeGoes28.56minMse   13.272  4:313.69+7:51
53  Mike RosseelsACSS28.58minMse   13.257  4:323.68+7:53
54  Edwin SchoeRunderground29.06minMse   13.196  4:333.67+8:01
55  Albert KarstanjeMiddelburg29.10minM60   13.166  4:333.66+8:05
56  Thijs van KootenAV'5629.15minMse   13.128  4:343.65+8:10
57  Andre CrucqDynamica29.19minM65   13.098  4:353.64+8:14
58  Marijn TraasHeinkenszand29.34minMse   12.988  4:373.61+8:29
59  Gerwin ZondervanAV'5629.39minM50   12.951  4:383.60+8:34
60  Marijke JacobsACSS29.42minVse   12.929  4:383.59+8:37
61  Astrid den HerderAV'5629.55minVse   12.836  4:403.57+8:50
62  Dirk van ZwedenKapelle-Biezelinge30.08minMse   12.743  4:433.54+9:03
63  Elsbeth HaasnootMiddelburg30.13minVse   12.708  4:433.53+9:08
64  Daan SchuitScheldesport30.20minMse   12.659  4:443.52+9:15
65  Tobias de ZeeuwScheldesport30.23minMse   12.639  4:453.51+9:18
66  Jacques ZamanScheldesport30.29minM55   12.597  4:463.50+9:24
67  Enssan HobeijnLoopgroep Zeeland30.33minMse   12.570  4:463.49+9:28
68  Hans LievenseMiddelburg30.38minMse   12.535  4:473.48+9:33
69  Merijn KnulstRunderground30.53minMse   12.434  4:503.45+9:48
70  Jan BostelaarDynamica30.57minM65   12.407  4:503.45+9:52
71  Paul PoulardRunderground31.01minMse   12.380  4:513.44+9:56
72  Dennis van der LindenLoopgroep Zeeland31.04minMse   12.361  4:513.43+9:59
73  Rene GoetheerWolphaartsdijk31.06minM50   12.347  4:523.43+10:01
74  Robin DavidseMiddelburg31.08minMse   12.334  4:523.43+10:03
75  Leon VerlindeLoopgroep Zeeland31.11minMse   12.314  4:523.42+10:06
76  Leon JoosseRunderground31.14minMse   12.295  4:533.42+10:09
77  Carina MichielsACSS31.28minVse   12.203  4:553.39+10:23
78  Andre van HoovenRunderground31.36minMse   12.152  4:563.38+10:31
79  Wim de JongeAV'5631.39minM65   12.133  4:573.37+10:34
80  Anja VertongenACSS31.41minVse   12.120  4:573.37+10:36
81  Sander de LeeuwDen Haag31.44minMse   12.101  4:583.36+10:39
82  Timo de FynACSS31.47minMse   12.082  4:583.36+10:42
83  Jesper SimonseAV'5631.51minMse   12.057  4:593.35+10:46
84  Carmen LouviauxACSS31.57minVse   12.019  5:003.34+10:52
85  FrankJan VisserRunderground32.04minMse   11.975  5:013.33+10:59
86  Ben VermaelenScheldesport32.15minMse   11.907  5:023.31+11:10
87  Rens DavidseMiddelburg32.19minMse   11.882  5:033.30+11:14
88  Wim RooseACSS32.22minMse   11.864  5:033.30+11:17
89  Caroline VeringaLoopgroep Zeeland32.24minVse   11.852  5:043.29+11:19
90  Age van ZandbergenBergen op Zoom32.26minMse   11.840  5:043.29+11:21
91  Rian FlikweertRunderground32.29minVse   11.821  5:053.28+11:24
92  Paul BurgerRunderground32.44minMse   11.731  5:073.26+11:39
93  Madeleine RommersLoopgroep Zeeland33.30minVse   11.463  5:143.18+12:25
94  Jan-Kees de MeesterHansweert33.33minMse   11.446  5:153.18+12:28
95  Ron DellebekeDynamica33.43minM60   11.389  5:163.16+12:38
96  Jamie BlommaertAV'5633.54minMse   11.327  5:183.15+12:49
97  Berry KnibbelerScheldesport34.00minM55   11.294  5:193.14+12:55
98  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge34.05minMse   11.267  5:203.13+13:00
99  GertJan AdriaanseRunderground34.14minMse   11.217  5:213.12+13:09
100  Ilse TraasHeinkenszand34.22minVse   11.174  5:223.10+13:17
101  Jasper ZuidhofAV'5634.25minMse   11.157  5:233.10+13:20
102  Rainier ZweepLoopgroep Zeeland34.28minMse   11.141  5:233.09+13:23
103  Kobus BotmanDynamica34.31minM65   11.125  5:243.09+13:26
104  Jack FolkersmaScheldesport34.47minMse   11.040  5:263.07+13:42
105  Jack KarelseGoes34.51minM45   11.019  5:273.06+13:46
106  Marjan RirihanaLoopgroep Zeeland35.07minVse   10.935  5:293.04+14:02
107  Dylan den HartoghRunderground35.18minMse   10.878  5:313.02+14:13
108  Denise van KaamLoopgroep Zeeland35.39minVse   10.771  5:342.99+14:34
109  Johnny NoomSpado36.18minMse   10.579  5:402.94+15:13
110  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge36.25minM65   10.545  5:412.93+15:20
111  Sandra HaazebroekLoopgroep Zeeland36.48minVse   10.435  5:452.90+15:43
112  Tamara SchoninghLoopgroep Zeeland36.50minVse   10.425  5:452.90+15:45
113  Alexandra PijnenScheldesport37.15minVse   10.309  5:492.86+16:10
114  Harold de MaatScheldesport37.20minM50   10.286  5:502.86+16:15
115  Jurgen AersenAV'5637.23minMse   10.272  5:502.85+16:18
116  Vivian WolfLoopgroep Zeeland37.37minVse   10.208  5:532.84+16:32
117  Martine VierthalerLoopgroep Zeeland37.43minVse   10.181  5:542.83+16:38
118  Karin den DekkerScheldesport37.45minVse   10.172  5:542.83+16:40
119  Edwin BlokMiddelburg37.48minMse   10.159  5:542.82+16:43
120  Marina MolAV'5637.50minV35   10.150  5:552.82+16:45
121  Marian van DijkLoopgroep Zeeland38.46minVse   9.905  6:032.75+17:41
122  Miriam BaakLoopgroep Zeeland39.16minVse   9.779  6:082.72+18:11
123  Lenie van KlevenVlissingen39.54minV65   9.624  6:142.67+18:49
124  Andre van KeerACSS39.58minMse   9.608  6:152.67+18:53
125  Louis ClerckACSS40.02minMse   9.592  6:152.66+18:57
126  Tally ZamanScheldesport40.25minVse   9.501  6:192.64+19:20
127  Ilse de ZeeuwScheldesport40.28minVse   9.489  6:192.64+19:23
128  Theo KootstraWaarde41.10minMse   9.328  6:262.59+20:05
129  Henk de KiewitAV'5641.25minMse   9.272  6:282.58+20:20
130  Mariska van de MeebergWemeldinge41.27minVse   9.264  6:292.57+20:22
131  Anke RosseelsACSS41.29minVse   9.257  6:292.57+20:24
132  Anne OostvogelsACSS41.33minVse   9.242  6:302.57+20:28
133  Corrie SteijnAV'5641.42minVse   9.209  6:312.56+20:37
134  Martine LatuheruLoopgroep Zeeland42.05minVse   9.125  6:352.53+21:00
135  Saskia LavooijRunderground42.47minVse   8.975  6:412.49+21:42
136  GertJan van BuurenRunderground42.49minMse   8.968  6:412.49+21:44
137  Ivon de PagterLoopgroep Zeeland44.11minVse   8.691  6:542.41+23:06
138  Bianca de RijkeLoopgroep Zeeland44.13minVse   8.685  6:552.41+23:08
139  Peter de PagterLoopgroep Zeeland44.17minMse   8.671  6:552.41+23:12
140  Adrie HuibregtseRunderground45.27minMse   8.449  7:062.35+24:22
141  Dirk BuysACSS46.37minMse   8.237  7:172.29+25:32
Mannen: 105 (74.47%) => M35=3 - M45=6 - M50=6 - M55=3 - M60=2 - M65=6 - Mse=79
Vrouwen: 36 (25.53%) => V35=1 - V65=1 - Vse=34

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

6.4 km

2019Patrick de Vos21:05Job de Feijter21:10Erwin Harmes21:15Bianca van Aartsen27:55141

5 km

2018Jozias Boone18:20Jasper Zuidhof18:37Sven Vermeulen19:15Martje van Dixhoorn22:4853

8 km

2017Tim van den Broeke28:43Erwin Harmes28:47Patrick de Vos30:42Anjolie Engels34:1763
2016Job de Feijter29:43Erwin Harmes29:50Martijn de Kok30:30Amy van den Broek35:3862

6 km

2015Robbert Meeuwse22:25Patrick de Vos22:39Gunter D'Hondt22:46Yvonne Moerland27:5340

7.3 km

2014Luuk Balkenende28:22Robbert Meeuwse29:08Matthias van Keer29:38Andere afstand64

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.249 seconden nodig om deze lijst met 141 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.41.54  M50
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
halve Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40)1.23.32  M60
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
10 km Lion Baas (PR)38.59  M40
10 km Marco Olivier (PR)44.42  M45
10 km Nancy Koch (PR)48.12  Vse
10 km Rosette Verkaart (PR)50.09  V40
10 km Jacqueline Meijers (PR)54.04  V45
5 km Andre Meijers (PR)19.43  Mse
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019