donderdag 27 juni 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
10-06: Hardloopschema’s
03-06: Het bloed kruipt, maar het moet wel leuk blijven
17-05: Nieuwe kampioenen dankzij ketonenbier
02-05: Weinig hardloopnieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
di 02-07: Boulevardloop IJzendijke
wo 03-07: 30e Stratenloop Zoutelande
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke
vr 12-07: Track Meeting Utrecht
za 13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle
di 23-07: 4e Zomerloop Groede
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede
za 27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 21-06: 11e Griffioenloop Middelburg
za 15-06: Loop voor MS Westkapelle (56)
vr 14-06: 8e Schellachloop Middelburg (144)
wo 12-06: 3e Hoek Run (61)
vr 07-06: 19e Stadsloop Middelburg (381)
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet (162)
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (41)
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge (243)
zo 19-05: 9e Halve van Renesse (492)
za 18-05: Krammer Run Bruinisse (93)
za 18-05: Lenteloop Terneuzen (93)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Ondoloop
Sint Laurens, vrijdag 4 januari 2019 - Organisatie: Ondo
7 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Wouter VerstraateWestkapelle23.49Mse   17.635  3:244.90
2  Wim van SparrentakSint Laurens24.11M45   17.367  3:274.82
3  Jorim de BoksMiddelburg24.28Mse   17.166  3:304.77
4  Peter MeeuwsenKrabbendijke24.52Mse   16.890  3:334.69
5  Martijn BlommaertMiddelburg25.04Mse   16.755  3:354.65
6  Marcel AdriaanseMiddelburg25.35M45   16.417  3:394.56
7  Erik PoppeBiggekerke26.01M50   16.143  3:434.48
8  Anjolie EngelsMiddelburg26.31V40   15.839  3:474.40
9  Bart de VisserSerooskerke26.40Mse   15.750  3:494.38
10  Rinus van de WoestijneMiddelburg26.50M35   15.652  3:504.35
11  Jeroen de NoodMiddelburg26.59M35   15.565  3:514.32
12  Martijn de VriesMiddelburg27.14M35   15.422  3:534.28
13  Jesse BeijerMiddelburg27.31Mse   15.263  3:564.24
14  Richard JacobsNieuw- en Sint Joosland27.45Mse   15.135  3:584.20
15  Niek van BelzenMiddelburg27.54M50   15.054  3:594.18
16  Remy VasseurVlissingen28.09M35   14.920  4:014.14
17  Bram VerhageAagtekerke28.12M55   14.894  4:024.14
18  Anton EngelsMiddelburg28.14M55   14.876  4:024.13
19  Rutger WondergemSint Laurens28.17Mse   14.850  4:024.12
20  Ada GeuzeMiddelburg28.20V35   14.824  4:034.12
21  Lion BaasVlissingen28.31M40   14.728  4:044.09
22  Robert-Jan ProvoostDomburg29.03Mse   14.458  4:094.02
23  Jonnathan DuinkerkeKapelle-Biezelinge29.21Mse   14.310  4:123.98
24  Adrie van de BosseOostkapelle29.34Mse   14.205  4:133.95
25  Arthur van AartsenMiddelburg29.43M40   14.133  4:153.93
26  Maurice SteketeeMiddelburg29.49M35   14.086  4:163.91
27  Rick de SmitGoes29.55Mse   14.039  4:163.90
28  Rinus WitteSint Laurens29.58M55   14.016  4:173.89
29  Timmy JacobsNieuw- en Sint Joosland30.10Mse   13.923  4:193.87
30  Ronnie KrockeOost-Souburg30.13M60   13.900  4:193.86
31  Marius BesuijenSint Laurens30.34Mse   13.740  4:223.82
32  Roy DeurwaarderRitthem30.53Mse   13.600  4:253.78
33  Jonathan DavidseMiddelburg30.55Mse   13.585  4:253.77
34  Albert KarstanjeMiddelburg30.58M60   13.563  4:253.77
35  Jos PutVlissingen31.12M55   13.462  4:273.74
36  Johan de VliegerVlissingen31.15M60   13.440  4:283.73
37  Jack SmitsOost-Souburg31.18M55   13.419  4:283.73
38  Evelien van SparrentakSint Laurens31.33Vse   13.312  4:303.70
39  Peter MaranusAagtekerke32.21Mse   12.983  4:373.61
40  Johan QuistMiddelburg32.43M55   12.837  4:403.57
41  Simon BlaasMiddelburg32.59Mse   12.734  4:433.54
42  Suzanne GeschiereSint Laurens33.59V50   12.359  4:513.43
43  Petra VerhulstWestkapelle34.38V50   12.127  4:573.37
44  Piet BeijerMiddelburg34.42M70   12.104  4:573.36
45  Ruth DeurlooVrouwenpolder35.08Vse   11.954  5:013.32
46  Arthur StijnsOudelande35.15M70   11.915  5:023.31
47  John GuequierreMiddelburg35.32M65   11.820  5:053.28
48  Jan BostelaarWestkapelle35.36M65   11.798  5:053.28
49  Leonie MaatMiddelburg38.16Vse   10.976  5:283.05
50  Ineke TempelaarVlissingen38.48V60   10.825  5:333.01
51  Heleen de VliegerVlissingen43.37Vse   9.629  6:142.67
Mannen: 42 (82.35%) => M35=5 - M40=2 - M45=2 - M50=2 - M55=6 - M60=3 - M65=2 - M70=2 - Mse=18
Vrouwen: 9 (17.65%) => V35=1 - V40=1 - V50=2 - V60=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Wouter Verstraate23:49Wim van Sparrentak24:11Jorim de Boks24:28Anjolie Engels26:3151
2018Jorim de Boks24:38Rene den Hollander26:21Martijn de Vries26:54Carolien van de Kreeke27:2444
2017Wim van Sparrentak24:28Bart de Visser26:41Aart Joziasse26:47Carolien van de Kreeke26:5738
2016Ronnie Overgaauw23:11Wim van Sparrentak24:04Gilles Geschiere26:02Carolien van de Kreeke26:3248
2015Wim van Sparrentak24:00David Schrier24:11Niels Koole24:34Carolien van de Kreeke27:0671
2014Ronnie Overgaauw25:22Wim van Sparrentak25:38Niels Koole26:25Carolien van de Kreeke29:0157

4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/sec
1  Eric ChristiaanOostkapelle15.57Mse   15.047  3:594.18
2  Johan MesuSerooskerke17.14Mse   13.926  4:193.87
3  Stijn KooleZoutelande18.02Mse   13.309  4:313.70
4  Kyra van de VoordeMiddelburg18.04Vse   13.284  4:313.69
5  Marco OlivierVlissingen18.07M45   13.247  4:323.68
6  Nicole WondergemSint Laurens18.10V35   13.211  4:333.67
7  Mika RidderhofMiddelburg18.44Mse   12.811  4:413.56
8  Lotte Elstgeests-Heerenhoek19.22Vse   12.392  4:513.44
9  Els GelokVlissingen20.36Vse   11.650  5:093.24
10  Sjoerd WassinkVlissingen20.40Mse   11.613  5:103.23
11  Andre DavidseMiddelburg22.00Mse   10.909  5:303.03
12  Erik ReijnhoutVlissingen22.11M55   10.819  5:333.01
13  Sophie van TongerenMiddelburg22.40Vse   10.588  5:402.94
14  Sam VreugdenhilMiddelburg22.43Mse   10.565  5:412.93
15  Mia van BelleVlissingen25.01V65   9.594  6:152.66
Vrouwen: 6 (40%) => V35=1 - V65=1 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Eric Christiaan15:57Johan Mesu17:14Stijn Koole18:02Kyra van de Voorde18:0415
2018Damian Vermaat18:02Michael Vermaat18:09Jeffrey Rijkhals19:15Angela Buijck17:2412
2014Florentijn de Roos18:10Rinus van de Woestijne18:20Erik Bos19:47Marjan Ruiter22:2818


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.278 seconden nodig om deze lijst met 66 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
05-01-2018 OndoloopSint LaurensOndo0
06-01-2017 OndoloopSint LaurensOndo0
08-01-2016 OndoloopSint LaurensOndo943
02-01-2015 OndoloopSint LaurensOndo1269
03-01-2014 OndoloopSint LaurensOndo1293
04-01-2013 OndoloopSint LaurensOndo1403
06-01-2012 OndoloopSint LaurensOndo1487
08-01-2010 OndoloopSint LaurensOndo1540
04-01-2008 OndoloopSint LaurensOndo1169
05-01-2007 OndoloopSint LaurensOndo1338
06-01-2006 OndoloopSint LaurensOndo962

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal (34)
23-06: Grote Prijs Lokeren (6)
3000 m Noor Dekker (PR 10.19.38)10.25.52  Vse
1500 m Yunis Stitan (PR 3.55.57)3.56.87  Mse
1500 m Floris Willeboordse (PR 3.57.37)4.01.83  Mse
1500 m Patrick de Vos (PR)4.12.87  Mse
1500 m Abraham Mehari (PR)4.25.36  JoA
1500 m Dimmy Ivens (PR)4.55.12  Mse
21-06: Track Meeting Utrecht (3)
3000 m Rik van Laarhoven (PR 8.32.14)9.19.14  M40
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)2.00.89  JoA
800 m Jarno Kooijman (PR)2.06.44  Mse
19-06: Hardloopgala Gilze (2)
15-06: Maasdijkmarathon (1)
15-06: Nijmegen Global Athletics (3)
15-06: Baanwedstrijd Oostburg (10)
13-06: Track Meeting Dordrecht (3)
10-06: Pinksterwedstrijd Hulst (10)
08-06: 48e Gouden Spike Leiden (3)
08-06: 37e Lenteloop Papendrecht (1)
08-06: Memorial Jos Verstockt Lier (1)
02-06: 9e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (52)
01-06: Baanwedstrijd Zierikzee (18)
01-06: Putbosmeeting Oordegem (4)
30-05: Harry Schulting Games Vught (1)
28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (9)
26-05: Rock 'n' Roll Marathon Liverpool (6)
25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem (6)
24-05: Track Meeting Utrecht (4)
19-05: Leiden Marathon (10)
18-05: Marathon Helsinki (5)
18-05: Ter Specke Bokaal Lisse (1)
16-05: Avondbaanwedstrijd Naaldwijk (3)
15-05: Avondbaanwedstrijd Dongen (1)
12-05: Great Breweries Marathon Puurs (11)
11-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (3)
09-05: Track Meeting Barendrecht (5)
07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (12)
05-05: 2e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (5)
03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee (34)
03-05: Track Meeting Utrecht (4)
01-05: Belgisch Studenten Kampioenschap Oordegem (1)
01-05: Knokke 10 KM (8)
01-05: Tungri Run Tongeren (1)
Atletiek Zeeland © 2019