maandag 18 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
14e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 13 november 1999 - Organisatie: RKHAV
Heren Senioren
afstand  9360m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Vroemen Simon    69 978 Sprint     0:28:51
002 Vermeule John       011 Achilles   0:29:30
003 Bekers Dave      74 977 Asterix    0:29:32
004 Schrier Michel   79 341 Dynamica   0:29:54
005 Laarhoven Rik    78 599 RKHAV      0:30:01
006 Goossens Erik    71 418 Scheldespo 0:30:16
007 Rabout Theo      73 364 Dynamica   0:30:44
008 Tongeren Miquel  71 549 Dynamica   0:30:58
009 Klerk Joost de   80 636 AV'56      0:31:25
010 Boevere Patric   65 569 Scheldespo 0:31:54
011 Daane Corne      79 306 Dynamica   0:32:01
012 Leeuw Edwin de   74 445 AV'56      0:32:07
013 Vos Wim          62 536 Dynamica   0:32:11
014 Achterberg Han   60 453 DeltaSport 0:32:17
015 Jaeger Edwin de  72 472 Scheldespo 0:32:20
016 Hiel Harold      68 558 RKHAV      0:32:29
017 Koster Bart      67 459 Dynamica   0:32:37
018 Dehulster Carlo  65 412 RKHAV      0:33:58
019 Meulmeester M    69 392 Dynamica   0:34:11
020 Rensburg Dawie      976 Z-Afrika   0:34:44
021 Besuyen Marius   62 481 Dynamica   0:34:49
022 Vader Peter      61 391 DeltaSport 0:34:55
023 Remortel Patrick    074 RKHAV      0:35:21
024 Gendt Dirk de    72 982 Volharding 0:35:33
025 Rijke Ronald     71 318 Dynamica   0:37:11
026 Waes Peter v     62 540 Wielingen  0:37:30
027 Exter Chris den     182 Scheldespo 0:38:42
028 Not Hans Pieter     018 Dynamica   0:39:10
029 Dekker Wilfried  70 361 Dynamica   0:39:56

Heren Korte Cross
afstand  3000m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Quekelberg P v      062 Scheldespo 0:08:46
002 Fioole Pieter J  79 595 DeltaSport 0:08:58
003 Klapwyk Nintin      309 Scheldespo 0:09:03
004 Vos Wilko de     63 311 AV'56      0:09:06
005 Meyering Jeroen  81 305 Dynamica   0:09:10
006 Stolk Edwin      75 479 Flakkee    0:09:33
007 Goossens Eimert     061 RKHAV      0:09:36
008 Pharazijn W      65 561 RKHAV      0:09:39
009 Wilde Rien de    60 430 AV'56      0:09:42
010 Westerweele H    80 400 Dynamica   0:09:57
011 Lubbers Michel   82 657 Dynamica   0:09:59
012 Sonke Rob           063 AV'56      0:10:04
013 Gerritsen D      78 560 RKHAV      0:10:10
014 Engelaar Jan        019 Wielingen  0:10:13
015 Munck Erik de       064 Wielingen  0:10:15
016 Seghers Paul        222 RKHAV      0:10:47
   
Heren Veteranen 40 - 49 jaar
afstand  9360m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Luteyn Sjaak     57 427 Wielingen  0:31:21
002 Zuidweg Jan      54 545 Flakkee    0:31:40
003 Guiljam Jan      58 508 AV'56      0:31:49
004 Luyk Lion v      59 548 Dynamica   0:32:18
005 Acker Ronnie     55 557 RKHAV      0:33:50
006 Verschoore Frank 58 308 Scheldespo 0:34:22
007 Eversdyk Ko      57 374 AV'56      0:34:58
008 Dellebeke Ron    58 370 Dynamica   0:35:07
009 Roose Wim        51 468 AV'56      0:35:59
010 Zweemer Wil      55 466 AV'56      0:36:15
011 Koole Adri       51 401 Dynamica   0:36:37
012 Linde Jan vd     53 426 Wielingen  0:36:54
013 Sala Huug           253 Vet.Ned. z 0:36:57
014 Kramer Wim       52 432 Dynamica   0:37:00
015 Goossens Jan     53 414 RKHAV      0:37:35
016 Vereecken Erwin  57 980 Volharding 0:37:38
017 Botman Ko        51 313 Dynamica   0:40:46
018 Goossens Constan 50 974            0:42:19
019 Landegent Piet   50 565 DeltaSport 0:43:21
   
Heren Veteranen 50 - 59 jaar
afstand  7020m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Horssen Pieter v 49 322 Dynamica   0:24:45
002 Laarhoven Jan v  48 519 RKHAV      0:24:51
003 Waesberghe Jo va 46 415 RKHAV      0:25:09
004 Smit Eddy           475 DeltaSport 0:25:18
005 Vermeulen Charle    069 AV'56      0:26:14
006 Pol Kees vd      46 383 AV'56      0:26:37
007 Vermeulen Hans      070 AV'56      0:26:42
008 Verbist Willy    49 399 Dynamica   0:27:18
009 Waal Kees de     46 386 AV'56      0:27:38
010 Gerritsen Han    44 116 RKHAV      0:27:41
011 Marcusse Kees    44 405 Dynamica   0:28:11
012 Gruiter Karel de 45 403 Dynamica   0:28:14
013 Jonge Wim de        068 AV'56      0:28:45
014 SchoenmakerAnton 40 470 Dynamica   0:28:48
015 Beyer Piet       48 407 Dynamica   0:29:00
016 Ruyter Tonny de  48 365 Dynamica   0:29:06
017 Verbeek Piet     43 520 AV'56      0:29:11
018 Martens Wies     47 321 RKHAV      0:29:13
019 Poortvliet Hugo  44 404 Dynamica   0:29:23
020 Kreeke Wim vd    46 384 AV'56      0:29:25
021 Sies Willem      46 333 Dynamica   0:29:34
022 Heyboer Ab       49 440 DeltaSport 0:30:08
023 Verbuyt Carlos   43 417 Scheldespo 0:31:02
024 Malcolm Bond        975 USA        0:39:32
025 Resort Koos      47 452 DeltaSport 0:40:32
   
Heren Veteranen 60 jaar en ouder
afstand  7020m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Joosse Rinus        066 AV'56      0:27:46
002 Bostelaar Hans   35 410 Dynamica   0:29:28
003 Ryke Bram de     33 409 Dynamica   0:31:52
004 Berg Wim vd      34 388 AV'56      0:40:43
   
Heren Veteranen Korte Cross
afstand  3000m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Faes Adri        58 248 Dynamica   0:09:30
002 Krijnen Wilmar   50 310 Wielingen  0:10:07
003 Lauret Heinz P   58 425 RKHAV      0:10:25
004 Stokman Johan       189 AV'56      0:12:33
   
Dames Senioren
afstand  4500m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Wisse Anjolie    76 249 Hellas     0:14:34
002 Bastian Karin    74 031 Dynamica   0:15:06
003 Verbeek Christel    073 Dynamica   0:15:55
004 Polderdijk Wilma 68 047 Dynamica   0:17:51
   
Dames Korte Cross
afstand  1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Moerman Rachida     044 Wielingen  0:07:16
002 Vermaire Veerle     048 Dynamica   0:07:54
003 Linden Siska vd  73 030 Dynamica   0:08:58
   
Dames Veteranen 35 jaar en ouder
afstand  4500m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Zee Wilma van    58 043 AV'56      0:16:55
002 Declercq Huquett 45 003 Dynamica   0:17:21
003 Jonge Mientje de 52 017 AV'56      0:17:30
004 Versaevel Tony   55 036 Flakkee    0:17:47
005 Ohlenroth Rita   50 037 Dynamica   0:18:14
006 Schelde Boukje v    022 Vet.Ned. z 0:20:59
007 Selis Dian       61 981 Volharding 0:22:16
   
Dames Veteranen Korte Cross
afstand  1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Nijs Margo de    63 050 RKHAV      0:07:36
002 Smit Greetje     50 007 DeltaSport 0:08:34
003 Wilde Suus de    60 051 AV'56      0:08:48
   
 
Jongens Junioren A
afstand   6180m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Vonck Sebastian  82 675 RKHAV      0:20:45
002 Ruysink Anne     82 635 AV'56      0:21:42
003 Vasseur Remy     81 709 Dynamica   0:22:03
   
Jongens Junioren B
afstand   3950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Verdurmen Wouter 83 674 RKHAV      0:12:25
002 Weyland Marco    83 621 Dynamica   0:12:27
003 Lauret Gert Jan  84 693 RKHAV      0:13:00
004 Marinissen Theo  83 661 Dynamica   0:13:17
005 Heyboer Harro    83 762 DeltaSport 0:13:23
006 Lensen Martin    83 620 Dynamica   0:13:43
007 Cock Maarten de  84 614 RKHAV      0:13:45
008 Camp Tim van     84 985 Volharding 0:14:25
009 Bunder Brian     83 676 RKHAV      0:14:33
010 Rodrigo Marino   84 672 RKHAV      0:14:44
011 Belzen Jeroen v  83 619 Dynamica   0:15:06
   
Jongens Junioren C
afstand   2450m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Bergen Ruud van  85 670 RKHAV      0:06:41
002 Ivens Sfen       86 983 Volharding 0:06:56
003 DuffenerWouter   86 766 DeltaSport 0:06:58
004 Overhand Rob        791 Scheldespo 0:07:00
005 Luteyn Jack      86 699 Wielingen  0:07:18
006 Verhage Mark        771 Scheldespo 0:07:29
007 Landegent Tonny  86 644 DeltaSport 0:07:33
008 Strydonk Quinten 86 721 RKHAV      0:07:37
009 Landegem Davey   85 984 Volharding 0:07:39
   
Jongens Junioren D
afstand   1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Vlaming Andres   87 608 Dynamica   0:07:02
002 Aper Tim         87 613 RKHAV      0:07:14
003 Jansen Wouter    87 606 Dynamica   0:07:22
004 Reijen Bram v d  88 717 RKHAV      0:07:32
005 Veeken Davey vd  87 609 RKHAV      0:07:35
006 Zwolle Caesar    87 753 AV'56      0:07:38
007 Hollander Aris      083 Wielingen  0:07:40
008 Kingma Paul         784 Scheldespo 0:07:44
009 Brouwers Ivo     88 602 Dynamica   0:07:50
010 Pieters Rinse    88 758 AV'56      0:07:54
011 Faes Rene        87 605 Dynamica   0:07:59
012 Boog Bas vd      88 686 AV'56      0:08:09
013 Abbink Pim       88 756 AV'56      0:08:11
014 Braem Thymen     88 704 Wielingen  0:08:16
015 Pieters Stefan   87 718 RKHAV      0:08:19
016 Achterberg Benni    133 DeltaSport 0:08:29
017 Tanis Menno         078 AV'56      0:08:33
018 Boidin Yannick   87 668 RKHAV      0:08:36
019 Quentin Sirie       198 RKHAV      0:08:49
020 Hasselt Maarten     197 RKHAV      0:09:00
021 Hooft Michiel    88 690 Wielingen  0:09:22
022 Beuger Bart         077 AV'56      0:09:30
023 Stokman Stefan   87 713 AV'56      0:09:36
   
Meisjes Junioren A
afstand   3000m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Lernhout Jessica 82 165 RKHAV      0:11:18
   
Meisjes Junioren B
afstand   1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Ruyck Brechtje d 84 289 RKHAV      0:06:57
002 Stok Paula       84 252 Dynamica   0:07:35
003 Botman Katja     84 190 Dynamica   0:07:51
004 Wakker Manon     84 176 Scheldespo 0:07:56
   
Meisjes Junioren C
afstand   1900m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Duyse Els v      85 979 Volharding 0:07:25
002 Doedee Renske    86 160 RKHAV      0:07:31
003 Roodhuizen S     86 161 RKHAV      0:07:41
004 Koeyer Mireille  85 178 Scheldespo 0:07:56
005 RodrigoCarola    86 158 RKHAV      0:08:05
006 Vereecken Tina   86 987 Volharding 0:08:15
007 Koeyer Kristel   85 177 Scheldespo 0:08:18
008 Merckx Nele      86 986 Volharding 0:08:23
009 Ivens Rianne     85 207 AV'56      0:08:44
010 Gastel Lieke v   86 114 Wielingen  0:08:48
011 Sonke Ilona      86 127 AV'56      0:08:52
012 Leeuw Moniek de     076 AV'56      0:08:54
013 Rykhoek Linda    86 202 Dynamica   0:09:03
014 Feyter Anke de   86 243 Wielingen  0:09:08
015 Linde Judith vd  85 185 Wielingen  0:09:11
016 Remortel Ilona   86 162 RKHAV      0:09:14
017 Lensen Claudia   86 107 Dynamica   0:10:00
018 Fokke Carolien   86 247 AV'56      0:10:09
   
Meisjes Junioren D
afstand   1500m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Leest Noran van     082 RKHAV      0:05:09
002 Stams Pien       87 166 Scheldespo 0:05:11
003 Merckx Marijke   87 988 Volharding 0:05:24
004 Heyden Marianne  87 150 Dynamica   0:05:27
005 Merckx Els       88 989 Volharding 0:05:32
006 Nynatten Kim     88 101 Dynamica   0:05:35
007 Kam Lotte de     88 147 Dynamica   0:05:37
008 Doens Carolein   88 173 Scheldespo 0:05:39
009 Wilde Nadine     88 120 AV'56      0:05:40
010 Seghers Audrey   87 199 RKHAV      0:05:42
011 Vries Cathy de   87 188 Wielingen  0:05:44
012 Lenzen Angela    88 103 Dynamica   0:05:51
013 Pooter Esther de 88 220 Scheldespo 0:05:54
014 Reynhout Sylvia  88 300 AV'56      0:06:00
015 Bakker Adrienne     290 Scheldespo 0:06:01
016 Mans Lindy       88 122 AV'56      0:06:03
017 Bellen Annemiek  88 277 RKHAV      0:06:05
018 Seghers Daphne   88 234 RKHAV      0:06:07
019 Potter Marye de  88 171 Scheldespo 0:06:10
020 Paauw Christa de 87 143 Dynamica   0:06:17
021 Kol Rowan           095 Scheldespo 0:06:19
022 Maenhout Nena    88 299 Wielingen  0:06:20
023 DanschutterHanne 88 142 DeltaSport 0:06:25
024 Brand Judith     87 149 Dynamica   0:06:27
025 Oppeneer Manja   88 278 Scheldespo 0:06:39
026 Prot Marjolein      084 Wielingen  0:06:41
027 Vermeersch Erika    094 Scheldespo 0:06:57
   
Meisjes Pupillen A 1e jaars
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Hondt Marjolien  90 227 RKHAV      0:03:49
002 Hoeve Evelien    90 236 Scheldespo 0:03:55
003 Schot Willianne  90 118 DeltaSport 0:04:00
004 Zande Evianne vd    168 DeltaSport 0:04:06
005 Wagenaar Bianca  90 218 RKHAV      0:04:19
006 Baauw Lotte      90 124 RKHAV      0:04:21
007 Rijk Silvia         419 AV'56      0:04:23
008 Zandee Chantal   90 298 AV'56      0:04:24
009 Vermeulen M      90 261 DeltaSport 0:04:35
010 Grembergen Megan 90 112 RKHAV      0:04:36
011 Elferink Daniell    170 DeltaSport 0:04:40
012 Brand Lianne     90 235 Dynamica   0:04:42
013 Rijk Jamie          408 AV'56      0:04:57
014 Baauw Annelies      193 RKHAV      0:05:05
   
Meisjes Pupillen A 2e jaars
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Stams Fleur      89 172 Scheldespo 0:03:52
002 Wilde Renate de  89 119 AV'56      0:03:58
003 Aper Aniek       89 111 RKHAV      0:04:02
004 Herder Jasmyn d  89 216 AV'56      0:04:04
005 Vereecken Wendy  89 990 Volharding 0:04:15
006 Meel Nikki v     89 194 AV'56      0:04:26
007 Kampala Farline  89 209 Scheldespo 0:04:29
008 Peelen Liselotte 89 238 AV'56      0:04:30
009 Jong Sabrine de  89 038 Scheldespo 0:04:33
010 Remortel Samanth 89 196 RKHAV      0:04:39
011 Jong Lisanne de     092 Scheldespo 0:05:00
012 Weven Michelle d 89 040 Scheldespo 0:05:03
   
Meisjes Pupillen B
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Manders Brett       058 Wielingen  0:04:01
002 Lernhout Samanth    081 RKHAV      0:04:08
003 Meer Anne v.d.   91 203 RKHAV      0:04:14
004 PluijlaarCirelle 91 134 Dynamica   0:04:30
005 Zandee Monique   91 293 AV'56      0:04:41
006 Keizer Liselotte 91 237 Scheldespo 0:04:46
007 Kort Femke          159 DeltaSport 0:04:50
008 Walle Milou v d     225 RKHAV      0:04:52
009 Goethem Alicia v 91 213 RKHAV      0:05:28
   
Meisjes Pupillen C
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Platteeuw Esther    085 Scheldespo 0:04:12
002 Ruyck Machteld d    192 RKHAV      0:04:34
003 Luteyn Bianca       059 Wielingen  0:04:37
004 Volleman Claire     086 Scheldespo 0:04:39
005 Bordui Normi     92 991 Volharding 0:04:44

Jongens Pupillen A 1e jaars
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Dieleman Tim        090 Scheldespo 0:03:45
002 Zwolle Alex         754 AV'56      0:03:47
003 Volleman Q       90 744 Scheldespo 0:03:51
004 Boidin Brian     90 749 RKHAV      0:03:53
005 Roo Robbert de      774 Scheldespo 0:04:07
006 Danschutter Coen 90 769 DeltaSport 0:04:11
007 Goulooze Danny      002 AV'56      0:04:31
008 Schraaf Niels vd 90 789 AV'56      0:04:33
009 Driel Nico van      021 AV'56      0:04:46
010 Mans Michel      90 659 AV'56      0:04:56
   
Jongens Pupillen A 2e jaars
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Tournois Tyl     89 767 Wielingen  0:03:40
002 Haak Michel      89 764 AV'56      0:03:49
003 SchelfhoutJochem 89 685 Scheldespo 0:04:00
004 Cock Michiel de  89 226 RKHAV      0:04:05
005 HemelsoetWesley  89 740 Scheldespo 0:04:26
006 Strydonck Guy    89 716 RKHAV      0:04:28
007 Arendse Remco    89 752 AV'56      0:04:44
008 Boog Rick vd     89 677 AV'56      0:04:54
009 Linden Robert    89 688 Wielingen  0:04:59
   
Jongens Pupillen B
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Brouwer Jeffrey  91 797 RKHAV      0:03:54
002 Nuytinck Steven  91 720 AV'56      0:03:56
003 Cock Arjen de    91 229 RKHAV      0:03:58
004 Botman Robin        023 Dynamica   0:04:06
005 Vos Robin de     91 643 AV'56      0:04:08
006 Hooven Victor vd    087 Scheldespo 0:04:13
007 Peelen Evert Jan 91 631 AV'56      0:04:26
008 Engelaar Jordy   91 633 Wielingen  0:04:29
009 Voucken Martin      089 Scheldespo 0:04:31
010 Osta Jean Paul v 91 626 AV'56      0:04:40
011 Jong Edwin de       088 Scheldespo 0:04:46
012 Harn Bart van       020 AV'56      0:04:49
013 Meel Angelo van  91 616 AV'56      0:04:50
014 Strydonck Didier 91 601 RKHAV      0:04:53
   
Jongens Pupillen C
afstand  950m
pl  naam            geb stn club        tijd  
001 Heytink Steven   91 055 Scheldespo 0:04:20
002 Exter Niek den      093 Scheldespo 0:04:23
003 Broekman Tim        080 RKHAV      0:04:33
004 PapastergiouMark    097 Dynamica   0:04:37
005 Abbink Tom          641 AV'56      0:04:42
006 Brouwers Erik       098 Dynamica   0:04:44
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
3000 m Hassan Mahamed (PR 9.05.52)9.17.37  JoA
3000 m Emma van Mourik (PR 11.42.61)13.25.11  Vse
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
5 km Job de Feijter (PR)16.16  Mse
5 km Martijn Tissink (PR 16.49)17.25  Mse
5 km Shirin van Anrooij (PR 17.43)17.56  MeB
5 km Monique Verschuure (PR)18.08  V35
5 km Tim Kramer (PR)19.34  Mse
5 km Paola van Gilst (PR 19.39)20.12  V45
5 km Lindy van Anrooij (PR 20.13)20.31  Vse
5 km Annet van der Linde (PR)20.48  V45
5 km Jan van Laarhoven (PR)22.30  M65
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
Atletiek Zeeland © 2018