vrijdag 24 november 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
21-11: Verspringer Steven Nuytinck moet stoppen vanwege achillespeesblessure
11-11: 50e Mosselloop is prooi voor El Mouaziz
05-11: Erwin Harmes en Tim van den Broeke winnen Trail by the Sea
04-11: Tim van den Broeke winnaar Moerschanscross
04-11: Paola van Gilst: wat allemaal kan als je je niet laat beperken door je gedachten
03-11: 2018 overgangsjaar voor JARO
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 25-11: 32e Elderschanscross Aardenburg
zo 26-11: 18e Zakloop Nisse
zo 26-11: 59e Warandeloop Tilburg
za 02-12: Aflossingsmarathon Terneuzen
za 02-12: 25e Inkelcross Kruiningen
za 09-12: Halve Marathon Terneuzen
zo 10-12: Jules Unlimitedloop Breskens
zo 10-12: Wintrloipe Middelburg
za 16-12: Kriekeloop Clinge
za 16-12: Stratenloop Menheerse Middelharnis
za 16-12: 18e Aagtekerke Run
zo 17-12: 12e Spark marathon Spijkenisse
di 26-12: Kerstloop Dishoek
Recente uitslagen meer uitslagen
za 18-11: 17e Hobbeldebobbelloop Zoutelande (293)
zo 12-11: 1e Natuurloop Retranchement (73)
za 11-11: 50e Mosselloop Westenschouwen (363)
za 11-11: Jeff Thuy Memorial Heikant (134)
zo 05-11: 7e Trail By The Sea Renesse (405)
za 04-11: 32e Moerschanscross Hulst (126)
za 04-11: Appelloop Axel (172)
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil (119)
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg (110)
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen (136)
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande (125)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
27e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 3 november 2012 - Organisatie: RKHAV
Overall uitslag Heren
1 Olivier de Hoey 87 Waasland 24.23
2 Neal Bouterse 93 Dynamica 24.26
3 Jordi Guyse 83 Waasland 24.35
4 Martijn de Kok 82 Dynamica 24.44
5 Erwin Adan 92 Dynamica 25.12
6 Tim v d Broeke 95 Dynamica 25.33
7 Job de Brouwer 92 RKHAV 25.44
8 Bram van Lombergen 94 Waasland 26.13
9 ??? ???     26.22
10 Laurens v Nieuwenhuyze   AV'56 26.39
11 Luuk Balkenende 95 AV'56 26.43
12 Dimintri Dobbelaer 92 Waasland 26.51
13 Pieter Wisse 93 Dynamica 27.03
14 Theo Rabout 73 Wielingen 27.07
15 Dieter Dobbelaar 95 Waasland 27.17
16 Erik Cappon 66 Wielingen 27.21
17 Benny Thuy 68 RKHAV 27.26
18 Jeroen Patoor 95 Lokeren 27.31
19 Sebastiaan Heikoop 69 DeltaSport 27.35
20 Sjaak Luteyn 57 Wielingen 27.36
21 Maarten Harthoorn   Kapelle 27.38
22 Edwin de Jaeger   RKHAV 27.57
23 Eric Wolfert 90 Flakkee 28.00
24 David Govaert 71 Waasland 28.12
25 Micha Janse 74 Dynamica 28.13
26 Ruud Hoosemans 83 Dynamica 28.20
27 Michel v d Bos 64 DeltaSport 28.37
28 Arjo Verhage 69 Dynamica 28.46
29 Patrick van Quekelberghe 66 Wielingen 28.47
30 Gustav Swagemakers 73 Steenbergen 28.48
31 Sjacco Joziasse 70 Dynamica 29.04
32 Edward de Leng 62 Dynamica 29.12
33 Peter Balkenende 66 AV'56 29.15
34 Martin Pruissers 68 Dynamica 29.37
35 Patrick Vervaet 72 RKHAV 29.41
36 Rick van Keeken 66 AV'56 29.46
37 Tim Feijter 91 Sint Jansteen 29.54
38 Alexander Dekker 80 Dynamica 29.57
39 Piet van Mourik 63 DeltaSport 30.01
40 Cor de Ridder 70 Dynamica 30.03
41 Marco Ottjes 69 RKHAV 30.05
42 Niek Wieland 73 Wielingen 30.07
43 Rian v d Broeke 61 Dynamica 30.16
44 Alwin de Zeeuw 70 Scheldesport 30.20
45 Henk Leeftink 64 Dynamica 30.35
46 Aschwin v Abeele 71 Zuiddorpe 30.52
47 Michel Velkers 73 AV'56 30.54
48 Dirk Patoor 55 Lokeren 30.56
49 Chris de Smit 79 RKHAV 31.04
50 Jaap v d Veen 67 Scheldespor 31.13
51 Wilco Jonker   Goes 31.26
52 Pieter Stas 73 Sint Niklaa 31.37
53 Joop Lasseur 42 DeltaSport 31.39
54 Wim Tempelaar 52 Dynamica 31.40
55 Perry v d Berge 72 Middelharni 31.46
56 Jos Geluk 58 DeltaSport 31.54
57 Erwin Schell 61 DeltaSport 31.56
58 Albert Platteeuw 65 Scheldespor 32.03
59 Wim de Jonge 49 AV'56 32.11
60 Dion Pluijlaar 95 Dynamica 32.15
61 Steven van Hoepen 69 Heinkenszan 32.18
62 Ron Dellebeke 58 Dynamica 32.26
63 Marcel de Lange 71 Dynamica 32.51
64 Peter Lauwers 65 RKHAV 32.57
65 Walther Murre 67 Scheldespor 33.02
66 Michael Hamelink 93 Axel 33.04
67 Jan van Horssen 47 Dynamica 33.10
68 Jaques Zaman 61 Scheldespor 33.15
69 Manfred Meulmeester 69 Dynamica 33.22
70 Robert Kraayenbrink 65 DeltaSport 33.38
71 Rien de Wilde 60 AV'56 33.47
72 Fred Bastemeijer 47 DeltaSport 33.51
73 Seth Dijkstra 71 LPK Middelb 33.54
74 Johan Huigh 61 Wielingen 34.11
75 Adrie van Dalen 66 Lewedorp 34.13
76 John Guequierre 51 Dynamica 34.21
77 Aswin Konings 66 Dynamica 34.30
78 Ron van Waterschoot 60 RKHAV 34.37
79 Iwan Vercouteren 72 ACW 35.03
80 Piet de Visser 54 Oostburg 35.07
81 Willem Louter 63 RKHAV 35.28
82 Joost Pluijlaar 63 Dynamica 35.56
83 Stephane Maire 71 Vlissingen 35.58
84 Kobus Botman 51 Dynamica 36.10
85 Piet Beijer 48 Dynamica 36.13
86 Berry Knibbeler 61 Scheldespor 36.40
87 Arjen Luteyn 94 Wielingen 36.51
88 Tristan Vierbergen 73 Hulst 37.12
89 Karel v d Gruijter 45 Dynamica 37.16
90 Hans Pluijlaar 36 Dynamica 44.18
91 George Schanck 82 Oostburg 47.17
Heren se
    naam                   geb stn club         tijd
001 Hoey         Olivier de 87 010 Waasland     24:23
002 Bouterse     Neal       93 083 Dynamica     24:26
003 Guyse Jordi             83 079 Waasland     24:35
004 Kok          Martijn de 82 011 Dynamica     24:44
005 Adan         Erwin      92 048 Dynamica     25:12
006 Brouwer      Job de     92 007 RKHAV        25:44
007 Doe          John          098              26:22
008 Nieuwenhuyze Laurens v     093 AV'56        26:39
009 Dobbelaer    Dimintri   92 020 Waasland     26:51
010 Wisse        Pieter     93 047 Dynamica     27:03
011 Harthoorn    Maarten       100 Kapelle      27:38
012 Wolfert      Eric       90 008 Flakkee      28:00
013 Hoosemans    Ruud       83 045 Dynamica     28:20
014 Feijter      Tim        91 082 Sint Janstee 29:54
015 Dekker       Alexander  80 051 Dynamica     29:57
016 Smit         Chris de   79 013 RKHAV        31:04
017 Jonker       Wilco         017 Goes         31:26
018 Hamelink     Michael    93 015 Axel         33:04
019 Schanck      George     82 016 Oostburg     47:17
 
Heren 35
    naam                   geb stn club         tijd
001 Rabout       Theo       73 019 Wielingen    27:07
002 Thuy         Benny      68 026 RKHAV        27:26
003 Heikoop      Sebastiaan 69 025 DeltaSport   27:35
004 Jaeger       Edwin de   2  021 RKHAV        27:57
005 Govaert      David      71 023 Waasland     28:12
006 Janse        Micha      74 052 Dynamica     28:13
007 Verhage      Arjo       69 058 Dynamica     28:46
008 Swagemakers  Gustav     73 028 Steenbergen  28:48
009 Joziasse     Sjacco     70 055 Dynamica     29:04
010 Vervaet      Patrick    72 022 RKHAV        29:41
011 Ridder       Cor de     70 086 Dynamica     30:03
012 Ottjes       Marco      69 102 RKHAV        30:05
013 Wieland      Niek       73 018 Wielingen    30:07
014 Zeeuw        Alwin de   70 056 Scheldesport 30:20
015 Abeele       Aschwin v  71 092 Zuiddorpe    30:52
016 Velkers      Michel     73 090 AV'56        30:54
017 Stas         Pieter     73 089 Sint Niklaas 31:37
018 Berge        Perry v d  72 029 Middelharnis 31:46
019 Hoepen       Steven van 69 031 Heinkenszand 32:18
020 Lange        Marcel de  71 053 Dynamica     32:51
021 Meulmeester  Manfred    69 057 Dynamica     33:22
022 Dijkstra     Seth       71 024 LPK Middelbu 33:54
023 Vercouteren  Iwan       72 080 ACW          35:03
024 Maire        Stephane   71 030 Vlissingen   35:58
025 Vierbergen   Tristan    73 103 Hulst        37:12
 
Heren 45
    naam                   geb stn club         tijd
001 Cappon       Erik       66 032 Wielingen    27:21
002 Bos          Michel v d 64 037 DeltaSport   28:37
003 Quekelberghe Patrick va 66 033 Wielingen    28:47
004 Leng         Edward de  62 065 Dynamica     29:12
005 Balkenende   Peter      66 034 AV'56        29:15
006 Pruissers    Martin     68 059 Dynamica     29:37
007 Keeken       Rick van   66 014 AV'56        29:46
008 Mourik       Piet van   63 038 DeltaSport   30:01
009 Broeke       Rian v d   61 066 Dynamica     30:16
010 Leefink      Henk       64 063 Dynamica     30:35
011 Veen         Jaap v d   67 060 Scheldesport 31:13
012 Geluk        Jos        58 084 DeltaSport   31:54
013 Schell       Erwin      61 096 DeltaSport   31:56
014 Platteeuw    Albert     65 087 Scheldesport 32:03
015 Dellebeke    Ron        58 069 Dynamica     32:26
016 Lauwers      Peter      65 036 RKHAV        32:57
017 Murre        Walther    67 061 Scheldesport 33:02
018 Zaman        Jaques     61 067 Scheldesport 33:15
019 Kraayenbrink Robert     65 035 DeltaSport   33:38
020 Wilde        Rien de    60 040 AV'56        33:47
021 Huigh        Johan      61 081 Wielingen    34:11
022 Dalen        Adrie van  66 088 Lewedorp     34:13
023 Konings      Aswin      66 062 Dynamica     34:30
024 Waterschoot  Ron van    60 041 RKHAV        34:37
025 Louter       Willem     63 039 RKHAV        35:28
026 Pluijlaar    Joost      63 064 Dynamica     35:56
027 Knibbeler    Berry      61 068 Scheldesport 36:40
 
Heren 55
    naam                   geb stn club         tijd
001 Luteyn       Sjaak      57 091 Wielingen    27:36
002 Patoor       Dirk       55 078 Lokeren      30:56
003 Tempelaar    Wim        52 070 Dynamica     31:40
004 Jonge        Wim de     49 099 AV'56        32:11
005 Guequierre   John       51 071 Dynamica     34:21
006 Visser       Piet de    54 101 Oostburg     35:07
007 Botman       Kobus      51 072 Dynamica     36:10
008 Beijer       Piet       48 073 Dynamica     36:13
 
Heren 65
    naam                   geb stn club         tijd
001 Lasseur      Joop       42 097 DeltaSport   31:39
002 Horssen      Jan van    47 074 Dynamica     33:10
003 Bastemeijer  Fred       47 095 DeltaSport   33:51
004 Gruijter     Karel v d  45 075 Dynamica     37:16
005 Pluijlaar    Hans       36 077 Dynamica     44:18
 
Jongens A     
	naam              geb stn club         tijd
001 Broeke       Tim v d    95 044 Dynamica     25:33
002 Lombergen    Bram van   94 094 Waasland     26:13
003 Balkenende   Luuk       95 005 AV'56        26:43
004 Dobbelaar    Dieter     95 003 Waasland     27:17
005 Patoor       Jeroen     95 004 Lokeren      27:31
006 Pluijlaar    Dion       95 043 Dynamica     32:15
007 Luteyn       Arjen      94 006 Wielingen    36:51
 
Meisjes A     
	naam              geb stn club         tijd
001 Weinans      Saskia     94 379 Atletico'73  18:43
002 Hese         Charlotte  95 399 Lokeren      18:56
003 Vandenbulcke Caroline   94 398 Waasland     21:06
004 Mourik       Sanne van  94 397 DeltaSport   22:50
005 Cerpentier   Mieke      95 365 Volharding S 23:19
 
Vrouwen se
    naam                   geb stn club         tijd
001 Berge        Laurey v d 89 385 Flakkee      18:50
002 Mercier      Elien      93 386 Hermes Ooste 19:38
003 Vlieger      Anne de    84 382 AV'56        19:40
004 Herder       Astrid den 85 383 AV'56        19:51
005 Claes        Lotte      93 388 ATAC         20:28
006 Bogaert      Niki       87 374 Waasland     20:45
007 Wilde        Nadine de  88 384 AV'56        20:53
008 Velde        Annemiek v 93 346 DeltaSport   21:37
009 Vlieger      Charlotte  93 387 ATAC         21:40
010 Aper         Aniek      89 351 RKHAV        21:52
011 Stevens      Lot        83 381 Lokeren      22:06
012 Geertsom     Katrien v  87 375 Waasland     22:21
013 ??                         350              24:09
014 Wondergem    Nicole     79 345 Dynamica     25:46
015 Pluijlaar    Cirelle    91 359 Dynamica     28:09
 
Vrouwen 35
    naam                   geb stn club         tijd
001 Hul          Iasabel va 73 376 Waasland     20:19
002 Goole        Saskia     70 373 AV'56        21:27
003 Bruyssel     Jessica v  77 377 Lokeren      22:17
004 Zaman        Els        83 378 Lokeren      22:38
005 Gilst        Paola van     380 AV'56        23:03
006 Thuy         Marjan     70 372 RKHAV        25:03
007 Beule        Karin de   69 371 RKHAV        26:15
 
Vrouwen 45
    naam                   geb stn club         tijd
001 Allefs       Monique    67 369 RKHAV        22:14
002 Balkenende   Christine  65 368 AV'56        23:52
003 Kamps        Ilona      65 358 Dynamica     24:01
004 Tempelaar    Ineke      57 356 Dynamica     24:15
005 Damme        Marian van 65 367 RKHAV        24:22
006 Debilloez    Pascale    66 352 Volharding B 24:43
007 Margadant    Edith      55 347 DeltaSport   25:06
008 Tazelaar     Tea        58 357 Dynamica     25:54
009 Vermeire     Lutgard    55 353 AC Zele      28:36
010 Bruijn       Marja de   62 366 RKHAV        29:41
 
Jongens B
    naam                   geb stn club         tijd
001 Feijter      Job de     96 389 RKHAV        17:25
002 Lelie        Michiel    96 391 RKHAV        17:52
003 Kreek        Kris de    97 362 Scheldesport 18:00
004 Harinck      Gino       96 361 Dynamica     18:12
005 Vos          Patrick de 96 394 AV'56        18:40
006 Rop          Pieter de  96 354 Waasland     19:12
007 D'hooghe     Robin      96 355 Waasland     19:30
008 Thuy         Dennis     97 396 RKHAV        19:42
009 Leeftink     Wouter        349 Dynamica     19:58
010 Geluk        Tijs       96 393 DeltaSport   21:03
011 Thijs        Jasper     96 390 RKHAV        21:13
012 Wondergem    Jelle      97 363 Dynamica     22:12
 
Jongens C
    naam                   geb stn club         tijd
001 Vercauteren  Sander     98 826 ATAC         08:39
002 Rop          Michel de  98 827 Waasland     09:04
003 Assche       Sander van 98 823 Lokeren      09:09
004 Blevi        Bavo       98 825 ATAC         09:11
005 Colman       Thibeau    99 783 Waasland     09:44
006 Bot          Jordi      98 822 AV'56        09:53
007 Ridder       Rens de    99 789 Dynamica     10:04
008 Harinck      Sergio     99 788 Dynamica     10:17
009 Huigh        Floris     98 824 Wielingen    10:27
010 Balkenende   Bart       98 821 AV'56        10:31
011 Dierlx       Mike       99 787 Scheldesport 10:34
012 Tolhoek      Ezra       99 830 DeltaSport   10:38
013 Bos          Nout v d   98 819 DeltaSport   10:53
014 Wiele        Robin van  99 828 Volharding S 10:55
015 Minderhoud   Lukas      99 790 Dynamica     11:09
016 Verhofste    Thomas     99 829 Volharding S 11:14
017 Heemst       Jop van    99 831 Flakkee      11:24
018 Heikoop      Jasper     98 818 DeltaSport   11:28
019 Berger       Jurriaan   98 820 DeltaSport   12:21
 
Jongens D
    naam                   geb stn club         tijd
001 Leng         Paavo de   01 796 Dynamica     07:24
002 Despeels     Michel     00 833 Volharding B 07:33
003 ChiouaLekhli Yasseen    00 838 Waasland     07:39
004 Govaert      Arno       01 849 Waasland     07:41
005 Vercauteren  Robbe      00 840 Waasland     07:47
006 Damme        Teun van   00 837 Wielingen    07:57
007 Prycker      Pieterjan  01 848 Waasland     08:00
008 Boogaart     Bart       00 794 Dynamica     08:33
009 Noppe        Arne       01 843 Volharding B 08:36
010 Porteman     Daan       00 832 Volharding B 08:38
011 Houwelingen  Paul van   01 798 Dynamica     08:40
012 Brouwers     Mart       01 847 RKHAV        08:42
013 Heijmans     Nick       00 834 RKHAV        08:46
014 Stas         Karel      00 839 Waasland     08:47
015 Vos          Frederik d 01 842 Volharding S 08:52
016 Nefs         Emiel      01 799 Dynamica     08:57
017 Konings      Sylvan     00 792 Dynamica     09:01
018 Jaeger       Jori de    00 836 RKHAV        09:03
019 Schilling    Felix         774 Dynamica     09:05
020 Lindhout     Siem       00 778 DeltaSport   09:07
021 Block        Ward de    01 850 Waasland     09:10
022 Nieulande    Thomas van 01 797 Dynamica     09:12
023 Janse        Dennis     00 793 Dynamica     09:20
024 Kruisifkx    Thomas     01 795 Scheldesport 10:01
025 Pamelen      Jochem van 01 846 RKHAV        11:04
 
Jongens pA2
    naam                   geb stn club         tijd
001 Graaf        Robert de  02 856 AV'56        03:41
002 Schets       Wouter     02 855 AV'56        03:49
003 Tuyls        Storm      02 862 Waasland     03:52
004 Roos         Matthijs   02 854 AV'56        04:04
005 Colman       Mathisse   02 784 Waasland     04:14
006 Andries      Mathijs    02 859 Waasland     04:16
007 Jansen       Thijs      02 853 AV'56        04:30
008 Naudts       Michiel    02 860 Waasland     04:39
009 Cock         Cederick d 02 861 Waasland     04:43
010 Louisse      David      02 801 Dynamica     04:47
011 Uytenhouwen  Nick       02 851 Volharding S 04:50
012 Zeeuw        Nathan de  02 800 Scheldesport 05:43
 
Jongens PA1
    naam                   geb stn club         tijd
001 Schrijver    Torben de  03 865 Volharding S 03:59
002 Hertsens     Rune       03 874 Waasland     04:20
003 Noppe        Wouter     03 866 Volharding B 04:26
004 Rechter      Dax de     03 876 Waasland     04:55
005 Stas         Kasper     03 872 Waasland     04:59
006 Os           Martijn va 03 869 RKHAV        05:09
007 Kramer       Sven       03 871 AV'56        05:13
008 Verhaeghe    Xander     03 873 Waasland     05:15
009 Westen       Luc van    03 870 AV'56        05:30
010 Syvertsen    Yenthe     03 875 Waasland     05:34
011 Graeffinger  Paul       03 868 RKHAV        05:38
012 Thys         Tom        03 864 Volharding S 05:41
013 Vos          Olivier de 03 863 Volharding S 05:51
014 Hiel         Karsten    03 867 RKHAV        05:53
 
Jongens pB
    naam                   geb stn club         tijd
001 Tuyls        Indy       04 887 Waasland     04:17
002 Andries      Xander     04 882 Waasland     04:18
003 Velde        Lennert vd 04 877 Volharding S 04:20
004 Dikkenberg   Jesse v d  04 881 AV'56        04:22
005 Smet         Lukas      04 885 Waasland     04:27
006 Herwegh      Karsten    04 880 RKHAV        04:44
007 Zeeuw        Tobias de  04 802 Scheldesport 04:47
008 Wuytack      Robin      04 883 Waasland     04:49
009 Wisse        Thom       04 803 Dynamica     05:00
010 Bruijn       Tim de     04 879 RKHAV        05:08
011 Thierens     Ralph      04 884 Waasland     05:38
 
Jongens pC
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 804 Dynamica     04:28
002 Goethem      Maxim van  05 892 RKHAV        04:51
003 Velde        Tijs v d   05 890 Volharding B 05:02
004 Pauwels      Milan      05 894 Waasland     05:06
005 Verhoeven    Alessandro 05 776 Volharding B 05:13
006 Kieffer      Jules      05 782 Volharding S 05:15
007 Bonten       Victor     05 893 Waasland     05:19
008 Levrano      Lucca di   05 888 Volharding B 05:25
009 Hebbinckuys  Abi        06 895 Waasland     05:31
010 Mairie       Matthias   06 780 Dynamica     05:40
011 Neels        Beau       05 889 Volharding B 05:42
012 Ancar        Arne       05 891 Volharding B 05:44
013 Westen       Menno van  06 896 AV'56        06:11
 
Meisjes B
    naam                   geb stn club         tijd
001 Eyck         Sofie van  96 899 ATAC         10:01
002 Keulenaer    Tina de    96 900 ACW          10:21
003 Vanderbulcke Sarah      96 901 Waasland     10:59
004 Audenaert    Kendra     96 898 Lokeren      11:04
005 Damme        Julie van  97 903 RKHAV        11:42
006 Mourik       Emma van   96 897 AV'56        12:06
007 Dorsselaer   Romy van   97 902 RKHAV        12:38
 
Meisjes C
    naam                   geb stn club         tijd
001 Speelman     Femke      99 924 ATAC         09:41
002 Jones        Waeoby     99 808 Scheldesport 10:07
003 Lenaerts     Lorane     99 923 ATAC         10:24
004 Coster       Elke de    98 907 Lokeren      10:40
005 Raemdonck    Elise van  99 920 Lokeren      10:48
006 Kreek        Maaike de  99 807 Scheldesport 10:50
007 Sies         Leannah    99 921 Flakkee      11:21
008 Dirkzwager   Ilse       99 919 DeltaSport   11:39
009 Kemseke      Jodie van  99 910 Volharding S 11:47
010 Waard        Annemarie  98 917 DeltaSport   11:49
011 Torbijn      Willemijn  99 805 Scheldesport 11:51
012 Lodder       Judith     99 922 Flakkee      11:54
013 Slabbekoorn  Femke      98 906 AV'56        11:55
014 Ferket       Eva        99 914 RKHAV        11:58
015 Levecke      Luana      99 916 Hermes Ooste 12:03
016 Bruijn       Anouk de   99 915 RKHAV        12:32
017 Thuy         Margot     99 913 RKHAV        12:40
018 Porteman     Sam        99 909 ZWAT         13:33
019 Francke      Suzie      99 918 DeltaSport   15:20
 
Meisjes D
    naam                   geb stn club         tijd
001 Stevens      Nanouk     00 931 Waasland     07:26
002 Zeeuw        Mirthe de  00 809 Scheldesport 07:45
003 Thyssen      Lisse      01 938 Volharding S 07:49
004 Cerpentier   Femke      00 927 Volharding S 08:02
005 ChiouaLekhli Moena      01 944 Waasland     08:10
006 Caeldries    Christine  01 946 Waasland     08:14
007 Graaf        Brigitte d 00 930 AV'56        08:30
008 Dekker       Nicole     00 929 DeltaSport   08:32
009 Heikoop      Iris       01 942 DeltaSport   08:44
010 Loir         Celine     00 933 Waasland     08:50
011 Brusseel     Rune       01 773 Volharding B 08:55
012 Lange        Nikita de  01 810 Dynamica     08:59
013 Fertache     Rana       01 945 Waasland     09:14
014 Beelen       Tine       00 781 Volharding S 09:16
015 Burm         Antje      00 932 Waasland     09:18
016 Daalen       Evy van    01 943 AV'56        09:22
017 Waard        Eveline de 00 928 DeltaSport   09:25
018 Houtzager    Naomi      00 925 Zierikzee    09:27
019 Noppe        Leonie     01 940 Volharding B 09:34
020 Wisse        Maria      01 811 Dynamica     09:46
021 Lokeren      Cloe van   01 779 AVLO         09:52
022 Naudts       Anke       00 934 Volharding S 09:57
023 Cornu        Yara       01 936 Volharding S 10:03
024 Renders      Hannelore  01 935 Volharding S 10:05
025 Verwilligen  Aline      00 926 Volharding S 10:07
026 Dieleman     Fleur      00 775 Schoondijk   10:37
027 Niemantsverd Amy        01 785 RKHAV        11:38
028 Dhanis       Stephanie  01 941 RKHAV        11:41
 
Meisjes pA2
    naam                   geb stn club         tijd
001 Klinken      Anique van 02 954 DeltaSport   04:09
002 Meese        Paulien    02 960 Waasland     04:12
003 Putten       Shelby van 02 956 AV'56        04:18
004 Buys         Thalia     02 947 Volharding S 04:22
005 Geldof       Jasmijn    02 813 Dynamica     04:25
006 Bruijn       Amber de   02 950 RKHAV        04:32
007 Smet         Emma       02 959 Waasland     04:36
008 Stas         Marie      02 958 Waasland     04:41
009 Coq          Louise le  02 957 Wielingen    04:45
010 Maes         Anouk      02 953 RKHAV        04:57
011 Smits        Veerle     02 955 AV'56        05:00
012 Lelie        Fien       02 948 RKHAV        05:07
013 Bun          Parel      02 814 Dynamica     05:21
014 Hemelaar     Maaike     02 952 RKHAV        05:36
015 Mairie       Alice      02 812 Dynamica     05:44
016 Weyenberg    Cobie      02 949 RKHAV        05:55
017 Hiel         Silke      02 951 RKHAV        06:03
 
Meisjes pA1
    naam                   geb stn club         tijd
001 Houtzager    Ruchama    03 968 DeltaSport   04:07
002 Block        Veerel de  03 974 Waasland     04:28
003 Hoyweghe     Sara van   03 962 Volharding S 04:34
004 Daalen       Tamar van  03 971 AV'56        04:52
005 Dieleman     Romy       03 973 Wielingen    05:03
006 Fertoute     Elaine     03 970 DeltaSport   05:05
007 Exter        Eva den    03 965 RKHAV        05:11
008 Noppe        Louise     03 963 Volharding B 05:17
009 Acker        Emma van   03 966 RKHAV        05:19
010 Stevels      Marit      03 815 Dynamica     05:23
011 Malfliet     Line       03 964 Volharding B 05:26
012 Damme        Iza van    03 972 Wielingen    05:28
013 Goudswaard   Ilse       03 969 DeltaSport   05:32
014 Kaagman      Rosanne    03 777 Dynamica     05:47
015 Brande       Sanne v d  03 786 RKHAV        05:49
016 Steijaart    Fenna      03 967 RKHAV        06:01
 
Meisjes pB
    naam                   geb stn club         tijd
001 Jonghe       Limme de   04 977 Volharding S 04:24
002 Verleysen    Caitlin    04 985 Waasland     04:31
003 Rooms        Ara        04 986 Waasland     04:32
004 Eetvelt      Katja van  04 980 RKHAV        04:57
005 Schets       Tessa      04 982 AV'56        04:59
006 Coppieters   Jenna      04 981 RKHAV        05:04
007 Roelandt     Ine        04 983 Waasland     05:21
008 Mullem       Laura van  04 978 Volharding B 05:34
009 Emmaneel     Femke      04 976 Volharding S 05:53
 
Meisjes pC
    naam                   geb stn club         tijd
001 Graaf        Amy de     05 994 AV'56        04:34
002 Fertoute     Lilian     05 993 DeltaSport   05:10
003 Vermeulen    Nele       05 995 Waasland     05:17
004 Herremans    Helena     05 992 Volharding B 05:23
005 Loir         Elise      06 997 Waasland     05:27
006 Thys         Sofie      05 987 Volharding S 05:29
007 Maere        Julie de   05 990 Volharding B 05:36
008 Bruers       Kiara      05 989 Volharding B 05:46
009 Heynderickx  Hayley     05 991 Volharding B 05:48
010 Tuyls        Zowie      05 996 Waasland     05:50
011 Keijmel      Myrthe     05 772 Scheldesport 05:55
012 Vriesacker   Lena       05 988 Volharding B 05:58
013 Dikkenberg   Inke v d   06 999 AV'56        06:01
014 Kramer       Mila       06 998 AV'56        06:50
      finishers: ,344

    Hse   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Hoey         Olivier de 010 Waasland    250                         15 0265  1
 2 Bouterse     Neal       083 Dynamica    241                         15 0256  1
 3 Guyse Jordi             079 Waasland    233                         15 0248  1
 4 Kok          Martijn de 011 Dynamica    226                         15 0241  1
 5 Adan         Erwin      048 Dynamica    220                         15 0235  1
 6 Brouwer      Job de     007 RKHAV       211                         15 0226  1
 7 Doe          John       098             203                         15 0218  1
 8 Nieuwenhuyze Laurens v  093 AV'56       200                         15 0215  1
 9 Dobbelaer    Dimintri   020 Waasland    194                         15 0209  1
10 Wisse        Pieter     047 Dynamica    191                         15 0206  1
11 Harthoorn    Maarten    100 Kapelle     174                         15 0189  1
12 Wolfert      Eric       008 Flakkee     170                         15 0185  1
13 Hoosemans    Ruud       045 Dynamica    164                         15 0179  1
14 Feijter      Tim        082 Sint Janstee153                         15 0168  1
15 Dekker       Alexander  051 Dynamica    152                         15 0167  1
16 Smit         Chris de   013 RKHAV       141                         15 0156  1
17 Jonker       Wilco      017 Goes        139                         15 0154  1
18 Hamelink     Michael    015 Axel        124                         15 0139  1
19 Schanck      George     016 Oostburg    099                         15 0114  1
starts 19
 
    H35   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Rabout       Theo       019 Wielingen   188                         15 0203  1
 2 Thuy         Benny      026 RKHAV       182                         15 0197  1
 3 Heikoop      Sebastiaan 025 DeltaSport  178                         15 0193  1
 4 Jaeger       Edwin de   021 RKHAV       172                         15 0187  1
 5 Govaert      David      023 Waasland    168                         15 0183  1
 6 Janse        Micha      052 Dynamica    166                         15 0181  1
 7 Verhage      Arjo       058 Dynamica    162                         15 0177  1
 8 Swagemakers  Gustav     028 Steenbergen 160                         15 0175  1
 9 Joziasse     Sjacco     055 Dynamica    159                         15 0174  1
10 Vervaet      Patrick    022 RKHAV       155                         15 0170  1
11 Ridder       Cor de     086 Dynamica    150                         15 0165  1
12 Ottjes       Marco      102 RKHAV       149                         15 0164  1
13 Wieland      Niek       018 Wielingen   148                         15 0163  1
14 Zeeuw        Alwin de   056 Scheldesport146                         15 0161  1
15 Abeele       Aschwin v  092 Zuiddorpe   144                         15 0159  1
16 Velkers      Michel     090 AV'56       143                         15 0158  1
17 Stas         Pieter     089 Sint Niklaas138                         15 0153  1
18 Berge        Perry v d  029 Middelharnis135                         15 0150  1
19 Hoepen       Steven van 031 Heinkenszand129                         15 0144  1
20 Lange        Marcel de  053 Dynamica    127                         15 0142  1
21 Meulmeester  Manfred    057 Dynamica    121                         15 0136  1
22 Dijkstra     Seth       024 LPK Middelbu117                         15 0132  1
23 Vercouteren  Iwan       080 ACW         111                         15 0126  1
24 Maire        Stephane   030 Vlissingen  107                         15 0122  1
25 Vierbergen   Tristan    103 Hulst       102                         15 0117  1
starts 25
 
    H45   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Cappon       Erik       032 Wielingen   184                         15 0199  1
 2 Bos          Michel v d 037 DeltaSport  163                         15 0178  1
 3 Quekelberghe Patrick va 033 Wielingen   161                         15 0176  1
 4 Leng         Edward de  065 Dynamica    158                         15 0173  1
 5 Balkenende   Peter      034 AV'56       157                         15 0172  1
 6 Pruissers    Martin     059 Dynamica    156                         15 0171  1
 7 Keeken       Rick van   014 AV'56       154                         15 0169  1
 8 Mourik       Piet van   038 DeltaSport  151                         15 0166  1
 9 Broeke       Rian v d   066 Dynamica    147                         15 0162  1
10 Leefink      Henk       063 Dynamica    145                         15 0160  1
11 Veen         Jaap v d   060 Scheldesport140                         15 0155  1
12 Geluk        Jos        084 DeltaSport  134                         15 0149  1
13 Schell       Erwin      096 DeltaSport  133                         15 0148  1
14 Platteeuw    Albert     087 Scheldesport132                         15 0147  1
15 Dellebeke    Ron        069 Dynamica    128                         15 0143  1
16 Lauwers      Peter      036 RKHAV       126                         15 0141  1
17 Murre        Walther    061 Scheldesport125                         15 0140  1
18 Zaman        Jaques     067 Scheldesport122                         15 0137  1
19 Kraayenbrink Robert     035 DeltaSport  120                         15 0135  1
20 Wilde        Rien de    040 AV'56       119                         15 0134  1
21 Huigh        Johan      081 Wielingen   116                         15 0131  1
22 Dalen        Adrie van  088 Lewedorp    115                         15 0130  1
23 Konings      Aswin      062 Dynamica    113                         15 0128  1
24 Waterschoot  Ron van    041 RKHAV       112                         15 0127  1
25 Louter       Willem     039 RKHAV       109                         15 0124  1
26 Pluijlaar    Joost      064 Dynamica    108                         15 0123  1
27 Knibbeler    Berry      068 Scheldesport104                         15 0119  1
28 Staal        Archie     085 DeltaSport  001                         15 0016  1
starts 28
 
    H55   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Luteyn       Sjaak      091 Wielingen   176                         15 0191  1
 2 Patoor       Dirk       078 Lokeren     142                         15 0157  1
 3 Tempelaar    Wim        070 Dynamica    136                         15 0151  1
 4 Jonge        Wim de     099 AV'56       131                         15 0146  1
 5 Guequierre   John       071 Dynamica    114                         15 0129  1
 6 Visser       Piet de    101 Oostburg    110                         15 0125  1
 7 Botman       Kobus      072 Dynamica    106                         15 0121  1
 8 Beijer       Piet       073 Dynamica    105                         15 0120  1
starts 8
 
    H65   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Lasseur      Joop       097 DeltaSport  137                         15 0152  1
 2 Horssen      Jan van    074 Dynamica    123                         15 0138  1
 3 Bastemeijer  Fred       095 DeltaSport  118                         15 0133  1
 4 Gruijter     Karel v d  075 Dynamica    101                         15 0116  1
 5 Pluijlaar    Hans       077 Dynamica    100                         15 0115  1
starts 5
 
    JA    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Broeke       Tim v d    044 Dynamica    215                         15 0230  1
 2 Lombergen    Bram van   094 Waasland    207                         15 0222  1
 3 Balkenende   Luuk       005 AV'56       197                         15 0212  1
 4 Dobbelaar    Dieter     003 Waasland    186                         15 0201  1
 5 Patoor       Jeroen     004 Lokeren     180                         15 0195  1
 6 Pluijlaar    Dion       043 Dynamica    130                         15 0145  1
 7 Luteyn       Arjen      006 Wielingen   103                         15 0118  1
starts 7
 
    MA    H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Weinans      Saskia     379 Atletico'73 215                         15 0230  1
 2 Hese         Charlotte  399 Lokeren     207                         15 0222  1
 3 Vandenbulcke Caroline   398 Waasland    174                         15 0189  1
 4 Mourik       Sanne van  397 DeltaSport  157                         15 0172  1
 5 Cerpentier   Mieke      365 Volharding S155                         15 0170  1
starts 5
 
    Vse   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Berge        Laurey v d 385 Flakkee     211                         15 0226  1
 2 Mercier      Elien      386 Hermes Ooste197                         15 0212  1
 3 Vlieger      Anne de    382 AV'56       194                         15 0209  1
 4 Herder       Astrid den 383 AV'56       188                         15 0203  1
 5 Claes        Lotte      388 ATAC        182                         15 0197  1
 6 Bogaert      Niki       374 Waasland    180                         15 0195  1
 7 Wilde        Nadine de  384 AV'56       178                         15 0193  1
 8 Velde        Annemiek v 346 DeltaSport  168                         15 0183  1
 9 Vlieger      Charlotte  387 ATAC        166                         15 0181  1
10 Aper         Aniek      351 RKHAV       164                         15 0179  1
11 Stevens      Lot        381 Lokeren     163                         15 0178  1
12 Geertsom     Katrien v  375 Waasland    159                         15 0174  1
13 ??                      350             152                         15 0167  1
14 Wondergem    Nicole     345 Dynamica    146                         15 0161  1
15 Pluijlaar    Cirelle    359 Dynamica    143                         15 0158  1
starts 15
 
    V35   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Hul          Iasabel va 376 Waasland    184                         15 0199  1
 2 Goole        Saskia     373 AV'56       170                         15 0185  1
 3 Bruyssel     Jessica v  377 Lokeren     160                         15 0175  1
 4 Zaman        Els        378 Lokeren     158                         15 0173  1
 5 Gilst        Paola van  380 AV'56       156                         15 0171  1
 6 Thuy         Marjan     372 RKHAV       148                         15 0163  1
 7 Beule        Karin de   371 RKHAV       144                         15 0159  1
starts 7
 
    V45   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Allefs       Monique    369 RKHAV       161                         15 0176  1
 2 Balkenende   Christine  368 AV'56       154                         15 0169  1
 3 Kamps        Ilona      358 Dynamica    153                         15 0168  1
 4 Tempelaar    Ineke      356 Dynamica    151                         15 0166  1
 5 Damme        Marian van 367 RKHAV       150                         15 0165  1
 6 Debilloez    Pascale    352 Volharding B149                         15 0164  1
 7 Margadant    Edith      347 DeltaSport  147                         15 0162  1
 8 Tazelaar     Tea        357 Dynamica    145                         15 0160  1
 9 Vermeire     Lutgard    353 AC Zele     142                         15 0157  1
10 Bruijn       Marja de   366 RKHAV       141                         15 0156  1
starts 10
 
     JB   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Feijter      Job de     389 RKHAV       250                         15 0265  1
 2 Lelie        Michiel    391 RKHAV       241                         15 0256  1
 3 Kreek        Kris de    362 Scheldesport233                         15 0248  1
 4 Harinck      Gino       361 Dynamica    226                         15 0241  1
 5 Vos          Patrick de 394 AV'56       220                         15 0235  1
 6 Rop          Pieter de  354 Waasland    203                         15 0218  1
 7 D'hooghe     Robin      355 Waasland    200                         15 0215  1
 8 Thuy         Dennis     396 RKHAV       191                         15 0206  1
 9 Leeftink     Wouter     349 Dynamica    186                         15 0201  1
10 Geluk        Tijs       393 DeltaSport  176                         15 0191  1
11 Thijs        Jasper     390 RKHAV       172                         15 0187  1
12 Wondergem    Jelle      363 Dynamica    162                         15 0177  1
starts 12
 
     JC   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Vercauteren  Sander     826 ATAC        250                         15 0265  1
 2 Rop          Michel de  827 Waasland    241                         15 0256  1
 3 Assche       Sander van 823 Lokeren     233                         15 0248  1
 4 Blevi        Bavo       825 ATAC        226                         15 0241  1
 5 Colman       Thibeau    783 Waasland    220                         15 0235  1
 6 Bot          Jordi      822 AV'56       215                         15 0230  1
 7 Ridder       Rens de    789 Dynamica    211                         15 0226  1
 8 Harinck      Sergio     788 Dynamica    207                         15 0222  1
 9 Huigh        Floris     824 Wielingen   203                         15 0218  1
10 Balkenende   Bart       821 AV'56       200                         15 0215  1
11 Dierkx       Mike       787 Scheldesport197                         15 0212  1
12 Tolhoek      Ezra       830 DeltaSport  194                         15 0209  1
13 Bos          Nout v d   819 DeltaSport  191                         15 0206  1
14 Wiele        Robin van  828 Volharding S188                         15 0203  1
15 Minderhoud   Lukas      790 Dynamica    186                         15 0201  1
16 Verhofste    Thomas     829 Volharding S184                         15 0199  1
17 Heemst       Jop van    831 Flakkee     182                         15 0197  1
18 Heikoop      Jasper     818 DeltaSport  180                         15 0195  1
19 Berger       Jurriaan   820 DeltaSport  178                         15 0193  1
starts 19
 
     JD   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Leng         Paavo de   796 Dynamica    250                         15 0265  1
 2 Despeels     Michel     833 Volharding B241                         15 0256  1
 3 ChiouaLekhli Yasseen    838 Waasland    233                         15 0248  1
 4 Govaert      Arno       849 Waasland    226                         15 0241  1
 5 Vercauteren  Robbe      840 Waasland    220                         15 0235  1
 6 Damme        Teun van   837 Wielingen   215                         15 0230  1
 7 Prycker      Pieterjan  848 Waasland    211                         15 0226  1
 8 Boogaart     Bart       794 Dynamica    207                         15 0222  1
 9 Noppe        Arne       843 Volharding B203                         15 0218  1
10 Porteman     Daan       832 Volharding B200                         15 0215  1
11 Houwelingen  Paul van   798 Dynamica    197                         15 0212  1
12 Brouwers     Mart       847 RKHAV       194                         15 0209  1
13 Heijmans     Nick       834 RKHAV       191                         15 0206  1
14 Stas         Karel      839 Waasland    188                         15 0203  1
15 Vos          Frederik d 842 Volharding S186                         15 0201  1
16 Nefs         Emiel      799 Dynamica    184                         15 0199  1
17 Konings      Sylvan     792 Dynamica    182                         15 0197  1
18 Jaeger       Jori de    836 RKHAV       180                         15 0195  1
19 Schilling    Felix      774 Dynamica    178                         15 0193  1
20 Lindhout     Siem       778 DeltaSport  176                         15 0191  1
21 Block        Ward de    850 Waasland    174                         15 0189  1
22 Nieulande    Thomas van 797 Dynamica    172                         15 0187  1
23 Janse        Dennis     793 Dynamica    170                         15 0185  1
24 Kruisifkx    Thomas     795 Scheldesport168                         15 0183  1
25 Pamelen      Jochem van 846 RKHAV       166                         15 0181  1
starts 25
 
   JpA2   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Graaf        Robert de  856 AV'56       250                         15 0265  1
 2 Schets       Wouter     855 AV'56       241                         15 0256  1
 3 Tuyls        Storm      862 Waasland    233                         15 0248  1
 4 Roos         Matthijs   854 AV'56       226                         15 0241  1
 5 Colman       Mathisse   784 Waasland    220                         15 0235  1
 6 Andries      Mathijs    859 Waasland    215                         15 0230  1
 7 Jansen       Thijs      853 AV'56       211                         15 0226  1
 8 Naudts       Michiel    860 Waasland    207                         15 0222  1
 9 Cock         Cederick d 861 Waasland    203                         15 0218  1
10 Louisse      David      801 Dynamica    200                         15 0215  1
11 Uytenhouwen  Nick       851 Volharding S197                         15 0212  1
12 Zeeuw        Nathan de  800 Scheldesport194                         15 0209  1
starts 12
 
   JPA1   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Schrijver    Torben de  865 Volharding S250                         15 0265  1
 2 Hertsens     Rune       874 Waasland    241                         15 0256  1
 3 Noppe        Wouter     866 Volharding B233                         15 0248  1
 4 Rechter      Dax de     876 Waasland    226                         15 0241  1
 5 Stas         Kasper     872 Waasland    220                         15 0235  1
 6 Os           Martijn va 869 RKHAV       215                         15 0230  1
 7 Kramer       Sven       871 AV'56       211                         15 0226  1
 8 Verhaeghe    Xander     873 Waasland    207                         15 0222  1
 9 Westen       Luc van    870 AV'56       203                         15 0218  1
10 Syvertsen    Yenthe     875 Waasland    200                         15 0215  1
11 Graeffinger  Paul       868 RKHAV       197                         15 0212  1
12 Thys         Tom        864 Volharding S194                         15 0209  1
13 Vos          Olivier de 863 Volharding S191                         15 0206  1
14 Hiel         Karsten    867 RKHAV       188                         15 0203  1
starts 14
 
    JpB   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Tuyls        Indy       887 Waasland    250                         15 0265  1
 2 Andries      Xander     882 Waasland    241                         15 0256  1
 3 Velde        Lennert vd 877 Volharding S233                         15 0248  1
 4 Dikkenberg   Jesse v d  881 AV'56       226                         15 0241  1
 5 Smet         Lukas      885 Waasland    220                         15 0235  1
 6 Herwegh      Karsten    880 RKHAV       215                         15 0230  1
 7 Zeeuw        Tobias de  802 Scheldesport211                         15 0226  1
 8 Wuytack      Robin      883 Waasland    207                         15 0222  1
 9 Wisse        Thom       803 Dynamica    203                         15 0218  1
10 Bruijn       Tim de     879 RKHAV       200                         15 0215  1
11 Thierens     Ralph      884 Waasland    197                         15 0212  1
starts 11
 
    JpC   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Houwelingen  Tom van    804 Dynamica    250                         15 0265  1
 2 Goethem      Maxim van  892 RKHAV       241                         15 0256  1
 3 Velde        Tijs v d   890 Volharding B233                         15 0248  1
 4 Pauwels      Milan      894 Waasland    226                         15 0241  1
 5 Verhoeven    Alessandro 776 Volharding B220                         15 0235  1
 6 Kieffer      Jules      782 Volharding S215                         15 0230  1
 7 Bonten       Victor     893 Waasland    211                         15 0226  1
 8 Levrano      Lucca di   888 Volharding B207                         15 0222  1
 9 Hebbinckuys  Abi        895 Waasland    203                         15 0218  1
10 Mairie       Matthias   780 Dynamica    200                         15 0215  1
11 Neels        Beau       889 Volharding B197                         15 0212  1
12 Ancar        Arne       891 Volharding B194                         15 0209  1
13 Westen       Menno van  896 AV'56       191                         15 0206  1
starts 13
 
     MB   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Eyck         Sofie van  899 ATAC        250                         15 0265  1
 2 Keulenaer    Tina de    900 ACW         241                         15 0256  1
 3 Vanderbulcke Sarah      901 Waasland    233                         15 0248  1
 4 Audenaert    Kendra     898 Lokeren     226                         15 0241  1
 5 Damme        Julie van  903 RKHAV       220                         15 0235  1
 6 Mourik       Emma van   897 AV'56       215                         15 0230  1
 7 Dorsselaer   Romy van   902 RKHAV       211                         15 0226  1
starts 7
 
     MC   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Speelman     Femke      924 ATAC        250                         15 0265  1
 2 Jones        Waeoby     808 Scheldesport241                         15 0256  1
 3 Lenaerts     Lorane     923 ATAC        233                         15 0248  1
 4 Coster       Elke de    907 Lokeren     226                         15 0241  1
 5 Raemdonck    Elise van  920 Lokeren     220                         15 0235  1
 6 Kreek        Maaike de  807 Scheldesport215                         15 0230  1
 7 Sies         Leannah    921 Flakkee     211                         15 0226  1
 8 Dirkzwager   Ilse       919 DeltaSport  207                         15 0222  1
 9 Kemseke      Jodie van  910 Volharding S203                         15 0218  1
10 Waard        Annemarie  917 DeltaSport  200                         15 0215  1
11 Torbijn      Willemijn  805 Scheldesport197                         15 0212  1
12 Lodder       Judith     922 Flakkee     194                         15 0209  1
13 Slabbekoorn  Femke      906 AV'56       191                         15 0206  1
14 Ferket       Eva        914 RKHAV       188                         15 0203  1
15 Levecke      Luana      916 Hermes Ooste186                         15 0201  1
16 Bruijn       Anouk de   915 RKHAV       184                         15 0199  1
17 Thuy         Margot     913 RKHAV       182                         15 0197  1
18 Porteman     Sam        909 ZWAT        180                         15 0195  1
19 Francke      Suzie      918 DeltaSport  178                         15 0193  1
starts 19
 
     MD   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Stevens      Nanouk     931 Waasland    250                         15 0265  1
 2 Zeeuw        Mirthe de  809 Scheldesport241                         15 0256  1
 3 Thyssen      Lisse      938 Volharding S233                         15 0248  1
 4 Cerpentier   Femke      927 Volharding S226                         15 0241  1
 5 ChiouaLekhli Moena      944 Waasland    220                         15 0235  1
 6 Caeldries    Christine  946 Waasland    215                         15 0230  1
 7 Graaf        Brigitte d 930 AV'56       211                         15 0226  1
 8 Dekker       Nicole     929 DeltaSport  207                         15 0222  1
 9 Heikoop      Iris       942 DeltaSport  203                         15 0218  1
10 Loir         Celine     933 Waasland    200                         15 0215  1
11 Brusseel     Rune       773 Volharding B197                         15 0212  1
12 Lange        Nikita de  810 Dynamica    194                         15 0209  1
13 Fertache     Rana       945 Waasland    191                         15 0206  1
14 Beelen       Tine       781 Volharding S188                         15 0203  1
15 Burm         Antje      932 Waasland    186                         15 0201  1
16 Daalen       Evy van    943 AV'56       184                         15 0199  1
17 Waard        Eveline de 928 DeltaSport  182                         15 0197  1
18 Houtzager    Naomi      925 Zierikzee   180                         15 0195  1
19 Noppe        Leonie     940 Volharding B178                         15 0193  1
20 Wisse        Maria      811 Dynamica    176                         15 0191  1
21 Lokeren      Cloe van   779 AVLO        174                         15 0189  1
22 Naudts       Anke       934 Volharding S172                         15 0187  1
23 Cornu        Yara       936 Volharding S170                         15 0185  1
24 Renders      Hannelore  935 Volharding S168                         15 0183  1
25 Verwilligen  Aline      926 Volharding S166                         15 0181  1
26 Dieleman     Fleur      775 Schoondijk  164                         15 0179  1
27 Niemantsverd Amy        785 RKHAV       163                         15 0178  1
28 Dhanis       Stephanie  941 RKHAV       162                         15 0177  1
starts 28
 
   MpA2   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Klinken      Anique van 954 DeltaSport  250                         15 0265  1
 2 Meese        Paulien    960 Waasland    241                         15 0256  1
 3 Putten       Shelby van 956 AV'56       233                         15 0248  1
 4 Buys         Thalia     947 Volharding S226                         15 0241  1
 5 Geldof       Jasmijn    813 Dynamica    220                         15 0235  1
 6 Bruijn       Amber de   950 RKHAV       215                         15 0230  1
 7 Smet         Emma       959 Waasland    211                         15 0226  1
 8 Stas         Marie      958 Waasland    207                         15 0222  1
 9 Coq          Louise le  957 Wielingen   203                         15 0218  1
10 Maes         Anouk      953 RKHAV       200                         15 0215  1
11 Smits        Veerle     955 AV'56       197                         15 0212  1
12 Lelie        Fien       948 RKHAV       194                         15 0209  1
13 Bun          Parel      814 Dynamica    191                         15 0206  1
14 Hemelaar     Maaike     952 RKHAV       188                         15 0203  1
15 Mairie       Alice      812 Dynamica    186                         15 0201  1
16 Weyenberg    Cobie      949 RKHAV       184                         15 0199  1
17 Hiel         Silke      951 RKHAV       182                         15 0197  1
starts 17
 
   MpA1   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Houtzager    Ruchama    968 DeltaSport  250                         15 0265  1
 2 Block        Veerel de  974 Waasland    241                         15 0256  1
 3 Hoyweghe     Sara van   962 Volharding S233                         15 0248  1
 4 Daalen       Tamar van  971 AV'56       226                         15 0241  1
 5 Dieleman     Romy       973 Wielingen   220                         15 0235  1
 6 Fertoute     Elaine     970 DeltaSport  215                         15 0230  1
 7 Exter        Eva den    965 RKHAV       211                         15 0226  1
 8 Noppe        Louise     963 Volharding B207                         15 0222  1
 9 Acker        Emma van   966 RKHAV       203                         15 0218  1
10 Stevels      Marit      815 Dynamica    200                         15 0215  1
11 Malfliet     Line       964 Volharding B197                         15 0212  1
12 Damme        Iza van    972 Wielingen   194                         15 0209  1
13 Goudswaard   Ilse       969 DeltaSport  191                         15 0206  1
14 Kaagman      Rosanne    777 Dynamica    188                         15 0203  1
15 Brande       Sanne v d  786 RKHAV       186                         15 0201  1
16 Steijaart    Fenna      967 RKHAV       184                         15 0199  1
starts 16
 
    MpB   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Jonghe       Limme de   977 Volharding S250                         15 0265  1
 2 Verleysen    Caitlin    985 Waasland    241                         15 0256  1
 3 Rooms        Ara        986 Waasland    233                         15 0248  1
 4 Eetvelt      Katja van  980 RKHAV       226                         15 0241  1
 5 Schets       Tessa      982 AV'56       220                         15 0235  1
 6 Coppieters   Jenna      981 RKHAV       215                         15 0230  1
 7 Roelandt     Ine        983 Waasland    211                         15 0226  1
 8 Mullem       Laura van  978 Volharding B207                         15 0222  1
 9 Emmaneel     Femke      976 Volharding S203                         15 0218  1
starts 9
 
    MpC   H4A-crosscompetitie              Moe Eld Fin Del Ink Pal Kus bon tot  w
 1 Graaf        Amy de     994 AV'56       250                         15 0265  1
 2 Fertoute     Lilian     993 DeltaSport  241                         15 0256  1
 3 Vermeulen    Nele       995 Waasland    233                         15 0248  1
 4 Herremans    Helena     992 Volharding B226                         15 0241  1
 5 Loir         Elise      997 Waasland    220                         15 0235  1
 6 Thys         Sofie      987 Volharding S215                         15 0230  1
 7 Maere        Julie de   990 Volharding B211                         15 0226  1
 8 Bruers       Kiara      989 Volharding B207                         15 0222  1
 9 Heynderickx  Hayley     991 Volharding B203                         15 0218  1
10 Tuyls        Zowie      996 Waasland    200                         15 0215  1
11 Keijmel      Myrthe     772 Scheldesport197                         15 0212  1
12 Vriesacker   Lena       988 Volharding B194                         15 0209  1
13 Dikkenberg   Inke v d   999 AV'56       191                         15 0206  1
14 Kramer       Mila       998 AV'56       188                         15 0203  1
starts 14
   totaal  345 starts
Reacties o.v.v. startnummer binnen een week naar aeromad@zeelandnet.nl
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
01-11-2014 29e MoerschanscrossHulstRKHAV2386
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopschoenen Kopen..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
19-11: Ronde Venen Marathon Abcoude (2)
marath Nicolette Malcorps (PR)3.38.27  Vse
marath Arjan Kranenburg (PR 3.19.06)3.38.27  Mse
19-11: 34e Zevenheuvelenloop Nijmegen (71)
18-11: Juul Van De Walleloop Kieldrecht (149)
12-11: Marathon Tenerife (7)
05-11: 21e Berenloop Terschelling (5)
05-11: Herbstlauf Bottrop (2)
05-11: Marathon Porto (3)
29-10: 12e Drechtstadloop Dordrecht (10)
29-10: 35e Marathon Brabant Etten-Leur (76)
28-10: Marathon van Gent (8)
22-10: 10 van AVR Rucphen (6)
21-10: Typhoonloop Gorinchem (1)
15-10: 42e Amsterdam Marathon (11)
15-10: Linker Oevert 1/2 marathon Antwerpen (12)
08-10: 34e Marathon Eindhoven (11)
08-10: 31e 4 Mijl van Groningen (1)
08-10: Rondje Seppe Bosschenhoofd (5)
01-10: 32e Singelloop Breda (40)
01-10: Singelloop Utrecht (5)
24-09: Berlin marathon Berlijn (2)
Atletiek Zeeland © 2017