woensdag 21 augustus 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
01-08: Train eens mee met de M.R.T.
17-07: Mijn naam is haas en ik weet…..
08-07: Hanteer eens limieten
02-07: From Dusk Till Dawn - Rondje Veerse Meer
21-06: Was het nu eigenlijk wel een marathon?
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 23-08: Hardloop3Daagse Groot-Valkenisse
za 24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
vr 30-08: Track Meeting Utrecht
zo 01-09: 31e Tilburg Ten Miles
za 07-09: Baanwedstrijd Hulst
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder
vr 13-09: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 14-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
vr 20-09: Wemeldingeloop
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
zo 22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam
zo 22-09: 3e Kraaieloop Lewedorp
Recente uitslagen meer uitslagen
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
di 06-08: 6e Zomerloop Zuidzande (103)
wo 31-07: 82e Boulevardloop Vlissingen (290)
di 30-07: 5e Zomerloop Cadzand-Bad (104)
wo 24-07: 36e Bokaalloop Burgh-Haamstede (109)
di 23-07: 4e Zomerloop Groede (102)
wo 17-07: 40e Stratenloop Westkapelle (192)
di 16-07: 3e Zomerloop Retranchement (87)
za 13-07: Ronde van Sint Kruis (37)
wo 10-07: 9e Sportvissersloop Yerseke (250)
di 09-07: 2e Zomerloop Nieuwvliet (158)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

Halve van Axel

Axel, zaterdag 5 maart 2011 - Organisatie: Road Running Axel
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd     
----- ---------------------- -- -------------------- -------- 
   MAN, 21,1 KM                                           
 1 Peter de Petter           Oudegem               1:18:40
 2 Kris Cornelis             Zele                  1:20:53
 3 Jan Gowy                  Sas van Gent          1:21:01
 4 Sepp Vermeulen            Koewacht              1:21:43
 5 Peter Pladdet             Terneuzen             1:22:59
 6 Joos Pauwels              kleit                 1:23:28
 7 Marc Verschuren           Achter St Anna        1:24:24
 8 Sander Verminck           Eeklo                 1:24:26
 9 Ronni v Acker             Nieuw Namen           1:25:14
10 Abi v Lare                Terneuzen             1:25:14
11 Guy d'Heer                Borcare               1:25:49
12 Danny Versuys             Watervliet            1:26:14
13 Paul d´Hont               Bottelare             1:26:19
14 Matti Buysse              Assenede              1:26:24
15 Kris Cornelis             Zele                  1:26:50
16 Ronny d"Hont              Stekene               1:26:52
17 Frank Kiveryn             Duffel                1:26:53
18 Rudy v Daele              st Niklaas            1:26:54
19 Johan Gosselin            St Niklaas            1:27:01
20 Frans Boerebach           Hoek                  1:27:01
21 Peter Franck              Niel                  1:27:53
22 Fons de Rijcke            Kloosterzande         1:28:58
23 Geert Waelput             Vrasene               1:29:05
24 Herman Kuijer             Terneuzen             1:30:50
25 Kurt Taghon               Zomergem              1:31:48
26 Patrick de Sutter         Stekene               1:31:49
27 Ivan de Keyser            Waasmunster           1:31:57
28 Reggie Blondeel           Watervliet            1:32:06
29 Willem v d Heyden         Kieldrecht            1:32:25
30 Diier Verlee              Sinaai                1:33:11
31 John Guequierre           Middelburg            1:33:16
32 Frits Vervaet             Walsoorden            1:33:35
33 Gerd Cortvriendt          Evergem               1:33:36
34 Ebe Blaauw                Terneuzen             1:34:17
35 Rudi de Casluwe           Sas van               1:34:21
36 Hubert Plouvier           Kappelle              1:34:36
37 Piotr Pyka                Westdorpe             1:34:39
38 Paul Heirman              Lokeren               1:34:58
39 Theo Roels                Kloosterzande         1:35:33
40 Tony Demaret              St Kruis Winkel       1:36:12
41 Niek van Belzen           Axel                  1:36:20
42 Dirk van Bunder           Hulst                 1:36:45
43 Danny de Nul              Lokeren               1:37:04
44 Marc Welvaert             Oosteeklo             1:37:18
45 Mirco v Drieschen         Stabroek              1:37:48
46 Martijn Folkersma         Axel                  1:37:50
47 Endy Slock                Axel                  1:37:56
48 Jos van Gremberghe        Koewacht              1:38:12
49 Simon Harick              Terenuzen             1:39:09
50 Jo Tanghe                 Waarschoot            1:39:09
51 Kris Vlyminck             Stekene               1:40:30
52 Wim de Lannoy             AAlter                1:40:38
53 Frans Verwilligen         Hulst                 1:41:08
54 Jos Celie                 Axel                  1:42:38
55 Wout van Wissen           terneuzen             1:42:50
56 Ferdie de Klerk           Terneuzen             1:43:20
57 Fougel Mekkaoui           Terneuzen             1:43:26
58 Marcel v. Delden          Middelburg            1:44:11
59 Johan de Wolf             Vlissingen            1:44:12
60 Jurgen Verstraeten        St Jansteen           1:45:21
61 Jan de Mits               Ertvelde              1:45:23
62 Eddy Waelput              Stekene               1:45:30
63 Joost Roman               Evergem               1:45:35
64 P Lepoudre                Ichtegem              1:46:40
65 Benny Glassee             Herenhout             1:47:10
66 Hewig v Beveren           Moerbeke Waas         1:47:10
67 Ko de Koeyer              Zaamslag              1:47:43
68 Gerard Klapwijk           Axel                  1:47:45
69 Ely Cornelis              Lokeren               1:47:46
70 Stefan Bonte              Eeklo                 1:49:28
71 Jan de Jonge              Driewegen             1:49:40
72 William Verdonck          Beveren Waas          1:50:19
73 Cor Zegers                Terneuzen             1:51:11
74 W de Block                Terneuzen             1:51:49
75 J Folkersma               Axel                  1:52:56
76 Ronny Creel               Eeklo                 1:53:02
77 Sjakkie v.d. Broeke       Hoek                  1:53:52
78 J Folkersma               Axel                  1:56:19
79 Rudy v d Velde            Wachtebeke            1:56:20
80 Christian Zerteleer       Aalter                2:02:19
81 Antoine Mathys            de Pinte              2:02:20
82 Eddy v Boven              Berlare               2:03:40
83 Carlos de Willemmacker    Aalter                2:03:40
84 Romain Bolsens            Kieldrecht            2:09:36

  VROUW, 21,1 KM                                         
1 Sofie Vergore             Assenede              1:45:20
2 Els Zweistra              Terneuzen             1:52:26
3 Marie Cristine Marcand    Lokeren               1:54:00
4 Katleen Pierens           Sas van Gent          2:01:20
5 Scheldewaert              St Amandsberg         2:03:36

10.8km

PltsStNr Naam                   Vereniging/Wnplts  Uitsl/Cat  Tijd   Km/Uur min/Km
--  --- --------------------------------------------- -----  ------  ------  ----
 1  162 Groeneweghe Philippe    Kortrijk           1e man     38:21  16,897  3:33 
 2  196 Huybens Andy            Beveren            2e man     39:28  16,419  3:39 
 3  167 Schelfhout Wim          Sint-Pauwels       3e man     39:33  16,384  3:39 
 4  190 Maarten van Goethem     Hulst              4e man     41:06  15,766  3:48 
 5  184 Verbeke Bert            Sente              5e man     42:07  15,386  3:53 
 6  185 Tim Verbeke             Sint-Lauwrens      6e man     42:12  15,355  3:54 
 7  199 Van Hoecke Boudewijn    Oostakker          7e man     43:02  15,058  3:59 
 8  154 De Meulenaere Eric      Sint Gilles Waas   8e man     43:12  15,000  3:59 
 9  163 Devriendt Wim           Dendermonde        9e man     43:23  14,937  4:01 
10  165 Dimitie Cuyvers         Stekene           10e man     43:56  14,750  4:04 
11  169 Celie Sven              Oostakker         11e man     44:05  14,699  4:04 
12  187 Douwe Wortman           Axel              12e man     44:32  14,551  4:07 
13  189 Hans Bliek              Terneuzen         13e man     45:29  14,247  4:12 
14  188 Cor Leunis              Terneuzen         14e man     46:21  13,981  4:17 
15  191 Koen Koutstraal         Hulst             15e man     46:28  13,945  4:18 
16  192 Leo Bracke              Axel              16e man     46:42  13,876  4:19 
17  201 Guido Gelderland        Koewacht          17e man     47:07  13,753  4:21 
18  175 Goole Georges           Zuiddorpe         18e man     47:24  13,671  4:23 
19  180 Van-Neves Ignace        Oostkamp          19e man     47:40  13,594  4:24 
20  197 Daan Dieleman           Zaamslag          20e man     48:01  13,495  4:26 
21  200 Emile de Die            Kortgene          21e man     48:23  13,393  4:28 
22  174 Marane Knijff           Phillippine        1e vrouw   48:26  13,379  4:29 
23  171 Corina van de Wege      Philippine         2e vrouw   48:42  13,306  4:30 
24  172 Peter de Waal           Westdorpe         22e man     49:31  13,087  4:35 
25  166 Kris van Wettere        Semmerzake        23e man     50:01  12,956  4:37 
26  168 Ingels Norbert          Evergem           24e man     50:27  12,844  4:40 
27  177 Rieke Tony              Evergem           25e man     50:29  12,836  4:40 
28  178 Decaestecker Dirk       Ertvelde          26e man     50:31  12,827  4:40 
29  158 Lippens Aureel          Waarschoot        27e man     50:51  12,743  4:42 
30  202 Van Beveren Donald      De Pinte          28e man     51:18  12,632  4:44 
31  182 Verbrugge Noel          Axel              29e man     51:33  12,570  4:46 
32  179 Poppe Cathy             Lokeren            3e vrouw   51:38  12,550  4:46 
33  157 Vermote Andrea          Eernegem           4e vrouw   51:43  12,530  4:47 
34  181 Vlegels Etienne         Stekene           30e man     52:01  12,458  4:48 
35  176 de Koeijer W.S          Axel              31e man     52:08  12,430  4:49 
36  155 Op de Beek              Lier              32e man     53:37  12,086  4:57 
37  203 Ingrid Faber            Zuiddorpe          5e vrouw   53:40  12,075  4:58 
38  198 Joke Cornelissen        Terneuzen          6e vrouw   53:45  12,056  4:58 
39  156 Illegems Francois       Hingene           33e man     54:04  11,985  5:00 
40  170 De Keyser Marieseanne   Bellem-Aalter      7e vrouw   54:49  11,821  5:04 
41  183 Tessa Lammens           Terneuzen          8e vrouw   55:33  11,665  5:08 
42  195 Van Belle Maria         Sleidinge          9e vrouw   55:57  11,582  5:10 
43  193 Mariam van Voren        Terneuzen         10e vrouw   55:59  11,575  5:11 
44  173 Anita Wieles            Philippine        11e vrouw   56:02  11,565  5:11 
45  160 Andries Guido           Sint Niklaas      34e man     56:04  11,558  5:11 
46  204 Annemarie Agosti        Axel              12e vrouw   56:36  11,449  5:14 
47  164 Colman Georges          Rupelmonde        35e man     57:47  11,214  5:21 
48  194 De Huyvetter Paulet     Zelzate           13e vrouw   57:56  11,185  5:21

5.4km

PltsStNr Naam                   Vereniging/Wnplt   Uitsl/Cat  Tijd   Km/Uur Tijd/Km
--  --- --------------------------------------------- -----  ------  ------  ----
 1  309 Frederick de Backer     Waregem            1e man     17:38  18,374  3:15 
 2  311 Kristof de Smet         Zottegem           2e man     17:52  18,134  3:18 
 3  315 Peter Delen             Wielsbeke          3e man     19:35  16,545  3:37 
 4  332 Luc de Jaeger           Watervliet         4e man     19:40  16,475  3:38 
 5  331 Bert de Jaeger          Watervliet         5e man     21:24  15,140  3:57 
 6  312 Roger de Backer         Waregem            6e man     21:54  14,795  4:03 
 7  313 Dewi Karels             Breskens           1e vrouw   22:12  14,595  4:06 
 8  337 Ronny de Geesst         St. Pauwels        7e man     22:36  14,336  4:11 
 9  326 Idien van de Wiele      Oudenaarde         2e vrouw   22:41  14,284  4:12 
10  336 Ludwig van Geyte        Zele               8e man     22:49  14,200  4:13 
11  327 Kristof v d Wiele       Oudenaarde         9e man     22:54  14,148  4:14 
12  333 Els dee Jager           Watervliet         3e vrouw   23:07  14,016  4:16 
13  306 Irene Goethals          Oostakker         10e man     23:15  13,935  4:18 
14  308 William Vermick         Eeklo             11e man     23:57  13,528  4:26 
15  324 Luc v d Neucker         St Laureins       12e man     24:55  13,003  4:36 
16  300 Andre Fierens           Belsele           13e man     25:03  12,934  4:38 
17  335 Dirk Roodzant           Axel              14e man     25:06  12,908  4:38 
18  320 Hubert Roels            Kloosterzande     15e man     25:51  12,534  4:47 
19  317 Leander van Haver       Elversele         16e man     25:58  12,478  4:48 
20  321 Merel Demaret           Gent               4e vrouw   27:10  11,926  5:01 
21  316 E. Verstrate            Hoofdplaat         5e vrouw   27:15  11,890  5:02 
22  323 Herman Sarneel          Sas van Gent      17e man     27:19  11,861  5:03 
23  334 Ann Lomelen             Beveren            6e vrouw   27:38  11,725  5:07 
24  302 Andre van Goethem       St Gillis Waas    18e man     28:06  11,530  5:12 
25  304 Cyriel Bucheler         Hoboken           19e man     28:22  11,422  5:15 
26  325 Luc v d Velde           Zaffelare         20e man     28:27  11,388  5:16 
27  338 Frans de Decker         Terneuzen         21e man     28:56  11,198  5:21 
28  314 Agnes de Ridder         Zuiddorpe          7e vrouw   29:11  11,102  5:24 
29  307 Nella Kardol            Eeklo              8e vrouw   29:25  11,014  5:26 
30  305 Marie Jeanne Weemaes    St Gillis Waas     9e vrouw   31:51  10,173  5:53 
31  339 Lucinne Merckx          Beveren           10e vrouw   33:49   9,581  6:15 
32  301 Greta de Vijlder        St Gillis Waas    11e vrouw   33:51   9,572  6:16 
33  322 Veerle van Rentergem    St Kruis Winkel   12e vrouw   33:53   9,562  6:16 
34  330 D. v. d. Daele          Wachtebeke        13e vrouw   34:42   9,337  6:25 
35  329 Juliana Hoogenberg      Axel              14e vrouw   37:04   8,741  6:51
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging
24-02-2018 Halve van AxelAxelRoad Running Axel
25-02-2017 Halve van AxelAxelRoad Running Axel
27-02-2016 Halve van AxelAxelRoad Running Axel
28-02-2015 Halve van AxelAxelRoad Running Axel
01-03-2014 Halve van AxelAxelRoad Running Axel

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Train Eens Mee Met De M.R.T...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo ( 3)
1500 m Wouter Verstraate (PR)4.08.24  Mse
1500 m Paavo de Leng (PR)4.12.64  JoA
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.23.55  Vse
09-08: Track Meeting Utrecht ( 2)
1500 m Marijke de Visser (PR 4.15.55)4.25.51  Vse
800 m Bezuayehu Petersen (PR 1.57.99)1.59.99  JoA
03-08: Memorial Rasschaert Ninove ( 1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem ( 4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag ( 8)
21-07: Gentse Feesten Meeting 2)
13-07: Guldensporenmeeting Kortrijk ( 2)
12-07: Track Meeting Utrecht ( 2)
07-07: Gouden 3000m Ertvelde ( 4)
07-07: Gletscher Marathon Imst ( 1)
04-07: Track Meeting Rotterdam ( 3)
23-06: Grote Prijs Lokeren 6)
23-06: 36e Halve Marathon Roosendaal 34)
Atletiek Zeeland © 2019