woensdag 23 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

10e Kapelsedag Loop

Kapelle-Biezelinge, vrijdag 30 augustus 2019 - Organisatie: Kapelle Promotion
5 km >>> Zeeuws record staat met 14.37 vanaf 07-09-2019 op naam van Tim van den Broeke <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tim van den Broeke (PR 14.37) Dynamica14.52minMse   20.179  2:585.61837
2  Patrick de Vos (PR 15.27) AV'5615.30minMse   19.355  3:065.38725
3  Martijn de Kok (PR 15.41) AV'5616.28minM35   18.219  3:185.06570
4  Abraham Mehari (PR 15.59) AV'5616.42minMse   17.964  3:204.99535
5  Crum van der Linden (PR 17.07) Dynamica17.08minMse   17.510  3:264.86473
6  Tom Verbeek (PR)AV'5617.13minMse   17.425  3:274.84462
7  Wouter Schets (PR)AV'5617.16minMse   17.375  3:274.83455
8  Jasper Zuidhof (PR)AV'5617.19minMse   17.324  3:284.81448
9  Jeroen Janse (PR)Kapelle-Biezelinge17.21minMse   17.291  3:284.80444
10  Arnoud Rijk (PR 17.20) AV'5617.23minMse   17.258  3:294.79440
11  Peter Meeuwsen (PR)Krabbendijke17.26minMse   17.208  3:294.78433
12  Johan karelse (debuut) AV'5617.39minM45   16.997  3:324.72405
13  Jarno Kooijman (PR)AV'5618.03minMse   16.620  3:374.62356
14  Bart Verhaeghe (PR)AV'5618.16minM35   16.423  3:394.56330
15  John Slabbekoorn (PR 17.58) Kapelle-Biezelinge18.22minM50   16.334  3:404.54319
16  Christiaan Flipse (PR)AV'5618.55minMse   15.859  3:474.41260
17  Lion Baas (PR)Dynamica18.57minM40   15.831  3:474.40256
18  Berry Simonse (PR)AV'5619.00minM45   15.789  3:484.39251
19  Thijs van KootenAV'5619.05minMse   15.721  3:494.37243
20  Rick TatenhoveKapelle-Biezelinge19.23minMse   15.477  3:534.30214
21  Mirthe Overkamp (PR)Dynamica19.25minVse   15.451  3:534.29446
22  Gijsbert Elstgeest (PR)AV'5619.32minM45   15.358  3:544.27201
23  Jan Willem Meeuwse (PR 19.07) AV'5619.35minM55   15.319  3:554.26196
24  Dennis Vlassenrood (PR)Sint Jansteen19.38minM40   15.280  3:564.24192
25  Jan Joosse (PR 19.29) Kapelle-Biezelinge19.44minMse   15.203  3:574.22183
26  Stefan Mesu (PR)Kapelle-Biezelinge19.51minMse   15.113  3:584.20173
27  Benjamin MoerenhoutKapelle-Biezelinge20.04minMse   14.950  4:014.15156
28  Petra BruinsSpado20.12minVse   14.851  4:024.13358
29  Andre Meijers (PR 19.43) AV'5620.14minM45   14.827  4:034.12143
30  Martje van Dixhoorn (PR)Kapelle-Biezelinge20.17minVse   14.790  4:034.11348
31  Nathalie Slabbekoorn (PR)AV'5620.25minVse   14.694  4:054.08334
32  Marius Besuijen (PR 18.04) AV'5620.27minM55   14.670  4:054.07127
33  Jozias Marijs (debuut) Arnemuiden20.29minMse   14.646  4:064.07124
34  Martin van der Maas (debuut) AV'5620.32minM35   14.610  4:064.06121
35  Maurice WalhoutGravenpolder20.37minMse   14.551  4:074.04115
36  Jan de Wilde (debuut) AV'5620.42minM60   14.493  4:084.03110
37  Erwin Guiljams-Gravenpolder20.47minMse   14.435  4:094.01104
38  Annette Bevelander (PR)AV'5620.50minVse   14.400  4:104.00293
39  Frans Bos (ZR M70 + PR)Dynamica20.52minM70   14.377  4:103.9999
40  Jan Guiljam (PR 18.28) Wemeldinge20.54minM60   14.354  4:113.9997
41  Leon Vermeulen (PR)Wemeldinge20.56minMse   14.331  4:113.9895
42  Martin Stroosnijder (PR)Kruiningen20.58minMse   14.308  4:123.9793
43  Cor de Ridder (debuut) Arnemuiden21.00minM45   14.286  4:123.9791
44  Janco Faasse (PR)Oostkapelle21.03minMse   14.252  4:133.9688
45  Martin Steenhart (PR 20.36) Kapelle-Biezelinge21.05minMse   14.229  4:133.9586
46  Dick Saarloos (PR 19.05) Kapelle-Biezelinge21.07minM50   14.207  4:133.9584
47  Martin van Ieperen (PR)Kapelle-Biezelinge21.09minMse   14.184  4:143.9482
48  Werner Helmich (PR)Kapelle-Biezelinge21.12minM45   14.151  4:143.9379
49  Leonard Simonse (PR 20.37) Waarde21.19minMse   14.073  4:163.9172
50  John de Kraker (PR)Kapelle-Biezelinge21.21minMse   14.052  4:163.9071
51  Maurice Steketee (PR 20.00) Middelburg21.24minM35   14.019  4:173.8968
52  Robin Boogaard (PR 20.29) Kapelle-Biezelinge21.28minMse   13.975  4:183.8865
53  Eelco FranckaertSint Jansteen21.31minMse   13.943  4:183.8762
54  Marco Olivier (PR)Vlissingen21.40minM45   13.846  4:203.8555
55  Kees KarelseKapelle-Biezelinge21.42minMse   13.825  4:203.8453
56  Michael Vermaat (PR)Oost-Souburg21.44minM40   13.804  4:213.8352
57  Enrico Kraak (debuut) Goes21.46minM45   13.783  4:213.8350
58  Gerwin Zondervan (PR 20.27) AV'5621.48minM50   13.761  4:223.8249
59  Suzanne van Elsacker (PR)Middelburg21.50minVse   13.740  4:223.82204
60  Bennie de Looff (debuut) Vlissingen21.56minMse   13.678  4:233.8043
61  Bram Deij (PR)Kapelle-Biezelinge22.04minMse   13.595  4:253.7838
62  Ron Dellebeke (PR 20.01) Dynamica22.08minM60   13.554  4:263.7735
63  Rene Goetheer (PR 21.37) Wolphaartsdijk22.11minM50   13.524  4:263.7633
64  Laurens Meeuwsen (PR 21.38) Krabbendijke22.14minMse   13.493  4:273.7531
65  Marijn Traas (PR)Heinkenszand22.16minMse   13.473  4:273.7430
66  Albert Karstanje (PR 21.17) Middelburg22.22minM60   13.413  4:283.7327
67  Veerle Smits (PR 22.22) AV'5622.25minVse   13.383  4:293.72160
68  Annelotte DierenBreda22.29minVse   13.343  4:303.71156
69  Jasmijn van Dieren (PR 22.33) AV'5622.35minVse   13.284  4:313.69148
70  Vincent Barentsen (debuut) Middelburg22.38minM40   13.255  4:323.6819
71  Maroeska Ars (PR)AV'5622.41minV40   13.226  4:323.67141
72  Ingrid Koene (PR 22.46) AV'5622.50minV55   13.139  4:343.65132
73  Arno van den Boom (PR 20.13) Ovezande22.57minMse   13.072  4:353.6311
74  Esma Guigui (PR 22.19) AV'5623.00minVse   13.043  4:363.62121
75  Stefan de Koeijer (PR 22.33) Kapelle-Biezelinge23.08minM35   12.968  4:383.608
76  Chris KoppejanGravenpolder23.12minMse   12.931  4:383.596
77  Nicole Wondergem (PR 22.45) Dynamica23.15minV40   12.903  4:393.58105
78  Ilse Traas (debuut) Heinkenszand23.18minVse   12.876  4:403.58103
79  Christian VogelaarYerseke23.20minMse   12.857  4:403.575
80  Stef van den DriesAV'5623.22minMse   12.839  4:403.574
81  Kees Kaan (PR)Kapelle-Biezelinge23.25minMse   12.811  4:413.564
82  Wendy Wijnstra (PR)Kapelle-Biezelinge23.28minVse   12.784  4:423.5594
83  Maurits de Feijter (PR)Kapelle-Biezelinge23.41minMse   12.667  4:443.521
84  Wim de Jonge (PR 21.46) AV'5623.44minM65   12.640  4:453.511
85  Melvin HunnikAV'5623.46minMse   12.623  4:453.511
86  Eline VermueAmsterdam23.51minVse   12.579  4:463.4973
87  Rosette Verkaart (PR)Vlissingen23.53minV40   12.561  4:473.4972
88  Corne van Lomwel (PR)Oost-Souburg24.01minMse   12.491  4:483.471
89  Johan de Jong (PR 23.20) Kapelle-Biezelinge24.05minMse   12.457  4:493.461
90  Joanna de PagterArnemuiden24.07minVse   12.440  4:493.4661
91  John Guequierre (PR 22.37) Dynamica24.13minM65   12.388  4:513.44-
92  Hans Westveer (PR)AV'5624.27minM55   12.270  4:533.41-
93  Daaf Kooman (PR 23.52) Kapelle-Biezelinge24.28minMse   12.262  4:543.41-
94  Huibert Pietjouw (PR 23.45) Kapelle-Biezelinge24.30minMse   12.245  4:543.40-
95  Jannie de Vries (ZR V60 + PR)Dynamica24.35minV60   12.203  4:553.3943
96  Wim Roose (PR 20.54) Goes24.38minM65   12.179  4:563.38-
97  Arjon MeijerKapelle-Biezelinge24.45minMse   12.121  4:573.37-
98  Rene VerhulstKapelle-Biezelinge24.46minMse   12.113  4:573.36-
99  Jos van Stee (PR)s-Gravenpolder24.48minM45   12.097  4:583.36-
100  ??24.49minMse   12.089  4:583.36-
101  Jan Dalebout (PR 23.50) Kapelle-Biezelinge24.51minMse   12.072  4:583.35-
102  Esther van Sluijs (PR 24.04) AV'5624.53minV45   12.056  4:593.3532
103  Anne de Koeijer (PR)Kapelle-Biezelinge25.10minVse   11.921  5:023.3124
104  Tonny Drijdijk (PR 23.15) Hoedekenskerke25.12minMse   11.905  5:023.31-
105  Ellie Spaans (PR 25.06) AV'5625.15minV60   11.881  5:033.3022
106  Elsbeth Deij (PR)Kapelle-Biezelinge25.18minVse   11.858  5:043.2920
107  Arthur Stijns (PR 25.09) Dynamica25.20minM70   11.842  5:043.29-
108  Mare van de HeuvelKapelle-Biezelinge25.22minVse   11.827  5:043.2919
109  Andrea VisserDoorne25.25minVse   11.803  5:053.2817
110  Erik van BovenKapelle-Biezelinge25.32minMse   11.749  5:063.26-
111  Mark Weijer (PR 23.44) Kapelle-Biezelinge25.38minMse   11.704  5:083.25-
112  Sandra van der ValkKrabbendijke25.44minVse   11.658  5:093.2411
113  Jan GlerumKapelle-Biezelinge25.57minMse   11.561  5:113.21-
114  kees de WijzeKapelle-Biezelinge26.17minMse   11.414  5:153.17-
115  Janneke Verschuure (PR 25.37) Kruiningen26.21minVse   11.385  5:163.162
116  Andre de Visser (PR 24.48) AV'5626.32minMse   11.307  5:183.14-
117  Arjan ZuidwegKruiningen26.40minMse   11.250  5:203.13-
118  Marit SimonseAV'5626.47minVse   11.201  5:213.111
119  Hans ReijerseKapelle-Biezelinge26.56minMse   11.139  5:233.09-
120  Danny BoonmanKloetinge26.58minMse   11.125  5:243.09-
121  Yolanda Krombeen (PR 26.43) AV'5627.01minVse   11.104  5:243.08-
122  Melchior KaterKapelle-Biezelinge27.04minMse   11.084  5:253.08-
123  Jacqueline de Bondt (PR 27.01) AV'5627.13minV55   11.023  5:273.06-
124  Ivo ColletGoes27.21minMse   10.969  5:283.05-
125  Lotte Elstgeest (PR 25.38) AV'5627.27minVse   10.929  5:293.04-
126  Jurgen AartsenAV'5628.08minMse   10.664  5:382.96-
127  Marius Leendertse (PR 25.03) Kapelle-Biezelinge28.38minM65   10.477  5:442.91-
128  Piet Ooms (PR 27.58) Lewedorp28.42minMse   10.453  5:442.90-
129  Renate van der LindenKrabbendijke28.47minVse   10.423  5:452.90-
130  Miriam BaakVlissingen29.04minVse   10.321  5:492.87-
131  Iman VleugelKapelle-Biezelinge29.42minMse   10.101  5:562.81-
132  Joke GoversKapelle-Biezelinge29.47minVse   10.073  5:572.80-
133  Simone Pasman (debuut) Kapelle-Biezelinge29.50minVse   10.056  5:582.79-
134  Alexander StroosnijderKruiningen30.21minVse   9.885  6:042.75-
135  Deborah van ToledoAV'5631.42minVse   9.464  6:202.63-
136  Marjoleine KramersAV'5633.11minVse   9.041  6:382.51-
137  Margo DamenOost-Souburg33.41minVse   8.906  6:442.47-
138  Alice TalkamiAV'5633.47minVse   8.880  6:452.47-
Mannen: 98 (71.01%) => M35=5 - M40=4 - M45=9 - M50=4 - M55=3 - M60=4 - M65=4 - M70=2 - Mse=63
Vrouwen: 40 (28.99%) => V40=3 - V45=1 - V55=2 - V60=2 - Vse=32

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

5 km

2019Tim van den Broeke14:52Patrick de Vos15:30Martijn de Kok16:28Mirthe Overkamp19:25138
2018Neal Bouterse15:39Patrick de Vos15:40Franklin van Anrooij15:41Paola van Gilst19:27103
2017Erwin Harmes15:31Patrick de Vos15:52Jan-Willem Roelse17:16Anjolie Engels18:30108
2016Mats Lunders15:10Martijn de Kok16:01Robbert Meeuwse16:36Martje Dixhoorn21:3894
2015Erwin Harmes15:37Robbert Meeuwse16:41Patrick de Vos16:59Shirin van Anrooij19:51109
2014Floris Willeboordse16:02Maarten Harthoorn16:35Ruud Hoosemans16:48Baukje Doedee20:55116
2013Martijn de Kok15:41Floris Willeboordse16:00Huub van Noorden16:16Monique Verschuure19:15130
2012Neal Bouterse15:52Huub van Noorden16:43Laurent van Nieuwenhuijze17:14Monique Verschuure20:1694
2011Erwin Harmes15:39Ronnie Overgaauw15:56Huub van Noorden16:26Lindy van Anrooij21:0286
2010Huub van Noorden17:25Maarten Harthoorn17:38Marius Besuijen18:04Nadine de Wilde22:1259

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 2.566 seconden nodig om deze lijst met 138 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (23)
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
Atletiek Zeeland © 2019