woensdag 11 december 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
14-11: JARO crossen 2011 – 2021
31-10: De handrem
09-10: Tim Pleijte beste in Zeeuws onderonsje in 17e Kustmarathon
07-10: Zeeuws veldloopseizoen van start op Stelleplas
03-10: Hardlopen als een dressuurpaard
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 14-12: Steense Rattenloop Sint Jansteen
zo 15-12: 14e Spark marathon Spijkenisse
za 21-12: 20e Aagtekerke Run
za 21-12: 2e IGA Natuurloop Axel
do 26-12: 18e Kerstloop Dishoek
vr 27-12: Snertloop Arnemuiden
za 28-12: Eindejaarscross Axel
di 31-12: 39e Sylvestercross Soest
di 31-12: Tankloop Westkapelle
di 31-12: 2e Natuurloop Nieuwvliet
za 04-01: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 04-01: 59e Wallenloop Goes
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen
za 11-01: Berlaerloop Koewacht
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen
zo 12-01: 48e Halve van Egmond
Recente uitslagen meer uitslagen
za 07-12: 27e Inkelcross Kruiningen
zo 01-12: Jules Unlimitedloop Breskens
za 30-11: Grand Slam Vlissingen
za 30-11: Scheldesportloop Terneuzen (105)
zo 24-11: 20e Zakloop Nisse (527)
za 23-11: 34e Elderschanscross Aardenburg (107)
za 16-11: 19e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (345)
za 16-11: Juul Van De Walleloop Nieuw-Namen (95)
zo 10-11: Natuurloop Cadzand-Bad (73)
za 09-11: 52e Mosselloop Westenschouwen (324)
za 09-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (105)
za 02-11: 34e Moerschanscross Hulst (109)
za 02-11: Appelloop Axel (94)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

1e Halve van Renesse

Renesse, zaterdag 4 juni 2011 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Neals StrikBaarn1.14.10minM35   17.068  3:314.74673
2  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Vlissingen1.15.19minMse   16.807  3:344.67638
3  Huub van Noorden (PR 1.13.55) Yerseke1.18.57minMse   16.034  3:454.45531
4  Vladimir Lopes CardozoAmstelveen1.20.10minM40   15.790  3:484.39498
5  Alwin Vermeulen (PR 1.12.37) Kwadendamme1.20.22minM40   15.751  3:494.38492
6  Maarten KrijnenHellevoetsluis1.20.30minM40   15.725  3:494.37489
7  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.20.54minM35   15.647  3:504.35478
8  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Zierikzee1.21.57minM40   15.447  3:534.29451
9  Peter PollemansOude-Tonge1.22.03minMse   15.428  3:534.29448
10  Tom GrootDirksland1.22.09minMse   15.409  3:544.28446
11  Eric WolfertSommelsdijk1.22.15minMse   15.390  3:544.28443
12  Anjolie Engels (PR 1.18.58) Middelburg1.23.07minVse   15.230  3:564.23672
13  Peter Balkenende (PR 1.21.35) Goes1.24.42minM45   14.945  4:014.15383
14  Peter van Limbergen (PR 1.18.02) Goes1.24.54minM35   14.910  4:014.14378
15  Sebastiaan Heikoop (PR 1.22.41) Zierikzee1.24.57minM40   14.901  4:024.14377
16  Gilles Geschiere (PR 1.22.49) Meliskerke1.25.26minM40   14.817  4:034.12366
17  Gert van der Vinden (PR 1.22.46) Biggekerke1.26.06minM45   14.702  4:054.08350
20  Jeroen van EechoudBussum1.26.29minM35   14.637  4:064.07342
18  Bert HederikBarendrecht1.26.32minM45   14.628  4:064.06341
19  Edward de Leng (PR 1.22.54) Koudekerke1.26.38minM45   14.612  4:064.06338
21  Herman LeeuwisGiessenburg1.27.36minM45   14.450  4:094.01317
22  Matthias AmoneitBochum1.27.40minMse   14.439  4:094.01316
23  Laurent van Nieuwenhuijze (PR 1.14.03) Krabbendijke1.28.06minMse   14.368  4:113.99306
24  Erik Poppe (PR 1.19.42) Biggekerke1.28.28minM40   14.309  4:123.97299
25  Bart Verkaart (PR 1.21.07) Zierikzee1.28.31minM40   14.301  4:123.97298
26  Han van der WeckMaassluis1.28.42minM55   14.271  4:123.96294
27  Lobke Heijmans (debuut) Renesse1.29.06minMse   14.207  4:133.95286
28  Jacco van der KuilRockanje1.29.27minM40   14.151  4:143.93279
29  Filip ButayeOverijse1.29.31minM35   14.141  4:153.93277
30  Cees Dijkman (PR 1.28.21) Burgh-Haamstede1.29.45minM40   14.104  4:153.92273
32  Leon Loeve (PR)Burgh-Haamstede1.29.49minM35   14.094  4:153.91271
31  Thomas MaliesAachen1.29.59minM45   14.068  4:163.91268
33  Marius VlootmanLeidschendam1.30.06minM45   14.049  4:163.90266
36  Vanessa HartmanBrielle1.30.23minV35   14.005  4:173.89484
34  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Aagtekerke1.30.29minM40   13.990  4:173.89258
35  David BoumanOude-Tonge1.30.31minMse   13.985  4:173.88257
37  Victor PhaffHellevoetsluis1.30.59minM35   13.913  4:193.86248
39  Jaap HoekGoedereede1.31.05minM50   13.898  4:193.86246
38  Erik GroenewegOud-Beijerland1.31.16minMse   13.870  4:203.85243
40  Wim van RuivenOud-Beijerland1.31.50minM50   13.784  4:213.83232
41  Marianne de Kok (PR 1.22.13) Lewedorp1.31.55minV35   13.772  4:213.83448
42  Pieter Wisse (PR 1.27.40) Biggekerke1.31.59minM40   13.762  4:223.82230
43  Armand StolkOud-Beijerland1.32.00minM50   13.759  4:223.82229
44  Michael den Hamer (PR 1.30.44) Hoek1.32.19minMse   13.712  4:233.81224
45  Tom RunderkampBreda1.32.28minM40   13.690  4:233.80221
50  Jasper VerberkRotterdam1.32.37minM40   13.668  4:233.80218
51  Peter DiebelsLeiderdorp1.32.43minM50   13.653  4:243.79216
46  Jos Geluk (PR 1.27.00) Noordwelle1.32.48minM50   13.641  4:243.79215
49  Michel Bekink (PR 1.26.19) Goes1.33.04minM35   13.602  4:253.78210
48  Arie van DijkSommelsdijk1.33.08minM60   13.592  4:253.78209
47  Stefan HohgraefeDreieich1.33.09minM45   13.589  4:253.77209
52  Niek Wieland (PR 1.25.59) Axel1.33.36minM35   13.524  4:263.76201
53  Alex de LangenOud-Beijerland1.33.39minM45   13.517  4:263.75200
57  Martine Lust (PR 1.31.35) Brielle1.33.43minV45   13.507  4:273.75408
54  Wim SendersAarle-Rixtel1.33.50minM40   13.490  4:273.75197
56  Jos Meeuwse (PR 1.30.56) Arnemuiden1.33.52minM45   13.486  4:273.75196
55  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29) Zierikzee1.33.55minM45   13.478  4:273.74195
58  Peter KaljouwLeiderdorp1.34.17minM50   13.426  4:283.73189
59  Jos Grootjans (PR 1.32.18) Westkapelle1.34.41minM55   13.369  4:293.71183
60  Frans Bos (PR 1.29.53) Vlissingen1.34.41minM60   13.369  4:293.71183
63  Peter Vader (PR 1.23.58) Kerkwerve1.34.55minM45   13.336  4:303.70179
61  Jan de Wilde (PR 1.11.20) Nisse1.35.08minM50   13.306  4:313.70175
62  Laurens van der Haven (PR 1.23.48) Wissenkerke1.35.09minM45   13.304  4:313.70175
66  Jan-Willem Florie (PR 1.29.53) Vlissingen1.35.11minMse   13.299  4:313.69175
64  Jan van GentOud-Beijerland1.35.25minM50   13.267  4:313.69171
65  David Schrier (PR 1.16.21) Oost-Souburg1.35.37minMse   13.239  4:323.68168
69  John Langerak (PR 1.35.10) Meliskerke1.35.46minM40   13.218  4:323.67165
67  Nico van den BosPapendrecht1.35.55minM55   13.197  4:333.67163
68  Simon van BovenNijkerk1.35.57minM55   13.193  4:333.66162
70  Henry BinkWaalwijk1.36.15minM40   13.152  4:343.65158
71  Pieter Goud (PR 1.31.04) Oostdijk1.36.28minMse   13.122  4:343.65155
73  Leonard G BoekestijnDe Lier1.36.36minM50   13.104  4:353.64153
72  Herman Kuijer (PR 1.30.50) Terneuzen1.36.42minM50   13.090  4:353.64151
74  Theo Peters (PR 1.34.11) Spijkenisse1.36.44minM50   13.086  4:353.63151
75  Ruud ButeijnRotterdam1.36.55minMse   13.061  4:363.63148
78  Hans Verhaagen (PR 1.25.53) Goes1.37.21minM40   13.003  4:373.61142
76  Lourens-Jan Hengst (PR 1.28.03) Aagtekerke1.37.29minM45   12.985  4:373.61140
82  Maarten de LilleHuldenberg1.37.33minMse   12.976  4:373.60139
83  Wilco de Schipper (PR 1.20.23) Westkapelle1.37.40minM45   12.961  4:383.60137
77  Bram Verhage (PR 1.26.01) Aagtekerke1.37.48minM45   12.943  4:383.60135
81  Christian BuddeBochum1.37.48minM40   12.943  4:383.60135
79  Petra Rasenberg (PR 1.29.44) Terneuzen1.37.53minV45   12.932  4:383.59322
80  Rudi Ravia (PR 1.30.28) Zierikzee1.37.55minM50   12.928  4:383.59134
84  Peter BootOud-Beijerland1.38.08minM35   12.899  4:393.58131
85  Eric HaestKasterlee1.38.13minM55   12.888  4:393.58129
86  Jon van Caspel (PR 1.27.41) Vlissingen1.38.19minM50   12.875  4:403.58128
87  Leo de Rijke (PR 1.36.11) Vlissingen1.38.21minM45   12.871  4:403.58128
91  Tom van der HeijdenHeesch1.38.32minMse   12.847  4:403.57125
90  Ronnie Krocke (PR 1.32.30) Oost-Souburg1.38.46minM55   12.817  4:413.56122
88  PietJan Reijnierse (PR 1.38.07) Koudekerke1.38.54minM45   12.799  4:413.56120
89  Emiel Duit (PR)Vlissingen1.38.58minM40   12.791  4:413.55119
92  Philipp JaegerDüsseldorf1.39.14minM45   12.756  4:423.54116
96  Jos EradesEllemeet1.39.24minMse   12.735  4:433.54114
94  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.39.31minM40   12.720  4:433.53112
93  Andre LeeuwisPapendrecht1.39.35minM45   12.711  4:433.53111
97  Robert van den TillaartRotterdam1.39.35minM35   12.711  4:433.53111
95  Patrick Vogel (PR 1.33.38) Middelburg1.39.51minM40   12.678  4:443.52108
103  Joris Beilo (PR)Vlissingen1.40.02minMse   12.654  4:443.52106
102  Ignaz Pouwelse (PR)Vlissingen1.40.04minM35   12.650  4:453.51105
98  Henk van der Poel (PR 1.33.58) Westkapelle1.40.05minM55   12.648  4:453.51105
99  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Gapinge1.40.11minM50   12.635  4:453.51104
100  Rainer SzpoganMarl1.40.16minM50   12.625  4:453.51103
109  Maarten KempenZierikzee1.40.30minMse   12.596  4:463.50100
101  Arthur van Aartsen (PR 1.32.57) Middelburg1.40.33minM35   12.589  4:463.5099
106  Adrie DemmersBest1.40.44minM45   12.566  4:463.4997
104  Adrie van Dalen (PR 1.40.23) Lewedorp1.40.57minM40   12.539  4:473.4894
105  Andres de Witte (PR 1.23.39) Terneuzen1.41.01minM35   12.531  4:473.4894
108  Marcel PickkersZwijndrecht1.41.06minM40   12.521  4:483.4893
110  Wim Dingemanse (PR 1.36.54) Grijpskerke1.41.07minM50   12.519  4:483.4893
107  Tom de RaadHellevoetsluis1.41.10minM55   12.513  4:483.4892
112  Martin de Visser (PR)Middelburg1.41.24minM45   12.484  4:483.4789
111  Wim Karelse (PR)Schore1.41.29minM50   12.473  4:493.4688
114  Raymond Gerrits (PR 1.40.37) Middelburg1.41.47minM35   12.437  4:493.4585
119  Hans ScholtenDeventer1.41.50minM40   12.431  4:503.4584
113  Harry Buijs (PR)Oost-Souburg1.41.52minM45   12.427  4:503.4584
116  Olof Hoogesteger (PR 1.25.15) Vlissingen1.42.01minM35   12.408  4:503.4582
116  Jaco Pleijte (PR)Koudekerke1.42.02minM35   12.406  4:503.4582
121  Piet Moes (PR 1.32.12) Koudekerke1.42.04minM55   12.402  4:503.4582
118  Pieter Sturm (PR 1.29.23) Oost-Souburg1.42.05minM35   12.400  4:503.4482
120  Stefan DorrestijnIJsselstein Ut1.42.05minM40   12.400  4:503.4482
115  Marc WayenberghHoeilaart1.42.14minM50   12.382  4:513.4480
125  Geert Buth (PR)Burgh-Haamstede1.42.17minMse   12.376  4:513.4479
131  Peter VerschoorZwijndrecht1.42.31minM40   12.348  4:523.4377
122  Johan de Wolf (PR 1.39.21) Vlissingen1.42.34minM45   12.342  4:523.4376
126  Jan Geense (PR 1.21.45) Yerseke1.42.45minM60   12.320  4:523.4274
123  Michel Ridderhof (PR 1.27.23) Middelburg1.42.46minM40   12.318  4:523.4274
124  Edwin van TrigtHendrik-Ido-Ambacht1.42.46minMse   12.318  4:523.4274
127  Kees Sturm (PR)Vlissingen1.42.48minMse   12.314  4:523.4274
128  Berry Simonse (PR 1.26.54) Goes1.42.48minM35   12.314  4:523.4274
129  Joos Francke (PR 1.36.12) Biggekerke1.42.55minM50   12.300  4:533.4273
132  Wim Tempelaar (PR 1.32.05) Vlissingen1.43.02minM55   12.286  4:533.4171
130  Richard MaquelinCapelle aan den IJssel1.43.03minM50   12.284  4:533.4171
134  Bas Anemaet (PR 1.36.31) Kamperland1.43.15minMse   12.260  4:543.4169
133  Kees-Pieter Geschiere (PR 1.36.43) Serooskerke1.43.16minM40   12.258  4:543.4169
135  Janny StraatsmaRosmalen1.43.19minV40   12.252  4:543.40225
136  Peter VerhagenOuddorp1.43.35minM45   12.221  4:553.3966
138  Reinco Geschiere (PR 1.39.19) Serooskerke1.43.49minM45   12.193  4:553.3964
143  Edwin van der Meerendonks-Gravenhage1.43.52minM40   12.187  4:553.3963
137  Frans den OuterOud-Beijerland1.43.56minM45   12.179  4:563.3863
141  Ron KantDussen1.44.10minM40   12.152  4:563.3860
139  Fatima Goncalves (PR 1.35.41) Middelburg1.44.16minV40   12.141  4:573.37210
140  Jacco Schroevers (PR 1.25.56) Middelburg1.44.18minM40   12.137  4:573.3759
142  Marco DielemanSommelsdijk1.44.22minM40   12.129  4:573.3758
144  Gert Jan Marinisse (PR)Oost-Souburg1.44.26minM45   12.121  4:573.3758
145  Hans Steenblok (PR 1.37.57) Heinkenszand1.44.51minM40   12.073  4:583.3554
147  Jelle van BuurenZwijndrecht1.45.03minMse   12.050  4:593.3552
148  Remco Kooman (PR 1.39.51) Scharendijke1.45.10minM35   12.037  4:593.3451
146  Kees DamenOud-Alblas1.45.15minM55   12.027  4:593.3451
150  Eric Jansen (PR 1.39.06) Kloetinge1.45.33minM50   11.993  5:003.3348
149  Fred van der ZeeDordrecht1.45.42minM45   11.976  5:013.3347
153  Johan van den BurgOegstgeest1.45.54minM45   11.953  5:013.3245
154  Boudewijn DriedonksEindhoven1.46.02minMse   11.938  5:023.3244
151  Jan de Vries (PR 1.37.54) Biggekerke1.46.03minM55   11.936  5:023.3244
152  Fred Bastemeijer (PR 1.36.17) Zierikzee1.46.10minM60   11.923  5:023.3143
155  Katinka van den Berge (PR)Serooskerke1.46.10minV35   11.923  5:023.31181
165  Boy Saija (PR 1.37.05) Middelburg1.46.13minM50   11.918  5:023.3143
157  Enrieco KraakGoes1.46.18minM40   11.908  5:023.3142
156  Ben van der Linden (PR)Vlissingen1.46.24minM50   11.897  5:033.3041
159  Pol HakstegeUtrecht1.46.25minM60   11.895  5:033.3041
164  Bas de Nooijer (PR 1.32.25) Koudekerke1.46.27minMse   11.891  5:033.3041
163  Jos van Stee (PR 1.44.26) s-Gravenpolder1.46.28minM40   11.890  5:033.3041
158  Bert van de Weerd (PR)Zonnemaire1.46.32minM60   11.882  5:033.3040
160  Kees Dijkman (PR 1.41.55) Burgh-Haamstede1.46.38minM40   11.871  5:033.3039
161  Matei GuttenbergOud-Beijerland1.46.40minM35   11.867  5:033.3039
162  Aart EijgelsheimZwijndrecht1.46.47minM45   11.854  5:043.2938
170  Steef Berrevoets (PR 1.33.03) Bruinisse1.46.48minM40   11.853  5:043.2938
172  AHFM BraspennincxUlvenhout1.46.53minMse   11.843  5:043.2937
171  Ruud van EsVlaardingen1.46.55minM50   11.840  5:043.2937
175  Frank HilkmannRotterdam1.47.04minMse   11.823  5:043.2836
166  Paola van Gilst (PR 1.30.07) Goes1.47.06minV35   11.819  5:053.28168
168  Frans Vogel (PR 1.38.06) Middelburg1.47.06minM45   11.819  5:053.2836
169  Simon De Clerck (PR 1.21.51) Nieuwvliet1.47.06minMse   11.819  5:053.2836
167  Stephan Arendts (debuut) Vlissingen1.47.11minM50   11.810  5:053.2835
176  Jos Put (PR 1.37.17) Vlissingen1.47.13minM45   11.806  5:053.2835
179  Lotte schermeijRotterdam1.47.14minVse   11.805  5:053.28166
173  Rene KlootZwijndrecht1.47.19minM40   11.795  5:053.2834
174  Roland Flipse (PR 1.44.49) Koudekerke1.47.34minM50   11.768  5:063.2733
178  Leon Bal (PR 1.29.34) Bruinisse1.47.37minMse   11.763  5:063.2732
180  Michael van MaalsenDordrecht1.47.43minM40   11.752  5:063.2632
177  Marco Walhout (PR 1.38.29) Vlissingen1.47.44minM40   11.750  5:063.2631
184  Co de Feijter (PR 1.34.34) Zierikzee1.48.07minM45   11.708  5:073.2529
182  Arjen de Vos (PR 1.42.49) Zierikzee1.48.08minM40   11.706  5:083.2529
186  Rob SchutteLeiderdorp1.48.09minM50   11.705  5:083.2529
181  John Kommer (PR 1.33.56) Zierikzee1.48.11minM40   11.701  5:083.2528
185  Carlo van den AbbeelenVijfhuizen1.48.19minM40   11.687  5:083.2528
183  Anton den EngelseRotterdam1.48.30minM40   11.667  5:093.2426
187  Jaap Flikweert (PR 1.39.05) Nieuwerkerk1.48.33minM50   11.661  5:093.2426
189  Dennis de VosRhoon1.48.37minM35   11.654  5:093.2426
190  Marian van Dijk (PR 1.45.53) Middelburg1.48.39minV40   11.651  5:093.24147
188  Eric SmeetsPrinsenbeek1.48.56minM50   11.620  5:103.2324
192  Lieven van Belzen (PR 1.38.54) Middelburg1.49.06minM55   11.603  5:103.2223
193  Digna de Boer (PR 1.42.29) Burgh-Haamstede1.49.12minV60   11.592  5:113.22139
194  Han van Sighem (PR 1.40.46) Renesse1.49.15minM55   11.587  5:113.2222
195  Rüdiger KlemmDuisburg1.49.19minM50   11.580  5:113.2222
191  Jan Willem MASIONNoordwelle1.49.25minM70   11.569  5:113.2121
196  Boudewijn BaanEtten-Leur1.49.32minM50   11.557  5:123.2120
202  Juha RoestenburgWoerden1.49.36minM35   11.550  5:123.2120
198  Martin Kempe (PR 1.42.55) Bruinisse1.49.37minM35   11.548  5:123.2120
203  Dries Braats-Gravenhage1.49.53minM35   11.520  5:133.2019
200  Jeroen CaarlsUtrecht1.49.58minMse   11.511  5:133.2018
199  Karel van de Gruiter (PR 1.32.11) Arnemuiden1.50.00minM65   11.508  5:133.2018
197  André VerhoevenOverijse1.50.08minM50   11.494  5:133.1917
211  Leon Zuidhof (PR 1.32.36) Oostkapelle1.50.10minM35   11.490  5:133.1917
201  Reijer Leestemaker (PR)Kapelle-Biezelinge1.50.27minM45   11.461  5:143.1816
215  Hans Alewijnse (PR)Vlissingen1.50.27minM40   11.461  5:143.1816
205  Arjan van de StolpeEllemeet1.50.28minM35   11.459  5:143.1816
220  Andy de la Combe (PR 1.40.50) Vlissingen1.50.33minM40   11.450  5:143.1815
206  Adriaan ZwierBrielle1.50.35minMse   11.447  5:143.1815
221  Jeffrey SeverijnUtrecht1.50.41minM35   11.437  5:153.1815
204  John van Gilsts-Gravendeel1.50.42minM65   11.435  5:153.1815
207  André Davidse (PR 1.43.21) Middelburg1.50.44minM45   11.432  5:153.1814
212  Pieter Wielhouwer (PR 1.45.19) Wilhelminadorp1.50.45minM40   11.430  5:153.1714
210  Kees Vreke (PR 1.49.32) Middelburg1.50.48minM55   11.425  5:153.1714
214  Jeroen HooijerBaarn1.50.48minM45   11.425  5:153.1714
208  Rene NijkampEmst1.50.49minM45   11.423  5:153.1714
219  Concetta PichierriBrielle1.50.49minV35   11.423  5:153.17120
218  Rini van Opijnen (PR 1.39.50) Bruinisse1.50.50minM40   11.421  5:153.1714
217  Foeke Roukema (PR 1.37.11) Bruinisse1.50.51minM40   11.419  5:153.1714
209  Edwin Dorrepaal (PR 1.43.52) Schore1.50.54minM35   11.414  5:153.1714
216  Bert Jeras (PR 1.44.23) Middelburg1.50.54minM40   11.414  5:153.1714
213  Rian Flikweert (PR 1.40.41) Middelburg1.50.55minV45   11.413  5:153.17118
223  Yi Shuai HuUtrecht1.51.00minM35   11.404  5:163.1713
234  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.51.12minMse   11.384  5:163.1612
222  Peter van de Bosse (PR 1.42.02) Grijpskerke1.51.17minM45   11.375  5:163.1612
227  Maurice Eppings (PR 1.37.42) Middelburg1.51.21minM45   11.368  5:173.1612
226  Monique VernooijMontfoort1.51.32minV40   11.350  5:173.15111
230  Koenraad VandermeersschenOverijse1.51.32minM40   11.350  5:173.1511
228  Peter Stroo (PR 1.45.22) Serooskerke1.51.43minM50   11.331  5:183.1510
225  Christl Rozendaal (PR 1.46.22) Kapelle-Biezelinge1.51.44minV40   11.329  5:183.15109
233  Jackie Koole (PR 1.43.52) Koudekerke1.51.47minM45   11.324  5:183.1510
224  Xavi Company VidosaPuigmolto, Barcelona1.51.48minM45   11.322  5:183.1510
235  Chris den HartogDordrecht1.51.49minM55   11.321  5:183.1410
232  Frank den BoerZwijndrecht1.51.54minM35   11.312  5:183.149
228  Rian Basting (PR)Middelburg1.51.55minV35   11.311  5:183.14107
240  Robert FraenkBreda1.52.00minMse   11.302  5:193.149
241  André JansenAbbenbroek1.52.00minM55   11.302  5:193.149
231  Wim Bommeljé (PR 1.45.57) Vlissingen1.52.05minM60   11.294  5:193.149
236  Eric Cevaal (PR)Middelburg1.52.07minMse   11.290  5:193.149
237  Arjo KentinHellevoetsluis1.52.07minM45   11.290  5:193.149
242  Marc FuhringBarendrecht1.52.22minM45   11.265  5:203.138
238  Paul Meijers (PR)Biggekerke1.52.30minM40   11.252  5:203.137
244  Martin de Nooijer (PR 1.51.25) Koudekerke1.52.30minM50   11.252  5:203.137
248  Jorien van den DoelVlaardingen1.52.35minV45   11.244  5:203.12100
246  Jan Koen de Graaf (PR 1.43.37) Middelburg1.52.41minM45   11.234  5:203.127
245  Lars WemperWetter1.52.45minM35   11.227  5:213.127
239  Judith van der KleijDeventer1.52.53minV35   11.214  5:213.1196
250  Anja BolléGullegem1.52.53minV40   11.214  5:213.1196
243  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke1.52.58minM65   11.206  5:213.116
251  Wim OosseHaelen1.52.58minM50   11.206  5:213.116
252  Willem van WitzenburgRozenburg1.52.58minMse   11.206  5:213.116
247  Marianne Knijff (PR 1.48.24) Philippine1.53.08minV45   11.189  5:223.1194
249  Emiel de Bekkers-Gravenhage1.53.11minM40   11.184  5:223.115
264  Niels VerkaartZierikzee1.53.14minMse   11.179  5:223.115
253  Robert RensenCapelle aan den IJssel1.53.19minM45   11.171  5:223.105
257  Caio de Graaf (PR 1.34.07) Burgh-Haamstede1.53.19minM35   11.171  5:223.105
261  Frits VerschoorVlaardingen1.53.19minM50   11.171  5:223.105
254  Suzanne RoelofsRotterdam1.53.20minV40   11.169  5:223.1092
256  Arthur Priem (PR 1.46.44) Koudekerke1.53.31minM50   11.151  5:233.104
262  Serge Nijssen (PR 1.49.42) Zierikzee1.53.37minMse   11.141  5:233.094
255  Mark van Sluijs (debuut) Burgh-Haamstede1.53.42minM40   11.133  5:233.094
259  Jos SnijdersHelmond1.53.45minM40   11.128  5:233.094
266  Jan-Kees de Meester (debuut) Hansweert1.53.47minM35   11.125  5:243.094
269  Hennie de koster (PR 1.41.00) Zierikzee1.53.52minM50   11.117  5:243.094
258  Vincent Lange (PR 1.37.35) Middelburg1.53.58minMse   11.107  5:243.093
265  Bjorn van Belzen (PR 1.50.09) Kapelle-Biezelinge1.54.01minMse   11.102  5:243.083
263  Arjen van DieHendrik-Ido-Ambacht1.54.03minM40   11.099  5:243.083
260  Theo Knijff (PR)Philippine1.54.05minM50   11.096  5:243.083
267  Martijn MullerOosterhout1.54.19minMse   11.073  5:253.083
271  Jos NouwtZoetermeer1.54.23minM60   11.067  5:253.073
273  Marjolein de Wit (debuut) Dirksland1.54.27minVse   11.060  5:253.0780
272  Ko Berrevoets (PR 1.53.44) Ouwerkerk1.54.30minM45   11.055  5:263.072
268  Piet Verhage (PR 1.49.56) Westkapelle1.54.34minM65   11.049  5:263.072
275  Marco van 't Westeinde (PR 1.43.39) Arnemuiden1.54.37minM40   11.044  5:263.072
270  Björn WalraveTilburg1.54.51minMse   11.022  5:273.062
274  Lou RamaekersUtrecht1.55.12minM50   10.988  5:283.051
276  Edwin HeuvelmanVlaardingen1.55.12minM45   10.988  5:283.051
278  Emile de Die (PR 1.46.03) Kortgene1.55.12minM40   10.988  5:283.051
279  Michel KerpelPuttershoek1.55.28minM40   10.963  5:283.051
281  André van WoudenbergRijswijk1.55.30minMse   10.960  5:283.041
280  Marco de Jonge (PR 1.44.56) Scharendijke1.55.32minM35   10.957  5:293.041
293  Raymond VerschoorRotterdam1.55.33minM40   10.955  5:293.041
277  Monique BrandPijnacker1.55.34minVse   10.953  5:293.0470
284  Peter Groenenberg (PR 1.42.38) Middelburg1.55.35minMse   10.952  5:293.041
295  Jacco de Leeuw (PR)Kapelle-Biezelinge1.55.47minMse   10.933  5:293.04-
292  Hans VisserOud-Beijerland1.55.52minM50   10.925  5:303.03-
281  Marcel Visser (debuut) Vlissingen1.55.55minM35   10.920  5:303.03-
285  Hans van der Peijl (PR 1.46.02) Domburg1.55.58minM45   10.916  5:303.03-
286  Andre Lems (PR 1.32.20) Noordwelle1.55.59minM45   10.914  5:303.03-
289  Willeke den DikkenAmersfoort1.56.02minVse   10.909  5:303.0366
287  Martin van Overloop (PR 1.52.41) Kapelle-Biezelinge1.56.04minM55   10.906  5:303.03-
290  Ferry KrosHellevoetsluis1.56.04minM45   10.906  5:303.03-
283  Hans RosbergenRockanje1.56.07minM60   10.902  5:303.03-
288  Wim KortenWeert1.56.18minM55   10.884  5:313.02-
301  Andreas BuschFrechen1.56.18minM40   10.884  5:313.02-
302  Kikilotta KikFrechen1.56.19minV35   10.883  5:313.0263
298  Rick WerrijRenesse1.56.21minMse   10.880  5:313.02-
291  Ron MoerlandHellevoetsluis1.56.27minM40   10.870  5:313.02-
305  Ton PIjpersAlmere1.56.34minM50   10.859  5:323.02-
294  Piet WaterschootWaalre1.56.41minM65   10.849  5:323.01-
296  Gerard Rommers (PR 1.48.34) Vlissingen1.56.47minM70   10.839  5:323.01-
299  Jan LeendersSpijkenisse1.56.57minM55   10.824  5:333.01-
310  Sarah de GrootRenesse1.56.59minVse   10.821  5:333.0158
306  Jan Kaan (PR 1.47.57) Rilland1.57.01minM50   10.818  5:333.00-
297  Sander GerritsenEtten-Leur1.57.02minM35   10.816  5:333.00-
308  Roel Zwier (PR 1.43.35) Zierikzee1.57.03minM40   10.815  5:333.00-
313  Wim KortenWeert1.57.05minM55   10.812  5:333.00-
303  Janneke van der WilkRotterdam1.57.06minV35   10.810  5:333.0057
300  Carina lingerlandHaaksbergen1.57.09minV35   10.805  5:333.0056
304  Pascal Tournier (debuut) Renesse1.57.14minM35   10.798  5:333.00-
319  Vincent van OostenRenesse1.57.21minMse   10.787  5:343.00-
319  Marcel van SettenZierikzee1.57.22minMse   10.785  5:343.00-
312  Joke de Koster (PR 1.52.14) Colijnsplaat1.57.23minV50   10.784  5:343.0055
314  Chris Koppejan (PR 1.48.06) s-Gravenpolder1.57.25minM40   10.781  5:342.99-
309  Arno EigenraamVlaardingen1.57.32minM50   10.770  5:342.99-
317  Krista Voorham (PR 1.46.45) Burgh-Haamstede1.57.32minV35   10.770  5:342.9953
311  Beb Thijs (PR 1.47.06) Middelburg1.57.38minV55   10.761  5:352.9953
316  Arie van der Sars-Gravenzande1.57.38minM50   10.761  5:352.99-
307  Gerben BootStockholm1.57.40minMse   10.758  5:352.99-
318  Linda BolBerkel en Rodenrijs1.57.40minV40   10.758  5:352.9952
321  Arie PerforsZoetermeer1.57.43minM55   10.753  5:352.99-
326  Theo Engel (PR 1.46.26) Zierikzee1.57.45minM45   10.750  5:352.99-
325  Evert de JongeBruinisse1.57.57minMse   10.732  5:352.98-
315  Jacoline GroenewegOud-Beijerland1.58.06minV55   10.718  5:362.9849
324  Pieter van Maaren (PR 1.45.52) Middelburg1.58.06minMse   10.718  5:362.98-
323  Adri Noordijke (PR 1.34.51) Zierikzee1.58.17minM70   10.702  5:362.97-
322  Jan VosHendrik-Ido-Ambacht1.58.25minM45   10.690  5:372.97-
330  John de BoerDe Meern1.58.28minM40   10.685  5:372.97-
331  Jacqueline de Bree (PR 1.50.39) Middelburg1.58.28minV45   10.685  5:372.9746
332  Pieter Luteijn (PR)Sluis1.58.31minM45   10.681  5:372.97-
327  Arjenne BastiaansenRotterdam1.58.39minVse   10.669  5:372.9645
328  Erwin Houmes (PR 1.50.35) Vlissingen1.58.47minM35   10.657  5:382.96-
329  Carianne Heikoop (debuut) Zierikzee1.58.58minV40   10.640  5:382.9643
333  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Zierikzee1.59.13minM50   10.618  5:392.95-
339  Marianne NevensAmersfoort1.59.22minV40   10.605  5:392.9540
336  Edo SchilpZelhem1.59.29minM60   10.594  5:402.94-
334  Johan KoopmansRhoon1.59.34minM40   10.587  5:402.94-
338  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.59.36minV40   10.584  5:402.9438
337  Evelyn CortenbachHaelen1.59.44minV55   10.572  5:412.9437
342  Michel GoemansZoeterwoude1.59.48minM40   10.566  5:412.94-
340  Edwin de Vlieger (PR 1.47.29) Scharendijke1.59.50minM40   10.563  5:412.93-
335  Frans HofmanNumansdorp1.59.53minM55   10.559  5:412.93-
345  Daan GutierrezHeesch1.59.57minM35   10.553  5:412.93-
341  Gert Kruitbosch (PR 1.46.13) Goes1.59.59minM50   10.550  5:412.93-
343  Christian Jobse (PR 1.43.01) Middelburg2.00.00minMse   10.549  5:412.93-
350  Leo Hage (PR 1.54.00) Middelburg2.00.21minM40   10.518  5:422.92-
347  Michel SchipperTerneuzen2.00.24minM45   10.514  5:422.92-
348  Steven GoudbergLeiderdorp2.00.27minM35   10.509  5:432.92-
344  Lena de Wilde (PR 1.47.45) Vlissingen2.00.37minV50   10.495  5:432.9232
349  Coen de Danschutter (debuut) Bruinisse2.00.44minMse   10.485  5:432.91-
356  Max schellenbachDelft2.00.45minM40   10.483  5:432.91-
357  Kees Blankenburgh (PR)Middelburg2.00.51minM40   10.475  5:442.91-
354  Anique Vogelvangers-Gravenhage2.00.55minV35   10.469  5:442.9130
355  Sabrina RothRotterdam2.00.55minVse   10.469  5:442.9130
346  Ron StetDeventer2.00.57minM45   10.466  5:442.91-
359  Marloes Priemis (PR 1.42.44) Renesse2.01.11minVse   10.446  5:452.9028
360  Imka de Ridder (PR 1.55.08) Westkapelle2.01.11minV40   10.446  5:452.9028
352  Femke Beijer (PR 1.55.31) Zierikzee2.01.17minVse   10.437  5:452.9028
353  Sjaak Beijer (PR)Tholen2.01.18minM55   10.436  5:452.90-
362  Harry Aarnoudse (PR 1.40.31) Kerkwerve2.01.20minM50   10.433  5:452.90-
367  Hans NielandHeinenoord2.01.22minM50   10.430  5:452.90-
351  Jacqueline GerbrandsCapelle aan den IJssel2.01.23minV45   10.429  5:452.9027
361  Martin MötterSpijkenisse2.01.44minM45   10.399  5:462.89-
368  Leo GroenewegOud-Beijerland2.01.46minM60   10.396  5:462.89-
358  Bennie Daniëlse (PR 1.50.51) Middelburg2.01.52minM50   10.387  5:472.89-
369  Fons Beekmans (debuut) Zierikzee2.01.55minM45   10.383  5:472.88-
363  Steph van Zijl (debuut) Kloetinge2.02.06minM40   10.367  5:472.88-
365  Steffen Humer (PR 1.41.03) Kattendijke2.02.08minM45   10.364  5:472.88-
364  Edgar van Weelden (PR 1.55.05) s-Heer Arendskerke2.02.09minM40   10.363  5:472.88-
372  Geert van den HandelMaarssen2.02.09minM40   10.363  5:472.88-
373  Lennart VerkaartBurgh-Haamstede2.02.09minMse   10.363  5:472.88-
370  Lennart OtteRotterdam2.02.10minM40   10.362  5:472.88-
366  Reynold van Iperen (PR 1.37.25) Kapelle-Biezelinge2.02.11minM40   10.360  5:472.88-
375  David LawalataRenesse2.02.15minMse   10.355  5:482.88-
377  Burry van Nugteren (PR 1.52.08) Vlissingen2.02.16minM40   10.353  5:482.88-
376  Tessa van SchieAmsterdam2.02.25minV40   10.341  5:482.8722
371  Melvin OverheidHellevoetsluis2.02.42minMse   10.317  5:492.87-
381  Freddy Roose (PR 1.43.40) Oostkapelle2.02.46minM35   10.311  5:492.86-
381  Liesbeth Moerkerken (debuut) Middelburg2.02.46minV40   10.311  5:492.8620
379  Laus de Ridder (PR 1.38.27) Vlissingen2.02.52minM50   10.303  5:492.86-
374  Herman van den Dries (PR 1.57.22) Ovezande2.02.55minM40   10.298  5:502.86-
378  Lydia Bartkowiak-GeideBrüggen2.03.09minV50   10.279  5:502.8618
383  Peter van EfferenPuttershoek2.03.09minM45   10.279  5:502.86-
380  Peter van IngenWaddinxveen2.03.10minM40   10.278  5:502.85-
384  Rebecca Hanse (PR 2.00.28) Noordgouwe2.03.33minV40   10.246  5:512.8516
385  Marten bi de Vaate (PR 1.56.29) Kapelle-Biezelinge2.03.45minM35   10.229  5:522.84-
389  Arthur DikkenKrimpen aan den IJssel2.03.55minM35   10.215  5:522.84-
386  Danny van Oeveren (PR 1.37.08) Renesse2.04.08minM35   10.198  5:532.83-
387  Lia KruithofNumansdorp2.04.16minVse   10.187  5:532.8313
388  Judith KruithofZuid-Beijerland2.04.30minVse   10.167  5:542.8212
391  Connie Huibregtse (PR 1.58.16) Serooskerke (Sch)2.04.34minV40   10.162  5:542.8212
392  Marleen van Sighem (PR 1.55.41) Renesse2.04.35minV45   10.161  5:542.8212
396  Erika Dek (debuut) Kapelle-Biezelinge2.04.52minVse   10.138  5:552.8211
397  John BarendsOud-Beijerland2.04.54minM50   10.135  5:552.82-
407  Frans van KampenhoutAmsterdam2.04.54minM50   10.135  5:552.82-
390  Cees Gerritsen (PR)Renesse2.04.58minM60   10.130  5:552.81-
394  Igna Becks (PR 1.50.01) Middelburg2.04.59minV50   10.128  5:552.8111
395  Jeroen Pieterman (PR 2.01.03) Burgh-Haamstede2.04.59minM35   10.128  5:552.81-
401  Enno Meijers (PR 1.48.56) Middelburg2.05.04minM45   10.121  5:562.81-
393  Jasper van der ReeZwijndrecht2.05.05minMse   10.120  5:562.81-
398  Margo Naaktgeboren-kleijnDordrecht2.05.14minV55   10.108  5:562.8110
406  Diana Wesseliuss-Gravenhage2.05.22minV35   10.097  5:572.809
404  Dineke MijerOostvoorne2.05.35minV50   10.080  5:572.809
399  Eveline Scheers (PR 2.02.53) Vlissingen2.05.41minV50   10.072  5:572.808
400  Hans KieboomCapelle aan den IJssel2.05.45minM45   10.066  5:582.80-
402  Gert LambertsZwijndrecht2.05.47minM55   10.064  5:582.80-
403  Jeanette van BuurenZwijndrecht2.06.04minV45   10.041  5:592.797
405  Henri van der MattenHendrik-Ido-Ambacht2.06.06minM50   10.038  5:592.79-
411  Jack Gillissen (PR 2.04.17) Middelburg2.06.09minM50   10.034  5:592.79-
418  Albert ElskampRotterdam2.06.12minM50   10.031  5:592.79-
420  Marleen SmitsOosterland2.06.15minVse   10.027  5:592.797
421  Carlos mario MeijerVlissingen2.06.17minMse   10.024  5:592.78-
423  Marleen van den EngelBrielle2.06.19minV40   10.021  5:592.787
412  Robin van Welt (PR 1.49.35) Zierikzee2.06.20minMse   10.020  5:592.78-
408  Andrea de WinkelOud-Beijerland2.06.22minV50   10.017  5:592.786
409  Addie StreefkerkOud-Beijerland2.06.23minV50   10.016  5:592.786
417  John SchopBarendrecht2.06.24minM45   10.015  5:592.78-
415  Liesbeth Dorreman (PR 2.02.06) Zierikzee2.06.25minV40   10.013  6:002.786
413  Martijn de Widt (PR 1.38.55) Zierikzee2.06.26minM35   10.012  6:002.78-
410  Ada Geuze (PR 1.30.57) Middelburg2.06.28minVse   10.009  6:002.786
419  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelminadorp2.06.30minM40   10.007  6:002.78-
414  Gijs van der MeijdenVeenendaal2.06.44minM60   9.988  6:002.77-
416  Leo ArensmanOude-Tonge2.06.52minM55   9.978  6:012.77-
422  Jeroen VerspuijEnschede2.06.54minM35   9.975  6:012.77-
424  Peter VeltmanTerheijden2.07.17minM50   9.945  6:022.76-
425  Nel MunnikhuisRotterdam2.07.34minV50   9.923  6:032.764
426  Lieneke MaurikCapelle aan den IJssel2.07.34minV60   9.923  6:032.764
427  Dr.med.Klaus HardelBochum2.07.42minM65   9.913  6:032.75-
432  Janneke de BesLeiderdorp2.07.47minV50   9.906  6:032.753
433  Beau van Erven DorensAmsterdam2.08.00minM40   9.889  6:042.75-
428  Ineke van Poppel (PR 1.57.04) Zierikzee2.08.05minV60   9.883  6:042.753
429  Henny de Jonge (PR 1.59.29) Burgh-Haamstede2.08.07minV55   9.880  6:042.743
431  Martijn de visser (PR)Arnemuiden2.08.09minMse   9.878  6:042.74-
430  Sander Uitdenbogaards-Gravenhage2.08.11minM40   9.875  6:052.74-
438  Marcel KlaverRhoon2.08.25minM50   9.857  6:052.74-
434  Richard Fennet (PR 2.06.27) Renesse2.08.26minM35   9.856  6:052.74-
436  Robert RichterCapelle aan den IJssel2.08.37minM50   9.842  6:062.73-
439  Corrie HoekLeiden2.08.40minV55   9.838  6:062.732
435  Michael GroeneveldHellevoetsluis2.08.47minMse   9.829  6:062.73-
437  Heico KerkmeesterCapelle aan den IJssel2.08.55minM45   9.819  6:072.73-
440  Ton RemmersPoortugaal2.09.01minM50   9.812  6:072.73-
443  Arnoud KalLeiderdorp2.09.23minM40   9.784  6:082.72-
447  Debbie SchoeUtrecht2.09.30minVse   9.775  6:082.721
442  Paul Roodenburg (PR)Middelburg2.09.33minM45   9.771  6:082.71-
441  Sonja OdijkPuttershoek2.09.37minV40   9.766  6:092.711
450  Hilde Meulenberg (PR 1.57.25) s-Heer Abtskerke2.09.50minVse   9.750  6:092.71-
444  Gercoline HollemansZwijndrecht2.10.01minV45   9.736  6:102.70-
448  Susanne SzpoganMarl2.10.01minV50   9.736  6:102.70-
445  Anton HollemansZwijndrecht2.10.03minM45   9.734  6:102.70-
449  Hans MariënsVossem2.10.03minM40   9.734  6:102.70-
451  Eef HostynOverijse2.10.10minV35   9.725  6:102.70-
458  Milanka Faasse (PR 2.06.04) Renesse2.10.14minV35   9.720  6:102.70-
446  Karin van DoornRotterdam2.10.17minV45   9.716  6:112.70-
462  Rinus Vermue (debuut) Lewedorp2.10.19minM60   9.714  6:112.70-
452  Cees VoesenekBreda2.10.24minM50   9.707  6:112.70-
455  Marjan GroenendijkZwijndrecht2.10.27minV55   9.704  6:112.70-
454  Jan van NesZwijndrecht2.10.28minM50   9.702  6:112.70-
464  Kitty van der MaasRaamsdonksveer2.10.28minV40   9.702  6:112.70-
463  Margriet Smits (PR 1.55.44) Burgh-Haamstede2.10.29minV50   9.701  6:112.69-
456  Renée Krijnsen (debuut) Hansweert2.10.31minVse   9.699  6:112.69-
466  Walter Louws (PR)Aagtekerke2.10.33minM50   9.696  6:112.69-
453  Marcia Wielemaker (debuut) Vlissingen2.10.35minV35   9.694  6:112.69-
461  Dick Hart (PR 1.51.38) Renesse2.10.42minM50   9.685  6:122.69-
457  Annelies Meerman (PR)Arnemuiden2.10.43minV45   9.684  6:122.69-
468  Jan van der Maas (PR 1.56.54) Burgh-Haamstede2.10.48minM60   9.678  6:122.69-
459  Irene IJspelder (PR 2.06.15) Renesse2.11.00minV45   9.663  6:132.68-
460  Georges SchroeyensPutte2.11.04minM65   9.658  6:132.68-
465  Herman Kreeft (PR 2.06.36) Gilze2.11.09minM60   9.652  6:132.68-
467  Hans UittenbogaardCapelle aan den IJssel2.11.10minM35   9.651  6:132.68-
469  Mark PreinRotterdam2.11.18minM45   9.641  6:132.68-
470  Ron ZuidemaHendrik-Ido-Ambacht2.11.29minM45   9.627  6:142.67-
471  Piet Steketee (PR)Borssele2.11.58minM50   9.592  6:152.66-
473  Eric HogendoornNoordgouwe2.12.02minM35   9.587  6:152.66-
474  Inge Marchand (PR 1.57.57) Burgh-Haamstede2.12.13minV35   9.574  6:162.66-
475  Ria Marchand (PR 2.06.16) Burgh-Haamstede2.12.13minV60   9.574  6:162.66-
472  Elise VenemansRaalte2.12.27minV45   9.557  6:172.65-
479  Brian de BruinRidderkerk2.12.31minMse   9.552  6:172.65-
477  Dick van ReemsZwartewaal2.12.37minM50   9.545  6:172.65-
478  Netty van ReemsZwartewaal2.12.38minV45   9.544  6:172.65-
482  Muriel Jongepier (PR 1.58.53) Westkapelle2.12.42minVse   9.539  6:172.65-
483  Sarijke Aerts (PR 2.04.59) Middelburg2.12.47minV55   9.533  6:182.65-
476  Sander de Nooijer (PR)Arnemuiden2.12.55minMse   9.524  6:182.65-
480  Gerrie Melse (PR 1.54.54) Middelburg2.12.55minM50   9.524  6:182.65-
484  Ciska Soeteman (PR)Scharendijke2.12.58minVse   9.520  6:182.64-
481  Wilma Schroevers (PR 2.02.44) Arnemuiden2.13.03minV45   9.514  6:182.64-
488  Ingrid Hildenbrant (PR 2.00.00) Middelburg2.13.22minV35   9.492  6:192.64-
485  Claudia van de KlundertZwijndrecht2.13.30minVse   9.482  6:202.63-
490  Marianne Meijers (debuut) Middelburg2.13.34minV40   9.477  6:202.63-
487  Chris VerweyTilburg2.13.35minM35   9.476  6:202.63-
489  Annetje BoogertRotterdam2.13.36minVse   9.475  6:202.63-
491  Willy Lastdrager (PR 2.09.00) Middelburg2.13.37minV50   9.474  6:202.63-
486  Harold StapHellevoetsluis2.13.42minM60   9.468  6:202.63-
493  Carlien Nijdam (PR 2.12.35) Westkapelle2.13.44minV40   9.465  6:202.63-
492  Cora BronderAbbenbroek2.14.27minV40   9.415  6:222.62-
495  Joke van de Kasteele (PR)Burgh-Haamstede2.14.29minV50   9.413  6:222.61-
494  Lut VandenboschLoonbeek2.14.34minV50   9.407  6:232.61-
497  Ferdy Weemaes (PR 1.59.56) Heinkenszand2.14.41minM55   9.399  6:232.61-
498  Rachel Starkey (PR 2.13.09) Burgh-Haamstede2.14.59minV45   9.378  6:242.60-
499  Evelinne Huige (debuut) Burgh-Haamstede2.14.59minV40   9.378  6:242.60-
500  Petra Hogenstein (PR 1.55.28) Burgh-Haamstede2.14.59minV40   9.378  6:242.60-
501  Patricia van de Zande (PR)Burgh-Haamstede2.15.01minV35   9.376  6:242.60-
496  Trees Blaauw-KramNijkerk2.15.12minV60   9.363  6:252.60-
503  Diana EradesEllemeet2.15.12minVse   9.363  6:252.60-
502  Carlo Paardekooper (PR 1.59.54) Zierikzee2.15.33minMse   9.339  6:252.59-
504  Rob van ZeelandZeist2.15.35minM45   9.336  6:262.59-
508  Petra van den Doel (PR)Zierikzee2.15.42minV45   9.328  6:262.59-
505  Nathalie GoemansZoeterwoude2.15.49minV35   9.320  6:262.59-
506  Petra van Bleijswijk (PR 2.08.26) Renesse2.15.51minV40   9.318  6:262.59-
507  Martin van RoonEllemeet2.15.54minM50   9.315  6:262.59-
510  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg2.16.44minM35   9.258  6:292.57-
509  Gera van BovenNijkerk2.16.50minV50   9.251  6:292.57-
512  Marcel Dekker (PR 2.07.46) Zierikzee2.16.59minM45   9.241  6:302.57-
511  Ida Dekker (PR)Zierikzee2.17.00minV45   9.240  6:302.57-
517  Babette van 't VeerDriebruggen2.17.38minV40   9.197  6:312.55-
518  Carla de Meijer (debuut) Renesse2.17.39minV40   9.196  6:312.55-
519  Janet Leeuwe (debuut) Renesse2.17.39minV35   9.196  6:312.55-
513  Ronald RijksHoofddorp2.17.49minM50   9.185  6:322.55-
514  Rini Zorge (PR 1.59.19) Brouwershaven2.17.56minM45   9.177  6:322.55-
515  Catoo Viergever (PR 2.05.58) Brouwershaven2.18.03minV40   9.170  6:332.55-
516  Djini BhugwansingDordrecht2.18.08minM40   9.164  6:332.55-
520  Jan Sipma (PR 1.46.53) Meliskerke2.18.15minM55   9.156  6:332.54-
521  Rob Canters (debuut) Kerkwerve2.18.19minM40   9.152  6:332.54-
524  Michiel van de GraafMaarssen2.18.32minM40   9.138  6:342.54-
523  Penny TsangDe Meern2.18.33minV35   9.136  6:342.54-
525  Ria Baseliers-van ArnhemUtrecht2.18.35minV65   9.134  6:342.54-
522  Saskia KrabbenAmsterdam2.18.39minV40   9.130  6:342.54-
526  Ineke RijkenKoudekerke2.18.46minV40   9.122  6:352.53-
528  Jacob den Engelsman (debuut) Burgh-Haamstede2.19.03minM50   9.104  6:352.53-
527  Christina Fuhring BennikBarendrecht2.19.08minV35   9.098  6:362.53-
529  Jacques BeemsterboerPapendrecht2.19.30minM70   9.074  6:372.52-
530  Theo de Bie (PR 1.58.57) Kortgene2.20.29minM40   9.011  6:402.50-
531  Evelyn Lambert (debuut) Vogelwaarde2.20.30minV35   9.010  6:402.50-
532  Esther van Sluijs (PR 1.48.04) Kloetinge2.20.36minV35   9.003  6:402.50-
535  Nick SoetersBurgh-Haamstede2.21.03minMse   8.974  6:412.49-
534  Anton Ringenaldus (PR 2.20.47) Middelburg2.21.08minM45   8.969  6:412.49-
533  Els SchrijversUtrecht2.21.09minV55   8.968  6:412.49-
536  Mirjam Dek (PR)Kapelle-Biezelinge2.21.12minVse   8.965  6:422.49-
538  Paul Wijnen (debuut) Krabbendijke2.21.42minM40   8.933  6:432.48-
537  Sita HoogenboomOostvoorne2.21.43minV50   8.932  6:432.48-
539  Inge van der Poort (PR 1.54.30) Renesse2.23.37minV40   8.814  6:482.45-
541  Dirk de Bruin (debuut) Renesse2.23.55minM50   8.796  6:492.44-
540  Arjen Poortman (PR 2.09.59) Renesse2.24.08minM45   8.782  6:502.44-
543  Eva van der Have (PR 2.19.24) Zierikzee2.24.48minV35   8.742  6:522.43-
542  Marian Mol (debuut) Noordgouwe2.24.50minV45   8.740  6:522.43-
545  Jos Davidse (PR 2.22.12) Ovezande2.25.20minM55   8.710  6:532.42-
544  Chris Werrij (PR 1.45.47) Renesse2.25.26minM55   8.704  6:542.42-
546  Annick BeckersKasterlee2.26.50minV40   8.621  6:582.39-
547  Marijke EkeloZwijndrecht2.28.15minV50   8.539  7:022.37-
548  Peter van den Broeke (PR 2.27.57) Middelburg2.28.18minM55   8.536  7:022.37-
549  Christine KantDussen2.30.18minV35   8.422  7:072.34-
550  Andre RaaijmakersHellevoetsluis2.38.18minM55   7.997  7:302.22-
551  Walter KeeminkVlaardingen2.47.17minM50   7.567  7:562.10-
Mannen: 414 (75.14%) => M35=53 - M40=90 - M45=73 - M50=72 - M55=32 - M60=17 - M65=7 - M70=4 - Mse=66
Vrouwen: 137 (24.86%) => V35=27 - V40=33 - V45=20 - V50=18 - V55=9 - V60=5 - V65=1 - Vse=24

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Erwin Adan1:18:28Wouter Michiels1:19:18Roy Werner1:19:58Anjolie Engels1:32:01492
2018Erwin Adan1:23:52Tim Pleijte1:24:32Kevin Boon1:28:19Anjolie Engels1:37:12442
2017Erwin Adan1:15:19Erwin Harmes1:16:35Michel Verhaeghe1:16:47Amber Bongertman1:36:14568
2016Ramdan Snoussi1:14:48Erwin Harmes1:15:06Hicham Migou1:16:08Marlies Kort1:24:48587
2015Hamid El Mouaziz1:13:51Mohammed Berok1:15:28Saaid Ribag1:16:27Vanessa Hartman1:37:24611
2014Edwin Kiprop Kiptoo1:05:04Hicham El Barouki1:12:15Mohammed Berok1:12:43Andrea Deelstra1:20:06590
2013Hamid El Mouaziz1:08:39Abdi Nagaassa1:09:18Boris Ogurtsov1:09:51Anjolie Engels1:21:20744
2012Neals Strik1:12:09Michel Schrier1:12:51Pascal van Troost1:14:44Anjolie Engels1:22:25620
2011Neals Strik1:14:10Remy Vasseur1:15:19Huub van Noorden1:18:57Anjolie Engels1:23:07551
10 km >>> Zeeuws record staat met 28.20 vanaf 02-04-1995 op naam van Mauricio Gonzalez <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Tommy Staal (PR 31.22) Burgh-Haamstede36.16minMse   16.544  3:384.60501
2  Martijn SchakelaarHattem38.24minM35   15.625  3:504.34378
3  Patrick van Nieuwenhuijze (debuut) Zonnemaire41.49minMse   14.348  4:113.99217
4  Marius Dek (PR 34.57) Goes42.11minM60   14.224  4:133.95202
5  Anne KopatschekKoln42.25minV35   14.145  4:153.93407
6  Matthijs KlaassenRotterdam42.53minMse   13.991  4:173.89175
7  Krijn SnuifZaandam43.06minMse   13.921  4:193.87168
8  Joep BarendseDe Bilt43.43minM55   13.725  4:223.81146
9  Robert Metske (PR)Tholen43.52minMse   13.678  4:233.80141
10  Leonie Ton (PR 39.47) Zierikzee44.11minV35   13.580  4:253.77324
11  Jurriaan BloembergBurgh-Haamstede44.11minMse   13.580  4:253.77131
12  Annet van der Linde (PR 41.25) Nisse45.18minV40   13.245  4:323.68276
13  David van RooyGierle belgie45.56minM35   13.062  4:363.6382
13  Saskia Goole (PR 43.36) Kapelle-Biezelinge45.59minV40   13.048  4:363.62249
15  Gert-Johan OuderkerkenStolwijk46.17minM40   12.964  4:383.6073
16  Ralf ElsnerEssen46.18minM45   12.959  4:383.6073
17  MPM de SmetRenesse46.40minM55   12.857  4:403.5764
18  Manuel LauwersHoeilaart47.15minM40   12.698  4:443.5352
19  Ronald Moerland (debuut) Burgh-Haamstede47.26minM40   12.649  4:453.5149
21  Acronius Kramer (PR 41.19) Goes47.30minM55   12.632  4:453.5147
20  Adrie Flipse (PR 39.45) Westkapelle47.36minM50   12.605  4:463.5045
22  Laurey van den BergeNieuwe-Tonge47.55minVse   12.522  4:483.48179
23  Gertjan de Hoop (debuut) Burgh-Haamstede48.00minM40   12.500  4:483.4738
24  Liesbeth Janssens-Gravenhage48.05minVse   12.478  4:493.47174
25  Rob van der WeerdenMeijel48.21minMse   12.410  4:503.4533
26  George van EderenAmsterdam48.32minMse   12.363  4:513.4330
27  Wim Provoost (PR 43.13) Renesse48.32minM55   12.363  4:513.4330
28  Roely Prenger (PR 43.45) Domburg49.47minVse   12.052  4:593.35123
30  Boudewijn van Ouwerkerk (PR 48.04) Wilhelminadorp50.14minM40   11.944  5:013.3210
29  Joost BrouwerAmsterdam50.15minMse   11.940  5:023.3210
33  Lennen Jonker (debuut) Bruinisse50.26minMse   11.897  5:033.308
31  Emile de HaasZaandam50.32minMse   11.873  5:033.307
32  Tijs Geluk (debuut) Noordwelle50.35minMse   11.862  5:043.297
34  Albert VenemansRosmalen50.42minM45   11.834  5:043.296
35  Michael TrableeKoln50.48minM35   11.811  5:053.285
36  Jaap GroenhofNieuwegein50.57minM45   11.776  5:063.274
38  Judith Remijn-van MecheleBurgh-Haamstede51.00minV35   11.765  5:063.2792
39  Martin van 't Veer (debuut) Zierikzee51.01minM40   11.761  5:063.274
37  Jos Thijs RotterdamRotterdam51.05minMse   11.746  5:073.264
40  Schouls JohanZierikzee51.17minMse   11.700  5:083.253
41  Nathalie TimmermansZuidland51.47minVse   11.587  5:113.2274
43  Wilbert Verbeek (PR)Middelburg52.00minM45   11.538  5:123.211
42  Bert HovingAalsmeer52.08minM45   11.509  5:133.201
44  Hugo Jan DoelemanLeiden52.16minM35   11.480  5:143.19-
46  Sarah SickingBergheim52.34minVse   11.414  5:153.1759
47  Mia Eversdijk (PR 52.08) Kapelle-Biezelinge52.36minV50   11.407  5:163.1758
45  Ruud LoosSpanbroek52.38minMse   11.400  5:163.17-
48  Arie PlaizierRenesse52.58minM50   11.328  5:183.15-
49  Remco van DijkKalmthout53.08minMse   11.292  5:193.14-
50  Frank LoosZaandam53.09minMse   11.289  5:193.14-
52  Marleen DelsaertHoeilaart53.09minV55   11.289  5:193.1448
51  Van BavelOud Gastel53.13minM45   11.275  5:193.13-
53  Jeroen de PagterBreda53.34minMse   11.201  5:213.11-
55  Petra Bokhove (PR 50.21) Zierikzee53.52minVse   11.139  5:233.0937
56  John van Tol (PR 52.33) Zierikzee53.55minM50   11.128  5:243.09-
54  Cw KleijnOuddorp54.03minM50   11.101  5:243.08-
57  Krista Kanbolat (PR)Burgh-Haamstede54.13minV35   11.067  5:253.0732
60  Frank HolsHarskamp54.23minMse   11.033  5:263.06-
58  Wouter van DijkSpanbroek54.26minMse   11.023  5:273.06-
59  Leo Francke (PR 51.45) Oostkapelle54.26minM50   11.023  5:273.06-
61  Anita Dalebout (PR)Burgh-Haamstede54.36minV35   10.989  5:283.0527
63  Gert Jan van BuurenNieuwerkerk ad IJssel54.44minM45   10.962  5:283.05-
62  Hedwig ScholliersHoeilaart54.51minV60   10.939  5:293.0424
65  Mark VredenbregtVlaardingen54.51minMse   10.939  5:293.04-
64  Reint van der VlisVlaardingen54.53minM35   10.932  5:293.04-
67  Ruben KlemmDuisburg55.06minMse   10.889  5:313.02-
69  Heinz HorstenKrefeld55.09minM45   10.879  5:313.02-
71  Sanne de Groot (debuut) Renesse55.10minVse   10.876  5:313.0220
66  Annelies Van Dycks-Gravenwezel55.12minV35   10.870  5:313.0220
68  Marijn kroot (debuut) Burgh-Haamstede55.16minM40   10.856  5:323.02-
70  Miranda Ridderhof (PR 53.45) Middelburg55.21minV40   10.840  5:323.0118
72  Huub van DijkBavel55.21minM40   10.840  5:323.01-
74  Kees Legemaate (PR)Burgh-Haamstede55.22minM40   10.837  5:323.01-
73  Jana van HoltXanten55.36minVse   10.791  5:343.0015
75  Rémy van DrielStrijen55.46minMse   10.759  5:352.99-
77  Regina Verhage (PR 53.57) Aagtekerke55.47minV45   10.756  5:352.9914
76  Bianca HovingAalsmeer55.48minV45   10.753  5:352.9914
79  Anneke StinsBreda55.54minVse   10.733  5:352.9813
78  Dominique WoutersGierle belgie56.04minV35   10.702  5:362.9711
80  Marcel van Delden (PR 44.39) Zwijndrecht56.26minM50   10.632  5:392.95-
81  Elmar HermansRenesse56.36minM45   10.601  5:402.94-
82  Caroline PietersHoeilaart56.36minV40   10.601  5:402.947
87  Patrick HeijbergRotterdam56.54minM40   10.545  5:412.93-
84  Ruud van HeugtenMeijel56.55minMse   10.542  5:422.93-
83  Emmy van Caspel (PR 54.15) Vlissingen56.56minV55   10.539  5:422.935
85  Iris Mul (debuut) Renesse57.01minVse   10.523  5:422.925
88  Helene Natte (debuut) Renesse57.06minV35   10.508  5:432.924
89  Benita van Oost (debuut) Renesse57.06minVse   10.508  5:432.924
86  Jolanda Nattes-Gravenhage57.07minV35   10.505  5:432.924
91  Henk KooijmanRotterdam57.07minM55   10.505  5:432.92-
94  Erik SergeysBrussel57.09minM50   10.499  5:432.92-
93  Paul ten ZijthoffGorinchem57.11minM45   10.493  5:432.91-
90  Gijs NodelijkHellevoetsluis57.14minM35   10.483  5:432.91-
92  Ronald leferinkPapendrecht57.19minM35   10.468  5:442.91-
95  Geertje Huurman (PR 49.30) Goes57.19minV50   10.468  5:442.913
96  Wim Huurman (PR 44.30) Goes57.19minM50   10.468  5:442.91-
99  Kris LiveynsHoeilaart57.32minM40   10.429  5:452.90-
97  Pietwillem OvervoordeBerkel en Rodenrijs57.36minM45   10.417  5:462.89-
102  Harry Davidse (PR 54.09) Serooskerke57.39minM45   10.408  5:462.89-
98  Eljo van Oeveren (debuut) Burgh-Haamstede57.41minV45   10.402  5:462.892
101  Sandra van der Zande (PR 53.29) Ouwerkerk57.43minV35   10.396  5:462.892
100  Marie-jose KrootBurgh-Haamstede57.45minV40   10.390  5:472.892
103  Lianne van RijnUtrecht58.08minVse   10.321  5:492.871
105  Angelique KloppenburgHellevoetsluis58.17minV40   10.295  5:502.861
106  Marieke JonkerAmsterdam58.20minVse   10.286  5:502.861
104  Jordy GijssenZaandam58.22minMse   10.280  5:502.86-
108  Vincent SchilpDoetinchem58.29minMse   10.259  5:512.85-
107  Christel WijlandKamperland58.40minV45   10.227  5:522.84-
110  Rien PetersenHarderwijk58.43minM60   10.219  5:522.84-
109  Lenie van Kleven (PR 46.23) Vlissingen58.53minV55   10.190  5:532.83-
116  Selly VermeijdenAmsterdam59.01minV40   10.167  5:542.82-
111  Huig VerseputRenesse59.02minM40   10.164  5:542.82-
113  Dirk LiveynsHoeilaart59.02minM35   10.164  5:542.82-
114  Alexander den BoerRoosendaal59.02minM35   10.164  5:542.82-
112  Stephan van PraetDeurne59.03minM35   10.161  5:542.82-
115  Krista Bergsma (debuut) Burgh-Haamstede59.10minV35   10.141  5:552.82-
117  Tim de VisserNieuwerkerk ad IJssel59.10minMse   10.141  5:552.82-
118  Jan SickingBergheim59.30minM35   10.084  5:572.80-
119  Piet van OoyNieuwegein59.30minM60   10.084  5:572.80-
123  Winny Dierks (PR 56.43) Grijpskerke59.47minV40   10.036  5:592.79-
120  Paul GoossensOverijse59.49minM50   10.031  5:592.79-
121  Cindy Evertse (PR 57.06) Scharendijke59.57minV35   10.008  6:002.78-
122  Marieke Padmoes (PR 50.27) Goes59.57minVse   10.008  6:002.78-
124  Ruud de BreijZwijndrecht1.00.03minM55   9.992  6:002.78-
126  Katia GunsHoeilaart1.00.05minV45   9.986  6:012.77-
125  Esther de BreijZwijndrecht1.00.07minV50   9.981  6:012.77-
127  Rosette VanderlindenHoeilaart1.00.07minV50   9.981  6:012.77-
134  Francine StaatsenMontfoort1.00.12minV60   9.967  6:012.77-
129  Tanja GottmannWitten1.00.17minVse   9.953  6:022.76-
128  Rob Koster (debuut) Kapelle-Biezelinge1.00.20minM55   9.945  6:022.76-
130  Daniëlle RigauxHoeilaart1.00.20minV50   9.945  6:022.76-
131  Mia VanderlindenHoeilaart1.00.21minV45   9.942  6:022.76-
132  Nadia MichielsOverijse1.00.21minV40   9.942  6:022.76-
135  Brigitta Lems-BadenNoordwelle1.00.27minV45   9.926  6:032.76-
132  Merienne DespritCapelle aan den IJssel1.00.30minV40   9.917  6:032.75-
137  Remco Roestenburg?1.00.33minM35   9.909  6:032.75-
139  Jan BroumelsRoosendaal1.00.45minM65   9.877  6:052.74-
138  Bea ThielemansOverijse1.00.48minV50   9.868  6:052.74-
142  Jan Pieter KlootwijkHendrik-Ido-Ambacht1.00.51minM45   9.860  6:052.74-
141  Emile DijkstraRoosendaal1.00.52minM40   9.858  6:052.74-
136  Lyda Jansen (debuut) Renesse1.00.55minV55   9.850  6:062.74-
140  Eddy BoydensHoeilaart1.00.57minM55   9.844  6:062.73-
145  Rien van GelderenHendrik-Ido-Ambacht1.01.02minM60   9.831  6:062.73-
144  Sonja Hillebrand (PR 59.23) Koudekerke1.01.15minV40   9.796  6:082.72-
143  Dennis BlomAssendelft1.01.20minMse   9.783  6:082.72-
146  John PlankRotterdam1.02.05minM70   9.664  6:132.68-
150  Eric HereijgersRijsbergen1.02.23minM45   9.618  6:142.67-
148  Elise Fanchamps (PR 56.40) Westkapelle1.02.32minV45   9.595  6:152.67-
147  Lianne Wijsman (PR 53.40) Zierikzee1.02.34minV40   9.590  6:152.66-
149  Carel TimmermansSpijkenisse1.02.37minM55   9.582  6:162.66-
151  Sandy Troost van Oeveren (debuut) Renesse1.02.41minV35   9.572  6:162.66-
152  Esther IjzelenbergScharendijke1.02.43minV40   9.567  6:162.66-
153  Patricia Ruizeveld de WinPernis Rotterdam1.02.43minV45   9.567  6:162.66-
154  Manuela StoopHellevoetsluis1.02.54minVse   9.539  6:172.65-
155  Tono Wondergem (PR 51.44) Westkapelle1.03.12minM45   9.494  6:192.64-
156  Sylvia Duinhouwer (PR 57.39) Zierikzee1.03.49minV35   9.402  6:232.61-
158  Marileen van Wijnen (PR 59.10) Vlissingen1.03.51minVse   9.397  6:232.61-
157  Michiel van DijkKoog aan de Zaan1.04.03minMse   9.368  6:242.60-
159  Carine AlderweireldtHoeilaart1.04.11minV50   9.348  6:252.60-
160  Wieles JoopPhilippine1.04.20minM55   9.326  6:262.59-
161  Wendy Vermeulen (PR 55.48) Kwadendamme1.04.22minV35   9.322  6:262.59-
164  Norbert Tromp (debuut) Zierikzee1.04.24minM45   9.317  6:262.59-
166  Mark VisscherSchiedam1.04.24minMse   9.317  6:262.59-
162  Ansje SmaalDe Meern1.04.31minVse   9.300  6:272.58-
163  Nelleke KramerCapelle aan den IJssel1.04.32minV55   9.298  6:272.58-
165  Taco DolsHouten1.04.32minM35   9.298  6:272.58-
167  Jolanda HeijSommelsdijk1.04.55minV45   9.243  6:302.57-
168  Chantal Suur (debuut) Burgh-Haamstede1.05.07minV35   9.214  6:312.56-
169  Ann DebbautOttenburg1.05.08minV50   9.212  6:312.56-
172  Marlies PutterHendrik-Ido-Ambacht1.05.10minV45   9.207  6:312.56-
171  Janty SmidtOverijse1.05.12minV45   9.202  6:312.56-
170  Anita Wieles (PR 1.01.35) Philippine1.05.14minV50   9.198  6:312.55-
173  Janneke van Belzen (PR 59.20) Arnemuiden1.05.29minV45   9.163  6:332.55-
177  Janny de Jonge (PR 1.01.07) Renesse1.05.33minV40   9.153  6:332.54-
175  Peter Castel (PR 52.58) Goes1.05.34minM50   9.151  6:332.54-
175  Caroline van Houselt (PR 56.09) Zierikzee1.05.35minV35   9.149  6:342.54-
174  Conny Provoost (PR 1.05.26) Domburg1.05.40minV45   9.137  6:342.54-
179  Jozina Hoornick (PR 1.02.22) Koudekerke1.06.03minV40   9.084  6:362.52-
180  Douw FrankZierikzee1.06.10minMse   9.068  6:372.52-
178  Jacqueline NodelijkHellevoetsluis1.06.14minV35   9.059  6:372.52-
181  Manon de HeerZierikzee1.06.30minVse   9.023  6:392.51-
182  Saskia Roose (PR 1.06.13) Oostkapelle1.06.36minV35   9.009  6:402.50-
184  Daniëlle van ZomerenHoeilaart1.06.54minV35   8.969  6:412.49-
183  Ramon SchrijversValkenburg1.07.00minM35   8.955  6:422.49-
187  Wil RaaphorstSpijkenisse1.07.07minM60   8.940  6:432.48-
185  Danielle van Tongeren (debuut) Renesse1.07.08minVse   8.937  6:432.48-
186  Fleur van RoonEllemeet1.07.08minVse   8.937  6:432.48-
189  Cees van der EndeRoosendaal1.07.14minM50   8.924  6:432.48-
188  Marlies de BruinRenesse1.07.15minV40   8.922  6:442.48-
190  Carina HorstenKrefeld1.07.38minVse   8.871  6:462.46-
192  Ilse VerhageTilburg1.08.04minVse   8.815  6:482.45-
191  Rachel de Wijs (debuut) Renesse1.08.10minVse   8.802  6:492.44-
193  Miranda KooleKoudekerke1.08.17minV50   8.787  6:502.44-
194  Els van BroeckWenduine1.08.20minV40   8.780  6:502.44-
195  Veronique van DeurenOverijse1.08.42minV45   8.734  6:522.43-
196  Dzenan HalilovicZierikzee1.08.46minMse   8.725  6:532.42-
197  Eric den OuterOud-Beijerland1.08.56minMse   8.704  6:542.42-
198  Patricia van de ErveRhoon1.09.02minV55   8.691  6:542.41-
201  Carla VanstallenHoeilaart1.09.48minV50   8.596  6:592.39-
199  Bénédicte Vanden BosscheNeerijse1.09.49minV35   8.594  6:592.39-
200  Ilse van EetveltHoeilaart1.09.50minVse   8.592  6:592.39-
202  Joke GuldentopsTervuren1.09.53minV35   8.586  6:592.38-
203  Jo VervuerenTervuren1.09.53minM35   8.586  6:592.38-
204  Anne-Marie GilijamseRotterdam1.09.55minV40   8.582  7:002.38-
206  Barbara WeissbruchRecklinghausen1.09.55minV40   8.582  7:002.38-
205  Jörg WeissbruchRecklinghausen1.09.56minM40   8.580  7:002.38-
207  Linda den hollanderWestkapelle1.10.08minV35   8.555  7:012.38-
208  Wendy de VriezeSerooskerke (Sch)1.11.48minVse   8.357  7:112.32-
211  Henk SchuitRhoon1.12.03minM55   8.328  7:122.31-
210  Bianca NelemansVlaardingen1.12.12minV35   8.310  7:132.31-
209  Caner GiderRotterdam1.12.16minMse   8.303  7:142.31-
212  Kitty den Hollander (PR 1.12.51) Westkapelle1.12.54minVse   8.230  7:172.29-
213  Marlies AaldersVlaardingen1.13.43minV50   8.139  7:222.26-
214  Miranda de MuynckHoeilaart1.14.03minV35   8.103  7:242.25-
215  Margo Clasener (debuut) Brouwershaven1.16.30minV45   7.843  7:392.18-
216  Kitty van NieuwenhuizeBurgh-Haamstede1.17.37minV40   7.730  7:462.15-
217  Aad van NusDordrecht1.20.32minM75   7.450  8:032.07-
218  Claire van der CruysenHoeilaart1.21.34minV60   7.356  8:092.04-
Mannen: 109 (50%) => M35=15 - M40=14 - M45=16 - M50=11 - M55=11 - M60=5 - M65=1 - M70=1 - M75=1 - Mse=34
Vrouwen: 109 (50%) => V35=25 - V40=20 - V45=16 - V50=12 - V55=6 - V60=3 - Vse=27

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.297 seconden nodig om deze lijst met 769 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
08-12: 31e Bruggenloop Rotterdam (85)
01-12: Surpriseloop Halsteren (4)
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)40.25  Mse
10 km Colin Harmsen Van Der Vliet (PR 40.41)43.47  M35
10 km Sjef Goris (PR 40.53)43.59  M55
5 km Jaco Rip (PR 19.32)19.42  M40
01-12: Montferland Run s-Heerenberg (1)
15 km Wouter Jansen (PR 46.47)48.30  Mse
24-11: Marathon San Sebastian (9)
17-11: Kievitloop Bergen op Zoom (7)
17-11: Marathon Kasterlee  (3)
17-11: 36e Zevenheuvelenloop Nijmegen (109)
17-11: Marathon Palermo (3)
11-11: Halve Marathon Deinze-Aalter  (5)
03-11: 14e Drechtstadloop Dordrecht (11)
03-11: New York City Marathon  (7)
03-11: Marathon Nice (1)
03-11: Marathon Porto (1)
27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur (83)
27-10: Frankfurt Marathon  (1)
20-10: 44e Amsterdam Marathon  (24)
14-10: Kermisloop Putte (4)
13-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
13-10: Marathon Chicago (1)
13-10: 36e Marathon Eindhoven  (14)
13-10: 4 Mijl van Groningen  (2)
13-10: Marathon Köln  (2)
Atletiek Zeeland © 2019