woensdag 24 april 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
11-04: De belangrijkste kilometer
04-04: Crossen in Zeeland
21-03: Komende jaren lopen we massaal de 5 km
18-03: KIKA-KWF Run
08-03: Wie leerde de Zeeuwen hardlopen?
28-02: Langzame lopers zijn ook welkom, maar……..?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 27-04: Koningsloop Oostburg
za 27-04: 44e Omloop van Menheerse Ouddorp
zo 28-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 28-04: 8e Zwaakse Weel loop Kwadendamme
vr 03-05: Avondbaanwedstrijd Zierikzee
vr 03-05: Track Meeting Utrecht
di 07-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
za 11-05: 23e Meidoornloop Nisse
za 18-05: Krammer Run Bruinisse
za 18-05: Lenteloop Terneuzen
za 18-05: Ter Specke Bokaal Lisse
za 18-05: 3e Strandloop voor Hoop Zoutelande
zo 19-05: Rondje Voorne Brielle
zo 19-05: 9e Halve van Renesse
vr 24-05: 4e Gaperloop Gapinge
za 25-05: 10e IFAM Outdoor Oordegem
zo 26-05: 7e Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk
di 28-05: Avondbaanwedstrijd Terneuzen
wo 29-05: 11e Stadsloop Biervliet
Recente uitslagen meer uitslagen
za 13-04: 11e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 12-04: 8e Oranjemuidenloop Arnemuiden
wo 10-04: Kika KWF Run Heinkenszand (123)
za 06-04: 13e Oosterscheldeloop Goes (193)
za 30-03: 25 km van Hulst (152)
za 23-03: 8e Ronde van BRU Bruinisse (120)
za 23-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (59)
za 16-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (58)
za 16-03: 52e Massaloop Oostkapelle (139)
zo 10-03: 4e Natuurloop Retranchement (43)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
26e Zwinstedenloop
Sluis, zondag 17 maart 2019 - Organisatie: Zwinstedenloop
9.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sander Vercauteren Sint-Pauwels30.56Mse   18.621  3:13
2  Dylan Voet No Limit Team (NLT)32.57Mse   17.481  3:26
3  Philippe Loosvelt Wenduine33.41Mse   17.100  3:31
4  Allen de Bel Sint-Maria-Late33.50M40   17.025  3:31
5  Gilles Dupon 8000 Running Team34.30Mse   16.696  3:36
6  Cristophe de Ketelaere Eke34.54M40   16.504  3:38
7  Andres Scherpereel Avelgem35.08Mse   16.395  3:40
8  Elias Schack Erpe-Mere35.17Mse   16.325  3:41
9  Steven Scherpereel Avelgem35.30M45   16.225  3:42
10  Timothy van Belleghem BEHO35.32M35   16.210  3:42
11  Sam Billemon Deinze35.42Mse   16.134  3:43
12  Bert Decoene NLT BEL35.51Mse   16.067  3:44
13  Renzo van Hoorelbeke Harelbeke36.22M35   15.839  3:47
14  Stijn de Blander Ninove36.38Mse   15.723  3:49
15  Michiel Cottenie No Limit Team (NLT)36.46M40   15.666  3:50
16  Erik Cappon Zuidzande36.46M50   15.666  3:50
17  Niki de Bakker Kluisbergen37.00M40   15.568  3:51
18  Kjell Deuloo Casier Heist37.08Mse   15.512  3:52
19  Ruben Deprez No Limit Team (NLT)37.11Mse   15.491  3:52
20  Frederic Ares NLT BEL37.20M40   15.429  3:53
21  Tom Tanghe NLT BEL37.28M40   15.374  3:54
22  Bert Claeys Oudenaarde37.40M35   15.292  3:55
23  Björn Dubois BEHO37.55M40   15.191  3:57
24  Marc Demylle Sint-Kruis (Brugge)38.00M45   15.158  3:58
25  Bart Buysse Amsterdam38.03Mse   15.138  3:58
26  Peter de Ketelaere Eke38.22M40   15.013  4:00
27  Steven Hocedez No Limit Team (NLT)38.28M45   14.974  4:00
28  Vertenten Soektin Belgium38.29Vse   14.968  4:01
29  Chris Deleersnyder NLT BEL38.30M40   14.961  4:01
30  Frederik VandendriesscheNetherlands38.31Mse   14.955  4:01
31  Bart Vanluchene AVI Ingelmunster38.35M40   14.929  4:01
32  Jean Claude Maddelein Roeselare39.09M40   14.713  4:05
33  Lies Deauddere Wevelgem39.09Vse   14.713  4:05
34  Lode Schamelhout Harelbeke39.28M55   14.595  4:07
35  Patrick van Morrelgem Sluis39.30M35   14.582  4:07
36  Koen Dequae No Limit Team (NLT)39.31M50   14.576  4:07
37  Karel Holevoet Maldegem39.49Mse   14.466  4:09
38  Gino Tallieu KAV Roeselare (AVR)39.54M45   14.436  4:09
39  Tom Buysse Breskens40.13Mse   14.322  4:11
40  Dries Vanderschaeghe assebroek40.40M40   14.164  4:14
41  Peter Ameloot Diksmuide40.41Mse   14.158  4:14
42  Stefan Calebout Heist40.43M45   14.147  4:14
43  Sylvie Claessens Belsele40.45V40   14.135  4:15
44  Niels van Loo Damme41.06Mse   14.015  4:17
45  Jelle de Rouck VAC41.42Mse   13.813  4:21
46  Peter Dekker Zoutelande42.06M45   13.682  4:23
47  Jan Elskens Oostende42.22M40   13.596  4:25
48  Kasper Wylin Landegem42.26Mse   13.574  4:25
49  Wim Timmerman Brugge42.37Mse   13.516  4:26
50  Tijs Schol Aardenburg42.40M35   13.500  4:27
51  Dirk de Loecker Lennik42.54M45   13.427  4:28
52  Stefaan Meulebrouck Tielt42.55M60   13.421  4:28
53  Nihila Vario Desselgem42.57V35   13.411  4:28
54  Steven Nagels Oostende43.29M45   13.246  4:32
55  Eva Jonckheere HC Oostende43.34Vse   13.221  4:32
56  Carlos Hitier HC Oostende43.34Mse   13.221  4:32
57  Charlotte Ranson NLT BEL43.40V40   13.191  4:33
58  Joke D'haeyere Wortegem44.06Vse   13.061  4:36
59  Ivan Vercauteren Sint-Gillis-Waas44.08M45   13.051  4:36
60  Willy Bexkens Hilden44.14M50   13.022  4:36
61  Gino Gruyaert KAV Roeselare (AVR)44.20M55   12.992  4:37
62  Connie Vervaecke Alg. Brugse AV44.22V45   12.983  4:37
63  Aafje van Remoortere Biervliet44.44V40   12.876  4:40
64  Ronald Bakker Axel45.08Mse   12.762  4:42
65  Ann de Groote Gentbrugge45.22V45   12.697  4:44
66  Danny Versluys De Krekenlopers45.47M45   12.581  4:46
67  Tom Segers Olympic Brugge45.56M45   12.540  4:47
68  Veronique Timmermans AC Deinze45.57V40   12.535  4:47
69  Caroline Hersschens Aardenburg46.04V35   12.504  4:48
70  Frank Corneillie AVI Ingelmunster46.07M60   12.490  4:48
71  Eric Dieleman Scheldesport46.15M40   12.454  4:49
72  Melanie Desmet Ingelmunster46.37V35   12.356  4:51
73  Miette Wylin Aalter47.27V45   12.139  4:57
74  Reinoud Risseeuw IJzendijke47.34M35   12.109  4:57
75  Jérôme Loos Blankenberge47.46M50   12.059  4:59
76  Joris van Dycke JoggingClub Herzele47.47M40   12.054  4:59
77  Jeroen Loos Blankenberge47.49Mse   12.046  4:59
78  Peter Griep Koudekerke47.52M40   12.033  4:59
79  Frederique Adriansens Knokke47.54M40   12.025  4:59
80  Brecht Vandenbroucke Bavikhove48.07Mse   11.971  5:01
81  Pieter Moens Kaprijke48.15M35   11.938  5:02
82  Philippe Vanrysselberghe TTA 48.20M55   11.917  5:02
83  Nico Zeeders IJzendijke48.22M35   11.909  5:02
84  Patrick van Cauter JoggingClub Herzele48.28M60   11.884  5:03
85  Annelien Hanssens Zwevegem48.32V35   11.868  5:03
86  Sophie Bouquet Knokke48.34Vse   11.860  5:04
87  Fred Vermeire Breskens49.10M50   11.715  5:07
88  Bram Wydoodt Veurne49.15Mse   11.695  5:08
89  Simon Vereecke Oudenburg49.15Mse   11.695  5:08
90  Nele Matthijs Kaprijke49.16Vse   11.691  5:08
91  Jeroen de Clerck Waregem49.18M35   11.684  5:08
92  Eline van Vliembergen Arnhem49.19Vse   11.680  5:08
93  Briand Hellebuyck Knokke49.22M50   11.668  5:09
94  Jacqueline Maas Zuidzande49.27V50   11.648  5:09
95  Miguel García San Nicolás Cantero Plasencia49.38Mse   11.605  5:10
96  Laurens Heuzel Zeebrugge (Brugge)49.42Mse   11.590  5:11
97  Bart Rammelaere Aardenburg49.56M35   11.535  5:12
98  Peter Willen Gavere50.05M45   11.501  5:13
99  David van den Broeck Ingooigem50.13M45   11.470  5:14
100  Patrick de Jonckheere Roeselare50.27M60   11.417  5:15
105  Mario Steel Axel50.51M45   11.327  5:18
107  Eric Hensen Aardenburg50.55M45   11.313  5:18
110  Paul Saman Hulst51.10M40   11.257  5:20
113  Nathalie de Visser Grijpskerke51.29V45   11.188  5:22
116  Wendy van de Velde Hoofdplaat51.47Vse   11.123  5:24
117  Ad van Broekhoven Grijpskerke51.56M55   11.091  5:25
120  Nicole van Dorsselaer Hulst52.13V35   11.031  5:26
129  Stefaan de Wolf Aardenburg52.45M35   10.919  5:30
131  Axel Lukasse Vlissingen52.51Mse   10.899  5:30
133  Jeroen Prins Vlissingen52.51Mse   10.899  5:30
134  Kelly van Leeuwe Breskens52.58Vse   10.875  5:31
146  John Guequierre Middelburg54.01M65   10.663  5:38
151  Egbert Risseeuw Oostburg54.46M65   10.517  5:42
152  Angelo Focke Sluis54.56M45   10.485  5:43
154  Jacqueline Meijers AV '5655.01V45   10.470  5:44
155  Rudi Nuijten Terneuzen55.01Mse   10.470  5:44
165  Marc Mille Oostburg55.38M40   10.354  5:48
166  Lot Rommel Brugge55.39Vse   10.350  5:48
167  Astrid Hamelink Terneuzen55.39V35   10.350  5:48
174  Marjan Mistiaen Zuidzande55.46V35   10.329  5:49
175  Cindy Dijkers Biervliet55.46V40   10.329  5:49
176  Rick Reubens Terneuzen55.52M60   10.310  5:49
177  Theo Schram Sluis56.08M55   10.261  5:51
180  Monica Schram Sluis56.09V50   10.258  5:51
182  Eva Verlinde Zaamslag56.15V35   10.240  5:52
183  Alexandra Pijnen Scheldesport56.16V35   10.237  5:52
189  Evelien Maenhout Breskens57.19V35   10.049  5:58
194  Cecile Mullaert Biervliet57.55V65   9.945  6:02
197  Linda Cuellenaere Aardenburg58.14Vse   9.891  6:04
203  Fabian van Dommelen Biervliet58.39Mse   9.821  6:07
208  Dorien Vassuer Oostburg59.35Vse   9.667  6:12
216  Ilvy van Poecke Westdorpe1.00.35V40   9.508  6:19
228  Rik van Schuur Oostburg1.01.49M70   9.318  6:26
230  Nicole van Pamelen Scheldesport1.02.27V40   9.223  6:30
233  Petra Willems Sas van Gent1.04.27V40   8.937  6:43
239  Aleida Evers Sluis1.05.32V50   8.789  6:50
240  Jan Bleeker Zaamslag1.05.40M45   8.772  6:50
241  Maikel Vos Tholen1.05.45Mse   8.760  6:51
245  Henk Pater Sluis1.08.26M60   8.417  7:08
247  Yvette Pielaat Aardenburg1.09.49V35   8.250  7:16
252  Brenda van Graefschepe Breskens1.11.18Vse   8.079  7:26
253  Morad Cyrroes Axel1.15.13M50   7.658  7:50
255  Maria Gimenez Terneuzen1.15.23V35   7.641  7:51
Mannen: 101 (70.63%) => M35=11 - M40=19 - M45=17 - M50=7 - M55=5 - M60=6 - M65=2 - M70=1 - Mse=33
Vrouwen: 42 (29.37%) => V35=12 - V40=8 - V45=5 - V50=3 - V65=1 - Vse=13

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Sander Vercauteren 30:56Dylan Voet 32:57Philippe Loosvelt 33:41Vertenten Soektin 38:29143
2018Sander Vercauteren32:11Frederik Robbens33:21Philip van Lierde33:26Tanja Cleppe43:32137
2017Sander Verminck30:53Stein Vynck31:20Cederik van de Keere32:21Charline Vanneste35:42153
2016Davy Stieperaere31:09Nico Viaene31:37Bert Deloene34:02Monique Verschuure37:22135
2015Rob van 't Veen37:47Peter Dekker38:16Francois van de Broecke38:37Corinne Maertens46:1736
2014Tim van den Broeke34:22Erik Cappon34:48Rian van den Broeke37:43Jacqueline Maas47:4865

Halve marathon >> Zeeuws record staat met 1.01.54 uur vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Willem van Schuerbeeck Merchtem1.08.18Mse   18.534  3:14
2  Alexander Diaz Rodriguez Brugge1.09.07M40   18.315  3:17
3  David van den Broeck vita1.11.22Mse   17.737  3:23
4  Erwin Adan (PR 1.09.32)Koudekerke1.12.23Mse   17.488  3:26
5  Jannes Cottyn AV Molenland (AVMO)1.12.28Mse   17.468  3:26
6  Erwin Harmes (PR 1.09.12)Middelburg1.12.38M35   17.428  3:27
7  Karel Moerman MAC Westhoek1.13.03Mse   17.329  3:28
8  Thijs Oosterlinck Eendracht Aalst1.13.15Mse   17.281  3:28
9  Cedric Callewaert Poelkapelle1.13.51Mse   17.141  3:30
10  Whytic Priem Atom61.14.03Mse   17.095  3:31
11  Philip van Lierde Eendracht Aalst1.14.14M40   17.052  3:31
12  Hannes D'heer RC Gent1.14.27Mse   17.003  3:32
13  Sven Vanthourenhout Beernem1.14.31M35   16.987  3:32
14  Verhaeghe Michel A C Wambrechies1.14.35M40   16.972  3:32
15  Thijs Blondeel Heist1.14.54Mse   16.901  3:33
16  Glenn Vanobost Extreme Team1.15.40Mse   16.729  3:35
17  Thomas Beirnaert Beernem1.15.54M40   16.678  3:36
18  Yannick van Lunter Eendracht Aalst1.15.59Mse   16.660  3:36
19  Adriaan van Bruggenhout Ronderzeel1.16.05Mse   16.638  3:36
20  Bert Misplow Gent1.16.42Mse   16.504  3:38
21  Sander van Scheurbeeck Buggenhout1.16.46Mse   16.490  3:38
22  Auke van Driessche Zaventem1.16.52Mse   16.468  3:39
23  Kurt Vallé KAV Roeselare (AVR)1.16.52M35   16.468  3:39
24  Dominique Alleman MAC Westhoek1.16.59M45   16.443  3:39
25  Koen van Hamme AB Marke1.17.46Mse   16.278  3:41
26  Tijs Vanhulle Sint-Michiels1.18.00Mse   16.229  3:42
27  Bart Ysebaert 8000 Running Team1.18.01M40   16.225  3:42
28  Gunter D'hondt Ronse/Renaix1.18.07M35   16.205  3:42
29  Wim Smets vita1.18.09M45   16.198  3:42
30  Philiep Vanclooster Hooglede 1.18.12M55   16.187  3:42
31  Filip Mortier AC Waasland1.18.14M35   16.180  3:42
32  Sammie de Vriendt Oostakker1.18.17Mse   16.170  3:43
33  Tom van den Bussche Roeselare1.19.33Mse   15.913  3:46
34  Frank Ceenaeme Gent1.19.53Mse   15.846  3:47
35  Frederiek van Landschoot De Krekenlopers1.20.00M35   15.823  3:48
36  Henk de Keukelaere AZW1.20.00M45   15.823  3:48
37  Gilles Honoré AZW1.20.01Mse   15.820  3:48
38  Brechtel Wancour KASVO1.20.05Mse   15.807  3:48
39  Astrid Verhoeven HALE1.20.06Vse   15.803  3:48
40  Guy de Blander vita1.20.11M50   15.787  3:48
41  Gunter Laenens HC Oostende1.20.46M45   15.673  3:50
42  Kristof Rooms Eendracht Aalst1.20.50M40   15.660  3:50
43  Olivier Vanhoutteghem AZW1.20.51M45   15.657  3:50
44  Angelo van Nevel Zedelgem1.20.54Mse   15.647  3:50
45  Dennis de Troyer Eendracht Aalst1.21.11Mse   15.592  3:51
46  Jan Vijverman Eendracht Aalst1.21.38M35   15.507  3:52
47  Frederic Voet Harelbeke1.21.40M35   15.500  3:52
48  Christoph Fieuw MAC Westhoek1.21.49M40   15.472  3:53
49  Frederic Dheedene WTDT1.21.59Mse   15.440  3:53
50  Steven Vandenbussche MAC Westhoek1.22.02M40   15.431  3:53
51  Stijn Desmedt AZW1.22.04M35   15.425  3:53
52  Gino van Broeck Running Team Sinaai1.22.22M35   15.368  3:54
53  Thijs Batavia Sint-Amandsberg1.22.24Mse   15.362  3:54
54  Niels Clincke Kalken1.22.32Mse   15.337  3:55
55  Fabio van den Bogaerde Harelbeke1.22.35Mse   15.328  3:55
56  Hendrik van der Elst Eendracht Aalst1.22.37Mse   15.322  3:55
57  Stefaan Baert Sint-Kruis (Brugge)1.22.44M40   15.300  3:55
58  Stefaan Derous Brugge1.22.45M50   15.297  3:55
59  Kris Meganck vita1.22.50M45   15.282  3:56
60  Tristan van de Velde Melle1.23.26M35   15.172  3:57
61  Maarten Vansteenkiste Merelbeke1.23.39M40   15.133  3:58
62  Giovanni van Loekeren Zele1.23.41M40   15.127  3:58
63  Mario Verleene Bredene1.23.41M35   15.127  3:58
64  Kris Dehem KAV Roeselare (AVR)1.23.41M35   15.127  3:58
65  Jurric van Gaeyenberghe Lievegem1.23.48Mse   15.106  3:58
66  Joris Haeck Melle1.23.58Mse   15.076  3:59
67  Edwin van Alphen (PR 1.21.30)Vlissingen1.24.01M45   15.067  3:59
68  Tim Buysse Tillit smsbox1.24.03Mse   15.061  3:59
69  Ivo de Ridder Spiridon Aalst1.24.16M50   15.022  4:00
70  Matthias Deslee ktdc kortrijk1.24.24M35   14.998  4:00
71  Bert Mesdom KAA Gent1.24.31M40   14.978  4:00
72  Monica Sanderse (PR 1.22.14)Dynamica1.24.33V35   14.972  4:00
73  Micha Janse (PR 1.24.31)Dynamica1.24.35M45   14.966  4:01
74  Bram Lootens Tielt1.24.40M35   14.951  4:01
75  Rik de Lobel Eeklo1.24.40Mse   14.951  4:01
76  Edwin de Jaeger (PR 1.17.34)RKHAV1.24.40M45   14.951  4:01
77  Maarten van Dromme Mechelen1.24.42Mse   14.945  4:01
78  Mathias Windels Aqua Protect 3 Team1.24.45Mse   14.936  4:01
79  Brecht Decorte Waregem1.24.46M35   14.933  4:01
80  Steven Deram KAV Roeselare (AVR)1.24.48M60   14.927  4:01
81  De Smet Bart Spiridon Aalst1.25.03M45   14.884  4:02
82  Robin Soenen AB Marke1.25.04Mse   14.881  4:02
83  Penne Mario vita1.25.07M45   14.872  4:02
84  Kevin Crabbe JC Oetingen1.25.09Mse   14.866  4:02
85  Filip de Wolf Lochristi1.25.09M40   14.866  4:02
86  Klaas Verschaeve Betric1.25.19Mse   14.837  4:03
87  Evy Sierens De Krekenlopers1.25.23M35   14.825  4:03
88  Bruno Tilleman Blankenberge1.25.26M45   14.817  4:03
89  Gwendolyn de Deyne Aalter1.25.27Vse   14.814  4:03
90  Peter Bossuyt Wevelgem1.25.48M45   14.753  4:04
91  Dominique Coulon AB Marke1.25.53M50   14.739  4:04
92  Leonie Ton (PR)Wissenkerke1.25.55V40   14.733  4:04
93  Ruben de Gendt Scheldewindeke1.26.09Mse   14.694  4:05
94  Wim de Vreese RC Gent1.26.15M40   14.677  4:05
95  Barbara de Brouwer AZW1.26.23Vse   14.654  4:06
96  Sven Vanoverschelde Meulebeke1.26.28Mse   14.640  4:06
97  Elke Heirman De Klinge1.26.28V35   14.640  4:06
98  Dellobel Hein MAC Westhoek1.26.36M50   14.617  4:06
99  Miguel Heyerick BGS Endurance Team1.26.38Mse   14.612  4:06
100  Clarick Dupont Lauwe1.26.41M40   14.603  4:07
107  Lion Baas (PR 1.25.41)Vlissingen1.27.17M40   14.503  4:08
116  Martijn Kox (PR 1.22.35)Westdorpe1.28.12M40   14.352  4:11
125  Ronald Geertse (PR 1.24.32)Serooskerke1.28.57M40   14.231  4:13
132  Erwin de Putter (PR)Terneuzen1.29.41M45   14.115  4:15
136  Allan van Alten (PR 1.28.09)RKHAV1.30.06M45   14.049  4:16
138  Marco de Feijter (PR)Schoondijke1.30.17M40   14.021  4:17
141  Marco Scherbeijn (PR 1.27.25)Cadzand1.30.33M45   13.980  4:18
158  François van de Broecke (PR 1.28.24)Wielingen1.31.54M50   13.774  4:21
165  Michel van den Bosch (PR)Sint Jansteen1.33.28M35   13.543  4:26
168  Edwin de Neijs Tilburg Road Runners1.33.32M45   13.534  4:26
169  Jan-joris jooss (PR 1.29.07)Goes1.33.38M40   13.519  4:26
178  Cathy Poppe (PR 1.32.34)Terneuzen1.34.18V40   13.424  4:28
185  Dimmy Ivens Wielingen1.34.38Mse   13.376  4:29
194  Casper Baas (PR)Dynamica1.35.47M50   13.216  4:32
199  Esther Verhaegen (PR 1.35.57)Sluis1.36.09Vse   13.165  4:33
201  Peter Slits (PR 1.26.03)Sluis1.36.15M50   13.152  4:34
206  John Birch (PR 1.35.58)Breskens1.36.44M50   13.086  4:35
207  Ard Koeken Terneuzen1.36.46M40   13.081  4:35
215  Nelleke Balde (PR 1.36.41)Grijpskerke1.38.02V35   12.912  4:39
216  Vincent Lange (PR)Middelburg1.38.05M40   12.906  4:39
227  Omar Hillaert (PR 1.36.56)Westdorpe1.38.55M45   12.797  4:41
231  Abdou Zeroual Scheldesport1.39.10M50   12.765  4:42
232  Maarten van Iseghem Retranchement1.39.11Mse   12.763  4:42
234  Elke Smetryns Retranchement1.39.13Vse   12.758  4:42
242  Twan Timmermans Wielingen1.39.33M55   12.716  4:43
251  Monique Nobus (PR 1.37.01)Aardenburg1.40.48Vse   12.558  4:47
263  Michael Wentzler (PR)Lewedorp1.42.00Mse   12.410  4:50
268  Kees van der Heijden (PR 1.37.59)Vlissingen1.42.55M55   12.300  4:53
272  Martin Faas (PR)Middelburg1.43.05M50   12.280  4:53
280  Pietjan Reijnierse (PR 1.38.07)Koudekerke1.44.14M55   12.144  4:56
282  Fabian Booij Zaamslag1.44.20Mse   12.133  4:57
287  Coen Kaijser (PR 1.39.50)Terneuzen1.44.55Mse   12.065  4:58
303  Patrick Pielaat (PR 1.44.11)Terneuzen1.45.58M50   11.946  5:01
304  Gino Dhanis (PR 1.37.35)Sint Jansteen1.45.59M55   11.944  5:01
306  Harold de Maat (PR 1.42.39)Terneuzen1.46.17M45   11.910  5:02
314  Bram Goethals (PR)Schoondijke1.46.34M35   11.878  5:03
317  Stephen Goethals Sas van Gent1.47.06Mse   11.819  5:05
335  Ard-jan Zaamslag1.49.03M50   11.608  5:10
340  Yannick Vastenhout (PR 1.36.21)Terneuzen1.49.38Mse   11.546  5:12
343  Rudie Hogervorst (PR 1.43.29)Wielingen1.49.58M50   11.511  5:13
356  Alex Fenijn (PR)Philippine1.50.59M50   11.406  5:16
392  Pascal Elegeert (PR)Hulst1.54.59M50   11.009  5:27
400  Frank Ocke (PR 1.38.20)Oost-Souburg1.56.58M50   10.822  5:33
403  Guust van Liere Breskens1.57.18M55   10.792  5:34
404  Inder Munoz Sluis1.57.35M45   10.766  5:34
415  Kimberley D'hoore (PR 1.55.14)Sluis1.58.21Vse   10.696  5:37
424  Imo Jongepier (PR 1.49.50)Nieuw- en Sint Joosland1.59.29M65   10.594  5:40
425  Wanda Zegers (PR 1.49.51)Terneuzen1.59.33V45   10.588  5:40
433  Tianda Donker Curtius (PR)Schoondijke2.00.10Vse   10.534  5:42
438  Diana Valk Wielingen2.01.21V45   10.431  5:45
439  Stefan Vermue Eede2.01.23M45   10.429  5:45
441  Erik de Munck (PR)Terneuzen2.01.37M35   10.409  5:46
442  Wendy Wortman Scheldesport2.01.52V45   10.387  5:47
454  Bram Brasser (PR 1.56.48)Vlissingen2.03.33M55   10.246  5:51
461  Emanuela Bracke (PR 1.57.30)Axel2.04.27V45   10.172  5:54
462  Kristof Masure Hulst2.04.30M40   10.167  5:54
468  Ineke van Morrelgem (PR)Sluis2.05.28V35   10.089  5:57
469  Els Zweistra (PR 1.57.09)Terneuzen2.05.44V60   10.068  5:58
484  Hannah van Iwaarden Terneuzen2.09.47Vse   9.754  6:09
485  Monique Adriaanse Boone Scheldesport2.09.47V50   9.754  6:09
501  Jan de Jonge (PR 2.09.31)Driewegen2.16.50M70   9.251  6:29
503  Sheila Baars (PR 2.13.24)Axel2.19.26V45   9.079  6:37
504  Ingrid Jones (PR 2.12.27)Terneuzen2.20.09V45   9.032  6:39
Mannen: 140 (85.89%) => M35=20 - M40=23 - M45=21 - M50=17 - M55=7 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=49
Vrouwen: 23 (14.11%) => V35=4 - V40=2 - V45=6 - V50=1 - V60=1 - Vse=9

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2019Willem van Schuerbeeck 1:08:18Alexander Diaz Rodriguez 1:09:07David van den Broeck 1:11:22Astrid Verhoeven 1:20:06163
2018Alexander Diaz Rodriguez1:09:48Gerd Devos1:09:52Ward Oosterlinck1:10:13Gwendolyn de Deyne1:21:13170
2017Benjanin Barbier1:10:16Ward Oosterlinck1:10:40Stijn De Vulder1:11:03Anjolie Engels1:22:29177
2016Mohamed Oumaarir1:06:01Stijn De Vulder1:08:00Mathias Becquaert1:09:29Annelies Deketelaere1:21:06200
2015Erwin Harmes1:10:29Martijn de Kok1:13:01Wim van Sparrentak1:17:37Leonie Ton1:26:3273
2014Sebastien Schletterer1:08:16Erwin Harmes1:10:34Tim Pleijte1:11:35Marianne de Kok1:23:52103


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 14.761 seconden nodig om deze lijst met 306 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
18-03-2018 25e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop0
19-03-2017 24e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop0
20-03-2016 23e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop1294
15-03-2015 22e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop1711
16-03-2014 21e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop2254
17-03-2013 20e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop3346
18-03-2012 19e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop5638
20-03-2011 18e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop1028
21-03-2010 17e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop6259
15-03-2009 16e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop8117
16-03-2008 15e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop3586
18-03-2007 14e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop2016
19-03-2006 13e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop1010
20-03-2005 12e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop1036
21-03-2004 11e ZwinstedenloopSluisZwinstedenloop1375

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
18-04: 3000m Meeting Oud-Beijerland (10)
14-04: Enschede Marathon (9)
13-04: Parkloop Schoonhoven (1)
07-04: Marathon Rotterdam (63)
07-04: Marathon Bonn (1)
06-04: 10e Wolvenloop Wachtebeke (5)
31-03: 10 van Halsteren (20)
31-03: 14e Venloop (18)
24-03: 31e Parelloop Brunssum (7)
23-03: Wegwedstrijd Naaldwijk (1)
17-03: Stevensloop Nijmegen (8)
17-03: Heuvelland marathon Maastricht (3)
10-03: AttilaRun Tilburg (3)
10-03: Halve van Oostvoorne (5)
10-03: Marato Barcelona (6)
09-03: Indoorwedstrijd Gent (1)
03-03: Marathon Tokyo (1)
Atletiek Zeeland © 2019