vrijdag 17 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen (131)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Bamisrun

Kloosterzande, zaterdag 21 september 2019 - Organisatie: Bamisfeesten
11.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Gino van BroeckTemse42.37minMse   15.909  3:464.42-
2  Wim VercruyssenNieuw-Namen42.44minMse   15.866  3:474.41+0:07
3  Wim van SparrentakSint Laurens43.05minM45   15.737  3:494.37+0:28
4  Edwin de la RuelleKoewacht44.33minM50   15.219  3:574.23+1:56
5  Sander van DoornZaamslag45.50minM35   14.793  4:034.11+3:13
6  Jordy LeenknechtHulst46.49minM35   14.482  4:094.02+4:12
7  Andre VerdurmenKloosterzande50.32minMse   13.417  4:283.73+7:55
8  Jeroen van GoethemKloosterzande51.01minMse   13.290  4:313.69+8:24
9  Barry van MeeleKloosterzande51.33minMse   13.152  4:343.65+8:56
10  Dowy de WolfHulst52.17minMse   12.968  4:383.60+9:40
11  Coen DekkerZaamslag52.35minMse   12.894  4:393.58+9:58
12  Maurice SteketeeMiddelburg52.41minM35   12.869  4:403.57+10:04
13  Omar RoelsHulst52.44minMse   12.857  4:403.57+10:07
14  Natasja de BooijWalsoorden52.53minV45   12.821  4:413.56+10:16
15  William FaesKloosterzande52.55minMse   12.813  4:413.56+10:18
16  Robbert NeveKloosterzande54.10minMse   12.517  4:483.48+11:33
17  Eric van RemortelGoes54.44minM60   12.387  4:513.44+12:07
18  Alain LippensErtvelde55.40minMse   12.180  4:563.38+13:03
19  Eric van GoethemKloosterzande56.31minMse   11.996  5:003.33+13:54
20  Peter van den AbeeleKloosterzande56.34minMse   11.986  5:003.33+13:57
21  Marije BesuijenMiddelburg56.41minV40   11.961  5:013.32+14:04
22  Demi RoelsBreda57.00minVse   11.895  5:033.30+14:23
23  Frans VerwilligenHulst57.10minMse   11.860  5:043.29+14:33
24  Gert-Jan MenheereHulst57.25minMse   11.808  5:053.28+14:48
25  Rob de PagterRitthem57.52minMse   11.717  5:073.25+15:15
26  Jack FolkersmaTerneuzen59.08minMse   11.466  5:143.18+16:31
27  Wanda ZegersTerneuzen59.19minV45   11.430  5:153.18+16:42
28  Paul de BooijLamswaarde59.50minMse   11.331  5:183.15+17:13
29  Gyon VoetWalsoorden1.00.17minMse   11.247  5:203.12+17:40
30  Sjaak VroonlandLamswaarde1.00.20minMse   11.238  5:203.12+17:43
31  Piet PijpelinkTerneuzen1.00.28minMse   11.213  5:213.11+17:51
32  Stefaan de WertClinge1.00.35minMse   11.191  5:223.11+17:58
33  Alex van LeuvenSint Jansteen1.01.01minMse   11.112  5:243.09+18:24
34  Francoise Van WaterschootBreda1.02.14minVse   10.894  5:303.03+19:37
35  Wouter LeeraertKloosterzande1.03.10minMse   10.734  5:352.98+20:33
36  Arthur StijnsOudelande1.04.55minM70   10.444  5:452.90+22:18
37  Gieske de BruijnTerhole1.06.06minVse   10.257  5:512.85+23:29
38  Ellen van LeuvenBreda1.06.47minVse   10.152  5:552.82+24:10
39  Leo HoeksmaKoewacht1.07.11minMse   10.092  5:572.80+24:34
40  Philippe van GeertruyEkeren1.09.37minMse   9.739  6:102.71+27:00
41  Romain BolssensKieldrecht1.12.41minMse   9.328  6:262.59+30:04
42  Marco van MeeleKloosterzande1.14.03minMse   9.156  6:332.54+31:26
Mannen: 35 (83.33%) => M35=3 - M45=1 - M50=1 - M60=1 - M70=1 - Mse=28
Vrouwen: 7 (16.67%) => V40=1 - V45=2 - Vse=4

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

11.3 km

2019Gino van Broeck42:37Wim Vercruyssen42:44Wim van Sparrentak43:05Natasja de Booij52:5342

11.4 km

2018Job de Feijter37:07Mark Verhage40:20Edwin de la Ruelle41:20Ingrid IJsebaert50:0981

11.2 km

2017Sander d'Hont42:03Mark Verhage42:04Amor Maertens44:35Renate van Huffel52:1273
5.3 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Sander d'HontKuitaart18.16minMse   17.409  3:274.84-
2  Bryan RoosenboomZele18.57minMse   16.781  3:354.66+0:41
3  Timo d'HontKuitaart19.51minMse   16.020  3:454.45+1:35
4  Roy MaaijenKloosterzande20.13minMse   15.730  3:494.37+1:57
5  Dennis VlassenroodSint Jansteen20.40minM40   15.387  3:544.27+2:24
6  Noah RoelsHulst21.08minMse   15.047  3:594.18+2:52
7  Jeroen van DijkKloosterzande21.11minMse   15.012  4:004.17+2:55
8  Artjan LambertVogelwaarde21.18minMse   14.930  4:014.15+3:02
9  Erwin van BeljouwKloosterzande21.21minMse   14.895  4:024.14+3:05
10  Guus van BeljouwKloosterzande21.33minMse   14.756  4:044.10+3:17
11  Robert LafertinTerneuzen22.27minMse   14.165  4:143.93+4:11
12  Jordy AlvarezKuitaart23.22minMse   13.609  4:253.78+5:06
13  Tommy ValckxHulst24.15minMse   13.113  4:353.64+5:59
14  Simone van KerckhovenKloosterzande24.36minVse   12.927  4:383.59+6:20
15  Jimmy van DelftKloosterzande25.06minMse   12.669  4:443.52+6:50
16  Jesse van BunderKloosterzande25.25minMse   12.511  4:483.48+7:09
17  Bas ValckxHulst25.29minMse   12.479  4:483.47+7:13
18  Theo RoelsKloosterzande25.49minM60   12.318  4:523.42+7:33
19  Theo van der KraaijKloosterzande25.53minMse   12.286  4:533.41+7:37
20  Bennie BouterseTerneuzen26.09minMse   12.161  4:563.38+7:53
21  Bjorn de BetueSint Jansteen26.13minMse   12.130  4:573.37+7:57
22  Marco BaartLamswaarde26.40minMse   11.925  5:023.31+8:24
23  Jack de BooijHulst26.56minMse   11.807  5:053.28+8:40
24  John GuequierreMiddelburg27.08minM65   11.720  5:073.26+8:52
25  Michiel SchelfhoutKloosterzande27.12minMse   11.691  5:083.25+8:56
26  Peter VerlindenSluiskil27.14minM60   11.677  5:083.24+8:58
27  Ronald RoctusTerneuzen27.20minM55   11.634  5:093.23+9:04
28  Monique VervaetWalsoorden27.30minVse   11.564  5:113.21+9:14
29  Steven SmitKloosterzande27.33minMse   11.543  5:123.21+9:17
30  Margo HermansOssenisse28.35minVse   11.125  5:243.09+10:19
31  Pascale de SmitKloosterzande28.37minVse   11.112  5:243.09+10:21
32  Leander KlandermanKloosterzande28.44minMse   11.067  5:253.07+10:28
33  Ron SalomeKloosterzande28.58minMse   10.978  5:283.05+10:42
34  Els ZweistraTerneuzen29.22minV60   10.829  5:323.01+11:06
35  Eugenio AlvarezKloosterzande29.31minMse   10.774  5:342.99+11:15
36  Carla ZegersKoewacht29.57minV50   10.618  5:392.95+11:41
37  Sjoerd de GraafTerneuzen30.00minMse   10.600  5:402.94+11:44
38  Sebastian NijssenMiddelburg30.03minM45   10.582  5:402.94+11:47
39  Jacky DoomsSluiskil30.17minMse   10.501  5:432.92+12:01
40  Cindy van de BrandeWalsoorden30.20minVse   10.484  5:432.91+12:04
41  Jan van JoleKloosterzande30.51minMse   10.308  5:492.86+12:35
42  Maaike de RoeckKloosterzande30.53minVse   10.297  5:502.86+12:37
43  Lisette de Bakker MaljaarKloosterzande30.56minVse   10.280  5:502.86+12:40
44  Bernadette SalomeKloosterzande30.59minV50   10.264  5:512.85+12:43
45  Laura der WeduweKloosterzande31.12minVse   10.192  5:532.83+12:56
46  Wendeline RoctusKloosterzande31.14minVse   10.181  5:542.83+12:58
47  Karin VerasselKloosterzande31.36minVse   10.063  5:582.80+13:20
48  Nicole de NijsNoordstraat31.50minVse   9.990  6:002.77+13:34
49  Fleur SmitsKloosterzande32.12minVse   9.876  6:052.74+13:56
50  Petra HemelaarVogelwaarde32.16minVse   9.855  6:052.74+14:00
51  Marian van VorenTerneuzen32.32minVse   9.775  6:082.72+14:16
52  Ine de DeyneKemzeke32.48minVse   9.695  6:112.69+14:32
53  Nadine BaertKloosterzande33.16minVse   9.559  6:172.66+15:00
54  Diana de VosKloosterzande33.59minVse   9.358  6:252.60+15:43
55  Tamara de WolfHulst34.46minVse   9.147  6:342.54+16:30
56  Daphne BoddaertSint Jansteen34.47minVse   9.142  6:342.54+16:31
57  Mia van BelleVlissingen36.05minV65   8.813  6:482.45+17:49
58  Aime SamsonSint-Pauwels36.31minMse   8.708  6:532.42+18:15
59  Greta de VijlderSint-Gillis-Waas36.59minVse   8.598  6:592.39+18:43
Mannen: 35 (59.32%) => M40=1 - M45=1 - M55=1 - M60=2 - M65=1 - Mse=29
Vrouwen: 24 (40.68%) => V50=2 - V60=1 - V65=1 - Vse=20

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.178 seconden nodig om deze lijst met 101 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020