woensdag 1 april 2015 Home | Algemeen | Forum | Login | Links | Nieuws | Records | Uitslagen | Wedstrijden | Weer | Zeeuwse Ranglijsten | Zoeken+
 
Recent nieuws meer nieuws
25-03: Erwin Harmes onheus bejegend door Dynamica bestuur?
18-03: Crossen in Zeeland
16-03: Tommy Staal geeft 43e Pannekoekloop nog beetje kleur
15-03: Belgen overheersen Zwinstedenloop
11-03: Tim Pleijte overklast Martijn de Kok en Erwin Harmes in 26e Kustcross
01-03: North C trail in Koksijde groot succes
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 04-04: Sluitingsprijs SSP Westdorpe
ma 06-04: Paas Kustloop Breskens
za 11-04: 9e Oosterscheldeloop Goes
zo 12-04: 35e Marathon Rotterdam
wo 15-04: Pink Run Heinkenszand
za 18-04: 7e Marathon Zeeuws-Vlaanderen Hulst
vr 24-04: 4e Oranjemuidenloop Arnemuiden
za 25-04: Baanwedstrijd Zierikzee
za 25-04: Omloop van Menheerse Middelharnis
zo 26-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen
zo 26-04: 4e Zwaakse Weel loop Nisse
za 02-05: 5e Halve van Renesse
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 29-03: 3e Ladiesrun Goes
za 28-03: 25 km van Hulst (190)
za 28-03: 4e 10 van BRU Bruinisse (119)
za 21-03: 11e Ropakustrun Zoutelande (84)
za 21-03: 2e Dow trimloop Terneuzen (94)
zo 15-03: 22e Zwinstedenloop Sluis (109)
za 14-03: 43e Pannekoekenmolenloop Westenschouwen (261)
za 07-03: 26e Kustcross Vlissingen (94)
za 07-03: Corn Boys Loop Sas van Gent (123)
za 28-02: 48e Massaloop Oostkapelle (179)
za 28-02: Halve van Axel (217)
za 21-02: 4e Trail By The Sea Burgh-Haamstede (742)
za 21-02: 25 km Scheldeloop Terneuzen (103)
zo 15-02: 4e Kapellecross Kapelle-Biezelinge (54)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Uitslag is nog niet beschikbaar.
 
Laatste forumberichten:
Jan Roose: Erwin Harmes Moet In Goes Buig..
Henk Lindner: Erwin Harmes Onheus Bejegend D..
Jannie de Vries: Erwin Harmes Onheus Bejegend D..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
29-03: 27e Parelloop Brunssum (6)
10 km Wouter Jansen31.56  Mse
10 km Jorim Scheele (PR)32.14  Mse
10 km Erwin Harmes33.06  Mse
5 km Tim van den Broeke16.20  Mse
5 km Bereket Petersen (PR)17.11  JoC
5 km Jordi Bot (PR)17.58  JoB
29-03: Halve marathon Lier (1)
halve Annet Smits (PR)1.39.25  Vse
29-03: 68e Dwars door Dordt Dordrecht (14)
22-03: Maratona di Roma Rome (1)
22-03: Venloop (12)
22-03: Marathon Utrecht (6)
22-03: Dwars door Dendermonde (2)
15-03: Stevensloop Nijmegen (10)
15-03: Marato Barcelona (1)
14-03: Halve van Hercules Dordrecht (4)
14-03: Sallandtrail Nijverdal (4)
08-03: 41e CPC Loop Den Haag (125)
08-03: 30 van Tilburg (4)
01-03: Oostende-Brugge Ten Miles (4)
28-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (13)
22-02: NK indoor Senioren Apeldoorn (6)
15-02: Halve Marathon Barcelona (1)
08-02: 38e Groet uit Schoorl Run (6)
08-02: 10 EM van Brielle (1)
07-02: 14e Heinenoordtunnelloop Oud-Beijerland (2)
Atletiek Zeeland © 2015