donderdag 21 november 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 07-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand (76)
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (78)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg (108)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Hulsterloo Loop

Nieuw-Namen, zaterdag 19 oktober 2019 - Organisatie: Hulsterloo
12.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Wim VercruyssenNieuw-Namen46.27minM45   16.017  3:454.45-
2  Peter MeeuwsenKrabbendijke47.04minMse   15.807  3:484.39+0:37
3  Andy HuybensBeveren47.50minM45   15.554  3:514.32+1:23
4  Joris Zaman Nieuw-Namen48.11minV40   15.441  3:534.29+1:44
5  Marnix Van den BrandeTerneuzen48.24minMse   15.372  3:544.27+1:57
6  Thomas WulffraatTerneuzen48.26minM35   15.361  3:544.27+1:59
7  Steven MoeraertLovendegem49.15minM45   15.107  3:584.20+2:48
8  Sander van DoornZaamslag50.23minM35   14.767  4:044.10+3:56
9  Geert WaelputAxel50.54minV45   14.617  4:064.06+4:27
10  Menno den DekkerTerneuzen 52.52minM45   14.073  4:163.91+6:25
11  Sharon BogaertStekene52.52minV35   14.073  4:163.91+6:25
12  Danny MeeusNijlen 55.14minM55   13.470  4:273.74+8:47
13  Luc DhontZaffelaere55.30minMse   13.405  4:293.72+9:03
14  Daoul De WildeZele56.26minM55   13.184  4:333.66+9:59
15  Patrick MichielsNieuw-Namen56.40minM45   13.129  4:343.65+10:13
16  Patrick van RemortelHulst56.47minM55   13.102  4:353.64+10:20
17  Renate Van HuffelSint Jansteen56.49minV35   13.095  4:353.64+10:22
18  Jos WynsHallaard57.00minM65   13.053  4:363.63+10:33
19  Tom ErpelinckSint Jansteen57.13minMse   13.003  4:373.61+10:46
20  Kris GoossensKieldrecht57.37minM35   12.913  4:393.59+11:10
21  Kees van der HeijdenVlissingen57.48minM55   12.872  4:403.58+11:21
22  Peter van den BergHulst57.55minM45   12.846  4:403.57+11:28
23  Marco WautersVogelwaarde58.17minM45   12.765  4:423.55+11:50
24  Gino DhanisSint Jansteen58.44minM55   12.667  4:443.52+12:17
25  Frank SchoofDestelbergen58.49minM45   12.649  4:453.51+12:22
26  Jaap van der VeenTerneuzen59.21minM50   12.536  4:473.48+12:54
27  Eddy de CaluweOssenisse1.01.11minM55   12.160  4:563.38+14:44
28  Age BaltHulst1.01.26minM55   12.111  4:573.36+14:59
29  Dennie KnolHulst1.01.27minM35   12.107  4:573.36+15:00
30  Carmen BogaertStekene1.01.43minV45   12.055  4:593.35+15:16
31  Frans VerwilligenHulst1.01.43minM55   12.055  4:593.35+15:16
32  Frank BoerebachHoek1.03.02minM55   11.803  5:053.28+16:35
33  Paul ObbelsNijlen1.03.54minM65   11.643  5:093.23+17:27
34  Jan BoonmanAxel1.04.31minM65   11.532  5:123.20+18:04
35  Willy MerckxStekene1.04.59minM65   11.449  5:143.18+18:32
36  Filip ClaeysSint-Laureins1.06.10minM45   11.244  5:203.12+19:43
37  Wim StrobbeKloosterzande1.06.50minM55   11.132  5:233.09+20:23
38  Michel FieretTerneuzen1.06.55minM45   11.118  5:243.09+20:28
39  Johnny DoomsTerneuzen1.07.20minM65   11.050  5:263.07+20:53
40  Danny van WaterschootHulst1.07.30minM35   11.022  5:273.06+21:03
41  Piet BosschaertEeklo1.08.08minM45   10.920  5:303.03+21:41
42  Jacques ZamanTerneuzen1.08.44minM55   10.824  5:333.01+22:17
43  Jilt PrinsVogelwaarde1.09.26minM55   10.715  5:362.98+22:59
44  Lauran Van den DriesKloosterzande1.10.49minM55   10.506  5:432.92+24:22
45  Ko De KoeyerZaamslag1.11.23minM65   10.423  5:452.90+24:56
46  Els ZweistraTerneuzen1.11.33minV60   10.398  5:462.89+25:06
47  Rudy vande VeldeWachtebeke1.12.59minMse   10.194  5:532.83+26:32
48  Frederik van de VeldeKluizen1.15.59minM35   9.792  6:082.72+29:32
49  Louis van der SteenGent1.18.40minM65   9.458  6:212.63+32:13
Mannen: 43 (87.76%) => M35=6 - M45=11 - M50=1 - M55=13 - M65=7 - Mse=5
Vrouwen: 6 (12.24%) => V35=2 - V40=1 - V45=2 - V60=1

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

12.4 km

2019Wim Vercruyssen46:27Peter Meeuwsen47:04Andy Huybens47:50Joris Zaman 48:1149
2018Liam de Mey45:45Wim Vercruyssen46:35Sander van Doorn47:03Saskia Vercammen54:1644
2017Liam de Mey47:12Wim Vercruyssen48:32Sander van Doorn48:49Renate van Huffel59:5055
2016Sander Post44:59Henk de Brauwer48:12Andy Huybens48:24Martine Boute59:2463
2015Thijs Verbeeck43:14Edwin de la Ruelle44:36Sander Post44:38Ingrid IJsebaert54:3261
2014Liam de Mey48:35Benny Thuy48:37Sander Post49:49Frank van den Branden52:0666
2013Jordi Van Guyse46:34Peter de Vet47:36Liam De Mey48:09Patrick van de Veire59:2669
7.4 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Dieter StaelensOedelem26.14minM35   16.925  3:334.70-
2  Jordy LeenknechtHulst28.26minM35   15.615  3:514.34+2:12
3  Erwin HaersAmersfoort28.30minMse   15.579  3:514.33+2:16
4  Dennis VlassenroodSint Jansteen29.01minM40   15.302  3:554.25+2:47
5  Matti BuysseStekene29.28minM35   15.068  3:594.19+3:14
6  Kuurt VermeulenSint-Niklaas29.36minMse   15.000  4:004.17+3:22
7  Heidi de PoorterGentbrugge30.23minV35   14.613  4:064.06+4:09
8  Paul HaertjensBoekhoute31.04minM55   14.292  4:123.97+4:50
9  Stijn VermeerschDenderleeuw31.36minM35   14.051  4:163.90+5:22
10  Thierry de CaluweTerneuzen31.43minMse   13.999  4:173.89+5:29
11  Joakim van GasseSint-Pauwels32.02minM35   13.861  4:203.85+5:48
12  Michiel van OasseKieldracht32.04minMse   13.846  4:203.85+5:50
13  Cedric de BeeldeSint-Niklaas32.41minMse   13.585  4:253.77+6:27
14  Omar RoelsHulst32.46minM45   13.550  4:263.76+6:32
15  Natasja de BooijWalsoorden32.50minV45   13.523  4:263.76+6:36
16  Rudi de CaluweSas van Gent32.55minM55   13.489  4:273.75+6:41
17  Martin NoensKemzeke33.18minM45   13.333  4:303.70+7:04
18  Irma KarahotkaZottegem33.44minV55   13.162  4:343.66+7:30
19  Jochen de BeeldeSint-Niklaas33.55minMse   13.091  4:353.64+7:41
20  Paul SmetHaasdonk33.57minM65   13.078  4:353.63+7:43
21  Dimitri CuyversStekene34.53minM35   12.728  4:433.54+8:39
22  Wim van de VeireBentile34.57minM35   12.704  4:433.53+8:43
23  Nathan van de WalleNieuw-Namen35.06minMse   12.650  4:453.51+8:52
24  Marc WelvaertOosteeklo35.40minM55   12.449  4:493.46+9:26
26  David LeenknechtNieuw-Namen36.05minM35   12.305  4:533.42+9:51
27  Theo van de KraagKloosterzande36.44minM35   12.087  4:583.36+10:30
28  Rony AdriaenssensLokeren37.11minM55   11.941  5:013.32+10:57
29  Donny BuysroggeKoewacht37.20minM35   11.893  5:033.30+11:06
30  Martin de VosStekene37.50minM55   11.736  5:073.26+11:36
31  Patrick van de VeireSint-Jan in Eremo37.52minM55   11.725  5:073.26+11:38
32  Leo KaijserTerneuzen38.05minM55   11.659  5:093.24+11:51
33  Bennie BouterseTerneuzen38.09minM45   11.638  5:093.23+11:55
34  Jack de BooijHulst38.11minM65   11.628  5:103.23+11:57
35  Jacco PijpelinkZaamslag38.12minMse   11.623  5:103.23+11:58
36  Freer van RoeyenAxel38.16minM45   11.603  5:103.22+12:02
37  Rudy BuysseKieldrecht38.18minM65   11.593  5:113.22+12:04
38  Marianne KnijffPhilippine38.55minV55   11.409  5:163.17+12:41
39  Ludwig van GeyteZele39.01minM55   11.380  5:163.16+12:47
40  Dennis MangnusNieuw-Namen39.14minM35   11.317  5:183.14+13:00
41  Dave de RooyNieuw-Namen39.16minM45   11.307  5:183.14+13:02
42  Wanda ZegersTerneuzen39.20minV45   11.288  5:193.14+13:06
43  Arlette HendrickxHallaar39.48minV55   11.156  5:233.10+13:34
44  Manon HeyensSint Jansteen39.49minV35   11.151  5:233.10+13:35
45  Iris CooneHulst40.09minV35   11.059  5:263.07+13:55
48  Annelies RombautKieldrecht41.35minV65   10.677  5:372.97+15:21
49  Carla ZegersKoewacht41.43minV50   10.643  5:382.96+15:29
50  Isabelle de BuckSint-Laureins42.01minV45   10.567  5:412.94+15:47
51  Ron SalomeKloosterzande42.04minM55   10.555  5:412.93+15:50
52  Daan DielemanZaamslag42.14minM65   10.513  5:422.92+16:00
53  Didier van NieuwenhuyzeAssenede43.10minM55   10.286  5:502.86+16:56
54  Wendeline RoctusKloosterzande43.26minV45   10.223  5:522.84+17:12
55  Bernadette SalomeKloosterzande44.21minV50   10.011  6:002.78+18:07
56  Marleen WillemsEeklo44.26minV45   9.992  6:002.78+18:12
57  Romain BolssensKieldrecht44.44minM55   9.925  6:032.76+18:30
58  Ine de DeyneKemzeke44.49minV65   9.907  6:032.75+18:35
59  Anita WielesPhilippine45.20minV55   9.794  6:082.72+19:06
60  Isabelle JacobsLokeren45.53minV55   9.677  6:122.69+19:39
61  Mia GelaudeOosteeklo46.34minV45   9.535  6:182.65+20:20
62  Claire MartensBoekhoute46.39minV45   9.518  6:182.64+20:25
63  Maria van BelleErtvelde47.39minV65   9.318  6:262.59+21:25
64  Aime SamsonSint-Pauwels47.56minM65   9.263  6:292.57+21:42
65  Lian WillemsHulst48.16minMse   9.199  6:312.56+22:02
66  Petra van BeljouwKloosterzande51.36minV45   8.605  6:582.39+25:22
67  Dominique van den DaeleWachtebeke52.35minV45   8.444  7:062.35+26:21
68  Nancy AsselmanMoerbeke52.38minV45   8.436  7:072.34+26:24
70  Greta De VijlderSint-Gillis-Waas54.07minV65   8.204  7:192.28+27:53
71  Rita van AvermaeteAssenede1.05.55minV65   6.736  8:541.87+39:41
72  Guy GaelensGentbrugge1.16.07minM55   5.833  0:171.62+49:53
Mannen: 43 (63.24%) => M35=11 - M40=1 - M45=5 - M55=12 - M65=5 - Mse=9
Vrouwen: 29 (42.65%) => V25=3 - V25-=1 - V35=3 - V45=10 - V50=2 - V55=5 - V65=5

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.143 seconden nodig om deze lijst met 117 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Roose: De Belangrijkste Kilometer..
Jos den Hollander: De Belangrijkste Kilometer..
Jan Heshof: De Belangrijkste Kilometer..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
15 km Lion Baas (PR 1.00.39)1.01.34  M40
10 km Hein van Uffelen (PR)39.27  Mse
10 km Theo den Herder (PR 37.27)43.00  M65
10 km Peter Noordijke (PR)47.04  M55
5 km Robin Jonkers (PR)19.34  Mse
5 km Martin Stroosnijder (PR 20.58)21.19  Mse
5 km Tara Schuilwerve (PR)22.11  Vse
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
marath Erwin Harmes (PR 2.29.50)2.38.55  M35
marath Johan van de Woestijne (PR 3.05.00)3.24.59  Mse
marath Marcel Adriaanse (PR 2.57.46)3.31.35  M45
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
halve Wim van Sparrentak (PR 1.14.32)1.20.47  M50
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.40  M35
halve John Guequierre (PR 1.17.01)1.51.07  M65
halve Hans Minnaard (PR 1.39.20)1.52.34  M55
halve Piet Beijer (PR 1.46.43)2.02.23  M70
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
Atletiek Zeeland © 2019