donderdag 27 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
8e Kapellecross
Kapelle-Biezelinge, zondag 24 februari 2019 - Organisatie: JARO
6.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Patrick de VosAV'5621.05Mse   18.213  3:185.06
2  Job de FeijterRKHAV21.10Mse   18.142  3:185.04
3  Erwin HarmesGonzalez Running21.15M35   18.071  3:195.02
4  Ykalo FsahaLoopgroep Zeeland22.23Mse   17.156  3:304.77
5  Sander PostScheldesport22.29M35   17.079  3:314.74
6  Bezuayehu PetersenAV'5622.49Mse   16.830  3:344.67
7  Matthias van KeerACSS23.25Mse   16.399  3:404.56
8  Robbert MeeuwseAV'5623.35Mse   16.283  3:414.52
9  Stefan DuijnkerkeScheldesport23.36Mse   16.271  3:414.52
10  Jeroen JanseKapelle-Biezelinge24.05Mse   15.945  3:464.43
11  Wouter SchetsAV'5624.25Mse   15.727  3:494.37
12  Rogier LoosBergen op Zoom24.29Mse   15.684  3:504.36
13  Nathan de ZeeuwScheldesport24.35Mse   15.620  3:504.34
14  Tom VerbeekAV'5624.39Mse   15.578  3:514.33
15  Emiel FlipseLoopgroep Zeeland24.43Mse   15.536  3:524.32
16  Michael den HamerScheldesport24.59Mse   15.370  3:544.27
17  Micha JanseDynamica25.02M45   15.340  3:554.26
18  Bart VerhaegheAV'5625.07M35   15.289  3:554.25
19  Mees VerbruggeAV'5625.16Mse   15.198  3:574.22
20  Niels van TuilAV'5625.27Mse   15.088  3:594.19
21  Jan-Willem RietbergLoopgroep Zeeland25.32Mse   15.039  3:594.18
22  Gregory DecksACSS25.51Mse   14.855  4:024.13
23  Erik de KrakerLoopgroep Zeeland26.20M45   14.582  4:074.05
24  Johan SpruitAV'5626.23Mse   14.555  4:074.04
25  Jan Willem MeeuwseAV'5626.28M55   14.509  4:084.03
26  Ralph de MaatScheldesport26.35Mse   14.445  4:094.01
27  Willem-Jan ButerScheldesport26.38M50   14.418  4:104.01
28  Marnix van den BrandeTerneuzen26.40Mse   14.400  4:104.00
29  Alwin de ZeeuwScheldesport26.51M45   14.302  4:123.97
30  Menno den DekkerScheldesport26.55Mse   14.266  4:123.96
31  Thijs van Kooten27.29Mse   13.972  4:183.88
32  Berry SimonseAV'5627.31M45   13.955  4:183.88
33  Johan van de WoestijneZoutelande27.34Mse   13.930  4:183.87
34  Nathan TraasHeinkenszand27.36Mse   13.913  4:193.86
35  Theo den HerderAV'5627.39M65   13.888  4:193.86
36  Danny MeeusNijlen27.46Mse   13.830  4:203.84
37  Walter MurreScheldesport27.49Mse   13.805  4:213.83
38  Wesley BooyRunderground27.52Mse   13.780  4:213.83
39  Maarten van KaamLoopgroep Zeeland27.53Mse   13.772  4:213.83
40  Bianca van AartsenRunderground27.55Vse   13.755  4:223.82
41  Mchael de WolffAart Stigter27.59Mse   13.722  4:223.81
42  Martijn de VriesRunderground28.01Mse   13.706  4:233.81
43  Albert PlatteeuwScheldesport28.36M50   13.427  4:283.73
44  Rick de SmitRunderground28.38Mse   13.411  4:283.73
45  Sarah GermeysACSS28.40Vse   13.395  4:293.72
46  Guillaume de JongeOost-Souburg28.41M45   13.388  4:293.72
47  Durby MeijboomLoopgroep Zeeland28.43Vse   13.372  4:293.71
48  Jaap van der VeenScheldesport28.45M50   13.357  4:303.71
49  Vicky WiessnerRunderground28.47Vse   13.341  4:303.71
50  Senne JanssensACSS28.51Mse   13.310  4:303.70
51  Martin SteenhartKapelle-Biezelinge28.55Mse   13.280  4:313.69
52  Peter NoordijkeGoes28.56Mse   13.272  4:313.69
53  Mike RosseelsACSS28.58Mse   13.257  4:323.68
54  Edwin SchoeRunderground29.06Mse   13.196  4:333.67
55  Albert KarstanjeMiddelburg29.10M60   13.166  4:333.66
56  Thijs van KootenAV'5629.15Mse   13.128  4:343.65
57  Andre CrucqDynamica29.19M65   13.098  4:353.64
58  Marijn TraasHeinkenszand29.34Mse   12.988  4:373.61
59  Gerwin ZondervanAV'5629.39M50   12.951  4:383.60
60  Marijke JacobsACSS29.42Vse   12.929  4:383.59
61  Astrid den HerderAV'5629.55Vse   12.836  4:403.57
62  Dirk van ZwedenKapelle-Biezelinge30.08Mse   12.743  4:433.54
63  Elsbeth HaasnootMiddelburg30.13Vse   12.708  4:433.53
64  Daan SchuitScheldesport30.20Mse   12.659  4:443.52
65  Tobias de ZeeuwScheldesport30.23Mse   12.639  4:453.51
66  Jacques ZamanScheldesport30.29M55   12.597  4:463.50
67  Enssan HobeijnLoopgroep Zeeland30.33Mse   12.570  4:463.49
68  Hans LievenseMiddelburg30.38Mse   12.535  4:473.48
69  Merijn KnulstRunderground30.53Mse   12.434  4:503.45
70  Jan BostelaarDynamica30.57M65   12.407  4:503.45
71  Paul PoulardRunderground31.01Mse   12.380  4:513.44
72  Dennis van der LindenLoopgroep Zeeland31.04Mse   12.361  4:513.43
73  Rene GoetheerWolphaartsdijk31.06M50   12.347  4:523.43
74  Robin DavidseMiddelburg31.08Mse   12.334  4:523.43
75  Leon VerlindeLoopgroep Zeeland31.11Mse   12.314  4:523.42
76  Leon JoosseRunderground31.14Mse   12.295  4:533.42
77  Carina MichielsACSS31.28Vse   12.203  4:553.39
78  Andre van HoovenRunderground31.36Mse   12.152  4:563.38
79  Wim de JongeAV'5631.39M65   12.133  4:573.37
80  Anja VertongenACSS31.41Vse   12.120  4:573.37
81  Sander de LeeuwDen Haag31.44Mse   12.101  4:583.36
82  Timo de FynACSS31.47Mse   12.082  4:583.36
83  Jesper SimonseAV'5631.51Mse   12.057  4:593.35
84  Carmen LouviauxACSS31.57Vse   12.019  5:003.34
85  FrankJan VisserRunderground32.04Mse   11.975  5:013.33
86  Ben VermaelenScheldesport32.15Mse   11.907  5:023.31
87  Rens DavidseMiddelburg32.19Mse   11.882  5:033.30
88  Wim RooseACSS32.22Mse   11.864  5:033.30
89  Caroline VeringaLoopgroep Zeeland32.24Vse   11.852  5:043.29
90  Age van ZandbergenBergen op Zoom32.26Mse   11.840  5:043.29
91  Rian FlikweertRunderground32.29Vse   11.821  5:053.28
92  Paul BurgerRunderground32.44Mse   11.731  5:073.26
93  Madeleine RommersLoopgroep Zeeland33.30Vse   11.463  5:143.18
94  Jan-Kees de MeesterHansweert33.33Mse   11.446  5:153.18
95  Ron DellebekeDynamica33.43M60   11.389  5:163.16
96  Jamie BlommaertAV'5633.54Mse   11.327  5:183.15
97  Berry KnibbelerScheldesport34.00M55   11.294  5:193.14
98  Jan DaleboutKapelle-Biezelinge34.05Mse   11.267  5:203.13
99  GertJan AdriaanseRunderground34.14Mse   11.217  5:213.12
100  Ilse TraasHeinkenszand34.22Vse   11.174  5:223.10
101  Jasper ZuidhofAV'5634.25Mse   11.157  5:233.10
102  Rainier ZweepLoopgroep Zeeland34.28Mse   11.141  5:233.09
103  Kobus BotmanDynamica34.31M65   11.125  5:243.09
104  Jack FolkersmaScheldesport34.47Mse   11.040  5:263.07
105  Jack KarelseGoes34.51M45   11.019  5:273.06
106  Marjan RirihanaLoopgroep Zeeland35.07Vse   10.935  5:293.04
107  Dylan den HartoghRunderground35.18Mse   10.878  5:313.02
108  Denise van KaamLoopgroep Zeeland35.39Vse   10.771  5:342.99
109  Johnny NoomSpado36.18Mse   10.579  5:402.94
110  Marius LeendertseKapelle-Biezelinge36.25M65   10.545  5:412.93
111  Sandra HaazebroekLoopgroep Zeeland36.48Vse   10.435  5:452.90
112  Tamara SchoninghLoopgroep Zeeland36.50Vse   10.425  5:452.90
113  Alexandra PijnenScheldesport37.15Vse   10.309  5:492.86
114  Harold de MaatScheldesport37.20M50   10.286  5:502.86
115  Jurgen AersenAV'5637.23Mse   10.272  5:502.85
116  Vivian WolfLoopgroep Zeeland37.37Vse   10.208  5:532.84
117  Martine VierthalerLoopgroep Zeeland37.43Vse   10.181  5:542.83
118  Karin den DekkerScheldesport37.45Vse   10.172  5:542.83
119  Edwin BlokMiddelburg37.48Mse   10.159  5:542.82
120  Marina MolAV'5637.50V35   10.150  5:552.82
121  Marian van DijkLoopgroep Zeeland38.46Vse   9.905  6:032.75
122  Miriam BaakLoopgroep Zeeland39.16Vse   9.779  6:082.72
123  Lenie van KlevenVlissingen39.54V65   9.624  6:142.67
124  Andre van KeerACSS39.58Mse   9.608  6:152.67
125  Louis ClerckACSS40.02Mse   9.592  6:152.66
126  Tally ZamanScheldesport40.25Vse   9.501  6:192.64
127  Ilse de ZeeuwScheldesport40.28Vse   9.489  6:192.64
128  Theo KootstraWaarde41.10Mse   9.328  6:262.59
129  Henk de KiewitAV'5641.25Mse   9.272  6:282.58
130  Mariska van de MeebergWemeldinge41.27Vse   9.264  6:292.57
131  Anke RosseelsACSS41.29Vse   9.257  6:292.57
132  Anne OostvogelsACSS41.33Vse   9.242  6:302.57
133  Corrie SteijnAV'5641.42Vse   9.209  6:312.56
134  Martine LatuheruLoopgroep Zeeland42.05Vse   9.125  6:352.53
135  Saskia LavooijRunderground42.47Vse   8.975  6:412.49
136  GertJan van BuurenRunderground42.49Mse   8.968  6:412.49
137  Ivon de PagterLoopgroep Zeeland44.11Vse   8.691  6:542.41
138  Bianca de RijkeLoopgroep Zeeland44.13Vse   8.685  6:552.41
139  Peter de PagterLoopgroep Zeeland44.17Mse   8.671  6:552.41
140  Adrie HuibregtseRunderground45.27Mse   8.449  7:062.35
141  Dirk BuysACSS46.37Mse   8.237  7:172.29
Mannen: 105 (74.47%) => M35=3 - M45=6 - M50=6 - M55=3 - M60=2 - M65=6 - Mse=79
Vrouwen: 36 (25.53%) => V35=1 - V65=1 - Vse=34

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.257 seconden nodig om deze lijst met 141 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-02-2018 7e KapellecrossKapelle-BiezelingeJARO0
22-01-2017 6e KapellecrossKapelle-BiezelingeJARO0
24-01-2016 5e KapellecrossKapelle-BiezelingeJARO1452
15-02-2015 4e KapellecrossKapelle-BiezelingeJARO1307
09-02-2014 3e KapellecrossKapelle-BiezelingeJARO1469
10-02-2013 2e KapellecrossKapelle-BiezelingeJARO1084
26-02-2012 1e KapellecrossKapelle-BiezelingeJARO1561

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
Atletiek Zeeland © 2019