dinsdag 21 januari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe
zo 26-01: 50e Mastbos Cross Breda
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 08-02: Erpelkappersloop Axel
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse
zo 09-02: 43e Groet uit Schoorl Run
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
za 04-01: 59e Wallenloop Goes (163)
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant (182)
di 31-12: Tankloop Westkapelle (398)
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet (127)
za 28-12: Eindejaarscross Axel (170)
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek (550)
za 21-12: 20e Aagtekerke Run (570)
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel (68)
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen (81)
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen (131)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Halve van Renesse

Renesse, zaterdag 2 juni 2012 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Neals StrikBaarn1.12.09minM35   17.545  3:254.87738
2  Michel Schrier (PR 1.07.37) Vlissingen1.12.51minMse   17.376  3:274.83715
3  Pascal van Troost (PR 1.09.40) s-Gravenhage1.14.44minMse   16.938  3:334.71655
4  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.15.02minMse   16.871  3:334.69646
5  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.16.05minMse   16.638  3:364.62614
6  Fouad FertouteOud-Beijerland1.17.09minM35   16.408  3:394.56583
7  Tjitte van den Buys (PR 1.17.09) Middelburg1.17.13minMse   16.393  3:404.55581
8  Marco BarendregtHoogvliet Rotterdam1.17.36minMse   16.313  3:414.53570
9  Adriaan van Keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.18.41minMse   16.088  3:444.47539
10  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.19.11minM40   15.986  3:454.44525
11  Leo SmetsOlen1.19.15minM45   15.973  3:454.44523
12  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.19.51minM40   15.853  3:474.40506
13  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.21.41minMse   15.497  3:524.30458
14  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.21.49minM40   15.472  3:534.30454
15  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.22.25minV35   15.359  3:544.27692
16  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.22.27minM45   15.353  3:544.26438
17  Maarten KrijnenHellevoetsluis1.24.22minM40   15.004  4:004.17391
18  Jorik HuizingaDoetinchem1.24.35minM35   14.966  4:014.16386
19  Edward de Leng (PR 1.22.54) Koudekerke1.25.15minM45   14.849  4:024.12370
20  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.25.20minM40   14.834  4:034.12368
21  Jasper EngelAmsterdam1.25.21minM35   14.831  4:034.12368
22  Leo de Leeuw (PR 1.10.15) Wolphaartsdijk1.25.29minM50   14.808  4:034.11364
23  Arne GeerlingsViersel1.25.53minMse   14.739  4:044.09355
24  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.26.19minM45   14.665  4:054.07345
25  Matthias AmoneitBochum1.26.27minMse   14.643  4:064.07342
26  Tom GlimmerveenSchiedam1.27.14minM40   14.511  4:084.03325
27  Bert HederikBarendrecht1.27.17minM45   14.503  4:084.03324
28  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.27.37minM40   14.448  4:094.01317
29  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.28.03minM35   14.376  4:103.99308
30  Marianne de Kok (PR 1.22.13) Lewedorp1.28.03minV40   14.376  4:103.99541
31  Hayo den BoeftGouda1.28.04minM45   14.374  4:103.99307
32  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.29.23minM40   14.162  4:143.93280
33  Don CroesBrielle1.29.24minM45   14.159  4:143.93280
34  Serge du PonGorinchem1.29.29minMse   14.146  4:143.93278
35  Erik GroenewegOud-Beijerland1.29.44minM35   14.107  4:153.92273
36  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.29.50minM35   14.091  4:153.91271
37  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.29.50minM45   14.091  4:153.91271
38  Leon Bal (PR 1.29.34) Bruinisse1.29.57minMse   14.073  4:163.91269
39  Simon De Clerck (PR 1.21.51) Nieuwvliet1.30.14minMse   14.029  4:173.90263
40  René den Hollander (PR 1.27.48) Meliskerke1.30.46minMse   13.946  4:183.87253
41  Vanessa HartmanBrielle1.31.06minV35   13.895  4:193.86467
42  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.31.23minM45   13.852  4:203.85241
44  Maurice van den Berge (PR)Goes1.31.45minMse   13.797  4:213.83234
43  Jaap HoekGoedereede1.31.50minM50   13.784  4:213.83232
45  Archie Staal (PR 1.25.05) Burgh-Haamstede1.32.13minM45   13.727  4:223.81225
46  Nico van den BOSPapendrecht1.32.20minM60   13.710  4:233.81223
47  Han van der WeckMaassluis1.32.25minM55   13.697  4:233.80222
48  Peter KaljouwLeiderdorp1.32.25minM50   13.697  4:233.80222
49  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) Wissenkerke1.33.19minM45   13.565  4:253.77206
50  Jos Grootjans (PR 1.32.18) Westkapelle1.33.28minM55   13.543  4:263.76203
51  Emiel Flipse (PR 1.24.57) Vlissingen1.33.30minMse   13.539  4:263.76203
52  Wim van RuivenOud-Beijerland1.33.45minM50   13.502  4:273.75198
53  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.33.59minM50   13.469  4:273.74194
55  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.34.01minM45   13.464  4:273.74194
56  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.34.01minM60   13.464  4:273.74194
54  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel1.34.03minM55   13.459  4:273.74193
57  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.34.20minM40   13.419  4:283.73188
58  Thijs-Jan GerbrandsLeidschendam1.34.27minMse   13.402  4:293.72186
62  Leon Loeve (PR 1.29.49) Burgh-Haamstede1.34.48minM35   13.353  4:303.71181
59  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02) Yerseke1.34.52minMse   13.343  4:303.71180
61  Philipp JaegerDusseldorf1.35.07minM45   13.308  4:313.70176
60  Tom RunderkampBreda1.35.08minM40   13.306  4:313.70175
63  Martine Lust (PR 1.31.35) Brielle1.35.14minV45   13.292  4:313.69375
64  Jan van GentOud-Beijerland1.35.14minM50   13.292  4:313.69174
65  Theo Peters (PR 1.34.11) Spijkenisse1.35.19minM50   13.280  4:313.69172
66  Pieter Goud (PR 1.31.04) Oostdijk1.35.19minMse   13.280  4:313.69172
67  Jos HilberdingSchiedam1.35.45minM50   13.220  4:323.67166
68  Petra Rasenberg (PR 1.29.44) Terneuzen1.35.46minV45   13.218  4:323.67364
70  André BijlDordrecht1.35.52minM40   13.204  4:333.67164
69  Axel AertsMinderhout1.35.56minMse   13.195  4:333.67163
71  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.36.18minM40   13.145  4:343.65157
72  Thomas Stoffels (debuut) Wolphaartsdijk1.36.21minMse   13.138  4:343.65156
73  Erwin van de SandeZaltbommel1.36.45minM40   13.084  4:353.63150
74  Alex de LangenOud-Beijerland1.36.45minM45   13.084  4:353.63150
75  Robert van den TillaartRotterdam1.36.50minM40   13.072  4:353.63149
76  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen1.36.56minM50   13.059  4:363.63148
77  Edwin Ruppert (PR 1.30.50) Vlissingen1.37.00minM40   13.050  4:363.63147
78  Wim Tempelaar (PR 1.32.05) Vlissingen1.37.03minM55   13.043  4:363.62146
81  Danny Breen (debuut) Goes1.37.13minM45   13.021  4:363.62143
79  Joep BarendseDe Bilt1.37.15minM55   13.016  4:373.62143
80  Michel Velkers (PR 1.27.15) s-Heer Arendskerke1.37.16minM35   13.014  4:373.62143
82  Marcel PickkersZwijndrecht1.37.30minM40   12.983  4:373.61139
83  Leon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.37.47minM35   12.945  4:383.60135
84  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.37.49minV35   12.941  4:383.59323
85  Cees KoomanSteenbergen1.37.50minM55   12.939  4:383.59135
89  Peeters HansRetie1.37.50minMse   12.939  4:383.59135
88  Simon van BovenNijkerk1.37.58minM55   12.921  4:393.59133
86  Fred Bastemeijer (PR 1.36.17) Zierikzee1.38.01minM65   12.915  4:393.59132
87  Jos EradesEllemeet1.38.11minMse   12.893  4:393.58130
90  Seth Dijkstra (PR 1.31.30) Middelburg1.38.40minM40   12.830  4:413.56123
93  Marcel TundermanDen Bommel1.38.45minM45   12.819  4:413.56122
91  Cor BerrevoetsRotterdam1.38.46minM40   12.817  4:413.56122
92  Roland GroenBrielle1.39.03minM45   12.780  4:423.55118
99  Peter VerschoorZwijndrecht1.39.17minM40   12.750  4:423.54115
94  Daan GutierrezHeesch1.39.36minM35   12.709  4:433.53111
95  Jeroen Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.39.38minM40   12.705  4:433.53111
97  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.39.38minM60   12.705  4:433.53111
96  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.39.41minM55   12.699  4:433.53110
98  Dennis Plessius (PR 1.35.21) s-Heer Arendskerke1.39.49minM40   12.682  4:443.52108
100  Bert van Gorsel (PR 1.37.46) Vlissingen1.40.01minM50   12.656  4:443.52106
101  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.40.06minM40   12.646  4:453.51105
104  Geert DekkerDordrecht1.40.10minM50   12.637  4:453.51104
102  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.40.18minM50   12.621  4:453.51102
103  Ton van Os (PR 1.26.51) Poortvliet1.40.36minM45   12.583  4:463.5099
107  Willem BiemoltUtrecht1.40.42minM45   12.571  4:463.4997
105  Armand StolkOud-Beijerland1.40.46minM55   12.562  4:473.4997
106  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.40.51minM45   12.552  4:473.4996
117  Leendert van den BergSpijkenisse1.40.53minM40   12.548  4:473.4995
109  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.41.03minM45   12.527  4:473.4893
108  Leon de munnik (PR 1.32.25) Nieuwerkerk1.41.05minM40   12.523  4:473.4893
110  Lotte SchermeijRotterdam1.41.12minVse   12.508  4:483.47261
111  Frank HilkmannRotterdam1.41.13minMse   12.506  4:483.4791
112  Bonno OdijkPuttershoek1.41.22minM45   12.488  4:483.4790
113  Denis GerritsenEindhoven1.41.24minMse   12.484  4:483.4789
114  Stefan van der voornDen Bommel1.41.29minM35   12.473  4:493.4688
115  Jos BuijksRaamsdonksveer1.41.29minM55   12.473  4:493.4688
118  Sander GerritsenEtten-Leur1.41.32minM35   12.467  4:493.4688
116  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.41.43minMse   12.445  4:493.4686
126  Niels WilleboordseUtrecht1.41.49minMse   12.433  4:503.4585
127  Eric de Visser (PR)Domburg1.41.54minMse   12.422  4:503.4584
120  Janny StraatsmaRosmalen1.41.55minV40   12.420  4:503.45248
119  Peter BootOud-Beijerland1.41.57minM35   12.416  4:503.4583
129  Paul Jumelet (PR 1.26.51) Westkapelle1.41.57minMse   12.416  4:503.4583
122  Renate de Wilde (PR)Wilhelminadorp1.41.59minVse   12.412  4:503.45247
123  Nadine de Wilde (PR 1.39.02) Oss1.41.59minVse   12.412  4:503.45247
121  Dries Van BavelMinderhout1.42.00minMse   12.410  4:503.4582
125  Willem van der VaartVlaardingen1.42.05minM50   12.400  4:503.4482
124  Tanja de JongNumansdorp1.42.14minV45   12.382  4:513.44243
131  Remco Kooman (PR 1.39.51) Scharendijke1.42.17minM35   12.376  4:513.4479
128  Jack van DuurenPoortugaal1.42.22minMse   12.366  4:513.4378
130  Remco van der VeldenSchiedam1.42.29minM40   12.352  4:513.4377
133  Arie KampsSpijkenisse1.42.30minM55   12.350  4:523.4377
132  Edwin Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.42.41minM35   12.328  4:523.4275
134  Marcel Engel (PR 1.39.46) Zierikzee1.42.52minM45   12.306  4:533.4273
136  Daniel den HollanderHendrik-Ido-Ambacht1.42.58minMse   12.294  4:533.4172
135  Jacqueline van Os (PR 1.35.32) Poortvliet1.43.01minV45   12.288  4:533.41230
138  Piet van der VeldenRotterdam1.43.24minM50   12.242  4:543.4068
137  Erwin Schell (PR 1.39.14) Zierikzee1.43.29minM50   12.232  4:543.4067
140  Jan Koen de Graaf (PR)Middelburg1.43.37minM45   12.217  4:553.3966
148  Hans Holwerda (PR)Rotterdam1.43.50minMse   12.191  4:553.3964
139  Cor Schipper (PR 1.17.34) Middelburg1.43.53minM50   12.185  4:553.3863
141  Martijn de Widt (PR 1.38.55) Zierikzee1.43.53minM35   12.185  4:553.3863
152  Ben van der Kaa (PR 1.38.05) Rilland1.43.54minM45   12.183  4:553.3863
142  Jan de Vries (PR 1.37.54) Biggekerke1.44.04minM55   12.164  4:563.3861
143  Emiel Duit (PR 1.38.58) Vlissingen1.44.08minM40   12.156  4:563.3861
144  Wessel van KralingenPernis Rotterdam1.44.12minMse   12.148  4:563.3760
149  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.44.14minM45   12.144  4:563.3760
156  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.44.15minMse   12.142  4:563.3760
160  Mark OphorstDordrecht1.44.15minM40   12.142  4:563.3760
145  Arjen de Vos (PR 1.42.49) Zierikzee1.44.17minM45   12.139  4:573.3759
146  Peter Verhagen (debuut) Ouddorp1.44.17minM45   12.139  4:573.3759
154  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.44.26minM45   12.121  4:573.3758
147  Kees DamenOud-Alblas1.44.37minM60   12.100  4:583.3656
155  Roel Zwier (PR 1.43.35) Zierikzee1.44.39minM45   12.096  4:583.3656
150  Justin QuintPoortugaal1.44.40minMse   12.094  4:583.3656
151  Rob FaasenTinte1.44.40minM50   12.094  4:583.3656
158  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.44.40minM40   12.094  4:583.3656
157  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.44.44minMse   12.086  4:583.3655
153  Ron KantDussen1.44.52minM40   12.071  4:583.3554
162  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.44.58minM60   12.060  4:593.3553
164  Rob van der Beijl (PR 1.43.26) Bruinisse1.44.58minM45   12.060  4:593.3553
159  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.45.01minM60   12.054  4:593.3553
161  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.45.08minM45   12.040  4:593.3452
166  Jan-willem de Valk (debuut) Oosterland1.45.10minMse   12.037  4:593.3451
172  Peter DiebelsLeiderdorp1.45.10minM50   12.037  4:593.3451
163  Ronald PolVlaardingen1.45.12minM50   12.033  4:593.3451
167  Richard van der Werf (PR 1.30.51) Oosterland1.45.14minMse   12.029  4:593.3451
165  Ronald HulsmannBrielle1.45.19minM40   12.019  5:003.3450
168  Rob Polak (PR)Vlissingen1.45.34minM50   11.991  5:003.3348
173  Nathalie TimmermansZuidland1.45.41minVse   11.978  5:013.33188
169  Aart EijgelsheimZwijndrecht1.45.42minM45   11.976  5:013.3347
171  Jan KlokHoeven1.45.47minM35   11.966  5:013.3246
170  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.45.49minM45   11.963  5:013.3246
174  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.45.57minM50   11.948  5:013.3245
175  Reinco Geschiere (PR 1.39.19) Serooskerke1.46.06minM45   11.931  5:023.3144
182  Nick Paulusse (PR 1.36.29) Oost-Souburg1.46.06minM40   11.931  5:023.3144
184  Christophe DecatOverijse1.46.22minM35   11.901  5:033.3141
176  Willem van de Plasse (PR)Wemeldinge1.46.27minMse   11.891  5:033.3041
179  Peter Rentmeester (PR 1.42.59) Yerseke1.46.31minM40   11.884  5:033.3040
188  Marco Walhout (PR 1.38.29) Vlissingen1.46.31minM40   11.884  5:033.3040
177  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.46.33minM55   11.880  5:033.3040
183  Gert Jan Marinisse (PR 1.44.26) Oost-Souburg1.46.33minM45   11.880  5:033.3040
181  John Sieling (PR 1.40.01) Middelburg1.46.38minM55   11.871  5:033.3039
187  Hans Steenblok (PR 1.37.57) Heinkenszand1.46.39minM40   11.869  5:033.3039
178  Dries Braats-Gravenhage1.46.43minM40   11.862  5:033.2939
185  Ronald Moerland (PR 1.36.06) Burgh-Haamstede1.46.48minM40   11.853  5:043.2938
180  Ronlald de RijkeMiddelburg1.46.49minM40   11.851  5:043.2938
192  John Kommer (PR 1.33.56) Zierikzee1.47.11minM40   11.810  5:053.2835
186  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.47.16minM55   11.801  5:053.2835
191  Rainer SzpoganMarl1.47.18minM50   11.797  5:053.2834
198  Frans Heijboer (PR 1.35.43) Poortvliet1.47.18minM50   11.797  5:053.2834
189  Roland DonkerRotterdam1.47.21minM50   11.792  5:053.2834
190  Frits de BoerRotterdam1.47.25minM50   11.784  5:053.2734
197  Fred van der ZeeDordrecht1.47.29minM45   11.777  5:063.2733
195  Robbert Vleugel (debuut) Wemeldinge1.47.31minMse   11.774  5:063.2733
194  Richard de Vlieger (PR 1.29.56) Lewedorp1.47.32minM40   11.772  5:063.2733
204  Ronny NeutsAverbode1.47.36minM55   11.764  5:063.2732
196  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.47.39minM50   11.759  5:063.2732
202  Ewoud spruijtenburgLeiden1.47.41minMse   11.755  5:063.2732
193  Peter van de Bosse (PR 1.42.02) Grijpskerke1.47.42minM45   11.753  5:063.2632
201  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.47.56minM35   11.728  5:073.2630
200  Marco Mandemaker (PR)s-Gravenpolder1.47.58minM45   11.724  5:073.2630
205  Andre JansenAbbenbroek1.48.01minM55   11.719  5:073.2630
199  Owen ThomasHellevoetsluis1.48.17minM40   11.690  5:083.2528
207  Ronald van NigtevechtAlmere1.48.20minM45   11.685  5:083.2528
216  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.48.26minM45   11.674  5:083.2427
208  Leen Meijers (PR 1.30.23) Veere1.48.31minM50   11.665  5:093.2426
203  André Crucq (PR 1.36.37) Vlissingen1.48.32minM60   11.663  5:093.2426
213  Sabine Hoeke HeruerLeiderdorp1.48.33minV40   11.661  5:093.24148
206  Ron de KoningSpijkenisse1.48.38minM55   11.653  5:093.2426
214  Peter de GrootBreda1.48.38minM45   11.653  5:093.2426
210  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.48.43minV40   11.644  5:093.23146
217  Jacco Baaij (PR 1.39.43) Sint-Annaland1.49.00minMse   11.613  5:103.2323
218  Coen Legemaates-Gravendeel1.49.00minMse   11.613  5:103.2323
212  Tonnie BraspennincxUlvenhout1.49.03minMse   11.608  5:103.2223
209  Theo Engel (PR 1.46.26) Zierikzee1.49.11minM45   11.594  5:113.2222
211  Harold Vermeulen (PR)Middelburg1.49.12minMse   11.592  5:113.2222
226  Cor van den NieuwenhuisenBest1.49.13minM50   11.590  5:113.2222
215  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen1.49.15minM50   11.587  5:113.2222
222  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.49.31minM50   11.559  5:113.2121
220  Chris Koppejan (PR 1.48.06) s-Gravenpolder1.49.34minM45   11.553  5:123.2120
228  Andre ArbmanBergschenhoek1.49.35minM55   11.551  5:123.2120
223  Johan SandersWoerden1.49.36minM45   11.550  5:123.2120
224  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede1.49.37minM35   11.548  5:123.2120
225  Ashok JodhaAmsterdam1.49.37minM50   11.548  5:123.2120
219  Niels GodijnPoortugaal1.49.38minMse   11.546  5:123.2120
229  Bram Nortier (PR 1.45.36) Burgh-Haamstede1.49.42minM40   11.539  5:123.2120
227  John van der VeenRidderkerk1.49.44minM50   11.536  5:123.2019
230  Jeroen Dalebout (debuut) Burgh-Haamstede1.49.44minMse   11.536  5:123.2019
221  Edwin Dorrepaal (PR 1.43.52) Schore1.49.51minM40   11.523  5:123.2019
233  Dexter Wessels-Gravenhage1.49.55minMse   11.516  5:133.2018
232  Gerard Wessel (debuut) s-Gravenhage1.49.57minM50   11.513  5:133.2018
240  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Westkapelle1.49.58minM50   11.511  5:133.2018
241  Bas Legemaate (PR 1.48.16) Zierikzee1.50.10minMse   11.490  5:133.1917
243  Bob Boekema (PR)Veere1.50.13minMse   11.485  5:133.1917
235  Hannie den HaanOostvoorne1.50.22minV55   11.469  5:143.19125
231  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.50.23minM50   11.468  5:143.1916
242  Jorien van den DoelVlaardingen1.50.24minV45   11.466  5:143.19125
236  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle1.50.27minM35   11.461  5:143.1816
239  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.50.27minM35   11.461  5:143.1816
234  John SlootmakerSchiedam1.50.32minM40   11.452  5:143.1815
238  Frank Ock (PR 1.38.20) Vlissingen1.50.42minM45   11.435  5:153.1815
237  Ab Duinhouwer (PR 1.44.34) Nieuwerkerk1.50.45minM45   11.430  5:153.1714
247  Jaco Heijboer (PR 1.39.03) Sint-Annaland1.50.50minMse   11.421  5:153.1714
244  John Scheffers (PR 1.40.14) Zierikzee1.50.54minM50   11.414  5:153.1714
249  Martijn WijnmaalenRotterdam1.50.54minM35   11.414  5:153.1714
245  Edwin van de Ven (PR 1.49.38) Serooskerke1.50.55minM40   11.413  5:153.1714
248  Mart van de KampGouda1.50.58minM45   11.407  5:163.1713
246  Boudewijn BaanEtten-Leur1.51.05minM50   11.395  5:163.1713
251  Jeroen HooijerBaarn1.51.09minM45   11.389  5:163.1613
256  Chris Dek (PR 1.39.34) Kapelle-Biezelinge1.51.14minMse   11.380  5:163.1612
255  Matthias SchuyHattingen1.51.23minM35   11.365  5:173.1612
253  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.51.29minMse   11.355  5:173.1511
252  Jan BrilmanHendrik-Ido-Ambacht1.51.31minM50   11.351  5:173.1511
259  Isto Knaap (PR 1.44.00) Goes1.51.35minM50   11.344  5:173.1511
250  Walter Plessius (PR 1.48.25) Kattendijke1.51.38minM35   11.339  5:173.1511
262  Vincent Barentsen (PR 1.41.10) Middelburg1.51.53minMse   11.314  5:183.1410
257  Reinier HamelinkPuttershoek1.52.07minMse   11.290  5:193.149
263  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.52.07minMse   11.290  5:193.149
254  Edith Margadant (PR 1.48.02) Dordrecht1.52.09minV55   11.287  5:193.14104
258  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.52.10minM40   11.285  5:193.139
267  Marcus SchlehoferWetter1.52.12minM45   11.282  5:193.138
261  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.52.15minV40   11.277  5:193.13103
272  Hugo de KokLeiderdorp1.52.17minMse   11.274  5:193.138
260  Cor van den Berge (PR 1.48.22) Goes1.52.19minM45   11.270  5:193.138
265  Reginald JankiAmsterdam1.52.25minM50   11.260  5:203.138
264  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke1.52.32minM65   11.249  5:203.127
273  Ferry KrosHellevoetsluis1.52.34minM45   11.245  5:203.127
269  Hans nielandHeinenoord1.52.44minM50   11.229  5:213.127
266  Tanny van As (PR 1.52.13) Tholen1.52.45minV35   11.227  5:213.1298
277  August de Jonges-Gravenhage1.52.54minMse   11.212  5:213.116
271  Ineke Tempelaar (PR 1.45.15) Vlissingen1.52.58minV55   11.206  5:213.1195
274  Sander Uitdenbogaards-Gravenhage1.53.00minM40   11.202  5:213.116
275  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.53.00minM50   11.202  5:213.116
279  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg1.53.00minMse   11.202  5:213.116
268  Marloes Priemis (PR 1.42.44) Renesse1.53.01minVse   11.201  5:213.1195
290  Floor GroeneveldZwijndrecht1.53.01minM45   11.201  5:213.116
278  Dick Termorshuizen (PR)Terneuzen1.53.03minM60   11.197  5:223.116
270  Xavi Company VidosaPuigmolto1.53.06minM50   11.192  5:223.116
289  André van WoudenbergRijswijk1.53.11minM35   11.184  5:223.115
276  Alex ElbersZuid-Beijerland1.53.12minM40   11.182  5:223.115
293  Rene OttoWoerden1.53.12minMse   11.182  5:223.115
281  Folkert van Meurss-Gravenhage1.53.14minMse   11.179  5:223.115
284  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.53.16minM50   11.176  5:223.105
285  Caroline Veringa (PR 1.46.33) Middelburg1.53.16minV35   11.176  5:223.1092
294  Rob SchutteLeiderdorp1.53.19minM50   11.171  5:223.105
286  Lems AndreNoordwelle1.53.26minM45   11.159  5:233.105
295  Frank JoswigOosterhout1.53.31minM40   11.151  5:233.104
280  Benny van Belzen (PR 1.52.33) Oost-Souburg1.53.36minM40   11.143  5:233.104
282  Marco de Smit (PR)Oost-Souburg1.53.41minM40   11.135  5:233.094
292  Jurgen van LeliveldHendrik-Ido-Ambacht1.53.42minM40   11.133  5:233.094
283  Patrick de Klerk (PR 1.50.19) Oost-Souburg1.53.43minM45   11.132  5:233.094
287  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.53.47minM45   11.125  5:243.094
288  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.53.49minM40   11.122  5:243.094
291  Jan VosHendrik-Ido-Ambacht1.53.50minM50   11.120  5:243.094
298  Michel KerpelPuttershoek1.53.57minM40   11.109  5:243.093
296  Nancy Burger (PR 1.50.35) Vlissingen1.54.06minV40   11.094  5:243.0884
304  Stijn De SmedtKalmthout1.54.13minM35   11.083  5:253.083
297  Hans UittenbogaardCapelle aan den IJssel1.54.17minM40   11.076  5:253.083
305  Michael BeketRotterdam1.54.24minMse   11.065  5:253.072
299  Frans PetersSpijkenisse1.54.28minM50   11.059  5:263.072
303  Arthur Priem (PR 1.46.44) Koudekerke1.54.31minM50   11.054  5:263.072
302  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.54.37minM40   11.044  5:263.072
300  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.54.38minM35   11.043  5:263.072
312  Hans SchenkRotterdam1.54.53minM40   11.019  5:273.062
308  Gerrie Melse (PR)Middelburg1.54.54minM55   11.017  5:273.062
301  Ron FredriksMaurik1.54.55minM50   11.015  5:273.062
313  Alexander RijsdijkDordrecht1.54.59minM35   11.009  5:273.062
310  Jos TorremansVosselaar1.55.04minM55   11.001  5:273.061
306  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen1.55.06minM35   10.998  5:273.051
309  Imka de Ridder (PR)Westkapelle1.55.08minV40   10.995  5:273.0574
311  Kris Van HuffelDeurne1.55.09minM45   10.993  5:273.051
307  Janneke van der WilkRotterdam1.55.11minV40   10.990  5:283.0574
314  Peter Groenenberg (PR 1.42.38) Middelburg1.55.31minMse   10.958  5:293.041
315  Frits VerschoorVlaardingen1.55.35minM50   10.952  5:293.041
316  Stefan HulsingSchiedam1.55.52minM40   10.925  5:303.03-
317  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.55.53minM50   10.923  5:303.03-
319  Bjorn van Belzen (PR 1.50.09) Kapelle-Biezelinge1.56.02minMse   10.909  5:303.03-
324  Marc FuhringBarendrecht1.56.03minM45   10.908  5:303.03-
320  Edwin de vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.56.06minM40   10.903  5:303.03-
323  Adrie van Belzen (PR 1.44.34) Westkapelle1.56.12minM45   10.894  5:303.03-
321  Serge van den Bos (PR 1.54.27) Burgh-Haamstede1.56.13minM35   10.892  5:313.03-
328  Carina Slingerland (PR 1.51.31) Haaksbergen1.56.16minV40   10.887  5:313.0264
318  Jeroen de PagterBreda1.56.17minMse   10.886  5:313.02-
322  Zwanita SterrenburgZwijndrecht1.56.18minVse   10.884  5:313.0264
325  Willian Boot (PR 1.35.15) Kerkwerve1.56.22minM45   10.878  5:313.02-
329  Jan Dominicus (PR 1.45.11) Middelburg1.56.30minM45   10.866  5:313.02-
336  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle1.56.39minV40   10.852  5:323.0161
335  Steven GoudbergLeiderdorp1.56.44minM40   10.844  5:323.01-
326  Monique HoevenOud-Beijerland1.56.47minV45   10.839  5:323.0159
333  Judith MoerlandHellevoetsluis1.56.48minVse   10.838  5:323.0159
331  Leo Pleijte (PR 1.45.57) Middelburg1.56.50minM50   10.835  5:323.01-
334  Ron MoerlandHellevoetsluis1.56.50minM40   10.835  5:323.01-
332  Emiel de Bekkers-Gravenhage1.56.57minM40   10.824  5:333.01-
338  Konstant ObdeijnAmsterdam1.56.57minMse   10.824  5:333.01-
327  Marcel de vetteOud-Beijerland1.57.00minM40   10.819  5:333.01-
330  Sonja Boogaard (PR 1.50.56) Middelburg1.57.05minV35   10.812  5:333.0057
339  Folkert Kasemier (PR 1.53.04) Zierikzee1.57.05minM55   10.812  5:333.00-
337  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat1.57.06minV55   10.810  5:333.0057
344  Serge Nijssen (PR 1.49.42) Zierikzee1.57.16minMse   10.795  5:333.00-
342  Wouter de Vries (PR 1.42.01) Zierikzee1.57.25minMse   10.781  5:342.99-
345  Jitze van LeenenLeiderdorp1.57.30minM55   10.773  5:342.99-
340  Wim OosseHaelen1.57.34minM50   10.767  5:342.99-
343  Leo Hage (PR 1.54.00) Middelburg1.57.41minM40   10.756  5:352.99-
341  Sander van VugtRoosendaal1.57.44minM40   10.752  5:352.99-
346  Kees KlerksWaalwijk1.57.47minM45   10.747  5:352.99-
347  Sjaak BeerendonkRoosendaal1.58.07minM45   10.717  5:362.98-
348  Carla BastemeijeRhoon1.58.09minV35   10.714  5:362.9849
349  Piet Wieringa (PR 1.57.02) Renesse1.58.10minM60   10.712  5:362.98-
354  Jacqueline de bree (PR 1.50.39) Middelburg1.58.45minV45   10.660  5:382.9644
351  Jan Davidse (PR 1.54.43) Oost-Souburg1.58.53minM50   10.648  5:382.96-
359  Joost Moerdijk (debuut) Goes1.58.53minMse   10.648  5:382.96-
350  Annelies van der Perk (PR 1.57.57) Westkapelle1.58.55minV40   10.645  5:382.9643
352  Jeroen Govers (PR)Goes1.58.57minM40   10.642  5:382.96-
356  Marco Heijstek (PR 1.51.04) Wolphaartsdijk1.58.58minM40   10.640  5:382.96-
358  Gwendolyn Vermeule (PR 1.58.33) Koudekerke1.59.06minVse   10.628  5:392.9542
353  Patrick Provoost (PR 1.52.40) Vlissingen1.59.10minM35   10.623  5:392.95-
355  Amos Herz (PR 1.45.30) Vlissingen1.59.17minM45   10.612  5:392.95-
361  Leo StansVlaardingen1.59.23minM55   10.603  5:402.95-
362  Rolf ketelaarDordrecht1.59.28minM45   10.596  5:402.94-
360  Jan de Reu (PR 1.49.41) Middelburg1.59.31minM50   10.591  5:402.94-
356  Fred de ZeeuwHellevoetsluis1.59.32minM45   10.590  5:402.94-
363  John SchopBarendrecht1.59.40minM45   10.578  5:402.94-
364  Remko DelfgaauwZonnemaire1.59.47minM45   10.568  5:412.94-
368  Carlo Paardekooper (PR)Zierikzee1.59.54minMse   10.558  5:412.93-
370  Geert van den HandelMaarssen1.59.55minM40   10.556  5:412.93-
371  Jacob SpeeSchoonhoven1.59.57minM45   10.553  5:412.93-
365  Jan van NesZwijndrecht1.59.59minM55   10.550  5:412.93-
367  Danny van Oeveren (PR 1.37.08) Renesse2.00.15minM40   10.527  5:422.92-
369  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.00.17minM55   10.524  5:422.92-
372  Raymond VerschoorRotterdam2.00.19minM40   10.521  5:422.92-
366  Rui Soares AguiarHellevoetsluis2.00.20minM35   10.520  5:422.92-
378  Lennard PadmosBurgh-Haamstede2.00.37minMse   10.495  5:432.92-
379  Rene van der Linde (PR 1.55.50) Burgh-Haamstede2.00.39minMse   10.492  5:432.91-
374  Henri van der MattenHendrik-Ido-Ambacht2.00.47minM50   10.480  5:442.91-
373  Jeanette van BuurenZwijndrecht2.00.48minV45   10.479  5:442.9131
376  John de BoerDe Meern2.00.51minM45   10.475  5:442.91-
377  Carola denHartogAdriaanseMiddelburg2.00.51minV40   10.475  5:442.9130
387  Tijs BuijsVeere2.00.53minM35   10.472  5:442.91-
386  Nico van WijkRotterdam2.00.55minMse   10.469  5:442.91-
384  Christian janse (PR 1.55.35) Oost-Souburg2.01.01minMse   10.460  5:442.91-
380  Jeroen Pieterman (PR)Burgh-Haamstede2.01.03minM35   10.457  5:442.90-
381  Leo KlootwijkNumansdorp2.01.14minM40   10.441  5:452.90-
385  Cees van OostromWijk en Aalburg2.01.16minM50   10.439  5:452.90-
375  Lydia Bartkowiak-GeideBrüggen2.01.20minV50   10.433  5:452.9028
398  Arjan Moerdijk (PR 1.39.38) Goes2.01.22minM45   10.430  5:452.90-
391  Remco Paauwe (PR 1.45.48) Kapelle-Biezelinge2.01.24minMse   10.427  5:452.90-
383  Danny Ars (PR 1.48.14) Ovezande2.01.28minMse   10.421  5:452.89-
393  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede2.01.29minV35   10.420  5:452.8927
382  Leo van driel (PR)Vlissingen2.01.30minM50   10.419  5:462.89-
395  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp2.01.30minV40   10.419  5:462.8927
401  Arno EigenraamVlaardingen2.01.36minM50   10.410  5:462.89-
389  Judith KruithofZuid-Beijerland2.01.41minVse   10.403  5:462.8926
388  Lia KruithofNumansdorp2.01.43minVse   10.400  5:462.8925
403  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg2.01.43minM35   10.400  5:462.89-
404  Jasper KopsAmsterdam Zuidoost2.01.47minMse   10.394  5:462.89-
402  Adri Noordijke (PR 1.34.51) Zierikzee2.01.49minM70   10.391  5:462.89-
392  Bennie Daniëlse (PR 1.50.51) Middelburg2.01.51minM50   10.389  5:472.89-
390  Jolanda GroeneveldStreefkerk2.01.52minV35   10.387  5:472.8925
399  Rebecca Hanse (PR 2.00.28) Noordwelle2.02.01minV40   10.374  5:472.8824
400  Juan HaroHeerjansdam2.02.02minM45   10.373  5:472.88-
405  Bert de BestZoetermeer2.02.04minM45   10.370  5:472.88-
407  Arie PerforsZoetermeer2.02.04minM60   10.370  5:472.88-
406  Bert KuiperZoetermeer2.02.06minM60   10.367  5:472.88-
394  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke2.02.08minM50   10.364  5:472.88-
396  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle2.02.09minM65   10.363  5:472.88-
397  Arjan BurghoutAlmkerk2.02.20minM35   10.348  5:482.87-
415  Johan KoopmansRhoon2.02.23minM40   10.343  5:482.87-
412  Hans van SchaijkOss2.02.31minM45   10.332  5:482.87-
408  Ad Gladdines (PR 1.53.47) Tholen2.02.45minM40   10.312  5:492.86-
413  Nico TroostGoedereede2.02.46minM40   10.311  5:492.86-
409  Jolanda Bilderbeek (PR 1.57.52) Kloetinge2.02.47minV35   10.310  5:492.8620
420  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelminadorp2.02.51minM40   10.304  5:492.86-
410  Katja Kivit (debuut) Sommelsdijk2.02.53minV40   10.301  5:492.8619
416  Vivian Brasser (PR 1.58.55) Westkapelle2.02.53minV35   10.301  5:492.8619
421  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.02.54minV35   10.300  5:502.8619
414  Petra Hogenstein (PR 1.55.28) Burgh-Haamstede2.02.59minV40   10.293  5:502.8619
419  Coby Coppoolse (PR)Grijpskerke2.02.59minV50   10.293  5:502.8619
422  Annelies van VarkLeiden2.03.06minVse   10.283  5:502.8618
411  Niek Staals-Gravenhage2.03.08minM40   10.280  5:502.86-
423  Mario Matulessy (PR 2.00.18) Domburg2.03.10minM50   10.278  5:502.85-
417  Henny ProvilijHendrik-Ido-Ambacht2.03.20minV55   10.264  5:512.8517
418  Gercoline HollemansZwijndrecht2.03.21minV45   10.262  5:512.8517
429  André KwakernaakBergen op Zoom2.03.37minM40   10.240  5:522.84-
424  Vivi de RegtRotterdam2.03.54minVse   10.217  5:522.8415
425  Anton HollemansZwijndrecht2.04.01minM45   10.207  5:532.84-
427  Hans Wijkhuijs (PR)Meliskerke2.04.04minMse   10.203  5:532.83-
428  Peter BlaakZwijndrecht2.04.05minM50   10.202  5:532.83-
426  Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle2.04.08minV40   10.198  5:532.8314
433  Reijer Leestemaker (PR 1.50.27) Kapelle-Biezelinge2.04.08minM45   10.198  5:532.83-
430  Eline Aerts (PR 1.57.17) Middelburg2.04.09minVse   10.196  5:532.8314
432  Miranda KasiusDriebruggen2.04.18minV35   10.184  5:542.8313
434  Ronald SwaenEde2.04.20minM50   10.181  5:542.83-
431  Leon HooghartHeerjansdam2.04.25minM45   10.174  5:542.83-
437  Tonny van Mulken (PR 1.48.38) Breskens2.04.28minM55   10.170  5:542.83-
436  Gertie Bin (PR)Zierikzee2.04.30minVse   10.167  5:542.8212
439  Edward Meijer (PR 1.57.11) Burgh-Haamstede2.04.30minM40   10.167  5:542.82-
435  Marcel klaverRotterdam2.04.46minM50   10.146  5:552.82-
438  Robin van Welt (PR 1.49.35) Zierikzee2.04.49minMse   10.142  5:552.82-
441  Cooper-Lenes SusanLeiden2.05.13minV35   10.109  5:562.8110
442  Youri van Noorden (PR 2.01.50) Kruiningen2.05.13minMse   10.109  5:562.81-
447  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg2.05.13minM45   10.109  5:562.81-
445  Joeri Kasper (PR)Wemeldinge2.05.20minMse   10.100  5:562.81-
449  Cees VoesenekBreda2.05.22minM50   10.097  5:572.80-
440  Michel Troosts-Gravenhage2.05.24minMse   10.094  5:572.80-
451  Muriel Jongepier (PR 1.58.53) Westkapelle2.05.24minV35   10.094  5:572.809
446  Kevin OnderdijkZierikzee2.05.35minMse   10.080  5:572.80-
452  Janneke de BesLeiderdorp2.05.38minV50   10.076  5:572.809
455  David Perquin (PR 1.56.31) Kats2.05.48minM40   10.062  5:582.80-
450  Hilde Meulenberg (PR 1.57.25) s-Heer Abtskerke2.05.49minVse   10.061  5:582.798
444  Marion Leenpoel (PR 2.05.05) Kamperland2.05.51minV45   10.058  5:582.798
448  Anita Dalebout (debuut) Burgh-Haamstede2.05.55minV35   10.053  5:582.798
443  Herbert StonkBruinisse2.06.03minM40   10.042  5:582.79-
453  Milanka Faasse (PR)Renesse2.06.04minV35   10.041  5:592.797
458  Paul van AgthovenRotterdam2.06.10minMse   10.033  5:592.79-
454  Caroline Ganseman (PR 2.00.37) Kapelle-Biezelinge2.06.12minV40   10.031  5:592.797
456  Irene IJspelder (PR)Renesse2.06.15minV45   10.027  5:592.797
460  John VbeekArnemuiden2.06.20minM35   10.020  5:592.78-
457  JaapJan Kloet (PR 1.59.17) Burgh-Haamstede2.06.30minM40   10.007  6:002.78-
461  Herman Kreeft (PR)Gilze2.06.36minM60   9.999  6:002.78-
459  Krista Kanbolat (PR 1.58.00) Burgh-Haamstede2.06.39minV35   9.995  6:002.786
466  Friedemann RomhildRotterdam2.06.46minM35   9.986  6:012.77-
462  Mark Kakes (PR 1.50.35) Wolphaartsdijk2.06.51minM40   9.979  6:012.77-
463  Dian LigtendagFijnaart2.06.51minV45   9.979  6:012.775
467  Simone waltzUtrecht2.07.02minVse   9.965  6:012.775
464  Izaak van de Ketterij (PR 1.58.21) Arnemuiden2.07.10minM45   9.954  6:022.77-
468  Rien van GelderenHendrik-Ido-Ambacht2.07.43minM60   9.911  6:032.75-
465  Sandra Passenier (PR 1.58.15) Westkapelle2.07.46minV35   9.908  6:032.753
475  Robbert Eijsker (PR 1.58.33) Zierikzee2.07.56minM40   9.895  6:042.75-
470  Marinus DominicusHeemstede2.08.10minM40   9.877  6:042.74-
473  Rob EpkerZoetermeer2.08.12minM45   9.874  6:052.74-
469  Inge Marchand (PR 1.57.57) Burgh-Haamstede2.08.17minV35   9.868  6:052.742
474  Rink Sipma (PR)Vrouwenpolder2.08.22minM45   9.861  6:052.74-
471  Petra van Bleijswijk (PR)Renesse2.08.26minV40   9.856  6:052.742
476  Piet WijntjePuttershoek2.08.27minM45   9.855  6:052.74-
481  Jan van Schagen (PR 2.07.12) Goes2.08.27minM55   9.855  6:052.74-
472  Djini BhugwansingDordrecht2.08.30minM40   9.851  6:052.74-
479  Hans Holwerda (PR 1.43.50) Nieuwerkerk2.08.31minM60   9.850  6:052.74-
477  Jan van der Maas (PR 1.56.54) Burgh-Haamstede2.08.32minM65   9.848  6:062.74-
480  Peter DrentZwijndrecht2.08.46minM45   9.831  6:062.73-
478  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Bruinisse2.08.48minM65   9.828  6:062.73-
483  Rob Nagelkerke (debuut) Heinkenszand2.09.03minM55   9.809  6:072.72-
485  Peter VeltmanTerheijden2.09.15minM50   9.794  6:082.72-
482  Jelte BuitemanDelft2.09.19minMse   9.789  6:082.72-
484  Peter van EfferenPuttershoek2.09.32minM45   9.772  6:082.71-
486  Erik de KlerkVeere2.10.14minM40   9.720  6:102.70-
488  Richard Fennet (PR 2.06.27) Renesse2.10.14minM35   9.720  6:102.70-
487  Andreas van Straten (PR 1.58.36) Domburg2.10.21minMse   9.711  6:112.70-
491  Paul van Tuil (PR 1.44.00) Burgh-Haamstede2.10.32minM40   9.698  6:112.69-
494  Lennert den BoerKerkwerve2.10.38minM35   9.690  6:122.69-
499  Richard MeijerDe Heen2.10.41minM50   9.686  6:122.69-
493  Emmelie den boer (PR 1.53.30) Zierikzee2.10.44minVse   9.683  6:122.69-
489  Cora BronderAbbenbroek2.10.46minV40   9.680  6:122.69-
500  Hélène ParmentierRijswijk2.10.48minVse   9.678  6:122.69-
492  Ria Marchand (PR 2.06.16) Burgh-Haamstede2.10.51minV60   9.674  6:122.69-
497  Louisa MiechielsenVosselaar2.10.55minV55   9.669  6:122.69-
496  Marjelle RooseLichtaart2.10.56minVse   9.668  6:122.69-
498  Jan RooseLichtaart2.10.59minM55   9.664  6:132.68-
490  Petra EigenraamMaassluis2.11.12minV45   9.648  6:132.68-
501  Tono Wondergem (PR 1.56.52) Westkapelle2.11.12minM45   9.648  6:132.68-
502  Henk Tennekes (PR 2.02.58) Utrecht2.11.14minM55   9.646  6:132.68-
495  Eveline Scheers (PR 2.02.53) Vlissingen2.11.20minV55   9.638  6:142.68-
504  Nils van den BergBurgh-Haamstede2.11.22minMse   9.636  6:142.68-
503  Herman van den Dries (PR 1.57.22) Ovezande2.11.40minM45   9.614  6:142.67-
505  Rens van der WindtOudewater2.11.46minMse   9.607  6:152.67-
506  Lucas van der WindtUtrecht2.11.49minMse   9.603  6:152.67-
510  Wilma Schroevers (PR 2.02.44) Arnemuiden2.12.20minV45   9.566  6:162.66-
509  Jeanet Meeuwse (PR 1.54.04) Arnemuiden2.12.21minV45   9.564  6:162.66-
507  Patrick van der VeldenRotterdam2.12.28minM35   9.556  6:172.65-
507  Sandra GroenewegenRhoon2.12.28minV40   9.556  6:172.65-
511  Carlijn Fioole (PR 2.06.00) Zierikzee2.12.31minVse   9.552  6:172.65-
512  Leon van Liere (PR 1.35.00) Meliskerke2.12.37minM55   9.545  6:172.65-
516  Petra Wijkhuys (PR 2.04.10) Westkapelle2.12.40minV40   9.542  6:172.65-
513  Albert ElskampRotterdam2.13.04minM50   9.513  6:182.64-
515  Krista van nesBurgh-Haamstede2.13.07minV35   9.509  6:192.64-
514  Rachel Starkey (PR)Burgh-Haamstede2.13.09minV45   9.507  6:192.64-
518  Walter Louws (PR 2.10.33) Aagtekerke2.13.14minM50   9.501  6:192.64-
517  John Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee2.13.20minM40   9.494  6:192.64-
519  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Renesse2.13.24minV45   9.489  6:192.64-
520  Anja van Leerdam (PR 2.07.39) Arnemuiden2.13.30minV45   9.482  6:202.63-
521  Sonja OdijkPuttershoek2.13.38minV40   9.473  6:202.63-
524  Ramon WassingLeiderdorp2.13.51minM40   9.457  6:212.63-
523  Peter Louwerse (PR 1.11.36) Leiderdorp2.13.52minM45   9.456  6:212.63-
528  Hans HermsenWassenaar2.13.54minM40   9.454  6:212.63-
531  Susanne SzpoganMarl2.14.06minV50   9.440  6:212.62-
527  Annemarie SchuurbiersRotterdam2.14.07minVse   9.438  6:212.62-
522  Lennart Kempe (PR 1.51.28) Bruinisse2.14.10minMse   9.435  6:222.62-
529  Aminata Camara (debuut) Westkapelle2.14.14minVse   9.430  6:222.62-
532  Anita BoogertRotterdam2.14.18minVse   9.426  6:222.62-
525  Babette van 't VeerDriebruggen2.14.27minV40   9.415  6:222.62-
526  Ciska soeteman (PR 2.12.58) Scharendijke2.14.28minVse   9.414  6:222.61-
533  Rob Weeber (PR 2.14.14) Bruinisse2.14.48minM50   9.391  6:232.61-
530  Arjen Poortman (PR 2.09.59) Renesse2.14.53minM50   9.385  6:242.61-
536  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.14.54minV45   9.384  6:242.61-
535  Ingrid Hildenbrant (PR 2.00.00) Middelburg2.15.08minV35   9.367  6:242.60-
537  Jaap SmitsBurgh-Haamstede2.15.12minM35   9.363  6:252.60-
534  Dirry DeunhouwerStrijensas2.15.13minV50   9.362  6:252.60-
540  Susan StroomenberghBest2.15.14minV50   9.360  6:252.60-
539  Liesbeth WaltzUtrecht2.15.16minV55   9.358  6:252.60-
538  Laura van SchaijkOss2.15.18minV40   9.356  6:252.60-
542  Hans van Keulen (debuut) Drunen2.15.23minM50   9.350  6:252.60-
541  Bep VogelsBest2.15.25minV55   9.348  6:252.60-
543  Jan MeestersBest2.15.26minM60   9.347  6:252.60-
544  Joke van de Kasteele (PR 2.14.29) Burgh-Haamstede2.16.07minV55   9.300  6:272.58-
547  Erik van den OudenZierikzee2.16.17minM50   9.288  6:282.58-
549  Aleida Alfrink-goettschNijkerk2.16.34minV50   9.269  6:282.57-
545  Moniek Schipper (PR 1.52.09) Heinkenszand2.16.48minVse   9.253  6:292.57-
548  Marisa de Goey (PR 2.02.13) Wolphaartsdijk2.16.53minVse   9.248  6:292.57-
546  Joost Sprinkhuizen (PR 1.41.52) Nisse2.17.02minM60   9.238  6:302.57-
550  Catoo Viergever (PR 2.05.58) Brouwershaven2.17.04minV45   9.235  6:302.57-
551  Rini Zorge (PR 1.59.19) Brouwershaven2.17.04minM45   9.235  6:302.57-
555  Mirjam BosveldRozenburg2.17.04minV35   9.235  6:302.57-
556  Mariska SnijdersBrielle2.17.06minV35   9.233  6:302.56-
552  Danielle van Tongeren (PR 2.05.48) Renesse2.17.07minVse   9.232  6:302.56-
554  Gertjan Westdorp (PR 1.52.15) Krabbendijke2.17.19minM45   9.218  6:312.56-
553  Ben van der Linden (PR 1.46.24) Vlissingen2.17.21minM50   9.216  6:312.56-
559  Marijke EkeloZwijndrecht2.17.40minV50   9.195  6:322.55-
557  Elise Fanchamps (PR 2.13.39) Westkapelle2.17.46minV50   9.188  6:322.55-
560  Paul Roodenburg (PR 2.09.33) Middelburg2.17.48minM45   9.186  6:322.55-
558  Hanna AertsBreda2.17.52minVse   9.182  6:322.55-
562  Ab de JongeRenesse2.18.02minM40   9.171  6:332.55-
565  Florian HoornaarDelfgauw2.18.04minM35   9.168  6:332.55-
563  Jan Waltz (debuut) Wolphaartsdijk2.18.07minM60   9.165  6:332.55-
561  Eric Cevaal (PR 1.52.07) Oost-Souburg2.18.29minMse   9.141  6:342.54-
564  Rian van Vossen (debuut) Zierikzee2.18.49minV40   9.119  6:352.53-
568  Rob VermeerVlaardingen2.18.59minM35   9.108  6:352.53-
569  Wim van der KolkVlaardingen2.19.00minM65   9.107  6:352.53-
570  Ron van der BeekVlaardingen2.19.00minM40   9.107  6:352.53-
566  Eva van der Have (PR)Zierikzee2.19.24minV40   9.081  6:362.52-
573  Rien BezemerDreischor2.19.36minM45   9.068  6:372.52-
567  Rob van ZeelandZeist2.19.48minM50   9.055  6:382.52-
574  Edgar KosterLelystad2.20.02minM35   9.040  6:382.51-
571  Marcel Dekker (PR 2.07.46) Zierikzee2.20.16minM45   9.025  6:392.51-
572  Ida Dekker (PR 2.17.00) Zierikzee2.20.17minV45   9.024  6:392.51-
576  Trees Blaauw-KramNijkerk2.20.26minV60   9.014  6:392.50-
577  Gera van BovenNijkerk2.20.29minV50   9.011  6:402.50-
581  Trix MerbisCapelle aan den IJssel2.20.34minV50   9.005  6:402.50-
578  Eve HuigeBurgh-Haamstede2.20.40minV45   8.999  6:402.50-
575  Margot Verhaagen (PR 2.11.41) Middelburg2.20.42minV45   8.997  6:402.50-
579  Anton Ringenaldus (PR)Gapinge2.20.47minM45   8.991  6:402.50-
580  Paulien ProvoostKerkwerve2.20.56minVse   8.982  6:412.49-
583  Jozina Hoornick (PR 2.15.59) Koudekerke2.21.28minV40   8.948  6:422.49-
584  Eveline Marinisse (PR 2.15.25) Oost-Souburg2.21.30minV45   8.946  6:422.48-
582  Fred Kramer (PR 2.15.36) Noordwelle2.21.41minM40   8.934  6:432.48-
587  Etienne van HemertOud-Beijerland2.21.57minM45   8.918  6:442.48-
588  Mirjam Dek (PR 2.21.12) Kapelle-Biezelinge2.22.06minVse   8.908  6:442.47-
589  Ineke van den BergNoordwijk2.22.26minV45   8.887  6:452.47-
585  Sjaak Rieteco (PR 2.06.56) Oost-Souburg2.22.27minM55   8.886  6:452.47-
586  Piet Steketee (PR 2.11.58) Borssele2.22.38minM50   8.875  6:462.47-
590  Jeroen VerspuijEnschede2.22.58minM35   8.854  6:472.46-
592  Frans van den HengelZoetermeer2.23.24minM50   8.827  6:482.45-
591  Cindy Evertse (PR 2.09.40) Scharendijke2.23.48minV35   8.803  6:492.45-
593  Desiree Nijsse (PR 2.17.23) Heinkenszand2.23.57minVse   8.794  6:492.44-
594  Christiane SchlehoferWetter2.24.14minV40   8.776  6:502.44-
595  Pieter Stolk (debuut) Best2.24.43minM55   8.747  6:522.43-
596  Marc SaunderVaucresson2.26.05minM55   8.665  6:552.41-
596  Inge van der Poort (PR 1.54.30) Renesse2.26.05minV40   8.665  6:552.41-
599  Monique van BerkelZierikzee2.26.13minV45   8.657  6:562.40-
598  Jeroen van den HoutenBruinisse2.26.17minM35   8.653  6:562.40-
600  Saskia Roose (debuut) Oostkapelle2.27.09minV35   8.602  6:582.39-
601  Jos Davidse (PR 2.22.12) Ovezande2.27.52minM55   8.561  7:012.38-
602  Norbert Tromp (debuut) Zierikzee2.28.10minM45   8.543  7:012.37-
606  Josh UitdenbogaardVeldhoven2.28.16minM60   8.538  7:022.37-
603  Erna de Landmeter (PR 2.13.39) Oost-Souburg2.28.20minVse   8.534  7:022.37-
604  Angelique Rober (PR 2.17.06) Vlissingen2.28.23minV40   8.531  7:022.37-
605  Harma Breuker (PR 2.14.08) Middelburg2.28.23minV60   8.531  7:022.37-
607  Claudia van LitSchiedam2.28.59minV35   8.497  7:042.36-
608  Ies KorpershoekVlaardingen2.29.01minM55   8.495  7:042.36-
609  Patricia van de Zande (PR 2.15.01) Burgh-Haamstede2.31.10minV35   8.374  7:102.33-
610  Harry ObdeijnAmsterdam2.31.23minM65   8.362  7:112.32-
611  Christina Fuhring-BennikBarendrecht2.31.48minV40   8.339  7:122.32-
612  Rien van GenderenRotterdam2.31.53minM60   8.334  7:122.32-
614  Richard van Duin (PR 2.10.23) Zierikzee2.32.41minM45   8.291  7:142.30-
613  Stephan Roes (PR 2.11.39) Burgh-Haamstede2.32.56minM55   8.277  7:152.30-
615  Marlies PutterHendrik-Ido-Ambacht2.33.53minV45   8.226  7:182.29-
616  Annet van Hal (PR 2.12.30) Middelburg2.37.31minVse   8.036  7:282.23-
617  Walter KeeminkVlaardingen2.42.22minM50   7.796  7:422.17-
618  Els BouterStreefkerk2.43.12minV40   7.756  7:442.15-
619  Christine KantDussen2.45.25minV35   7.652  7:502.13-
620  Eric HaestKasterlee2.58.32minM55   7.090  8:281.97-
Mannen: 474 (76.45%) => M35=49 - M40=92 - M45=96 - M50=79 - M55=39 - M60=19 - M65=7 - M70=1 - Mse=92
Vrouwen: 146 (23.55%) => V35=29 - V40=33 - V45=27 - V50=11 - V55=10 - V60=3 - Vse=33

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551
12.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Laurent van NieuwenhuijzeKrabbendijke47.19minMse   15.343  3:554.26-
2  Danny de LeeuwWolphaartsdijk48.19minMse   15.026  4:004.17+1:00
3  Tim RoggeveenGouda50.06minMse   14.491  4:084.03+2:47
4  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge50.10minVse   14.472  4:094.02+2:51
5  Boaz SeijnGouda50.28minMse   14.386  4:104.00+3:09
6  Patrick van NieuwenhuijzeZonnemaire50.32minMse   14.367  4:113.99+3:13
7  Matthijs KlaassenRotterdam51.14minMse   14.170  4:143.94+3:55
8  Jacky LuitwielerVlissingen51.32minM45   14.088  4:163.91+4:13
10  Sanne de GrootRenesse53.24minMse   13.596  4:253.78+6:05
9  Roelof PostmaBoornbergum53.25minM35   13.591  4:253.78+6:06
11  Simon GorissenGouda54.08minMse   13.411  4:283.73+6:49
12  Ralf ElsnerEssen55.14minM45   13.144  4:343.65+7:55
13  Annemiek van de VeldeNoordgouwe55.23minVse   13.109  4:353.64+8:04
14  Roely PrengerDomburg55.31minVse   13.077  4:353.63+8:12
15  Albert VenemansRosmalen56.03minM45   12.953  4:383.60+8:44
16  Martien de SmetRenesse56.35minM55   12.831  4:413.56+9:16
17  Jannie de VriesVlissingen56.48minV45   12.782  4:423.55+9:29
18  Maria RugensteinUtrecht57.07minVse   12.711  4:433.53+9:48
19  Boudewijn van OuwerkerkWilhelminadorp57.32minM35   12.619  4:453.51+10:13
20  Patrick van TuijlZwolle57.38minM35   12.597  4:463.50+10:19
21  Pascal de GraeveWestdorpe57.56minM35   12.532  4:473.48+10:37
22  Adrie FlipseWestkapelle58.03minM55   12.506  4:483.47+10:44
23  Jurrie van der VeldenRidderkerk58.31minMse   12.407  4:503.45+11:12
24  Bart KrielelsHeerle58.38minM45   12.382  4:513.44+11:19
25  Bart HoogenboomNoordwelle59.08minM55   12.277  4:533.41+11:49
26  Adrie van BavelOud Gastel59.33minM45   12.191  4:553.39+12:14
27  Bert HovingAalsmeer1.00.04minM45   12.087  4:583.36+12:45
28  Han van SighemRenesse1.00.17minM55   12.043  4:593.35+12:58
29  Sander KokPoortugaal1.00.30minM35   12.000  5:003.33+13:11
30  Sander Hanevelds-Gravenhage1.00.31minMse   11.997  5:003.33+13:12
31  Bianca HovingAalsmeer1.00.49minV45   11.938  5:023.32+13:30
32  Leo van der WerfHaastrecht1.01.06minM45   11.882  5:033.30+13:47
33  Marnix van der wolkRotterdam1.01.23minM35   11.827  5:043.29+14:04
34  Frank YdemaRotterdam1.01.28minMse   11.811  5:053.28+14:09
35  Wim ProvoostRenesse1.01.47minM55   11.751  5:063.26+14:28
37  Henk van DrielLeiderdorp1.01.58minM55   11.716  5:073.25+14:39
36  Gerard van AmsterdamLeiderdorp1.01.59minM55   11.713  5:073.25+14:40
38  Dennis SamanRenesse1.02.36minMse   11.597  5:103.22+15:17
39  Roxanne voermansZierikzee1.02.37minV35   11.594  5:103.22+15:18
40  Lianne van RijnMiddelburg1.03.15minV35   11.478  5:143.19+15:56
41  Henk kooijmanRotterdam1.03.58minM55   11.350  5:173.15+16:39
42  Fred PruijnGouda1.04.12minM45   11.308  5:183.14+16:53
43  Ernst-Jan MarijsVuren1.04.19minM45   11.288  5:193.14+17:00
45  Karin Hoek- van GinkelScharendijke1.04.34minVse   11.244  5:203.12+17:15
44  Brian de BruinRidderkerk1.04.40minMse   11.227  5:213.12+17:21
46  Helen NoordzijScharendijke1.04.48minVse   11.204  5:213.11+17:29
47  Ronald LeferinkPapendrecht1.04.55minM35   11.184  5:223.11+17:36
48  Miquel GonzalezCaracas1.05.17minM35   11.121  5:243.09+17:58
49  Gon Voorham ZuidwijkHellevoetsluis1.05.29minV55   11.087  5:253.08+18:10
51  Petra de GrootEllemeet1.05.57minVse   11.008  5:273.06+18:38
50  Paul BergmanZeist1.06.04minM55   10.989  5:283.05+18:45
52  Sarah SickingBergheim1.06.32minVse   10.912  5:303.03+19:13
53  Harry DavidseSerooskerke1.06.44minM45   10.879  5:313.02+19:25
55  Benita van OostRenesse1.06.45minV35   10.876  5:313.02+19:26
57  Hélène NatteRenesse1.06.46minV35   10.874  5:313.02+19:27
54  Leo ArensmanOude-Tonge1.06.55minM55   10.849  5:323.01+19:36
56  Sandy Troost van OeverenRenesse1.06.55minV35   10.849  5:323.01+19:36
58  Kees LegemaateBurgh-Haamstede1.06.58minM45   10.841  5:323.01+19:39
59  Siebe EnnengaRenesse1.07.19minMse   10.785  5:343.00+20:00
60  Alexander den BoerRoosendaal1.07.20minM35   10.782  5:343.00+20:01
62  Lennart OtteRotterdam1.07.44minM35   10.719  5:362.98+20:25
61  Emmy van CaspelVlissingen1.07.49minV55   10.705  5:362.97+20:30
63  Renee van EijkRotterdam1.07.49minVse   10.705  5:362.97+20:30
64  Christel SchuitSliedrecht1.08.03minV35   10.669  5:372.96+20:44
65  Ruud van der KroefBenthuizen1.08.08minM55   10.656  5:382.96+20:49
66  Nick VermeirssenPhilippine1.08.33minMse   10.591  5:402.94+21:14
67  Andrea van LeeuwenLeidschendam1.08.38minVse   10.578  5:402.94+21:19
68  Lyda JansenRenesse1.08.48minV55   10.552  5:412.93+21:29
70  Gloria AravenaDordrecht1.08.48minV35   10.552  5:412.93+21:29
69  Mieke de SteurMiddelburg1.08.53minV55   10.540  5:422.93+21:34
73  Rob CantersKerkwerve1.09.03minM35   10.514  5:422.92+21:44
72  Michel van DijkPijnacker1.09.06minM35   10.507  5:432.92+21:47
71  Rinus RiemensBiggekerke1.09.08minM55   10.501  5:432.92+21:49
74  Ben KeggeSliedrecht1.09.32minM45   10.441  5:452.90+22:13
75  Sandra van der ZandeOuwerkerk1.09.35minV35   10.434  5:452.90+22:16
76  Winny DierksGrijpskerke1.09.42minV35   10.416  5:462.89+22:23
78  Jolanda Nattes-Gravenhage1.09.42minV35   10.416  5:462.89+22:23
77  Mariska MoenisKoudekerke1.09.43minVse   10.414  5:462.89+22:24
79  Margreet van de StolpeZierikzee1.09.43minV35   10.414  5:462.89+22:24
82  Lian Maress-Gravenhage1.09.49minV45   10.399  5:462.89+22:30
81  Madelon Gravesteijn-BaansSpijkenisse1.09.54minVse   10.386  5:472.89+22:35
80  Jolanda SchotZierikzee1.09.55minV35   10.384  5:472.88+22:36
84  Karin van der SluisBurgh-Haamstede1.09.56minV35   10.381  5:472.88+22:37
83  Inge HeuffZierikzee1.09.58minV45   10.376  5:472.88+22:39
85  Paul KnappeRotterdam1.10.11minMse   10.344  5:482.87+22:52
86  Caroline van der VeldenSchiedam1.10.11minV35   10.344  5:482.87+22:52
87  Ilse van DamBurgh-Haamstede1.10.14minV35   10.337  5:482.87+22:55
88  Gilles de WitteHeinkenszand1.10.20minM55   10.322  5:492.87+23:01
89  Martina ElsnerEssen1.10.45minV45   10.261  5:512.85+23:26
90  Ramona Prins HollemanStreefkerk1.10.54minVse   10.240  5:522.84+23:35
92  Gerrit LengkeekSpijkenisse1.12.10minM45   10.060  5:582.79+24:51
91  Onno TedersHellevoetsluis1.12.19minM45   10.039  5:592.79+25:00
94  Arnoud KalLeiderdorp1.12.21minM35   10.035  5:592.79+25:02
93  Hans de BieKapelle-Biezelinge1.12.22minM45   10.032  5:592.79+25:03
95  Corina VinkesteijnLeiden1.12.25minV45   10.025  5:592.78+25:06
96  Marga KielLeiderdorp1.12.32minV45   10.009  6:002.78+25:13
97  Karen RaghoebarLeiderdorp1.12.32minV35   10.009  6:002.78+25:13
99  Judy van DopRozenburg1.12.37minV35   9.998  6:002.78+25:18
98  Sylvia DuinhouwerZierikzee1.12.41minV35   9.989  6:002.77+25:22
100  Ger MeijdamPoortugaal1.13.02minM55   9.941  6:022.76+25:43
101  Sanne GlasRotterdam1.13.05minVse   9.934  6:022.76+25:46
102  Karin van DoornRotterdam1.13.06minV45   9.932  6:022.76+25:47
104  Anja SpaargarenLeiderdorp1.13.14minV45   9.914  6:032.75+25:55
103  Ramon SchrijversValkenburg1.13.17minM35   9.907  6:032.75+25:58
105  Diana EradesEllemeet1.13.22minV35   9.896  6:042.75+26:03
106  Rien PetersenHarderwijk1.13.24minM55   9.891  6:042.75+26:05
107  Wouter Duval SlothouwerAmsterdam1.13.49minMse   9.835  6:062.73+26:30
107  Marjolein KortAmsterdam1.13.50minVse   9.833  6:062.73+26:31
112  Iris de HeerRotterdam1.14.06minVse   9.798  6:072.72+26:47
109  Rachel de WijsRenesse1.14.10minVse   9.789  6:082.72+26:51
113  Kim StewardRotterdam1.14.10minVse   9.789  6:082.72+26:51
110  Janet LeeuweRenesse1.14.13minV35   9.782  6:082.72+26:54
111  Carla de MeijerRenesse1.14.13minV35   9.782  6:082.72+26:54
114  Priscilla ProvoostVlissingen1.14.18minVse   9.771  6:082.71+26:59
116  Janneke van BelzenArnemuiden1.14.39minV45   9.725  6:102.70+27:20
115  Annemieke SchramPoortugaal1.14.46minV45   9.710  6:112.70+27:27
117  Chantal van de GuchteRenesse1.14.54minV35   9.693  6:112.69+27:35
120  Leonie v/d MaagdenbergRhoon1.14.58minVse   9.684  6:122.69+27:39
118  Tamara RoosRenesse1.15.00minVse   9.680  6:122.69+27:41
119  Bonny Vis -van SprundelRenesse1.15.00minVse   9.680  6:122.69+27:41
121  Ann van den BorneReusel1.15.02minVse   9.676  6:122.69+27:43
122  Guido FiooleZierikzee1.15.08minMse   9.663  6:132.68+27:49
123  Margriet de HoopUtrecht1.15.25minV35   9.627  6:142.67+28:06
126  Esther DarisValkenswaard1.15.40minV45   9.595  6:152.67+28:21
124  Martijn Hanevelds-Gravenhage1.15.44minMse   9.586  6:162.66+28:25
127  Leontien SchuilingLeiderdorp1.15.44minV35   9.586  6:162.66+28:25
125  Sander Gravesteijn-BaansSpijkenisse1.15.45minM35   9.584  6:162.66+28:26
128  Raymond KokRotterdam1.15.49minMse   9.576  6:162.66+28:30
130  Jacqueline DoornekampRotterdam1.16.18minV35   9.515  6:182.64+28:59
132  Hanneke aan der SteltBabylonienbroek1.16.18minV35   9.515  6:182.64+28:59
129  John PlankRotterdam1.16.22minM55   9.507  6:192.64+29:03
131  Anouk VerschuurEllemeet1.16.22minV35   9.507  6:192.64+29:03
134  Marc DoogeOosterland1.16.38minM35   9.474  6:202.63+29:19
133  Dirk de BruinRenesse1.16.44minM45   9.461  6:202.63+29:25
135  Huguette DeclercqVlissingen1.16.54minV55   9.441  6:212.62+29:35
137  Janine HanseZierikzee1.16.55minVse   9.439  6:212.62+29:36
136  Cynthia JanseZierikzee1.16.58minV35   9.433  6:222.62+29:39
138  Saskia van der WoudenZonnemaire1.17.06minV35   9.416  6:222.62+29:47
139  Sandy Elbers-kokZuid-Beijerland1.17.09minV35   9.410  6:232.61+29:50
140  Nynke PostmaDrachten1.17.17minV35   9.394  6:232.61+29:58
141  Annelies KakesWolphaartsdijk1.17.28minV45   9.372  6:242.60+30:09
142  Jacqueline NodelijkHellevoetsluis1.17.50minV35   9.328  6:262.59+30:31
143  Marilou CreemersSerooskerke1.18.14minV55   9.280  6:282.58+30:55
144  Melissa van der HeijdenReusel1.18.14minVse   9.280  6:282.58+30:55
145  Brigitte van DesselBilthoven1.18.25minV35   9.258  6:292.57+31:06
146  Michelle RentinckHouten1.18.37minV45   9.235  6:302.57+31:18
147  Marjan de RidderArnemuiden1.18.41minV45   9.227  6:302.56+31:22
148  Henk VischVoorschoten1.19.01minM55   9.188  6:322.55+31:42
149  Danielle BertrandPapendrecht1.20.14minV35   9.049  6:382.51+32:55
150  Conny DekkerPapendrecht1.20.17minVse   9.043  6:382.51+32:58
151  Jacqueline BreenSommelsdijk1.21.51minV45   8.870  6:462.46+34:32
152  Andrea PreesmanRidderkerk1.22.01minVse   8.852  6:472.46+34:42
153  Andre RaaijmakersHellevoetsluis1.22.05minM55   8.845  6:472.46+34:46
154  Jolanda HeijSommelsdijk1.25.18minV45   8.511  7:032.36+37:59
155  Ciska de KokLeiderdorp1.26.10minVse   8.426  7:072.34+38:51
157  Catrien VollenbergLeiderdorp1.26.13minV45   8.421  7:082.34+38:54
158  Marian BikLeiderdorp1.26.14minV45   8.419  7:082.34+38:55
156  Lilian WeberLeiderdorp1.26.15minV45   8.417  7:082.34+38:56
159  Mela GerseLeiderdorp1.26.16minV45   8.416  7:082.34+38:57
160  Barbara GinterLeiden1.27.01minV35   8.343  7:112.32+39:42
161  Marianne GoudbergLeiderdorp1.27.01minV35   8.343  7:112.32+39:42
162  Jeannette van SantenLeiderdorp1.28.56minV55   8.163  7:212.27+41:37
163  Ria van Boxtel-van AalstLeiderdorp1.28.57minV55   8.162  7:212.27+41:38
Mannen: 70 (42.94%) => M35=16 - M45=16 - M55=18 - Mse=20
Vrouwen: 93 (57.06%) => V35=36 - V45=21 - V55=8 - Vse=28

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.001 seconden nodig om deze lijst met 783 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Cor Muller: Nog Dieper Graven Over Het Met..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
15-12: Kievitloop Bergen op Zoom (4)
15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse (22)
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
08-12: Marathon Vientiane (2)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
24-11: Marathon San Sebastian (9)
Atletiek Zeeland © 2020