dinsdag 26 september 2017 Home | Bestenlijsten | Nieuws | Uitslagen | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
 
Recent nieuws meer nieuws
23-09: Nieuwe hardloopschoenen kopen
19-09: 1e Kraaieloop is kennismaking met jongste dorp van Zeeland en omgeving
18-09: Bosse Pielenloop staat weer op de kaart!
12-09: Geloven in een wonder
12-09: Leonie Ton trots op gouden NK-medaille op 100 km hardlopen
11-09: Mijn Jungfrau marathon in Zwitserland
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 30-09: 10 Miles Philippine
vr 06-10: 10e Ladiesrun Zoutelande
za 07-10: Clingse Bosloop Kapellebrug
za 07-10: 15e Kustmarathon Zoutelande
zo 08-10: 34e Marathon Eindhoven
za 14-10: Bamisrun Kloosterzande
zo 15-10: 42e Amsterdam Marathon
za 21-10: Hulsterloo Loop Nieuw-Namen
za 21-10: 56e Singelloop Middelburg
vr 27-10: 2e Halloween Run Middelburg
za 28-10: 16e Piet Spruit Memorial Loop Sluiskil
Recente uitslagen meer uitslagen
zo 24-09: Dwars Door De Zwingeul Cadzand (93)
zo 24-09: 1e Kraaieloop Lewedorp
za 23-09: 3e Halve Marathon van Tholen
za 16-09: 1e Bosse Pielenloop Vogelwaarde (104)
vr 15-09: 22e Stadsloop Goes (159)
za 09-09: d'Ossekoppenloop Ossenisse (170)
za 02-09: 11e Kustloop Vrouwenpolder (477)
wo 30-08: Kreekloop Terneuzen (93)
vr 25-08: 8e Kapelsedag Loop Kapelle-Biezelinge (108)
za 19-08: 31e Halve Marathon Westenschouwen (462)
di 15-08: 6e Zomerloop Zuidzande (85)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet
Zeeuwse prestaties in 40e Omloop van Menheerse
Middelharnis, maandag 27 april 2015 - Organisatie: Flakkee
6.8 km
PltsNaam
Woonplaats/Vereniging
TijdCategoriekm/umin/km
1  Erwin HarmesMiddelburg21.26Mse   19.036  3:09
10  Marco GeldofMiddelburg23.46M45   17.167  3:30

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 0.008 seconden nodig om deze lijst met 2 prestaties samen te stellen.
Omloop Menheers 6.8 km
001 Harmes Erwin             351 Middelburg                 0:21:26   1eHSe 
002 Beusichem Christiaan v   330 Numansdorp                 0:21:45   2eHSe 
003 Akershoek Marco          435 av Flakkee                 0:22:08   3eHSe 
004 Peeman Maikel            151 av Flakkee                 0:22:33   4eHSe 
005 SintNicolaas Ricardo     168 av Flakkee                 0:22:46   5eHSe 
006 Wolfert Eric             103 av Flakkee                 0:23:09   6eHSe 
007 Bouman David             244 av Flakkee                 0:23:15   7eHSe 
008 Graaf Bas de             218 St Willibrord              0:23:17   1eH40 
009 Arensman Johnny          368 Den Bommel                 0:23:42   8eHSe 
010 Geldof Marco             350 Middelburg                 0:23:46   2eH40 
011 Schellevis Roland        460 Sommelsdijk                0:24:18   9eHSe 
012 Stolk Edwin              128 av Flakkee                 0:24:27  10eHSe 
013 Melissant Andre          179 av Flakkee                 0:24:29   3eH40 
014 Wekken Niels van der     105 Koplopers                  0:24:51  11eHSe 
015 Maliepaard Ruud          367 Den Bommel                 0:25:04  12eHSe 
016 Groot Huub de            428 Dirksland                  0:25:17  13eHSe 
017 Peeman Erik              150 av Flakkee                 0:25:23   4eH40 
018 Franzen Marco            290 Sommelsdijk                0:25:28  14eHSe 
019 Vroegindweij Ru ben      486 Delft                      0:25:56  15eHSe 
020 Slabbekoorn Leendert     313 av Flakkee                 0:26:12   5eH40 
021 Grit Gerwin              217 Rotterdam                  0:26:19  16eHSe 
022 Kik Robert               197 Middelharnis               0:26:24  17eHSe 
023 Eijken Mark van          229 av Flakkee                 0:26:55  18eHSe 
024 Klem Pieter              451 av Flakkee                 0:27:02  19eHSe 
025 Pollemans Peter          434 O Tonge                    0:27:08  20eHSe 
026 Erkelens Jeroen van      319 Brielle                    0:27:11   6eH40 
027 Mourik Bram              174 Sommelsdijk                0:27:13   7eH40 
028 Dijk Arie van            232 av Flakkee                 0:27:15   8eH40 
029 Versteeg Alex            315 Sommelsdijk                0:27:20  21eHSe 
030 Tieleman Henkjan         125 av Flakkee                 0:27:33   9eH40 
031 Uitterlinden Karel       362 s-Gravendeel               0:27:43  10eH40 
032 Neele Jurgen             169 St Philipsland             0:27:48  22eHSe 
033 Hoek Jaap                347 Goedereede                 0:27:51  11eH40 
034 Tanis Harm               322 Goedereede                 0:27:53   1eHje 
035 Gotzenberg Tijmen        339 st a Haringvliet           0:27:55   2eHje 
036 Vermaas Rini             365 A Jacobapolder             0:27:57  12eH40 
037 Goedhart Ruud            424 Sommelsdijk                0:28:02  13eH40 
038 Oudenaren Demi van       379 O Beijerland               0:28:06   1eDje 
039 Peeman Stefan            152 Sommelsdijk                0:28:19  23eHSe 
040 Knook Stephan            388 Gouda                      0:28:25  24eHSe 
041 Ghijsels Jos             223 Haag Atl                   0:28:30  25eHSe 
042 Verhage Jan              448 Aagtekerke                 0:28:34  26eHSe 
043 Paaase Nico              154 Middelharnis               0:28:41  14eH40 
044 Peperstraten Daniel van  333 Sommelsdijk                0:28:48  27eHSe 
045 Nagtegaal Kees           172 Sommelsdijk                0:28:50  15eH40 
046 Bakker Marjolein         360 Numansdorp                 0:28:55   1eD40 
047 Karsbergen Ruud          201 av Flakkee                 0:28:58  16eH40 
048 Roetman Johan            316 Middelharnis               0:29:00  28eHSe 
049 Koppelaar Stephan        374 Sommelsdijk                0:29:08  29eHSe 
050 Arensman Arie Jan        265 Middelharnis               0:29:21  17eH40 
051 Ghijsels Cynthia         224 Haag Atletiek              0:29:26   1eDSe 
052 Luijmes Jorn             436 Middelharnis               0:29:30   3eHje 
053 Groot Tijs               426 Dirksland                  0:29:33   4eHje 
054 Lodder Stijn             420 Dirksland                  0:29:35   5eHje 
055 Smit Dian                386 Middelharnis               0:29:37   6eHje 
056 Felsbourg Nick           226 Nw Tonge                   0:29:42  30eHSe 
057 Arensman Matthew         395 Middelharnis               0:29:45  31eHSe 
058 Stee Rinus van           129 av Flakkee                 0:29:47  18eH40 
059 Hassent Jan van          213 av Flakkee                 0:29:49  19eH40 
060 Vroegindweij Peter       474 Sommelsdijk                0:29:53  32eHSe 
061 Brooshooft Marjolein     438 av Flakkee                 0:29:55   2eDSe 
062 Schellevis Martin        484 Sommelsdijk                0:29:56  20eH40 
063 Jong Tanja de            361 Numansdorp                 0:29:58   2eD40 
064 Cornelissen Matthis      452 Sommelsdijk                0:30:00  33eHSe 
065 Lodder Jan               033 StR                        0:30:02  21eH40 
066 Noordhoek Teun           369 Nujmansdorp                0:30:05  22eH40 
067 Melaard Robbert          458 Middelharnis               0:30:07  34eHSe 
068 Wekken Coen van der      492 Dirksland                  0:30:08  35eHSe 
069 Grinwis Evert            413 Middelharnis               0:30:09  23eH40 
070 Damme Wout van           235 av Flakkee                 0:30:10  24eH40 
071 Boeters Eric Paul        338 Vlissingen                 0:30:11  36eHSe 
072 Klem Donny               195 Sommelsdijk                0:30:13  37eHSe 
073 Prins Gerben             146 Middelharnis               0:30:14  38eHSe 
074 Kwakernaak Koen          187 Sommelsdijk                0:30:16  39eHSe 
075 Nauta Ference            170 Middelharnis               0:30:17  40eHSe 
076 Troost Martin            120 Sommelsdijk                0:30:19  41eHSe 
077 Tijl Nick                124 av Flakkee                 0:30:21   7eHje 
078 Min derhoud Herman       449 Aagtekerke                 0:30:34  25eH40 
079 Gebuis Hans              225 av Flakkee                 0:30:37  26eH40 
080 Schelvis Brfam           402 Herkingen                  0:30:40  27eH40 
081 lalleman Maarten         443 Sommelsdijk                0:30:43  42eHSe 
082 Meijs Gerard             423 Middelharnis               0:30:44  28eH40 
083 Kostense Cor             397 Sommelsdijk                0:30:48  43eHSe 
084 Kampen Ton van           468 O Tonge                    0:30:50  29eH40 
085 Hengst Frank             445 Middelharnis               0:30:52  30eH40 
086 Kempen Margreet v        421 Achthuizen                 0:30:54   3eD40 
087 Nagtzaam Rolff           171 Sommelsdijk                0:30:56  44eHSe 
088 Nieuwland Didier         164 Vlissingen                 0:31:00  45eHSe 
089 Verduijn Stefan          114 Sommelsdijk                0:31:04  46eHSe 
090 Verheijen Femke          307 av Flakkee                 0:31:06   2eDje 
091 Bienefelt Kevin          255 Sommelsdijk                0:31:08   8eHje 
092 Pijls Hans               149 Sommelsdijk                0:31:11  31eH40 
093 Vogel Joris de           108 O Tonge                    0:31:17  47eHSe 
094 Strien Arjan van         327 Middelharnis               0:31:21  48eHSe 
095 Sinke Natalie            135 Vlissingen                 0:31:23   4eD40 
096 Pree Kacco du            372 Nw Tonge                   0:31:25  49eHSe 
097 Christen Michel          376 Brielle                    0:31:27  32eH40 
098 Heiden Patrick v d       437 Dirksland                  0:31:29  50eHSe 
099 Vroegindeweij Leen       302 av Flakkee                 0:31:31  33eH40 
100 Es Frank van             228 Rotterdam                  0:31:35  51eHSe 
101 Poortvliet Rene          371 Hellevoetsluis             0:31:37  34eH40 
102 Dijkman Petra            407 Herkingen                  0:31:39   5eD40 
103 Vermeulen Martijn        111 Sommelsdijk                0:31:41  52eHSe 
104 Erkelens Maartje         318 Brielle                    0:31:44   3eDSe 
105 Roosmalen Jacgues van    142 Middelharnis               0:31:47  53eHSe 
106 Brussel Tom van          239 O Tonge                    0:31:56  35eH40 
107 Visser W                 072 ATKB                       0:31:59  36eH40 
108 Lodder Judith            185 av Flakkee                 0:32:09   3eDje 
109 Both Martel              246 Dirksland                  0:32:11  54eHSe 
110 Smaal J P                305 Middelharnis               0:32:17  55eHSe 
111 Klop Dennis              324 Middelharnis               0:32:20  37eH40 
112 Mourik Juliet            175 Sommelsdijk                0:32:22   4eDSe 
113 Verhage Rita             113 av Flakkee                 0:32:24   6eD40 
114 Groningen Judith van     216 av Flakkee                 0:32:26   5eDSe 
115 Sundermeijer Marja       127 Spirit                     0:32:28   7eD40 
116 Sluijs Ewout van der     132 av Flakkee                 0:32:30   9eHje 
117 Zekveld Anne             427 Zoeterwoude                0:32:32   6eDSe 
118 Kievit Jari              414 Sommelsdijk                0:32:35  10eHje 
119 Brandwijk Tobias         242 av Flakkee                 0:32:37  11eHje 
120 Overweel Arie            340 Middelharnis               0:32:39  38eH40 
121 Wezel Joost van          442 av Flakkee                 0:32:41  12eHje 
122 Dieren Judith van        234 av Flakkee                 0:32:42   4eDje 
123 Joustra Annet            401 Herkingen                  0:32:44   8eD40 
124 Klein Adri               496 Sommelsdijk                0:32:47  39eH40 
125 Grootenboer Roland       296 Sommelsdijk                0:32:49  56eHSe 
126 Ligt Lourens             383 Middelharnis               0:32:51  13eHje 
127 Ligt Lucas de            382 av Flakkee                 0:32:53  14eHje 
128 Posthuma Marc            450 Middelharnis               0:32:55  40eH40 
129 Krijgsman Gerwin         335 Sommelsdijk                0:32:57  57eHSe 
130 Kievit Johan             199 Sommelsdijk                0:33:00  58eHSe 
131 Buurman Danny            439 Sommelsdijk                0:33:03  15eHje 
132 Muntjewerf Martijn       173 Purmerend                  0:33:10  59eHSe 
133 Beusichem Daan van       329 Sommelsdijk                0:33:12  41eH40 
134 Overbeeke Jan            155 Nw Tonge                   0:33:14  42eH40 
135 Witte Michel de          303 Middelharnis               0:33:17  43eH40 
136 Bakker Mark              320 Sommelsdijk                0:33:18  60eHSe 
137 Dieren Debora van        233 av Flakkee                 0:33:20   5eDje 
138 Grootenboer Erwin        295 Sommelsdijk                0:33:22  61eHSe 
139 Droge Niels              476 Middelharnis               0:33:25  62eHSe 
140 Groot Bert de            425 av Flakkee                 0:33:28  44eH40 
141 Kreemer Andre            494 Nw Tonge                   0:33:30  45eH40 
142 Kik Marloes van          196 Middelharnis               0:33:35   7eDSe 
143 Dam Jacco van            236 av Flakkee                 0:33:40  46eH40 
144 Bruggeman Wouter         417 O Tonge                    0:33:47  16eHje 
145 Tilleman Jeanet          323 Sommelsdijk                0:34:00   9eD40 
146 Sliedrecht Aart          301 Middelharnis               0:34:06  47eH40 
147 Bienefelt Tim            256 Sommelsdijk                0:34:09  17eHje 
148 Kramer JanWillem         286 Dirksland                  0:34:13  63eHSe 
149 Wulp Joris v d           431 Sommelsdijk                0:34:17  18eHje 
150 Robijn Natasja           080 Den Hollander Advocaten    0:34:19  10eD40 
151 Verolme Patrick          489 Middelharnis               0:34:21  64eHSe 
152 Haasnoot Niels           455 Rotterdam                  0:34:22  65eHSe 
153 Karsbergen Ellen         203 O Tonge                    0:34:24   8eDSe 
154 Cornelissen Bram         079 Den Hollander Advocaten    0:34:25  48eH40 
155 Verhulst W               071 ATKB                       0:34:27  66eHSe 
156 Made Ugo v d             343 Middelharnis               0:34:28  49eH40 
157 Helden Chris van         212 Middelharnis               0:34:30  67eHSe 
158 Baalen JanWillem         473 Dirksland                  0:34:32  50eH40 
159 Jong Mark de             206 Dirksland                  0:34:35  68eHSe 
160 Vliet Jan-Willem van der 109 Sommelsdijk                0:34:39  69eHSe 
161 Bakker Cees              048 StR                        0:34:43  51eH40 
162 Freericks Harold         312 Sommelsdijk                0:34:47  52eH40 
163 Bal Piet                 260 Middelharnis               0:34:55  53eH40 
164 Kruider Andre            300 Sommelsdijk                0:35:01  54eH40 
165 Seters Eelco van         137 Middelharnis               0:35:03  55eH40 
166 Koppenhage Natasja       456 Hellevoetsluis             0:35:06  70eHSe 
167 Schaaf Ad                490 Dirksland                  0:35:08  56eH40 
168 Lenten Robert            457 Hellevoetsluis             0:35:10  71eHSe 
169 Noteboom Jasper          159 Middelharnis               0:35:13  57eH40 
170 Sundermeier India        314 Den Bommel                 0:35:21   9eDSe 
171 Nieuwendijk Marjan van d 166 av Flakkee                 0:35:24  11eD40 
172 Teulingen Anouk v        482 Sommelsdijk                0:35:28  10eDSe 
173 Kievit Cees              198 Sommelsdijk                0:35:31  58eH40 
174 Spee Joost               393 Sommelsdijk                0:35:33  72eHSe 
175 Bruggeman Teo            416 O Tonge                    0:35:34  59eH40 
176 Knape Bart               193 Middelharnis               0:35:37  73eHSe 
177 Flier Jan                464 Barendrecht                0:35:41  74eHSe 
178 Smits Gert-Jan           130 av Flakkee                 0:35:43  60eH40 
179 Wezel Jos van            352 Middelharnis               0:35:46  75eHSe 
180 Paulissen Patricia       153 Middelharnis               0:35:48  11eDSe 
181 Schouten Gabriela        140 av Flakkee                 0:35:50   6eDje 
182 Winkels Miriam           341 av Flakkee                 0:35:52  12eDSe 
183 Gerlings Mariska         356 Middelharnis               0:35:54  13eDSe 
184 Bruin Nienke de          052 StR                        0:35:56  14eDSe 
185 Lugtenburg Ab            183 av Flakkee                 0:35:57  61eH40 
186 Schermer Mark            141 Middelharnis               0:35:59  76eHSe 
187 Nieuwendijk Tijs         364 Middelharnis               0:36:01  19eHje 
188 Knook Andre              387 Sommelsdijk                0:36:03  62eH40 
189 Jobse Sandra             411 O Vossemeer                0:36:05  12eD40 
190 Achterberg Nikola        310 Middelharnis               0:36:06  20eHje 
191 Fase Bram                465 O Tonge                    0:36:08  77eHSe 
192 Rentes Martijn           144 Sommelsdijk                0:36:10  78eHSe 
193 Maas L J v d             359 Middelharnis               0:36:14  63eH40 
194 Louwerse Ferdi           184 Sommelsdijk                0:36:17  79eHSe 
195 Welle Willem v d         459 Middelharnis               0:36:19  80eHSe 
196 Vervloet Manuela         110 Sommelsdijk                0:36:23  15eDSe 
197 Sturm Miranda            321 Ouddorp                    0:36:26  13eD40 
198 Luijendijk Bo b          353 N umansdorp                0:36:29  81eHSe 
199 Keechen Erik             349 Dirksland                  0:36:32  64eH40 
200 Brugge Cock v d          332 Dirksland                  0:36:35  65eH40 
201 Lampier Alex             419 O Tonge                    0:36:37  82eHSe 
202 Lambert Ad               453 Den Bommel                 0:36:42  66eH40 
203 Bree Auke de             241 Hellevoetsluis             0:36:44  83eHSe 
204 Hoeven Aad v d           469 Nw Beijerland              0:36:47  67eH40 
205 Grootenboer Jeanet       215 av Flakkee                 0:36:49  14eD40 
206 Biert Marc               366 Sommelsdijk                0:36:51  84eHSe 
207 Melissant Johan          031 StR                        0:36:53  68eH40 
208 Vinke Bernard            478 Middelharnis               0:36:55  85eHSe 
209 Bienefelt Hans           050 StR                        0:36:58  69eH40 
210 Brussel Peter van        294 Sommelsdijk                0:37:00  70eH40 
211 Veltkamp Diana           118 av Flakkee                 0:37:02  15eD40 
212 Kampen Anton van         204 av Flakkee                 0:37:03  71eH40 
213 Bezuijen matthew         447 Ouddorp                    0:37:06  86eHSe 
214 Kerkhove Dominic         446 Middelharnis               0:37:08  87eHSe 
215 Welle Marijn van der     104 av Flakkee                 0:37:10  88eHSe 
216 Mijs Linda               177 Middelharnis               0:37:11  16eDSe 
217 Eshuis Rianne            227 Benthuizen                 0:37:15   7eDje 
218 Vroegindeweij Willeke    304 Middelharnis               0:37:17  17eDSe 
219 Achterberg John          311 Middelharnis               0:37:19  72eH40 
220 Visser Mirjam            488 Middelharnis               0:37:21  18eDSe 
221 Koene Marcha             192 Middelharnis               0:37:24  19eDSe 
222 Bakker Peter de          262 Sommelsdijk                0:37:27  73eH40 
223 Budding Ron              238 Vlaardingen                0:37:29  74eH40 
224 Torman Freek             394 Herkingen                  0:37:32  89eHSe 
225 Neef Ben                 385 Middelharnis               0:37:35  75eH40 
226 Pols Rutger              499 Numansdorp                 0:37:39  90eHSe 
227 Harzing Menno            214 av Flakkee                 0:37:51  91eHSe 
228 Timmers Kristel          122 Sommelsdijk                0:37:54  20eDSe 
229 Veer Jeanne van der      077 Den Hollander Advocaten    0:38:04  21eDSe 
230 Slui Diane               133 Middelharnis               0:38:06  16eD40 
231 Fase Gerdiena            466 O Tonge                    0:38:08  22eDSe 
232 Dieleman Marco           429 Sommelsdijk                0:38:10  76eH40 
233 Bakker Sharanda          263 Sommelsdijk                0:38:14  23eDSe 
234 Klepper Marielle         078 Den Hollamder advocaten    0:38:16  24eDSe 
235 Kievit Adria             076 Den Hollander advocaten    0:38:18  17eD40 
236 Looij Bram               298 Sommelsdijk                0:38:20  92eHSe 
237 Maliepaard Dennis        392 Sommelsdijk                0:38:21  93eHSe 
238 Valk Maritha van den     119 av Flakkee                 0:38:23  25eDSe 
239 Scholts Stefan           403 Diurksland                 0:38:25  94eHSe 
240 Taale Femke              126 Hilversum                  0:38:27  26eDSe 
241 Tieleman Wendy           240 Middelharnis               0:38:30  18eD40 
242 Heemsbergen Josien       391 Ede                        0:38:32  27eDSe 
243 Hoogstad Roanld          400 Melissant                  0:38:40  77eH40 
244 Kievit Marcel            475 Sommelsdijk                0:38:44  95eHSe 
245 Heintjes Wilma           354 av Flakkee                 0:38:51  19eD40 
246 Brinke Frenk ten         345 Middelharnis               0:38:54  78eH40 
247 Valk Ab van der          497 Sommelsdijk                0:38:57  79eH40 
248 Wegman Josee             342 av Flakkee                 0:38:58  28eDSe 
249 Dogteron Marita          370 av Flakkee                 0:39:00  20eD40 
250 Vollenberg Finn          106 Sommelsdijk                0:39:02  21eHje 
251 Vollenberg Paul          107 Sommelsdijk                0:39:04  80eH40 
252 Doel Kees van der        230 Ouddorp                    0:39:06  96eHSe 
253 Molenaar Jim             176 Nw Tonge                   0:39:07  22eHje 
254 Nouwens Iris             158 Dirksland                  0:39:09  29eDSe 
255 Goedegebuur Peter        220 Melissant                  0:39:11  97eHSe 
256 Schouten Peter           139 av Flakkee                 0:39:12  81eH40 
257 Veer Leontine vd         055 StR                        0:39:14  30eDSe 
258 Buth Gerwin              357 Sommelsdijk                0:39:16  98eHSe 
259 Geluk Lennert            021 StR                        0:39:18  99eHSe 
260 Noord Bas van de         161 Nw Tonge                   0:39:20  23eHje 
261 Waal Sietse de           390 O Tonge                    0:39:21  24eHje 
262 OudenAREN gLENN VAN      389 Sommelsdijk                0:39:23  25eHje 
263 Korte Ben de             189 Roosendaal                 0:39:25  82eH40 
264 Kievit Linda             274 Sommelsdijk                0:39:27  31eDSe 
265 Achterberg Rianne        266 Middelharnis               0:39:29  32eDSe 
266 Joustra Trix             205 Stellerunners              0:39:31  21eD40 
267 Nieuwendijk Jan van der  165 Stellerunners              0:39:33  83eH40 
268 Kad Jorne                491 Middelharnis               0:39:36  33eDSe 
269 Tanis Jaap               292 Dirksland                  0:39:38  84eH40 
270 Gouswaart Max            219 Sommelsdijk                0:39:40  26eHje 
271 Oostenbrugge Janet van   028 StR                        0:39:42  34eDSe 
272 Schouten Noah            138 av Flakkee                 0:39:43  27eHje 
273 Leijdens Jeroen          344 Middelharnis               0:39:45 100eHSe 
274 Wezel Adwin v            471 Sommelsdijk                0:39:46  85eH40 
275 Kik Marlies              418 Sommelsdijk                0:39:50  22eD40 
276 Karsbergen Anne          202 O Tonge                    0:39:51  35eDSe 
277 Verolme Teun             334 Sommelsdijk                0:39:52  86eH40 
278 Bokelaar Flip            251 O Tonge                    0:39:53  87eH40 
279 Bikker Henk              308 Middelharnis               0:39:55  88eH40 
280 MMeijboom Sascha         283 Middelharnis               0:39:59   8eDje 
281 Lanzaad Eleyna           481 Brielle                    0:40:06   9eDje 
282 ??                       479                            0:40:08 101eHSe 
283 Oudenmarem Peter         480 Brielle                    0:40:11  89eH40 
284 Lugtenburg Martin        011 StR                        0:40:14  90eH40 
285 Maliepaard Jeroen        396 Middelharnis               0:40:16 102eHSe 
286 Koorneef Wilma           042 StR                        0:40:18  36eDSe 
287 Pille Martijn            148 av Flakkee                 0:40:20  28eHje 
288 Beek Ji van der          259 av Flakkee                 0:40:22  10eDje 
289 Verboom Tamara           030 StR                        0:40:25  37eDSe 
290 Beek Andre van der       258 Sommelsdijk                0:40:27  91eH40 
291 Jong Rene de             430 Oostvoorne                 0:40:29  92eH40 
292 Overbeeke Julia          156 Nw Tonge                   0:40:31  11eDje 
293 Buuren Nadine van        237 Dirksland                  0:40:33  38eDSe 
294 Hoogervorst Christi      208 Middelharnis               0:40:35  12eDje 
295 Knops Tony               461 O Tonge                    0:40:36  93eH40 
296 Bolleman Adrie           249 av Flakkee                 0:40:39  94eH40 
297 Posthuma Sanne           147 Oostvoorne                 0:40:41  13eDje 
298 Vroegindweij Diane       019 StR                        0:40:44  39eDSe 
299 Singa Diana              291 Dirksland                  0:40:48  23eD40 
300 Nieuwendijk Leon van den 025 StR                        0:40:51  95eH40 
301 Melissant Arnold         454 Middelharnis               0:40:53  96eH40 
302 Valk John v d            363 Middelharnis               0:40:57  97eH40 
303 Mastenbroek Mariska      182 av Flakkee                 0:41:01  24eD40 
304 Wekken Marjo v d         049 StR                        0:41:06  25eD40 
305 Doel Karien van den      231 Purmerend                  0:41:13  40eDSe 
306 Rhijn Adrie van          143 Herkingen                  0:41:17  98eH40 
307 Meijden Kirsten van      328 Amersfoort                 0:41:19  41eDSe 
308 Bakker Wim               261 O Tonge                    0:41:22  99eH40 
309 Grinwis Jolanda          408 Middelharnis               0:41:28  42eDSe 
310 Breen Conny              409 Middelharnis               0:41:31  26eD40 
311 Smits Peter              131 O Tonge                    0:41:33 100eH40 
312 Buth Anita               306 av Flakkee                 0:41:37  43eDSe 
313 Vorm Joost v d           404 Monster                    0:41:50 103eHSe 
314 Blok Mareille de         405 Middelharnis               0:41:53  44eDSe 
315 Gardenier Regina         284 Sommelsdijk                0:41:55  27eD40 
316 Kruider Elly             398 Sommelsdijk                0:41:57  45eDSe 
317 Kom Annemarie            293 Nw Tonge                   0:42:00  46eDSe 
318 Klijn Ciska              299 Sommelsdijk                0:42:02  28eD40 
319 Vroegindweij Anja        041 StR                        0:42:05  47eDSe 
320 Klepper Wim              326 Goedereede                 0:42:08 104eHSe 
321 Fest Sterre              384 av Flakkee                 0:42:10  14eDje 
322 Grootenboer Peta         297 Sommelsdijk                0:42:12  48eDSe 
323 Fun Lieke                269 Middelharnis               0:42:18  15eDje 
324 Heintjes Loes            355 Middelharnis               0:42:22  49eDSe 
325 Mol Eva                  377 Middelharnis               0:42:26  50eDSe 
326 Bergen Cindy van         336 Sommelsdijk                0:42:28  29eD40 
327 Snoeij Thijmen           412 O Vossemeer                0:42:30  29eHje 
328 Verhage Anja             317 Middelharnis               0:42:33  30eD40 
329 Kooistra Lieke           190 Middelharnis               0:42:45  16eDje 
330 Haak Marijke v d         346 Rotterdam                  0:42:48  31eD40 
331 Pijls Helene             399 Sommelsdijk                0:43:00  51eDSe 
332 Sarelse Jeannet          036 StR                        0:43:07  32eD40 
333 Maas Barbara v d         358 Middelharnis               0:43:08  52eDSe 
334 Ouwens Elise             157 Middelharnis               0:43:10  53eDSe 
335 Passenier Martha         024 StR                        0:43:11  54eDSe 
336 Nieuwendijk Marianne v d 026 StR                        0:43:13  33eD40 
337 Meijs Alisa              181 Middelharnis               0:43:15  55eDSe 
338 Ziels Andrea van         003 StR                        0:43:17  34eD40 
339 Ramdayal Gerardus        145 Sommelsdijk                0:43:21 105eHSe 
340 Bom Martijn              248 Middelharnis               0:43:24 106eHSe 
341 Gulik Corina v           483 Nw Tonge                   0:43:26  56eDSe 
342 Breur Trudy              415 Den Haag                   0:43:28  35eD40 
343 Trimp Cynthia            121 Den Bommel                 0:43:30  57eDSe 
344 Mijnders Wendy           178 Melissant                  0:43:32  58eDSe 
345 Boaz Amram               253 Sommelsdijk                0:43:34  30eHje 
346 Dronk Rachel             309 Sommelsdijk                0:43:36  59eDSe 
347 Brandwijk Pieter         243 Sommelsdijk                0:43:38 107eHSe 
348 Verhage Marloes          112 Middelharnis               0:43:39  60eDSe 
349 Buth Ellen               016 StR                        0:43:41  61eDSe 
350 Taale Lotte              375 Sommelsdijk                0:43:43  62eDSe 
351 Meijer Marlon            015 StR                        0:43:45  63eDSe 
352 Koole Jeantine           018 StR                        0:43:46  64eDSe 
353 Zoon Drieen              054 av Flakkee                 0:43:48 101eH40 
354 Groenendijk Corine       051 av Flakkee                 0:43:49  36eD40 
355 Timmers Ilze             462 Middelharnis               0:44:05  65eDSe 
356 Eijkeren Arjan van       348 Sommelsdijk                0:44:07 108eHSe 
357 Dorst Wendy              498 Herkingen                  0:44:35  66eDSe 
358 Nimwegen Marjalijn van   162 St a h Haringvliet         0:44:42  67eDSe 
359 Nieuwendijk Brenda       463 Middelharnis               0:44:44  68eDSe 
360 Bokelaar Karin           252 O Tonge                    0:44:46  37eD40 
361 Klundert Gerda van der   194 av Flakkee                 0:44:48  38eD40 
362 Veen Corien van          495 Dirksland                  0:44:50  39eD40 
363 Bolleman Wilma           250 Melisant                   0:44:54  40eD40 
364 Ouwens Margreet          406 Middelharnis               0:44:59  41eD40 
365 Leeuw v Weenen Arjan de  186 av Flakkee                 0:45:07 102eH40 
366 Dam Anneleis van         039 StR                        0:45:10  42eD40 
367 Keijzer Annelies         040 StR                        0:45:12  69eDSe 
368 Breederveld S            073 ATKB                       0:45:14  70eDSe 
369 Strien Aranka            373 Nw Tonge                   0:45:17  71eDSe 
370 Goedegebuur Roos         221 Melissant                  0:45:19  72eDSe 
371 Kievit Nely              200 Sommelsdijk                0:45:21  73eDSe 
372 Ligtendag Colinda        410 Tholen                     0:45:23  74eDSe 
373 Mast A van der           032 StR                        0:45:26 103eH40 
374 Dolk Thijmen             271 Sommelsdijk                0:45:39  31eHje 
375 Wezel Luuk van           268 Middelharnis               0:45:41  32eHje 
376 Dolk Niels               270 Sommelsdijk                0:45:44 104eH40 
377 Zuydijk Wim              102 Sommelsdijk                0:45:54 105eH40 
378 Struik Matty             008 StR                        0:46:03  43eD40 
379 Bok Ingrid van der       010 StR                        0:46:04  44eD40 
380 Mannetje Karin 't        020 StR                        0:46:07  45eD40 
381 Spros Christine          006 StR                        0:46:08  75eDSe 
382 Schellevis Mareille      380 Middelharnis               0:46:17  46eD40 
383 Ligt Marion de           381 Middelharnis               0:46:20  47eD40 
384 Heij Jolanda             053 av Flakkee                 0:46:30  48eD40 
385 Lugthart Ans             013 StR                        0:46:32  49eD40 
386 Sarelse Kevin            037 StR                        0:46:34  33eHje 
387 Geelhoed W               023 StR                        0:46:56  50eD40 
388 Becker Joyce             422 av Flakkee                 0:47:02  76eDSe 
389 Tilburg Suzanne van      123 Nw Tonge                   0:47:16  77eDSe 
390 Nieuwpoort Tanja         163 Herkingen                  0:47:19  51eD40 
391 Velde Liana van der      044 StR                        0:47:23  78eDSe 
392 Velde Arjan v d          325 Nw Beijerland              0:47:26 106eH40 
393 Doel Bianca v d          337 Sommelsdijk                0:47:31  52eD40 
394 Jongejan Marjan          432 Middelharnis               0:47:36  53eD40 
395 Huizinga Aline           012 StR                        0:47:39  54eD40 
396 Visser Wilma             433 Den Bommel                 0:47:41  55eD40 
397 Dekker Wendy             034 StR                        0:47:44  56eD40 
398 Hart Roy 't              275 Stellendam                 0:47:56  34eHje 
399 Bonte Jeremy             276 Achthuizen                 0:47:59  35eHje 
400 Humblet Enola            277 Middelharnis               0:48:00  17eDje 
401 Dijk Rick van            280 Middelharnis               0:48:02  36eHje 
402 Verburg Samuel           281 Ouddorp                    0:48:07  37eHje 
403 Wezel Bert van           272 Sommelsdijk                0:48:08 107eH40 
404 Verburg Bart             282 Ouddorp                    0:48:11 108eH40 
405 Houweling Alexandra      485 Ooltgensplaat              0:48:12  18eDje 
406 Brooshoofd Jay           472 Sommelsdijk                0:48:15  38eHje 
407 Smit Hans                470 Sommelsdijk                0:48:17 109eH40 
408 Nimwegen Karla van       444 Sommelsdijk                0:48:19  57eD40 
409 Olievers Dion            289 Sommelsdijk                0:48:21  39eHje 
410 Wezel Andre van          267 Middelharnis               0:48:24 109eHSe 
411 Kalkman Walter           273 Sommelsdijk                0:48:26 110eHSe 
412 Kempen Carla van         038 StR                        0:48:28  58eD40 
413 Rosmolen Marjon          014 StR                        0:48:30  59eD40 
414 Verhey Anne              477 Middelharnis               0:48:32  60eD40 
415 Swinkels Martin          493 Middelharnis               0:48:35 110eH40 
416 Zweep Marco van der      101 Middelharnis               0:48:37 111eHSe 
417 Kooijman Lars            441 Middelharnis               0:49:25  40eHje 
418 Kooijman Hans            440 Middelharnis               0:49:27 111eH40 
419 Kamp Eva                 027 StR                        0:50:03  79eDSe 
420 Sieminska Magdalene      004 StR                        0:50:04  80eDSe 
421 Verbiest Els             116 Rotterdam                  0:50:10  81eDSe 
422 Verbiest Piet            115 Rotterdam                  0:50:13 112eH40 
423 Hoftiezer Jolanda        022 StR                        0:51:15  61eD40 
424 Korte Maarten de         188 av Flakkee                 0:51:29 113eH40 
425 Glasbergen Christa       222 Rotterdam                  0:51:56  62eD40 
426 Verbiest Ingrid          117 Heinenoord                 0:51:58  82eDSe 
427 Boender Marieke          500 Numansdorp                 0:52:02  83eDSe 
428 Blahowetz Esmee          046 StR                        0:52:06  19eDje 
429 Blahowetz Steven         045 StR                        0:52:08 114eH40 
430 Sarelse Arco             035 StR                        0:52:17 115eH40 
431 Lugtenburg Annelotte     007 StR                        0:54:10  20eDje 
432 Geus Margaret            287 nw Tonge                   0:54:18  84eDSe 
433 Rijke Bianca             288 nw Tonge                   0:54:28  63eD40 
434 Wezel Ariaan van         279 Middelharnis               0:54:43  41eHje 
435 Wezel Rene van           278 Middelharnis               0:54:46 112eHSe 
436 Timmer Lynda             002 StR                        0:54:57  85eDSe 
437 Struik Eline             009 StR                        0:54:58  86eDSe 
438 Smit Sonje               043 StR                        0:55:09  87eDSe 
439 Hornsveld Patty          001 StR                        0:55:17  64eD40 
440 Goeman Marisca           005 StR                        0:55:27  88eDSe 
441 Boed Daisy de            017 StR                        0:56:01  65eD40 
442 Zwoll Jura van           378 av Flakkee                 0:56:04 116eH40 
Vorige uitslagen
DatumWedstrijdPlaatsVereniging Hits
27-04-2017 42e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee0
27-04-2016 41e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee528
30-04-2013 38e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1450
30-04-2012 37e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1472
30-04-2011 36e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1578
30-04-2010 35e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee2696
30-04-2009 Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1739
30-04-2008 33e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee1127
30-04-2004 29e Omloop van MenheerseMiddelharnisFlakkee711

 
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
24-09: Vestingloop Willemstad (8)
10 km Corne Nieuwkerk (PR 42.13)42.16  Mse
10 km Andre Meijers (PR)42.31  M45
10 km Bouwe Postma (PR)46.03  M55
10 km Theo Engel (PR 47.05)48.13  Mse
10 km Ron van Vliet (PR 49.54)54.36  Mse
10 km Mariette van Vliet (PR 51.23)57.10  Vse
5 km Paola van Gilst (PR)19.39  V40
5 km Patrick van Iersel (PR)20.00  M50
24-09: Berlin marathon Berlijn (1)
marath Leendert van de Ven (PR 3.18.23)3.42.07  M50
24-09: Wegwedstrijd Steenbergen (7)
10 km Boris de Bruijn (PR)35.05  M35
10 km Johan Karelse (PR 37.58)38.55  M40
10 km Bastian Mathijssen (PR)40.04  M45
10 km Jaco Rip (PR 40.41)43.25  M35
10 km Sjaak Brouwer (PR 35.39)44.00  M50
10 km Elsbeth Haasnoot (PR)44.00  V35
10 km Nigel Sandifort (PR)44.51  Mse
17-09: 33e Dam tot Damloop Amsterdam (33)
17-09: Halve van Hoogland (1)
10-09: Quikrun Roosendaal (3)
10-09: 30 km van Amsterdam-Noord (1)
10-09: 32e Halve Marathon Deurne (22)
09-09: 42e Run Winschoten (3)
03-09: Tilburg Ten Miles (15)
03-09: Halve Marathon Oostland (1)
02-09: Dingle Marathon Dunquin (6)
01-09: Track Meeting Utrecht (2)
29-08: 10km van Groot Steenbergen (12)
27-08: Dorpsloop Teteringen (2)
26-08: Ten Miles Veldhoven (2)
24-08: Avondbaanwedstrijd Rotterdam (5)
17-08: Seuterloop s-Gravendeel (1)
16-08: Wiekenloop Hulshorst (1)
11-08: 3e Goes on Track (50)
Atletiek Zeeland © 2017