woensdag 19 februari 2020 | Home | Bestenlijsten | Bestenlijsten NL | Calculators | Nieuws | Records | Uitslagen | Videos | Wedstrijden | VZA Ranglijsten | Weer |
 
Recent nieuws meer nieuws
04-02: Voor de 9e keer Kapellecross
18-01: Nog dieper graven over het meten van afstand met GPS door deelnemers
03-01: Nogmaals over vermeende PR's en onzorgvuldig gemeten afstanden
28-12: Wel of geen PR op Tien Mijl in Barendrecht?
18-12: De hardloopnieuwsresten van 2019
27-11: Concurrentie bij het hardlopen
Wedstrijdagenda meer wedstrijden
za 22-02: Halve Marathon Axel
zo 23-02: 9e Kapellecross Kapelle-Biezelinge
zo 23-02: Bosbokkentrail Westenschouwen
zo 23-02: 3e Natuurloop Cadzand-Bad
za 29-02: Scheldeloop Terneuzen
za 29-02: 31e Kustcross Vlissingen
za 07-03: Krokusloop Hulst
za 07-03: 53e Massaloop Oostkapelle
zo 08-03: 45e CPC Loop Den Haag
zo 08-03: 4e Natuurloop Cadzand-Bad
za 14-03: 48e Pannekoekloop Westenschouwen
zo 15-03: 32e Parelloop Brunssum
za 21-03: Corn Boys Loop Sas van Gent
za 21-03: 9e Ronde van BRU Bruinisse
zo 22-03: 60 km van Walcheren Vlissingen
Recente uitslagen
  meer uitslagen
za 15-02: 15e Zwaarste 10 van Zeeland Westenschouwen
za 08-02: Erpelkappersloop Axel (140)
za 08-02: Grevelingen cross Bruinisse (115)
zo 02-02: 29e Midwinter Halve Marathon Cadzand
za 01-02: 22e Rammekensloop Ritthem (267)
za 25-01: 6e Scheldesport cross Westdorpe (85)
za 18-01: Dow trimloop Terneuzen (88)
za 11-01: Berlaerloop Koewacht (105)
za 11-01: 48e Deltacross Westenschouwen (288)
zo 05-01: Scheidsrechtersloop Vlissingen (107)
 
Zoek tenminste met 3 tekens van wedstrijd, datum, plaats of atleet

29e Halve Marathon

Westenschouwen, zaterdag 29 augustus 2015 - Organisatie: Delta Sport
Halve marathon >>> Zeeuws record staat met 1.01.54 vanaf 03-04-1993 op naam van John Vermeule <<<
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secpunten
1  Erwin Harmes (PR 1.09.12) González Running1.11.18minMse   17.754  3:234.93766
2  Remy Vasseur (PR 1.13.38) Dynamica1.14.37minMse   16.965  3:324.71659
3  Adriaan van Keulen (PR 1.17.58) Middelburg1.19.29minM35   15.926  3:464.42516
4  Joeri Versluis (PR 1.19.00) Dynamica1.20.35minMse   15.709  3:494.36487
5  Arjan Beije (PR 1.13.48) Burgh-Haamstede1.21.20minM40   15.564  3:514.32467
6  Niels Goudswaard (PR 1.18.06) Delta Sport1.21.51minM45   15.465  3:534.30453
7  Christophe VermeeschBeernem1.22.28minM35   15.350  3:554.26438
8  Tom GrootFlakkee1.22.30minM35   15.344  3:554.26437
9  Eric PeijnenborgOisterwijk1.23.21minM35   15.187  3:574.22415
10  Erik van der HelmRotterdam Atletiek1.24.44minM45   14.939  4:014.15382
11  Erik GroenewegSpirit Oud Beijerland1.25.14minM35   14.852  4:024.13370
12  Heddie Nieuwdorp (PR 1.20.40) AV'561.25.39minM55   14.779  4:044.11361
13  Ramon van der Grift (PR 1.19.41) Vlissingen1.27.00minMse   14.550  4:074.04330
14  Rian van den Broeke (PR 1.09.21) Dynamica1.27.27minM50   14.475  4:094.02320
15  Paul DekkerCifla1.27.56minM45   14.396  4:104.00310
16  Micha Janse (PR 1.24.25) Dynamica1.28.30minM40   14.303  4:123.97298
17  Ludolf Reijntjes (PR 1.24.29) Delta Sport1.28.36minM45   14.287  4:123.97296
18  Pieter Wisse (PR 1.27.40) Biggekerke1.29.45minM45   14.104  4:153.92273
19  Wesley de Booij (PR 1.24.33) Middelburg1.29.55minMse   14.078  4:163.91269
20  Arjo Verhage (PR 1.22.07) Dynamica1.30.15minM45   14.026  4:173.90263
21  Monique Verschuure (PR 1.22.49) AV'561.30.36minV35   13.972  4:183.88478
22  Bertil van NunenHellevoetsluis1.30.46minM45   13.946  4:183.87253
23  Chris Koole (PR 1.29.28) AV'561.31.12minM45   13.880  4:193.86244
24  Carel SlijkhuisSpirit Oud Beijerland1.31.24minM45   13.850  4:203.85240
25  Kees Louws (PR 1.22.50) Middelburg1.31.45minM35   13.797  4:213.83234
26  Mireck PeculaOosterland1.32.01minM35   13.757  4:223.82229
27  Jan de Wilde (PR 1.11.20) AV'561.32.03minM55   13.752  4:223.82228
28  Francois van de Broecke (PR 1.28.24) Breskens1.32.06minM45   13.744  4:223.82227
29  Leon van ProoijenAV '471.32.29minM35   13.687  4:233.80221
30  Nicky Engels (PR 1.30.42) Arnemuiden1.32.33minMse   13.677  4:233.80219
31  Michel Bekink (PR 1.26.19) AV'561.32.35minM40   13.673  4:233.80219
32  Remon Rijk (PR)Goes1.32.36minMse   13.670  4:233.80218
33  Johan Karelse (PR 1.21.54) AV'561.32.36minM40   13.670  4:233.80218
34  Ron HuizerLoopgroep Aart Stigter1.32.47minM55   13.643  4:243.79215
35  Spas GueorguievLoopgroep Ophorstrunners1.32.49minM35   13.638  4:243.79215
36  Bart de Visser (PR 1.29.07) Serooskerke1.33.05minMse   13.599  4:253.78210
37  Rob van 't Veen (PR 1.20.58) AV'561.33.25minM35   13.551  4:263.76204
38  Kees de Rooij (PR 1.32.21) Yerseke1.33.33minMse   13.531  4:263.76202
39  Jeroen de Nood (PR 1.25.50) Dynamica1.33.59minMse   13.469  4:273.74194
40  Leo Dalebout (PR 1.28.20) Dynamica1.34.23minM55   13.412  4:283.73188
41  Leo de Bruijn (PR 1.28.38) Dynamica1.34.38minM45   13.376  4:293.72183
42  Peter Dekker (PR 1.31.14) Dynamica1.34.45minM40   13.360  4:293.71182
43  Jonathan Boon (PR 1.31.43) Oost-Souburg1.35.11minM35   13.299  4:313.69175
44  Leon Loeve (PR 1.29.49) Burgh-Haamstede1.35.45minM35   13.220  4:323.67166
45  Robert Verwijs (PR 1.32.14) Delta Sport1.36.16minM35   13.149  4:343.65158
46  Marc Blok (PR 1.30.28) Heinkenszand1.36.57minM35   13.057  4:363.63147
47  Tonnis van der Tuin (PR 1.35.08) AV'561.36.58minM50   13.054  4:363.63147
48  Stefan WindhaberPfalz1.37.05minM35   13.039  4:363.62145
49  Peter KaljouwavVN1.37.29minM55   12.985  4:373.61140
50  Patrick Giljam (PR 1.29.19) Zierikzee1.37.38minMse   12.965  4:383.60138
51  Marcel van Delden (PR 1.33.11) Middelburg1.37.55minM45   12.928  4:383.59134
52  Ronald de JongeHendrik-Ido-Ambacht1.38.12minM35   12.891  4:393.58130
53  Jan van GentSpirit Oud Beijerland1.38.12minM55   12.891  4:393.58130
54  Peter HoncoopSpiridon1.38.15minM45   12.884  4:393.58129
55  Marcel CoolsSprint1.38.17minM55   12.880  4:403.58128
56  Leon Bal (PR 1.29.34) Delta Sport1.38.39minM35   12.832  4:413.56123
57  Robin Jonkers (PR 1.30.58) Tholen1.38.41minMse   12.827  4:413.56123
58  Annet van der Linde (PR 1.31.20) AV'561.38.47minV40   12.814  4:413.56304
59  Berry Simonse (PR 1.26.54) AV'561.38.48minM40   12.812  4:413.56121
60  Marcel Adriaanse (PR 1.20.52) Middelburg1.38.57minM40   12.793  4:413.55119
61  Eva Boonman (PR 1.34.06) Dynamica1.39.26minVse   12.731  4:433.54292
62  Koen de Vries (PR 1.36.56) Dynamica1.40.05minM55   12.648  4:453.51105
63  Roy Klop (PR 1.35.50) Delta Sport1.40.21minM45   12.614  4:453.50102
64  Stefan van der Voorn (PR 1.39.18) Zierikzee1.40.50minM35   12.554  4:473.4996
65  René Florussen (PR 1.33.59) Scheldesport1.40.53minM45   12.548  4:473.4995
66  Frans Daalman (PR 1.40.20) Breskens1.41.03minM55   12.527  4:473.4893
67  Marco DielemanSommelsdijk1.41.08minM35   12.517  4:483.4892
68  Cees KoomanSpado1.41.11minM55   12.510  4:483.4892
69  Marijn Huibregtsen (PR)Westkapelle1.41.14minMse   12.504  4:483.4791
70  Paul Johan de VoogdFortuna1.41.18minM35   12.496  4:483.4790
71  M CapiteinRotterdam1.41.34minM35   12.463  4:493.4687
72  Bart SterkenburgHendrik-Ido-Ambacht1.41.34minM35   12.463  4:493.4687
73  John van Nunen (PR)Wolphaartsdijk1.41.53minM40   12.425  4:503.4584
74  Niek van Belzen (PR 1.35.43) Arnemuiden1.41.58minM40   12.414  4:503.4583
75  Richard de Vlieger (PR 1.29.56) Lewedorp1.42.01minM45   12.408  4:503.4582
76  Leen-peter kraakSpijkenisse1.42.08minM35   12.394  4:503.4481
77  Bram Kotvis (PR 1.38.02) Delta Sport1.42.41minM50   12.328  4:523.4275
78  Theo van VlietDutch Runners1.42.48minM45   12.314  4:523.4274
79  Philip van DongenMaasland1.42.55minM45   12.300  4:533.4273
80  Maurice Rentmeester (PR 1.40.52) Goes1.43.13minM35   12.264  4:543.4170
81  Oleg Bondarenko (debuut) Zierikzee1.43.20minMse   12.250  4:543.4068
82  Ruud Fredriks (PR 1.35.59) AV'561.43.39minM55   12.213  4:553.3965
83  Vincent Barentsen (PR 1.41.10) Middelburg1.43.40minM35   12.211  4:553.3965
84  Co de Feijter (PR 1.34.34) Delta Sport1.43.43minM50   12.205  4:553.3965
85  Ton van Wageningen (PR 1.41.02) Voorne Atletiek1.43.47minM65   12.197  4:553.3964
86  Wim de Jonge (PR 1.38.13) AV'561.44.15minM65   12.142  4:563.3760
87  Renske Verbrugge (PR 1.40.45) Goes1.44.18minV40   12.137  4:573.37209
88  Gert-Jan Verbrugge (PR 1.21.33) Goes1.44.19minM45   12.135  4:573.3759
89  Erwin Schell (PR 1.39.14) Delta Sport1.44.26minM50   12.121  4:573.3758
90  Arno PriemPijnenburg1.44.43minM45   12.088  4:583.3655
91  Peter NoordamMaassluis1.44.46minM35   12.083  4:583.3655
92  Jaap Janse (PR 1.39.10) Middelburg1.45.16minM65   12.025  4:593.3450
93  Adri Koole (PR 1.31.25) Dynamica1.45.22minM60   12.014  5:003.3450
94  Rolf KetelaarHercules1.45.28minM45   12.002  5:003.3349
95  Glenn ReddingAmsterdam1.45.36minMse   11.987  5:003.3348
96  Bas Anemaet (PR 1.36.31) Delta Sport1.45.58minMse   11.946  5:013.3245
97  Marcel van RijswijkGroene Ster1.46.20minM55   11.905  5:023.3142
98  Ada Geuze (PR 1.30.57) González Running1.46.23minVse   11.899  5:033.31178
99  Ad Moerland (PR 1.46.24) Sint-Maartensdijk1.46.40minM35   11.867  5:033.3039
100  Pierre HooimeijerHendrik-Ido-Ambacht1.47.07minM45   11.817  5:053.2836
101  Johan van der MaasAmsterdam1.47.27minM45   11.781  5:063.2733
102  Annegreet MoreeDordrecht1.47.31minV35   11.774  5:063.27162
103  Andre van de VeldeVeldhoven1.47.32minM65   11.772  5:063.2733
104  Lambert Willem MandenRotterdam1.47.33minMse   11.770  5:063.2733
105  Richard GoedendorpPallas '931.47.43minM35   11.752  5:063.2632
106  Martin Kempe (PR 1.42.55) Delta Sport1.47.54minM35   11.732  5:073.2630
107  Augüsta van HoogdalemFortuna1.48.23minV35   11.679  5:083.24150
108  Chris Tunders (debuut) Burgh-Haamstede1.48.37minM45   11.654  5:093.2426
109  Jos Janse (PR 1.32.12) Dynamica1.49.01minM40   11.612  5:103.2323
110  Casper Baas (PR 1.35.23) AV'561.49.24minM45   11.571  5:113.2121
111  Michel Hendrikse (PR 1.44.08) Zierikzee1.49.41minM35   11.541  5:123.2120
112  Arjen de Vos (PR 1.42.49) Delta Sport1.50.00minM45   11.508  5:133.2018
113  Hans Gijzel (PR 1.43.27) s-Heer Arendskerke1.50.10minMse   11.490  5:133.1917
114  Stefan de Weerdt (PR 1.40.58) Wolphaartsdijk1.50.11minMse   11.489  5:133.1917
115  Jan Schot (PR 1.49.40) Middelburg1.50.23minM45   11.468  5:143.1916
116  Fred Vermeire (PR 1.46.13) Wielingen1.50.42minM45   11.435  5:153.1815
117  Xuan NioRotterdam1.50.56minMse   11.411  5:153.1713
118  Jeroen HooijerBaarn1.51.02minM45   11.401  5:163.1713
119  Theo KleijwegCapelle aan den IJssel1.51.04minM65   11.397  5:163.1713
120  Marike Brusket (PR 1.44.33) Wilhelminadorp1.51.07minV35   11.392  5:163.16116
121  Peter van de Bosse (PR 1.42.02) Grijpskerke1.51.12minM45   11.384  5:163.1612
122  Ruud Geldof (PR 1.43.40) Dynamica1.51.32minM55   11.350  5:173.1511
123  Stephan Schouten (PR 1.30.34) Vlissingen1.51.42minMse   11.333  5:183.1510
124  John Guequierre (PR 1.17.01) Dynamica1.51.48minM60   11.322  5:183.1510
125  Angelique Jansen (PR 1.41.36) Middelburg1.52.11minV35   11.284  5:193.13104
126  Jaap OskamSpijkenisse1.52.47minM45   11.224  5:213.127
127  Birgit van Bockxmeer (PR 1.47.24) Zonnemaire1.52.53minV35   11.214  5:213.1196
128  Bart Verhaeghe (PR 1.28.14) Kapelle-Biezelinge1.53.25minMse   11.161  5:233.105
129  Joke de Koster (PR 1.52.14) Delta Sport1.53.42minV55   11.133  5:233.0988
130  Mattheo Moerland (PR 1.29.09) Oosterland1.53.54minMse   11.114  5:243.094
131  DaddaVenlo1.54.00minM35   11.104  5:243.083
132  Theo den BraankerSliedrecht1.54.17minM45   11.076  5:253.083
133  Carola GeurtsParthenon1.54.34minV35   11.049  5:263.0779
134  Sebastiaan van Rijn (PR 1.49.31) Zierikzee1.54.54minMse   11.017  5:273.062
135  Michel van HuutOud Beijerland1.55.06minM45   10.998  5:273.051
136  Peter AaiderinkRoosendaal1.55.09minM45   10.993  5:273.051
137  Aad van WijngaardenRoosendaal1.55.11minM55   10.990  5:283.051
138  Rian de Vlieger (PR 1.47.12) Lewedorp1.55.24minV45   10.969  5:283.0571
139  Steven van de Veire (PR 1.33.49) Wielingen1.55.42minM35   10.941  5:293.041
140  Arie MaasdijkRidderkerk1.55.43minM45   10.939  5:293.041
141  CL de VriesDordrecht1.55.53minM45   10.923  5:303.03-
142  Claudia van Sighem (PR 1.52.03) Westkapelle1.55.58minV45   10.916  5:303.0366
143  Marjan de Wild-SchijvenaarTHOR1.56.09minV45   10.898  5:303.0365
144  Floor GroeneveldZwijndrecht1.56.17minM45   10.886  5:313.02-
145  Miriam JansenWolphaartsdijk1.56.23minVse   10.877  5:313.0263
146  Willem van de Plasse (PR 1.46.27) Yerseke1.56.41minMse   10.849  5:323.01-
147  Imo Jongepier (PR 1.49.50) Nieuw- en Sint Joosland1.57.25minM55   10.781  5:342.99-
148  Ron Brusket (PR 1.51.57) Wilhelminadorp1.57.57minM35   10.732  5:352.98-
149  Marja Jansen (PR 1.57.24) Wolphaartsdijk1.58.05minV35   10.720  5:362.9849
150  Niels Westmaas (PR 1.52.44) s-Heer Hendrikskinderen1.58.09minMse   10.714  5:362.98-
151  Nicky Aalders (PR 1.36.09) s-Heer Hendrikskinderen1.58.11minMse   10.711  5:362.98-
152  Stefan SneepVlaardingen1.58.47minMse   10.657  5:382.96-
153  Leo JacobsPrins Hendrik1.58.55minM55   10.645  5:382.96-
154  Camiel Rentmeester (PR)s-Heerenhoek1.59.10minM45   10.623  5:392.95-
155  Serge Wijers (PR 1.55.16) Delta Sport1.59.40minM35   10.578  5:402.94-
156  Marco VinkRotterdam1.59.44minM35   10.572  5:412.94-
157  Rene Moerland (PR 1.48.38) Yerseke1.59.57minM35   10.553  5:412.93-
158  Mart-Jan Delzenne (PR 1.56.06) Krabbendijke2.00.05minM35   10.541  5:422.93-
159  L WennekersZevenbergen2.01.16minM45   10.439  5:452.90-
160  Jeroen VerspuijIphitos2.01.45minM35   10.397  5:462.89-
161  Karin van Noorden (PR 1.51.52) Vlissingen2.02.09minV45   10.363  5:472.8823
162  Theo Zoontjens (PR 1.43.15) Koudekerke2.03.27minM65   10.254  5:512.85-
163  Rene Nijsse (PR 1.56.24) AV'562.04.25minM45   10.174  5:542.83-
164  Jos HaasBeutenaken2.04.34minM45   10.162  5:542.82-
165  Annie BrouwersBeutenaken2.04.35minV45   10.161  5:542.8212
166  Arjan VoogtDutch Runners2.04.38minM45   10.157  5:542.82-
167  Nico StoopSpijkenisse2.04.40minM45   10.154  5:552.82-
168  Martin v OpstalSpijkenisse2.04.42minM35   10.151  5:552.82-
169  Danielle van LieropSpijkenisse2.04.43minV55   10.150  5:552.8212
170  Jan-Jaap van PeperstratenVogelenzang2.05.05minM35   10.120  5:562.81-
171  Kees JonkersOud Gastel2.05.12minM45   10.111  5:562.81-
172  Arwin Schot (PR 1.55.00) Delta Sport2.05.32minM45   10.084  5:572.80-
173  Marcel Richard (PR 1.45.58) Zoutelande2.05.44minM60   10.068  5:582.80-
174  Josina RensSpado2.08.15minVse   9.870  6:052.742
175  Jeanet Verhaagen (PR 1.53.58) Goes2.10.10minV45   9.725  6:102.70-
176  Lenie de VisserWaterweg2.10.29minV55   9.701  6:112.69-
177  Cees van den Bulck (PR 1.16.38) Middelburg2.11.02minM65   9.661  6:132.68-
178  Sjaak RensSpado2.11.59minM55   9.591  6:152.66-
179  Jakobus Meulenberg (PR 1.55.09) AV'562.13.42minM45   9.468  6:202.63-
180  Bertine MolhoekHasselt2.14.02minVse   9.444  6:212.62-
181  Veronica JansenSpado2.16.00minV55   9.308  6:272.59-
182  Suzanne RijndersSprint2.16.24minVse   9.280  6:282.58-
183  Maurice van den BergeBreda2.16.26minMse   9.278  6:282.58-
184  Jolanda Kolijn (PR 2.08.27) Oost-Souburg2.16.37minV45   9.266  6:292.57-
185  Corine JansenUtrecht2.18.54minVse   9.113  6:352.53-
186  Sylvia Glerum (PR 1.45.53) Delta Sport2.20.35minV35   9.004  6:402.50-
187  Thomas Lang (PR 2.17.09) Zierikzee2.22.08minMse   8.906  6:442.47-
188  Arjan moerkerkenMiddelburg2.22.18minM45   8.896  6:452.47-
189  Rob JanssenRidderkerk2.24.32minM45   8.758  6:512.43-
190  Corina KetelaarHercules2.24.54minV45   8.736  6:522.43-
191  Wibo Lievense (PR)Westkapelle2.26.37minM55   8.634  6:572.40-
192  Jolanda de Kraker (debuut) Oost-Souburg2.27.41minV55   8.571  7:002.38-
Mannen: 161 (83.85%) => M35=40 - M40=10 - M45=48 - M50=5 - M55=18 - M60=3 - M65=7 - Mse=30
Vrouwen: 31 (16.15%) => V35=9 - V40=2 - V45=8 - V55=5 - Vse=7

Overzicht Top3, winnares en aantal deelnemers van aanwezige edities

JaarWinnaarTijd2eTijd 3eTijdWinnaresTijd#

halve marathon

2019Tim Pleijte1:11:20Erwin Adan1:15:04Jozias Boone1:17:49Monica Sanderse1:25:48368
2018Erwin Harmes1:13:02Floris Willeboordse1:15:54Ricardo Sint Nicolaas1:17:04Monique Verschuure1:23:42352
2017Erwin Harmes1:11:31Tim van den Broeke1:15:10Eric Wolfert1:16:26Sabine van de Reijt1:23:42392
2016Tim Pleijte1:11:57Martijn de Kok1:13:31Paul Visser1:15:38Amy Van den Broek1:28:06366
2015Erwin Harmes1:11:18Remy Vasseur1:14:37Adriaan van Keulen1:19:29Monique Verschuure1:30:36192
2014Martijn de Kok1:13:43Dennis Postma1:19:06Remy Vasseur1:20:44Anjolie Engels1:23:37188
2013Tim Pleijte1:12:44Ronnie Overgaauw1:13:10Adriaan van Keulen1:18:22Anjolie Engels1:26:34293
2012Martijn de Kok1:15:21Michel Schrier1:16:45Tjitte van den Buys1:17:09Claudia van Rijn1:20:19223
2011Martijn de Kok1:15:53Huub van Noorden1:16:35Alwin Vermeulen1:16:48Anjolie Engels1:26:25303
2010Pascal van Troost1:12:13Arjan Beije1:16:26Remy Vasseur1:19:51Martine Lust1:33:21233
2009Alwin Vermeulen1:16:14Perry Vermeulen1:16:42Theo Stelling1:16:46Marlies Kort1:23:03255
2008Wim Padmos1:19:17Tim Pleijte1:19:53Arjan Beije1:21:21Ingrid IJsebaert1:34:14292
2007Wim Padmos1:12:07Sepp Thomas1:14:30Niels Koole1:15:57Leonie Ton1:32:14349
2006Ralf Preibisch1:13:29Niels Koole1:16:10Miquel van Tongeren1:17:14Daniella van Dulst1:32:33268
2005Arjan Beije1:14:36Alwin Vermeulen1:15:59Sepp Vermeulen1:17:41Willemien de Nooijer1:40:40202
2004Arjan Beije1:14:59Sepp Vermeulen1:18:25Philip Vermoens1:19:35Francien Mooijekind1:40:08191
2003Arjan Beije1:15:41Erik Goossen1:18:47Rachid Guigui1:18:58Marlies Kort1:23:57200
2002Alwin Vermeulen1:12:43Niels Koole1:14:07Erik Goossen1:15:15Marlies Kort1:20:14145
2001Arjan Beije1:21:22Sepp Vermeulen1:22:50Wim Vos1:23:47Marlies Kort1:24:3075
2000Alwin Vermeulen1:13:38Jan Willem Schaar1:15:41Patrick Snijders1:17:44Marlies Kort1:25:4729
1999Niels Koole1:11:56Miquel van Tongeren1:14:03John Matthijsse1:15:09Marlies Kort1:29:16152
1998Niels Koole1:12:45Jack Govers1:13:16Alwin Vermeulen1:13:23Ellie Westerweele1:36:4843
1997Niels Koole1:13:56Pieter Heggen1:14:30Alwin Vermeulen1:14:57Esther Schilt1:26:4544
1996Kees van Helmond1:16:00Han van de Weck1:16:28Wim Besuijen1:17:21Esther Schilt1:24:2957
1995Miquel van Tongeren1:15:33Hans van de Weck1:15:43Peter de Jongh1:16:17Carlien Harms1:31:5330
1994Jan de Wilde1:14:56Han van der Weck1:15:38Ron Jongeneel1:16:45Tony Versavel1:35:4959
1993René Evers1:13:31Jan Hoek1:13:38Jan de Wilde1:14:04Nellie van Horssen1:34:3263
1992Peter Jansen1:13:06Jan Hoek1:14:11Leo de Leeuw1:15:15Nellie van Horssen1:34:1661
1991Peter Jansen1:13:06Kees van Koeveringe1:14:57Ton van 't Veer1:15:53Nellie van Horssen1:33:3140
1990Rian van den Broeke1:12:26Jan de Wilde1:14:25Kees van Koeveringe1:15:50Lia Gonzalez1:29:3854
1989Peter Louwerse1:15:44Han van der Weck1:17:23Pieter van Horssen1:18:00Ellie Westerweele1:32:4350
1988Erwin Nederlof1:12:07Jan van Laarhoven1:14:43Johan de Vlieger1:15:29Ankie Rommens1:33:4337
1987Simon Blom1:17:18Robert Boer1:17:58Jaap Oele1:18:42Andere afstand3
12 km
PltsNaam
Tijdkm/umin/kmm/secgap
1  Ronnie OvergaauwDynamica42.56minMse   16.770  3:354.66-
2  Jurgen GerritsenDordrecht46.48minMse   15.385  3:544.27+3:52
3  Anjolie EngelsDynamica48.44minVse   14.774  4:044.10+5:48
4  Ewald ProvoostBiggekerke51.38minM40   13.944  4:183.87+8:42
5  Nico van den BOSPapendrecht56.04minMse   12.842  4:403.57+13:08
6  Peter NoordijkeGoes56.58minMse   12.639  4:453.51+14:02
7  Robert KraaijenbrinkDelta Sport57.04minM45   12.617  4:453.50+14:08
8  Jan OskamAV '4757.07minMse   12.606  4:463.50+14:11
9  Mart GoudzwaardZonnemaire57.29minMse   12.525  4:473.48+14:33
10  Willem HoutermanWolphaartsdijk57.32minMse   12.514  4:483.48+14:36
11  Leen HarkesAV '4758.40minMse   12.273  4:533.41+15:44
12  Chris IJzelenbergOosterland59.41minMse   12.064  4:583.35+16:45
13  Theo KoppeRotterdam59.56minMse   12.013  5:003.34+17:00
14  Antoine GijzelKapelle-Biezelinge1.01.10minMse   11.771  5:063.27+18:14
15  Johan van SomerenHendrik-Ido-Ambacht1.02.00minMse   11.613  5:103.23+19:04
16  Adrie van BavelDelta Sport1.02.10minM50   11.582  5:113.22+19:14
17  Henriette HoncoopSpiridon1.02.51minVse   11.456  5:143.18+19:55
18  Marc FuhringBarendrecht1.03.31minMse   11.336  5:183.15+20:35
19  A KlopDe Rips1.03.41minMse   11.306  5:183.14+20:45
20  Frank KlasenSneek1.04.28minMse   11.169  5:223.10+21:32
21  John de JongHendrik-Ido-Ambacht1.04.49minMse   11.108  5:243.09+21:53
22  Jack van AspertDynamica1.06.08minM60   10.887  5:313.02+23:12
23  Tom LievenseWestkapelle1.06.13minMse   10.873  5:313.02+23:17
24  Victor BerbenRotterdam1.06.18minMse   10.860  5:323.02+23:22
25  Carli van der BurgVeldhoek1.06.24minMse   10.843  5:323.01+23:28
26  Bart van KalkerenDordrecht1.06.45minMse   10.787  5:343.00+23:49
27  Adri NoordijkeZierikzee1.06.55minM70   10.760  5:352.99+23:59
28  Bianca GerritsenDordrecht1.07.28minVse   10.672  5:372.96+24:32
29  Geertje HuurmanGoes1.07.47minV55   10.622  5:392.95+24:51
30  Marion MolTHOR1.08.15minVse   10.549  5:412.93+25:19
31  Nellie BlomBurgh-Haamstede1.08.24minVse   10.526  5:422.92+25:28
32  Wendy ZijderveldNieuw-Lekkerland1.09.03minVse   10.427  5:452.90+26:07
33  Ilonka de VlaamDelta Sport1.09.40minVse   10.335  5:482.87+26:44
34  Richard de VlaamDelta Sport1.10.02minMse   10.281  5:502.86+27:06
35  Ineke van PoppelDelta Sport1.10.15minV60   10.249  5:512.85+27:19
36  Aad van PoppelDelta Sport1.10.16minM65   10.247  5:512.85+27:20
37  Desiree PaelinckRoosendaal1.10.30minVse   10.213  5:532.84+27:34
38  Herman KreeftDelta Sport1.10.47minMse   10.172  5:542.83+27:51
39  Chantal van de GuchteRenesse1.11.19minVse   10.096  5:572.80+28:23
40  Lenie van KlevenVlissingen1.11.22minV60   10.089  5:572.80+28:26
41  Inge KasiusPallas '931.11.34minVse   10.061  5:582.79+28:38
42  Christina Fuhring-BennikBarendrecht1.12.16minVse   9.963  6:012.77+29:20
43  Melanie ReijnkerkMaasdam1.16.34minVse   9.404  6:232.61+33:38
44  Henk LansbergenHonselersdijk1.22.34minMse   8.720  6:532.42+39:38
Mannen: 29 (65.91%) => M40=1 - M45=1 - M50=1 - M60=1 - M65=1 - M70=1 - Mse=23
Vrouwen: 15 (34.09%) => V55=1 - V60=2 - Vse=12

Snelheid en tempo zijn berekend op de vermelde afstand. Bij een onjuiste afstand wijken deze uiteraard af!

Fouten melden via info@atletiekzeeland.nl Categorie fout? Mail dan geboortedatum. (geldt alleen voor Zeeuwen)

De server had 6.964 seconden nodig om deze lijst met 236 prestaties samen te stellen.

Terug naar boven


 
Laatste reactie:
Jan Roose: Voor De 9e Keer Kapellecross..
Recente Zeeuwse prestaties meer prestaties
15-02: NK indoor A/B-junioren Apeldoorn (2)
3000 m Bezuayehu Petersen (PR)9.01.49  JoA
3000 m Bereket Petersen (PR 8.53.28)9.06.46  JoA
26-01: Indoormeeting Gent (2)
19-01: Kievitloop Bergen op Zoom (11)
19-01: Marathon Funchal (3)
12-01: 48e Halve van Egmond  (21)
22-12: Kerstloop Barendrecht (6)
Atletiek Zeeland © 2020