woensdag 17 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
19e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 13 november 2004 - Organisatie: RKHAV
    H20  9360m
    naam            geb stn club        tijd
001 Laarhoven Rik v  78 225 RKHAV      30:25 
002 Beije Arjan      71 210 DeltaSport 30:48 
003 Goossen Erik     71 202 Scheldespo 32:05 
004 Sparrentak Wim v 69 226 Dynamica   32:37 
005 Cappon Erik      66 217 Wielingen  32:38 
006 Riemens Marc     69 213 Dynamica   33:46 
007 Janse Micha      74 211 Dynamica   33:48 
008 Kock Jos de      69 205 RKHAV      33:50 
009 Pruijsers Martin 68 215 Dynamica   33:54 
010 Vaardegem Jan v  68 214 Dynamica   34:50 
011 BoeverePatrick   65 218 Wielingen  34:51 
012 Ruelle Edwin d l 67 224 RKHAV      35:14 
013 Rottier Peter       227 Waasland   35:20 
014 Limbergen Peter  73 207 AV'56      37:24 
015 BarentsenVincent 79 767 Dynamica   37:40 
016 Baes Jan         75 221 Waasland   38:30 

    H40  9360m
    naam            geb stn club        tijd
001 Luteijn Sjaak    57 408 LPK        30:59 
002 Beljaars Franky  64 434 Dynamica   32:47 
003 Leng Edward de   62 433 Dynamica   34:16 
004 Witte Rinus      62 413 Dynamica   34:28 
005 Broeke Rian vd   61 414 Dynamica   34:37 
006 Remortel Patrick 61 424 RKHAV      35:03 
007 Boonman Arnold   63 425 RKHAV      36:35 
008 Dellebeke Ron    58 417 Dynamica   36:46 
009 Luitwieler Jacky 61 415 Dynamica   36:50 
010 Bouwens fer         409 DeltaSport 36:56 
011 Mourik Piet van  63 410 DeltaSport 38:03 
012 Schipper Rinie   63 406 AV'56      38:29 

    H50  7020m
    naam            geb stn club        tijd
001 Herder Theo den  52 500 AV'56      25:57 
002 Waesberghe Jo    46 517 RKHAV      26:36 
003 Pol Kees vd      46 502 AV'56      26:51 
004 Guequierre John  51 510 Dynamica   27:46 
005 Koole Adri       51 509 Dynamica   27:59 
006 Pekaar Eddy      50 511 Dynamica   28:01 
007 Jonge Wim de     49 501 AV'56      28:20 
008 Verbiest Willy   49 516 Dynamica   28:23 
009 Meijde Andre vd  54 504 Flakkee    30:15 
010 Rouw Henk        46 505 VetNed zld 30:18 
011 Botman Kobus     51 520 Dynamica   30:31 
012 LandegentPietJan 50 507 DeltaSport 32:21 
013 Maranus Jan      46 513 Dynamica   33:05 
014 Sies Wim         46 519 Dynamica   33:44 

    H60  7020m
    naam            geb stn club        tijd
001 Gerritsen Han    44 612 RKHAV      28:15 
002 Marcisse Kees    44 613 Dynamica   29:25 
003 Poortvliet Hugo  44 604 Dynamica   29:43 
004 Pluijlaar Hans   36 606 Dynamica   30:42 
005 Noordijke Adri   41 610 VetNed zld 30:46 
006 SchenmakersAnton 40 605 Dynamica   33:51 
007 Damme Guido van  36 611 Waasland   35:11 
008 Kloet Jan           614 VetNed zld 41:10 
009 Berg Wim vd      34 602 AV'56      41:41 

    HKc  3000m
    naam            geb stn club        tijd
001 Veerman Rutger   80 336 Wielingen  10:01 
002 Stolk Edwin      75 329 Flakkee    10:17 
003 ReijnhoutRichard 85 301 AV'56      10:33 
004 Meerman Pascal   75 324 Dynamica   10:38 
005 Luteyn Jack      86 332 Wielingen  10:50 
006 Magnus Marcel    86 341 RKHAV      11:12 
007 Veeken Davey vd  87 315 RKHAV      11:14 
008 Aper Tim         87 316 RKHAV      11:16 
009 WesterweeleHenri 80 343 Dynamica   11:39 
010 Engelaar Jan     66 337 Wielingen  13:24 
011 Martens Martin   65 334 Waasland   15:41 

    HkcV 3000m
    naam            geb stn club        tijd
001 Vos Wim             345 Dynamica   10:42 
002 Engels Anton     62 318 Dynamica   10:56 
003 Schoenmaker Rob  58 326 Dynamica   11:45 
004 Volleman Roland  61 310 Scheldespo 11:55 
005 Geluk Jos           340 DeltaSport 12:06 
006 Platteeuw Albert 65 309 Scheldespo 12:24 
007 Dierick Patrick  63 335 Waasland   13:06 
008 Knijff Theo         338 Scheldespo 15:25 

    D20  4500m
    naam            geb stn club        tijd
001 Wisse Anjolie    76 209 Haag Atl   16:46 
002 VersluysFrederiq 69 203 Wielingen  17:45 
003 Sloots Petra        228 Spark      17:59 
004 Block Sandra de  82 204 RKHAV      18:43 
005 Sloos Wanda      80 201 AV'56      27:21 

    D35  4500m
    naam            geb stn club        tijd
001 Verhelst Annick  69 429 Waasland   21:08 
002 Declerq Huquette 45 418 Dynamica   21:22 
003 Jager Hannie de  55 402 AV'56      21:43 
004 GeschiereSuzanne 64 439 Dynamica   22:01 
005 Kleven Lenie van 53 419 VetNed zld 22:20 
006 Stel Michela van 69 405 AV'56      23:48 
007 Dias Ingrid      63 430 Volharding 23:51 
008 Remijn Anita     63 428 AV'56      27:22 

    DKc  1900m
    naam            geb stn club        tijd
001 Herder Astrid d  85 303 AV'56      07:12 
002 Verdonk Marianne 86 312 Scheldespo 07:33 
003 Vermaire Veerle  81 327 Dynamica   08:00 
004 Sonke Ilona      86 300 AV'56      08:02 
005 Becker Joyce     77 313 Flakkee    11:07 

    DkcV 1900m
    naam            geb stn club        tijd
001 Nijs Margot de   63 317 RKHAV      07:14 
002 Anrooy Marietta  67 304 AV'56      08:05 
003 Aper Ellen       60 330 RKHAV      08:12 
004 Zwolle Dieneke   42 339 AV'56      08:46 
005 Jonge Hennie de  55 322 DeltaSport 09:06 
006 Schoenmaker Olga 62 328 Dynamica   09:25 
007 Jonge Mientje de 52 308 AV'56      09:45 
008 Wilde Suus de    60 307 AV'56      10:06 
009 Maes Rita        50 342 Waasland   10:39 

    JA   6180m
    naam            geb stn club        tijd
001 Jansen Wouter    87 763 Dynamica   21:57 
002 Zeyseink Sander  87 766 Dynamica   22:48 
003 Maaren Pieter v  87 765 Dynamica   25:30 
004 Bout Erik        87 934 Dynamica   25:37 

    JB   3950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Bogaert Jonas va 89 928 Waasland   14:45 
002 Vermeulen Kurt   88 931 Volharding 14:50 
003 Francke Jesper   88 762 Dynamica   15:07 
004 Kingma Paul      88 697 Scheldespo 15:22 
005 Sandee Yordi     91 742 Dynamica   15:41 
006 Jongejan Gerben  88 773 Flakkee    15:54 
007 Remijn Wout      89 696 AV'56      15:58 
008 Poucke Joris van 88 930 Volharding 16:07 
009 LuitwielerJermai 89 757 Dynamica   16:19 
010 AkkermanSebastia 89 774 Flakkee    17:05 
011 Brouwers Yvo        022 Dynamica   17:22 
012 Boog Bas vd      88 692 AV'56      18:41 

    JC   2450m
    naam            geb stn club        tijd
001 FrayenhovenMarty 90 699 Scheldespo 08:57 
002 Overmeire Kjell  91 920 Volharding 09:13 
003 Zwolle Alex      90 673 AV'56      09:15 
004 Ruys Bastiaan    90 875 Volharding 09:22 
005 Volleman Quinten 90 698 Scheldespo 09:33 
006 SchoenmakerStefa 91 743 Dynamica   09:36 
007 Luitwieler Glenn 91 756 Dynamica   09:59 
008 Boidin Brian     90 924 RKHAV      10:02 
009 Maljaars Maurits 91 851 Dynamica   10:06 
010 Beelen Victor    90 667 AV'56      10:10 
011 Vos Robin de     91 671 AV'56      10:12 
012 Botman Robin     91 914 Dynamica   10:16 
013 Manuhutu Yoel    90 741 Dynamica   10:28 
014 Engelaar Jordy   91 922 Wielingen  10:33 
015 Voncken Marlin      044            10:46 
016 Beije Peter      91 843 AV'56      10:52 
017 Huigh Edwin      91 921 Wielingen  10:54 
018 Meel Angelo van  91 842 AV'56      11:32 
019 Bergen Yannick v 90 923 RKHAV      12:10 
020 Mans Michel      90 670 AV'56      13:07 

    JD   1900m
    naam            geb stn club        tijd
001 Exter Niek den   92 700 Scheldespo 06:45 
002 Overmeire Jens   92 910 Volharding 06:48 
003 Adan Erwin       92 745 Dynamica   07:00 
004 Paardekoper Lars 92 675 AV'56      07:06 
005 Bakker Frits     92 676 AV'56      07:16 
006 Roelse JanWillem 92 750 Dynamica   07:24 
007 Sandee Django    93 751 Dynamica   07:26 
008 Boot Tom         92 835 DeltaSport 07:28 
009 Cappaert Frederi 92 906 Waasland   07:30 
010 Brouwer Job de   92 797 RKHAV      07:32 
011 Thomaes Jurgen   93 771 Wielingen  07:44 
012 Raemdonck Filip  92 911 Volharding 07:50 
013 Wouters Jef      93 908 Volharding 07:53 
014 Colpaert Lars    92 686 AV'56      07:57 
015 Michiels Brecht  93 905 Waasland   07:59 
016 Dierick Janos    92 907 Waasland   08:01 
017 Geluk Joost      93 829 DeltaSport 08:04 
018 Maeckelberghe R  93 867 Waasland   08:18 
019 Burger Bas       93 747 Dynamica   08:21 
020 Charles Christia 92 909 Volharding 08:27 
021 Looze John       93 830 DeltaSport 08:29 
022 Berlo David van  93 746 Dynamica   08:48 
023 Tiel Geert van   93 679 AV'56      09:07 
024 Wagenaar Niek    93 680 AV'56      09:09 
025 Scholtens Jan    92 798 RKHAV      09:11 
026 Jong Guus de     93 677 AV'56      09:30 

    JPA2  950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Staal Tommy      94 822 DeltaSport 03:09 
002 Puyvelde            037 Waasland   03:16 
003 Corvers Tim      94 891 Waasland   03:28 
004 BouterseSebastia 94 701 Scheldespo 03:32 
005 Roelofs Milan    94 818 DeltaSport 03:37 
006 Witte Dennis     94 734 Dynamica   03:39 
007 Elfrink Patrick  94 821 DeltaSport 03:42 
008 Vermeueln D         038 Waasland   03:44 
009 Raemdonck Wim v  94 893 Volharding 03:51 
010 Acker Jordy van  94 895 Volharding 04:07 
011 Meel Gianni van  94 668 AV'56      04:10 
012 Lange Thijs de   94 666 AV'56      04:12 
013 Uvyn Damien      94 892 Volharding 04:14 
014 Moeseke Robin    94 894 Volharding 04:20 
015 Andriesen Jems      045 RKHAV      04:24 
016 Maassen Ruben    94 819 DeltaSport 04:32 
017 Bostelaar Melvin 94 754 Dynamica   04:35 
018 Matthyssen Rowan 94 702 Scheldespo 04:48 
019 Faasse Bras      94 820 DeltaSport 04:53 
020 Luteyn Arjen     64 850 Wielingen  05:09 

    JPA1  950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Thomaes Wouter   95 770 Wielingen  03:32 
002 Broeke Tim van d 95 727 Dynamica   03:33 
003 Berg Tom van den 95 726 Dynamica   03:43 
004 Balkenende Luuk  95 661 AV'56      03:48 
005 Bout Remko       95 881 Dynamica   03:51 
006 Heijnen Noah     95 814 DeltaSport 03:53 
007 Lismont Yorick   95 883 Waasland   03:56 
008 LeestemakerWoute 95 653 AV'56      03:58 
009 Gevaert Joost    95 846 AV'56      04:01 
010 Maeckelberghe Ar 95 866 Waasland   04:09 
011 Bakker Joost     95 792 RKHAV      04:11 
012 Bemden Edwin van 95 812 DeltaSport 04:14 
013 Borghen Tys v d  95 884 Waasland   04:15 
014 Veerman Sietse   95 815 DeltaSport 04:16 
015 StryckersAndreas 95 887 Volharding 04:18 
016 Goethem Rick van 95 791 RKHAV      04:20 
017 Gavere Jesse v   95 885 Waasland   04:22 
018 Verlinde Thomas  95 886 Volharding 04:24 
019 Suy Jorig        95 839 Scheldespo 04:27 
020 Cauteren Jordy v 95 890 RKHAV      04:29 
021 Lauwers Jelle    95 889 RKHAV      04:31 

    JPB   950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Dierick Tibor    96 868 Waasland   03:45 
002 Geluk Tijs       96 808 DeltaSport 03:48 
003 Staut Klaas      96 872 Volharding 03:50 
004 Vos Sven de      96 809 DeltaSport 03:52 
005 Roelse Steven    96 738 Dynamica   03:56 
006 Vierbergen Wout  96 873 Volharding 04:02 
007 Leys Mathias     96 874 Volharding 04:04 
008 Berlo Yannick v  96 737 Dynamica   04:15 
009 Hooft Vincent v  96 869 Waasland   04:17 
010 Moor Roy de      96 787 RKHAV      04:19 
011 Vos Patrick de   96 659 AV'56      04:24 
012 Vries Joshua     96 703 Scheldespo 04:26 
013 Vlymonck Jari    96 871 Volharding 04:30 
014 Huls Rembrandt v 96 878 RKHAV      04:35 
015 Roelans Randy    96 877 RKHAV      04:38 
016 Bruyn Remco de   96 786 RKHAV      04:46 
017 Cappaert Ruben   96 870 Volharding 04:49 
018 Kayser Arjen     96 705 Scheldespo 04:51 
019 Jacobse Jason    96 879 RKHAV      04:54 
020 Fabry Maurice    96 704 Scheldespo 04:56 
021 Markenhof Jordy  96 876 RKHAV      04:58 
022 Moor Colin de    96 788 RKHAV      05:02 
023 Gevaert Joep     95 847 AV'56      05:16 
024 Baltusse Koen       039 RKHAV      05:58 

    JPC   950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Gavere Jentel v  97 855 Waasland   03:56 
002 Vierbergen Toon  97 862 Volharding 04:03 
003 Uvyn Yorick      97 857 Volharding 04:06 
004 WaterschootNigel 97 865 RKHAV      04:09 
005 Anrooy Franklin  97 654 AV'56      04:11 
006 Blommaert Jelle  97 860 Volharding 04:18 
007 Mampaey Nicolas  97 858 Volharding 04:21 
008 Velde Tjeerd vd  97 805 DeltaSport 04:26 
009 Corluy Sam       97 854 Waasland   04:29 
010 Schot Arne       97 804 DeltaSport 04:33 
011 Heuperman Mike   97 739 Dynamica   04:36 
012 Sadeleer Arne de 97 861 Volharding 04:41 
013 Staut Tuur       97 859 Volharding 04:55 
014 Cornet Tom       85 856 Volharding 04:57 
015 Escalona Rychane 97 863 Wielingen  04:59 

    MA   3000m
    naam            geb stn club        tijd
001 Merckx Marijke   87 034 Volharding 12:31 
002 VerbeekLies         346 Volharding 13:43 

    MB   1900m
    naam            geb stn club        tijd
001 Merckx Els          030            06:52 
002 Wilde Nadine de  88 694 AV'56      07:04 
003 Hey Laurey       89 775 Flakkee    07:09 
004 Wilde Renate de  89 689 AV'56      07:23 
005 Baert Kimberley  89 028 Volharding 07:26 
006 Verbeeck Ine     89 029 Volharding 07:36 
007 Reijnhout Sylvia 88 691 AV'56      07:40 
008 Roeyen Cies van  30 031 Volharding 07:42 
009 Vroegop Evelien  89 688 AV'56      08:31 
010 Meel Nikki van   89 841 AV'56      08:42 
011 Oppeneer Manja   88 706 Scheldespo 08:55 

    MC   1900m
    naam            geb stn club        tijd
001 Antheunisse Lot  91 849 Dynamica   07:39 
002 Hondt Marjolein  90 801 RKHAV      07:41 
003 Looze Nicky      91 834 DeltaSport 07:43 
004 Kayser Liselot   91 709 Scheldespo 07:45 
005 Klaassen Bo      91 674 AV'56      07:56 
006 Schot Willianne  90 837 DeltaSport 08:02 
007 Cauteren Marissa 91 021 RKHAV      08:07 
008 Maassen Hanna    91 838 DeltaSport 08:42 
009 Manders Brett    91 024 Wielingen  08:56 
010 Velde Margot vd     043 DeltaSport 09:20 
011 Doeleman Evelien 91 832 DeltaSport 10:16 

    MD   1500m
    naam            geb stn club        tijd
001 Platteeuw Esther 92 710 Scheldespo 05:47 
002 Charifi Soumaya  92 002 Waasland   05:55 
003 Blommaert Kristy 92 831 DeltaSport 06:13 
004 Pieters Iris     93 682 AV'56      06:15 
005 Seitte Jhemila   93 752 Dynamica   06:22 
006 Volleman Claire  92 711 Scheldespo 06:24 
007 RemoortereEvelin 92 018 Volharding 06:27 
008 Westende Tess v  93 753 Dynamica   06:29 
009 Royen Carolien v 92 003 Waasland   06:31 
010 Vliegher Charlot 93 999 Waasland   06:35 
011 Murre Annick     93 716 Scheldespo 06:38 
012 Schot Paula      93 827 DeltaSport 06:41 
013 Hilgert Toyah    93 998 Waasland   06:43 
014 Hout Dascha vd   93 715 Scheldespo 06:44 
015 Lismont Ymke     92 001 Waasland   06:47 
016 Bakker Madelon   93 799 RKHAV      06:48 
017 MaeghtAnnelies d 93 004 Volharding 06:50 
018 Jong Jolanda 't  93 824 DeltaSport 06:51 
019 Weijers Manon    92 990 AV'56      06:53 
020 Leybaert Vere    87 035 Waasland   06:55 
021 Vlyminck Silke   93 008 Volharding 06:58 
022 Bentien Marieke  93 014 Volharding 06:59 
023 NotschaeleTjitsk 93 749 Dynamica   07:01 
024 Vries Layla de   93 714 Scheldespo 07:05 
025 BostelaarMichell 92 755 Dynamica   07:07 
026 Maris Michelle   92 989 AV'56      07:09 
027 Knijff Marthe    93 996 Scheldespo 07:12 
028 Fret Sanne       92 019 Volharding 07:14 
029 Verwilligen Robi 93 986 RKHAV      07:16 
030 Bannani Khaola   92 712 Scheldespo 07:17 
031 Puymbroeck Joyce 92 011 Volharding 07:18 
032 RotthierLitischi 93 016 Volharding 07:20 
033 Danielse Michell 93 687 AV'56      07:21 
034 VeldeAnnemiek vd 93 826 DeltaSport 07:23 
035 Dobbelaer Heathe 22 997 Waasland   07:25 
036 Dreu Rosanne de  93 684 AV'56      07:27 
037 Bordui Noemi     92 009 Volharding 07:29 
038 Jasperse Chloe   93 748 Dynamica   07:30 
039 Boen Hanne       93 017 Volharding 07:32 
040 Bout Rianne      92 995 Dynamica   07:34 
041 BlommaertAnnelie 93 823 DeltaSport 07:36 
042 Roeck Nelle de   93 015 Volharding 07:37 
043 Kokx Jolien      92 010 Volharding 07:47 
044 Leysen Jesy      93 800 RKHAV      07:56 
045 AndriessenFroukj 93 988 RKHAV      08:03 
046 Fret Carolin     93 013 Volharding 08:05 
047 Maesschalck Tine 93 012 Volharding 08:06 
048 Schot Mariska    93 828 DeltaSport 08:09 
049 Zwolle Charlotte 93 685 AV'56      08:11 
050 Stappen Elien v  93 006 Volharding 08:14 
051 Walraven Jodie v 93 987 RKHAV      08:16 
052 Puymbroeck Naomi 93 005 Volharding 08:21 
053 Vos Annemarie de 93 848 DeltaSport 09:41 

    MPA2  950m
    naam            geb stn club        tijd
001 PazkowsAlexandra 94 669 AV'56      03:37 
002 Mourik Sanne van 94 816 DeltaSport 03:40 
003 Doeleman Hilde   94 817 DeltaSport 03:49 
004 Deurink Gerlinde 94 976 Scheldespo 03:53 
005 Wagenaer Jolien  94 984 Volharding 03:57 
006 Bun Mariska      94 793 RKHAV      04:01 
007 Groot Ylana      94 720 Scheldespo 04:04 
008 Es Teuntje       94 733 Dynamica   04:06 
009 WaterschootFranc 94 796 RKHAV      04:08 
010 Troost Marloes   94 777 Flakkee    04:10 
011 Ysebaert Maaike  94 845 RKHAV      04:13 
012 Vandenbulcke Car 94 977 Waasland   04:15 
013 Rasenberg Ingrid 94 719 Scheldespo 04:17 
014 Kokx Valerie     94 981 Volharding 04:19 
015 Murre Joyce      94 717 Scheldespo 04:21 
016 Flipse Danielle  94 662 AV'56      04:24 
017 Dierick Aniko    94 978 Waasland   04:26 
018 Reale Domonique  94 721 Scheldespo 04:28 
019 Merckx Nina      94 982 Volharding 04:30 
020 Oppeneer Naomi   94 718 Scheldespo 04:35 
021 Waal Iris de     94 973 RKHAV      04:37 
022 Waelput Nina     94 983 Volharding 04:39 
023 WielenNatalie vd 94 795 RKHAV      04:41 
024 Beule Kylie de   94 794 RKHAV      04:44 
025 Leuven Ellen     94 979 ??         04:47 
026 Krijger Jolien d 94 972 RKHAV      04:51 
027 Bracke Katrien   94 974 RKHAV      04:53 
028 Baltusse Aniek      040 RKHAV      04:55 
029 Cappaert Evelien 94 980 Volharding 06:39 

    MPA1  950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Baemdons Hanna      041 Waasland   03:43 
002 Blommaert Kim    95 960 Volharding 03:47 
003 Gastel Meike van 95 810 DeltaSport 03:49 
004 Vervaet Lies     95 968 Volharding 04:05 
005 Wouters Tine     95 969 Volharding 04:08 
006 Cerpentier Mieke 95 962 Volharding 04:10 
007 Wouters Jennifer 95 789 RKHAV      04:12 
008 Mayer Aisla de   95 963 Volharding 04:14 
009 Borghijs Jolien  95 961 Volharding 04:17 
010 Ost Jael            042 Waasland   04:19 
011 Grutter Marloes  95 652 AV'56      04:22 
012 Rasenberg Astrid 95 722 Scheldespo 04:24 
013 Raemdonck Sofie  95 967 Volharding 04:25 
014 HeupermanMarissa 95 728 Dynamica   04:28 
015 Pieters Dionne   95 664 AV'56      04:30 
016 Duyse Stephanie  95 965 Volharding 04:32 
017 Verbraeken Annel 95 971 Volharding 04:34 
018 Hooste Melissa   95 966 Volharding 04:36 
019 Hillebranddenise 96 736 Dynamica   04:38 
020 Knapen Ella      95 959 Waasland   04:40 
021 Colpaert Noortje 95 665 AV'56      04:43 
022 Mouthaan Anne    95 955 RKHAV      04:45 
023 Scholtens Nina   95 790 RKHAV      04:50 
024 GrandDanielle le 95 769 Wielingen  04:57 
025 Jonkheere Nikita 95 964 Volharding 04:59 
026 Leys Julie       95 970 Volharding 05:02 
027 Harding Chayenne 95 768 Wielingen  05:35 
028 Ruijscher Iris d 95 956 RKHAV      05:37 

    MPB   950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Clerck Silke de  96 948 Volharding 03:59 
002 Ysebaert Sara    96 781 RKHAV      04:02 
003 Relaes Helena    96 951 Volharding 04:04 
004 Eyck Sofie van   96 945 Waasland   04:06 
005 Corvers Lisa     96 946 Waasland   04:07 
006 Volleman Valerie 96 723 Scheldespo 04:13 
007 Mourik Emma van  96 806 DeltaSport 04:20 
008 Anrooy Lindy van 96 656 AV'56      04:24 
009 LuangphuangWaran 96 947 Waasland   04:27 
010 Nijsse Sanne     96 655 AV'56      04:28 
011 Dobbelaer Jill   96 944 Waasland   04:31 
012 SlabbekoornAnouk 96 660 AV'56      04:34 
013 Gils Robin van   96 807 DeltaSport 04:36 
014 Rombaut Laura de 96 949 Volharding 04:42 
015 Waelput Joyce    96 950 Volharding 04:58 
016 Ysebaert Renee   96 782 RKHAV      05:00 
017 Piessens Joanne  96 785 RKHAV      05:10 
018 Boonman Sanne    96 783 RKHAV      05:24 
019 Haulez Monique   96 953 RKHAV      05:26 
020 AndriessenChriss 96 952 RKHAV      05:58 

    MPC   950m
    naam            geb stn club        tijd
001 Leybaert Birgit     036 Waasland   04:16 
002 Brouwer Fieke de 97 780 RKHAV      04:19 
003 Dorsselaer Romy  97 779 RKHAV      04:39 
004 Verhulst Sidney  97 941 Volharding 04:50 
005 Murre Luca       97 725 Scheldespo 04:55 
006 Duyse Heleni van 97 937 Volharding 04:57 
007 Hooste Laura van 97 938 Volharding 05:02 
008 Raemdonck Laura  97 939 Volharding 05:05 
009 Bouterse Mariska 97 724 Scheldespo 05:08 
010 Verlinde Emma    97 940 Volharding 05:29 
011 Fierens Jellina  97 942 Volharding 05:34 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018