maandag 18 juni 2018 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculator eindtijd | Nieuws | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
13-06: De levensduur van hardloopwedstrijden
08-06: De laatste Lepraloop!
28-05: Organiseren met de nieuwe privacywet
27-05: Erwin Adan en Anjolie Engels sterksten in Halve van Renesse
18-05: Hardlopen in de Zeeuwse media
30-04: Hardloopadviezen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
wo 20-06: Avondbaanwedstrijd Vlissingen
do 21-06: 19e Molenloop Stellendam
za 23-06: Zeeuwse kampioenschappen Oostburg
zo 24-06: Grote Prijs Lokeren
zo 24-06: 35e Halve Marathon Roosendaal
zo 01-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem
di 03-07: 1e Zomerloop IJzendijke
wo 04-07: 29e Stratenloop Zoutelande
di 10-07: 2e Zomerloop Cadzand-Bad
wo 11-07: 8e Sportvissersloop Yerseke
vr 13-07: Track Meeting Utrecht
za 14-07: Guldensporenmeeting Kortrijk
di 17-07: 3e Zomerloop Retranchement
wo 18-07: 39e Stratenloop Westkapelle
Recente uitslagen meer uitslagen
vr 15-06: 10e Lepraloop Oostkapelle
vr 08-06: 10e Griffioenloop Middelburg (149)
za 02-06: Ladiesrun Goes
vr 01-06: 3e Gaperloop Gapinge (199)
wo 30-05: Hoek Run (45)
zo 27-05: 8e Halve van Renesse (442)
vr 25-05: 7e Schellachloop Middelburg (175)
vr 18-05: 18e Stadsloop Middelburg (399)
za 12-05: 22e Meidoornloop Nisse (325)
wo 09-05: 10e Stadsloop Biervliet (135)
zo 06-05: Worstel en kom boven loop Wolphaartsdijk (47)
za 05-05: Vrijgezellenloop Vlissingen (30)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
29e Moerschanscross
Hulst, zaterdag 1 november 2014 - Organisatie: RKHAV
8.6 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Erwin HarmesDynamica27.37Mse   18.684  3:13
2  Olivier van HoeyACW28.10Mse   18.320  3:17
3  Ruben van PraetAVLO28.18Mse   18.233  3:17
4  Kevin BonnaerensAVLO28.39Mse   18.010  3:20
5  Martijn de KokDynamica29.03Mse   17.762  3:23
6  Pieter-Jan DebosscherAVLO29.11Mse   17.681  3:24
7  Cederic PiessensAVLO29.12Mse   17.671  3:24
8  Ruben MartensACW29.40Mse   17.393  3:27
9  Erwin AdanDynamica29.55Mse   17.248  3:29
10  Tom FoubertACW30.03M35   17.171  3:30
11  Job de FeijterRKHAV30.26JoA   16.955  3:32
12  Eric WolfertFlakkee30.46Mse   16.771  3:35
13  David SchrierDynamica31.00Mse   16.645  3:36
14  Maarten HarthoornKapelle-Biezelinge31.14M35   16.521  3:38
15  Ralph WiessnerDynamica31.30M35   16.381  3:40
16  Edwin de la RuelleRKHAV31.42M45   16.278  3:41
17  Erik CapponWielingen32.02M45   16.108  3:43
18  Ruud HoosemansDynamica32.18Mse   15.975  3:45
19  Luuk BalkenendeAV'5632.27Mse   15.901  3:46
20  Benny ThuyRKHAV32.38M45   15.812  3:48
21  Robbert MeeuwseAV'5632.46Mse   15.748  3:49
22  Liam MeyRKHAV32.49Mse   15.724  3:49
23  Michael de HamerScheldesport32.51M35   15.708  3:49
24  Edwin de JaegerRKHAV33.06M40   15.589  3:51
25  Frederic Cappaert?33.09Mse   15.566  3:51
26  Crum van der LindenDynamica33.11Mse   15.550  3:52
27  Wilko de VosAV'5633.15M50   15.519  3:52
28  Arjo VerhageDynamica33.25M45   15.441  3:53
29  David GovaertACW33.36M35   15.357  3:54
30  Joris ZamanRKHAV33.39M35   15.334  3:55
31  Edwin van AlphenDynamica33.42M40   15.312  3:55
32  Peter SlitsWielingen33.55M45   15.214  3:57
33  Peter BalkenendeAV'5634.09M45   15.110  3:58
34  Edward de LengDynamica34.26M50   14.985  4:00
35  Vincent BloemPallas'9334.37Mse   14.906  4:02
36  Dennis ThuyRKHAV34.44JoA   14.856  4:02
37  Frank van den BrandenRKHAV34.57M55   14.764  4:04
38  Sven VermeulenVlissingen35.02Mse   14.729  4:04
39  Andres de WitteScheldesport35.14M35   14.645  4:06
40  Martin PruijsersDynamica35.19M45   14.611  4:06
41  Michel AlbertijnACW35.34M35   14.508  4:08
42  Johan KarelseHeinkenszand36.00M40   14.333  4:11
43  Lotte ClaesATAC36.05Vse   14.300  4:12
44  Pieter StasSint-Niklaas36.14M35   14.241  4:13
45  Dennis FlorussenScheldesport36.20M35   14.202  4:13
46  Jessica van BruysselAVLO36.23V35   14.182  4:14
47  Dirk de LochtACW36.53M45   13.990  4:17
48  Endy SlockScheldesport36.57M35   13.965  4:18
49  Alwin de ZeeuwScheldesport37.01M40   13.940  4:18
50  Marcel de LangeMiddelburg37.07M40   13.902  4:19
51  Stefaan de MayerWTT37.16Mse   13.846  4:20
52  Peter DekkerDynamica37.18M40   13.834  4:20
53  Albert PlatteeuwScheldesport37.20M45   13.821  4:20
54  Piet van MourikDelta Sport37.27M50   13.778  4:21
55  Kris de KreekScheldesport37.37JoA   13.717  4:22
56  Jaap van der VeenScheldesport37.47M45   13.657  4:24
57  Cor de RidderDynamica38.14M40   13.496  4:27
58  Franklin van AnrooijAV'5638.18JoA   13.473  4:27
59  Joop LasseurDelta Sport38.22M70   13.449  4:28
60  Jos MeeuwseDynamica38.28M50   13.414  4:28
61  Berry SimonseAV'5638.31M40   13.397  4:29
62  Marcel SommeijerOost-Souburg38.39M35   13.351  4:30
63  Lot StevensAVLO38.43Vse   13.328  4:30
64  Wim de JongeAV'5638.52M65   13.276  4:31
65  Ronald MoerlandDelta Sport38.59M45   13.236  4:32
66  Danny HaevereACW39.02M45   13.219  4:32
67  Ron DellebekeDynamica39.04M55   13.208  4:33
68  Patrick van RemortelRKHAV39.10M50   13.174  4:33
69  Jo HeebinckhuysSint-Niklaas39.23M45   13.102  4:35
70  Paola van GilstAV'5639.26V40   13.085  4:35
71  Michel VelkersAV'5639.28M40   13.074  4:35
72  Jan van HoeveWielingen39.31M65   13.058  4:36
73  Walther MurreScheldesport39.33M45   13.047  4:36
74  Pieter VisserWielingen39.40M55   13.008  4:37
75  Gerrit SpaansGoes39.43M55   12.992  4:37
76  Hans GeusAV'5639.47M50   12.970  4:38
77  Nick PaulusseDynamica39.51M40   12.949  4:38
78  Hans BurmSint-Pauwels40.00M45   12.900  4:39
79  Yves de BlockHulst40.03Mse   12.884  4:39
80  Jacques ZamanScheldesport40.26M50   12.762  4:42
81  Douwe WortmanAxel40.30M45   12.741  4:43
82  Ben SchlarmannSint Jansteen40.32M45   12.730  4:43
83  Wim TempelaarDynamica40.41M60   12.683  4:44
84  Helmut MeeseACW40.42M45   12.678  4:44
85  Gino DhanisSint Jansteen40.45M45   12.663  4:44
86  Ingrid IJsbeaertHulst40.47V45   12.652  4:45
87  Maurice SteketeeMiddelburg40.50Mse   12.637  4:45
88  John GuequierreDynamica41.10M60   12.534  4:47
89  Saskia GooleAV'5641.27V40   12.449  4:49
90  Leo de RijkeDynamica41.50M45   12.335  4:52
91  Aswin KoningsDynamica41.54M45   12.315  4:52
92  Henk LousDynamica42.54M55   12.028  4:59
93  Piet BeijerDynamica43.23M65   11.894  5:03
94  Stefan van DammeScheldesport44.03Mse   11.714  5:07
95  Bill StegersVlissingen44.18M45   11.648  5:09
96  Jannie de VriesDynamica44.21V55   11.635  5:09
97  Anneke HarthoornKapelle-Biezelinge44.28V35   11.604  5:10
98  Yanick PiessensWaasmunster44.41Mse   11.548  5:12
99  Jos van GrembergheKoewacht44.46M55   11.526  5:12
100  Johan BrouwersOssenisse44.59M45   11.471  5:14
101  Ester de Zwart?45.09V35   11.429  5:15
102  Inge Baart?45.31V35   11.337  5:18
103  Paulette de KrakerDynamica46.35Vse   11.077  5:25
104  Regina VerhageDynamica48.01V50   10.746  5:35
105  Ineke TempelaarDynamica48.25V55   10.657  5:38
106  Anniek de RijckSint Jansteen49.08V45   10.502  5:43
107  John UitterhoeveGoes51.13Mse   10.075  5:57
108  Stephanie VermeulenVlissingen51.15Vse   10.068  5:58
109  Marielle SimonseAV'5651.54V40   9.942  6:02
110  Luc van Bunder?53.14M45   9.693  6:11
111  Lenie van KlevenVlissingen53.48V55   9.591  6:15
Mannen: 90 (81.08%) => M35=12 - M40=10 - M45=24 - M50=7 - M55=6 - M60=2 - M65=3 - M70=1 - Mse=25
Vrouwen: 17 (15.32%) => V35=4 - V40=3 - V45=2 - V50=1 - V55=3 - Vse=4
Jongens: 4 (3.6%) => JoA=4
2.53 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/km
1  Sebastiaan HeikoopDelta Sport9.13M40   16.470  3:39
2  Niki BogaertACW9.42Vse   15.649  3:50
3  Elise van RaemdonckAVLO9.46MeB   15.543  3:52
4  Maaike de KreekScheldesport10.00MeB   15.180  3:57
5  Amber BoutensScheldesport10.08MeB   14.980  4:00
6  Isabel van HulACW10.10Vse   14.931  4:01
7  Katrien van GeertsomACW10.13Vse   14.858  4:02
8  Shirley KerkhoveScheldesport10.20Vse   14.690  4:05
9  Judith LodderFlakkee10.54MeB   13.927  4:18
10  Jimmy Maine?11.06Mse   13.676  4:23
11  Stefan de BlockRKHAV11.08M40   13.635  4:24
12  Annemarie WaardDelta Sport11.11MeB   13.574  4:25
13  Arjen LuteijnWielingen11.14Mse   13.513  4:26
14  Fieke de BrouwerRKHAV11.18Vse   13.434  4:28
15  Evelien van HeckACW11.25Vse   13.296  4:31
16  Ronald RasenbergScheldesport11.39M45   13.030  4:36
17  Margot ThuyRKHAV11.42MeB   12.974  4:37
18  Sanne van MourikDelta Sport11.44Vse   12.938  4:38
19  Wendy VermeulenKwadendamme11.54Vse   12.756  4:42
20  Julie van DammeRKHAV11.57Vse   12.703  4:43
21  Leonie van KlinkenNieuwerkerk12.10Vse   12.477  4:49
22  Romy van DorsselaerRKHAV12.23Vse   12.258  4:54
23  Tim Koole?12.30Mse   12.144  4:56
24  Esther van SluijsAV'5612.47V40   11.875  5:03
25  Caroline van OverloopHulst13.11Vse   11.515  5:13
26  George SchanckWielingen13.37Mse   11.148  5:23
27  Angelique HarinckDynamica13.40V45   11.107  5:24
28  Karin AalstersHulst14.56Vse   10.165  5:54
29  Nienke CrabbeHulst14.58Vse   10.143  5:55
30  Yolanda KievitsZierikzee17.20Vse   8.758  6:51
Vrouwen: 17 (56.67%) => V40=1 - V45=1 - Vse=15

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers in eerdere jaren

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#
2014Sebastiaan Heikoop09:13Elise van Raemdonck09:46Maaike de Kreek10:00Niki Bogaert09:4230
2013Job de Brouwer08:03Luuk Balkenende08:11Erwin Adan08:18Valerie van de Bogaert09:1956


Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.196 seconden nodig om deze lijst met 141 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven

Meisjes A96/97  4500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Mourik       Emma van   96 0841 Delta Sport  0:24:05
 
Jongens B98/99  4500m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Assche       Sander van 98 0853 AVLO         0:18:24
002 Ridder       Rens de    99 0855 Dynamica     0:18:28
003 Puyvelde     Stef van   98 0852 AVLO         0:18:37
004 Balkenende   Bart       98 0856 AV'56        0:19:18
005 Harinck      Sergio     99 0851 Dynamica     0:19:31
006 Puyvelde     Ben van    99 0850 AVLO         0:20:07
007 Wege         Ivar v d   99 0857 Scheldesport 0:22:48
008 Claes        Jelle      98 0858 WTT2000      0:24:42Jongens C00/01  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Petersen     Bereket    01 0813 AV'56        0:07:15
002 Eetvelde     Robin      00 0804 AVLO         0:07:23
003 Petersen     Bezuayehu  96 0814 AV'56        0:07:31
004 Eetvelde     Ruben      00 0803 AVLO         0:07:34
005 Leng         Paavo de   01 0811 Dynamica     0:07:40
006 Walle        Jasper van 01 0802 AVLO         0:07:49
007 Stas         Karel      00 0819 ACW          0:08:06
008 Nefs         Emiel      01 0809 Dynamica     0:08:28
009 Vos          Wannes de  01 0818 AVLO         0:08:30
010 Kruisifikx   Thomas     01 0817 Scheldesport 0:08:37
011 Damme        Teun van   00 0806 Wielingen    0:08:40
012 Putten       Axl van    00 0801 AV'56        0:09:11
013 Heijmans     Nick       00 0820              0:09:17
014 Jaeger       Jori de    00 0816 RKHAV        0:09:19
015 Louter       Ruudd      00 0821 RKHAV        0:09:21
016 Konings      Sylvan     00 0807 Dynamica     0:09:26
017 Lindhout     Siem       00 0812 Delta Sport  0:09:30
018 Nieulande    Thomas van 01 0808 Dynamica     0:09:51
019 Schillings   Felix      01 0810 Dynamica     0:10:33
020 Wal          Matthias v 01 0815 ACW          0:14:49
 
Meisjes C00/01  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Thyssen      Lisse      01 0721 AVLO         0:08:28
002 Zeeuw        Mirthe de  00 0730 Scheldesport 0:08:40
003 Heikoop      Iris       01 0729 Delta Sport  0:08:53
004 Heynderickx  Emilie     00 0722 AVLO         0:09:02
005 Lange        Nikita de  01 0726 Dynamica     0:09:53
006 Dieren       Judith van 00 0723 Flakkee      0:10:05
007 Dhanis       Stephanie  01 0725 RKHAV        0:11:14
008 Moerland     Miquette   01 0728 Delta Sport  0:11:33
009 Niemanstverd Amy        01 0724 RKHAV        0:11:53
 
Jongens D02/03  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Robert de  02 0766 AV'56        0:07:36
002 Schets       Wouter     02 0760 AV'56        0:08:00
003 Roos         Matthijs   02 0767 AV'56        0:08:12
004 Cleemput     Dries      02 0761 RKHAV        0:08:21
005 Maat         Ralph de   03 0774 Scheldesport 0:08:23
006 Tuyls        Storm      02 0753 ACW          0:08:25
007 Ost          Jasper     03 0779 ACW          0:08:32
008 Paep         Lennert de 03 0751 ACW          0:08:35
009 Naudts       Michiel    02 0755 ACW          0:08:48
010 Andries      Mathijs    02 0754 ACW          0:08:54
011 Anceaux      Daniel     03 0775 Scheldesport 0:09:24
012 Cock         Cederic de 02 0756 ACW          0:09:33
013 Os           Martiijn v 03 0764 RKHAV        0:09:36
014 Karelse      Ryan       03 0758 AV'56        0:09:44
015 Wieles       Chris      03 0776 Scheldesport 0:10:01
016 Kramer       Sven       03 0757 AV'56        0:10:04
017 Martens      Bernd      03 0778 ACW          0:10:17
018 Zeeuw        Nathan de  02 0768 Scheldesport 0:10:31
019 Hofland      David      02 0780 Wielingen    0:10:37
020 Vierbergen   Mats       03 0763 RKHAV        0:10:47
021 Bakker       Jordi      02 0777 Scheldesport 0:10:50
022 Dobbelaar    Jonathan   03 0773 Scheldesport 0:10:57
023 Peijl        Youp v d   03 0770 Scheldesport 0:10:59
024 Beer         Coen de    02 0765 Dynamica     0:11:02
025 Hiel         Karsten    03 0762 RKHAV        0:11:38
026 Schuit       Rens       93 0772 Scheldesport 0:11:43
027 SenzZuazabal Damian     03 0771 Scheldesport 0:12:02
028 Santen       Luca van   03 0769 Scheldesport 0:12:05
 
Meisjes D02/03  2000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Meese        Paulien    02 0677 ACW          0:08:31
002 Houtzager    Ruchama    03 0692 Delta Sport  0:08:37
003 Smits        Veerle     02 0695 AV'56        0:08:47
004 Klinken      Anique van 02 0691 Delta Sport  0:08:51
005 Vekemans     Lara       02 0675 ACW          0:08:56
006 Coq          Louise le  02 0680 Wielingen    0:08:58
007 Smet         Emma       02 0676 ACW          0:09:00
008 Geldof       Jasmijn    02 0690 Dynamica     0:09:05
009 Putten       Shelby van 02 0671 AV'56        0:09:08
010 Laureys      Fien       03 0673 ACW          0:09:11
011 Laere        Annelore v 02 0678 ACW          0:09:14
012 Wauwe        Kato de    02 0674 ACW          0:09:16
013 Pellaers     Maud       02 0696 AV'56        0:09:19
014 Siebons      Marleen    02 0687 Dynamica     0:09:21
015 Exter        Eva den    03 0685 RKHAV        0:09:25
016 Dieleman     Romy       03 0681 Wielingen    0:09:30
017 Acker        Emma van   03 0684 RKHAV        0:09:33
018 Sommeyer     Lynn       02 0689 Dynamica     0:09:38
019 Hemelaar     Maaike     02 0683 RKHAV        0:09:42
020 Bun          Parel      02 0688 Dynamica     0:09:51
021 Daalen       Tamar van  03 0679 AV'56        0:09:56
022 Block        Veerle de  03 0672 ACW          0:09:59
023 Goudswaard   Ilse       03 0693 Delta Sport  0:10:02
024 Bauwens      Kato       03 0699 ACW          0:10:09
025 Brande       Sanne v d  03 0686 RKHAV        0:10:12
026 Stas         Maaike     02 0700 ACW          0:10:15
027 Wal          Lara v d   02 0697 ACW          0:11:29
028 Hoop         Rashmila   02 0682 RKHAV        0:12:08
029 Wal          Nina v d   03 0698 ACW          0:12:31
 
Jongens pA2 04  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Dikkenberg   Jesse v d  04 0641 AV'56        0:04:07
002 Anne         Lars       04 0635 ACW          0:04:13
003 Tuyls        Indy       04 0632 ACW          0:04:17
004 Verschueren  Cederic    04 0648 ACW          0:04:25
005 Smet         Lukas      04 0634 ACW          0:04:27
006 Wauwe        Rune van   04 0637 ACW          0:04:29
007 Noordijk     Bryan      04 0646 Scheldesport 0:04:36
008 Harthoorn    Lukas      04 0631 AV'56        0:04:45
009 Bruijn       Tim de     04 0639 RKHAV        0:04:56
010 Vreken       Stijn v d  04 0636 ACW          0:04:59
011 Thierens     Ralph      04 0633 ACW          0:05:03
012 Zeeuw        Tobias de  04 0647 Scheldesport 0:05:08
013 Herwegh      Karsten    04 0638 RKHAV        0:05:11
014 Simonse      Jesper     04 0642 Goes         0:05:41
 
Jongens pA1 05  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Houwelingen  Tom van    05 0594 Dynamica     0:04:09
002 Goethem      Maxim van  05 0640 RKHAV        0:04:19
003 Rooms        Jentho     05 0591 ACW          0:04:21
004 Pauwels      Milan      05 0592 ACW          0:04:23
005 Bonten       Victor     05 0593 ACW          0:04:35
006 Arens        Firn       05 0604 AV'56        0:04:38
007 Koole        Sylvain    05 0602              0:04:41
008 Vos          Seppe de   05 0603 ACLO         0:04:42
009 Schuit       Daan       05 0598 Scheldesport 0:04:47
010 Zuidhof      Chris      05 0596 Dynamica     0:04:49
011 Vergouwen    Kai        05 0601 ACW          0:04:52
012 Zuidhof      Noel       05 0595 Dynamica     0:04:54
013 Hamer        Jelte den  05 0599 Scheldesport 0:05:00
014 Wedage       Bjorn      05 0597 Scheldesport 0:05:05
 
Meisjes pA2 04  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Jonghe       Limme de   04 0572 Volharding S 0:04:12
002 Haar         Dana ter   04 0565 Dynamica     0:04:21
003 Verleysen    Caitlin    04 0561 ACW          0:04:26
004 Schets       Tessa      04 0563 AV'56        0:04:28
005 Rooms        Ara        04 0570 ACW          0:04:31
006 Everaert     Ellen      04 0569 ACW          0:04:41
007 Coppieters   Jenna      04 0564 RKHAV        0:04:54
008 Verschuren   Suzanne    04 0568 Scheldesport 0:05:20
009 Kraker       Pascalle d 04 0571 Dynamica     0:05:22
010 Widt         Daphne de  04 0566 Delta Sport  0:05:31
011 Dijkens      Luna       04 0562 RKHAV        0:06:27
012 Kievits      Eva        04 0567 Delta Sport  0:06:29
 
Meisjes pA1 05  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Graaf        Amy de     05 0544 AV'56        0:04:15
002 Lorier       Lisanne    05 0542 Dynamica     0:04:23
003 Vermeulen    Nele       05 0538 ACW          0:04:34
004 Keymel       Myrthe     05 0545 Scheldesport 0:04:49
005 Saegher      Steffi de  05 0600 ACW          0:04:51
006 Caluwe       Febe de    05 0540 ACW          0:05:07
007 Geboes       Kaat       05 0541 ACW          0:05:24
008 Tuyls        Zowie      05 0537 ACW          0:05:27
009 Sluijs       Femke van  05 0536 AV'56        0:05:40
010 Pellaers     Fenne      05 0543 AV'56        0:05:49
 
Jongens pB  06  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Habbinckuys  Abi        06 0501 ACW          0:04:12
002 Maat         Fabian de  06 0515 Scheldesport 0:04:18
003 Cloodt       Niels v d  06 0505 Volharding B 0:04:29
004 Anne         Sven       06 0504 ACW          0:04:31
005 Faas         Milan      06 0514 Scheldesport 0:04:35
006 Koopman      Kasper     06 0509 Dynamica     0:04:38
007 Verstraeten  Ole        06 0502 ACW          0:04:41
008 Steenblok    Koen       06 0507 AV'56        0:04:44
009 Marin        Vince      06 0506 Volharding B 0:04:49
010 Pijnen       Benjamin   06 0512 Scheldesport 0:04:52
011 Verschuren   Niels      06 0511 Scheldesport 0:04:55
012 Koole        Stijn      06 0510 Dynamica     0:04:57
013 Stremersch   Stan       06 0516 ACW          0:05:05
014 Locht        Zjef de    06 0503 ACW          0:05:14
015 Faas         Ravy       06 0513 Scheldesport 0:06:05
016 Groenendijk  Pepijn     06 0508 RKHAV        0:06:17
 
Jongens pC  07  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Pauwels      Lars       7  0461 ACW          0:04:59
002 Engels       Ivar       07 0469 Dynamica     0:05:01
003 Bonten       Jasper     07 0465 ACW          0:05:03
004 Kouijzer     Ben        07 0466 RKHAV        0:05:16
005 Zandstra     Lucas      07 0472 Scheldesport 0:05:27
006 Keijmel      Ruben      07 0473 Scheldesport 0:05:32
007 Wieles       Viktor     07 0475 Scheldesport 0:05:44
008 Raemdonck    Basil van  07 0462 ACW          0:05:46
009 Grave        Diablo de  07 0468 RKHAV        0:05:50
010 Matthijs     Jarne      00 0413 RKHAV        0:05:56
011 Schelfhout   Lars       07 0467 RKHAV        0:06:07
012 Wal          Arne v d   07 0474 ACW          0:06:10
013 Koppejan     Jesse      07 0470 Dynamica     0:06:23
014 Suy          Daan       07 0464 ACW          0:08:24
 
Meisjes pB  06  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Poucke       Fran van   06 0437 ACW          0:04:17
002 Dejonghe     Helena     06 0438 ACW          0:04:20
003 Loir         Elise      06 0436 ACW          0:04:34
004 Kraker       Yasmine    06 0444 Dynamica     0:04:36
005 Karelse      Yara       06 0442 AV'56        0:04:39
006 Dikkenberg   Inke v d   06 0448 AV'56        0:05:00
007 Luijk        Zoe van    06 0441 AV'56        0:05:07
008 Exter        Ann den    06 0443 RKHAV        0:05:14
009 Simonse      Marit      06 0440 AV'56        0:05:24
010 Daalen       Lois van   06 0446 AV'56        0:05:45
011 Lansbergen   Maud       06 0447 AV'56        0:05:47
012 Laere        Lieke van  06 0879 RKHAV        0:05:50
013 Kramer       Mila       06 0439 AV'56        0:05:56
014 Kievits      Emma       06 0445 Delta Sport  0:06:50
 
Meisjes pC  07  1000m
    naam                   geb stn club          tijd
001 Harthoorn    Marise     07 0401 Kapelle      0:05:04
002 Hollebosch   Noa        07 0414 Volharding S 0:05:09
003 Zerbib       Chloe      07 0406 Dynamica     0:05:18
004 Hamer        Benthe den 07 0411 Scheldesport 0:05:23
005 Arens        Negan      07 0417 AV'56        0:05:39
006 Bouman       Lobke      07 0405 RKHAV        0:05:41
007 Crombeen     Evita      07 0403 RKHAV        0:05:44
008 Goudswaard   Lieke      07 0408 Delta Sport  0:05:52
009 Pijnen       Valerie    08 0412 Scheldesport 0:05:58
010 Peeters      Demi       07 0410 Scheldesport 0:06:00
011 Franken      Floor      07 0415 RKHAV        0:06:03
012 Luijk        Tess van   07 0404 AV'56        0:06:19
013 Verlinde     Neline     07 0409 Scheldesport 0:06:25
014 Eck          Fleur van  07 0402 RKHAV        0:06:28
015 Maene        Kato       07 0416              0:06:33
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
04-11-2017 32e MoerschanscrossHulstRKHAV0
05-11-2016 31e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
07-11-2015 30e MoerschanscrossHulstRKHAV1907
02-11-2013 28e MoerschanscrossHulstRKHAV3244
03-11-2012 27e MoerschanscrossHulstRKHAV2390
05-11-2011 26e MoerschanscrossHulstRKHAV2065
06-11-2010 25e MoerschanscrossHulstRKHAV2180
07-11-2009 24e MoerschanscrossHulstRKHAV1642
01-11-2008 23e MoerschanscrossHulstRKHAV983
03-11-2007 22e MoerschanscrossHulstRKHAV1488
04-11-2006 21e MoerschanscrossHulstRKHAV1249
05-11-2005 20e MoerschanscrossHulstRKHAV912
13-11-2004 19e MoerschanscrossHulstRKHAV878
08-11-2003 18e MoerschanscrossHulstRKHAV815
09-11-2002 17e MoerschanscrossHulstRKHAV1083
10-11-2001 16e MoerschanscrossHulstRKHAV854
11-11-2000 15e MoerschanscrossHulstRKHAV805
13-11-1999 14e MoerschanscrossHulstRKHAV916
14-11-1998 13e MoerschanscrossHulstRKHAV752
08-11-1997 12e MoerschanscrossHulstRKHAV721

 
Laatste reactie:
Hans Corbijn: De Laatste Lepraloop!..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
16-06: NK A/B-junioren Emmeloord (7)
3000 m Bereket Petersen (PR 8.56.34)9.01.69  JoB
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.07.06)4.13.49  JoB
800 m Paavo de Leng (PR 2.03.76)2.06.34  JoB
200 m Ruben Heijnen (PR)23.79  JoA
100 m Ruben Heijnen (PR)11.71  JoA
kogel Esther Bolle (PR)7.52  MeA
kogel Ruud Louter (PR)15.42  JoA
16-06: 31e Bavoloop Rijsbergen (9)
10 km Erwin Harmes (PR 31.18)32.17  M35
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)32.27  Mse
10 km Heddie Nieuwdorp (PR 37.24)37.31  M60
10 km Ronald Geertse (PR)39.02  M35
10 km Johan Karelse (PR 36.55)39.18  M45
10 km Lion Baas (PR 41.27)41.39  M40
10 km Jaco Rip (PR 40.41)42.46  M40
10 km Annette Bevelander (PR)44.01  Vse
5 km Adrie van Bavel (PR 22.57)23.43  M55
14-06: Track Meeting Dordrecht (2)
3000 m Hassan Mahamed (PR 9.05.52)9.17.37  JoA
3000 m Emma van Mourik (PR 11.42.61)13.25.11  Vse
13-06: Hardloopgala Gilze (9)
5 km Job de Feijter (PR)16.16  Mse
5 km Martijn Tissink (PR 16.49)17.25  Mse
5 km Shirin van Anrooij (PR 17.43)17.56  MeB
5 km Monique Verschuure (PR)18.08  V35
5 km Tim Kramer (PR)19.34  Mse
5 km Paola van Gilst (PR 19.39)20.12  V45
5 km Lindy van Anrooij (PR 20.13)20.31  Vse
5 km Annet van der Linde (PR)20.48  V45
5 km Jan van Laarhoven (PR)22.30  M65
12-06: Avondbaanwedstrijd Terneuzen (24)
09-06: Baanwedstrijd Zierikzee (14)
09-06: 36e Nationale Lenteloop Papendrecht (2)
09-06: 47e Gouden Spike Leiden (1)
08-06: Nijmegen Global Athletics (3)
06-06: Pagnevaartloop Oudenbosch (4)
03-06: NK Masters Gouda (1)
03-06: 8e Brabantse Wal Marathon Bergen op Zoom (43)
02-06: Putbosmeeting Oordegem (10)
02-06: Van Goghloop Zundert (3)
01-06: Track Meeting Utrecht (5)
27-05: Halve Marathon Hoogvliet (1)
27-05: 28e Leiden Marathon (25)
26-05: 9e IFAM Outdoor Oordegem (5)
21-05: Memorial Vertommen-Cuddy Duffel (9)
21-05: Pinksterwedstrijd Hulst (13)
19-05: Ter Specke Bokaal Lisse (3)
19-05: 7e Bokkenloop Sinaai (5)
18-05: Track Meeting Wageningen (2)
17-05: Track Meeting Barendrecht (6)
16-05: Verkerkloop Zwijndrecht (4)
13-05: Marathon Tilburg (5)
12-05: Kaaienloop Oosterhout (3)
11-05: Track Meeting Utrecht (4)
10-05: 15 km van Standdaarbuiten (8)
10-05: Golden Tenloop Delft (2)
10-05: Harry Schulting Games Vught (12)
06-05: 1e Omloop van het Meetjesland Sint-Laureins (9)
01-05: Knokke 10 KM (4)
27-04: Vlietloop Oud-Gastel (4)
22-04: Antwerp 10 Miles & Marathon Antwerpen (11)
Atletiek Zeeland © 2018