maandag 23 september 2019 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Veldloopbijeenkomst
13-09: Buuten Lope? Hoe mooi is Walcheren?
06-09: MRT training in de praktijk
04-09: Nieuwe hardloopwedstrijd….. 1e Wemeldingeloop
21-08: Hardlopen met bewuste wandelpauzes
09-08: Voor de 10e keer Kapelsedagloop
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 28-09: Ten Miles Philippine
za 28-09: 16e Tielemanloop Middelharnis
za 05-10: Clingse Bosloop Clinge
za 05-10: 17e Kustmarathon Zoutelande
zo 06-10: 34e Singelloop Breda
zo 13-10: 36e Marathon Eindhoven
za 19-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 19-10: 58e Singelloop Middelburg
zo 20-10: 44e Amsterdam Marathon
za 26-10: Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
za 26-10: 8e Stelleplascross Heinkenszand
zo 27-10: 37e Marathon Brabant Etten-Leur
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 22-09: 2e Vaart van Vlissingen
za 21-09: Halve Marathon van Tholen
za 21-09: Bamisrun Kloosterzande
vr 20-09: Wemeldingeloop (87)
zo 15-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand-Bad
za 14-09: 6e d'Ossekoppenloop Ossenisse (103)
vr 13-09: 24e Stadsloop Goes
za 07-09: 13e Kustloop Vrouwenpolder (516)
za 07-09: Bosse Pielenloop Vogelwaarde (52)
vr 30-08: 10e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (138)
wo 28-08: Kreekloop Terneuzen (77)
zo 25-08: Hardloop3Daagse Neeltje Jans
za 24-08: 33e Halve Marathon Westenschouwen (489)
zo 18-08: 3e Saeftinghe Run Paal (129)
za 10-08: 15 van Wolphaartsdijk (154)
vr 09-08: 35e Strandloop Ouddorp
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

3e Trail By The Sea

Renesse, zondag 23 februari 2014 - Organisatie: Sportpromotion Zld
Marathon >>> Zeeuws record staat met 3.00.18 vanaf 07-05-2017 op naam van Tim Pleijte <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Sebastièn Schletterer (PR 2.20.38) Middelburg2.50.50minM40   14.820  4:034.12547
2  Michel VerhaegheWambrechies2.55.38minMse   14.415  4:104.00489
3  Tim Pleijte (PR 2.36.12) Zoutelande2.56.49minMse   14.318  4:113.98476
4  Pascal van NordenGouda2.58.19minM40   14.198  4:143.94459
5  Ronnie DuinkerkenRotterdam3.06.48minM40   13.553  4:263.76368
6  Robert WillemseBerkel en Rodenrijs3.08.09minM40   13.456  4:283.74355
7  Rik WolswinkelWoudenberg3.15.35minMse   12.944  4:383.60285
8  Aaike De WeverGentbrugge3.17.08minMse   12.843  4:403.57272
9  John Ravia (PR 2.48.23) Zierikzee3.20.08minM40   12.650  4:453.51246
10  Bernard Te BoekhorstBilthoven3.20.50minM40   12.606  4:463.50241
11  Leo SmetsOlen3.21.39minM40   12.555  4:473.49234
12  Jeroen MachielsenNijverdal3.23.26minM40   12.445  4:493.46220
13  Mark WilsonRotterdam3.24.02minM40   12.408  4:503.45215
14  Niels Goudswaard (PR 2.43.00) Zierikzee3.24.54minM40   12.356  4:513.43209
15  Michel Buijck (PR 2.59.50) Biervliet3.25.24minMse   12.326  4:523.42205
16  Remko KapHellevoetsluis3.26.20minMse   12.270  4:533.41198
17  Willem de VosAmsterdam3.27.56minMse   12.176  4:563.38186
18  Borre de GierZwolle3.30.12minM40   12.044  4:593.35170
19  Patrick van SchiltHalsteren3.31.28minM40   11.972  5:013.33162
20  Rut ZoutmanMonster3.31.39minM50   11.962  5:013.32161
21  Adriaan Coppoolse (PR 2.58.45) Rhoon3.32.04minM40   11.938  5:023.32158
22  Peter LigthartHasselt3.32.22minM40   11.921  5:023.31156
23  Leon van der WildeVlaardingen3.33.32minM40   11.856  5:043.29148
24  Pieter HeggenBreda3.33.52minM40   11.838  5:043.29146
25  Erik TangeAmstelveen3.34.06minM40   11.825  5:043.28145
26  Edward de Leng (PR 2.49.44) Koudekerke3.34.19minM50   11.813  5:053.28143
27  Menno Heijsteks-Hertogenbosch3.34.32minM40   11.801  5:053.28142
28  Maurits HeikoopNieuwerkerk a/d Ijssel3.35.03minM40   11.773  5:063.27139
29  Kees van BlooisOud-Beijerland3.35.39minM50   11.740  5:073.26135
30  Hans van LoonVught3.35.44minMse   11.735  5:073.26135
31  Rene Traas (PR 3.05.42) Kapelle-Biezelinge3.36.08minM40   11.714  5:073.25132
32  Jos den Hollander (PR 2.57.04) Goes3.37.13minM40   11.655  5:093.24126
33  Gert van der Vinden (PR 2.54.41) Biggekerke3.37.53minM40   11.620  5:103.23122
34  Rob de Pagter (PR 3.26.04) Ritthem3.37.58minMse   11.615  5:103.23121
35  Jacques WijfjeHarmelen3.38.51minM40   11.568  5:113.21116
36  Alwin Vermeulen (PR 2.32.36) Kwadendamme3.39.29minM40   11.535  5:123.20113
37  Jan de Wilde (PR 2.29.02) Nisse3.39.31minM50   11.533  5:123.20113
38  Ralph ApeldoornBeverwijk3.39.47minMse   11.519  5:133.20111
39  Timo BerkenboschZwolle3.39.50minM40   11.516  5:133.20111
40  Tineke van den BergBergschenhoek3.40.24minVse   11.487  5:133.19120
41  Hayo den BoeftGouda3.40.31minM40   11.481  5:143.19107
42  Jaap van der BokMiddelharnis3.41.09minM50   11.448  5:143.18104
43  Benny Thuy (PR 2.55.00) Sint Jansteen3.41.11minM40   11.446  5:153.18104
44  Erik van der HelmBergschenhoek3.42.42minM40   11.368  5:173.1696
45  Wim van Dijke (PR 3.01.13) Vlissingen3.44.02minM50   11.301  5:193.1489
46  Mike BruceZoetermeer3.44.41minM40   11.268  5:193.1386
47  Harmen PerkRotterdam3.44.45minMse   11.265  5:203.1385
48  Arnold de KromHalsteren3.45.04minM40   11.249  5:203.1284
49  Gerben van der Bliek (PR 3.22.12) Goes3.46.10minMse   11.194  5:223.1179
50  Berry SnoerenTilburg3.46.25minMse   11.182  5:223.1178
51  Thomas EttemaHaarlem3.46.33minMse   11.175  5:223.1077
52  Cor van EmmerikEpe3.46.50minM40   11.161  5:233.1076
53  Ilonka van den HengelWoudenberg3.47.14minVse   11.141  5:233.0982
54  Sander v. Doorn (PR 2.56.14) Terneuzen3.47.55minMse   11.108  5:243.0971
55  Rob Schaap (PR)Vlissingen3.48.15minM50   11.092  5:253.0869
56  David Van VoorenEeklo3.48.25minM40   11.084  5:253.0869
57  Tim van der VeerUtrecht3.50.11minM40   10.999  5:273.0661
58  Stijn Van BallaerTielen3.50.34minMse   10.980  5:283.0560
59  Carel SlijkhuisOud-Beijerland3.50.54minM50   10.964  5:283.0558
60  Marius Besuijen (PR 2.43.21) Sint Laurens3.51.20minM50   10.944  5:293.0456
61  Koen de Vries (PR 3.18.07) Vlissingen3.51.54minM50   10.917  5:303.0354
62  Jörgen VerstralenGouda3.52.59minMse   10.866  5:313.0250
63  Patric BruceMonster3.53.24minM40   10.847  5:323.0149
64  Ronald van den HeerikArnhem3.53.34minMse   10.839  5:323.0148
65  Leon Loeve (PR 3.13.49) Burgh-Haamstede3.53.38minMse   10.836  5:323.0148
66  Michiel BlauwBreda3.53.43minMse   10.832  5:323.0147
67  Stijn BoodeUtrecht3.53.54minMse   10.824  5:333.0147
68  Maurits AppelsTilburg3.54.13minM40   10.809  5:333.0046
69  Martijn HienschAmsterdam3.54.53minM40   10.779  5:342.9943
70  Frank van der MarkBilthoven3.55.04minM50   10.770  5:342.9943
71  Gert-Jan Verbrugge (PR 2.58.36) Goes3.55.53minM40   10.733  5:352.9840
72  Alex OliemanGouda3.55.57minM40   10.730  5:362.9840
73  Anita Joziasse (PR 3.06.50) Goes3.56.06minV50   10.723  5:362.9843
74  Giel Joziasse (PR 2.59.43) Goes3.56.07minM50   10.722  5:362.9839
75  Joris WulfertRotterdam3.56.30minMse   10.705  5:362.9738
76  Jan VeselyUitgeest3.56.55minMse   10.686  5:372.9737
77  Andres de Witte (PR 3.21.50) Terneuzen3.57.01minMse   10.682  5:372.9736
78  Rob SchoonbeekDoetinchem3.57.26minM50   10.663  5:382.9635
79  Geert Waelput (PR 3.08.49) Vogelwaarde3.57.55minM40   10.641  5:382.9633
80  John JongmansRoosendaal3.58.20minM40   10.623  5:392.9532
81  Marc DonkersOude-Tonge3.58.30minM40   10.615  5:392.9532
82  Raymon van den Bergs-Hertogenbosch3.59.16minMse   10.581  5:402.9430
83  Piet Abma (PR 3.08.43) Oud-Vossemeer3.59.28minM50   10.572  5:412.9429
84  Jan van GentOud-Beijerland3.59.43minM50   10.561  5:412.9328
85  John van der LindenIjsselstein3.59.47minM40   10.558  5:412.9328
86  Peter GodschalkRoosendaal3.59.50minM50   10.556  5:412.9328
87  Peter SwagerHoogvliet Rotterdam4.00.40minMse   10.520  5:422.9226
88  Lode SoenensBrugge4.00.46minMse   10.515  5:422.9225
89  Herman Kuijer (PR 3.09.49) Terneuzen4.00.51minM50   10.512  5:422.9225
90  Willem De JongheDudzele4.01.15minM50   10.494  5:432.9224
91  Alex MichielsBrugge4.01.35minM50   10.480  5:442.9123
92  Marcel de VetteOud-Beijerland4.02.11minM40   10.454  5:442.9022
93  Leo Dalebout (PR 3.29.57) Gapinge4.02.46minM50   10.429  5:452.9020
94  Richard DreijerDiemen4.03.26minMse   10.400  5:462.8919
95  John van Dijke (PR 3.14.32) Kloosterzande4.03.29minM40   10.398  5:462.8919
96  Robert VinkZevenhuizen4.04.02minM50   10.374  5:472.8818
97  Ton van Os (PR 3.18.26) Poortvliet4.04.56minM40   10.336  5:482.8716
98  Leon de VriesHeerjansdam4.05.04minM40   10.331  5:482.8715
99  Benny RoelensBrugge4.05.18minM40   10.321  5:492.8715
100  Hans BeyerVlaardingen4.06.21minM40   10.277  5:502.8513
101  Erik GroenewegOud-Beijerland4.06.25minMse   10.274  5:502.8513
102  Eric HendriksMolenhoek4.06.37minM40   10.266  5:512.8512
103  Mark JillissenMolenhoek4.06.39minM40   10.264  5:512.8512
104  Ties van ElstPijnacker4.06.49minM50   10.257  5:512.8512
105  Marc Blok (PR 3.34.10) Heinkenszand4.07.13minMse   10.241  5:522.8411
106  Max van DorstenHonselersdijk4.07.17minM50   10.238  5:522.8411
107  Peter SigmansDamme4.07.32minM40   10.228  5:522.8411
108  Autilia StapperWestmaas4.07.37minV40   10.224  5:522.8412
109  Ivo PeetersGierle4.07.54minM50   10.213  5:532.8410
110  Gerry van HelmondRijen4.08.01minM40   10.208  5:532.8410
111  Theo VermeerBerkel-Enschot4.08.27minM40   10.190  5:532.839
112  Nadine de Wilde (PR)Wilhelminadorp4.08.40minVse   10.181  5:542.8310
113  Annelies PostemaRoosendaal4.08.55minVse   10.171  5:542.838
114  Archie Staal (PR 3.01.24) Nieuw-Haamstede4.09.54minM40   10.131  5:552.817
115  Rene Ambruss-Gravenhage4.10.19minM40   10.114  5:562.816
116  Peter Noordijke (PR 3.48.08) Goes4.10.31minM50   10.106  5:562.816
117  Bas Anemaet (PR 3.37.23) Kamperland4.11.05minMse   10.083  5:572.805
118  Jeroen van 't VerlaatSpijkenisse4.11.27minM40   10.068  5:582.805
119  Ceunis BrunoBrugge4.11.46minM40   10.056  5:582.795
120  Jan StruyckenLoon op Zand4.11.53minM50   10.051  5:582.795
121  Angelo Roelandt (PR 3.36.43) Sas van Gent4.12.11minM40   10.039  5:592.794
122  Ed WientjensBergen op Zoom4.12.20minM50   10.033  5:592.794
123  Fons de Rijcke (PR 3.19.53) Kloosterzande4.12.23minM50   10.031  5:592.794
124  Roos De RaedtWingene4.12.33minVse   10.025  5:592.784
125  Tim De VilderWingene4.12.35minMse   10.023  5:592.784
126  Hans Verhaagen (PR 3.08.54) Goes4.12.42minM40   10.019  5:592.784
127  Johan Karelse (PR 2.55.20) Heinkenszand4.13.02minM40   10.005  6:002.783
128  Jos EvertsVught4.13.07minM50   10.002  6:002.783
129  Dick Saarloos (PR 3.19.28) Kapelle-Biezelinge4.14.35minM40   9.944  6:022.762
130  Andrea JochemsHarderwijk4.15.27minVse   9.911  6:032.751
131  Marian van Dijk (PR 3.32.59) Middelburg4.15.56minV40   9.892  6:042.751
132  Michel Ridderhof (PR 3.12.12) Middelburg4.16.34minM40   9.868  6:052.741
133  Ewald Provoost (PR 3.21.24) Biggekerke4.17.16minM40   9.841  6:062.73-
134  Johan de Vlieger (PR 2.29.07) Vlissingen4.17.24minM50   9.836  6:062.73-
135  Richard MaquelinCapelle aan den Ijssel4.17.38minM50   9.827  6:062.73-
136  Jeroen KratzEindhoven4.17.58minMse   9.814  6:072.73-
137  Erwin TareilusVlaardingen4.18.38minM50   9.789  6:082.72-
138  Wim Besuijen (PR 2.37.59) Middelburg4.19.08minM50   9.770  6:082.71-
139  Rodger HulsebosVeenendaal4.19.20minM40   9.762  6:092.71-
140  Raoul SmitGouda4.20.33minM40   9.717  6:102.70-
141  Jacco FeenstraRotterdam4.20.41minMse   9.712  6:112.70-
142  Matei GuttenbergOud-Beijerland4.20.59minM40   9.701  6:112.69-
143  Tony VanderswalmenWaregem4.21.12minM40   9.693  6:112.69-
144  Marc JohnstonWijchen4.21.18minMse   9.689  6:122.69-
145  Peter van gilsWijchen4.21.20minM50   9.688  6:122.69-
146  Leendert van de Ven (PR 3.18.23) Zoutelande4.21.42minM50   9.674  6:122.69-
147  Marlon Voorns-Gravenhage4.22.09minM40   9.657  6:132.68-
148  Miel PisoZoetermeer4.22.16minM50   9.653  6:132.68-
149  Rinus Reijngoudt (PR 3.20.43) Dordrecht4.22.49minM50   9.633  6:142.68-
150  Martin LobrinkHendrik-Ido-Ambacht4.23.02minM40   9.625  6:142.67-
151  Caio de Graaf (PR 4.19.07) Burgh-Haamstede4.23.12minM40   9.619  6:142.67-
152  Aad TerwielSchiedam4.23.18minM50   9.615  6:142.67-
153  Martin MolenaarNieuwerkerk a/d Ijssel4.23.41minM50   9.601  6:152.67-
154  Monique van der AaDen Dungen4.23.51minV40   9.595  6:152.67-
155  Jan Willem RijkeDelfgauw4.23.54minM50   9.593  6:152.66-
156  Pieter MooijmanDelft4.24.03minMse   9.588  6:152.66-
157  Ray Cornips (PR 3.23.46) Waterlandkerkje4.24.15minM40   9.581  6:162.66-
158  Bas BaggermanDordrecht4.24.20minM40   9.578  6:162.66-
159  Ronald de RidderLopik4.24.25minM40   9.575  6:162.66-
160  Ruud Grim (PR 3.48.09) Lewedorp4.24.27minM50   9.573  6:162.66-
161  Peter SchepensHeusden4.24.30minM50   9.572  6:162.66-
162  Michiel de KremerNoordwijk4.24.39minM40   9.566  6:162.66-
163  Janna BrandRotterdam4.24.46minV40   9.562  6:162.66-
164  Arjan NomenGouda4.24.49minMse   9.560  6:172.66-
165  Ingrid Koene (PR 3.28.34) Yerseke4.24.52minV50   9.558  6:172.66-
166  Erwin van Schaik (PR 3.09.55) Middelburg4.25.25minM40   9.539  6:172.65-
167  Bart van AalstRoosendaal4.25.32minMse   9.534  6:182.65-
168  Geert-Jan Van PeltTielen4.25.35minMse   9.533  6:182.65-
169  Geert-Jan Jobse (PR 3.25.54) Vlissingen4.25.39minM50   9.530  6:182.65-
170  Raeymaekers IngeGierle4.25.46minV40   9.526  6:182.65-
171  Gieny van NiejenhuisAlmere4.25.48minV50   9.525  6:182.65-
172  Danielle GorgelsVught4.25.56minV50   9.520  6:182.64-
173  Johnny Dooms (PR 3.41.37) Terneuzen4.26.06minM50   9.514  6:182.64-
174  Matthew ArensmanMiddelharnis4.26.35minMse   9.497  6:192.64-
175  Arjan Beije (PR 2.41.30) Burgh-Haamstede4.27.02minM40   9.481  6:202.63-
176  René VeenhuizenWestervoort4.27.09minM50   9.477  6:202.63-
177  Charles van de VenEindhoven4.27.12minM40   9.475  6:202.63-
178  Fangio schoonbaertBrugge4.27.21minM40   9.470  6:202.63-
179  Adri Gerards (PR 4.07.41) Zierikzee4.27.24minM50   9.468  6:202.63-
180  Evert van 't HofSchiedam4.27.33minMse   9.463  6:202.63-
181  Walter Marsilles-Hertogenbosch4.27.58minM40   9.448  6:212.62-
182  Martin van RootenEllemeet4.28.01minMse   9.446  6:212.62-
183  Kees VinkBaarn4.28.20minM40   9.435  6:222.62-
184  Wim PROOSTTielen4.28.30minM50   9.429  6:222.62-
185  Rian Flikweert (PR 3.33.44) Middelburg4.28.40minV50   9.423  6:222.62-
186  Maaike BraatMuiderberg4.30.07minV40   9.373  6:242.60-
187  Erwin van der Linde (PR 3.31.22) Vlissingen4.30.34minMse   9.357  6:252.60-
188  Lia González (PR 2.53.24) Vrouwenpolder4.31.01minV50   9.341  6:252.59-
189  John de KeijzerHellevoetsluis4.31.20minM40   9.331  6:262.59-
190  Robin Ruebstecks-Gravenhage4.32.01minMse   9.307  6:272.59-
191  Martin Kievits (PR 3.52.30) Zierikzee4.32.03minM40   9.306  6:272.59-
192  Richard van Gils (PR 3.54.20) Vlissingen4.32.15minMse   9.299  6:272.58-
193  Concet PichierriBrielle4.32.17minV40   9.298  6:272.58-
194  Ivo TerpstraHoogvliet Rotterdam4.32.40minMse   9.285  6:282.58-
195  Maarten van halderenRotterdam4.33.27minMse   9.258  6:292.57-
196  Hans BosmanHalsteren4.34.01minM50   9.239  6:302.57-
197  Filip Van der KerkenKasterlee-Tielen4.34.03minM40   9.238  6:302.57-
198  Jack PeetersTielen4.34.05minM50   9.237  6:302.57-
199  Theo NieuweboerEdam4.34.29minM50   9.224  6:302.56-
200  Kim BanerDeventer4.34.45minVse   9.215  6:312.56-
201  Ilse van den Heuvel (debuut) Zierikzee4.35.27minVse   9.191  6:322.55-
202  Harm KuipersHaarlem4.35.35minM40   9.187  6:322.55-
203  John Uitterhoeve (PR 4.22.20) Goes4.36.08minMse   9.168  6:332.55-
204  Jeroen HooijerBaarn4.36.29minM40   9.157  6:332.54-
205  Harrie HendrickxMeerle4.36.33minM50   9.155  6:332.54-
206  Philip Braem (PR 3.31.59) Vogelwaarde4.36.40minM40   9.151  6:332.54-
207  Remco van der VeldenSchiedam4.37.08minM40   9.135  6:342.54-
208  Joost ValkenbergVught4.37.22minM50   9.128  6:342.54-
209  Brandon HelsenTielen4.37.26minMse   9.125  6:352.53-
210  Roy SweerisHoek van Holland4.37.29minM40   9.124  6:352.53-
211  Peter HordijkRotterdam4.37.32minM40   9.122  6:352.53-
212  Cor TerlouwBergambacht4.37.39minM50   9.118  6:352.53-
213  Marijn Grootjans (PR 3.39.17) Westkapelle4.37.51minMse   9.112  6:352.53-
214  Claudia WesselmanNieuw-Vennep4.38.03minV40   9.105  6:352.53-
215  Pascal VerbeekGouda4.38.08minMse   9.102  6:352.53-
216  Vincent Lange (PR 3.51.01) Middelburg4.38.11minMse   9.101  6:362.53-
217  Paul TimmersRoosendaal4.38.24minMse   9.094  6:362.53-
218  Jorien van den DoelVlaardingen4.38.27minV50   9.092  6:362.53-
219  Ben SchellNoordwijk4.39.45minM50   9.050  6:382.51-
220  Rob GordijnDelft4.39.52minM50   9.046  6:382.51-
221  Bob WesterduijnSpijkenisse4.39.56minM50   9.044  6:382.51-
222  Rob RoelofsenWestervoort4.40.13minM50   9.035  6:382.51-
223  Dirk VerhaegheOostende4.40.47minM40   9.017  6:392.50-
224  Erik BoerRotterdam4.40.49minM40   9.015  6:392.50-
225  Jean-paul KulkLeidschendam4.41.14minMse   9.002  6:402.50-
226  Marc WillemsTielen)4.41.27minMse   8.995  6:402.50-
227  Pieter van EysendeykTielen4.41.35minM40   8.991  6:402.50-
228  Patrick van Iersel (PR 3.07.47) Goes4.41.37minM40   8.990  6:402.50-
229  Peter HoncoopRijen4.41.41minM50   8.988  6:412.50-
230  Jos NoordegraafHellevoetsluis4.42.05minMse   8.975  6:412.49-
231  Peter van den BentVlaardingen4.42.19minM50   8.968  6:412.49-
232  Christel MuisRotterdam4.42.23minVse   8.965  6:422.49-
233  Jan Koen de Graaf (PR 3.32.56) Middelburg4.42.24minM40   8.965  6:422.49-
234  Gert Jan Marinisse (PR 3.48.48) Oost-Souburg4.42.27minM40   8.963  6:422.49-
235  Hans SchoonackersAdegem4.42.30minM40   8.962  6:422.49-
236  Marcel van Delden (PR 3.19.18) Middelburg4.42.35minM40   8.959  6:422.49-
237  Rene KruisRotterdam4.43.24minM40   8.933  6:432.48-
238  Saskia BerrisZwolle4.43.29minV40   8.931  6:432.48-
239  Patricia VerschuereEeklo4.43.37minV40   8.926  6:432.48-
240  Fred NoorlanderOuderkerk aan den Ijssel4.43.48minM40   8.921  6:442.48-
241  Chris DhoogeZaffelare4.43.51minM40   8.919  6:442.48-
242  Benjamin BundervoetLochristi4.43.54minMse   8.918  6:442.48-
243  Marko Verkaart (PR 3.44.41) Vlissingen4.43.58minM40   8.915  6:442.48-
244  Martijn van der EntLeidschendam4.44.06minMse   8.911  6:442.48-
245  René Florussen (PR 3.43.09) Terneuzen4.44.12minM40   8.908  6:442.47-
246  Marijn RodenburgRotterdam4.44.14minMse   8.907  6:442.47-
247  Erik NieuwenhuisKatwijk4.44.30minM50   8.899  6:452.47-
248  Bart ZuidgeestVlaardingen4.45.38minM40   8.863  6:462.46-
249  Bas DessensVlaardingen4.45.40minM40   8.862  6:462.46-
250  Sander GerritsenEtten-Leur4.45.49minMse   8.858  6:462.46-
251  Wilco HoogendoornSchiedam4.46.08minM40   8.848  6:472.46-
252  Bruno van RijsingenVught4.46.36minM50   8.834  6:482.45-
253  Ad Tres (PR 4.27.22) Wilhelminadorp4.47.00minM50   8.821  6:482.45-
254  Stefan Van der VoornDen Bommel4.47.32minM40   8.805  6:492.45-
255  Anthony van den Berg (PR 3.24.30) Vlissingen4.47.39minM40   8.801  6:492.44-
256  Aah schravenStanddaarbuiten4.48.24minMse   8.778  6:502.44-
257  Harm SpoelstraZandvoort4.48.42minMse   8.769  6:512.44-
258  Erwin van de LisdonkHaaren4.48.50minM40   8.765  6:512.43-
259  Vincent van den ElsenOisterwijk4.48.53minM40   8.764  6:512.43-
260  Rob HoekNoordwijk4.48.55minMse   8.763  6:512.43-
261  Matthijs KleverlaanAmsterdam4.48.57minMse   8.762  6:512.43-
262  Babette van BeekBloemendaal4.49.24minVse   8.748  6:522.43-
263  Ronald TertoolenVlaardingen4.49.30minM50   8.745  6:522.43-
264  Edgar van weelden (PR 4.13.01) s-Heer Arendskerke4.49.40minM40   8.740  6:522.43-
265  Lennard Van Splunter (PR 3.57.47) Hoedekenskerke4.49.45minMse   8.738  6:522.43-
266  Anton WatzeelsTilburg4.49.47minM40   8.737  6:522.43-
267  Gerno HesselinkDordrecht4.50.36minM40   8.712  6:532.42-
268  Mascha EckhardtRoosendaal4.51.04minVse   8.698  6:542.42-
269  Annewien RenesOostvoorne4.51.56minVse   8.672  6:552.41-
270  Edward NoordzijPoortugaal4.51.58minMse   8.671  6:552.41-
271  Paula GrootHellevoetsluis4.52.00minV40   8.670  6:552.41-
272  Richard GrannemanHellevoetsluis4.52.03minM40   8.669  6:552.41-
273  Niels Nouwens-Hertogenbosch4.52.08minMse   8.666  6:552.41-
274  Ilja van DeurzenSchiedam4.52.17minMse   8.662  6:562.41-
275  Arnout BoschOud-Beijerland4.52.25minM40   8.658  6:562.40-
276  Remco PalmHellevoetsluis4.52.31minMse   8.655  6:562.40-
277  Digna de Boer (PR 3.38.00) Burgh-Haamstede4.52.48minV50   8.647  6:562.40-
278  Detlev KonigGouda4.52.51minM50   8.645  6:562.40-
279  Lianne Wijsman (PR 4.13.34) Zierikzee4.53.12minV40   8.635  6:572.40-
280  Antoon UijtdehaagNispen4.53.45minM40   8.619  6:582.39-
281  Jean-Antoin van de RijzenHuijbergen4.54.03minM40   8.610  6:582.39-
282  Peter SchinkelHellevoetsluis4.54.12minM50   8.605  6:582.39-
283  Guido VervoortLille4.54.14minM50   8.604  6:582.39-
284  Frans HendriksPannerden4.54.28minM50   8.598  6:592.39-
285  Timo AngenentGiessenburg4.54.40minMse   8.592  6:592.39-
286  Wouter RouwhorstBorculo4.54.46minM40   8.589  6:592.39-
287  Martin LangevoordRotterdam4.54.52minM40   8.586  6:592.38-
288  Dorien TangeAmstelveen4.54.54minVse   8.585  6:592.38-
289  Jacco KnaapenOosterhout4.54.58minM40   8.583  6:592.38-
290  Harold FränkelEnschede4.55.32minMse   8.567  7:002.38-
291  Chris RaeymaekersGierle4.55.34minM40   8.566  7:002.38-
292  Piet van TolLisse4.55.40minM50   8.563  7:002.38-
293  Carel StortelderGennep4.55.49minM50   8.558  7:012.38-
294  Belinda GabriëlsTilburg4.55.56minV40   8.555  7:012.38-
295  Frits van der LubbenZoetermeer4.56.43minM50   8.532  7:022.37-
296  Diana SmeetsStein4.56.48minV40   8.530  7:022.37-
297  Jannet VermeulenVleuten4.57.27minV50   8.511  7:032.36-
298  Betty van ZoelenHaarlem4.57.49minV40   8.501  7:032.36-
299  Ton van vlietSchiedam4.58.09minM40   8.491  7:042.36-
300  Paul van der ZeeRotterdam4.58.12minM40   8.490  7:042.36-
301  George DaamsRotterdam4.58.23minM40   8.485  7:042.36-
302  Alexander RijsdijkDordrecht4.59.04minM40   8.465  7:052.35-
303  Daan Gutierrezs-Hertogenbosch4.59.13minM40   8.461  7:052.35-
304  Isto Knaap (PR 3.41.52) Goes4.59.16minM50   8.460  7:062.35-
305  Martijn MeerwijkBreda4.59.33minM40   8.452  7:062.35-
306  Koen van DijkTilburg4.59.35minMse   8.451  7:062.35-
307  Agnes De CausmaeckerLembeke4.59.43minV50   8.447  7:062.35-
308  Ronald van NigtevechtAlmere5.00.00minM40   8.439  7:072.34-
309  Misja van EschRoosendaal5.00.02minM40   8.438  7:072.34-
310  Erik van WoudenbergUtrecht5.00.34minM40   8.423  7:072.34-
311  Cindy den Hollander (PR 3.53.51) Oost-Souburg5.00.38minVse   8.421  7:072.34-
312  Marcel Struyk (PR 3.19.15) Middelburg5.00.41minMse   8.420  7:082.34-
313  Michael Evers (PR 4.03.41) Middelburg5.00.43minM40   8.419  7:082.34-
314  Freddy Roose (PR 3.53.12) Oostkapelle5.00.45minMse   8.418  7:082.34-
315  Dick Hart (PR 4.37.51) Renesse5.00.57minM50   8.412  7:082.34-
316  Jan van BennekomHeinenoord5.01.51minM50   8.387  7:092.33-
317  Leonie Ton (PR 3.00.07) Zierikzee5.02.02minVse   8.382  7:092.33-
318  Berry Knibbeler (PR 3.46.00) Westdorpe5.02.32minM50   8.368  7:102.32-
319  Joop KuiperUgchelen5.03.11minM50   8.350  7:112.32-
320  Beate Pfeil-BonninBonn5.03.40minV50   8.337  7:122.32-
321  Pieter van EldonkVeghel5.04.12minMse   8.322  7:132.31-
322  Conrad de Ridder (PR 4.02.10) Vlissingen5.04.15minM40   8.321  7:132.31-
323  Lizette Diem- van WasbeekLeerdam5.04.36minVse   8.312  7:132.31-
324  Eelko JansenOegstgeest5.04.40minM40   8.310  7:132.31-
325  Leonard G BoekestijnDe Lier5.06.17minM50   8.266  7:162.30-
326  Hugo Meeusen (PR 4.01.14) Terneuzen5.07.26minM40   8.235  7:172.29-
327  Wendy RaymondBreda5.08.38minVse   8.203  7:192.28-
328  Hywel RaymondBreda5.08.41minMse   8.202  7:192.28-
329  Peter Almekinders (PR 4.19.19) Vlissingen5.11.24minM40   8.130  7:232.26-
330  Christiaan DiemLeerdam5.11.28minMse   8.128  7:232.26-
331  Bob HeinisBaarn5.11.55minM50   8.117  7:242.25-
332  Jeroen HooijerBaarn5.11.57minM40   8.116  7:242.25-
333  Miriam ReedersRotterdam5.12.55minVse   8.091  7:252.25-
334  Marco GouwensRotterdam5.13.03minM40   8.087  7:252.25-
335  Carina SlingerlandHaaksbergen5.13.22minV40   8.079  7:262.24-
336  Peter VermondenRaamsdonksveer5.14.03minM50   8.061  7:272.24-
337  Frank NiessenOosterhout5.14.08minM50   8.059  7:272.24-
338  Ralph van de GrijpHellevoetsluis5.14.21minMse   8.054  7:272.24-
339  Jos MastenbroekHellevoetsluis5.14.23minM40   8.053  7:272.24-
340  Ronald NuijtenDordrecht5.15.10minMse   8.033  7:282.23-
341  Ann De HaesDoorwerth5.15.13minVse   8.032  7:282.23-
342  Monique HoevenOud-Beijerland5.15.15minV40   8.031  7:282.23-
343  Jan Minderhoud (PR 4.13.53) Oostkapelle5.17.14minM50   7.981  7:312.22-
344  Lu LauwersTurnhout5.17.22minM50   7.977  7:312.22-
345  Rene van BreeRotterdam5.20.12minM40   7.907  7:352.20-
346  Ron AretGouda5.20.32minM50   7.898  7:362.19-
347  Erik GoedegebuureBreukelen5.21.37minM50   7.872  7:372.19-
348  Ron MoerlandHellevoetsluis5.22.09minM40   7.859  7:382.18-
349  John Sieling (PR 3.57.49) Middelburg5.22.18minM50   7.855  7:382.18-
350  Thierry DesmetSchoten5.22.38minM40   7.847  7:392.18-
351  El ouazghari AliMerksem5.22.41minM40   7.846  7:392.18-
352  John van BruggenValkenswaard5.22.50minM40   7.842  7:392.18-
353  Leo Rijnberg (PR 3.56.24) Oosterland5.23.05minM50   7.836  7:392.18-
354  Serge van den Bos (debuut) Burgh-Haamstede5.23.07minM40   7.835  7:392.18-
355  Karen DebieTurnhout5.24.16minV40   7.807  7:412.17-
356  Sander de VriesLeiden5.24.21minMse   7.805  7:412.17-
357  Erik TolhoekKrimpen aan den Ijssel5.25.01minM40   7.789  7:422.16-
358  Marian BakkerBergambacht5.25.04minV40   7.788  7:422.16-
359  Hans Alewijnse (PR 4.06.25) Vlissingen5.25.23minM40   7.781  7:432.16-
360  Paul de WitBergen op Zoom5.25.58minM40   7.767  7:442.16-
361  Jeroen van Os (debuut) Goes5.27.37minM40   7.728  7:462.15-
362  Esther SweerisRockanje5.28.11minV40   7.714  7:472.14-
363  Leendert Jan van WijneVoorhout5.29.17minM50   7.689  7:482.14-
364  Brigitte SijpestijnVught5.29.20minV40   7.687  7:482.14-
365  Jos van Stee (PR 3.58.32) s-Gravenpolder5.29.23minM40   7.686  7:482.14-
366  Maartje van HeesKockengen5.29.47minV40   7.677  7:492.13-
367  Harry HeijblokLent5.30.43minM40   7.655  7:502.13-
368  Erika RiecksMönchengladbach5.32.05minV50   7.624  7:522.12-
369  Bernd RiecksMönchengladbach5.32.07minM50   7.623  7:522.12-
370  Bjorn MeijlemansHalsteren5.33.02minMse   7.602  7:542.11-
371  Arjan van DelftGouda5.33.05minMse   7.601  7:542.11-
372  Lineke van der SneppenBreda5.33.10minVse   7.599  7:542.11-
373  Cokky JoorenVught5.35.06minV50   7.555  7:572.10-
374  Hans HazenbergVught5.35.07minM50   7.555  7:572.10-
375  Martin KempermanDoorn5.36.05minM50   7.533  7:582.09-
376  Emardo de Rijck (PR 3.26.26) Sint Jansteen5.36.48minMse   7.517  7:592.09-
377  Klaas de VriesZoetermeer5.36.52minM50   7.515  7:592.09-
378  George SchillArnhem5.37.55minM40   7.492  8:012.08-
379  Adriaan VoetenBaarn5.40.03minM50   7.445  8:042.07-
380  Joris BoerenHeemstede5.41.59minM40   7.403  8:062.06-
381  Dirk KopAmersfoort5.43.10minM50   7.377  8:082.05-
382  Edwin de Vlieger (PR 4.46.32) Scharendijke5.43.14minM40   7.376  8:082.05-
383  Loekie VeldkampDe Meern5.43.20minV40   7.374  8:082.05-
384  Jorgen WestbroekHellevoetsluis5.46.49minM40   7.300  8:132.03-
385  Cora BronderAbbenbroek5.50.07minV40   7.231  8:182.01-
386  Andre HorstenNieuwegein5.50.10minM40   7.230  8:182.01-
387  Wim GoudswaardPuttershoek5.50.12minM50   7.229  8:182.01-
388  Mart VerboordHeusden5.51.10minM50   7.209  8:192.00-
389  Jacqueline ZilvertandMelissant5.52.37minV40   7.180  8:211.99-
390  Arjo OuwensRotterdam5.54.21minM50   7.145  8:241.98-
391  Michelle de GraafBunschoten-Spakenburg5.59.00minV40   7.052  8:301.96-
392  Rob WoutersNijmegen5.59.50minM40   7.036  8:321.95-
393  Virginia DignumMaarssen6.08.44minV40   6.866  8:441.91-
394  Marcel de JongeHelmond6.17.37minM40   6.704  8:571.86-
395  Martin WierinkSoest6.30.01minM50   6.491  9:151.80-
Mannen: 335 (84.81%) => M40=156 - M50=96 - Mse=83
Vrouwen: 60 (15.19%) => V40=27 - V50=13 - Vse=20

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2018Erwin Adan1:24:34Wouter Michiels1:26:10Yunis Stitan1:26:37Miriam van Reijen1:39:03416

marathon

2017Tim Pleijte2:49:38Erwin Adan2:51:49Pascal van Norden2:53:11Leonie Ton3:23:37243
2016Tim Pleijte2:56:56Erwin Harmes3:08:31Pascal van Norden3:08:55Irene Kinnegim3:35:32263
2015Remy Vasseur3:02:25Pascal van Norden3:02:56David Hemstede3:07:26Lucie van Genugten4:03:56254
2014Sebastièn Schletterer2:50:50Michel Verhaeghe2:55:38Tim Pleijte2:56:49Tineke van den Berg3:40:24395

38 km

2013Pascal van Norden2:46:57Vincent Langendam2:51:05Ronnie Duinkerken2:52:59Irene Kinnegim3:18:06359

36 km

2012Sebastien Schletterer2:21:10Pascal van Norden2:22:50Ruud van der Wal2:23:00Marlies Kort2:34:35366

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 4.384 seconden nodig om deze lijst met 395 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Nieuwe Hardloopwedstrijd….. 1e..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
22-09: 35e Dam tot Damloop Amsterdam (2)
Tien M Floris Willeboordse (debuut)53.37  Mse
Tien M Annemiek Verhage (PR)1.07.15  Vse
22-09: Berenloop Beernem (10)
10 km Patrick de Vos (PR 32.14)33.19  Mse
10 km Boris de Bruijn (PR)34.24  M35
10 km Wilko de Vos (PR 33.54)38.44  M55
10 km Marius Besuijen (PR 35.10)38.48  M55
10 km Rob van 't Veen (PR 37.11)39.21  M40
10 km Yann Sinke (PR 38.07)40.13  Mse
10 km Jan de Wilde (PR 32.16)43.17  M60
10 km Ingrid Koene (PR 44.27)47.20  V55
10 km Ellie Spaans (PR)50.51  V60
10 km John Guequierre (PR 33.40)52.13  M65
20-09: Track Meeting Wageningen (2)
5000 m Marijke de Visser (ZR + PR)16.11.96  Vse
1500 m Bezuayehu Petersen (PR 4.04.90)4.08.53  JoA
15-09: 40e Bikse Natuurmarathon Hilvarenbeek (6)
marath Ingrid IJsebaert (PR 3.10.27)3.48.23  V50
marath Guy van Driessche (PR 3.19.20)3.48.23  M50
marath Robert Carol (PR 3.15.57)3.53.05  M50
halve Bram Verhage (PR 1.26.01)1.34.12  M55
halve Maurice Steketee (PR 1.36.11)1.41.06  M35
10 km Jack Suijkerbuijk (PR 42.35)49.26  M60
15-09: Door Dik en Dun Steenbergen (4)
10 km Lion Baas (PR 38.59)39.49  M40
10 km Ronald Geertse (PR 39.02)44.36  M35
10 km Andre Meijers (PR 42.14)44.51  M45
10 km Jacqueline Meijers (PR 54.04)58.21  V45
08-09: Marathon Munster (1)
08-09: Halve Marathon Oostland Pijnacker (1)
08-09: Quikrun Roosendaal (6)
07-09: Halve Marathon Evergem (11)
07-09: Kramp Run Varsseveld (1)
03-09: Baanwedstrijd Vlissingen (11)
01-09: 31e Tilburg Ten Miles  (29)
30-08: Track Meeting Utrecht (5)
29-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
24-08: Allonsius Sport Meeting Huizingen (1)
22-08: Baanwedstrijd Rotterdam (2)
17-08: Meeting voor Mon Kessel-Lo (3)
09-08: Track Meeting Utrecht (2)
03-08: Memorial Rasschaert Ninove (1)
27-07: Internationaal Antwerps Atletiekgala Merksem (4)
26-07: NK baan Senioren Den Haag (8)
Atletiek Zeeland © 2019