woensdag 17 oktober 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
12-10: Het zwarte gat na de marathon.
10-10: Flandrien Willem van Schuerbeeck kwam, zag en overwon in 16e Kustmarathon
08-10: Belg Van Schuerbeeck soleert naar zege in Kustmarathon
05-10: Te hard van stapel lopen, vooral in de marathon, resulteert vaak in een domper
03-10: Poolse Kustmarathonwinnaar komt weer op vakantie
27-09: De “reactieterreur” van JaRo
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 20-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 20-10: 57e Singelloop Middelburg
zo 21-10: 43e Amsterdam Marathon
vr 26-10: 3e Halloween Run Middelburg
za 27-10: 17e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 27-10: 7e Stelleplascross Heinkenszand
zo 28-10: 36e Marathon Brabant Etten-Leur
za 03-11: Appelloop Axel
za 03-11: 33e Moerschanscross Hulst
zo 04-11: 8e Trail By The Sea Renesse
za 10-11: Jeff Thuy Memorial Heikant
za 10-11: 51e Mosselloop Westenschouwen
za 17-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht
za 17-11: 18e Hobbeldebobbelloop Zoutelande
Recente uitslagen meer uitslagen
za 06-10: 16e Kustmarathon Zoutelande
vr 05-10: 11e Ladiesrun Zoutelande
za 29-09: 10 Miles Philippine (101)
vr 28-09: Pump-up Run 10k Middelburg (47)
zo 23-09: 2e Kraaieloop Lewedorp (51)
za 22-09: Bamisrun Kloosterzande (127)
vr 21-09: Vaart van Vlissingen (166)
za 15-09: 2e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (79)
za 15-09: 15e Tielemanloop Middelharnis
vr 14-09: 23e Stadsloop Goes (188)
za 08-09: 5e d'Ossekoppenloop Ossenisse (133)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
26e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 5 november 2011 - Organisatie: RKHAV
    Heren Se        9480m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Raymacker    Karl de    91 109 Waasland   29:52
002 Kok          Martijn de 82 104 Dynamica   30:17
003 Hoey         Olivier va 87 134 Waasland   30:26
004 Schrier      David      85 105 Dynamica   32:07
005 Cappaert     Frederick  76 133 waasland   32:11
006 Scheele      Jorim      88 102 Nijmegen A 32:19
007 Exter        Niek de       143 Scheldespo 32:34
008 Hoosemans    Ruud       82 142 Dynamica   33:37
009 Wolfert      Eric       90 108 Flakkee    33:45
010 Meeuwse      Robbert    91 100 AV'56      33:54
011 Ost          Marc       67 135 Waasland   35:08
012 Vos          Robin de   91 101 AV'56      35:14
013 Leeuw        Danny de   90 141 AV'56      35:44
014 Smit         Chris de   79 103 RKHAV      35:46
015 Pagter       Kevin de   87 138 Dynamica   38:29
016 Danschutter  Coen de    90 107 DeltaSport 40:41
   
    Heren 35        9480m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Rijcke       Kristof de 76 132 Waasland   31:32
002 Thuy         Benny      68 111 RKHAV      32:44
003 Goethem      Filippe va 71 146 Sigi Runne 33:11
004 Jaeger       Edwin de   72 113 RKHAV      34:02
005 Alphen       Edwin van  71 117 Dynamica   34:47
006 Vervaet      Patrick    72 112 RKHAV      35:16
007 Pruijsers    Martin     68 118 Dynamica   35:30
008 Ottjes       Marco      69 152 Scheldespo 35:47
009 Witte        Andres de  76 114 Scheldespo 36:01
010 Ridder       Cor de     70 116 Dynamica   37:43
011 Broeckaert   Christof   75 144 Sigo Runne 39:22
012 Vercauteren  Ivan       72 139 Waasland   44:04
013 Bakker       Gert-Jan   70 148 AV'56      47:18
   
    Heren 45        9480m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Cappon       Eric       66 147 Wielingen  33:03
002 Bos          Michel v d 64 127 DeltaSport 33:18
003 Leng         Edward de  62 123 Dynamica   35:02
004 Mourik       Piet van   63 126 DeltaSport 35:27
005 Staal        Archie     64 137 DeltaSport 36:07
006 Keeken       Rick van   66 120 AV'56      36:24
007 Wisse        Piet       66 125 Dynamica   36:39
008 Vanderheijde Alain      64 145 Sigirunner 38:04
009 Dellebeke    Ron        58 124 Dynamica   39:09
   
    Heren 55        7110m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Tempelaar    Wim        52 302 Dynamica   28:35
002 Jonge        Wim de     49 300 AV'56      29:18
003 Crucq        Andre      52 303 Dynamica   29:56
004 Kramer       Acronius   52 315 AV'56      30:12
005 Vermeulen    Hans       49 311 AV'56      31:23
006 Beier        Piet       48 304 Dynamica   32:42
007 Meijde       Andre v d  54 305 Flakkee    33:24
008 Wieland      Niek       54 301 Wielingen  37:13
009 Sprinkhuizen Joost      52 314 AV'56      37:51
   
    Heren 65        7110m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Zoontjes     Theo       46 308 Dynamica   31:09
002 Lasseur      Joop       42 312 DeltaSport 31:17
003 Joosse       Rinus      39 307 AV'56      32:04
004 Pol          Kees v d   46 306 AV'56      32:32  
005 Gruiter      Karel v d  45 310 Dynamica   32:38  
006 Poortvliet   Hugo       44 309 Dynamica   35:49  
007 Kortlever    Kees       33 313 AV'56      37:17  
   
    Heren KC        3100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Buysse       Matti      83 933 AS Rieme   08:55  
002 Roelse       Jan Willem 92 917 Dynamica   09:01  
003 Cippens      Arne       90 932 AC Rieme   09:10  
004 Zuidhof      Jasper     90 900 AV'56      09:13  
005 Adriaanse    Gertjan    88 923 Dynamica   09:24  
006 Venlee       Didier     89 935 Running Si 09:37  
007 Harinck      Gino       96 918 Dynamica   09:48  
008 Jones        Lyam       95 922 Scheldespo 09:52  
009 Thijs        Jasper     96 915 RKHAV      10:46  
010 Hiel         Gert-Jan   94 914 RKHAV      10:57  
011 Zegers       Pepijn        936 Hulst      11:18  
012 Suy          Joris      95 903 Scheldespo 11:36  
013 Ruiter       Stijn      95 921 Scheldespo 11:38  
014 Luteyn       Arjen         927 Wielingen  11:47  
015 Velde        Rik van de 91 925 Axel       12:07  
   
    Heren KCm       3100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Heikoop      Sebastiaan 69 909 DeltaSport 09:06  
002 Janse        Micha      74 937 Dynamica   09:26  
003 Geluk        Jos        58 931 DeltaSport 09:40  
004 Leeftink     Henk       64 908 Dynamica   09:42  
005 Zeeuw        Alwin de   7  920 Scheldespo 09:50  
006 Platteeuw    Albert de  65 919 Scheldespo 10:01  
007 Veen         Jaap v d   67 905 Scheldespo 10:18  
008 Zaman        Jacques    61 904 Scheldespo 10:27  
009 Vandenbulcke Koen       67 928 Waasland   10:38  
010 Block        Stefan de  7  901 RKHAV      10:40  
011 Murre        Walter     67 906 Scheldespo 10:55  
012 Pluijlaar    Joost      63 924 Dynamica   11:03  
013 Louter       Willem     63 902 RKHAV      11:12  
014 Konings      Aswin      66 907 Dynamica   11:14  
015 Muller       Mattieu       926 Hulst      11:21  
016 Zegers       Lucien     62 916 Hulst      13:01  
   
    Dames se        4740m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vermeu       Esther     88 066 R Atl Zld  16:37  
002 Berge-Hey    Laurey v d 89 054 Flakkee    18:20  
003 Platteeuw    Esther     92 064 Scheldespo 18:32  
004 Vlieger      Anne de    94 051 AV'56      19:08  
005 Joosten      Anne       81 053 RKHAV      20:14  
006 Verbeeck     Lisz       87 055 Volharding 20:18  
007 Sonke        Ilona         067 AV'56      21:12  
008 Ridder       Joanne de  92 063 Dynamica   22:02  
   
    Dames 35        4740m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kok          Marianne d 71 058 Dynamica   17:27  
002 Allefs       Monique    68 068 RKHAV      19:19  
003 Goole        Saskia     70 056 AV'56      19:46  
004 Thuy         Marjan     70 057 RKHAV      21:22  
   
    Dames 45        4740m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Balkenende   Christine  65 060 AV'56      21:17  
002 Tempelaar    Ineke      57 062 Dynamica   21:34  
003 Declercq     Huquette   45 061 Dynamica   25:28
004 Kleven       Lenie van  53 059 VN Vlissin 26:12
   
    Dames KC        1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Luteyn       Bianca        934 Wielingen  07:41
002 Beule        Kylie de   94 910 RKHAV      09:17
   
    Dames kcm       1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kok          Marianne d 77 930 Dynamica   07:00
002 Nijs         Margot de  63 912 RKHAV      08:08
003 Debiltsen    Pascale    12 929 ??         08:45
004 Beule        Karin de   69 911 RKHAV      09:31
005 Hey          Jolanda    63 913 Flakkee    13:45
   
    Jongens A  93/94  6290m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Wisse        Pieter     93 041 Dynamica   21:45
002 Vogel        Jurriaan   93 042 Dynamica   21:55
   
    Jongens B  95/96  4080m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Balkenende   Luuk       95 002 AV'56      12:21
002 Dobbelaere   Dieter     95 007 Waasland   12:32
003 Vos          Patrick de 96 001 AV'56      12:45
004 Vlierbergen  Wout       96 009 Volharding 12:47
005 Leeftink     Wouter     96 008 Dynamica   13:11
006 Pluijlaar    Dion       95 610 Dynamica   13:44
007 Meijers      Daan       95 581 Dynamica   13:47
008 Rop          Pieter de  96 006 Waasland   13:53
009 Vos          Sven de    96 005 DeltaSport 14:35
010 Geluk        Tijs       96 003 DeltaSport 14:55
011 Ruff         Liam       96 004 DeltaSport 14:56
   
    Jongens C  97/98  2530m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vercauteren  Sander     98 473 Waasland   07:32
002 Rop          Michel de  98 472 waasland   07:36
003 Kreek        Kris de    97 466 Scheldespo 07:47
004 Anrooy       Franklin   97 613 AV'56      08:04
005 Blevi        Bavo       98 471 Waasland   08:12
006 Sadeleer     Arne de    97 615 Volharding 08:21
007 Vierbergen   Toon       97 616 Volharding 08:24
008 Thuy         Dennis     97 465 RKHAV      08:26
009 VandenBulcke Frederik   98 470 Waasland   08:38
010 Huigh        Floris     98 464 Wielingen  08:56
011 Houzager     Matthias   98 469 DeltaSport 09:01
012 Balkenende   Bart       98 463 AV'56      09:10
013 Heikoop      Jasper     98 468 DeltaSport 10:05
014 Berger       Jurriaan   98 467 DeltaSport 10:10
   
    Jongens D  99/00  1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Locht        Cisse de   99 459 Waasland   06:40
002 Colman       Thibeau    99 461 Waasland   06:45
003 Harinck      Sergio     99 577 Dynamica   06:58
004 Havere       Jordy van  99 460 Waasland   07:05
005 Ridder       Rens de    99 576 Dynamica   07:12
006 Despeels     Michel     00 453 Volharding 07:14
007 Meese        Maarten    99 458 Waasland   07:17
008 ChiouaLekkli Yassen     00 457 Waasland   07:19
009 Veen         Robin v d  00 447 Scheldespo 07:28
010 Vercauteren  Robbe      00 601 Waasland   07:35
011 Nederpelt    Niels van  99 449 Flakkee    07:40  
012 Dierkx       Mike       99 595 Scheldespo 07:43  
013 Wiele        Robin v d  99 462 Volharding 07:45  
014 Porteman     Daan       00 452 Volharding 07:47  
015 Vierbergen   Kobe       00 456 Volharding 07:57  
016 Jaeger       Jori de    00 446 RKHAV      08:00  
017 Tolhoek      Ezra       99 614 DeltaSport 08:05  
018 Minderhoud   Lukas      99 580 Dynamica   08:07  
019 Martens      Dries      99 612 Volharding 08:09  
020 Boogaart     Bart       00 575 Dynamica   08:11  
021 Heemst       Jop van    99 450 Flakkee    08:14  
022 Janse        Dennis     00 578 Dynamica   08:16  
023 Heijmans     Nick       00 444 RKHAV      08:21  
024 Konings      Sylvan     00 579 Dynamica   08:33  
025 Quintelier   Laurent    99 451 Volharding 08:47  
026 Hulsaert     Jens       00 454 Volharding 08:56  
027 Lindhout     Siem       00 443 DeltaSport 08:58  
028 Bock         Niels de   99 596 Volharding 09:09  
029 Franssens    Lennert    99 455 Volharding 09:12  
030 Roelands     Jesse      00 448 RKHAV      09:14  
031 Louter       Ruud       00 445 RKHAV      09:38  
   
    Jongens PA2 01     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Govaert      Arno       01 437 Waasland   03:30  
002 Leng         Paavo de   01 588 Dynamica   03:32  
003 Pruycker     PieterJan  01 439 Waasland   03:34  
004 Achrouh      Aissam     01 441 Waasland   03:36  
005 Jaeger       Thibault d 01 440 Waasland   03:41  
006 Brouwers     Mart       01 433 RKHAV      03:44  
007 Vos          Frederick  01 442 Volharding 03:53  
008 Segers       Kjell      01 431 GVAC       03:55  
009 Schillings   Felix      01 590 Dynamica   03:57  
010 Houwelingen  Paul van   01 589 Dynamica   03:59  
011 Roos         Matthijs   01 435 Flakkee    04:08  
012 Noppe        Arne       01 436 Volharding 04:15  
013 Nieulande    Thomas van 01 591 Dynamica   04:17  
014 Locht        Wannes de  01 438 Waasland   04:34  
015 Kruisifkx    Thomas     01 434 Scheldespo 04:39  
016 Pamelen      Jochem van 01 432 RKHAV      05:08  
   
    Jongens PA1 02     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Kapteijn     Stef       02 419 AV'56      03:28  
002 Colman       Mathisse   02 427 Waasland   03:35  
003 Schets       Wouter     02 417 AV'56      03:38  
004 Bezzahi      Charid     02 428 Waasland   03:40  
005 Houts        Jarne van  02 424 Volharding 03:54  
006 Andries      Mathijs    02 426 Waasland   03:56  
007 Nooijer      Lucien de  02 584 Dynamica   03:59  
008 Roos         Matthijs   02 418 AV'56      04:01  
009 Herwegh      Senne      02 422 RKHAV      04:04  
010 Sprundel     Stijn van  02 430 Volharding 04:06  
011 D'Hooge      Tuur       02 429 Waasland   04:08  
012 Rechter      Stijn de   02 421 RKHAV      04:16  
013 Govers       Matthijs   02 420 AV'56      04:19  
014 Zeeuw        Nathan de  02 592 Scheldespo 04:21  
015 Boot         Nathan     02 423 DeltaSport 04:36  
   
    Jongens PB  03     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Ost          Jasper     03 597 Waasland   02:23  
002 Stas         Kasper     03 598 Waasland   02:27  
003 Hertsema     Rune       03 415 Waasland   02:30  
004 Noppe        Wout       03 413 Volharding 02:32
005 Huybens      Dries      03 414 Volharding 02:34
006 Os           Martijn va 03 411 RKHAV      02:37
007 Blommaert    Sander     03 412 Volharding 02:49
008 Kramer       Sven       03 409 AV'56      02:58
009 Syvertsen    Yente      03 599 Waasland   03:03
010 Vos          Olivier de 03 416 Volharding 03:13
   
    Jongens PC  04     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Andries      Xander     04 406 Waasland   02:30
002 Roos         Xander     04 401 Flakkee    02:33
003 Raes         Matthijs   04 407 Volharding 02:34
004 Vijver       Milan v d  04 408 Volharding 02:43
005 Mees         London     04 403 Volharding 02:47
006 Troost       Sean van   04 607 RKHAV      02:49
007 Wauwe        Rune van   04 405 Waasland   02:51
008 Kluskens     Jochen     04 402 Volharding 02:57
009 Herwegh      Karsten    04 400 RKHAV      02:59
010 Zeeuw        Tobias     04 593 Scheldespo 03:06
011 Vandermeulen Ruben      04 404 Volharding 03:13
   
    Meisjes A   93/94 3100m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Velde        Annemiek v 93 572 DeltaSport 10:03
002 Vandenbulcke Caroline   94 573 Waasland   10:06
003 Kerkhove     Shirley    93 571 Scheldespo 10:29
004 Claes        Lotte      93 602 Waasland   10:32
005 Verhage      Christa    93 618 Dynamica   11:00
   
    Meisjes B   95/96 1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Eyck         Sofie van  96 568 Waasland   07:09
002 Keulenaar    Tina de    96 567 Waasland   07:15
003 Ost          Jael       95 611 Waasland   07:18
004 Vandenbulcke Sarah      96 569 Waasland   07:31
005 Freijzer     Elke       95 617 RKHAV      08:11
006 Mourik       Emma van   96 566 DeltaSport 08:20
   
    Meisjes C   97/98 1960m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Vlieger      Lize de    98 565 Waasland   06:47
002 Aerts        Paulien    98 564 Waasland   06:51
003 Baas         Kristin    97 562 DeltaSport 07:04
004 Maele        Jessie v d 98 558 RKHAV      07:12
005 Brouwer      Fieke de   97 557 RKHAV      07:25
006 Damme        Julie van  97 556 RKHAV      07:48
007 Dorsselaar   Romy van   97 553 RKHAV      07:51
008 Ferket       Eva        98 554 RKHAV      07:53
009 Slabbekoorn  Femke      98 552 AV'56      08:15
010 Murre        Caya       98 559 Scheldespo 08:30
011 Mendoca      Britt de   97 563 DeltaSport 08:53
012 Mendonca     Tess de    98 561 DeltaSport 08:55
013 Bruin        Nathalie d 97 555 RKHAV      08:57
014 Veen         Stephanie  98 560 Scheldespo 09:19
   
    Meisjes D   99/00 1550m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Speelman     Femke      00 541 Waasland   04:44
002 Jones        Waeoby     99 531 Scheldespo 04:48
003 Cerpentier   Femke      00 549 Volharding 04:51
004 Stevens      Nanouk     00 544 Waasland   04:56
005 Kreek        Maaike de  99 532 Scheldespo 04:59
006 Thijssen     Loeka      99 546 Waasland   05:05
007 Boutens      Amber      99 534 Scheldespo 05:08  
008 Blende       Elsbeth de 99 547 Waasland   05:15  
009 Sies         Leannah    99 608 Flakkee    05:31  
010 Dirkzwager   Ilse       99 535 DeltaSport 05:39  
011 Beelen       Tine       00 548 Volharding 05:41  
012 D'Hondt      Kaat       99 539 Volharding 05:43  
013 Torbijn      Willemijn  99 533 Scheldespo 05:46  
014 Zeeuw        Mirthe de  00 594 Scheldespo 05:49  
015 Brouwers     Floortje   99 530 RKHAV      05:51  
016 Burm         Antje      00 545 Waasland   05:57  
017 Kemkeze      Jodie van  99 551 Volharding 06:05  
018 Bettens      Luca       99 540 Volharding 06:06  
019 Thuy         Margot     99 529 RKHAV      06:08  
020 Pauw         Giske de   99 550 Volharding 06:10  
021 Meijers      Emma       00 574 Dynamica   06:16  
022 Francke      Suzie      99 536 DeltaSport 06:22  
023 Porteman     Sam        99 538 Volharding 06:29  
024 Loir         Celine     00 542 Waasland   06:33  
025 Voorde       Isa van de 00 528 RKHAV      07:02  
   
    Meisjes PA2 01     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Thyssen      Lisse      01 523 Volharding 03:32  
002 Caeldries    Christien  01 519 Waasland   03:42  
003 Daalen       Evy van    01 514 AV'56      03:50  
004 Naudts       Anke       01 524 Volharding 03:54  
005 Laureys      Amelie     01 518 Volharding 03:56  
006 Cornu        Yara       01 526 Volharding 03:59  
007 Heikoop      Iris       01 516 DeltaSport 04:01  
008 Stuer        Lotte      01 525 Volharding 04:03  
009 Kaagman      Caecilia   01 586 Dynamica   04:05  
010 Fertache     Rana       01 520 Waasland   04:07  
011 Lange        Nikita de  01 587 Dynamica   04:25  
012 Janssen      Nina       01 515 RKHAV      04:41  
013 Hajib        Rania      01 517 Volharding 04:50  
   
    Meisjes PA1 02     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Buys         Thalia     02 511 Volharding 03:52  
002 Meese        Palien     02 508 Waasland   03:55  
003 Klinken      Anique van 02 507 DeltaSport 03:57  
004 Geldof       Jasmijn    02 583 Dynamica   04:13  
005 Wauwe        Kato van   02 510 Waasland   04:15  
006 Stas         Marie      02 600 Waasland   04:17  
007 Smits        Veerle     02 495 AV'56      04:18  
008 Lelie        Fien       02 505 RKHAV      04:21  
009 Bun          Parel      02 585 Dynamica   04:23  
010 Smet         Alyssa     02 513 Volharding 04:25  
011 Broekhoven   Tess van   02 582 Dynamica   04:26  
012 Broeckaert   Lina       02 509 Waasland   04:29  
013 Hemelaar     Maaike     02 506 RKHAV      04:32  
014 Maes         Anouk      02 499 RKHAV      04:34  
015 Bruijn       Amber de   02 605 RKHAV      04:37  
016 Cock         Maite de   02 512 Volharding 04:39  
017 Lindhout     Estee      02 497 DeltaSport 04:42  
018 Luteyn       Veerle     02 498 RKHAV      04:48  
019 Schollema    Beau       02 503 RKHAV      04:50  
020 Vossen       Daphne van 02 501 RKHAV      05:00  
021 Durinck      Ellen      02 504 RKHAV      05:03  
022 Weyenberg    Cobie      02 502 RKHAV      05:10  
023 Roos         Luca       02 500 RKHAV      05:15  
   
    Meisjes PB  03     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 487 DeltaSport 02:19
002 Block        Veerle de  03 491 Waasland   02:26
003 Hoyweghen    Sara van   03 493 Volharding 02:28
004 Daalen       Tamar van  03 482 AV'56      02:37
005 Malfliet     Line       03 489 Volharding 02:40
006 Fertoute     Elaine     03 483 DeltaSport 02:42
007 Kaagman      Rosanne    03 609 Dynamica   02:46
008 Durinck      Ilse       03 484 RKHAV      02:49
009 Steenlandt   Ellen van  03 490 Waasland   02:51
010 Goudzwaard   Ilse       03 486 DeltaSport 02:53
011 Exter        Eva den    03 485 RKHAV      02:55
012 Houte        Amy van    03 488 RKHAV      02:58
   
    Meisjes PC  04     980m
    naam                   geb stn club       tijd
001 Rooms        Ara        04 479 Waasland   02:37
002 Verleysen    Caitlin    04 480 Waasland   02:41
003 Jonghe       Limme de   03 494 Volharding 02:45
004 Bathily      Elise      04 478 Scheldespo 02:53
005 Schets       Tessa      04 474 AV'56      02:55
006 Coppieters   Jenna      04 477 RKHAV      03:01
007 Fertoute     Lilian     05 475 DeltaSport 03:03
008 Muller       Amelie     04 603 Hulst      03:08
009 Rechter      Iris de    04 476 RKHAV      03:11
010 Schutkowski  Valerie    04 604 RKHAV      03:15
011 Claes        Aagje      04 606 Volharding 03:17
012 Verhoeven    Romy       04 481 Volharding 03:30
   
    Heren tr        
    naam                   geb stn club       tijd
001 Segers       Jurgen     70 129 Veldhoven  34:42
002 Blevi        Edwin      69 131 St Niklaas 36:44
003 Hamelink     Michael    93 136 Axel       37:37
004 Berge        Perry v d  72 130 Flakkee    38:08
005 Boonman      Arnold        150            38:35
006 Vermeulen    Sven          149            40:18
007 Vierbergen   Tristan       140 ??         42:51
008 Berge        Cor v d    63 128 Goes       43:18
009 Goedegebure  Leo        61 151 SH Arendsk 49:06
   
    Dames tr        
    naam                   geb stn club       tijd
001 Staal-vSoldt Mireille   70 065 Delta Spor 21:53
002 Vermeulen    Stephanie  87 069 ?          26:06

finishers: 339

  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
  
  Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
  
   HSe          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kok          Martijn de 104 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Schrier      David      105 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Exter        Niek de    143 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Hoosemans    Ruud       142 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Wolfert      Eric       108 Flakkee     120                         15 0135  1
 6 Meeuwse      Robbert    100 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Vos          Robin de   101 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Leeuw        Danny de   141 AV'56       107                         15 0122  1
 9 Smit         Chris de   103 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Pagter       Kevin de   138 Dynamica    100                         15 0115  1
11 Danschutter  Coen de    107 DeltaSport  097                         15 0112  1
   starts  11
  
   H35          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Thuy         Benny      111 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Jaeger       Edwin de   113 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Alphen       Edwin van  117 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Vervaet      Patrick    112 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Pruijsers    Martin     118 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Ottjes       Marco      152 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Witte        Andres de  114 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Ridder       Cor de     116 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Bakker       Gert-Jan   148 AV'56       103                         15 0118  1
   starts  9
  
   H45          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Cappon       Eric       147 Wielingen   150                         15 0165  1
 2 Bos          Michel v d 127 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Leng         Edward de  123 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Mourik       Piet van   126 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Staal        Archie     137 DeltaSport  120                         15 0135  1
 6 Keeken       Rick van   120 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Wisse        Piet       125 Dynamica    111                         15 0126  1
 8 Dellebeke    Ron        124 Dynamica    107                         15 0122  1
   starts  8
  
   H55          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Tempelaar    Wim        302 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Jonge        Wim de     300 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Crucq        Andre      303 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Kramer       Acronius   315 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Vermeulen    Hans       311 AV'56       120                         15 0135  1
 6 Beier        Piet       304 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Meijde       Andre v d  305 Flakkee     111                         15 0126  1
 8 Wieland      Niek       301 Wielingen   107                         15 0122  1
 9 Sprinkhuizen Joost      314 AV'56       103                         15 0118  1
   starts  9
  
   H65          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Zoontjes     Theo       308 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Lasseur      Joop       312 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Joosse       Rinus      307 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Pol          Kees v d   306 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Gruiter      Karel v d  310 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Poortvliet   Hugo       309 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Kortlever    Kees       313 AV'56       111                         15 0126  1
   starts  7
  
   HKC          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Roelse       Jan Willem 917 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Zuidhof      Jasper     900 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Adriaanse    Gertjan    923 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Harinck      Gino       918 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Jones        Lyam       922 Scheldesport120                         15 0135  1
 6 Thijs        Jasper     915 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Hiel         Gert-Jan   914 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Suy          Joris      903 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Ruiter       Stijn      921 Scheldesport103                         15 0118  1
10 Luteyn       Arjen      927 Wielingen   100                         15 0115  1
   starts  10
  
   HKCm         H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Heikoop      Sebastiaan 909 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Janse        Micha      937 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Geluk        Jos        931 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Leeftink     Henk       908 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Zeeuw        Alwin de   920 Scheldesport120                         15 0135  1
 6 Platteeuw    Albert de  919 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Veen         Jaap v d   905 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Zaman        Jacques    904 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Block        Stefan de  901 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Murre        Walter     906 Scheldesport100                         15 0115  1
11 Pluijlaar    Joost      924 Dynamica    097                         15 0112  1
12 Louter       Willem     902 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Konings      Aswin      907 Dynamica    091                         15 0106  1
   starts  13
  
   Dse          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Vermeu       Esther     066 R Atl Zld   150                         15 0165  1
 2 Berge-Hey    Laurey v d 054 Flakkee     141                         15 0156  1
 3 Platteeuw    Esther     064 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Vlieger      Anne de    051 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Joosten      Anne       053 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Sonke        Ilona      067 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Ridder       Joanne de  063 Dynamica    111                         15 0126  1
   starts  7
  
   D35          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kok          Marianne d 058 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Allefs       Monique    068 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Goole        Saskia     056 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Thuy         Marjan     057 RKHAV       126                         15 0141  1
   starts  4
  
   D45          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Christine  060 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Tempelaar    Ineke      062 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Declercq     Huquette   061 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Kleven       Lenie van  059 VN Vlissinge126                         15 0141  1
   starts  4
  
   DKC          H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Luteyn       Bianca     934 Wielingen   150                         15 0165  1
 2 Beule        Kylie de   910 RKHAV       141                         15 0156  1
   starts  2
  
   Dkcm         H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kok          Marianne d 930 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Nijs         Margot de  912 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Beule        Karin de   911 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Hey          Jolanda    913 Flakkee     126                         15 0141  1
   starts  4
  
   JA  93/94    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Wisse        Pieter     041 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Vogel        Jurriaan   042 Dynamica    141                         15 0156  1
   starts  2
  
   JB  95/96    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Balkenende   Luuk       002 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Vos          Patrick de 001 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Leeftink     Wouter     008 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Pluijlaar    Dion       610 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Meijers      Daan       581 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Vos          Sven de    005 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Geluk        Tijs       003 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Ruff         Liam       004 DeltaSport  107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JC  97/98    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kreek        Kris de    466 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Anrooy       Franklin   613 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Thuy         Dennis     465 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Huigh        Floris     464 Wielingen   126                         15 0141  1
 5 Houzager     Matthias   469 DeltaSport  120                         15 0135  1
 6 Balkenende   Bart       463 AV'56       115                         15 0130  1
 7 Heikoop      Jasper     468 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Berger       Jurriaan   467 DeltaSport  107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JD  99/00    H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Harinck      Sergio     577 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Ridder       Rens de    576 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Veen         Robin v d  447 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Nederpelt    Niels van  449 Flakkee     126                         15 0141  1
 5 Dierkx       Mike       595 Scheldesport120                         15 0135  1
 6 Jaeger       Jori de    446 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Tolhoek      Ezra       614 DeltaSport  111                         15 0126  1
 8 Minderhoud   Lukas      580 Dynamica    107                         15 0122  1
 9 Boogaart     Bart       575 Dynamica    103                         15 0118  1
10 Heemst       Jop van    450 Flakkee     100                         15 0115  1
11 Janse        Dennis     578 Dynamica    097                         15 0112  1
12 Heijmans     Nick       444 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Konings      Sylvan     579 Dynamica    091                         15 0106  1
14 Lindhout     Siem       443 DeltaSport  088                         15 0103  1
15 Roelands     Jesse      448 RKHAV       086                         15 0101  1
16 Louter       Ruud       445 RKHAV       084                         15 0099  1
   starts  16
  
   JPA2 01      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   588 Dynamica    150                         15 0165  1
 2 Brouwers     Mart       433 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Schillings   Felix      590 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Houwelingen  Paul van   589 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Roos         Matthijs   435 Flakkee     120                         15 0135  1
 6 Nieulande    Thomas van 591 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Kruisifkx    Thomas     434 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Pamelen      Jochem van 432 RKHAV       107                         15 0122  1
   starts  8
  
   JPA1 02      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Kapteijn     Stef       419 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Schets       Wouter     417 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Nooijer      Lucien de  584 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Roos         Matthijs   418 AV'56       126                         15 0141  1
 5 Herwegh      Senne      422 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Rechter      Stijn de   421 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Govers       Matthijs   420 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Zeeuw        Nathan de  592 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Boot         Nathan     423 DeltaSport  103                         15 0118  1
   starts  9
  
   JPB  03      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Os           Martijn va 411 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Kramer       Sven       409 AV'56       141                         15 0156  1
   starts  2
  
   JPC  04      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Roos         Xander     401 Flakkee     150                         15 0165  1
 2 Troost       Sean van   607 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Herwegh      Karsten    400 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Zeeuw        Tobias     593 Scheldesport126                         15 0141  1
   starts  4
  
   MA   93/94   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Velde        Annemiek v 572 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Kerkhove     Shirley    571 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Verhage      Christa    618 Dynamica    133                         15 0148  1
   starts  3
  
   MB   95/96   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Freijzer     Elke       617 RKHAV       150                         15 0165  1
 2 Mourik       Emma van   566 DeltaSport  141                         15 0156  1
   starts  2
  
   MC   97/98   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Baas         Kristin    562 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Maele        Jessie v d 558 RKHAV       141                         15 0156  1
 3 Brouwer      Fieke de   557 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Damme        Julie van  556 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Dorsselaar   Romy van   553 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Ferket       Eva        554 RKHAV       115                         15 0130  1
 7 Slabbekoorn  Femke      552 AV'56       111                         15 0126  1
 8 Murre        Caya       559 Scheldesport107                         15 0122  1
 9 Mendoca      Britt de   563 DeltaSport  103                         15 0118  1
10 Mendonca     Tess de    561 DeltaSport  100                         15 0115  1
11 Bruin        Nathalie d 555 RKHAV       097                         15 0112  1
12 Veen         Stephanie  560 Scheldesport094                         15 0109  1
   starts  12
  
   MD   99/00   H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Jones        Waeoby     531 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Kreek        Maaike de  532 Scheldesport141                         15 0156  1
 3 Boutens      Amber      534 Scheldesport133                         15 0148  1
 4 Sies         Leannah    608 Flakkee     126                         15 0141  1
 5 Dirkzwager   Ilse       535 DeltaSport  120                         15 0135  1
 6 Torbijn      Willemijn  533 Scheldesport115                         15 0130  1
 7 Zeeuw        Mirthe de  594 Scheldesport111                         15 0126  1
 8 Brouwers     Floortje   530 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Thuy         Margot     529 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Meijers      Emma       574 Dynamica    100                         15 0115  1
11 Francke      Suzie      536 DeltaSport  097                         15 0112  1
12 Voorde       Isa van de 528 RKHAV       094                         15 0109  1
   starts  12
  
   MPA2 01      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Daalen       Evy van    514 AV'56       150                         15 0165  1
 2 Heikoop      Iris       516 DeltaSport  141                         15 0156  1
 3 Kaagman      Caecilia   586 Dynamica    133                         15 0148  1
 4 Lange        Nikita de  587 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Janssen      Nina       515 RKHAV       120                         15 0135  1
   starts  5
  
   MPA1 02      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 507 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Geldof       Jasmijn    583 Dynamica    141                         15 0156  1
 3 Smits        Veerle     495 AV'56       133                         15 0148  1
 4 Lelie        Fien       505 RKHAV       126                         15 0141  1
 5 Bun          Parel      585 Dynamica    120                         15 0135  1
 6 Broekhoven   Tess van   582 Dynamica    115                         15 0130  1
 7 Hemelaar     Maaike     506 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Maes         Anouk      499 RKHAV       107                         15 0122  1
 9 Bruijn       Amber de   605 RKHAV       103                         15 0118  1
10 Lindhout     Estee      497 DeltaSport  100                         15 0115  1
11 Luteyn       Veerle     498 RKHAV       097                         15 0112  1
12 Schollema    Beau       503 RKHAV       094                         15 0109  1
13 Vossen       Daphne van 501 RKHAV       091                         15 0106  1
14 Durinck      Ellen      504 RKHAV       088                         15 0103  1
15 Weyenberg    Cobie      502 RKHAV       086                         15 0101  1
16 Roos         Luca       500 RKHAV       084                         15 0099  1
   starts  16
  
   MPB  03      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    487 DeltaSport  150                         15 0165  1
 2 Daalen       Tamar van  482 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Fertoute     Elaine     483 DeltaSport  133                         15 0148  1
 4 Kaagman      Rosanne    609 Dynamica    126                         15 0141  1
 5 Durinck      Ilse       484 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Goudzwaard   Ilse       486 DeltaSport  115                         15 0130  1
 7 Exter        Eva den    485 RKHAV       111                         15 0126  1
 8 Houte        Amy van    488 RKHAV       107                         15 0122  1
   starts  8
  
   MPC  04      H4A-crosscompetitie        Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Bathily      Elise      478 Scheldesport150                         15 0165  1
 2 Schets       Tessa      474 AV'56       141                         15 0156  1
 3 Coppieters   Jenna      477 RKHAV       133                         15 0148  1
 4 Fertoute     Lilian     475 DeltaSport  126                         15 0141  1
 5 Rechter      Iris de    476 RKHAV       120                         15 0135  1
 6 Schutkowski  Valerie    604 RKHAV       115                         15 0130  1
   starts  6
   totaal  209 starts
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Het Zwarte Gat Na De Marathon...
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
14-10: 35e Marathon Eindhoven (10)
14-10: Linker Oevert marathon Antwerpen (5)
10 km Maurice Steketee (PR 41.35)47.07  M35
halve Rinus van de Woestijne (PR 1.28.50)1.40.19  M35
halve Marije Besuijen (PR 1.45.31)1.56.12  V40
marath Crum van der Linden (PR 2.56.12)3.16.57  Mse
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.44.08  V50
07-10: 33e Singelloop Breda (41)
23-09: Berenloop Beernem (5)
23-09: 34e Dam tot Damloop Amsterdam (24)
23-09: Vestingloop Willemstad (21)
16-09: Berlin marathon Berlijn (4)
09-09: Quikrun Roosendaal (7)
09-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (5)
09-09: Flanders Field Marathon Ieper (4)
09-09: Münster marathon (4)
08-09: 43e Run Winschoten (3)
08-09: WK 100 km Sveti Martin na Muri (2)
02-09: 30e Tilburg Ten Miles (30)
01-09: Halve Marathon Evergem (6)
01-09: Memorial Polspoel Vilvoorde (1)
31-08: Track Meeting Utrecht (4)
28-08: 10km van Groot Steenbergen (3)
23-08: 3000m Meeting Rotterdam (3)
Recente video(s)
Atletiek Zeeland © 2018