zaterdag 25 februari 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
24-02: Trainingswedstrijden
05-02: Tim Pleijte wint opnieuw de Halve van Cadzand (video)
30-01: Marijke de Visser wint Mastboscross
23-01: Veel prijzen, beetje aanpassen en wat is het snel voorbij
18-01: Tim van den Broeke: Ritme houden berg op is het belangrijkste
16-01: Modderparcours voor spikes of keihard als ijs?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-02: Halve Marathon Axel
zo 26-02: 6e Trail By The Sea Burgh-Haamstede
za 04-03: Scheldesportloop Terneuzen
za 04-03: 28e Kustcross Vlissingen
za 11-03: 45e Pannekoekloop Westenschouwen
za 11-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 11-03: Krokusloop Hulst
zo 12-03: Natuurloop Cadzand
zo 12-03: 43e CPC Loop Den Haag
za 18-03: 2e Dow trimloop Terneuzen
za 18-03: 50e Massaloop Oostkapelle
zo 19-03: 3e Stevensloop Nijmegen
zo 19-03: 24e Zwinstedenloop Sluis
za 25-03: Brooklyn Run Domburg
za 25-03: 25 km van Hulst
za 25-03: 5e Orionloop Heinkenszand
za 25-03: 6e 10 van BRU Bruinisse
zo 26-03: 12e Venloop
za 01-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
za 01-04: 11e Oosterscheldeloop Goes
Recente uitslagen meer uitslagen
za 25-02: Halve Marathon Axel
za 18-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (121)
za 11-02: 23e Grevelingen cross Bruinisse (93)
zo 05-02: 26e Midwinter Halve Marathon Cadzand (380)
za 04-02: 19e Rammekensloop Ritthem (281)
za 04-02: Berlaerloop Koewacht (92)
za 04-02: 12e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen (110)
za 28-01: Scheldesport cross Terneuzen (77)
za 28-01: Eugene Vink Memorial Westdorpe (130)
zo 22-01: 6e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (88)
za 21-01: 1e Dow trimloop Terneuzen (90)
za 14-01: 19e Steense Rattenloop Sint Jansteen (73)
za 14-01: 45e Deltacross Westenschouwen (196)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Uitslag is nog niet beschikbaar.

 
Laatste reacties:
Erwin Harmes: Trainingswedstrijden..
Erwin Harmes: Trainingswedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (13)
12-02: 40e Groet uit Schoorl Run (5)
12-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (9)
11-02: Heinenoordtunnelloop Oud-Beijerland (2)
05-02: 44e Midwinter Marathon Apeldoorn (9)
05-02: 10 EM van Brielle (1)
29-01: 48e Mastbos Cross Breda (17)
28-01: Sri Chinmoy Marathon Amsterdam (1)
28-01: PEC 1910 Indoor Apeldoorn (2)
22-01: C/D-indoorwedstrijd Apeldoorn (4)
15-01: 53e Abdijcross Kerkrade (8)
08-01: 45e Halve van Egmond (19)
31-12: 36e Sylvestercross Soest (10)
31-12: Oliebollenloop Weert (1)
30-12: Oudejaarsloop Vorden (1)
23-12: 3e Serious Request Goes (42)
18-12: 11e Spark marathon Spijkenisse (14)
17-12: 23e Pallandtloop Middelharnis (3)
17-12: Linschotenloop (1)
11-12: 29e Bruggenloop Rotterdam (138)
Atletiek Zeeland © 2017