donderdag 24 oktober 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
za 02-11: Appelloop Axel
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen
zo 10-11: Natuurloop Retranchement
za 16-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
zo 17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg
zo 24-11: Warandeloop Tilburg
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse
Recente uitslagen meer uitslagen
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (121)
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande (1421)
za 28-09: Ten Miles Philippine (70)
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen (151)
za 21-09: Halve Marathon van Tholen (164)
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande (101)
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad (90)
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes (204)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

2e Halve van Renesse

Renesse, zaterdag 2 juni 2012 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Neals StrikBaarn1.12.09minM35   17.545  3:254.87738
2  Michel Schrier (PR 1.07.37) Vlissingen1.12.51minMse   17.376  3:274.83715
3  Pascal van Troost (PR 1.09.40) s-Gravenhage1.14.44minMse   16.938  3:334.71655
4  Martijn de Kok (PR 1.10.01) Heinkenszand1.15.02minMse   16.871  3:334.69646
5  Erwin Harmes (PR 1.09.12) Middelburg1.16.05minMse   16.638  3:364.62614
6  Fouad FertouteOud-Beijerland1.17.09minM35   16.408  3:394.56583
7  Tjitte van den Buys (PR 1.17.09) Middelburg1.17.13minMse   16.393  3:404.55581
8  Marco BarendregtHoogvliet Rotterdam1.17.36minMse   16.313  3:414.53570
9  Adriaan van Keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.18.41minMse   16.088  3:444.47539
10  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.19.11minM40   15.986  3:454.44525
11  Leo SmetsOlen1.19.15minM45   15.973  3:454.44523
12  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.19.51minM40   15.853  3:474.40506
13  Adriaan Walhout (PR 1.14.57) Middelburg1.21.41minMse   15.497  3:524.30458
14  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.21.49minM40   15.472  3:534.30454
15  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.22.25minV35   15.359  3:544.27692
16  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.22.27minM45   15.353  3:544.26438
17  Maarten KrijnenHellevoetsluis1.24.22minM40   15.004  4:004.17391
18  Jorik HuizingaDoetinchem1.24.35minM35   14.966  4:014.16386
19  Edward de Leng (PR 1.22.54) Koudekerke1.25.15minM45   14.849  4:024.12370
20  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.25.20minM40   14.834  4:034.12368
21  Jasper EngelAmsterdam1.25.21minM35   14.831  4:034.12368
22  Leo de Leeuw (PR 1.10.15) Wolphaartsdijk1.25.29minM50   14.808  4:034.11364
23  Arne GeerlingsViersel1.25.53minMse   14.739  4:044.09355
24  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.26.19minM45   14.665  4:054.07345
25  Matthias AmoneitBochum1.26.27minMse   14.643  4:064.07342
26  Tom GlimmerveenSchiedam1.27.14minM40   14.511  4:084.03325
27  Bert HederikBarendrecht1.27.17minM45   14.503  4:084.03324
28  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.27.37minM40   14.448  4:094.01317
29  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.28.03minM35   14.376  4:103.99308
30  Marianne de Kok (PR 1.22.13) Lewedorp1.28.03minV40   14.376  4:103.99541
31  Hayo den BoeftGouda1.28.04minM45   14.374  4:103.99307
32  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.29.23minM40   14.162  4:143.93280
33  Don CroesBrielle1.29.24minM45   14.159  4:143.93280
34  Serge du PonGorinchem1.29.29minMse   14.146  4:143.93278
35  Erik GroenewegOud-Beijerland1.29.44minM35   14.107  4:153.92273
36  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.29.50minM35   14.091  4:153.91271
37  Leo Janse (PR 1.27.43) Middelburg1.29.50minM45   14.091  4:153.91271
38  Leon Bal (PR 1.29.34) Bruinisse1.29.57minMse   14.073  4:163.91269
39  Simon De Clerck (PR 1.21.51) Nieuwvliet1.30.14minMse   14.029  4:173.90263
40  René den Hollander (PR 1.27.48) Meliskerke1.30.46minMse   13.946  4:183.87253
41  Vanessa HartmanBrielle1.31.06minV35   13.895  4:193.86467
42  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.31.23minM45   13.852  4:203.85241
44  Maurice van den Berge (PR)Goes1.31.45minMse   13.797  4:213.83234
43  Jaap HoekGoedereede1.31.50minM50   13.784  4:213.83232
45  Archie Staal (PR 1.25.05) Burgh-Haamstede1.32.13minM45   13.727  4:223.81225
46  Nico van den BOSPapendrecht1.32.20minM60   13.710  4:233.81223
47  Han van der WeckMaassluis1.32.25minM55   13.697  4:233.80222
48  Peter KaljouwLeiderdorp1.32.25minM50   13.697  4:233.80222
49  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) Wissenkerke1.33.19minM45   13.565  4:253.77206
50  Jos Grootjans (PR 1.32.18) Westkapelle1.33.28minM55   13.543  4:263.76203
51  Emiel Flipse (PR 1.24.57) Vlissingen1.33.30minMse   13.539  4:263.76203
52  Wim van RuivenOud-Beijerland1.33.45minM50   13.502  4:273.75198
53  Henk Lous (PR 1.28.33) Vlissingen1.33.59minM50   13.469  4:273.74194
55  Hans Verhaagen (PR 1.26.56) Goes1.34.01minM45   13.464  4:273.74194
56  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.34.01minM60   13.464  4:273.74194
54  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel1.34.03minM55   13.459  4:273.74193
57  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.34.20minM40   13.419  4:283.73188
58  Thijs-Jan GerbrandsLeidschendam1.34.27minMse   13.402  4:293.72186
62  Leon Loeve (PR 1.29.49) Burgh-Haamstede1.34.48minM35   13.353  4:303.71181
59  John Nieuwenhuize (PR 1.23.02) Yerseke1.34.52minMse   13.343  4:303.71180
61  Philipp JaegerDusseldorf1.35.07minM45   13.308  4:313.70176
60  Tom RunderkampBreda1.35.08minM40   13.306  4:313.70175
63  Martine Lust (PR 1.31.35) Brielle1.35.14minV45   13.292  4:313.69375
64  Jan van GentOud-Beijerland1.35.14minM50   13.292  4:313.69174
65  Theo Peters (PR 1.34.11) Spijkenisse1.35.19minM50   13.280  4:313.69172
66  Pieter Goud (PR 1.31.04) Oostdijk1.35.19minMse   13.280  4:313.69172
67  Jos HilberdingSchiedam1.35.45minM50   13.220  4:323.67166
68  Petra Rasenberg (PR 1.29.44) Terneuzen1.35.46minV45   13.218  4:323.67364
70  André BijlDordrecht1.35.52minM40   13.204  4:333.67164
69  Axel AertsMinderhout1.35.56minMse   13.195  4:333.67163
71  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.36.18minM40   13.145  4:343.65157
72  Thomas Stoffels (debuut) Wolphaartsdijk1.36.21minMse   13.138  4:343.65156
73  Erwin van de SandeZaltbommel1.36.45minM40   13.084  4:353.63150
74  Alex de LangenOud-Beijerland1.36.45minM45   13.084  4:353.63150
75  Robert van den TillaartRotterdam1.36.50minM40   13.072  4:353.63149
76  Johan de Vlieger (PR 1.08.32) Vlissingen1.36.56minM50   13.059  4:363.63148
77  Edwin Ruppert (PR 1.30.50) Vlissingen1.37.00minM40   13.050  4:363.63147
78  Wim Tempelaar (PR 1.32.05) Vlissingen1.37.03minM55   13.043  4:363.62146
81  Danny Breen (debuut) Goes1.37.13minM45   13.021  4:363.62143
79  Joep BarendseDe Bilt1.37.15minM55   13.016  4:373.62143
80  Michel Velkers (PR 1.27.15) s-Heer Arendskerke1.37.16minM35   13.014  4:373.62143
82  Marcel PickkersZwijndrecht1.37.30minM40   12.983  4:373.61139
83  Leon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.37.47minM35   12.945  4:383.60135
84  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.37.49minV35   12.941  4:383.59323
85  Cees KoomanSteenbergen1.37.50minM55   12.939  4:383.59135
89  Peeters HansRetie1.37.50minMse   12.939  4:383.59135
88  Simon van BovenNijkerk1.37.58minM55   12.921  4:393.59133
86  Fred Bastemeijer (PR 1.36.17) Zierikzee1.38.01minM65   12.915  4:393.59132
87  Jos EradesEllemeet1.38.11minMse   12.893  4:393.58130
90  Seth Dijkstra (PR 1.31.30) Middelburg1.38.40minM40   12.830  4:413.56123
93  Marcel TundermanDen Bommel1.38.45minM45   12.819  4:413.56122
91  Cor BerrevoetsRotterdam1.38.46minM40   12.817  4:413.56122
92  Roland GroenBrielle1.39.03minM45   12.780  4:423.55118
99  Peter VerschoorZwijndrecht1.39.17minM40   12.750  4:423.54115
94  Daan GutierrezHeesch1.39.36minM35   12.709  4:433.53111
95  Jeroen Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.39.38minM40   12.705  4:433.53111
97  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.39.38minM60   12.705  4:433.53111
96  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) s-Heerenhoek1.39.41minM55   12.699  4:433.53110
98  Dennis Plessius (PR 1.35.21) s-Heer Arendskerke1.39.49minM40   12.682  4:443.52108
100  Bert van Gorsel (PR 1.37.46) Vlissingen1.40.01minM50   12.656  4:443.52106
101  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.40.06minM40   12.646  4:453.51105
104  Geert DekkerDordrecht1.40.10minM50   12.637  4:453.51104
102  Harry Christiaanse (PR 1.36.13) Yerseke1.40.18minM50   12.621  4:453.51102
103  Ton van Os (PR 1.26.51) Poortvliet1.40.36minM45   12.583  4:463.5099
107  Willem BiemoltUtrecht1.40.42minM45   12.571  4:463.4997
105  Armand StolkOud-Beijerland1.40.46minM55   12.562  4:473.4997
106  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.40.51minM45   12.552  4:473.4996
117  Leendert van den BergSpijkenisse1.40.53minM40   12.548  4:473.4995
109  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.41.03minM45   12.527  4:473.4893
108  Leon de munnik (PR 1.32.25) Nieuwerkerk1.41.05minM40   12.523  4:473.4893
110  Lotte SchermeijRotterdam1.41.12minVse   12.508  4:483.47261
111  Frank HilkmannRotterdam1.41.13minMse   12.506  4:483.4791
112  Bonno OdijkPuttershoek1.41.22minM45   12.488  4:483.4790
113  Denis GerritsenEindhoven1.41.24minMse   12.484  4:483.4789
114  Stefan van der voornDen Bommel1.41.29minM35   12.473  4:493.4688
115  Jos BuijksRaamsdonksveer1.41.29minM55   12.473  4:493.4688
118  Sander GerritsenEtten-Leur1.41.32minM35   12.467  4:493.4688
116  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.41.43minMse   12.445  4:493.4686
126  Niels WilleboordseUtrecht1.41.49minMse   12.433  4:503.4585
127  Eric de Visser (PR)Domburg1.41.54minMse   12.422  4:503.4584
120  Janny StraatsmaRosmalen1.41.55minV40   12.420  4:503.45248
119  Peter BootOud-Beijerland1.41.57minM35   12.416  4:503.4583
129  Paul Jumelet (PR 1.26.51) Westkapelle1.41.57minMse   12.416  4:503.4583
122  Renate de Wilde (PR)Wilhelminadorp1.41.59minVse   12.412  4:503.45247
123  Nadine de Wilde (PR 1.39.02) Oss1.41.59minVse   12.412  4:503.45247
121  Dries Van BavelMinderhout1.42.00minMse   12.410  4:503.4582
125  Willem van der VaartVlaardingen1.42.05minM50   12.400  4:503.4482
124  Tanja de JongNumansdorp1.42.14minV45   12.382  4:513.44243
131  Remco Kooman (PR 1.39.51) Scharendijke1.42.17minM35   12.376  4:513.4479
128  Jack van DuurenPoortugaal1.42.22minMse   12.366  4:513.4378
130  Remco van der VeldenSchiedam1.42.29minM40   12.352  4:513.4377
133  Arie KampsSpijkenisse1.42.30minM55   12.350  4:523.4377
132  Edwin Klink (PR 1.32.37) Bruinisse1.42.41minM35   12.328  4:523.4275
134  Marcel Engel (PR 1.39.46) Zierikzee1.42.52minM45   12.306  4:533.4273
136  Daniel den HollanderHendrik-Ido-Ambacht1.42.58minMse   12.294  4:533.4172
135  Jacqueline van Os (PR 1.35.32) Poortvliet1.43.01minV45   12.288  4:533.41230
138  Piet van der VeldenRotterdam1.43.24minM50   12.242  4:543.4068
137  Erwin Schell (PR 1.39.14) Zierikzee1.43.29minM50   12.232  4:543.4067
140  Jan Koen de Graaf (PR)Middelburg1.43.37minM45   12.217  4:553.3966
148  Hans Holwerda (PR)Rotterdam1.43.50minMse   12.191  4:553.3964
139  Cor Schipper (PR 1.17.34) Middelburg1.43.53minM50   12.185  4:553.3863
141  Martijn de Widt (PR 1.38.55) Zierikzee1.43.53minM35   12.185  4:553.3863
152  Ben van der Kaa (PR 1.38.05) Rilland1.43.54minM45   12.183  4:553.3863
142  Jan de Vries (PR 1.37.54) Biggekerke1.44.04minM55   12.164  4:563.3861
143  Emiel Duit (PR 1.38.58) Vlissingen1.44.08minM40   12.156  4:563.3861
144  Wessel van KralingenPernis Rotterdam1.44.12minMse   12.148  4:563.3760
149  Gerwin Zondervan (PR 1.36.15) Kapelle-Biezelinge1.44.14minM45   12.144  4:563.3760
156  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.44.15minMse   12.142  4:563.3760
160  Mark OphorstDordrecht1.44.15minM40   12.142  4:563.3760
145  Arjen de Vos (PR 1.42.49) Zierikzee1.44.17minM45   12.139  4:573.3759
146  Peter Verhagen (debuut) Ouddorp1.44.17minM45   12.139  4:573.3759
154  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.44.26minM45   12.121  4:573.3758
147  Kees DamenOud-Alblas1.44.37minM60   12.100  4:583.3656
155  Roel Zwier (PR 1.43.35) Zierikzee1.44.39minM45   12.096  4:583.3656
150  Justin QuintPoortugaal1.44.40minMse   12.094  4:583.3656
151  Rob FaasenTinte1.44.40minM50   12.094  4:583.3656
158  Enrico Kraak (PR 1.43.11) Goes1.44.40minM40   12.094  4:583.3656
157  Peter Meeuwsen (PR 1.21.45) Krabbendijke1.44.44minMse   12.086  4:583.3655
153  Ron KantDussen1.44.52minM40   12.071  4:583.3554
162  Adri Koole (PR 1.31.25) Serooskerke1.44.58minM60   12.060  4:593.3553
164  Rob van der Beijl (PR 1.43.26) Bruinisse1.44.58minM45   12.060  4:593.3553
159  John Guequierre (PR 1.17.01) Middelburg1.45.01minM60   12.054  4:593.3553
161  Martin de Visser (PR 1.41.24) Middelburg1.45.08minM45   12.040  4:593.3452
166  Jan-willem de Valk (debuut) Oosterland1.45.10minMse   12.037  4:593.3451
172  Peter DiebelsLeiderdorp1.45.10minM50   12.037  4:593.3451
163  Ronald PolVlaardingen1.45.12minM50   12.033  4:593.3451
167  Richard van der Werf (PR 1.30.51) Oosterland1.45.14minMse   12.029  4:593.3451
165  Ronald HulsmannBrielle1.45.19minM40   12.019  5:003.3450
168  Rob Polak (PR)Vlissingen1.45.34minM50   11.991  5:003.3348
173  Nathalie TimmermansZuidland1.45.41minVse   11.978  5:013.33188
169  Aart EijgelsheimZwijndrecht1.45.42minM45   11.976  5:013.3347
171  Jan KlokHoeven1.45.47minM35   11.966  5:013.3246
170  Kees de Visser (PR 1.38.13) Aagtekerke1.45.49minM45   11.963  5:013.3246
174  Jack Smits (PR 1.40.51) Oost-Souburg1.45.57minM50   11.948  5:013.3245
175  Reinco Geschiere (PR 1.39.19) Serooskerke1.46.06minM45   11.931  5:023.3144
182  Nick Paulusse (PR 1.36.29) Oost-Souburg1.46.06minM40   11.931  5:023.3144
184  Christophe DecatOverijse1.46.22minM35   11.901  5:033.3141
176  Willem van de Plasse (PR)Wemeldinge1.46.27minMse   11.891  5:033.3041
179  Peter Rentmeester (PR 1.42.59) Yerseke1.46.31minM40   11.884  5:033.3040
188  Marco Walhout (PR 1.38.29) Vlissingen1.46.31minM40   11.884  5:033.3040
177  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.46.33minM55   11.880  5:033.3040
183  Gert Jan Marinisse (PR 1.44.26) Oost-Souburg1.46.33minM45   11.880  5:033.3040
181  John Sieling (PR 1.40.01) Middelburg1.46.38minM55   11.871  5:033.3039
187  Hans Steenblok (PR 1.37.57) Heinkenszand1.46.39minM40   11.869  5:033.3039
178  Dries Braats-Gravenhage1.46.43minM40   11.862  5:033.2939
185  Ronald Moerland (PR 1.36.06) Burgh-Haamstede1.46.48minM40   11.853  5:043.2938
180  Ronlald de RijkeMiddelburg1.46.49minM40   11.851  5:043.2938
192  John Kommer (PR 1.33.56) Zierikzee1.47.11minM40   11.810  5:053.2835
186  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.47.16minM55   11.801  5:053.2835
191  Rainer SzpoganMarl1.47.18minM50   11.797  5:053.2834
198  Frans Heijboer (PR 1.35.43) Poortvliet1.47.18minM50   11.797  5:053.2834
189  Roland DonkerRotterdam1.47.21minM50   11.792  5:053.2834
190  Frits de BoerRotterdam1.47.25minM50   11.784  5:053.2734
197  Fred van der ZeeDordrecht1.47.29minM45   11.777  5:063.2733
195  Robbert Vleugel (debuut) Wemeldinge1.47.31minMse   11.774  5:063.2733
194  Richard de Vlieger (PR 1.29.56) Lewedorp1.47.32minM40   11.772  5:063.2733
204  Ronny NeutsAverbode1.47.36minM55   11.764  5:063.2732
196  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.47.39minM50   11.759  5:063.2732
202  Ewoud spruijtenburgLeiden1.47.41minMse   11.755  5:063.2732
193  Peter van de Bosse (PR 1.42.02) Grijpskerke1.47.42minM45   11.753  5:063.2632
201  Pieter-Jan de Baar (PR 1.39.24) Wolphaartsdijk1.47.56minM35   11.728  5:073.2630
200  Marco Mandemaker (PR)s-Gravenpolder1.47.58minM45   11.724  5:073.2630
205  Andre JansenAbbenbroek1.48.01minM55   11.719  5:073.2630
199  Owen ThomasHellevoetsluis1.48.17minM40   11.690  5:083.2528
207  Ronald van NigtevechtAlmere1.48.20minM45   11.685  5:083.2528
216  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.48.26minM45   11.674  5:083.2427
208  Leen Meijers (PR 1.30.23) Veere1.48.31minM50   11.665  5:093.2426
203  André Crucq (PR 1.36.37) Vlissingen1.48.32minM60   11.663  5:093.2426
213  Sabine Hoeke HeruerLeiderdorp1.48.33minV40   11.661  5:093.24148
206  Ron de KoningSpijkenisse1.48.38minM55   11.653  5:093.2426
214  Peter de GrootBreda1.48.38minM45   11.653  5:093.2426
210  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.48.43minV40   11.644  5:093.23146
217  Jacco Baaij (PR 1.39.43) Sint-Annaland1.49.00minMse   11.613  5:103.2323
218  Coen Legemaates-Gravendeel1.49.00minMse   11.613  5:103.2323
212  Tonnie BraspennincxUlvenhout1.49.03minMse   11.608  5:103.2223
209  Theo Engel (PR 1.46.26) Zierikzee1.49.11minM45   11.594  5:113.2222
211  Harold Vermeulen (PR)Middelburg1.49.12minMse   11.592  5:113.2222
226  Cor van den NieuwenhuisenBest1.49.13minM50   11.590  5:113.2222
215  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen1.49.15minM50   11.587  5:113.2222
222  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.49.31minM50   11.559  5:113.2121
220  Chris Koppejan (PR 1.48.06) s-Gravenpolder1.49.34minM45   11.553  5:123.2120
228  Andre ArbmanBergschenhoek1.49.35minM55   11.551  5:123.2120
223  Johan SandersWoerden1.49.36minM45   11.550  5:123.2120
224  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede1.49.37minM35   11.548  5:123.2120
225  Ashok JodhaAmsterdam1.49.37minM50   11.548  5:123.2120
219  Niels GodijnPoortugaal1.49.38minMse   11.546  5:123.2120
229  Bram Nortier (PR 1.45.36) Burgh-Haamstede1.49.42minM40   11.539  5:123.2120
227  John van der VeenRidderkerk1.49.44minM50   11.536  5:123.2019
230  Jeroen Dalebout (debuut) Burgh-Haamstede1.49.44minMse   11.536  5:123.2019
221  Edwin Dorrepaal (PR 1.43.52) Schore1.49.51minM40   11.523  5:123.2019
233  Dexter Wessels-Gravenhage1.49.55minMse   11.516  5:133.2018
232  Gerard Wessel (debuut) s-Gravenhage1.49.57minM50   11.513  5:133.2018
240  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Westkapelle1.49.58minM50   11.511  5:133.2018
241  Bas Legemaate (PR 1.48.16) Zierikzee1.50.10minMse   11.490  5:133.1917
243  Bob Boekema (PR)Veere1.50.13minMse   11.485  5:133.1917
235  Hannie den HaanOostvoorne1.50.22minV55   11.469  5:143.19125
231  Hans Minnaard (PR 1.39.20) Yerseke1.50.23minM50   11.468  5:143.1916
242  Jorien van den DoelVlaardingen1.50.24minV45   11.466  5:143.19125
236  Freddy Roose (PR 1.47.28) Oostkapelle1.50.27minM35   11.461  5:143.1816
239  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.50.27minM35   11.461  5:143.1816
234  John SlootmakerSchiedam1.50.32minM40   11.452  5:143.1815
238  Frank Ock (PR 1.38.20) Vlissingen1.50.42minM45   11.435  5:153.1815
237  Ab Duinhouwer (PR 1.44.34) Nieuwerkerk1.50.45minM45   11.430  5:153.1714
247  Jaco Heijboer (PR 1.39.03) Sint-Annaland1.50.50minMse   11.421  5:153.1714
244  John Scheffers (PR 1.40.14) Zierikzee1.50.54minM50   11.414  5:153.1714
249  Martijn WijnmaalenRotterdam1.50.54minM35   11.414  5:153.1714
245  Edwin van de Ven (PR 1.49.38) Serooskerke1.50.55minM40   11.413  5:153.1714
248  Mart van de KampGouda1.50.58minM45   11.407  5:163.1713
246  Boudewijn BaanEtten-Leur1.51.05minM50   11.395  5:163.1713
251  Jeroen HooijerBaarn1.51.09minM45   11.389  5:163.1613
256  Chris Dek (PR 1.39.34) Kapelle-Biezelinge1.51.14minMse   11.380  5:163.1612
255  Matthias SchuyHattingen1.51.23minM35   11.365  5:173.1612
253  Johan Ovaa (PR 1.36.30) Koudekerke1.51.29minMse   11.355  5:173.1511
252  Jan BrilmanHendrik-Ido-Ambacht1.51.31minM50   11.351  5:173.1511
259  Isto Knaap (PR 1.44.00) Goes1.51.35minM50   11.344  5:173.1511
250  Walter Plessius (PR 1.48.25) Kattendijke1.51.38minM35   11.339  5:173.1511
262  Vincent Barentsen (PR 1.41.10) Middelburg1.51.53minMse   11.314  5:183.1410
257  Reinier HamelinkPuttershoek1.52.07minMse   11.290  5:193.149
263  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.52.07minMse   11.290  5:193.149
254  Edith Margadant (PR 1.48.02) Dordrecht1.52.09minV55   11.287  5:193.14104
258  Lizo Koppejan (PR 1.37.40) Arnemuiden1.52.10minM40   11.285  5:193.139
267  Marcus SchlehoferWetter1.52.12minM45   11.282  5:193.138
261  Henny Strating (PR 1.41.18) Kamperland1.52.15minV40   11.277  5:193.13103
272  Hugo de KokLeiderdorp1.52.17minMse   11.274  5:193.138
260  Cor van den Berge (PR 1.48.22) Goes1.52.19minM45   11.270  5:193.138
265  Reginald JankiAmsterdam1.52.25minM50   11.260  5:203.138
264  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke1.52.32minM65   11.249  5:203.127
273  Ferry KrosHellevoetsluis1.52.34minM45   11.245  5:203.127
269  Hans nielandHeinenoord1.52.44minM50   11.229  5:213.127
266  Tanny van As (PR 1.52.13) Tholen1.52.45minV35   11.227  5:213.1298
277  August de Jonges-Gravenhage1.52.54minMse   11.212  5:213.116
271  Ineke Tempelaar (PR 1.45.15) Vlissingen1.52.58minV55   11.206  5:213.1195
274  Sander Uitdenbogaards-Gravenhage1.53.00minM40   11.202  5:213.116
275  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.53.00minM50   11.202  5:213.116
279  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg1.53.00minMse   11.202  5:213.116
268  Marloes Priemis (PR 1.42.44) Renesse1.53.01minVse   11.201  5:213.1195
290  Floor GroeneveldZwijndrecht1.53.01minM45   11.201  5:213.116
278  Dick Termorshuizen (PR)Terneuzen1.53.03minM60   11.197  5:223.116
270  Xavi Company VidosaPuigmolto1.53.06minM50   11.192  5:223.116
289  André van WoudenbergRijswijk1.53.11minM35   11.184  5:223.115
276  Alex ElbersZuid-Beijerland1.53.12minM40   11.182  5:223.115
293  Rene OttoWoerden1.53.12minMse   11.182  5:223.115
281  Folkert van Meurss-Gravenhage1.53.14minMse   11.179  5:223.115
284  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.53.16minM50   11.176  5:223.105
285  Caroline Veringa (PR 1.46.33) Middelburg1.53.16minV35   11.176  5:223.1092
294  Rob SchutteLeiderdorp1.53.19minM50   11.171  5:223.105
286  Lems AndreNoordwelle1.53.26minM45   11.159  5:233.105
295  Frank JoswigOosterhout1.53.31minM40   11.151  5:233.104
280  Benny van Belzen (PR 1.52.33) Oost-Souburg1.53.36minM40   11.143  5:233.104
282  Marco de Smit (PR)Oost-Souburg1.53.41minM40   11.135  5:233.094
292  Jurgen van LeliveldHendrik-Ido-Ambacht1.53.42minM40   11.133  5:233.094
283  Patrick de Klerk (PR 1.50.19) Oost-Souburg1.53.43minM45   11.132  5:233.094
287  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke1.53.47minM45   11.125  5:243.094
288  Gertjan Bakker (PR 1.39.10) Goes1.53.49minM40   11.122  5:243.094
291  Jan VosHendrik-Ido-Ambacht1.53.50minM50   11.120  5:243.094
298  Michel KerpelPuttershoek1.53.57minM40   11.109  5:243.093
296  Nancy Burger (PR 1.50.35) Vlissingen1.54.06minV40   11.094  5:243.0884
304  Stijn De SmedtKalmthout1.54.13minM35   11.083  5:253.083
297  Hans UittenbogaardCapelle aan den IJssel1.54.17minM40   11.076  5:253.083
305  Michael BeketRotterdam1.54.24minMse   11.065  5:253.072
299  Frans PetersSpijkenisse1.54.28minM50   11.059  5:263.072
303  Arthur Priem (PR 1.46.44) Koudekerke1.54.31minM50   11.054  5:263.072
302  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.54.37minM40   11.044  5:263.072
300  Wilco Boogaard (PR 1.21.34) Middelburg1.54.38minM35   11.043  5:263.072
312  Hans SchenkRotterdam1.54.53minM40   11.019  5:273.062
308  Gerrie Melse (PR)Middelburg1.54.54minM55   11.017  5:273.062
301  Ron FredriksMaurik1.54.55minM50   11.015  5:273.062
313  Alexander RijsdijkDordrecht1.54.59minM35   11.009  5:273.062
310  Jos TorremansVosselaar1.55.04minM55   11.001  5:273.061
306  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen1.55.06minM35   10.998  5:273.051
309  Imka de Ridder (PR)Westkapelle1.55.08minV40   10.995  5:273.0574
311  Kris Van HuffelDeurne1.55.09minM45   10.993  5:273.051
307  Janneke van der WilkRotterdam1.55.11minV40   10.990  5:283.0574
314  Peter Groenenberg (PR 1.42.38) Middelburg1.55.31minMse   10.958  5:293.041
315  Frits VerschoorVlaardingen1.55.35minM50   10.952  5:293.041
316  Stefan HulsingSchiedam1.55.52minM40   10.925  5:303.03-
317  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.55.53minM50   10.923  5:303.03-
319  Bjorn van Belzen (PR 1.50.09) Kapelle-Biezelinge1.56.02minMse   10.909  5:303.03-
324  Marc FuhringBarendrecht1.56.03minM45   10.908  5:303.03-
320  Edwin de vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.56.06minM40   10.903  5:303.03-
323  Adrie van Belzen (PR 1.44.34) Westkapelle1.56.12minM45   10.894  5:303.03-
321  Serge van den Bos (PR 1.54.27) Burgh-Haamstede1.56.13minM35   10.892  5:313.03-
328  Carina Slingerland (PR 1.51.31) Haaksbergen1.56.16minV40   10.887  5:313.0264
318  Jeroen de PagterBreda1.56.17minMse   10.886  5:313.02-
322  Zwanita SterrenburgZwijndrecht1.56.18minVse   10.884  5:313.0264
325  Willian Boot (PR 1.35.15) Kerkwerve1.56.22minM45   10.878  5:313.02-
329  Jan Dominicus (PR 1.45.11) Middelburg1.56.30minM45   10.866  5:313.02-
336  Petra Verhulst (PR 1.46.30) Westkapelle1.56.39minV40   10.852  5:323.0161
335  Steven GoudbergLeiderdorp1.56.44minM40   10.844  5:323.01-
326  Monique HoevenOud-Beijerland1.56.47minV45   10.839  5:323.0159
333  Judith MoerlandHellevoetsluis1.56.48minVse   10.838  5:323.0159
331  Leo Pleijte (PR 1.45.57) Middelburg1.56.50minM50   10.835  5:323.01-
334  Ron MoerlandHellevoetsluis1.56.50minM40   10.835  5:323.01-
332  Emiel de Bekkers-Gravenhage1.56.57minM40   10.824  5:333.01-
338  Konstant ObdeijnAmsterdam1.56.57minMse   10.824  5:333.01-
327  Marcel de vetteOud-Beijerland1.57.00minM40   10.819  5:333.01-
330  Sonja Boogaard (PR 1.50.56) Middelburg1.57.05minV35   10.812  5:333.0057
339  Folkert Kasemier (PR 1.53.04) Zierikzee1.57.05minM55   10.812  5:333.00-
337  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat1.57.06minV55   10.810  5:333.0057
344  Serge Nijssen (PR 1.49.42) Zierikzee1.57.16minMse   10.795  5:333.00-
342  Wouter de Vries (PR 1.42.01) Zierikzee1.57.25minMse   10.781  5:342.99-
345  Jitze van LeenenLeiderdorp1.57.30minM55   10.773  5:342.99-
340  Wim OosseHaelen1.57.34minM50   10.767  5:342.99-
343  Leo Hage (PR 1.54.00) Middelburg1.57.41minM40   10.756  5:352.99-
341  Sander van VugtRoosendaal1.57.44minM40   10.752  5:352.99-
346  Kees KlerksWaalwijk1.57.47minM45   10.747  5:352.99-
347  Sjaak BeerendonkRoosendaal1.58.07minM45   10.717  5:362.98-
348  Carla BastemeijeRhoon1.58.09minV35   10.714  5:362.9849
349  Piet Wieringa (PR 1.57.02) Renesse1.58.10minM60   10.712  5:362.98-
354  Jacqueline de bree (PR 1.50.39) Middelburg1.58.45minV45   10.660  5:382.9644
351  Jan Davidse (PR 1.54.43) Oost-Souburg1.58.53minM50   10.648  5:382.96-
359  Joost Moerdijk (debuut) Goes1.58.53minMse   10.648  5:382.96-
350  Annelies van der Perk (PR 1.57.57) Westkapelle1.58.55minV40   10.645  5:382.9643
352  Jeroen Govers (PR)Goes1.58.57minM40   10.642  5:382.96-
356  Marco Heijstek (PR 1.51.04) Wolphaartsdijk1.58.58minM40   10.640  5:382.96-
358  Gwendolyn Vermeule (PR 1.58.33) Koudekerke1.59.06minVse   10.628  5:392.9542
353  Patrick Provoost (PR 1.52.40) Vlissingen1.59.10minM35   10.623  5:392.95-
355  Amos Herz (PR 1.45.30) Vlissingen1.59.17minM45   10.612  5:392.95-
361  Leo StansVlaardingen1.59.23minM55   10.603  5:402.95-
362  Rolf ketelaarDordrecht1.59.28minM45   10.596  5:402.94-
360  Jan de Reu (PR 1.49.41) Middelburg1.59.31minM50   10.591  5:402.94-
356  Fred de ZeeuwHellevoetsluis1.59.32minM45   10.590  5:402.94-
363  John SchopBarendrecht1.59.40minM45   10.578  5:402.94-
364  Remko DelfgaauwZonnemaire1.59.47minM45   10.568  5:412.94-
368  Carlo Paardekooper (PR)Zierikzee1.59.54minMse   10.558  5:412.93-
370  Geert van den HandelMaarssen1.59.55minM40   10.556  5:412.93-
371  Jacob SpeeSchoonhoven1.59.57minM45   10.553  5:412.93-
365  Jan van NesZwijndrecht1.59.59minM55   10.550  5:412.93-
367  Danny van Oeveren (PR 1.37.08) Renesse2.00.15minM40   10.527  5:422.92-
369  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.00.17minM55   10.524  5:422.92-
372  Raymond VerschoorRotterdam2.00.19minM40   10.521  5:422.92-
366  Rui Soares AguiarHellevoetsluis2.00.20minM35   10.520  5:422.92-
378  Lennard PadmosBurgh-Haamstede2.00.37minMse   10.495  5:432.92-
379  Rene van der Linde (PR 1.55.50) Burgh-Haamstede2.00.39minMse   10.492  5:432.91-
374  Henri van der MattenHendrik-Ido-Ambacht2.00.47minM50   10.480  5:442.91-
373  Jeanette van BuurenZwijndrecht2.00.48minV45   10.479  5:442.9131
376  John de BoerDe Meern2.00.51minM45   10.475  5:442.91-
377  Carola denHartogAdriaanseMiddelburg2.00.51minV40   10.475  5:442.9130
387  Tijs BuijsVeere2.00.53minM35   10.472  5:442.91-
386  Nico van WijkRotterdam2.00.55minMse   10.469  5:442.91-
384  Christian janse (PR 1.55.35) Oost-Souburg2.01.01minMse   10.460  5:442.91-
380  Jeroen Pieterman (PR)Burgh-Haamstede2.01.03minM35   10.457  5:442.90-
381  Leo KlootwijkNumansdorp2.01.14minM40   10.441  5:452.90-
385  Cees van OostromWijk en Aalburg2.01.16minM50   10.439  5:452.90-
375  Lydia Bartkowiak-GeideBrüggen2.01.20minV50   10.433  5:452.9028
398  Arjan Moerdijk (PR 1.39.38) Goes2.01.22minM45   10.430  5:452.90-
391  Remco Paauwe (PR 1.45.48) Kapelle-Biezelinge2.01.24minMse   10.427  5:452.90-
383  Danny Ars (PR 1.48.14) Ovezande2.01.28minMse   10.421  5:452.89-
393  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede2.01.29minV35   10.420  5:452.8927
382  Leo van driel (PR)Vlissingen2.01.30minM50   10.419  5:462.89-
395  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp2.01.30minV40   10.419  5:462.8927
401  Arno EigenraamVlaardingen2.01.36minM50   10.410  5:462.89-
389  Judith KruithofZuid-Beijerland2.01.41minVse   10.403  5:462.8926
388  Lia KruithofNumansdorp2.01.43minVse   10.400  5:462.8925
403  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg2.01.43minM35   10.400  5:462.89-
404  Jasper KopsAmsterdam Zuidoost2.01.47minMse   10.394  5:462.89-
402  Adri Noordijke (PR 1.34.51) Zierikzee2.01.49minM70   10.391  5:462.89-
392  Bennie Daniëlse (PR 1.50.51) Middelburg2.01.51minM50   10.389  5:472.89-
390  Jolanda GroeneveldStreefkerk2.01.52minV35   10.387  5:472.8925
399  Rebecca Hanse (PR 2.00.28) Noordwelle2.02.01minV40   10.374  5:472.8824
400  Juan HaroHeerjansdam2.02.02minM45   10.373  5:472.88-
405  Bert de BestZoetermeer2.02.04minM45   10.370  5:472.88-
407  Arie PerforsZoetermeer2.02.04minM60   10.370  5:472.88-
406  Bert KuiperZoetermeer2.02.06minM60   10.367  5:472.88-
394  Leo Goedegebure (PR 1.54.38) s-Heer Arendskerke2.02.08minM50   10.364  5:472.88-
396  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle2.02.09minM65   10.363  5:472.88-
397  Arjan BurghoutAlmkerk2.02.20minM35   10.348  5:482.87-
415  Johan KoopmansRhoon2.02.23minM40   10.343  5:482.87-
412  Hans van SchaijkOss2.02.31minM45   10.332  5:482.87-
408  Ad Gladdines (PR 1.53.47) Tholen2.02.45minM40   10.312  5:492.86-
413  Nico TroostGoedereede2.02.46minM40   10.311  5:492.86-
409  Jolanda Bilderbeek (PR 1.57.52) Kloetinge2.02.47minV35   10.310  5:492.8620
420  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelminadorp2.02.51minM40   10.304  5:492.86-
410  Katja Kivit (debuut) Sommelsdijk2.02.53minV40   10.301  5:492.8619
416  Vivian Brasser (PR 1.58.55) Westkapelle2.02.53minV35   10.301  5:492.8619
421  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.02.54minV35   10.300  5:502.8619
414  Petra Hogenstein (PR 1.55.28) Burgh-Haamstede2.02.59minV40   10.293  5:502.8619
419  Coby Coppoolse (PR)Grijpskerke2.02.59minV50   10.293  5:502.8619
422  Annelies van VarkLeiden2.03.06minVse   10.283  5:502.8618
411  Niek Staals-Gravenhage2.03.08minM40   10.280  5:502.86-
423  Mario Matulessy (PR 2.00.18) Domburg2.03.10minM50   10.278  5:502.85-
417  Henny ProvilijHendrik-Ido-Ambacht2.03.20minV55   10.264  5:512.8517
418  Gercoline HollemansZwijndrecht2.03.21minV45   10.262  5:512.8517
429  André KwakernaakBergen op Zoom2.03.37minM40   10.240  5:522.84-
424  Vivi de RegtRotterdam2.03.54minVse   10.217  5:522.8415
425  Anton HollemansZwijndrecht2.04.01minM45   10.207  5:532.84-
427  Hans Wijkhuijs (PR)Meliskerke2.04.04minMse   10.203  5:532.83-
428  Peter BlaakZwijndrecht2.04.05minM50   10.202  5:532.83-
426  Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle2.04.08minV40   10.198  5:532.8314
433  Reijer Leestemaker (PR 1.50.27) Kapelle-Biezelinge2.04.08minM45   10.198  5:532.83-
430  Eline Aerts (PR 1.57.17) Middelburg2.04.09minVse   10.196  5:532.8314
432  Miranda KasiusDriebruggen2.04.18minV35   10.184  5:542.8313
434  Ronald SwaenEde2.04.20minM50   10.181  5:542.83-
431  Leon HooghartHeerjansdam2.04.25minM45   10.174  5:542.83-
437  Tonny van Mulken (PR 1.48.38) Breskens2.04.28minM55   10.170  5:542.83-
436  Gertie Bin (PR)Zierikzee2.04.30minVse   10.167  5:542.8212
439  Edward Meijer (PR 1.57.11) Burgh-Haamstede2.04.30minM40   10.167  5:542.82-
435  Marcel klaverRotterdam2.04.46minM50   10.146  5:552.82-
438  Robin van Welt (PR 1.49.35) Zierikzee2.04.49minMse   10.142  5:552.82-
441  Cooper-Lenes SusanLeiden2.05.13minV35   10.109  5:562.8110
442  Youri van Noorden (PR 2.01.50) Kruiningen2.05.13minMse   10.109  5:562.81-
447  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg2.05.13minM45   10.109  5:562.81-
445  Joeri Kasper (PR)Wemeldinge2.05.20minMse   10.100  5:562.81-
449  Cees VoesenekBreda2.05.22minM50   10.097  5:572.80-
440  Michel Troosts-Gravenhage2.05.24minMse   10.094  5:572.80-
451  Muriel Jongepier (PR 1.58.53) Westkapelle2.05.24minV35   10.094  5:572.809
446  Kevin OnderdijkZierikzee2.05.35minMse   10.080  5:572.80-
452  Janneke de BesLeiderdorp2.05.38minV50   10.076  5:572.809
455  David Perquin (PR 1.56.31) Kats2.05.48minM40   10.062  5:582.80-
450  Hilde Meulenberg (PR 1.57.47) s-Heer Abtskerke2.05.49minVse   10.061  5:582.798
444  Marion Leenpoel (PR 2.05.05) Kamperland2.05.51minV45   10.058  5:582.798
448  Anita Dalebout (debuut) Burgh-Haamstede2.05.55minV35   10.053  5:582.798
443  Herbert StonkBruinisse2.06.03minM40   10.042  5:582.79-
453  Milanka Faasse (PR)Renesse2.06.04minV35   10.041  5:592.797
458  Paul van AgthovenRotterdam2.06.10minMse   10.033  5:592.79-
454  Caroline Ganseman (PR 2.00.37) Kapelle-Biezelinge2.06.12minV40   10.031  5:592.797
456  Irene IJspelder (PR)Renesse2.06.15minV45   10.027  5:592.797
460  John VbeekArnemuiden2.06.20minM35   10.020  5:592.78-
457  JaapJan Kloet (PR 1.59.17) Burgh-Haamstede2.06.30minM40   10.007  6:002.78-
461  Herman Kreeft (PR)Gilze2.06.36minM60   9.999  6:002.78-
459  Krista Kanbolat (PR 1.58.00) Burgh-Haamstede2.06.39minV35   9.995  6:002.786
466  Friedemann RomhildRotterdam2.06.46minM35   9.986  6:012.77-
462  Mark Kakes (PR 1.50.35) Wolphaartsdijk2.06.51minM40   9.979  6:012.77-
463  Dian LigtendagFijnaart2.06.51minV45   9.979  6:012.775
467  Simone waltzUtrecht2.07.02minVse   9.965  6:012.775
464  Izaak van de Ketterij (PR 1.58.21) Arnemuiden2.07.10minM45   9.954  6:022.77-
468  Rien van GelderenHendrik-Ido-Ambacht2.07.43minM60   9.911  6:032.75-
465  Sandra Passenier (PR 1.58.15) Westkapelle2.07.46minV35   9.908  6:032.753
475  Robbert Eijsker (PR 1.58.33) Zierikzee2.07.56minM40   9.895  6:042.75-
470  Marinus DominicusHeemstede2.08.10minM40   9.877  6:042.74-
473  Rob EpkerZoetermeer2.08.12minM45   9.874  6:052.74-
469  Inge Marchand (PR 1.57.57) Burgh-Haamstede2.08.17minV35   9.868  6:052.742
474  Rink Sipma (PR)Vrouwenpolder2.08.22minM45   9.861  6:052.74-
471  Petra van Bleijswijk (PR)Renesse2.08.26minV40   9.856  6:052.742
476  Piet WijntjePuttershoek2.08.27minM45   9.855  6:052.74-
481  Jan van Schagen (PR 2.07.12) Goes2.08.27minM55   9.855  6:052.74-
472  Djini BhugwansingDordrecht2.08.30minM40   9.851  6:052.74-
479  Hans Holwerda (PR 1.43.50) Nieuwerkerk2.08.31minM60   9.850  6:052.74-
477  Jan van der Maas (PR 1.56.54) Burgh-Haamstede2.08.32minM65   9.848  6:062.74-
480  Peter DrentZwijndrecht2.08.46minM45   9.831  6:062.73-
478  Joop Lasseur (PR 1.25.08) Bruinisse2.08.48minM65   9.828  6:062.73-
483  Rob Nagelkerke (debuut) Heinkenszand2.09.03minM55   9.809  6:072.72-
485  Peter VeltmanTerheijden2.09.15minM50   9.794  6:082.72-
482  Jelte BuitemanDelft2.09.19minMse   9.789  6:082.72-
484  Peter van EfferenPuttershoek2.09.32minM45   9.772  6:082.71-
486  Erik de KlerkVeere2.10.14minM40   9.720  6:102.70-
488  Richard Fennet (PR 2.06.27) Renesse2.10.14minM35   9.720  6:102.70-
487  Andreas van Straten (PR 1.58.36) Domburg2.10.21minMse   9.711  6:112.70-
491  Paul van Tuil (PR 1.44.00) Burgh-Haamstede2.10.32minM40   9.698  6:112.69-
494  Lennert den BoerKerkwerve2.10.38minM35   9.690  6:122.69-
499  Richard MeijerDe Heen2.10.41minM50   9.686  6:122.69-
493  Emmelie den boer (PR 1.53.30) Zierikzee2.10.44minVse   9.683  6:122.69-
489  Cora BronderAbbenbroek2.10.46minV40   9.680  6:122.69-
500  Hélène ParmentierRijswijk2.10.48minVse   9.678  6:122.69-
492  Ria Marchand (PR 2.06.16) Burgh-Haamstede2.10.51minV60   9.674  6:122.69-
497  Louisa MiechielsenVosselaar2.10.55minV55   9.669  6:122.69-
496  Marjelle RooseLichtaart2.10.56minVse   9.668  6:122.69-
498  Jan RooseLichtaart2.10.59minM55   9.664  6:132.68-
490  Petra EigenraamMaassluis2.11.12minV45   9.648  6:132.68-
501  Tono Wondergem (PR 1.56.52) Westkapelle2.11.12minM45   9.648  6:132.68-
502  Henk Tennekes (PR 2.02.58) Utrecht2.11.14minM55   9.646  6:132.68-
495  Eveline Scheers (PR 2.02.53) Vlissingen2.11.20minV55   9.638  6:142.68-
504  Nils van den BergBurgh-Haamstede2.11.22minMse   9.636  6:142.68-
503  Herman van den Dries (PR 1.57.22) Ovezande2.11.40minM45   9.614  6:142.67-
505  Rens van der WindtOudewater2.11.46minMse   9.607  6:152.67-
506  Lucas van der WindtUtrecht2.11.49minMse   9.603  6:152.67-
510  Wilma Schroevers (PR 2.02.44) Arnemuiden2.12.20minV45   9.566  6:162.66-
509  Jeanet Meeuwse (PR 1.54.04) Arnemuiden2.12.21minV45   9.564  6:162.66-
507  Sandra GroenewegenRhoon2.12.28minV40   9.556  6:172.65-
507  Patrick van der VeldenRotterdam2.12.28minM35   9.556  6:172.65-
511  Carlijn Fioole (PR 2.06.00) Zierikzee2.12.31minVse   9.552  6:172.65-
512  Leon van Liere (PR 1.35.00) Meliskerke2.12.37minM55   9.545  6:172.65-
516  Petra Wijkhuys (PR 2.04.10) Westkapelle2.12.40minV40   9.542  6:172.65-
513  Albert ElskampRotterdam2.13.04minM50   9.513  6:182.64-
515  Krista van nesBurgh-Haamstede2.13.07minV35   9.509  6:192.64-
514  Rachel Starkey (PR)Burgh-Haamstede2.13.09minV45   9.507  6:192.64-
518  Walter Louws (PR 2.10.33) Aagtekerke2.13.14minM50   9.501  6:192.64-
517  John Ravia (PR 1.20.14) Zierikzee2.13.20minM40   9.494  6:192.64-
519  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Renesse2.13.24minV45   9.489  6:192.64-
520  Anja van Leerdam (PR 2.07.39) Arnemuiden2.13.30minV45   9.482  6:202.63-
521  Sonja OdijkPuttershoek2.13.38minV40   9.473  6:202.63-
524  Ramon WassingLeiderdorp2.13.51minM40   9.457  6:212.63-
523  Peter Louwerse (PR 1.11.36) Leiderdorp2.13.52minM45   9.456  6:212.63-
528  Hans HermsenWassenaar2.13.54minM40   9.454  6:212.63-
531  Susanne SzpoganMarl2.14.06minV50   9.440  6:212.62-
527  Annemarie SchuurbiersRotterdam2.14.07minVse   9.438  6:212.62-
522  Lennart Kempe (PR 1.51.28) Bruinisse2.14.10minMse   9.435  6:222.62-
529  Aminata Camara (debuut) Westkapelle2.14.14minVse   9.430  6:222.62-
532  Anita BoogertRotterdam2.14.18minVse   9.426  6:222.62-
525  Babette van 't VeerDriebruggen2.14.27minV40   9.415  6:222.62-
526  Ciska soeteman (PR 2.12.58) Scharendijke2.14.28minVse   9.414  6:222.61-
533  Rob Weeber (PR 2.14.14) Bruinisse2.14.48minM50   9.391  6:232.61-
530  Arjen Poortman (PR 2.09.59) Renesse2.14.53minM50   9.385  6:242.61-
536  Sigrid Jense (PR 2.01.21) Middelburg2.14.54minV45   9.384  6:242.61-
535  Ingrid Hildenbrant (PR 2.00.00) Middelburg2.15.08minV35   9.367  6:242.60-
537  Jaap SmitsBurgh-Haamstede2.15.12minM35   9.363  6:252.60-
534  Dirry DeunhouwerStrijensas2.15.13minV50   9.362  6:252.60-
540  Susan StroomenberghBest2.15.14minV50   9.360  6:252.60-
539  Liesbeth WaltzUtrecht2.15.16minV55   9.358  6:252.60-
538  Laura van SchaijkOss2.15.18minV40   9.356  6:252.60-
542  Hans van Keulen (debuut) Drunen2.15.23minM50   9.350  6:252.60-
541  Bep VogelsBest2.15.25minV55   9.348  6:252.60-
543  Jan MeestersBest2.15.26minM60   9.347  6:252.60-
544  Joke van de Kasteele (PR 2.14.29) Burgh-Haamstede2.16.07minV55   9.300  6:272.58-
547  Erik van den OudenZierikzee2.16.17minM50   9.288  6:282.58-
549  Aleida Alfrink-goettschNijkerk2.16.34minV50   9.269  6:282.57-
545  Moniek Schipper (PR 1.52.09) Heinkenszand2.16.48minVse   9.253  6:292.57-
548  Marisa de Goey (PR 2.02.13) Wolphaartsdijk2.16.53minVse   9.248  6:292.57-
546  Joost Sprinkhuizen (PR 1.41.52) Nisse2.17.02minM60   9.238  6:302.57-
550  Catoo Viergever (PR 2.05.58) Brouwershaven2.17.04minV45   9.235  6:302.57-
551  Rini Zorge (PR 1.59.19) Brouwershaven2.17.04minM45   9.235  6:302.57-
555  Mirjam BosveldRozenburg2.17.04minV35   9.235  6:302.57-
556  Mariska SnijdersBrielle2.17.06minV35   9.233  6:302.56-
552  Danielle van Tongeren (PR 2.05.48) Renesse2.17.07minVse   9.232  6:302.56-
554  Gertjan Westdorp (PR 1.52.15) Krabbendijke2.17.19minM45   9.218  6:312.56-
553  Ben van der Linden (PR 1.46.24) Vlissingen2.17.21minM50   9.216  6:312.56-
559  Marijke EkeloZwijndrecht2.17.40minV50   9.195  6:322.55-
557  Elise Fanchamps (PR 2.13.39) Westkapelle2.17.46minV50   9.188  6:322.55-
560  Paul Roodenburg (PR 2.09.33) Middelburg2.17.48minM45   9.186  6:322.55-
558  Hanna AertsBreda2.17.52minVse   9.182  6:322.55-
562  Ab de JongeRenesse2.18.02minM40   9.171  6:332.55-
565  Florian HoornaarDelfgauw2.18.04minM35   9.168  6:332.55-
563  Jan Waltz (debuut) Wolphaartsdijk2.18.07minM60   9.165  6:332.55-
561  Eric Cevaal (PR 1.52.07) Oost-Souburg2.18.29minMse   9.141  6:342.54-
564  Rian van Vossen (debuut) Zierikzee2.18.49minV40   9.119  6:352.53-
568  Rob VermeerVlaardingen2.18.59minM35   9.108  6:352.53-
569  Wim van der KolkVlaardingen2.19.00minM65   9.107  6:352.53-
570  Ron van der BeekVlaardingen2.19.00minM40   9.107  6:352.53-
566  Eva van der Have (PR)Zierikzee2.19.24minV40   9.081  6:362.52-
573  Rien BezemerDreischor2.19.36minM45   9.068  6:372.52-
567  Rob van ZeelandZeist2.19.48minM50   9.055  6:382.52-
574  Edgar KosterLelystad2.20.02minM35   9.040  6:382.51-
571  Marcel Dekker (PR 2.07.46) Zierikzee2.20.16minM45   9.025  6:392.51-
572  Ida Dekker (PR 2.17.00) Zierikzee2.20.17minV45   9.024  6:392.51-
576  Trees Blaauw-KramNijkerk2.20.26minV60   9.014  6:392.50-
577  Gera van BovenNijkerk2.20.29minV50   9.011  6:402.50-
581  Trix MerbisCapelle aan den IJssel2.20.34minV50   9.005  6:402.50-
578  Eve HuigeBurgh-Haamstede2.20.40minV45   8.999  6:402.50-
575  Margot Verhaagen (PR 2.11.41) Middelburg2.20.42minV45   8.997  6:402.50-
579  Anton Ringenaldus (PR)Gapinge2.20.47minM45   8.991  6:402.50-
580  Paulien ProvoostKerkwerve2.20.56minVse   8.982  6:412.49-
583  Jozina Hoornick (PR 2.15.59) Koudekerke2.21.28minV40   8.948  6:422.49-
584  Eveline Marinisse (PR 2.15.25) Oost-Souburg2.21.30minV45   8.946  6:422.48-
582  Fred Kramer (PR 2.15.36) Noordwelle2.21.41minM40   8.934  6:432.48-
587  Etienne van HemertOud-Beijerland2.21.57minM45   8.918  6:442.48-
588  Mirjam Dek (PR 2.21.12) Kapelle-Biezelinge2.22.06minVse   8.908  6:442.47-
589  Ineke van den BergNoordwijk2.22.26minV45   8.887  6:452.47-
585  Sjaak Rieteco (PR 2.06.56) Oost-Souburg2.22.27minM55   8.886  6:452.47-
586  Piet Steketee (PR 2.11.58) Borssele2.22.38minM50   8.875  6:462.47-
590  Jeroen VerspuijEnschede2.22.58minM35   8.854  6:472.46-
592  Frans van den HengelZoetermeer2.23.24minM50   8.827  6:482.45-
591  Cindy Evertse (PR 2.09.40) Scharendijke2.23.48minV35   8.803  6:492.45-
593  Desiree Nijsse (PR 2.17.23) Heinkenszand2.23.57minVse   8.794  6:492.44-
594  Christiane SchlehoferWetter2.24.14minV40   8.776  6:502.44-
595  Pieter Stolk (debuut) Best2.24.43minM55   8.747  6:522.43-
596  Marc SaunderVaucresson2.26.05minM55   8.665  6:552.41-
596  Inge van der Poort (PR 1.54.30) Renesse2.26.05minV40   8.665  6:552.41-
599  Monique van BerkelZierikzee2.26.13minV45   8.657  6:562.40-
598  Jeroen van den HoutenBruinisse2.26.17minM35   8.653  6:562.40-
600  Saskia Roose (debuut) Oostkapelle2.27.09minV35   8.602  6:582.39-
601  Jos Davidse (PR 2.22.12) Ovezande2.27.52minM55   8.561  7:012.38-
602  Norbert Tromp (debuut) Zierikzee2.28.10minM45   8.543  7:012.37-
606  Josh UitdenbogaardVeldhoven2.28.16minM60   8.538  7:022.37-
603  Erna de Landmeter (PR 2.13.39) Oost-Souburg2.28.20minVse   8.534  7:022.37-
604  Angelique Rober (PR 2.17.06) Vlissingen2.28.23minV40   8.531  7:022.37-
605  Harma Breuker (PR 2.14.08) Middelburg2.28.23minV60   8.531  7:022.37-
607  Claudia van LitSchiedam2.28.59minV35   8.497  7:042.36-
608  Ies KorpershoekVlaardingen2.29.01minM55   8.495  7:042.36-
609  Patricia van de Zande (PR 2.15.01) Burgh-Haamstede2.31.10minV35   8.374  7:102.33-
610  Harry ObdeijnAmsterdam2.31.23minM65   8.362  7:112.32-
611  Christina Fuhring-BennikBarendrecht2.31.48minV40   8.339  7:122.32-
612  Rien van GenderenRotterdam2.31.53minM60   8.334  7:122.32-
614  Richard van Duin (PR 2.10.23) Zierikzee2.32.41minM45   8.291  7:142.30-
613  Stephan Roes (PR 2.11.39) Burgh-Haamstede2.32.56minM55   8.277  7:152.30-
615  Marlies PutterHendrik-Ido-Ambacht2.33.53minV45   8.226  7:182.29-
616  Annet van Hal (PR 2.12.30) Middelburg2.37.31minVse   8.036  7:282.23-
617  Walter KeeminkVlaardingen2.42.22minM50   7.796  7:422.17-
618  Els BouterStreefkerk2.43.12minV40   7.756  7:442.15-
619  Christine KantDussen2.45.25minV35   7.652  7:502.13-
620  Eric HaestKasterlee2.58.32minM55   7.090  8:281.97-
Mannen: 474 (76.45%) => M35=49 - M40=92 - M45=96 - M50=79 - M55=39 - M60=19 - M65=7 - M70=1 - Mse=92
Vrouwen: 146 (23.55%) => V35=29 - V40=33 - V45=27 - V50=11 - V55=10 - V60=3 - Vse=33

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551
12.1 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Laurent van NieuwenhuijzeKrabbendijke47.19minMse   15.343  3:554.26-
2  Danny de LeeuwWolphaartsdijk48.19minMse   15.026  4:004.17+1:00
3  Tim RoggeveenGouda50.06minMse   14.491  4:084.03+2:47
4  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge50.10minVse   14.472  4:094.02+2:51
5  Boaz SeijnGouda50.28minMse   14.386  4:104.00+3:09
6  Patrick van NieuwenhuijzeZonnemaire50.32minMse   14.367  4:113.99+3:13
7  Matthijs KlaassenRotterdam51.14minMse   14.170  4:143.94+3:55
8  Jacky LuitwielerVlissingen51.32minM45   14.088  4:163.91+4:13
10  Sanne de GrootRenesse53.24minMse   13.596  4:253.78+6:05
9  Roelof PostmaBoornbergum53.25minM35   13.591  4:253.78+6:06
11  Simon GorissenGouda54.08minMse   13.411  4:283.73+6:49
12  Ralf ElsnerEssen55.14minM45   13.144  4:343.65+7:55
13  Annemiek van de VeldeNoordgouwe55.23minVse   13.109  4:353.64+8:04
14  Roely PrengerDomburg55.31minVse   13.077  4:353.63+8:12
15  Albert VenemansRosmalen56.03minM45   12.953  4:383.60+8:44
16  Martien de SmetRenesse56.35minM55   12.831  4:413.56+9:16
17  Jannie de VriesVlissingen56.48minV45   12.782  4:423.55+9:29
18  Maria RugensteinUtrecht57.07minVse   12.711  4:433.53+9:48
19  Boudewijn van OuwerkerkWilhelminadorp57.32minM35   12.619  4:453.51+10:13
20  Patrick van TuijlZwolle57.38minM35   12.597  4:463.50+10:19
21  Pascal de GraeveWestdorpe57.56minM35   12.532  4:473.48+10:37
22  Adrie FlipseWestkapelle58.03minM55   12.506  4:483.47+10:44
23  Jurrie van der VeldenRidderkerk58.31minMse   12.407  4:503.45+11:12
24  Bart KrielelsHeerle58.38minM45   12.382  4:513.44+11:19
25  Bart HoogenboomNoordwelle59.08minM55   12.277  4:533.41+11:49
26  Adrie van BavelOud Gastel59.33minM45   12.191  4:553.39+12:14
27  Bert HovingAalsmeer1.00.04minM45   12.087  4:583.36+12:45
28  Han van SighemRenesse1.00.17minM55   12.043  4:593.35+12:58
29  Sander KokPoortugaal1.00.30minM35   12.000  5:003.33+13:11
30  Sander Hanevelds-Gravenhage1.00.31minMse   11.997  5:003.33+13:12
31  Bianca HovingAalsmeer1.00.49minV45   11.938  5:023.32+13:30
32  Leo van der WerfHaastrecht1.01.06minM45   11.882  5:033.30+13:47
33  Marnix van der wolkRotterdam1.01.23minM35   11.827  5:043.29+14:04
34  Frank YdemaRotterdam1.01.28minMse   11.811  5:053.28+14:09
35  Wim ProvoostRenesse1.01.47minM55   11.751  5:063.26+14:28
37  Henk van DrielLeiderdorp1.01.58minM55   11.716  5:073.25+14:39
36  Gerard van AmsterdamLeiderdorp1.01.59minM55   11.713  5:073.25+14:40
38  Dennis SamanRenesse1.02.36minMse   11.597  5:103.22+15:17
39  Roxanne voermansZierikzee1.02.37minV35   11.594  5:103.22+15:18
40  Lianne van RijnMiddelburg1.03.15minV35   11.478  5:143.19+15:56
41  Henk kooijmanRotterdam1.03.58minM55   11.350  5:173.15+16:39
42  Fred PruijnGouda1.04.12minM45   11.308  5:183.14+16:53
43  Ernst-Jan MarijsVuren1.04.19minM45   11.288  5:193.14+17:00
45  Karin Hoek- van GinkelScharendijke1.04.34minVse   11.244  5:203.12+17:15
44  Brian de BruinRidderkerk1.04.40minMse   11.227  5:213.12+17:21
46  Helen NoordzijScharendijke1.04.48minVse   11.204  5:213.11+17:29
47  Ronald LeferinkPapendrecht1.04.55minM35   11.184  5:223.11+17:36
48  Miquel GonzalezCaracas1.05.17minM35   11.121  5:243.09+17:58
49  Gon Voorham ZuidwijkHellevoetsluis1.05.29minV55   11.087  5:253.08+18:10
51  Petra de GrootEllemeet1.05.57minVse   11.008  5:273.06+18:38
50  Paul BergmanZeist1.06.04minM55   10.989  5:283.05+18:45
52  Sarah SickingBergheim1.06.32minVse   10.912  5:303.03+19:13
53  Harry DavidseSerooskerke1.06.44minM45   10.879  5:313.02+19:25
55  Benita van OostRenesse1.06.45minV35   10.876  5:313.02+19:26
57  Hélène NatteRenesse1.06.46minV35   10.874  5:313.02+19:27
54  Leo ArensmanOude-Tonge1.06.55minM55   10.849  5:323.01+19:36
56  Sandy Troost van OeverenRenesse1.06.55minV35   10.849  5:323.01+19:36
58  Kees LegemaateBurgh-Haamstede1.06.58minM45   10.841  5:323.01+19:39
59  Siebe EnnengaRenesse1.07.19minMse   10.785  5:343.00+20:00
60  Alexander den BoerRoosendaal1.07.20minM35   10.782  5:343.00+20:01
62  Lennart OtteRotterdam1.07.44minM35   10.719  5:362.98+20:25
61  Emmy van CaspelVlissingen1.07.49minV55   10.705  5:362.97+20:30
63  Renee van EijkRotterdam1.07.49minVse   10.705  5:362.97+20:30
64  Christel SchuitSliedrecht1.08.03minV35   10.669  5:372.96+20:44
65  Ruud van der KroefBenthuizen1.08.08minM55   10.656  5:382.96+20:49
66  Nick VermeirssenPhilippine1.08.33minMse   10.591  5:402.94+21:14
67  Andrea van LeeuwenLeidschendam1.08.38minVse   10.578  5:402.94+21:19
68  Lyda JansenRenesse1.08.48minV55   10.552  5:412.93+21:29
70  Gloria AravenaDordrecht1.08.48minV35   10.552  5:412.93+21:29
69  Mieke de SteurMiddelburg1.08.53minV55   10.540  5:422.93+21:34
73  Rob CantersKerkwerve1.09.03minM35   10.514  5:422.92+21:44
72  Michel van DijkPijnacker1.09.06minM35   10.507  5:432.92+21:47
71  Rinus RiemensBiggekerke1.09.08minM55   10.501  5:432.92+21:49
74  Ben KeggeSliedrecht1.09.32minM45   10.441  5:452.90+22:13
75  Sandra van der ZandeOuwerkerk1.09.35minV35   10.434  5:452.90+22:16
76  Winny DierksGrijpskerke1.09.42minV35   10.416  5:462.89+22:23
78  Jolanda Nattes-Gravenhage1.09.42minV35   10.416  5:462.89+22:23
77  Mariska MoenisKoudekerke1.09.43minVse   10.414  5:462.89+22:24
79  Margreet van de StolpeZierikzee1.09.43minV35   10.414  5:462.89+22:24
82  Lian Maress-Gravenhage1.09.49minV45   10.399  5:462.89+22:30
81  Madelon Gravesteijn-BaansSpijkenisse1.09.54minVse   10.386  5:472.89+22:35
80  Jolanda SchotZierikzee1.09.55minV35   10.384  5:472.88+22:36
84  Karin van der SluisBurgh-Haamstede1.09.56minV35   10.381  5:472.88+22:37
83  Inge HeuffZierikzee1.09.58minV45   10.376  5:472.88+22:39
85  Paul KnappeRotterdam1.10.11minMse   10.344  5:482.87+22:52
86  Caroline van der VeldenSchiedam1.10.11minV35   10.344  5:482.87+22:52
87  Ilse van DamBurgh-Haamstede1.10.14minV35   10.337  5:482.87+22:55
88  Gilles de WitteHeinkenszand1.10.20minM55   10.322  5:492.87+23:01
89  Martina ElsnerEssen1.10.45minV45   10.261  5:512.85+23:26
90  Ramona Prins HollemanStreefkerk1.10.54minVse   10.240  5:522.84+23:35
92  Gerrit LengkeekSpijkenisse1.12.10minM45   10.060  5:582.79+24:51
91  Onno TedersHellevoetsluis1.12.19minM45   10.039  5:592.79+25:00
94  Arnoud KalLeiderdorp1.12.21minM35   10.035  5:592.79+25:02
93  Hans de BieKapelle-Biezelinge1.12.22minM45   10.032  5:592.79+25:03
95  Corina VinkesteijnLeiden1.12.25minV45   10.025  5:592.78+25:06
96  Marga KielLeiderdorp1.12.32minV45   10.009  6:002.78+25:13
97  Karen RaghoebarLeiderdorp1.12.32minV35   10.009  6:002.78+25:13
99  Judy van DopRozenburg1.12.37minV35   9.998  6:002.78+25:18
98  Sylvia DuinhouwerZierikzee1.12.41minV35   9.989  6:002.77+25:22
100  Ger MeijdamPoortugaal1.13.02minM55   9.941  6:022.76+25:43
101  Sanne GlasRotterdam1.13.05minVse   9.934  6:022.76+25:46
102  Karin van DoornRotterdam1.13.06minV45   9.932  6:022.76+25:47
104  Anja SpaargarenLeiderdorp1.13.14minV45   9.914  6:032.75+25:55
103  Ramon SchrijversValkenburg1.13.17minM35   9.907  6:032.75+25:58
105  Diana EradesEllemeet1.13.22minV35   9.896  6:042.75+26:03
106  Rien PetersenHarderwijk1.13.24minM55   9.891  6:042.75+26:05
107  Wouter Duval SlothouwerAmsterdam1.13.49minMse   9.835  6:062.73+26:30
107  Marjolein KortAmsterdam1.13.50minVse   9.833  6:062.73+26:31
112  Iris de HeerRotterdam1.14.06minVse   9.798  6:072.72+26:47
109  Rachel de WijsRenesse1.14.10minVse   9.789  6:082.72+26:51
113  Kim StewardRotterdam1.14.10minVse   9.789  6:082.72+26:51
110  Janet LeeuweRenesse1.14.13minV35   9.782  6:082.72+26:54
111  Carla de MeijerRenesse1.14.13minV35   9.782  6:082.72+26:54
114  Priscilla ProvoostVlissingen1.14.18minVse   9.771  6:082.71+26:59
116  Janneke van BelzenArnemuiden1.14.39minV45   9.725  6:102.70+27:20
115  Annemieke SchramPoortugaal1.14.46minV45   9.710  6:112.70+27:27
117  Chantal van de GuchteRenesse1.14.54minV35   9.693  6:112.69+27:35
120  Leonie v/d MaagdenbergRhoon1.14.58minVse   9.684  6:122.69+27:39
118  Tamara RoosRenesse1.15.00minVse   9.680  6:122.69+27:41
119  Bonny Vis -van SprundelRenesse1.15.00minVse   9.680  6:122.69+27:41
121  Ann van den BorneReusel1.15.02minVse   9.676  6:122.69+27:43
122  Guido FiooleZierikzee1.15.08minMse   9.663  6:132.68+27:49
123  Margriet de HoopUtrecht1.15.25minV35   9.627  6:142.67+28:06
126  Esther DarisValkenswaard1.15.40minV45   9.595  6:152.67+28:21
124  Martijn Hanevelds-Gravenhage1.15.44minMse   9.586  6:162.66+28:25
127  Leontien SchuilingLeiderdorp1.15.44minV35   9.586  6:162.66+28:25
125  Sander Gravesteijn-BaansSpijkenisse1.15.45minM35   9.584  6:162.66+28:26
128  Raymond KokRotterdam1.15.49minMse   9.576  6:162.66+28:30
130  Jacqueline DoornekampRotterdam1.16.18minV35   9.515  6:182.64+28:59
132  Hanneke aan der SteltBabylonienbroek1.16.18minV35   9.515  6:182.64+28:59
129  John PlankRotterdam1.16.22minM55   9.507  6:192.64+29:03
131  Anouk VerschuurEllemeet1.16.22minV35   9.507  6:192.64+29:03
134  Marc DoogeOosterland1.16.38minM35   9.474  6:202.63+29:19
133  Dirk de BruinRenesse1.16.44minM45   9.461  6:202.63+29:25
135  Huguette DeclercqVlissingen1.16.54minV55   9.441  6:212.62+29:35
137  Janine HanseZierikzee1.16.55minVse   9.439  6:212.62+29:36
136  Cynthia JanseZierikzee1.16.58minV35   9.433  6:222.62+29:39
138  Saskia van der WoudenZonnemaire1.17.06minV35   9.416  6:222.62+29:47
139  Sandy Elbers-kokZuid-Beijerland1.17.09minV35   9.410  6:232.61+29:50
140  Nynke PostmaDrachten1.17.17minV35   9.394  6:232.61+29:58
141  Annelies KakesWolphaartsdijk1.17.28minV45   9.372  6:242.60+30:09
142  Jacqueline NodelijkHellevoetsluis1.17.50minV35   9.328  6:262.59+30:31
143  Marilou CreemersSerooskerke1.18.14minV55   9.280  6:282.58+30:55
144  Melissa van der HeijdenReusel1.18.14minVse   9.280  6:282.58+30:55
145  Brigitte van DesselBilthoven1.18.25minV35   9.258  6:292.57+31:06
146  Michelle RentinckHouten1.18.37minV45   9.235  6:302.57+31:18
147  Marjan de RidderArnemuiden1.18.41minV45   9.227  6:302.56+31:22
148  Henk VischVoorschoten1.19.01minM55   9.188  6:322.55+31:42
149  Danielle BertrandPapendrecht1.20.14minV35   9.049  6:382.51+32:55
150  Conny DekkerPapendrecht1.20.17minVse   9.043  6:382.51+32:58
151  Jacqueline BreenSommelsdijk1.21.51minV45   8.870  6:462.46+34:32
152  Andrea PreesmanRidderkerk1.22.01minVse   8.852  6:472.46+34:42
153  Andre RaaijmakersHellevoetsluis1.22.05minM55   8.845  6:472.46+34:46
154  Jolanda HeijSommelsdijk1.25.18minV45   8.511  7:032.36+37:59
155  Ciska de KokLeiderdorp1.26.10minVse   8.426  7:072.34+38:51
157  Catrien VollenbergLeiderdorp1.26.13minV45   8.421  7:082.34+38:54
158  Marian BikLeiderdorp1.26.14minV45   8.419  7:082.34+38:55
156  Lilian WeberLeiderdorp1.26.15minV45   8.417  7:082.34+38:56
159  Mela GerseLeiderdorp1.26.16minV45   8.416  7:082.34+38:57
160  Barbara GinterLeiden1.27.01minV35   8.343  7:112.32+39:42
161  Marianne GoudbergLeiderdorp1.27.01minV35   8.343  7:112.32+39:42
162  Jeannette van SantenLeiderdorp1.28.56minV55   8.163  7:212.27+41:37
163  Ria van Boxtel-van AalstLeiderdorp1.28.57minV55   8.162  7:212.27+41:38
Mannen: 70 (42.94%) => M35=16 - M45=16 - M55=18 - Mse=20
Vrouwen: 93 (57.06%) => V35=36 - V45=21 - V55=8 - Vse=28

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 5.445 seconden nodig om deze lijst met 783 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reacties:
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Jan Roose: Zeeuws Veldloopseizoen Van Sta..
Jan Roose: Crossen In Zeeland..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (23)
14-10: Kermisloop Putte (4)
5 km Crum van der Linden (PR)17.07  Mse
5 km Hein van Uffelen (PR)20.22  Mse
5 km Emma van Mourik (PR)21.44  Vse
5 km Laurens Meeuwsen (PR 21.38)22.46  M55
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
15 km Lion Baas (PR)1.00.39  M40
10 km Ferry Engel (PR 37.05)40.35  M55
10 km Andre Meijers (PR 42.14)43.38  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)56.44  V45
5 km Jaco Rip (PR 19.32)20.58  M40
13-10: Marathon Chicago (1)
marath Marlon Roels (PR)3.01.41  M45
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (13)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
Vier M Tim van den Broeke (debuut)18.58  Mse
Vier M Marijke de Visser (PR)21.34  Vse
13-10: Marathon Köln  (2)
marath Fred van Es (PR)3.15.26  M50
marath Marcel van Delden (PR 3.19.18)3.40.29  M50
06-10: 34e Singelloop Breda  (35)
06-10: Loch Ness Marathon Inverness (5)
06-10: Marathon Perth (1)
06-10: Singelloop Utrecht (3)
28-09: Halve van Katwijk  (2)
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (1)
22-09: Berenloop Beernem (10)
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
14-09: 44e Run Winschoten  (1)
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
Atletiek Zeeland © 2019