vrijdag 27 maart 2015 Home | Algemeen | Forum | Login | Links | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | Weer | Zeeuwse Ranglijsten | Zoeken+
 
Recent nieuws meer nieuws
25-03: Erwin Harmes onheus bejegend door Dynamica bestuur?
18-03: Crossen in Zeeland
16-03: Tommy Staal geeft 43e Pannekoekloop nog beetje kleur
15-03: Belgen overheersen Zwinstedenloop
11-03: Tim Pleijte overklast Martijn de Kok en Erwin Harmes in 26e Kustcross
01-03: North C trail in Koksijde groot succes
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 28-03: 25 km van Hulst
za 28-03: 4e 10 van BRU Bruinisse
zo 29-03: 3e Ladiesrun Goes
za 04-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
ma 06-04: Paas Kustloop Breskens
za 11-04: 9e Oosterscheldeloop Goes
zo 12-04: 35e Marathon Rotterdam
wo 15-04: Pink Run Heinkenszand
za 18-04: 7e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 24-04: 4e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 25-04: Baanwedstrijd Zierikzee
za 25-04: Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 26-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 26-04: 4e Zwaakse Weel loop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 21-03: 11e Ropakustrun Zoutelande (84)
za 21-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (94)
zo 15-03: 22e Zwinstedenloop Sluis (109)
za 14-03: 43e Pannekoekenmolenloop Westenschouwen (261)
za 07-03: 26e Kustcross Vlissingen (94)
za 07-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (123)
za 28-02: 48e Massaloop Oostkapelle (179)
za 28-02: Halve van Axel (217)
za 21-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (103)
za 21-02: 4e Trail By The Sea Burgh-Haamstede (742)
zo 15-02: 4e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (54)
za 14-02: 21e Grevelingen cross Bruinisse (126)
za 14-02: Erpelkappersloop Axel (214)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Uitslag is nog niet beschikbaar.
 
Laatste forumberichten:
Marco Geldof: Erwin Harmes Onheus Bejegend D..
Johan Bouterse: Erwin Harmes Onheus Bejegend D..
Johan Antheunisse: Erwin Harmes Onheus Bejegend D..
Rob Musters: Erwin Harmes Onheus Bejegend D..
Sjaak Sinke: Erwin Harmes Onheus Bejegend D..
Sjaak Brouwer: Erwin Harmes Onheus Bejegend D..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-03: Marathon Utrecht (6)
halve Duncan Lau1.34.22  M40
halve Sabine Vasseur (PR)1.46.01  Vse
halve Rob Zomer (PR)1.51.48  M55
marath Robert Carol3.24.33  M50
marath Rob van 't Veen (PR)3.29.00  M35
marath Hans Minnaard (PR)3.50.23  M55
22-03: Maratona di Roma Rome (1)
marath Marco Geldof (PR)2.48.22  M45
22-03: Venloop (12)
15-03: Stevensloop Nijmegen (10)
14-03: Sallandtrail Nijverdal (4)
14-03: Halve van Hercules Dordrecht (4)
08-03: 30 van Tilburg (4)
08-03: 41e CPC Loop Den Haag (125)
01-03: Oostende-Brugge Ten Miles (4)
28-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (13)
22-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
15-02: Halve Marathon Barcelona (1)
08-02: 38e Groet uit Schoorl Run (6)
08-02: 10 EM van Brielle (1)
07-02: 14e Heinenoordtunnelloop Oud-Beijerland (2)
06-02: BK indoor studenten Gent (2)
01-02: Midwinter Marathon Apeldoorn (15)
01-02: 46e Mastbos Cross Breda (6)
25-01: Gran Canaria Maraton (1)
18-01: 51e Abdijcross Kerkrade (15)
Atletiek Zeeland © 2015