maandag 20 augustus 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
07-08: Verwarring over wedstrijden
28-07: Jullie lopen te snel ( of te langzaam )? Vervolg.
20-07: Jullie lopen te snel?
12-07: De gehoorzame volgzame hardloper
26-06: Veranderingen stratenloopcircuit
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
vr 24-08: Hardloop3Daagse Ritthem
vr 24-08: 9e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge
za 25-08: Potatorun Axel
za 25-08: 32e Halve Marathon Westenschouwen
wo 29-08: Kreekloop Terneuzen
vr 31-08: Track Meeting Utrecht
za 01-09: 12e Kustloop Vrouwenpolder
zo 02-09: 30e Tilburg Ten Miles
za 08-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse
za 08-09: 43e Run Winschoten
za 08-09: Avondbaanwedstrijd Hulst
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes
za 15-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 21-09: Vaart van Vlissingen
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp
zo 23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam
Recente uitslagen meer uitslagen
za 11-08: 15 van Wolphaartsdijk (111)
di 07-08: 6e Zomerloop Zuidzande
vr 03-08: 34e Strandloop Ouddorp
wo 01-08: 81e Boulevardloop Vlissingen (277)
di 31-07: 5e Zomerloop Nieuwvliet (144)
wo 25-07: 35e Bokaalloop Burgh-Haamstede (140)
di 24-07: 4e Zomerloop Groede (110)
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle (161)
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement (102)
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke (236)
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad (46)
za 07-07: Ronde van Sint Kruis (25)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
16e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 10 november 2001 - Organisatie: RKHAV
         H20        9350m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   SchlettererSebas   72   421   AAC/Dynami   30:33 
 002   Wiele Kris van          920   Volharding   30:49 
 003   Goossen Erik       71   418   Scheldespo   31:15 
 004   Koole Floris J     70   287   Dynamica     31:49 
 005   Rabout Theo        73   364   Dynamica     32:19 
 006   Cappon Eric             158   Wielingen    33:35 
 007   Meulmeester M      69   392   Dynamica     36:37 
 008   Kraayenbrink Rob   65   331   DeltaSport   37:09 
 009   Kapteyn Remco      72   707   AV'56        39:38 
 010   Dykstra H          71   730   LPK zld      40:49 

        H50        7020m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Overweel John      51   496   Dynamica     24:46 
 002   Waesberghe Jo v    46   415   RKHAV        24:56 
 003   Horssen Pieter v   49   322   Dynamica     25:46 
 004   Laarhoven Jan v    48   519   RKHAV        25:58 
 005   Pol Kees vd        46   383   AV'56        26:30 
 006   Pekaar Eddie       50   281   AV'56        26:59 
 007   Jonge Wim de       49   068   AV'56        27:13 
 008   Lasseur Joop       42   338   DeltaSport   27:23 
 009   Lievense Lein      50   483   Dynamica     27:38 
 010   Koole Adri         51   401   Dynamica     27:41 
 011   Rouw Henk          46   538   Vet.Ned. z   28:03 
 012   Constant Jaap      50   685   Vet.Ned. z   28:06 
 013   Verbist Willy      49   399   Dynamica     28:18 
 014   HagenaarsPeter     49   902   Wielingen    28:36 
 015   Marcusse Kees      44   405   Dynamica     29:23 
 016   Poortvliet Hugo    44   404   Dynamica     30:11 
 017   Landegent Piet     50   565   DeltaSport   30:40 
 018   Waal Kees de       46   386   AV'56        31:04 
 
       H40        9360m 
        naam              geb  stn   club        tijd
 001   Luteyn Sjaak       57   427   Wielingen    32:03 
 002   Luyk Lion v        59   548   Dynamica     32:31 
 003   Besuyen Marius     62   481   Dynamica     33:56 
 004   Acker Ronnie       55   557   RKHAV        34:14 
 005   Dellebeke Ron      58   370   Dynamica     36:06 
 006   Herder Theo den         205   AV'56        36:48 

        H60        7020m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Swint Rein         39   594   Vet.Ned. z   28:48 
 002   Bostelaar Hans     35   584   Dynamica     30:25 
 003   SchoenmakerAnton   40   470   Dynamica     31:41 
 004   Damme Guido van         988   Waasland     33:49 
 005   Witte Gilles de         224   AV'56        37:31 
 006   Berg Wim vd        34   388   AV'56        40:24 


       HKc        3000m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Fioole Pieter J    79   595   DeltaSport   10:26 
 002   Stolk Edwin        75   479   Flakkee      10:34 
 003   Rietveld Aart      62   711   AV'56        10:37 
 004   Planting Robert    81   719   Dynamica     10:49 
 005   Franken Mike            999   Spado        10:53 
 006   Meulen Marco vd    66   317   Wielingen    11:02 
 007   Westerweele H      80   400   Dynamica     11:06 
 008   Potter Kristoff         921   Volharding   11:10 
 009   Heyboer Harro      83   762   DeltaSport   11:25 
 010   Belzen Jeroen v    83   619   Dynamica     12:50 
 011   Jansen Maarten     84   618   Dynamica     12:56 
 012   Boevere Frans           737   Wielingen    13:04 
 013   Bouman Conny       66   745   Wielingen    13:17 
 014   Pluylaar J         63   742   Dynamica     14:00 



        JA         6180m 
        naam              geb  stn   club        tijd
 001   Camp Tim van            922   Volharding   23:02 
 002   Cock Maarten de    84   295   RKHAV        23:39 

        JB         3950m 
        naam              geb  stn   club        tijd
 001   Caspel Wouter v    85   788   Dynamica     14:18 
 002   Bergen Ruud van    85   670   RKHAV        14:26 
 003   Reynhout Richard   85   724   AV'56        15:27 
 004   Luteyn Jack        86   699   Wielingen    15:54 
 005   Strydonk Quinten   86   721   RKHAV        16:36 
 006   Overhand Rob       85   791   Scheldespo   16:39 
 007   Landegent Tony     86   644   DeltaSport   17:12 
 008   Doef Benjamin vd   86   610   Dynamica     17:22 

        JC         2450m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Schout Luc              989   Gen Michae   08:31 
 002   Vlaming Andres     87   608   Dynamica     09:04 
 003   Aper Tim           87   613   RKHAV        09:08 
 004   Jansen Wouter      87   606   Dynamica     09:17 
 005   Zwolle Caesar      87   753   AV'56        09:27 
 006   Abbink Pim         88   756   AV'56        09:32 
 007   Kingsma Paul       88   784   Scheldespo   09:44 
 008   Vermeulen Kurt     88   903   Volharding   09:49 
 009   Faes Rene          87   605   Dynamica     09:58 
 010   Tanis Menno        88   078   AV'56        10:01 
 011   Hoppener Sander         420   Dynamica     10:07 
 012   Pieters Rinse      88   758   AV'56        10:22 
 013   Boog Bas vd        88   686   AV'56        10:26 
 014   Veeken Davey vd    87   609   RKHAV        10:37 
 015   Beuger Bart        88   077   AV'56        11:13 
 016   Boidin Yannick     87   668   RKHAV        11:24 
 017   Brouwers Ivo       88   602   Dynamica     12:35 
 018   Elfrink Raymond    88   255   DeltaSport   13:23 
 019   Borsboom Mike           410   DeltaSport   14:45 

        JD         2450m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Bursens Sam             986   Waasland     07:02 
 002   Boidin Brian       90   749   RKHAV        07:16 
 003   VercauterenDavid   89   906   Waasland     07:24 
 004   Puimege Christop        954   Waasland     07:30 
 005   Waes Kevin v            982   Waasland     07:36 
 006   Zwolle Alex        90   754   AV'56        07:42 
 007   Borghouts Maurit   92   503   DeltaSport   07:50 
 008   Dieleman Tim       90   090   Scheldespo   07:53 
 009   Lavooy Harry            226   Scheldespo   08:06 
 010   Danschutter Coen   90   769   DeltaSport   08:09 
 011   Remeijn Wout       89   603   AV'56        08:16 
 012   Cordeel Joachim         985   Waasland     08:40 
 013   Jasperse Johan     90   013   AV'56        08:45 
 014   Goulooze Danny     90   002   AV'56        08:47 
 015   Thuy Yannick            984   Waasland     09:15 
 016   Schraaf Niels vd   90   789   AV'56        09:36 
 017   Strydonck Guy      89   716   RKHAV        09:43 
 018   Linden Robert vd   89   688   Wielingen    10:05 
 019   Mans Michel        90   659   AV'56        10:14 

        JPA2        950m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Nuytinck Steven    91   720   AV'56        03:31 
 002   Brouwer Jeffrey    91   797   RKHAV        03:34 
 003   Mabelis Edwin      91   434   Wielingen    03:37 
 004   Vos Robin de       91   643   AV'56        03:40 
 005   SchoenmakerStefa   91   029   Dynamica     03:42 
 006   Maljaars Maurits   91   210   Dynamica     03:46 
 007   Botman Robin       91   023   Dynamica     03:57 
 008   Rijnberg Joey      79   623   DeltaSport   03:59 
 009   Engelaar Jordy     91   633   Wielingen    04:08 
 010   Voncken Martin     91   089   Scheldespo   04:09 
 011   Hooven Victor vd   91   087   Scheldespo   04:10 
 012   Huigh Edwin        91   505   Wielingen    04:18 
 013   Mol Mark           91   799   DeltaSport   04:21 
 014   Werry Davy         91   773   DeltaSport   04:23 
 015   Meel Angelo van    91   616   AV'56        04:27 
 016   Osta Jean Paul v   91   626   AV'56        04:29 
 017   Strydonck Didier   91   601   RKHAV        04:40 

        JPA1        950m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Adan Erwin         92   449   Dynamica     03:36 
 002   Exter Niek den     92   093   Scheldespo   03:44 
 003   Inghels Daniel     92   624   RKHAV        03:49 
 004   Bakker Frits            055   AV'56        03:52 
 005   Broekman Tim       92   080   RKHAV        04:02 
 006   Roelse Jan W            237   Dynamica     04:04 
 007   Brouwer Job de     92   512   RKHAV        04:07 
 008   Abbink Tom         92   641   AV'56        04:15 
 009   Dooren Toon van         938   Volharding   04:17 
 010   Staessens Johan         950   Waasland     04:28 
 011   Permantier Jonas   92   904   Waasland     04:33 
 012   Willaert Kevin          937   Volharding   04:46 

        JPB         950m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Calje Yordy        93   664   Dynamica     03:51 
 002   Sandee Django      93   099   Dynamica     03:55 
 003   Corneel Jordy           949   Waasland     04:02 
 004   Geluk Joost        93   526   DeltaSport   04:05 
 005   Berlo David van    93   215   Dynamica     04:10 
 006   Sprenkels Robert   93   253   Scheldespo   04:13 
 007   Peeters Luca            229   Dynamica     04:28 
 008   Celie Daan         93   913   Volharding   04:31 
 009   Burger Bas         93   689   Dynamica     04:46 
 010   Jong Guus de       93   155   AV'56        04:49 
 011   Meer Bart vd            250   RKHAV        04:53 
 012   Hayot Elliot       93   911   Volharding   05:02 
 013   Bruyn Jurgen d          162   Scheldespo   05:39 

        JPC         950m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Staal Tommy        93   523   DeltaSport   03:53 
 002   Puyvelde Vinnie         947   Waasland     03:57 
 003   Nuytinck Erwin          021   AV'56        04:07 
 004   Meulen Ruben            578   Wielingen    04:21 
 005   Brouwer Davey de        244   RKHAV        04:25 
 006   Meel Gianni             038   AV'56        04:29 
 007   Pijkeren Diede          276   DeltaSport   04:35 
 008   Elferink Patrick        282   DeltaSport   04:51 
 009   Borgmans Jonas          946   Volharding   05:05 
 010   Borgmans Sander         945   Volharding   05:10 
 011   Luteyn Arjen            156   Wielingen    06:11 

        HkcV       3000m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Faes Adrie         58   296   Dynamica     11:05 
 002   Schoenmaker Rob    58   748   Dynamica     11:42 
 003   Geluk Jos          58   339   DeltaSport   11:52 
 004   Berlo Jan van      59   302   Dynamica     11:59 
 005   GoossensWilliam         738   RKHAV        12:10 
 006   Wilde Rien de      60   430   AV'56        12:43 
 007   Paauw John de      58   572   Dynamica     12:53 
 008   Heyboer Ab         49   283   DeltaSport   13:07 
 009   Abbink Herman      57   471   AV'56        13:44 
 010   Verbuyt Chris      43   743   Scheldespo   15:26 

        DkcV       1900m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Nijs Margot de     63   050   RKHAV        07:31 
 002   Aper Ellen         60   703   RKHAV        08:22 
 003   Meulen Chris vd         981   Waasland     09:19 
 004   Donk Wilma         60   009   DeltaSport   09:54 
 005   Wilde Suus de      60   051   AV'56        10:06 
 006   Damme Marijke v         980   Waasland     10:37 

        DKc        1900m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Versluys Frederi   69   015   Wielingen    06:51 
 002   Vermaire Veerle    81   048   Dynamica     07:45 
 003   Moerman Rachida    82   186   Wielingen    07:55 

        D35        4500m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Ysebaert Ingrid         436   RKHAV        19:02 
 002   Maaertense Sjaan   55   446   AV'56        19:48 
 003   Declercq Huquett   45   003   Dynamica     21:34 
 004   Maes Rita               983   Waasland     24:34 
 005   Damme Marijke v         978   OW-comp      26:01 

        D20        4500m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Ruyck Brechje de   84   289   RKHAV        18:28 
 002   Verbeek Christel   67   073   Dynamica     18:42 
 003   Gerards Edith      71   726   Dynamica     18:53 
 004   Campenhout Veerl        977   Waasland     19:16 
 005   Lernhout Jessica   82   165   RKHAV        20:53 

        MA         3000m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Schelfhout Rosal        923   Beveren      13:44 

        MB         1900m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   VercauterenCharl   86   910   Waasland     07:01 
 002   Herder Astrid d    85   129   AV'56        07:28 
 003   Doedee Renske      86   160   RKHAV        07:57 
 004   Camp Nathalie v         929   Volharding   08:01 
 005   Sonke Ilona        86   127   AV'56        08:02 
 006   Ruyte Evelien de        926   Volharding   08:13 
 007   Baukema Deborah    86   701   Dynamica     08:25 
 008   Persoon Lotje           928   Volharding   08:28 
 009   Vereecken Tina          927   Volharding   08:29 
 010   VerdonckMarianne   86   251   Scheldespo   08:32 
 011   Ivens Rianne       85   207   AV'56        08:54 
 012   Lensen Claudia     86   107   Dynamica     09:43 
 013   Janssens Diya           925   Volharding   10:03 

        MC         1900m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Royen Nathalie v        975   Waasland     07:00 
 002   Lauwaert Nina           933   Volharding   07:03 
 003   Leest Norah van    88   082   RKHAV        07:15 
 004   Merckx Els              932   Volharding   07:24 
 005   Nynatten Kim       88   101   Dynamica     07:36 
 006   Merckx Els              930   Volharding   07:45 
 007   Heyden Marianne    87   150   Dynamica     07:51 
 008   Wilde Nadine       88   120   AV'56        07:55 
 009   Verbeek Lisz            931   Volharding   08:09 
 010   Kam Lotte de       88   147   Dynamica     08:13 
 011   Bellen Annemiek    88   277   RKHAV        08:16 
 012   Inghels Anique     88   634   RKHAV        08:20 
 013   Vries Cathy de     87   188   Wielingen    08:25 
 014   Sallet Natasja     87   213   Dynamica     08:32 
 015   Seghers Daphne     88   234   RKHAV        08:33 
 016   Reynhout Sylvia    88   300   AV'56        08:41 
 017   Hoofd Veronique    87   741   Dynamica     08:45 
 018   ValkenburgTalasa        429   Dynamica     08:47 
 019   Oppeneer Manja     88   278   Scheldespo   08:57 
 020   Paauw Christa de   87   143   Dynamica     09:03 
 021   DanschutterHanne   88   142   DeltaSport   09:18 
 022   Brand Judith       87   149   Dynamica     10:09 

        MD         1500m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Smet Sally              968   Waasland     06:04 
 002   Hondt Marjolein    90   227   RKHAV        06:09 
 003   Hey Laurey         89   297   Flakkee      06:11 
 004   Hoeve Evelien      90   236   Scheldespo   06:17 
 005   Wilde Renate de    89   119   AV'56        06:22 
 006   Vanheck Evelien         967   Waasland     06:24 
 007   Baert Kimberly          915   Volharding   06:27 
 008   Goossens Veroniq        969   Waasland     06:31 
 009   Aper Aniek         89   111   RKHAV        06:33 
 010   Dekker Lieke            379   DeltaSport   06:35 
 011   Albrecht Phara          973   Waasland     06:37 
 012   Hooste Karen            974   Waasland     06:39 
 013   Albrecht Tessa          972   Waasland     06:41 
 014   Elferink Daniell   90   170   DeltaSport   06:43 
 015   Wagenaar Bianca    90   218   RKHAV        06:45 
 016   Schot Willianne    90   118   DeltaSport   06:47 
 017   Verbeeck Ine            935   Volharding   06:54 
 018   Brys Eline              970   Waasland     06:58 
 019   Meel Nikki van     89   194   AV'56        07:01 
 020   Veer Yavanne            402   DeltaSport   07:09 
 021   Velde Margot de    90   653   DeltaSport   07:11 
 022   Gremberghe Megan   90   112   RKHAV        07:13 
 023   Baauw Lotte        90   124   RKHAV        07:15 
 024   Vereecken Wendy         934   Volharding   07:18 
 025   Inghels Femke      90   629   RKHAV        07:20 
 026   RemortelSamantha   89   196   RKHAV        07:22 
 027   Keulen Mariska     90   492   DeltaSport   07:24 
 028   Nooyer Rachelle    90   637   Dynamica     07:35 
 029   Bordui Maxime           936   Volharding   07:44 
 030   Baauw Annelies     90   193   RKHAV        08:02 
 031   Brand Lianne       90   235   Dynamica     08:41 
 032   Galaudie Hannah    90   375   DeltaSport   09:19 

        MPA2        950m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Brijs Sofie             966   Waasland     03:33 
 002   Maassen Hanna      91   032   DeltaSport   03:38 
 003   LernhoutSamantha   91   081   RKHAV        03:42 
 004   Looze Nicky de     91   646   DeltaSport   04:00 
 005   PluijlaarCirelle   91   134   Dynamica     04:02 
 006   Doeleman Evelien   91   463   DeltaSport   04:05 
 007   Hoye Sofie              964   Waasland     04:07 
 008   Kayser Liselot     91   175   Scheldespo   04:09 
 009   Meer Anne v.d.     91   203   RKHAV        04:16 
 010   Waes Kelly v            963   Waasland     04:20 
 011   Celie Elke         91   912   Volharding   04:35 
 012   Kort Femke         91   159   DeltaSport   04:41 
 013   Manders Brett      91   058   Wielingen    04:43 
 014   Oulichi Samra           965   Waasland     04:45 
 015   Bosch Nikki vd          917   Volharding   04:48 
 016   Bracke Daisy            455   RKHAV        05:05 
 017   Taelman Claudine        292   RKHAV        05:08 
 018   Boey Kimberly           916   Volharding   05:09 
 019   Roovers Renate          327   RKHAV        05:23 

        MPA1        950m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Charifi Soumaya         961   Waasland     03:40 
 002   Platteeuw Esther   92   085   Scheldespo   03:51 
 003   Cordeel Caia            962   Waasland     03:54 
 004   Royen Carolien          957   Waasland     03:57 
 005   Blommaert Kristy   92   504   DeltaSport   04:11 
 006   Lismont Ymke            960   Waasland     04:13 
 007   Paepe Cheyenne d        941   Waasland     04:18 
 008   Luteyn Bianca      92   059   Wielingen    04:22 
 009   Ruyck Machteld d   92   192   RKHAV        04:24 
 010   Vries Judith de    92   060   Wielingen    04:28 
 011   Bursens Jessy           976   Waasland     04:30 
 012   Leybaert Vere           939   Volharding   04:38 
 013   Puymbroeck Joyce        940   Volharding   04:50 
 014   Waes Debbie van         971   Waasland     04:52 
 015   Bertram Jiska      92   336   Dynamica     04:55 
 016   Bannani Khaoula         180   Scheldespo   04:57 
 017   Meulen Lenny vd         959   Waasland     04:59 
 018   GroothaertNatasj        511   RKHAV        05:02 
 019   Ysebaert Eva            286   RKHAV        05:12 
 020   Stevendaal Lien    92   908   Waasland     05:15 
 021   Driessche Anne v        525   RKHAV        05:17 
 022   Burme Evelien           267   RKHAV        05:20 

        MPB         950m 
        naam              geb  stn   club         tijd
 001   Pieters Iris       93   148   AV'56        04:07 
 002   Djhemila Seitte    93   666   Dynamica     04:10 
 003   Hilgert Toya            956   Waasland     04:12 
 004   Stevendaal Lorre   93   907   Waasland     04:16 
 005   Haan Margot de     93   010   RKHAV        04:17 
 006   Danneels Maya           918   Volharding   04:25 
 007   Bakker Madelon          174   RKHAV        04:33 
 008   Vries Layla             198   Scheldespo   04:35 
 009   Verwilligen Robi        687   RKHAV        04:37 
 010   Boevere Kirsten         138   Wielingen    04:42 
 011   Stappen Elien v         943   Volharding   04:50 
 012   Puymbroek Naomi         942   Volharding   04:54 
 013   VeldeAnnemiek vd        358   DeltaSport   04:58 
 014   Rietveld Ciska     93   501   AV'56        05:00 
 015   Maenhout Suraya    93   046   Wielingen    05:06 
 016   Schot Mariske      93   710   DeltaSport   05:13 
 017   Vries Ramona de         191   Scheldespo   05:22 
 018   Knijf Marthe       88   704   Scheldespo   05:29 

        MPC         950m 
       naam                geb stn   club         tijd 
 001   Fontaine Anke           955   Waasland     04:30 
 002   Doeleman Hilde          304   DeltaSport   04:39 
 003   Durinck Gerlinde   94   201   Scheldespo   04:45 
 004   WaterschootFranc        258   RKHAV        04:52 
 005   YsebaartMaaike          035   RKHAV        05:02 
 006   Es Teuntje v       94   672   Dynamica     05:03 
 007   VersluisMichelle        648   Wielingen    05:19 
 008   Engelaar Demi           117   Wielingen    05:52
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Danny Meeus: Verwarring Over Wedstrijden..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
17-08: 4e Goes on Track (45)
15-08: We All Love Running Zomergem (4)
30 km Leonie Ton (PR)2.07.25  V40
30 km Hans Minnaard (PR)3.00.18  M55
20 km John Guequierre (PR 1.11.47)1.46.17  M65
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)42.29  M35
08-08: Internationale meeting Sint-Niklaas (3)
04-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (2)
03-08: Track Meeting Utrecht (7)
28-07: Memorial Rasschaert Ninove (2)
14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk (2)
13-07: Track Meeting Utrecht (2)
11-07: Gouden 3000m Ertvelde (2)
07-07: Arena Games Hilversum (3)
07-07: Chaamloop (2)
05-07: Track Meeting Rotterdam (3)
01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (5)
30-06: Brussels Grand Prix (1)
24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal (104)
24-06: NK baan Senioren Utrecht (10)
24-06: Grote Prijs Lokeren (4)
23-06: Marathon Rond Sneek en Meer (6)
Atletiek Zeeland © 2018