zaterdag 25 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
za 30-12: Eindejaarscross Axel
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
20e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 5 november 2005 - Organisatie: RKHAV
     Heren 20  9360m 
     naam                   geb stn club        tijd
001 Laarhoven    Rik van    78 150 RKHAV      29:59
002 Rabout       Theo       73 103 Wielingen  31:42
003 Tongeren     Miquel van 71 732 Dynamica   31:58
004 Riemens      Marc       68 292 Dynamica   33:09
005 Janse        Micha      74 115 Dynamica   34:02
006 Pruyssers    Martin     68 287 Dynamica   34:03
007 Veerman      Rutger     80 294 Wielingen  34:12
008 Vaardegem    Jan van    68 293 Dynamica   34:17
009 Kock         Jos de     69 137 RKHAV      34:30
010 Verkaart     Bart       69 130 DeltaSport 36:42
011 Meulmeester  Manfred    69 154 Dynamica   38:05
012 Rijke        Ronald de  71 116 Dynamica   38:52
013 Schutz       Bjorn      71 151 Trimmer    48:01
   
    Heren 40  9360m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Veeken       Peter v d  66 915 LAT trim   30:55
002 Luteyn       Sjaak      57 102 LPK        31:09
003 Cappon       Eric       66 104 Wielingen  32:03
004 Luijk        Lion van   61 123 Dynamica   33:14
005 Bruggeman    Rini       63 139 AV'56      33:21
006 Broeke       Rian v d   61 121 Dynamica   33:34
007 Leng         Edward de  62 119 Dynamica   34:14
008 Witte        Rinus      62 120 Dynamica   34:47
009 Remortel     Patrick v  61 132 RKHAV      35:03
010 Dijke        Wim van    63 117 Dynamica   35:31
011 Bouwens      Fer        60 127 DeltaSport 35:38
012 Vergult      Dirk       63 914 Trim       35:58
013 Koeveringe   Kees van   62 289 VetNed zld 36:12
014 Vader        Peter      61 131 DeltaSport 36:22
015 Mourik       Piet van   63 129 DeltaSport 36:32
016 Boonman      Arnold     63 149 RKHAV      36:49
017 Beelen       Huub       59 142 AV'56      36:53
018 Luitwieler   Jacky      61 122 Dynamica   36:58
019 Caspel       Jon van    57 125 LPK        37:35
020 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica   37:52
021 Voorde       Lucas v d  60 134 RKHAV      39:26
022 Heijnen      Alex       59 128 DeltaSport 39:35
023 Weemans      Carlos     63 155 RKHAV      39:39
024 Waterschoot  Ron van    60 133 RKHAV      39:43
025 Dierick      Patrick    63 153 AC Waaslan 41:58
026 Remortel     Eric van   56 141 AV'56      42:55
   
    Heren 50  7020m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Zuidweg      Jan        54 494 Flakkee    24:34
002 Waesberghe   Jo van     46 311 RKHAV      25:58
003 Laarhoven    Jan van    48 300 RKHAV      26:01
004 Herder       Theo den   52 314 AV'56      26:30
005 Pol          Kees v d   46 315 AV'56      27:04
006 Jonge        Wim de     49 320 AV'56      28:07
007 Verbist      Willy      49 730 VetNed zld 28:34
008 Koole        Adri       51 303 Dynamica   28:47
009 Goossens     Jan        53 313 RKHAV      30:05
010 Beijer       Piet       48 304 Dynamica   30:26
011 Botman       Kobus      51 498 Dynamica   30:45
012 Meijde       Andre v d  54 301 Flakkee    30:58
013 Sprinkhuizen Joost      52 321 AV'56      31:39
   
    Heren 60  7020m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Lasseur      Joop       42 322 DeltaSport 26:54
002 Gerittsen    Han        55 312 RKHAV      29:08
003 Gruiter      Karel v d  45 305 Dynamica   29:56
004 Poortvliet   Hugo       44 306 Dynamica   31:25
005 Schoenmakers Anton      40 307 Dynamica   35:08
006 Rijke        Bram de    33 308 Dynamica   36:26
   
    Heren Kc  3000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Caspel       Wouter van 85 101 Energie    09:59
002 Stolk        Edwin      75 111 Flakkee    10:15
003 Mangnus      Marcel        693 RKHAV      10:25
004 Klem         Pieter     5  112 Flakkee    10:44
005 Reynhout     Richard    85 140 AV'56      10:47
006 Veeken       Davey v d  87 136 RKHAV      10:57
007 Meerman      Pascal     75 729 Dynamica   11:11
008 Aper         Tim        87 135 RKHAV      11:25
009 Blommaert    Gimo       67 917 Volharding 11:53
010 Hoye         Joris van  88 924 Volharding 12:11
011 Boog         Bas van de 88 145 AV'56      12:29
012 Maaren       Pieter van 87 290 Dynamica   13:32
013 Murre        Willem     67 696 Scheldespo 13:41
   
    Heren kcV 3000m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Engels       Anton      62 148 Dynamica   11:07
002 Smit         Eddy       48 310 DeltaSport 11:22
003 Volleman     Roland     61 107 Scheldespo 11:50
004 Leeftink     Henk       64 105 Dynamica   11:57
005 Plateeuw     Albert     65 106 Scheldespo 12:21
006 Pluijlaar    Joost      63 118 Dynamica   12:27
007 Jong         Ruud de    66 147 AV'56      13:13
008 Kayser       Leo        60 108 Scheldespo 13:43
009 Knijff       Theo       61 697 Scheldespo 15:01
010 Markenhof    Willem     61 695 RKHAV      16:57
   
    Dames 20  4500m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Engels Wisse Anjolie    76 060 Haag Atl z 16:53
002 Vanakova     Dominika      065 AV'56      17:50
003 Kok          Marianne d 71 067 LPK Lewedo 18:16
004 Constandse   Nicole     71 733 Dynamica   21:53
   
    Dames 35  4500m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Ysebaert     Ingrid     66 054 RKHAV      18:30
002 Maartense    Sjaan      55 059 AV'56      18:36
003 Linde        Annet v d  70 057 AV'56      20:02
004 Linde        Janneke vd 66 048 DeltaSport 20:36
005 Geschiere    Suzanne    64 069 Dynamica   20:48
006 Kleven       Lenie van  53 047 VetNed zld 21:39
007 Vogel        Anja       61 068 Trimmer    22:04
008 Jonge        Henny de   55 049 DeltaSport 23:19
   
    Dames Kc  1900m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Herder       Astrid den 85 051 AV'56      07:11
002 Wilde        Nadine de  88 724 AV'56      07:47
003 Verdonk      Marianne   86 063 Scheldespo 07:52
004 Reijnhout    Sylvia     88 056 AV'56      08:06
005 Becker       Joyce      77 044 Flakkee    11:10
   
    Dames kcV 1900m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Nijs         Margot de  63 053 RKHAV      07:45
002 Aper         Ellen      60 052 RKHAV      07:58
003 Anrooy       Mariella   67 040 AV'56      08:22
004 Smit         Greetje    50 050 DeltaSport 08:34
005 Wilde        Suus de    60 055 AV'56      09:12
006 Huijsmans    Hendrike   59 725 trim       09:30
007 Bouterse     Tina       62 041 Scheldespo 10:43
008 Bun          Marjan        731            16:58
   
    Jongens A   6180m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Nadaj        Samuel     88 026 Dynamica   20:42
002 Pagter       Kevin de   87 024 Dynamica   21:13
003 Jansen       Wouter     87 023 Dynamica   22:02
004 Zeijseink    Sander     87 025 Dynamica   22:43
005 Francke      Jesper     88 022 Dynamica   22:58
006 Kingma       Paul       88 021 Scheldespo 23:24
007 Bout         Erik       87 020 Dynamica   26:24
   
    Jongens B   3950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Fraeyenhove  Martijn v  90 010 Scheldespo 14:56
002 Sandee       Yordi      89 003 Dynamica   15:00
003 Seitte       Noes       90 008 Dynamica   15:06
004 Zwolle       Alex       90 012 AV'56      15:30
005 Volleman     Quinten    90 001 Scheldespo 15:38
006 Luitwieler   Jermaine   89 004 Dynamica   15:51
007 Huybregtse   Danny      90 009 Trim       15:55
008 Manahutu     Yoel       90 013 Dynamica   16:08
009 Akkerman     Sebastian  89 002 Flakkee    16:11
010 Jonge        Sybren de  90 005 Dynamica   16:17
011 Beelen       Viktor     90 006 AV'56      16:26
012 Bergen       Yannick v  90 011 RKHAV      19:07
013 Mans         Michel     90 007 AV'56      20:40
   
    Jongens C   2450m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Willems      Bjorn      91 928 Volharding 08:10
002 Exter        Niek den   92 508 Scheldespo 08:43
003 Schoenmaker  Stefan     91 532 Dynamica   08:51
004 Adan         Erwin      92 534 Dynamica   08:54
005 Voncken      Martin     91 507 Scheldespo 09:20
006 Brouwer      Job de     92 617 RKHAV      09:31
007 Vos          Robin de   91 690 AV'56      09:33
008 Bakker       Frits      92 643 AV'56      09:41
009 Roelse       Jan Willem 92 536 Dynamica   09:45
010 Boot         Tom        92 589 DeltaSport 09:49
011 Paardekoper  Lars       92 641 AV'56      09:51
012 Luitwieler   Glenn      91 530 Dynamica   09:54
013 Beije        Peter      91 642 AV'56      10:15
014 Huigh        Edwin      91 504 Wielingen  10:39
015 Botman       Robin      91 533 Dynamica   10:44
016 Dierick      Janos         929 AC Waaslan 10:57
017 Colpaert     Lars       92 646 AV'56      11:00
018 Scholtens    Jan        92 689 RKHAV      14:07
   
    Jongens D   1900m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Staal        Tommy      94 586 DeltaSport 06:36
002 Corvers      Tim        94 930 AC Waaslan 07:03
003 Vogel        Jurriaan   93 541 Dynamica   07:09
004 Sandee       Django     93 538 Dynamica   07:13
005 Witte        Dennis     94 544 Dynamica   07:15
006 Bouterse     Sebastiaan 94 509 Scheldespo 07:17
007 Roelofs      Milan      94 587 DeltaSport 07:20
008 Blommaert    Stefan     94 932 AC Waaslan 07:30
009 Thomaes      Jurgen     93 503 Wielingen  07:34
010 Geijs        Joel       94 659 AV'56      07:37
011 Michiels     Brecht     94 931 AC Waaslan 07:42
012 Geluk        Joost      93 562 DeltaSport 07:44
013 Elferink     Patrick    94 561 DeltaSport 07:56
014 Raemdonck    Wim van    94 937 Volharding 08:01
015 Knibbeler    Jasper     94 687 RKHAV      08:18
016 Lange        Thijs de   94 634 AV'56      08:30
017 Prekel       Laurenz de 94 935 Volharding 08:32
018 Beelen       Thomas     93 637 AV'56      08:39
019 Jong         Guus de    93 649 AV'56      08:41
020 Uvyn         Damien     94 936 Volharding 08:52
021 Geldof       Yanni      94 934 Volharding 08:59
022 Mattijssen   Rowan      94 510 Scheldespo 09:05
023 Berlo        David van  93 537 Dynamica   09:09
024 Bostelaar    Melvin     94 543 Dynamica   09:32
025 Luteijn      Arjen      94 505 Wielingen  09:35
   
    Jongens PA2  950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Thomaes      Wouter     95 502 Wielingen  03:16
002 Broeke       Tim van de 95 547 Dynamica   03:26
003 Berg         Tom van de 95 577 DeltaSport 03:34
004 Balkenende   Luuk       95 665 AV'56      03:37
005 Bout         Remco      95 686 Dynamica   03:38
006 Heijnen      Noah       95 576 DeltaSport 03:47
007 Maeckelberge Arno       95 938 AC Waaslan 03:49
008 Bakker       Joost      95 684 RKHAV      03:53
009 Heyninck     Dries      05 939 AC Waaslan 03:55
010 Pluijlaar    Dion       95 549 Dynamica   03:58
011 Goethem      Rick van   95 608 RKHAV      04:00
012 Suy          Joris      95 685 Scheldespo 04:02
013 Bemden       Edwin van  95 578 DeltaSport 04:04
014 Klompe       Bas        95 651 AV'56      04:06
015 Cauteren     Jordy van  95 609 RKHAV      04:14
016 Ponnuthurai  David      95 548 Dynamica   04:39
   
    Jongens PA1  950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Dierick      Tibor      96 943 AC Waaslan 03:29
002 Geluk        Tijs       96 559 DeltaSport 03:34
003 Staut        Klaas      96 942 Volharding 03:37
004 Vierbergen   Wout       96 941 Volharding 03:38
005 Leys         Mathias    96 940 Volharding 03:41
006 Velder       Stef de    96 946 Volharding 03:43
007 Vos          Sven de    96 572 DeltaSport 03:45
008 Vos          Patrick de 96 680 AV'56      03:47
009 Marinissen   Coenraad   96 682 Dynamica   03:49
010 Hoof         Vincent va 96 944 AC Waaslan 03:53
011 Castillo     Bastin     96 945 AC Waaslan 03:54
012 Roelse       Steven     96 681 Dynamica   03:57
013 Vries        Joshua de  96 511 Scheldespo 03:59
014 Vlyminck     Jari       96 948 Volharding 04:01
015 Berlo        Yannick v  96 550 Dynamica   04:05
016 Bakker       Tomas      96 683 Dynamica   04:15
017 Roelans      Randy      96 606 RKHAV      04:18
018 Jacobse      Jason      96 676 RKHAV      04:24
019 Magnus       Jan Willem 96 679 AV'56      04:26
020 Markenhof    Jorn       96 602 RKHAV      04:28
021 Smalheer     Jelle      96 677 RKHAV      04:30
022 Lelie        Michel     96 947 Volharding 04:32
023 Fabry        Maurice    96 512 Scheldespo 04:35
024 Kayser       Arjen      96 678 Scheldespo 04:36
025 Leeftink     Wouter     96 668 Dynamica   04:39
026 Huls         Rembrandt  96 692 RKHAV      04:41
   
    Jongens PB   950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Uvyn         Yorick     97 955 Volharding 03:38
002 Vierbergen   Toon       97 951 Volharding 03:40
003 Kreek        Kris de    97 513 Scheldespo 03:44
004 Velde        Tjeerd van 97 567 DeltaSport 03:46
005 Waterschoot  Nigel van  97 597 RKHAV      03:48
006 Mampaey      Nicolas    97 949 Volharding 03:51
007 Anrooy       Franklin v 97 650 AV'56      03:53
008 Heupperman   Mike       97 652 Dynamica   03:57
009 Staut        Tuur       97 952 Volharding 04:05
010 Leng         Finn de    97 654 Dynamica   04:08
011 Ward         Ruys       97 954 Volharding 04:11
012 Hillebrand   Joel       97 568 DeltaSport 04:18
013 Heese        Julian van 97 554 Dynamica   04:21
014 Vlaanderen   Roel       97 919 Volharding 04:24
015 Baert        Nimo       97 950 AC Waaslan 04:26
016 Linthout     Jasper     97 675 RKHAV      04:28
017 Wekke        Sander vd  97 669 DeltaSport 04:31
018 Vink         Dylan      97 595 RKHAV      04:33
019 Jonkman      Glenn      97 514 Scheldespo 04:35
020 Haan         Ignas de   97 953 Volharding 04:43
021 Thuy         Dennis     97 674 RKHAV      04:56
022 Voorde       Stijn van  97 596 RKHAV      05:00
   
    Jongens PC   950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Beck         Cedric     98 958 Volharding 03:43
002 Lamper       Labie      98 921 trim       04:04
003 Merckx       Sergio     98 922 Volharding 04:11
004 Malcontent   Jordy      98 672 RKHAV      04:18
005 Hondt        Jens d'    98 673 RKHAV      04:24
006 Kouijzer     Giel       98 591 RKHAV      04:38
007 Balkenende   Bart       98 666 AV'56      04:41
008 Eynde        Ferry van  98 960 AC Waaslan 04:43
009 Heue         Robin van  98 956 Volharding 04:46
010 Heyninck     Roel       98 959 AC Waaslan 04:48
011 Huls         Lanzo v d  98 691 RKHAV      04:51
012 Lelie        Joppe      98 957 Volharding 04:53
013 Berlo        Jesper van 98 556 Dynamica   04:55
014 Ponnuthurai  Timoteus   98 557 Dynamica   05:12
   
    Meisjes A   3000m
    naam                   geb stn club        tijd
geen deelnemers
   
    Meisjes B   1900m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Hey          Laurey     89 529 Flakkee    06:57
002 Aper         Aniek      89 618 RKHAV      07:01
003 Hoebe        Evelien v  90 515 Scheldespo 07:23
   
    Meisjes C   1900m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Platteeuw    Esther     92 655 Scheldespo 06:55
002 Klaassen     Bo         91 640 AV'56      07:07
003 Volleman     Claire     92 517 Scheldespo 07:40
004 Kayser       Liselot    91 516 Scheldespo 07:50
005 Cauteren     Marisa van 91 720 RKHAV      08:04
006 Luteijn      Bianca     92 506 Wielingen  08:27
007 Troost       Manon      91 721 Flakkee    08:35
008 Ysebaert     Eva        92 616 RKHAV      08:37
009 Gorp         Iris van   92 647 AV'56      08:45
010 Pluijlaar    Cirelle    91 531 Dynamica   08:48
011 Cham         Isatou     91 648 AV'56      09:01
012 Klompe       Sanne      92 723 trim       09:20
013 Bout         Rianne     92 722 Dynamica   09:37
014 Bostelaar    Michelle   92 535 Dynamica   09:44
   
    Meisjes D   1500m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Vlieger      Charlotte  94 961 AC Waaslan 05:46
002 Hout         Dascha v d 93 657 Scheldespo 05:48
003 Bussens      Tine       94 965 AC Waaslan 05:52
004 Seitte       Jhemila    93 540 Dynamica   05:54
005 Paszkowska   Alexandra  94 716 AV'56      05:59
006 Pieters      Iris       94 635 AV'56      06:11
007 Janssens     Lyn        93 971 Volharding 06:13
008 Mourik       Sanne van  94 579 DeltaSport 06:26
009 Hilgert      Toyah      94 962 AC Waaslan 06:29
010 Moer         Fien van      916 OW-comp    06:31
011 Jong         Jolanda 't 93 580 DeltaSport 06:33
012 Vlyminck     Silke      63 970 Volharding 06:36
013 Murre        Annick     93 518 Scheldespo 06:38
014 Wagenaar     Jolien     94 968 Volharding 06:41
015 Doeleman     Hilde      94 582 DeltaSport 06:43
016 Vlieger      Linda de   94 583 DeltaSport 06:45
017 Flipse       Danielle   94 633 AV'56      06:47
018 Deurinck     Gerlinde   94 522 Scheldespo 06:49
019 Heyninck     Jazz       94 966 Volharding 06:51
020 Vries        Layla de   93 656 Scheldespo 06:53
021 Es           Teuntje va 94 658 Dynamica   06:55
022 Dobbelaer    Heather    94 964 AC Waaslan 06:57
023 Bakker       Madelon    93 610 RKHAV      06:59
024 Velde        Annemiek v 93 581 DeltaSport 07:01
025 Kokx         Valerie    94 920 Volharding 07:03
026 Waterschoot  Francoise  94 614 RKHAV      07:05
027 Knijff       Marthe     93 713 Scheldespo 07:08
028 Groot        Ylana      94 524 Scheldespo 07:10
029 Bun          Mariska    94 612 RKHAV      07:11
030 Murre        Joyce      94 519 Scheldespo 07:13
031 Ysebaert     Maaike     94 615 RKHAV      07:16
032 Oppeneer     Naomi      94 520 Scheldespo 07:18
033 Notschaele   Tjitske    93 542 Dynamica   07:20
034 Blommaert    Annelies   93 585 DeltaSport 07:22
035 Reale        Dominique  94 523 Scheldespo 07:25
036 Merckx       Melissa    94 967 Volharding 07:28
037 Troost       Marloes    94 718 Flakkee    07:30
038 Pannekoek    Jeanitha   94 584 DeltaSport 07:32
039 Rasenberg    Ingrid     94 521 Scheldespo 07:35
040 Roeck        Nelle      93 972 Volharding 07:37
041 Leuven       Ellen van  94 613 RKHAV      07:40
042 Bracke       Katrien    94 714 RKHAV      07:42
043 Beule        Kylie de   94 611 RKHAV      07:44
044 Wekke        Melanie vd 94 717 DeltaSport 07:47
045 Stappen      Elien      93 926 Volharding 07:49
046 Wielen       Natalie v  94 715 RKHAV      08:02
   
    Meisjes PA2  950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Blommaert    Kim        95 975 Volharding 03:33
002 Gastel       Meike van  95 574 DeltaSport 03:41
003 Borghijs     Jolien     95 976 Volharding 03:43
004 Blommaert    Aileen     95 573 DeltaSport 03:46
005 Maeyer       Aisla de   95 974 AV Lokeren 03:48
006 Ost          Jael          973 AC Waaslan 03:50
007 Wouters      Jennifer   95 607 RKHAV      03:52
008 Vervaet      Lies       95 983 Volharding 03:55
009 Grutter      Marloes    95 630 AV'56      03:57
010 Cerpentier   Mieke      95 977 Volharding 03:59
011 Freijzer     Elke       95 708 RKHAV      04:04
012 Pieters      Dionne     95 711 AV'56      04:07
013 Raemdonck    Sofie van  95 982 Volharding 04:10
014 Hooste       Melissa v  95 981 Volharding 04:12
015 Hillebrand   Denise     95 712 Dynamica   04:14
016 Heuperman    Marissa    95 653 Dynamica   04:16
017 Haan         Aubin de   95 978 Volharding 04:18
018 Colpaert     Noortje    95 632 AV'56      04:25
019 Mouthaan     Anne       95 619 RKHAV      04:28
020 Scholtens    Nina       95 707 RKHAV      04:30
021 Harding      Chayenne   95 501 Wielingen  04:32
022 Duyse        Stephanie  95 980 Volharding 04:35
023 Ruijsscher   Iris de    95 710 RKHAV      05:02
   
    Meisjes PA1  950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Keulenaer    Tina de    96 988 AC Waaslan 03:34
002 Ysebaert     Sara       96 599 RKHAV      03:42
003 Luangpuang   Waranya    96 985 AC Waaslan 03:46
004 Corvers      Tina       96 984 AC Waaslan 03:48
005 Rombaut      Laura      96 990 Volharding 03:56
006 Volleman     Valerie    96 525 Scheldespo 03:59
007 Mourik       Emma van   96 570 DeltaSport 04:00
008 Anrooy       Lindy van  96 626 AV'56      04:04
009 Nijsse       Sanne      96 625 AV'56      04:05
010 Eyck         Sofie van  96 986 AC Waaslan 04:07
011 Clerck       Silke de   96 989 Volharding 04:09
012 Slabbekoorn  Anouk      24 628 AV'56      04:11
013 Gils         Robin van  96 571 DeltaSport 04:28
014 Nachtegaal   Naomi      96 727 RKHAV      04:30
015 Lambregts    Lisa       96 528 Flakkee    04:32
016 Ysebaert     Renee      96 598 RKHAV      04:34
017 Dobbelaer    Jill       96 987 AV Waaslan 04:36
018 Gasseling    Aniek      96 663 Dynamica   05:01
019 Jong         Eugenie de 96 600 RKHAV      05:02
020 Nachtegael   Joy        96 706 RKHAV      05:06
021 Stevens      Maaike     96 728 RKHAV      05:49
   
    Meisjes PB   950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Moens        Lise       97 923 AC Waaslan 03:53
002 Gyenes       Nora       97 996 Volharding 03:56
003 DeClippeleir Katinka    97 918 Volharding 04:03
004 Mendonca     Britt de   97 565 DeltaSport 04:07
005 Vliet        Sara van d 97 564 DeltaSport 04:10
006 Hooste       Laura van  97 992 Volharding 04:13
007 Brouwer      Fieke de   97 592 RKHAV      04:15
008 Dorsselaer   Romy van   97 594 RKHAV      04:18
009 Ven          Alany v d  97 995 Volharding 04:20
010 Hillebrand   Esther     97 704 Dynamica   04:22
011 Raemdonck    Joke van   97 993 Volharding 04:25
012 Huismans     Zoe        97 726 RKHAV      04:28
013 Chiapparo    Lotte      97 997 AC Waaslan 04:30
014 Pols         Eline      97 703 RKHAV      04:32
015 Bouterse     Mariska    97 526 Scheldespo 04:36
016 Melckebeke   Freya      97 998 AC Waaslan 04:38
017 Murre        Luca       97 527 Scheldespo 04:40
018 Gastel       Mirthe van 97 566 DeltaSport 04:43
019 Bruijn       Ellen de   97 701 RKHAV      04:45
020 Dijk         Luka van   97 702 RKHAV      04:47
021 Neefs        Steffi     97 593 RKHAV      04:50
022 Duyse        Heleen van 97 991 Volharding 04:53
023 Hennep       Soraya     97 705 DeltaSport 04:55
024 Wagenaer     Tine       97 994 Volharding 05:11
   
    Meisjes PC   950m
    naam                   geb stn club        tijd
001 Murre        Caya       98 700 Scheldespo 04:29
002 Bun          Lonne      98 698 RKHAV      04:35
003 Mol          Eline van  98 999 Volharding 04:41
004 Bun          Femke      98 590 RKHAV      05:11
005 Louwers      Romy       98 699 RKHAV      05:21
006 Mendonca     Tess de    98 563 DeltaSport 08:24
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopschoenen Kopen..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
05-11: Marathon Porto (3)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Berlin marathon Berlijn (2)
Atletiek Zeeland © 2017